Zelená houba nohou mezi prsty (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Plíseň na nohou – jak na ni? 4.95 / 5 ( 20 )

Plísně na nohou mohou trápit kohokoli – děti, dospělé i seniory. Toto mimořádné nepříjemné infekční onemocnění si bohužel nevybírá. Přesto, že ještě není léto, kdy jsou nohy na výskyt plísní nejvíce náchylné, bychom si o nich měli alespoň něco říct.

Plíseň či mykóza ve většině případů není vizitkou zanedbané hygieny. Jisté skupiny lidí jsou na mykózu o něco háklivější. Jde hlavně o sportovce, lidi s nadměrným pocením, seniory, diabetiky a ty, kteří mají problémy s prokrvením chodidel.

Jak plíseň na nohou vzniká?

Mykózu způsobují dermatofyty. Jde o mikroorganismy ve vrchní části pokožky. Pokud jsou infikované, velmi jednoduše mohou nakazit větší část nohy, případně i další lidi okolo nás. Typickým a nejrizikovějším příkladem jsou veřejné koupaliště, ale i plovárny či různé wellness centra. Stačí měkká kůže na chodidle, či snad ranka a pokud se vaše noha dostane do kontaktu se šupinkami nakažené kůže někoho jiného, problém je na světě. Naštěstí ne neléčitelné.

Zarudnutí a svědění

Podle průzkumů až dvě třetiny nakažených lidí mykózu neléčí, nebo ji léčí jen když je nejhorší. Plíseň na chodidlech nikdy neustoupí bez léčby. Po lécích budete muset dříve či později sáhnout a platí, že čím dříve, tím lépe. Prvotními příznaky jsou zarudnutí, podráždění a svědění. Pokud vás nohy začínají pálit, případně dokonce napuchnou, je nejvyšší čas jít za lékařem. Velkým nebezpečím je, že se onemocnění přenese na větší plochu. Když vám kůže zhrubne, mikroby se dostanou pod povrch. Postupem času se mykóza může rozšířit až na nehty a v tom nejhorším případě se připravte na chirurgické odstranění nehtu. A to přece nikdo nechce.

Jak léčit plíseň na nohou?

Za doktorem nemusíte běhat při prvotních příznacích. Dobré je pročistit si chodidlo s kartáčkem, odstranit zhrublou kůži. Po mytí si dosucha vytřete celé chodidlo, i prostory mezi prsty, které jsou na mykózy zvláště citlivé. Zajděte do lékárny a kupte si antimykotickou mast, předpis od lékaře na ni nepotřebujete.

Babské rady stojí za vyzkoušení

 • nejjednodušší jsou studené obklady, ty mj. účinně snižují zánět
 • pro silnější povahy máme poměrně kontroverzní způsob léčby, vlastní močí, nejlepší je takovou léčbu provádět ve sprše
 • po domácku vyrobenou „mast“ si můžete připravit ze sody a trochy vody, aby vám vznikla taková kaše, kterou si chodidlo natřete
 • pomáhá i roztok z octanu hlinitého: dvě lžíce roztoku dejte do půl litru vody a namočte do nich ručník, obklady z tohoto roztoku jsou mimořádně účinné
 • další alternativou jsou dvě lžíce soli v půl litru vody, ve které si budete nohy máčet
 • snad nejúčinnějším je však jiný lék, který zaručeně máte i ve své kuchyni – ocet. Natřete si ho na postižená místa. Může to trochu pálit, ocet stejně mnohým právě nevoní, ale co je důležitější, pomáhá.

Prevence před plísní je základem

Mykóza se dá poměrně jednoduše vyléčit. No nejlepší je ji nikdy nemít. Proto dodržujte některé zásady:

 • dbejte na hygienu nohou
 • nenoste ponožky, které nedýchají. Tedy ty, které jsou z umělých vláken, případně silonky
 • čistěte svou obuv a dejte jí čas vyvětrat se. Nejideálnější je střídat alespoň dva páry bot. Každý den si vezmete jiné, ty z předchozího dne se vyvětrají
 • nohy si otírejte důkladně, i mezi prsty
 • v bazénech, saunách, sprchách a jiných společných prostorách noste stále vlastní pantofle

VIDEO: Aromaterapie a péče nohy

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost

Přečtěte si také naše další články

1 komentář u článku “Plíseň na nohou – jak na ni?”

Ja se plisne nohou desim porad, trapila me dlouhe roky, vzdycky po koupalisti, krytych bazenech a podobne. mycosin forte me ale plisne zbavil! pouzivam i preventivne, nakapu do vodni lazne a odmacim nozky! je to paradni a za super cenu! 🙂

Houba mezi prsty – příčiny, léčba

K dnešnímu dni, houba je jedním z nejčastějších onemocnění. Jeho vzhled způsobuje psychické nepohodlí, a má množství malých každodenních problémů, a to zejména v případě, že se houba na prstech. Druhy hub hodně, ale jen málo lidí ví, že houby v provozním formě může vést k negativním důsledkům pro celý organismus. Proto, včasný přístup k lékaři – je klíčem k vyléčení plísně.

Hlavní příčinou plísně – příznivá živnou půdou pro spór plísní a drobných poranění na nohou. Zejména, ideální prostředí pro rozvoj plísní je zpocené nohy a třel puchýře.

Napaden plísní může být na veřejném místě (například v bazénu a v sauně). Kromě toho, houba na prstech se mohou objevit v důsledku nošení "Failed" botu. Někdy příčinou houby se stává banální než osobní hygieny. Riziko plísní roste několikrát, pokud člověk má oslabený imunitní systém v důsledku nedostatku vitaminu nebo zatyazhnoyihvoroby.

Příznaky, znaky a diagnóza

Mezi hlavní příznaky houby:

• peeling kožní záhyby;

• vzhled bělavé květu

• svědění a pálení kůže;

• ztluštění kůže na chodidlech;

• oddělení nehtové ploténky, vzhled porostů proužky nerovnosti;

• šedá nebo žlutá hřebík.

Postupně se z výše uvedených příznaků se vyslovují a stav nehtů a zároveň zhoršuje. V nejtěžších případech může i úplná ztráta nehtové ploténky.

Metody léčení plísňových infekcí mezi prsty na rukou a nohou

V současné době léčba této zákeřné nemoci, existuje mnoho různých metod. Hlavní podmínkou – je trpělivost a jasné pokyny dodržovat lékařem. Léčba plísně – velmi dlouhý proces. Například léčba mezhpaltsevoho houba na nohou trvat asi měsíc, a léčit plíseň nehtů bude trvat nejméně rok. Samoléčba v tomto čísle dohody za to nestojí. Lepší, samozřejmě, vyhledat odbornou pomoc pro včasnou diagnostiku houby. Jinak je zde riziko, čas a peníze ztrácí, a nedostanou očekávaný výsledek.

Tam Mykóza (plíseň na kůži nohou a rukou) a onychomykózy (nehtové ploténky lézí). Jsou zacházeno odlišně v příliš.

Jaké léky pomáhají léčit plíseň mezi prsty

Léky – lze rozdělit do dvou typů: systémových a místních. Systémové léky jsou vyráběny v různých sirupy a tablety. Místní antimykotika jsou krémy a masti.

Místní léky jsou předepsány v případě houbových infekcí. Pro léčení mírné houby v podobě může udělat, například, v případě, že byl houba mezi prsty. V podstatě všechny masti a krémy z tolnaftat nebo mikonazol. Velký efekt je použití masti klotrimazolu, Nizoral, a Lamisil krém. Jsou aplikovány na problémové oblasti několikrát denně až do úplného uzdravení.

Pokud jsou nehty jsou velmi zapůsobilo, musíte pít dál i systémové léky ve formě tablet. Patří mezi ně orungalom, itrakonazol, Lamisil, Mikosist. Jedná se o velmi účinné léky. Pokud je správný výběr léků a dávkování, pomohou zbavit plísně.

Aby se zabránilo recidivě, doporučuje se být pravidelně testovány lékařem a podstoupit opakované ošetření.

Ošetření s plísní mezi prsty

Chcete-li dosáhnout dobrých výsledků v boji proti plísním, je nutné provést koupele a obklady. Ve vaně přidat jedlou sodu (rychlost 1 polévková lžíce. L. 1 litr vody), manganistanu draselného, ​​bylinné (vlaštovičník květ, měsíček, dubová kůra). Jakmile kůže na rukou a nohou, rozparyvsya, rohové vrstvy pemzy odstraněna. Pak byste měli vytřete do sucha poškozené plochy s plísní a šíření jejich mast.

Ujistěte se, že odstranit poškozenou oblast s plíseň nehtu v případě onychomykózy. K čištění nehtového lůžka pro postižené nehtů, můžete použít speciální sadu (např sadu Mykospor). Prodávají se v lékárnách.

Rozšířené obdržel poslední hardwaru pedikúru. To vám pomůže také zbavit plísně na kůži a nehtech.

Dlouhodobé užívání lidových prostředků proti houbám i dává dobré výsledky. Důležité před jejich aplikací, aby se ujistil, že onemocnění je houba, a poraďte se s odborníkem o možnosti této léčby.

Honey mast proti plísní na nehtech

1. Mix eukalyptový olej (30 oz.), Honey (10 oz.) Ocet (1 ch. L.).

3. mast pro mazání problémových oblastí nejméně 1 krát za den.

1. Put vejce ve skleněné nádobě a zakryjte s octem.

2. Trvat na tmavém místě až do úplného rozpuštění pláště.

3. Přidejte směs 1 hodinu. L. másla. Směs udržujte v chladničce.

5. Léčba je asi 5 dnů.

1. Poradí si s houba Tea Tree Oil, který je k dispozici na přepážce.

2. olej pro mazání nehty a kůži několikrát denně až do úplného vymizení houby.

Na houby mezi prsty nedostaví nezbytná opatření a dodržovat několik pravidel:

• Proces boty pro prevenci plísňových onemocnění se speciálními postřiky;

• Nepoužívejte měřit někoho jiného boty;

• výplach nohy po návštěvě veřejných místech (sauna, bazén) a jejich zpracování s octem;

• Pokud je to možné, proveďte posílení imunity.

Chytrá houba Pythium oligandrum (pythie) – k čemu všemu lze její „žravost“ využít? 4.8 / 5 ( 10 )

Pythium oligandrum, běžně označované jako Chytrá houba, vám může pomoci nejen od plísní nohou. Přestože původně byla houba využívána se zcela jiným záměrem, objevují se další a další varianty použití při léčbě častých zdravotních obtíží. Pythium oligandrum se živí výhradně jinými plísněmi a houbami, a tak i v těle člověka dokáže velmi efektivně vyhladit své nepřátele.

Houba náleží biologicky mezi mykoparazitické řasovky, běžně se vyskytuje v půdě. Ničí mnoho druhů hub včetně svých relativně blízkých příbuzných. Na začátku 20. století byla popsána Charlesem Drechslerem. V České republice se později jejímu zkoumání věnoval D. Veselý, oceňována bývá dvojice českých znalců M. Suchánek a R. Klimeš.

Kde Chytrou houbu můžete najít?

S obsahem Chytré houby můžete dnes zakoupit masti, ampule, prášek, ústní vody, olej nebo přísadu do koupele. Stačí jen vybrat dle toho, jaké obtíže chcete s její pomocí vyřešit. Kromě pozitivního efektu na lidské zdraví můžete její přínos ocenit i jinde. Můžete ji využít i obsaženou v preparátech pro ochranu rostlin, zdiva před napadením plísní, ale také v přípravcích k aplikaci na kůži a srst zvířat. Jak je možné, že nachází využití v tolika odlišných oblastech?

Původně zcela jiný záměr

V počátcích výzkumu mělo Pythium oligandrum (a tedy i my) tak trochu smůlu. Vědci jej totiž přistihli na rostlině, která byla napadena plísní. Houba byla následně mylně zařazena mezi ty, které se živí rostlinami. Nezaregistrovala se tehdy skutečnost, že houba požírá na rostlině vlastně své příbuzné – další houby a plísně. Tato její schopnost byla objevena až v 70. letech 20. století. Poté začala být využívána především k ochraně rostlin.

Chytrá houba na plíseň

Náhodou se až o pár let později narazilo na to, že při kontaktu houby s kůží nohou, dochází ke snížení jejich pocení a ozdravení prostorů mezi prsty, které jsou často napadeny plísní. I boty snadno zbaví nepříjemného odéru. Další testy vyvrátili toxicitu nebo možné způsobování alergií a vznikl zde tehdy prostor k tomu, aby byla Chytrá houba využita také k podpoře lidského zdraví. Výhodou je, že po proběhnuté likvidaci svých nepřátel se sama již nemnoží, nic škodlivého v našem těle nepáchá, buď se zapouzdří a vyčkává na novou potravu, nebo odumírá.

Chytrá houba a široké spektrum použití

Biopreparáty s Chytrou houbou obsahují více jejích kmenů a dle toho se liší jejich použití.

1. Plíseň na nohou

Jak již bylo řečeno, houbu je možné využít k účinné likvidaci plísní na nohou a rukou (mezi prsty, na ploskách nebo nehtech). Léčba plísní jinak obvykle bývá zdlouhavou a nezáviděníhodnou záležitostí. U nemocných se objevuje nepříjemné svědění, olupování kůže, její začervenání a praskání. Často dále plíseň postihuje i nehty, které zhrubnou, mění barvu (postupně hnědnou) a mohou tu vznikat další komplikace, které již obtěžují svou bolestivostí.

2. Na ekzém nebo lupénku

Houba má však i protizánětlivé účinky. Hodí se při léčbě atopického ekzému nebo lupénky.

3. Hojení bércových vředů

Urychluje hojení bércových vředů, proleženin. K těmto účelům je vhodné zakoupit masti nebo přísady do koupele. Při aplikaci na kůži se houba po zničení plísní z těla neškodně odloučí pryč.

4. Na vaginální mykózy

Pythium oligandrum mohou využít i ženy pro svoji intimní hygienu. Koupele z ní připravené jsou účinné při vaginálních mykózách. Ty jinak mohou velmi znepříjemnit několik dnů i týdnů svými příznaky – svěděním, výtokem, pálením a bolestivostí při močení.

Chytrá houba je pro všechny

Preparáty s chytrou houbou mohou užívat dospělí i děti, těhotné i kojící ženy. Nejsou zde prakticky žádná omezení. Není možné se jí předávkovat a její použití s sebou nenese žádné neblahé vedlejší účinky. Přípravky jsou běžně k dostání v lékárně či je možné je objednat přes eshopy různých společností.

Parazit, který pomáhá léčit

Pythium oligandrum má oproti klasickým lékům určitou výhodu. Plísně si vůči němu nedokáží vytvořit odolnost, proto účinkuje i tehdy, když ho potřebujete použít vícekrát. V ČR má mnoho dermatologů pozitivní zkušenost s chytrou houbou. Shodují se, že i když houba není zázračným lékem na všechno, nikomu stav nezhoršila a někdy pomohla i v případech, kde jiné léky selhaly.

Slova lékaře

„Mikroskopická houba s názvem Pythium oligandrum působí na nepřátelské buňky jako upír. Čerpá z nich látky, které potřebuje na výživu. Parazituje na plísních způsobujících nemoci a když svůj úkol splní, ztratí se“ vysvětluje mikrobiolog.

Diskuse – Plíseň nohou

Nevím, co na kolik procent zabralo,ale zbavila jsem se plísně, na kterou jsem využívala milion mastiček, vodiček i léků z lékárky předtím.

Najdete ho v nabídce e-shopu asnilek-shop.cz mezi léčivou rašelinou. Opravdu je velmi účinný.

Dluhy, jak na ně?

Ahoj všem, vznáším obecný dotaz… jak se vyrovnáváte s dluhy, když se nedaří splácet podle představ… Je nějaká možnost řešení.

STOP BEING SCAMMED BY FAKE HACKERS and BINARY BROKERS. Hire a Ethical Hacking group who are professional and real. Hack Ethics is an experienced. (zkráceno)

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Do you seek funds to pay off Credits and Debts? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) is here to put a stop to your financial problems. (zkráceno)

STOP BEING SCAMMED BY FAKE HACKERS and BINARY BROKERS. Hire a Ethical Hacking group who are professional and real. Hack Ethics is an experienced. (zkráceno)

Dávivý-černý kašel

STOP BEING SCAMMED BY FAKE HACKERS and BINARY BROKERS. Hire a Ethical Hacking group who are professional and real. Hack Ethics is an experienced. (zkráceno)

Jak poznáte plíseň nohou?

Plíseň na pokožce nohou je velmi rozšířené onemocnění. Jak ji poznáte a jak se jí zbavíte?

Nejste si jistí, zda na vašich nohou nebují plíseň? Pomůžeme vám! Udělejte si test, který najdete ZDE

Některé faktory totiž zvyšují riziko nákazy plísní nohou. Po zodpovězení otázek v testu zjistíte, nakolik se vás toto riziko týká. Ne každý, komu hrozí riziko, se plísní nohou nakazí. Z několika důvodů (genetické předpoklady, stav imunitního systému, fyzické nebo vnější faktory) může být jeden člověk náchylnější k infekci než jiný, i když rizikové faktory jsou podobné. Test a jeho výsledky pomůže určit, jestli vám riziko hrozí, nebo ne.

Pokud si nejste jistí, v jakém stavu je pokožka vašich nohou, měli byste dbát na tyto příznaky, které mohou signalizovat plíseň:

Plíseň nohou začíná většinou mezi prsty a provází ji především svědění, dále pálení, zarudnutí, bílá oteklá místa a šupinky pokožky. V mnoha případech však tyto obtěžující příznaky chybí a onemocnění je sotva bráno vážně. Neléčená onemocnění se může rozšířit na další oblasti nohou včetně nehtů. Kde se plíseň na nohou nejvíce vyskytuje?

Pokud vaše nohy napadne plísňové onemocnění, je dobré je ihned začít léčit. Dlouhé čekání dává plísním možnost napadení větších částí nohy, nehtů nebo dokonce ostatních částí těla. Především infekce nehtů vyžadují často větší léčební úsilí. Proto je důležité nohy podrobně sledovat a v případě infekce všechna postižená místa na noze důsledně a důkladně léčit.

Naším tipem je prověřený pomocník pro boj s plísňovým onemocněním, přípravek Canesten®

Canesten je vysoce účinný proti:

Canesten. Trojí účinek proti plísním nohou!

Canesten® najdete v lékárně ve formě krému, roztoku nebo pudru, záleží na vás, jaká konzistence vám nejlépe vyhovuje. Více o přípravku Canesten® najdete na www.canesten.cz

Pokud vaše potíže přetrvávají, navštivte lékaře.

Přestože musíme počítat na mnoha místech s výskytem plísní, můžeme riziko infekce výrazně snížit. Zde je několik důležitých rad, jak se plísním vyhnout:

 1. Denní mýtí nohou a používání čistých ponožek vytváří základ péče a o nohy. Vysušte si důkladně nohy též mezi prsty.
 2. Pravidelně kontrolujte své nohy a zvláště si všímejte změn na pokožce. Zraněním, např. při péči o nehty, mohou vznikat vstupní brány pro zárodky plísní.
 3. Starejte se o správné klima v oblasti nohou, protože zejména v prostředí potu se plísním velmi daří. Proto je důležité nohy dostatečně větrat. Nejlépe je používat ponožky a punčochy z přírodních vláken a prodyšnou obuv z kůže.
 4. Cvičení nohou a chůze naboso udržuje vaše nohy ve formě. Svalstvo nohou zůstává dobře prokrvené a schopné výkonu a tím je odolnější vůči plísňovým infekcím.
 5. Na koupalištích a plovárnách se vyhýbejte malým bazénkům před vstupem do prostoru s bazénem. I když jsou tyto malé bazénky určeny pro desinfekci nohou, právě zde je zvláště vysoký výskyt původců onemocnění.
 6. V prostorách kolem bazénu, v saunách a v hotelových pokojích nechoďte naboso, protože zde hrozí zvýšené riziko nákazy.
 7. Pokud trpíte poruchami prokrvení dolních končetin nebo cukrovkou, jsou vaše nohy velmi náchylné k infekci. Kontrolujte proto pravidelně stav vašich nohou.
 8. Pokud má některý člen rodiny plíseň nohou, nechoďte ani doma naboso a v žádném případě nepoužívejte stejný ručník.

Canesten krém, Canesten roztok a Canesten pudr jsou léky k zevnímu použití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Obsahují účinnou látku clotrimazolum.

Nový komentář

Kvasinková infekce a plísně aneb prevence začíná ve střevech.

Oregano lidé od nepaměti používali jako pomoc proti plísním, a to nejen proti těm na povrchu těla, ale také tím, které napadají vnitřní prostředí organismu. Rostlina obsahuje vysoce kvalitní, antisepticky působící carvacrol. Účinkuje jako přirozený zabíječ mikrobů, bakterií, virů a parazitů, je použitelný na kožní a slizniční infekce. Lékaři olej používají k léčbě infekčních onemocnění.

holky já moc doporučuju mycosin forte, zabral mi fakt jako jediný. vtírám si ho ještě ted, i když už jsem se mykozy zbavila, ale nožky si stejně každý večer do postele krémuju, tak si tam přidávám ještě i ten mycosin, preventivně. mykozy jsou svinstvo 🙁

Moje známá po svých peripetiích s tímto problémem, vyzkoušela toto

a nyní na něj nedá dopustit. Po všech těch antibiotikách, chemických

lécích, které měla opakovaně několikrát do roka, jí prý přípravek

pomohl již při první lahvičce. A má od té doby pokoj

Já jsem oplesnivělá furt. Tentokrát mám sprej, ne mastičku, hečte.

Já si to přivezla z rehabky Čeladná. hrůza. a to sem zapomněla přezůvka snad jednou. Doteď si nejsem jistá, jestli je to za mnou, tak natírám a natírám.

Mě rozčiluje, že do fitka musíme chodit společnou sprchou s lidmi jdoucími do bazénu, kde je plno vody, vlhkosti a tudíž ideální místo pro breberky. Může mě ranit mrtvice, když zapomenu ťapky

Canesten je dobrej, ale staci Clotrimazol – ma uplne stejny slozeni a jeho cena je tretinova

rozina: Já taky. Z Mariánských. A držela se mě jako svině

Vím o čem je řeč, přivezla jsem si plíseň z lázní.

Já ano a Canesten je fakt dobrý!

ještě jsem nic takového neměla

Doporučujeme

Kulinářské čtenářské shledání: Testovali jsme kuchyňský robot Tefal Tématem našeho posledního kulinářského setkání v Tančící kuchyni byly slané a sladké recepty, které pro nás připravila naše kolegyně Elly Kolaříková alias Bohyně kuchyně. Chutné pokrmy jsme připravovali za pomoci nového šikovného kuchyňského robotu QB307538 Wizzo od společnosti Tefal.

Kolagenový gel nebo prášek? Pomůžeme vám si vybrat ten správný pro vás Na trhu najdete množství přípravků s obsahem kolagenu, od krému, gelu, pilulky po injekci. Kolagen může pocházet z různých zdrojů, nejčastěji se využívá vepřový kolagen.

Máte problémy s dásněmi? Vsaďte na novinku Zendium BIOGUM Pokud máte citlivé dásně, se kterými často řešíte problémy, pak máme pro vás velmi dobrý tip.

Dopřejte svým oknům jarní kúru Jaro pomalu klepe na dveře. Pokud plánujete, co všechno byste letos na jaře měli stihnout, nezapomeňte také na údržbu oken. I když máte třeba jen pár let stará okna, i ony potřebují pravidelnou údržbu, aby zůstaly krásné a dlouho dobře sloužily.

Pojďte s námi testovat NaturGyn Scarlett! Problematika vulvovaginálního diskomfortu, mykóz a kvasinkových vaginálních infekcí jsou nejčastější typy potíží, s nimiž ženy navštěvují svého gynekologa. K úspěšné léčbě může pomoci i bylinné vaginální tělísko NaturGyn Scarlett.

Detox smoothie: Okurka vás pročistí, banán zase nakopne! Volá vaše tělo po jarním detoxu nebo jenom hledá ztracenou energii? Pokud ano, zbystřete. Poradíme, jak na únavu, trávicí potíže i regeneraci. Recept je jednoduchý. Každý den jedno smoothie plné vitamínů. Výběr ingrediencí při očistné kúře přitom hraje hlavní roli.

JARO JE TU! IDEÁLNÍ ČAS POMÝŠLET NA STŘEŠNÍ FOTOVOLTAIKU Venku se konečně otepluje, dny se prodlužují, slunce svítí a majitelé střešních fotovoltaických panelů si mnou ruce, protože jim právě začíná sezóna opravdu levné elektřiny.

Blíží se pylové alergie, buďte na ně připravení Těšíme se na jaro, na teplé sluneční paprsky a na rozkvetlé stromy. Pro pylové alergiky ale nastává náročné období. Pyl, který se přenáší vzduchem, aktivuje jejich alergické reakce. Pokud se tento problém týká i Vás, jistě tyto situace znáte. Ucpaný nos, podrážděné sliznice, kýchání, zarudlé červené oči, ztížené dýchání. Sledujete pylové zpravodajství, jak je na tom pyl stromů či rostlin, který Vám nedělá dobře.

Komerční tipy

Tajný návod, jak vyprat hromady prádla za poloviční čas Nemáte čas čekat dlouhé hodiny, až vaše pračka vypere prádlo v běžném režimu? Pomohou vám nové technologie, kterými jsou vybaveny nejnovější pračky. Dokážou prádlo vyprat až o 50 % rychleji.

Dobrým spánkem nejen proti jarní únavě – 4 tipy na super matrace Spánek je něco, co nám přijde zcela automatické, pro řadu lidí v dnešní době dokonce ztrátové. Přitom spánek je pro naše tělo základní regenerační proces, pokud spíme málo nebo špatně, odrazí se to na větší únavě během dne. A tak je třeba dbát na kvalitu spánku a mít dobrou „výbavu pro spánek“ – dobrou postel a především matraci.

La Mer: nová dubajská pláž plná zábavy Dubajské pláže vždy patřily k ikonám města. Nyní mají turisté možnost relaxovat na jedné úplně nové. Na turisty na ní čekají desítky barů, restaurací a možností rodinné zábavy.

Naučte se před spaním vypnout mozek, jinak si zaděláváte na potíže Přijdete po stresujícím dni z práce domů a jste opět v jednom kole. Když už máte konečně chvilku čas, doháníte, co jste během uplynulého týdne nestačili. Zní vám to povědomě?

3 nejlepší místa pro jarní lyžovačku Jaro klepe na dveře a sněhová pokrývka se pomalu vytrácí. Vy jste si ale ještě nestihli pořádně zalyžovat, co teď? Nezoufejte!

Testovali jsme v redakci Ceresit RE-NEW pro obnovu silikonových spár Úklid domácnosti je naším aktuálním tématem. Pokud děláte generální úklid koupelny nebo toalety, pak se musíte podívat i na spáry mezi dlaždicemi a na silikonové spáry mezi dlaždicemi a vanou nebo umyvadlem.

Snadné a rychlé mytí oken s Clinem 2v1 Shine&Protection. Pojďte testovat! Blíží se Velikonoce a snimi spojený jarní úklid. Venku je již cítit jaro, teploty se pomalu šplhají nahoru. Tedy ideální čas pro mytí oken po zimě. Rádi bychom vám doporučili skvělého pomocníka pro mytí oken beze šmouh!

Sterilizátor, který i zdravě uvaří pro celou rodinu, to je BAYBY BBS 3020 Kvalitní parní sterilizátor je téměř povinnou výbavou každé maminky. Zajistí sterilní čistotu lahviček a doplňků kolem miminka.

Spirulina a chlorella. Seznamte se! Za posledních pár let se na českém trhu objevila celá řada nových potravin. K těm nejzajímavějším potravinám se řadí i chlorella a spirulina – zelené potraviny nabízející nutričně bohatý obsah a mnoho prospěšných vlastností. Můžete je koupit v tabletách, v sušeném prášku nebo méně často v podobě tekutého extraktu. Superpotraviny se ideálně kombinují s vodou nebo ovocnými šťávami, dokonce nacházejí i kulinářské využití.

Albi – čtenářky testují. Jak bavilo testování her Kvído malou Amálku? Na magazínu Žena-in jsme k velké radosti mé šestileté dcery Amélie vyhráli 4 deskové hry od Albi a to Pohádkové divadlo Princezny a Rytíři, Moje 1. kvízy – farma, Chytré pexeso – hádanky a Chytré vějíře. Všechny hry jsou moc povedené a všechny jsme si několikrát zahrály a stále se k nim vracíme.

Přihlášení

Vyhledávání

Vyhrajte dámskou peněženku!

3x balíček šetrné péče pro vaše miminko s kosmetikou Onclé

Zázračné Tri-Therapy Lifting Serum pro 3 z vás!

Ráda čtete? Zahrajte si o dva napínavé thrillery od Rachel Abbottové!

Osvěžení po úklidu: Koupel plná malin pro dvě z vás!

Soutěž o plavací pleny Huggies Little Swimmers na celý rok!

Partner rubriky

Komerční články

Kulinářské čtenářské shledání: Testovali jsme kuchyňský robot Tefal

The Color Run™ 2018 oslavuje hrdiny

Není to šperk. Je to příběh lásky. Ten Váš.

Kolikrát jste se jí toužili dotknout? Se mnou můžete!

Chovatelé by měli být s příchodem jara obezřetní. Už první teplé týdny s sebou nesou riziko nákazy boreliózou

Nejnovější

Desatero užitečných rad pro péči o jemné vlasy

Denimové šaty jsou in! Nechte se inspirovat

VÝHERCI hledací soutěže a turnaje v samolodích z minulého týdne

Wheel Yoga: pomůcka, se kterou si hravě zacvičíte i sami doma a bude vás to bavit

Víte, co pijete? Přehled, se kterým nebudete v kavárně mimo šálek

6 trendů, které budou v dubnu opravdu in

Když vám imaginární kamarád dítěte nahání strach

Snadný salát s kuskusem a pestrou zeleninou

Víte, že první moderní podprsenka má české kořeny? Oslavte den spodního prádla

Rady pro alergiky: Jak se nejlépe vyhnout pylu?

Své připomínky k obsahu internetového deníku posílejte na redakce@zena-in.cz.

Kontakty na redakci a reklamní oddělení najdete ZDE

Leave a Reply