Žluté houbové obrázky houby (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Houby – Atlas hub (Fungi)

Vřeckovýtrusné houby

Nižší houby stopkovýtrusné

Stopkovýtrusné vyšší

Stopkovýtrusné vyšší

Stopkovýtrusné vyšší

Stopkovýtrusné vyšší

Recepty z hub

Jedlé

Jedlé, nepříliš chutné

Jedlé pouze mladé

Jedlé, syrové jedovaté

Použitelné jako koření

Nejedlé

Vzácné nebo chráněné

Zákonem chráněné

Jedovaté

Smrtelně jedovaté

Léčivé, zdraví prospěšné

Neurčené

Popisy hub, které zde uvádím, jsou zpravidla stručné a nemusí se vždy stoprocentně shodovat s údaji v atlasech nebo v jiné literatuře. Snažím se vycházet z nejnovějších poznatků, které se dost často mění a mnohdy zde zmiňuji také své osobní poznatky.

Nejedlé recepty

úterý 27. května 2014

Houbové ragú

 • 1000 – 1200 g čerstvých hub (hřiby, kozáky, lišky, křemenáče. )
 • 120 g cibule (1 velká)
 • 4 stroužky česneku
 • 2 polévkové lžíce sójové omáčky
 • 1 čajová lžička citronové šťávy
 • 2 polévkové lžíce slunečnicového oleje nebo sádla
 • 20 g másla
 • 300 g 12% smetany
 • čerstvé snítky tymiánu a rozmarýnu
 • 2 čajové lžičky soli
 • 1 čajová lžička kmínu
 • 1/2 čajové lžičky mletého pepře

– osolit, pokmínovat, opepřit, v případě potřeby podlít, 10 – 15 minut podusit

– vmíchat sójovou omáčku, smetanu, položit snítky rozmarýnu a tymiánu

– 3 – 4 minuty povařit bez zakrytí

– dochutit citronovou šťávou

Houby dobře očistíme vlhkým hadříkem a rozkrájíme na menší kousky.

V případě, že budeme houby dusit na sádle, máslo vynecháme.

Na mírném plameni 6 – 8 minut restujeme, občas promícháme.

Cibule změkne, jemně se začne zbarvovat.

Vmícháme pepř, kmín a 1 čajovou lžičku soli.

Voda, kterou pustily houby, se vyvaří.

Pokud máme houby nasbírané za suchého počasí, bude je možná potřeba ze začátku podlít. Použijeme 100 – 150 mililitrů vody.

Položíme svázané snítky tymiánu a rozmarýnu.

Bez zakrytí přivedeme na mírném plameni k varu, 3 – 4 minuty promícháváme do požadované hustoty.

Podáváme s pečivem, gnocchi nebo těstovinami.

Žluté houbové obrázky houby

Obsahem tйto sekce jsou pшнspмvky od Vбs – nбvљtмvnнkщ tмchto strбnek.

tak uћ rostou. U Ruprechtova jsem naљel louиku pokropenou krбsnэmi plodnicemi ohnivce rakouskйho.

Mimochodem, pustн nмkdo z vбs tip kolem Brna na lokalitu na mбjovky (snad uћ za mмsнc budou!). Jб teda ten svщj mбm, ale je to jen flниek a uprostшed bor.elu, takћe bych si rбd polepљil.

moћnб si шнkбte: “Kampak se nбm vљechny ty zбznamy, co tu byly, schovaly?”

Jsou stбle v databбzi, ale protoћe mбlokoho zajнmб, zda loni v srpnu rostly liљky v Podmбиenй Lhotм, pro rychlejљн naинtбnн strбnek jsou zobrazovбny jen letoљnн pшнspмvky.

moћnб si шнkбte: “Kampak se nбm vљechny ty zбznamy, co tu byly, schovaly?”

Jsou stбle v databбzi, ale protoћe mбlokoho zajнmб, zda loni v srpnu rostly liљky v Podmбиenй Lhotм, pro rychlejљн naинtбnн strбnek jsou zobrazovбny jen letoљnн pшнspмvky.

ocitli jsme se v roce 2018 a jб pro Vбs nemбm zatнm ћбdnй poselstvн. Dnes jsem s rodinkou navљtнvil les a vмzte, sklizeт byla mrzkб. Pouhэch 78 kg rщznэch hшibщ, nulovб иervivost. Bude tedy k snнdani љkraиenica.

Nejedlé recepty

úterý 16. srpna 2011

Houbové kyselo

 • 500 – 750 g čerstvých hub
 • 3 větší brambory
 • 1/2 cibule
 • 500 ml kefíru (acidofilní mléko)
 • 1 plechovka neslazeného zahuštěného mléka (290 g)
 • 2 čajové lžičky soli
 • 1 čajová lžička kmínu
 • 2 bobkové listy
 • 5 kuliček pepře
 • 3 polévkové lžíce polohrubé mouky
 • 2 vejce
 • 1 – 3 polévkové lžíce octa (podle chuti a podle kyselosti kefíru)
 • kousek másla

– zahustit moukou rozmíchanou v kefíru a zahuštěném mléku

– vlít vejce rozmíchané v malém množství vody, dochutit, zjemnit kouskem másla, vypnout

Brambory oškrábeme, pokrájíme, houby očistíme a nakrájíme na kousky.

Můžeme použít i houby sušené, ty před vařením namočíme alespoň na půl hodiny do vody.

Zakryjeme poklicí, přivedeme k varu, snížíme teplotu, 15 minut povaříme.

V hrnku rozkvedláme vejce se 2 lžícemi studené vody a chvilku před vypnutím nalijeme ke kyselu.

Podle chuti přisolíme a přikyselíme octem.

Necháme projít varem.

Podáváme s chlebem nebo pečivem, můžeme si upéct domácí housky.

A po kyselu si dáme smaženici.

Miková je malá obec, která se nachází na severovýchodě Slovenska a je hodně známá díky tomu, že odtud pocházejí rodiče Andyho Warhola.

Pokaždé nám jídlo připravené podle receptů, které se tu vařily, přinese aspoň na dálku plno pěkných vzpomínek.

Ať už jsou to halušky , pirohy pečené nebo vařené , zelňačka anebo právě kyselo.

Barevný svět hřibů

Jsou houbaři, kteří sbírají velké množství různých druhů hub – od zajímavých slizáků mazlavých až po nenápadné penízovky. Pro drtivou většinu houbařů však králem hub zůstává pravák – neboli hřib, především ten smrkový či dubový. Vězte však, že hřiby hýří všemi barvami.

Široce pojaté hřibovité houby jsou početná a pestrá skupina hub, přičemž u nás jich roste téměř 90 taxonů (tj. druhů a vnitrodruhových taxonů – forem a variet). Praktičtí houbaři považují za hřibovité houby (čeleď Boletaceae) ty, které mají třeň a klobouk, přičemž naspodu klobouku je hymenofor tvořený z rourek. Nové poznatky však prokázaly, že některé rody patří do jiných čeledí – například klouzky (rod Suillus) patří do čeledi slizákovitých (Gomphidiaceae). Z této u nás obecně rozšířené představy „rourkatých“ hřibovitých hub se vymyká jen jeden zástupce rodu lupenopórka (Phylloporus) – lupenopórka červenožlutá (Phylloporus pelletieri), která má místo rourek lupeny, ale ostatními znaky, zejména charakterem výtrusů, náleží do hub hřibovitých.

Bílé hřiby

Vraťme se však ke klasickým pravákům – hlavně druhům rodu hřib (Boletus), a to zejména tzv. „bílým“ hřibům, které mají na řezu neměnnou bílou dužninu. Do této skupiny patří dva hojné druhy – hřib dubový a hřib smrkový, a také dva vzácné druhy – otužilý hřib borový, který můžeme najít již na počátku května, a teplomilný hřib bronzový. Jedinečný vzhled propůjčuje hřibu bronzovému až černohnědá barva klobouku kontrastující s dlouho do dospělosti bílými póry rourek a okrově hnědým třeněm, který je pokryt nevýraznou síťkou.

„Barevné“ hřiby

Méně houbaři důvěřují tzv. „barevným“ hřibům, jejichž pestře vybarvené plodnice často budí respekt. Právě v této skupině totiž můžeme najít nejvíce druhů, které mohou přivodit při špatné tepelné úpravě značné zdravotní obtíže. Jde hlavně o skupinu tzv. „modráků“ (Luridi), které mají červené pigmenty na třeni a také červeně vybarvené póry rourek.

Například hřib satan je zasyrova nebo při nedostatečné tepelné úpravě velmi nebezpečná houba, která způsobuje úporné žaludeční a střevní obtíže – na Berounsku proto tradičně satanu říkají „bliják“.

Plodnice dospělých satanů často dosahují úctyhodných rozměrů – šedobílý klobouk dosahuje v některých případech průměru až 30 cm, naspodu má oranžově červené póry, ale rourky jsou žluté; kyjovitý, shora síťkovaný třeň je mohutný, u dospělých plodnic na bázi řepovitě rozšířený, v horní části žlutý, dole červený, dužnina je bělavá až bledě žlutá a jen slabě modrající na řezu.

Vyrůstá na lokalitách s vápencovými půdami a najdeme ho pouze pod listnáči – především buky a duby. Díky úbytku jeho přirozených lokalit se vážně uvažuje o jeho zařazení mezi chráněné druhy. Již nyní ho však najdeme v Červeném seznamu hub České republiky, podobně jako i některé další vzácné barevné druhy hřibů. Hřib Le Galové a hřib nachový překvapí při bližším zkoumání proměnou barvy klobouku. Mladé plodnice obou druhů mají zpočátku klobouky zpravidla světlé, bělavé či šedavé, avšak ve stáří je klobouk růžový až purpurově červený. Nejvíce variabilní je robustní hřib rudonachový, jehož plodnice se barevně mění nejen v průběhu celého vývinu, ale má i celou řadu přechodných forem s plodnicemi vybarvenými od purpurově červené až po úplně žlutou.

Existuje i nevelká skupina hřibů, které se vyznačují hořkou chutí dužniny. Sem patří například hřib kříšť, který je podobný hřibu satanu, od kterého ho odlišují žluté póry rourek a růst převážně v jehličnatých lesích.

Jiná skupina barevně atraktivních hřibů, tzv. „žluté“ hřiby (Appendiculati), má žluté póry rourek. Patří sem například hřib královský a hřib Fechtnerův – oba byly popsány od nás ze středních Čech. Rostou vzácně jen v oblasti teplomilné květeny a jsou tak vzácné, že patří mezi houby chráněné u nás zákonem. Hřib královský jen stěží můžeme v přírodě přehlédnout a zaměnit za jiný druh. Jeho nádherný růžovočervený klobouk, zářivé žluté rourky a citronově žlutý třeň, pokrytý síťkou, mu dodávají majestátný vzhled opravdového „krále“ mezi hřiby. Přízvisko královský je ale odvozeno od názvu originální lokality, kterou je Královská obora v Praze, dnes známá jako Stromovka. Méně nápadný je hřib Fechtnerův, který má stříbřitě bělošedou pokožku klobouku, citronově žluté póry, žlutý třeň, v horní části síťkovaný a na bázi s víceméně nápadnou červenou zónou a žlutou dužninou, která na řezu modrá. Narozdíl od hřibu královského je hřib Fechtnerův pojmenován podle preparátora Botanického ústavu Univerzity Karlovy v Praze Františka Fechtnera, který tento hřib sbírával v oblasti Českého krasu. Oba zmíněné hřiby rostou pod listnatými stromy, zejména pod duby a buky.

Křemenáče a kozáky

Velkou skupinou hřibovitých hub jsou kozáky a křemenáče – ačkoli patří do jednoho rodu (Leccinum), červenokloboukaté zpravidla nazýváme křemenáče a hnědé kozáky. U nás jich roste asi 15 druhů a všechny jsou jedlé. Z křemenáčů jsou nejhojnější křemenáč osikový a křemenáč březový. Vzácnější jsou např. křemenáč smrkový, který roste pod smrky a křemenáč krvavý, který je hojnější jen místy a najít ho můžeme pod osikami nebo duby. Důležitým znakem tohoto druhu je tendence dužniny zabarvovat se na poraněných zregenerovaných místech do červenorezava. Rozlišení jednotlivých druhů křemenáčů a kozáků je často dosti obtížné i pro zkušeného mykologa. Z kozáků se běžně u nás vyskytují a do kuchyně sbírají kozák březový a kozák habrový, kdežto vzácnější druhy, kozák dubový a kozák topolový, by měly být ponechány na loklitách.

Suchohřiby

Zajímavou skupinou jsou druhy zahrnované do rodů Xerocomus a Xerocomellus, často nazývané také jako suchohřiby, z nichž hřib žlutomasý neboli „babka“ náleží u nás k nejhojnějším hřibovitým houbám. Také v této skupině hřibů najdeme pestře vybarvené druhy. Živě třešňově až krvavě červený klobouk má například hřib červený, který však najdeme jen málokdy. I jeho plodnice jsou spíše drobné, s útlým třeněm a průměrem klobouku do asi 8 cm. Praktická využitelnost těchto druhů je omezená. Ke kulinárním účelům je třeba velmi pečlivě vybírat jen mladé a zdravé plodnice a kontrolovat, zda nejsou již napadené jinou houbou – nedohubem (Hypomyces). O něco kvalitnější a vyhledávanější jsou proto plodnice hřibu plstnatého. Do této skupiny hřibů patří také hřib příživný, který je dnes řazen do samostatného rodu Pseudoboletus. Zcela výjimečný je tím, že cizopasí na jiné houbě – pestřeci (Scleroderma).

Početnou skupinou hřibovitých hub jsou také klouzky (Suillus), vyznačující se většinou slizkým povrchem klobouku. Mnohé z nich jsou hojné a dobře známé jako např. na borovice vázaný klouzek obecný a klouzek zrnitý nebo pod modříny rostoucí pohledný klouzek slič, někdy též zvaný modřínový, který patří k našim nejhojnějším klouzkům. Poznáme ho podle slizkého, živě žlutooranžového klobouku, drobných, zlatožlutých pórů naspodu klobouku, žlutohnědavého třeně s prstenem a žluté dužniny. Naproti tomu klouzek zrnitý prsten na třeni postrádá a charakterizuje ho zrníčkatý třeň s mléčnými kapičkami na pórech rourek mladých plodnic. Klobouk má žlutohnědý až sytě okrový, bledě žluté póry, útlý protáhlý třeň a bledou dužninu. Oba jsou jedlé a chutné.

Ale dost teorie, houbařská sezona právě začíná. Buďte na ni dobře připraveni.

Zájemcům o rozšíření svých znalostí doporučujeme knihu Houby – česká encyklopedie, nakladatelství Reader´s Digest Výběr, v níž najdete základní informace o hřibovitých i jiných skupinách hub. Doporučujeme také novou publikaci Hřibovité houby od Josefa Šutary a kol.

Mohlo by vás zajímat

 • Vaření a recepty

  Bedla vysoká je výtečná houba. Pozor však na zrádnou bedlu…

 • Vaření a recepty

  Jedovaté houby pod drobnohledem: Kolik času vám zbývá, když…

 • Vaření a recepty

  Houby na smetaně, na víně či v netradičním salátě

 • Vaření a recepty

  Jak si poradit s hlavní sezonou hub? Vynikající rizoto z…

 • Vaření a recepty

  Chutné houby čirůvky. Kde je hledat, jak je poznat? Jak…

 • Vaření a recepty

  Mykoložka radí houbařům: o tajemství mykorhizy a ochraně hub

 • Vaření a recepty

  Kovář, koloděj a spol: modrající hřiby zvané modráky a…

  Více z rubriky: Vaření a recepty

 • Vaření a recepty

  Zdravé palačinky? Z banánu, jogurtu, bez mouky, z vloček

 • Vaření a recepty

  Bramboračky z Podblanicka

 • Vaření a recepty

  Silvestrovské dobroty na poslední chvíli

  Táhnutím přejdete na další článěk

  Zdravé palačinky? Z banánu, jogurtu, bez mouky, z vloček

  Používáme soubory cookies pro poskytování kvalitních služeb. Úpravy můžete provést v nastavení prohlížeče.

  US Search Mobile Web

  Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

  The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

  You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

  If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

  • Vote for an existing idea ( )
  • or
  • Post a new idea…
  • Hot ideas
  • Top ideas
  • New ideas
  • Category
  • Status
  • My feedback

  Improve your services

  Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

  Golf handicap tracker, why can't I get to it?

  Why do I get redirected on pc and mobile device?

  Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

  Question on a link

  In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

  Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

  Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

  Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

  This is a broken link. Please remove.

  This is a broken link. Please remove.

  Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

  The link to cheaterland.com is a broken link.

  Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

  • Don’t see your idea?
  • Post a new idea…

  US Search Mobile Web

  Feedback and Knowledge Base

  Give feedback

  • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
  • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
  • Accounts Dashboard 43 ideas
  • Ad feedback 3 ideas
  • Answers TH 31 ideas
  • Answers TH 0 ideas
  • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
  • Australia Celebrity 0 ideas
  • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
  • Australia Style 0 ideas
  • Australia Yahoo Tech 0 ideas
  • Autos Pulse 2 ideas
  • Aviate 1,516 ideas
  • Canada Finance 1,099 ideas
  • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
  • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
  • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
  • Canada Homepage 5,139 ideas
  • Canada Movies 14 ideas
  • Canada News 873 ideas
  • Canada Safely 10 ideas
  • Canada Screen 128 ideas
  • Canada Weather 94 ideas
  • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
  • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
  • Canada Yahoo Finance 0 ideas
  • Canada Yahoo Movies 10 ideas
  • Canada Yahoo News 0 ideas
  • Canada Yahoo Style 21 ideas
  • College Football Pick'em 112 ideas
  • Connected TV 364 ideas
  • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
  • Corp Mail Testing 1,256 ideas
  • Cricket 25 ideas
  • Daily Fantasy 93 ideas
  • Developer Network 1 idea
  • Double Down 86 ideas
  • Fantasy Baseball 535 ideas
  • Fantasy Basketball 433 ideas
  • Fantasy Football 718 ideas
  • Fantasy Hockey 388 ideas
  • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 836 ideas
  • Fantasy Ratings and Levels 16 ideas
  • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
  • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
  • Finance 453 ideas
  • Finance – CA 502 ideas
  • Finance – US 9 ideas
  • Finance ChartIQ 260 ideas
  • Finance Mobile Web 408 ideas
  • Finance Portfolios 810 ideas
  • Finance Stock Screener 37 ideas
  • Finance Tablet 45 ideas
  • Flickr – Profile 290 ideas
  • Flickr Android 61 ideas
  • Flickr for Apple TV 31 ideas
  • Flickr Groups 13 ideas
  • Flickr Internal 0 ideas
  • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
  • Flickr iPad 160 ideas
  • Flickr iPhone 409 ideas
  • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
  • Flickr Search 0 ideas
  • Food Magazines 0 ideas
  • Games 3,147 ideas
  • Global Maps 1,026 ideas
  • GS Mobile Web 42 ideas
  • Health Pulse 3 ideas
  • Home Page (Android) 1,689 ideas
  • Home Page (iOS) 3,810 ideas
  • Hong Kong Homepage 0 ideas
  • India Celebrity 43 ideas
  • India Finance 494 ideas
  • India Homepage 1,897 ideas
  • India Lifestyle 173 ideas
  • India Movies 84 ideas
  • India News 344 ideas
  • India Partner Portal Tata 0 ideas
  • India Partner Portal Tikona 0 ideas
  • India Safely 15 ideas
  • India Screen 165 ideas
  • India Weather 30 ideas
  • India Yahoo Beauty 0 ideas
  • India Yahoo Celebrity 4 ideas
  • India Yahoo Finance 0 ideas
  • India Yahoo Movies 16 ideas
  • India Yahoo News 0 ideas
  • India Yahoo Style 14 ideas
  • Indonesia Celebrity 38 ideas
  • Indonesia Homepage 1,174 ideas
  • Indonesia News 170 ideas
  • Indonesia Safely 29 ideas
  • Indonesia She 34 ideas
  • Ireland Homepage 90 ideas
  • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
  • Mail Ad Feedback 10 ideas
  • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
  • Maktoob Celebrity 1 idea
  • Maktoob Entertainment 10 ideas
  • Maktoob Lifestyle 0 ideas
  • Maktoob Movies 2 ideas
  • Maktoob News 182 ideas
  • Maktoob Screen 15 ideas
  • Maktoob Style 1 idea
  • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
  • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
  • Malaysia Homepage 21 ideas
  • Malaysia News 58 ideas
  • Malaysia Safely 8 ideas
  • Malaysia Video 0 ideas
  • Malaysia Weather 1 idea
  • Merchant Solutions 1 idea
  • My Yahoo 32,264 ideas
  • My Yahoo – back up 1 idea
  • My Yahoo – US 9,176 ideas
  • My Yahoo archive 314 ideas
  • New Mail 13,359 ideas
  • New Mail* 3,165 ideas
  • New Zealand Business & Finance 132 ideas
  • New Zealand Homepage 1,039 ideas
  • New Zealand Safely 3 ideas
  • New Zealand Screen 0 ideas
  • PH ANC News 21 ideas
  • Philippines Celebrity 214 ideas
  • Philippines Homepage 13 ideas
  • Philippines News 123 ideas
  • Philippines Safely 12 ideas
  • Philippines Video 0 ideas
  • Philippines Weather 3 ideas
  • Pick N Roll 19 ideas
  • Postmaster 44 ideas
  • Pro Football Pick'em 103 ideas
  • Retail Pulse 0 ideas
  • Rivals 11 ideas
  • Safely 165 ideas
  • Screen for iOS 0 ideas
  • Search Extensions 108 ideas
  • Search Product Downloads 105 ideas
  • Security 497 ideas
  • Sign-In Experience 79 ideas
  • Singapore Entertainment 20 ideas
  • Singapore Finance 230 ideas
  • Singapore Homepage 1,062 ideas
  • Singapore News 214 ideas
  • Singapore Safely 11 ideas
  • Singapore Screen 19 ideas
  • Singapore Weather 4 ideas
  • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
  • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
  • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
  • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
  • Singapore Yahoo News 0 ideas
  • Singapore Yahoo Style 4 ideas
  • South Africa Celebrity 8 ideas
  • South Africa Homepage 374 ideas
  • South Africa News 23 ideas
  • Sports Android 1,536 ideas
  • Sports CA 37 ideas
  • Sports iOS 1,027 ideas
  • Sports Redesign 3,260 ideas
  • SportsReel 7 ideas
  • StatTracker Beta 627 ideas
  • Survival Football 81 ideas
  • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
  • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
  • Thailand Safely 2 ideas
  • Toolbar Mail App 216 ideas
  • Toolbar Weather App 72 ideas
  • Tourney Pick'em 66 ideas
  • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
  • UK & Ireland Games 19 ideas
  • UK & Ireland Homepage 475 ideas
  • UK & Ireland News 0 ideas
  • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
  • UK & Ireland News Lego 379 ideas
  • UK & Ireland Safely 38 ideas
  • UK & Ireland TV 21 ideas
  • UK & Ireland Video 187 ideas
  • UK & Ireland Weather 100 ideas
  • UK Answers 1 idea
  • UK Daily Fantasy 1 idea
  • UK Finance Mobile Android 12 ideas
  • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
  • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
  • UK Yahoo Movies 23 ideas
  • US Answers 9,069 ideas
  • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
  • US Autos GS 442 ideas
  • US Celebrity GS 664 ideas
  • US Comments 350 ideas
  • US Finance Mobile Android 45 ideas
  • US Finance Mobile iOS 646 ideas
  • US Flickr 277 ideas
  • US Groups 4,274 ideas
  • US Homepage B1 68 ideas
  • US Homepage B2 33 ideas
  • US Homepage B3 50 ideas
  • US Homepage B4 33 ideas
  • US Homepage B5 0 ideas
  • US Homepage M 7,021 ideas
  • US Homepage YDC 43 ideas
  • US Homes GS 203 ideas
  • US Live Web Insights 25 ideas
  • US Mail 193 ideas
  • US Mail 12,607 ideas
  • US Maps 3,491 ideas
  • US Membership Desktop 8,356 ideas
  • US Membership Mobile 91 ideas
  • US Movies GS 424 ideas
  • US Music GS 195 ideas
  • US News 6,168 ideas
  • US Search App Android 2 ideas
  • US Search App iOS 24 ideas
  • US Search Chrome Extension 780 ideas
  • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
  • US Search Desktop 27 ideas
  • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
  • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
  • US Search KG 1 idea
  • US Search Local Listings 20,864 ideas
  • US Search Mobile Web 9 ideas
  • US Search Mozilla 0 ideas
  • US Search Stock Quotes 11 ideas
  • US Search Tablet Web 2 ideas
  • US Shine GS 1 idea
  • US Toolbar 5,548 ideas
  • US Travel GS 207 ideas
  • US TV GS 368 ideas
  • US Weather 2,331 ideas
  • US Weather Bucket 0 ideas
  • US Weather Mobile 13 ideas
  • US Weather Mobile Android 2 ideas
  • Video Guide Android 150 ideas
  • Video Guide iOS 212 ideas
  • Video Guide Testing 15 ideas
  • Web Hosting 4 ideas
  • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
  • Yahoo Accessibility 362 ideas
  • Yahoo Autos 71 ideas
  • Yahoo Beauty 103 ideas
  • Yahoo Celebrity 0 ideas
  • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
  • Yahoo Decor 0 ideas
  • Yahoo Entertainment 361 ideas
  • Yahoo Esports 50 ideas
  • Yahoo Feedback 0 ideas
  • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
  • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
  • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
  • Yahoo FinanceReel 4 ideas
  • Yahoo Food 118 ideas
  • Yahoo Gemini 3 ideas
  • Yahoo Health 90 ideas
  • Yahoo Help 566 ideas
  • Yahoo Home 228 ideas
  • Yahoo Home* 28 ideas
  • Yahoo Lifestyle 168 ideas
  • Yahoo Live 0 ideas
  • Yahoo Mail 2,643 ideas
  • Yahoo Mail Android App 439 ideas
  • Yahoo Mail Basic 667 ideas
  • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
  • Yahoo Mail Mobile Web 7 ideas
  • Yahoo Makers 51 ideas
  • Yahoo Messenger 97 ideas
  • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
  • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
  • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
  • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
  • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
  • Yahoo Music 78 ideas
  • Yahoo News Digest Android 870 ideas
  • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
  • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
  • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
  • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
  • Yahoo Parenting 63 ideas
  • Yahoo Politics 118 ideas
  • Yahoo Publishing 13 ideas
  • Yahoo Real Estate 2 ideas
  • Yahoo Tech 464 ideas
  • Yahoo Travel 144 ideas
  • Yahoo TV 106 ideas
  • Yahoo View 243 ideas
  • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
  • Yahoo Weather iOS 23,042 ideas
  • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
  • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
  • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
  • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
  • Yahoo! Contributor Network 1 idea
  • Yahoo! Transliteration 29 ideas
  • YAHOO!7 Finance 554 ideas
  • Yahoo!7 Games 9 ideas
  • Yahoo!7 Safely 19 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
  • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply