Známky houbové infekce u psů (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Pneumonie u psů: Příznaky, léčba

Zápal plic u psů – zánětlivý proces v plicní tkáni, ve které jsou ovlivněny plicní sklípky, provádět dýchací funkce.

Nejčastěji se nemoc se nazývá zánětplíce. V důsledku zápalu plic u psů narušil proces správného dýchání, je mikrobiální růst, a ve vážných případech, hnis se hromadí v plicních sklípcích.

typy pneumonie

Existuje několik typů pneumonie původu:

 1. Bakteriální zánět plic infekčního původu je častější u štěňat, když dostane jeho dýchací cesty krmit. Zpravidla se jedná o sekundární infekce.
 2. Houbové pneumonie – porážka plicní tkáně houbové agenty kryptokokózy. Toto onemocnění je prakticky neléčitelná.
 3. Parazitární pneumonie vyskytuje v důsledku infekce larvami některých hlístic a červů, které se stěhují do plic psa.
 4. Virové pneumonie je komplikací virové epidemie šelem, zejména u štěňat a neočkovaných zvířat.

Příznaky zápalu plic u psů

Jasný Diagnóza je stanovena pouze na základěX-ray vyšetření, protože příznaky tohoto onemocnění mohou být zaměněny s jinými chorobami. Hlavním příznakem je kašel u psů. Také ho doprovázel:

I když se stane, že pes má zápal plic bez jakýchkoliv příznaků horečky. Proto při kašli pes je naléhavá potřeba pro zobrazení veterináři a x-paprsky v plicích.

léčba onemocnění

Léčba pneumonie u psů může trvat velmidlouho, až několik týdnů. Proto je hlavním úkolem – stabilizovat stav zvířete. Používá především antibiotika, která se provádí v průběhu nemocničních injekcí. Jeho účelem – zničit bakterie, které se vyvíjejí v plicních sklípcích.

Nicméně, ne všechny léky jsou dostatečněproniknout do hnis a hlen, takže je třeba komplexní léčbu. To zahrnuje fyzioterapii, který se koná nejméně čtyřikrát denně. Veterinář při postupech chrastítka hrudním košem psa mít dobrý hlen a opouští tělo.

V závažných případech jmenovánakyslíkem, Tato umělá ventilace, kyslík obohacuje krev zvířete. Psi s příznaky dušnosti, zvracení, řídká stolice přítomnost, nepřítomnost chuti infuznaya terapie prováděné za stacionárních podmínek.

Po stabilizaci stavu zvířete za podmínekNemocnice pokračovat v léčbě doma je to možné. Je důležité správné péče o psa. Je lepší jít minimálně v nepříznivém počasí. Nicméně, ujistěte se, že poskytovat pacientům s plicní cvičení. Nemůžete potlačit kašel zvířete, a všemožně stimulovat hlenu ven z plic.

Krmivo pro psy

vyberte krmivo pro psy a kočky

Svrab u psů a koček

24.3.2014 by admin

Svrab u psů způsobují roztoči. Jsou to paraziti, kteří žijí na nebo v kůži. Roztoči, kteří způsobují svrab velmi malí, takže jsou velmi obtížně viditelní. Nejběžnější jsou čtyři roztoči:. Demodex, Sarcoptes, Otodectes a Notoedres. Každý pes nebo kočka má malý počet těchto roztočů, což nezpůsobuje žádné problémy. Problémy vznikají pouze tehdy, když se začnou rozmnožovat. Obvykle k tomu dojde u citlivých zvířat, náchylní jsou především mladí psi (do cca jednoho roku věku), u dospělých je to vzácnější, obvykle problém mají psi s oslabeným imunitním systémem.

Změny jsou vidět nejčastěji na hlavě, kolem očí a nosu, a odtud se šíří do končetin, kůže může mít tmavší barvu. V místech bez chlupů se objevuje zarudnutí kůže, později se může ztmavit. V případě další infekce se může objevit svědění.

Nejčastěji svrab u psů způsobuje Zákožka svrabová (Sarcoptes scabiei). Vývojový cyklus od vajíčka do dospělosti trvá 17 až 21 dnů. Bez hostitele nemůže přežít více než několik dní.. Jsou přenášeny z psa psa přímým kontaktem mezi nimi. Příznaky onemocnění se objeví na hrudi, stehnech, špičkách uší, kolem očí a nosu. První známky jsou kulaté červené skvrny, svědění. Vzhledem k častému škrábání kůže dojde k poškození a často se vyskytují následné infekce bakteriemi.

Úšní svrab způsobuje strupovka ušní (Otodectes cynotis). Ušní roztoči se vyskytují na zvukovodu u psů a koček. Ušní roztoči způsobují zánět vnější části zvukovodu, můžeme pozorovat černo-hnědé nečistoty. Zvíře se často škrábe a vrtí hlavou.

Nejčastějším typem roztočů u koček je Notoedres cati. Vyskytuje se na hlavě a postupně se šíří po celém těle. Způsobuje intenzivní zánět očního víčka, svědění. Je nutné navštívit veterináře a co nejdříve zahájit léčbu.

Kvalitní krmivo brit: pro štěňata je vhodná receptura brit care puppy, pro mladé psy můžeme doporučit brit care junior large breed a pro starší psy je nejvhodnější brit care senior.

Známky červů u psů

Bez pravidelné prevence, dokonce s opatrnostípéče o mazlíčka, infekce červy se nedá vyhnout. Pes si po procházce může olizovat své špíny z tlapy, jíst něco ze země, komunikovat se svým spolubojovníkem. To stačí na to, aby se v něm objevili ošklivé červy.

A i když váš pes vůbec nepůjdeulici, nepředpokládejte, že červy ji neohrožují. Přinášíte do domu denně stovky nejmenších organismů, včetně vajíček červů, na podrážce bot.

Paraziti se usazují v játrech, srdci, plících,krevních cév, mozku, pod kůži a dokonce i v očích. Nejčastěji se však jejich "domov" stává střevem. Jaké jsou první známky červů u psa a jak je rozpoznat – dozvíte se níže.

Známky červů u mladého psa a malého psa

Pokud má vaše štěně nebo dospělý pes miniaturní plemeno, uvidíte následující příznaky a okamžitě začnete jednat. Skutečnost, že drobka má parazity, říká následující:

 • prudký nárůst chuti k jídlu;
 • nevysvětlitelné stravovací návyky, včetně stravování nejedlé látky;
 • střídání zvracení, zácpa a průjem;
 • nadýmání;
 • prominentní vyčnívání žeber;
 • anémie (bledost) sliznic;
 • krev a parazité ve stolici;
 • jízda na zadku;
 • zatažení vlny;
 • předispozicí k onemocněním kůže.

Pokud štěně nezačne být léčeno včas, může dojít k obstrukci střeva nebo ke vzniku rachit a zpoždění při vývoji a růstu.

Běžné známky červů

Pochopte, že pes je infikován parazity může, vědět, co znamení, pokud psi mají červy. Řada běžných příznaků nevede k dvojímu digitalizaci potřeby odčervení zvířete. Jedná se o:

 • střídání průjem a zácpa;
 • po každých jídlech škytavka;
 • zvracení;
 • potíže s polykáním;
 • svědění v řitě;

 • zhoršení celkového vzhledu a stavu mazlíčka – letargie, matné vlasy a tak dále.
 • Pokud je infekce s červy silná, pak ve výkonech a v konečníku, můžete vidět s parazity z očí s neomezeným okem nebo s jejich vejci. A se silnou invazí psa dokonce slzí s červy.

  Někdy parazitická infekce prochází asymptomatickya dokonce ani v analýzách, které nebyly nalezeny. To se vysvětluje skutečností, že červy mohou žít nejen ve střevech, ale i v jiných orgánech, takže analýza stolice nebude orientační. Raději není držet jednorázovou sbírku materiálu, ale odebírat vzorky každý den po dobu 3 dnů. Pravděpodobně opakovaná analýza pomůže vyhnout se nepřesnému výsledku.

  Veterinární diety

  Veterinární diety pro psy a kočky

  Nachlazení u psů

  24.3.2014 by admin

  Doporučujeme vysoce kvalitní granule hills.

  Studené a vlhké období (které je nejvhodnější pro rozvoj a přetrvávání virů) způsobuje nachlazení také u psů. Psi mohou být nachlazení kvůli náhlým výkyvům teploty, pokud leží na chladné podlaze nebo pitím velmi studené vody,… atd..

  Nachlazení je v podstatě onemocnění horních cest dýchacích a je obvykle způsobeno různými viry a bakteriemi.

  Příznaky nachlazení jsou stejné jako u lidí. Kašel , výtok z očí a nosu, kýchání, snížená chuť k jídlu a ve vážných případech horečka (v případě horečky navštivte veterináře).

  Musíme posílit imunitní systém zvířat vitamíny. Pes také potřebuje teplé místo k odpočinku a klid. Při hnisavém výtoku z nosu nebo očí, je nutné navštívit veterináře, protože to může být bakteriální infekce vyžadující léčbu antibiotiky. Stejně tak v případě závažného kašle (může jít o zápal plic nebo infekční kašel), veterinář Vám předepíše vhodnou léčbu.

  Prevence nachlazení u psů

  Nejlepší způsob, jak zabránit nachlazení, je pohyb na čerstvém vzduchu. To stimuluje krevní oběh a tělo je tedy mnohem úspěšnější v boji proti neviditelným patogenům. Pro správné fungování imunitního systému je také důležité psovi pravidelně odstraňovat vnitřní parazity, pravidelně ho očkovat proti chorobám a poskytnout mu kvalitní, vyváženou stravu. Obezita snižuje ochrannou schopnost těla. Občas je vhodné přidávání vitaminů (při vyšší zátěži, při náhlých změnách teploty, … atd..), ale pouze po konzultaci s veterinárním lékařem.

  Kvalitní krmivo brit: pro štěňata je vhodná receptura brit care puppy, pro mladé psy můžeme doporučit brit care junior large breed a pro starší psy je nejvhodnější brit care senior.

  4 komentáře

  chci se zeptat, máme 3-letého pejska Berňáka a od včerejška nám až neobvykle dlouho močí a nevíme co s ním.

  Děkuji za odpověď

  zajděte s ním k veterináři ať mu udělá rozbor krve. Mohlo by se jednat například o cukrovku nebo chronické selhávání ledvin. I když je poměrně mladý, bylo by lepší to zkontrolovat.

  Dobrý den, mám černého 8-letého labradora, od včerejšího dne začal pokašlávat

  až s dávením, vypadá to, jakoby mu něco uvízlo v krku. Když leží v klidu,

  tak je to v pořádku, ale pohybem se zase „rozkašle“. Klacky žádné nekousal a ani

  žádné kosti. Chuť k jídlu má. Nevím, jak poznat, zda-li se jedná o nachlazení

  nebo o jiný problém. Dojít k lékaři s ním je obrovský problém a tak se uchyluji

  raději k pomoci doma po odborné konzultaci a pak teprve návštěva lékaře.

  děkuji za odpověď

  mohlo by se jednat o chronický zánět hrtanu, starší psi na to trpí poměrně často. Ale stejnými příznaky se projevuje i srdeční nedostatečnost, proto bych Vám doporučovala řešit problém co nejdříve. Pokud nemůžete dostat pejska k veterináři, tak se domluvte s lékařem, ať se na něj přijede podívat k Vám domů. Většina veterinářů dělá návštěvy u svých pacientů.

  Plísňová onemocnění kůže u dětí

  Jak může dítě být infikovány houbovými chorobami kůže? Může plísňová infekce léčit sám? Jak zabránit houbové infekce u dětí? Učit se z tohoto článku.

  Odpovědi na otázky Svechnikova Natalii, MD, dermatolog té nejvyšší kategorie.

  Infekční kožní onemocnění u dětíteď docela vzácné. Ty zahrnují houbové infekce kůže. V posledních letech se výskyt plísňových onemocnění kůže u dětí a dospělých se neustále zvyšuje. To není náhoda, že děti jsou často infikovány plísňových infekcí u dospělých.

  Původci plísňové infekce je velmirůzné, stejně jako jejich zdroje. Houby, které způsobují onemocnění u lidí, se nacházejí všude. Většina z nich jsou parazitní jen člověk sám, a zdrojem nákazy je nemocný člověk mykózy.

  Všechny druhy patogenů houbovým chorobám vyznačují stabilitou ve vnějším prostředí a na účinky léků.

  Jedním z důvodů pro výskyt plísňových infekcíje nedostatek dlouhodobých spolehlivý prostředek léčení nemoci u lidí, která se objevila ve výzbroji dermatologů pouze v posledním desetiletí.

  Jak může dítě být infikovány houbovými chorobami kůže?

  V prostředí, houby jsou zcela běžné,ale na kůži a sliznice člověka může existovat a způsobit onemocnění jsou jen některé z nich. Za určitých podmínek, život nemocného patogeny plísňové infekce poměrně rychle šíří v bytě, a tenká, obsahuje hodně kůže vlhkostí dítěte podporuje snadný průnik houby do pokožky a rychlý rozvoj této choroby.

  Zdrojem vysoce nakažlivé houbového onemocněníděti, které ovlivňují nejen vyhladí pokožku, ale i pokožku hlavy, nevolnosti toulavých koček a psů může být v městském prostředí. Ve venkovských oblastech, zdrojem houbové infekce může být telata, krávy, koně. Pečlivé vyšetření zvířete může být viděn oblasti kůže s nedostatkem vlasů. Pokud došlo k infekci z infikovaných zvířat dostat nemoc známou jako "pásový opar". Název těchto chorob obdrželi v souvislosti s častými vlasy lézí, přeruší na různé délky. Na hladkou kůži objeví kulaté růžové skvrny. Léčba mycosis těchto druhů by mělo být provedeno v doktora mykologa na speciální centra do úplného vyléčení.

  Mnohem méně going děti infikoványhouba, která napadá pouze člověka. V těchto případech se infekce se vyskytuje jako dospělí pečujících o děti, a prostřednictvím předmětů, které byly nemocné šupiny na kůži, které obsahují houby. Infekce se může objevit ve vaně, bazénu, na pláži, při návštěvě tělocvičny, i když podstatně více převodovka dítě se koná v rodině při použití boty pacienta, přes koberce, kdyby byly kůži pacienta vločky obsahující patogen. Při plísňové onemocnění postihuje kůži a nehtové ploténky. Na kůži se objeví šupinaté skvrny, barevné změny na nehty, mohou zahustit nebo ulomit.

  Může plísňová infekce léčit sám?

  To nemůže. Bez léčby, bude plísňová infekce rozšíří na kůži, který ovlivňuje všechny nové stránky, nebo způsobuje komplikace v podobě ekzému, alergické reakce, nebo hnisavé kožní infekce.

  Je možné se zcela vyléčit houbové infekce kůže u dítěte?

  Jistě. V současné době jsou spolehlivé a bezpečné způsoby léčení houbových chorob. Léčba se provádí ambulantně, nebo v nemocnici, v závislosti na typu houby způsobující onemocnění. Úspěšně používány léky obecných a lokální účinky. Současné antimykotika, aby poměrně rychle dosáhnout dobrého účinku při léčení. Nicméně, léčba houbových infekcí u dětí by mělo být pod dohledem lékaře – dermatologa, který může vyhodnotit účinnost léčby a pacientova zotavení.

  Je možné, aby re-infekce houbové infekce?

  Re-infekce je možné, protože odolnost proti houbové infekce chybí. Obvykle infekce dochází při nedodržování bezpečnostních opatření.

  Jak zabránit houbové infekce u dětí?

  Za prvé, je třeba se vyhnout kontaktu dětís toulavých zvířat. Bohužel, ve velkých městech nyní usnadňují. Pokud se rozhodnete útulku na kotě nebo štěně, ukáže se zvíře dostalo k veterináři, aby se zjistilo, zda zdravý je váš nový člen rodiny.

  Ujistěte se, že dospělí v kontaktu sVaše dítě žádné plísňové léze na kůži nebo nehtů. Jestliže rodina má nemocnou houbové onemocnění kůže nebo nehtů, by neměl být používán společně s ním ručník, boty, nehty doplňky.

  Pokud vaše dítě navštěvuje bazén, zajistěte gumovými pantofle, a ujistěte se, že je kladen na ně.

  Udržení čistoty bytu i do koupelny. V případě, že dospělí členové rodiny nebo pro dítě nějaké známky houbovým chorobám, co nejdříve konzultovat s lékařem.

  Psí svátky:

  PETKULT dog MEDIUM ADULT lamb 12kg

  TASTE WILD southwest CANYON 13kg

  TASTE WILD wetlands WILD FOWL 13kg

  Herpesviróza psů

  Jedná se o virové onemocnění psů, které je rozšířené po celém světě. Způsobuje ho Herpesvirus canis. Infekce je častou příčinou neplodnosti, potratů a úhynů celých vrhů malých štěňat.

  U starších štěňat a dospělých psů onemocnění většinou probíhá bez příznaků, nebo jako zánět horních cest dýchacích či pohlavních orgánů. Uvádí se, že protilátky proti herpesviru má v sobě 40 až 93 % psů, což je důkazem, že se za svého života setkali s infekcí. Herpesviry obecně napadají všechny tkáně, především však sliznice dýchacího a pohlavního ústrojí. V organismu přežívají celoživotně a mnohdy bez zjevných klinických příznaků s občasným vylučováním viru. Nemocí se mohou nakazit pouze psovité šelmy, není přenosná na lidi či na jiná zvířata.

  Je velmi krátká: 4-6 dní. Jedná se o kapénkovou nákazu, která se šíří na a krátké vzdálenosti kašlem a kýcháním. Většina psů se nakazí přímým kontaktem při olizování či vzájemném očichávání. Šíření herpesviru podporuje například sdílení misek na vodu a krmivo.

  Onemocnění u štěňat

  Štěňata se mohou od matky nakazit již v děloze, během porodu průchodem přes infikované porodní cesty nebo později vdechnutím, při sání a olizování fenou. Herpesvirus způsobuje potraty, nebo porod mrtvých či málo životaschopných štěňat. Novorozená štěňata, která se nakazila již před porodem, často hynou už po několika hodinách, maximálně do dvou dnů. Léčba u novorozených štěňat je málo úspěšná. Jestliže se některé štěně podaří zachránit, většinou má celoživotní následky. U štěňat, která se nakazí během porodu nebo krátce po něm, onemocnění vypukne zpravidla ve věku 1-3 týdnů. Nemoc se projevuje ztíženým dýcháním, bolestmi břicha, zvracením, štěňata ztrácí sací reflex. Zvířata bohužel většinou během krátké doby uhynou. Jako částečná prevence se doporučuje pro první dva týdny po porodu zvýšit teplotu prostředí, kde jsou štěňata odchovávána, alespoň na 37°C ( virus se totiž lépe množí při teplotě 35-36°C ). Štěňata, která jsou zhruba tři týdny stará, mají již částečně vyvinutý imunitní systém a funguje jim tělesná termoregulace, proto infekci zpravidla překonají.

  Onemocnění u dospělých psů

  U dospělých psů infekce většinou probíhá zcela bez příznaků nebo se objevují celkové nespecifické příznaky infekce horních cest dýchacích, doprovázené zvýšenou teplotou, nechutenstvím, výtokem z nosu a očí. U fen se mohou objevit puchýřky na sliznici pochvy, u psů výtok z předkožky. Příznaky nemoci po čase samy odezní, virus je potlačen imunitním systémem a nakažené zvíře přestává být infekční. Léčba není nutná. Při oslabení imunitního systému se však herpesvirus může začít znovu množit a pes může být opět krátkodobě infekční, i když nevykazuje žádné známky onemocnění.

  Proti herpesvirové infekci lze fenu očkovat. Vakcína se aplikuje ve dvou dávkách (první v průběhu hárání, nebo 7-10 dní po krytí, druhá 2 týdny před porodem). Vakcína je určená pouze pro feny a očkování je potřeba opakovat před každým porodem.

  Zdroj: MVDr. Jana Kočová. Výmarský ohař, historie- chov – výcvik, Mladá fronta, 2016

  US Search Mobile Web

  Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

  The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

  You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

  If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

  • Vote for an existing idea ( )
  • or
  • Post a new idea…
  • Hot ideas
  • Top ideas
  • New ideas
  • Category
  • Status
  • My feedback

  Improve your services

  Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

  Golf handicap tracker, why can't I get to it?

  Why do I get redirected on pc and mobile device?

  Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

  Question on a link

  In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

  Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

  Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

  Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

  This is a broken link. Please remove.

  This is a broken link. Please remove.

  Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

  The link to cheaterland.com is a broken link.

  Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

  • Don’t see your idea?
  • Post a new idea…

  US Search Mobile Web

  Feedback and Knowledge Base

  Give feedback

  • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
  • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
  • Accounts Dashboard 43 ideas
  • Ad feedback 3 ideas
  • Answers TH 31 ideas
  • Answers TH 0 ideas
  • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
  • Australia Celebrity 0 ideas
  • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
  • Australia Style 0 ideas
  • Australia Yahoo Tech 0 ideas
  • Autos Pulse 2 ideas
  • Aviate 1,516 ideas
  • Canada Finance 1,099 ideas
  • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
  • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
  • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
  • Canada Homepage 5,139 ideas
  • Canada Movies 14 ideas
  • Canada News 873 ideas
  • Canada Safely 10 ideas
  • Canada Screen 128 ideas
  • Canada Weather 94 ideas
  • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
  • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
  • Canada Yahoo Finance 0 ideas
  • Canada Yahoo Movies 10 ideas
  • Canada Yahoo News 0 ideas
  • Canada Yahoo Style 21 ideas
  • College Football Pick'em 112 ideas
  • Connected TV 364 ideas
  • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
  • Corp Mail Testing 1,256 ideas
  • Cricket 25 ideas
  • Daily Fantasy 93 ideas
  • Developer Network 1 idea
  • Double Down 86 ideas
  • Fantasy Baseball 532 ideas
  • Fantasy Basketball 433 ideas
  • Fantasy Football 718 ideas
  • Fantasy Hockey 388 ideas
  • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 835 ideas
  • Fantasy Ratings and Levels 15 ideas
  • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
  • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
  • Finance 450 ideas
  • Finance – CA 502 ideas
  • Finance – US 9 ideas
  • Finance ChartIQ 260 ideas
  • Finance Mobile Web 408 ideas
  • Finance Portfolios 810 ideas
  • Finance Stock Screener 37 ideas
  • Finance Tablet 45 ideas
  • Flickr – Profile 290 ideas
  • Flickr Android 61 ideas
  • Flickr for Apple TV 31 ideas
  • Flickr Groups 13 ideas
  • Flickr Internal 0 ideas
  • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
  • Flickr iPad 160 ideas
  • Flickr iPhone 408 ideas
  • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
  • Flickr Search 0 ideas
  • Food Magazines 0 ideas
  • Games 3,147 ideas
  • Global Maps 1,026 ideas
  • GS Mobile Web 42 ideas
  • Health Pulse 3 ideas
  • Home Page (Android) 1,689 ideas
  • Home Page (iOS) 3,810 ideas
  • Hong Kong Homepage 0 ideas
  • India Celebrity 43 ideas
  • India Finance 494 ideas
  • India Homepage 1,897 ideas
  • India Lifestyle 173 ideas
  • India Movies 84 ideas
  • India News 344 ideas
  • India Partner Portal Tata 0 ideas
  • India Partner Portal Tikona 0 ideas
  • India Safely 15 ideas
  • India Screen 165 ideas
  • India Weather 30 ideas
  • India Yahoo Beauty 0 ideas
  • India Yahoo Celebrity 4 ideas
  • India Yahoo Finance 0 ideas
  • India Yahoo Movies 16 ideas
  • India Yahoo News 0 ideas
  • India Yahoo Style 14 ideas
  • Indonesia Celebrity 38 ideas
  • Indonesia Homepage 1,174 ideas
  • Indonesia News 170 ideas
  • Indonesia Safely 29 ideas
  • Indonesia She 34 ideas
  • Ireland Homepage 90 ideas
  • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
  • Mail Ad Feedback 10 ideas
  • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
  • Maktoob Celebrity 1 idea
  • Maktoob Entertainment 10 ideas
  • Maktoob Lifestyle 0 ideas
  • Maktoob Movies 2 ideas
  • Maktoob News 182 ideas
  • Maktoob Screen 15 ideas
  • Maktoob Style 1 idea
  • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
  • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
  • Malaysia Homepage 21 ideas
  • Malaysia News 58 ideas
  • Malaysia Safely 8 ideas
  • Malaysia Video 0 ideas
  • Malaysia Weather 1 idea
  • Merchant Solutions 1 idea
  • My Yahoo 32,263 ideas
  • My Yahoo – back up 1 idea
  • My Yahoo – US 9,176 ideas
  • My Yahoo archive 314 ideas
  • New Mail 13,344 ideas
  • New Mail* 3,165 ideas
  • New Zealand Business & Finance 132 ideas
  • New Zealand Homepage 1,039 ideas
  • New Zealand Safely 3 ideas
  • New Zealand Screen 0 ideas
  • PH ANC News 21 ideas
  • Philippines Celebrity 214 ideas
  • Philippines Homepage 13 ideas
  • Philippines News 123 ideas
  • Philippines Safely 12 ideas
  • Philippines Video 0 ideas
  • Philippines Weather 3 ideas
  • Pick N Roll 19 ideas
  • Postmaster 44 ideas
  • Pro Football Pick'em 103 ideas
  • Retail Pulse 0 ideas
  • Rivals 11 ideas
  • Safely 165 ideas
  • Screen for iOS 0 ideas
  • Search Extensions 108 ideas
  • Search Product Downloads 105 ideas
  • Security 497 ideas
  • Sign-In Experience 79 ideas
  • Singapore Entertainment 20 ideas
  • Singapore Finance 230 ideas
  • Singapore Homepage 1,062 ideas
  • Singapore News 214 ideas
  • Singapore Safely 11 ideas
  • Singapore Screen 19 ideas
  • Singapore Weather 4 ideas
  • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
  • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
  • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
  • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
  • Singapore Yahoo News 0 ideas
  • Singapore Yahoo Style 4 ideas
  • South Africa Celebrity 8 ideas
  • South Africa Homepage 374 ideas
  • South Africa News 23 ideas
  • Sports Android 1,536 ideas
  • Sports CA 37 ideas
  • Sports iOS 1,027 ideas
  • Sports Redesign 3,260 ideas
  • SportsReel 7 ideas
  • StatTracker Beta 626 ideas
  • Survival Football 81 ideas
  • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
  • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
  • Thailand Safely 2 ideas
  • Toolbar Mail App 216 ideas
  • Toolbar Weather App 72 ideas
  • Tourney Pick'em 66 ideas
  • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
  • UK & Ireland Games 19 ideas
  • UK & Ireland Homepage 475 ideas
  • UK & Ireland News 0 ideas
  • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
  • UK & Ireland News Lego 379 ideas
  • UK & Ireland Safely 38 ideas
  • UK & Ireland TV 21 ideas
  • UK & Ireland Video 187 ideas
  • UK & Ireland Weather 100 ideas
  • UK Answers 1 idea
  • UK Daily Fantasy 1 idea
  • UK Finance Mobile Android 12 ideas
  • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
  • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
  • UK Yahoo Movies 23 ideas
  • US Answers 9,069 ideas
  • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
  • US Autos GS 442 ideas
  • US Celebrity GS 664 ideas
  • US Comments 350 ideas
  • US Finance Mobile Android 45 ideas
  • US Finance Mobile iOS 646 ideas
  • US Flickr 277 ideas
  • US Groups 4,274 ideas
  • US Homepage B1 68 ideas
  • US Homepage B2 33 ideas
  • US Homepage B3 50 ideas
  • US Homepage B4 33 ideas
  • US Homepage B5 0 ideas
  • US Homepage M 7,021 ideas
  • US Homepage YDC 43 ideas
  • US Homes GS 203 ideas
  • US Live Web Insights 25 ideas
  • US Mail 193 ideas
  • US Mail 12,607 ideas
  • US Maps 3,491 ideas
  • US Membership Desktop 8,354 ideas
  • US Membership Mobile 91 ideas
  • US Movies GS 424 ideas
  • US Music GS 195 ideas
  • US News 6,168 ideas
  • US Search App Android 2 ideas
  • US Search App iOS 24 ideas
  • US Search Chrome Extension 780 ideas
  • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
  • US Search Desktop 26 ideas
  • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
  • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
  • US Search KG 1 idea
  • US Search Local Listings 20,863 ideas
  • US Search Mobile Web 9 ideas
  • US Search Mozilla 0 ideas
  • US Search Stock Quotes 11 ideas
  • US Search Tablet Web 2 ideas
  • US Shine GS 1 idea
  • US Toolbar 5,548 ideas
  • US Travel GS 207 ideas
  • US TV GS 368 ideas
  • US Weather 2,331 ideas
  • US Weather Bucket 0 ideas
  • US Weather Mobile 13 ideas
  • US Weather Mobile Android 2 ideas
  • Video Guide Android 150 ideas
  • Video Guide iOS 212 ideas
  • Video Guide Testing 15 ideas
  • Web Hosting 4 ideas
  • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
  • Yahoo Accessibility 362 ideas
  • Yahoo Autos 71 ideas
  • Yahoo Beauty 103 ideas
  • Yahoo Celebrity 0 ideas
  • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
  • Yahoo Decor 0 ideas
  • Yahoo Entertainment 361 ideas
  • Yahoo Esports 50 ideas
  • Yahoo Feedback 0 ideas
  • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
  • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
  • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
  • Yahoo FinanceReel 4 ideas
  • Yahoo Food 118 ideas
  • Yahoo Gemini 3 ideas
  • Yahoo Health 90 ideas
  • Yahoo Help 565 ideas
  • Yahoo Home 227 ideas
  • Yahoo Home* 28 ideas
  • Yahoo Lifestyle 168 ideas
  • Yahoo Live 0 ideas
  • Yahoo Mail 2,643 ideas
  • Yahoo Mail Android App 439 ideas
  • Yahoo Mail Basic 667 ideas
  • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
  • Yahoo Mail Mobile Web 7 ideas
  • Yahoo Makers 51 ideas
  • Yahoo Messenger 97 ideas
  • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
  • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
  • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
  • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
  • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
  • Yahoo Music 78 ideas
  • Yahoo News Digest Android 870 ideas
  • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
  • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
  • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
  • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
  • Yahoo Parenting 63 ideas
  • Yahoo Politics 118 ideas
  • Yahoo Publishing 13 ideas
  • Yahoo Real Estate 2 ideas
  • Yahoo Tech 464 ideas
  • Yahoo Travel 144 ideas
  • Yahoo TV 106 ideas
  • Yahoo View 243 ideas
  • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
  • Yahoo Weather iOS 23,042 ideas
  • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
  • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
  • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
  • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
  • Yahoo! Contributor Network 1 idea
  • Yahoo! Transliteration 29 ideas
  • YAHOO!7 Finance 554 ideas
  • Yahoo!7 Games 9 ideas
  • Yahoo!7 Safely 19 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
  • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply