Zbraň plachý lék systémové houbové infekce (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Lamisil spray – proti-houbové činidlo s účinností sušení

Lamisil spray – je antimykotikum lék pro místní aplikaci na vysušenou a osvěžující účinek. Tato funkce umožňuje používat v žádných klinických projevů houbové infekce. Ale je zvláště vhodný Lamisil spray v případě, kde se léze nachází v odlehlých oblastech a je doprovázena s mokváním.

Lamisil sprej – jak to funguje

Lamisil sprej pro lokální použití je transparentní bezbarvá nebo světle žlutá kapalina a je k dispozici v lahvičkách jako je 1% roztoku. Kompozice obsahuje stříkací Lamisil terbinafin účinnou látku a pomocné látky: Makrogol cetostearylether, ethylalkohol, čištěná voda, propylenglykol, dusíku.

Lamisil Spray se používá pouze z vnějšku, a má aktivní antifungální aktivitu. Současně je osvěžující a vysušuje pokožku. Při aplikaci spreje na kůži je absorbován do krve, je ne více než 5% účinné aktivní složky, tak významné systémové účinky drogy nemá. Zachytil na rozprašovací proniká kůží do povrchových vrstev pokožky a aktivně ovlivňuje metabolismus Zlepšuje metabolismus a hubnutí bez diety v mykotických buňkách v léze.

Mechanismus účinku spreje není odlišné od všech ostatních dávkových forem lamizila. To potlačuje tvorbu sterolů v houbách buňkách, což vede k jejich nedostatku normálního metabolismu v buňkách. Současně se buňky hub se hromadí velké množství meziproduktu, z nichž postavené potřebných elementů steroly, – skvalen. Takové porušení metabolických procesů vedoucích k houbové buněčné smrti.

Citlivost na lamizilom Lamisil – moderní lék pomoci vyrovnat se s plísňovou infekcí vykazují mnoho dermatofytů, způsobit plísňových infekcí kůže, stejně jako kvasinky Candida houby rod, a původce barevného (pityriasis) rozebrání.

Sprej je efektivní, proniká do nejodlehlejších oblastí postiženou kůži, ale to je nepředstavitelné, že se ocitl v oku -, bude to znamenat značné podráždění oční tkáně.

V závažných plísňových infekcí vnější použití spreje v kombinaci s přijímáním Lamisil tablety uvnitř.

Se kterými nemoci a jak aplikovat Lamisil

Funkce Spray Lamisil umožňují jeho použití v mnoha plísňovým infekcím (mykózám), včetně mykózy nohou (tinea a rubrofitii), štítem a svědění Jock svědí: plísňové infekce , Plísňové infekce kůže hladké tělo, způsobené dermatofyty s porážkou velkým záhybech kůže a leží v těžko přístupných místech. Applied Lamisil sprej při léčbě mykotických infekcí pokožky hlavy.

Lamisil Sprej je účinný také při oděru kůže, způsobené Candida – současná antifungální a sušení efekt vám umožňuje rychle odstranit tyto léze.

Kromě toho, sprej Lamisil se s úspěchem využívá k léčbě mnohobarevného (pityriasis) rozebrání.

Použít sprej pouze k léčbě dospělých a dětí po 12 let. Před jeho aplikací pleť důkladně vyčistit a lehce sušeno. Potom nástřikem v dostatečném množství tak, že se kožní léze a oblasti umístěné kolem oblasti zdravé kůže byla dobře navlhčený.

Lamisil Spray se aplikuje na kůži jednou denně po dobu jednoho týdne. S různobarevnými oblázky sprej se aplikuje dvakrát denně v týdnu.

Vedlejší účinky a kontraindikace

Vedlejší účinky Lamisil sprej je zřídka významný. Kůže na místě rozprašování lamizila mohou být příznaky podráždění v podobě zarudnutí, suchosti a odlupování kůže doprovázené pálení a svědění.

Tam může být alergické reakce, které mohou být podobně jako konvenční stimulaci. Alergie se projevuje jako kopřivka, náchylný k fúzím, porážce velké plochy kůže a podkožního vaziva při přechodu, včetně v oblasti hrdla (angioedém). Pokud se objeví známky podráždění nebo alergie, je nutné navštívit lékaře, který rozhodne, zda bude pokračovat v léčbě: během stimulace je často možné v něm pokračovat, a alergie by měly být okamžitě zastaveno.

Lamisil Sprej je kontraindikován při přecitlivělosti na jeho složky, a pacienta ve věku do 12 let (klinických studiích léku u dětí nebyly provedeny). S opatrností a pouze na lékařský předpis by měl být používán během těhotenství, dítě krmení Kojení – osobní volba prsu, jaterní choroby a selhání ledvin, chronický alkoholismus, rakovina (včetně krevních onemocnění), metabolické poruchy a onemocnění souvisejících s poruchou průchodnosti krevních cév končetin.

Lamisil Spray – velmi výhodná dávková forma pro léčení plísňových infekcí nacházejících se v těžko přístupných místech kůže.

Nolitsin: širokospektrální antibiotikum

Nolitsin – chinolon antibakteriální léčivo, má výrazný antimikrobiální účinek, je nejúčinnější při onemocnění močových orgánů. Je účinný proti většině patogenům těchto infekcí, jako akutních a chronických zánětlivých onemocnění ledvin a močových cest, kapavka Kapavka – self-vládl ,

Mechanismus účinku nolitsin

Nolitsin (INN – norfloxacin) – širokospektrální antibiotika fluorochinolon skupina, která je vyrobena z slovinské farmaceutické společnosti Krka tablety, oční a ušní kapky. Jiné farmaceutické společnosti podobné léky prodávané pod názvem ankvin, baktinor, girablok, kvinoloks, lokson, negafloks, norbaktin, norilet, Normaks, noroksin, norfloks, norfloxacin, sofazin, spektrama, chibroksin, yutibid.

Nolitsin má baktericidní (zabíjí citlivost na bakteriální flóry) aktivitu a vyznačuje se tím, že se prakticky tolerance vyvíjí (odolné) mikroorganismů. To inhibuje tvorbu určitých enzymů potřebných pro život bakterií (např., DNA gyrázy), což vede k nemožnosti tvorby řetězců DNA a okamžitou smrt bakterií. Baktericidní účinek se zdá velmi rychle, během jedné hodiny po požití léku.

Kromě toho, nolitsin obsahuje fluor, který dále zvyšuje účinnost tohoto léku vůči většině bakterií citlivých na to. Také aktivní vliv na běžnou gram (hlavně) a gram-pozitivní (některé) mikroflóry, což způsobuje většinu infekcí močových cest, potlačuje nolitsin živobytí Pseudomonas aeruginosa – jeden z nejstabilnějších v souvislosti s bakterií odolných vůči antibiotikům.

Pokud jsou podávány nolitsin dobře absorbován z gastrointestinálního traktu do krve, a tam zejména tkáně (tkáně močové orgány) nepronikají do centrálního nervového systému a kost. Absorpce se zpomalí, jídlo (zvláště prsa, tak to je nejlepší, aby se na lačný žaludek), a léky, které neutralizují kyselost žaludečních šťáv (antacidy). Maximální koncentrace v krvi je dosaženo během 1-2 hodin po požití. Uložené v těle 12 hodin, po které se rozkládá v játrech (jeho rozkladných produktů – metabolity vykazují také určitou aktivitu), a poté vylučovány močí (většinou) a výkaly. Z tohoto důvodu, když se doporučuje závažná porucha funkce ledvin instalovat individuální dávku.

Indikace a kontraindikace pro příjem nolitsin

Přijímací nolitsin do tablet je uvedena v následujících chorob (pouze po laboratorních zkoušek biologického materiálu o citlivosti mikroorganismů na antibiotika)

 • infekce močového traktu – pyelonefritida, cystitida, uretritida (většinou nolitsin schopen potlačit všechny flóru, které mohou způsobovat infekce ledvin a močových cest, včetně těch, odolné proti jiným antibiotikům);
 • po chirurgických operacích na ledvin a močových cest s cílem zabránit infekci nebo akutní zhoršení chronických infekcí;
 • Gonokokové infekce, včetně těch, které se skrytou, nevyjádřený přes;
 • střevní infekce – salmonelóza Salmonelóza – rysy nemoci , Úplavice, iersineoza;
 • pro prevenci střevní infekce během návštěvy v oblastech, kde jsou tyto infekce (neinhibuje normální střevní mikroflóru);
 • Infekce vnitřních pohlavních orgánů mužů a žen (chronické bakteriální prostatitidy Bakteriální prostatitida – může být akutní nebo chronická , Adnexitis – zánět vaječníků u žen);
 • infekce kůže a měkkých tkání, včetně infekce ran, oděru;
 • infekce horních cest dýchacích (dutin, hltanu, hrtanu, středního ucha);
 • infekce pohledu.

Místní nolitsin používá v oční a ušní kapky v infekcích zraku a sluchu, stejně jako pro prevenci těchto onemocnění.

Kontraindikace nolitsin jsou přecitlivělost na léku, věk 15 vyjádřené v lidském ledvinami. V průběhu těhotenství a kojení, otázka užívání drogy se řeší individuálně ze zdravotních důvodů.

Nežádoucí účinky, které mohou nastat při uplatňování nolitsin

Při uplatňování nolitsin mohou vyskytnout následující nežádoucí účinky:

 • z gastrointestinálního traktu – pálení žáhy, ztráta chuti k jídlu, nevolnost, průjem, bolest břicha Břicha bolest: Typy a symptomy ;
 • z jater – malý abnormální jaterní funkce;
 • centrální nervový systém – bolesti hlavy, závratě, letargie, ztráty účinnosti, poruchy spánku, podrážděnost, úzkost;
 • ledvinami a infekce močových cest – zánět pojivových bazí ledvin (intersticiální nefritida), selhání ledvin;
 • alergické reakce – kožní vyrážky různého druhu, svědění, otok tkání.

Opatrnost se doporučuje v případě nolitsin spasmophilia jakéhokoliv původu, pokud jsou vyjádřeny porušování jater. Při příjmu lék by neměli mléčné výrobky, a musí být pod vlivem slunečního záření. Nedoporučuje, protože se v průběhu nolitsin vozidel s pohonem léčby.

Nolitsin – je antibiotikum, které může být přijato pouze na lékařský předpis.

Onychomykóza příznaky, příznaky, diagnostika a léčba

Onychomykóza je jedním z plísňových onemocnění nehtů, protože výsledkem je vážné porušení jejich ochranných funkcí, jako imunitní a nervový systém otáčí nebezpečné toxické účinky.

Houba se dostává do hlubších vrstev nehtu, což začíná postupné destrukci jeho tkáně, na látky, které mohou absorbovat houba se tedy přímo prostřednictvím začnou lymfatických cév proudit do krevního řečiště odpadů z houby, což vede k otravě celé tělo.

Velmi často mikroskopické houby vážně ovlivnit nejen nehty, ale na kůži. V tomto případě, je-li osoba má oslabený imunitní systém, výrazně zvyšuje riziko infekce houbové infekce, zatímco houby jsou velmi pružné, takže mohou snadno a rychle přizpůsobit prakticky za všech okolností.

Postup pro léčbu plísňových onemocnění, jako je onychomykóza, není jen tak dlouho, ale také poměrně těžká, je třeba provádět nákladné terapii. Nejméně negativní vliv na tělo pacienta odmítne využití moderních léků, které poskytují systémové a lokální účinky, bude s největší účinnost přinést pouze komplexní léčbu.

Vyvolává vývoj onychomykózy hub-dermatofyty. Nicméně, dostat se do nehtové ploténky houby je možné pouze v případě, že bylo poškozeno. Často je to způsobeno tím, že člověk je jen nepříjemné a špatné boty, které se nevejdou do velikosti.

Existuje také nebezpečí sporty, které byliny pro domácnost hřebík deska, například během pedikúru s odstraněním kůžičky a nadměrné řezání nehtu. V důsledku poškození vnitřku nehtové ploténky dostává infekce (plísně), který začíná rychle množit, což vede k hloubce klíčení nehtové ploténky a proces postiženou kůži a pod nehtu, což značně komplikovat budoucí léčby.

Houba může “žít” na podlahu ve sprše na topnou desku v bazénu, na věku a pohlaví, v koupelně, na pláži, pantofle pro hosty v někoho jiného spodního prádla na povrchu není léčena zařízení manikúru. Vyvolat infekci houbou může vlhkém prostředí rasparennaya kůže a nehtů, měkčené s horkou vodou, slabý imunitní systém, a přítomnost jiných chorob výměnného charakteru (např, diabetes, hypotyreóza, atd.).

Docela často u starších lidí, houba může být kombinován s trofickými změnami, k nimž došlo v dolních končetinách. Významně sníženou odolností proti houbovým infekcím, pokud pacient po dlouhou dobu se některá antibiotika, které jsou přiřazeny často dlouhé předměty. V tomto případě se po smrti bakterií, které mohou odolat houba, začne se rychle množí.

Často vývoj tohoto onemocnění začíná s infikovanou prst pacienta v budoucnu, je šíření nákazy na palec a druhá noha na ostatních nehty jsou také ovlivněny a nehty.

Při napadení plísní, může povrch nehtové ploténky mírně změnit barvu, ale zároveň mimo nehty mohou být plynulé a zcela zdravé. Avšak i přes zdánlivě zdravých stavu téměř nehtů houba bude vyvíjet dynamicky, tedy, nemoc pokračuje k pokroku. Začněte trpět nejen zbytek nehtů, ale také prostřednictvím lymfy, tělo, dostane infekce (toxiny).

Pokud není spuštěna žádná včasná léčba, riziko alergické reakce dost silný, člověk se stává podrážděný, tělo pacienta je vyčerpána, problém začíná nejen v procesu trávení, ale i kůže a vnímání vůní a chutí. Osoba trpící onychomykózy, je zdrojem infekce pro ostatní.

Tam je ztmavnutí a ztenčování nehtů, to může být nudné, vrstvené a velmi křehký. V tomto případě, je-li typ hypertrofické rozvoje houbových chorob, nehtová ploténka začne potovschuvatysya, získat tmavší nebo světlejší odstín, a nehty nerovnoměrné, volné, mírně stoupající nad falangy.

Jen v léze nehtu může začít poměrně silné svědění kůže kolem kůže se stává sušší, tak tam je praskání, které po dlouhou dobu nehojí. V takovém případě, pokud je dodržovat osobní hygienu, šance na sekundární infekce a raného vývoje lokálního zánětu, který je chronický.

Vzhledem ke změně tloušťky a tvaru nehtu, může začít odlupovat nebo rostou do kůže, což způsobuje bolesti se začínají objevovat při chůzi, a s výhradou nošení úzkých a uzavřených bot.

Mimo to houbová choroba se může projevit zvýšenou křehkost, zahušťování a uvolnění poškozené nehtové ploténky. Nail pacient postupně slábnout, žloutnou, jeho tvar je deformovaný, a hřebík se začíná hroutit.

Za ta léta, ne-li zahájeno včasnou léčbu, onychomykóza vyskytne v závažné míře, zatímco začínají objevovat nejen některé kosmetické problémy, ale také se stává velmi obtížné vybrat ty správné boty, jako postiženého nehtů houba může způsobit nepříjemné bolesti při chůzi, s ‘ Objeví se omezení v pohybu. V důsledku toho, a to nejen vlastní sebevědomí je značně snížena, ale také zhoršující se životní úroveň lidí.

Během diagnóza může být provedena studie mykologické posouzení bere v úvahu přímé a specifické klinické příznaky onemocnění. Onychomykóza charakterizován příznaky, jako je vzdělávání, na poškození nehtové ploténky oranžovo-žlutá, bělavě žluté skvrny nebo pruhy.

Diagnostikovat houbovými chorobami přezkoumávat pacient bere v úvahu všechny klinické projevy onychomykózy. Poté lékař zjistí přítomnost houby, provedena speciální mikroskopické vyšetření materiálu je věnována maximální zjistit druh houby.

Identifikovat kulturu houby a může být prováděna s plodinou na speciálním živném médiu. V případě, že vyšetření pacienta, který má zkušenosti profesionálního chování již pod mikroskopem je možné přesně rozlišit některé druhy plísní.

Tato plísňová onemocnění, jako je onychomykóza, je třeba odlišit od podobných změn, které mohou nastat s infekcí nehtové ploténky s červeným plochým lišejníků, ekzém nebo lupénka.

Dnes, stejně jako účinná preventivní opatření provádí sanitární-vzdělávací práce, hlavním cílem je informovat veřejnost a jsou předmětem kontrol a klinických pacientů za účelem stanovení nejen včasné progrese onemocnění, ale také aby se zabránilo jeho dalšímu šíření mezi blízkými příbuznými.

Se zvláštním zřetelem musí být zabráněno i ty drobné zranění nohy. Také doporučujeme používat moderní nástroje, které pomáhají v boji proti nadměrnému pocení nohou, suchá kůže, měli byste se pokusit, aby se zabránilo vzniku puchýřů. Přesně v gumových botách, měl by navštívit lázně, sauny, bazény a jiné veřejné prostory, kde vysoká vlhkost vzduchu.

Po umytí, bez výjimky, nohy by měly vytřete do sucha měkkým ručníkem, ponožky nezbytně nutné měnit každý den. Nechoďte bosí na pláži, stejně jako v pískové formy může “živé” a udržovat své živobytí. Také je nutné, aby se vzdali v botách někoho jiného.

V případě, že jsme byli svědky některé degenerativní změny v nehtové ploténky, měli byste okamžitě poradit s lékařem a začít včasnou léčbu, protože se jedná o nehty na prvním místě bude předmětem útoku infekce (houba). Také, tam je velká šance, aby se zabránilo infekci houbou a je-li vždy přísně dodržovat pravidla osobní hygieny.

Aby bylo možné léčit tento plísňových onemocnění, jako je onychomykóza byla nejúčinnější, lékař předepíše komplexní terapie. Často se po důkladném vyšetření pacienta, znalec jmenovaný přijímacích antimykotika pacientů, stejně jako léků používaných pro venkovní použití, a jejich výkon je přímo zaměřen nejen na zlepšení procesu oběhu, stejně jako růst nehtové ploténky.

V současné době existuje celá řada moderních léků, které pomáhají významně urychlit proces hojení (antimykotika pro systémové účinky). Vzhledem k individuální průběh onemocnění a zdravotní stav pacienta, bude lékař předepíše léčbu – podávání léků, je jmenován na dobu určitou. Před tím, než lékař předepíše lék pro použití nutně provádět nejen chemii, ale i krevní obraz.

Dřívější zahájení léčby, tím rychleji a snadněji, že bude, je třeba zcela opustit vlastní léčbu.

Advantan – zmírnit zánět, otok a svědění kůže

Advantan – to je externí agent snížit zánět, otok a svědění. Hlavní účinnou látkou přípravků Advantan obsahuje syntetické hormonů nadledvin – glyukokortokoid Nye prostředky (GCS). To má jak výhody, tak (s vysokou účinností) a závady (např., Snížená kožní imunitu).

Advantan vyráběn v několika dávkových forem pro vnější použití – různé druhy masti, krémy a emulze. On vyvinul lék oddělení Intendis německá farmaceutická společnost Bayer. Oddělení vyvíjí léky k léčbě onemocnění kůže, takže když adventis je velmi kvalitní lék, v níž jsou všechny nežádoucí účinky kortikosteroidů objevit minimální. Obecné (systémové) účinky na tělo obvykle nemá adventan (kromě dlouhodobé použití na velkých plochách kůže).

Princip fungování Advantan je to, že se dostává do buněk všech vrstev kůže, je vložen do DNA buněk, a spouští celou řadu biologických procesů, které přispívají k rychlému zužování malých krevních cév (kapilár), na kůži. Tento velmi rychle vede k odstranění edém, zánět a svědění kůže.

Za jakých podmínek se vztahují

Mast a krém Advantan použity pro chronických zánětlivých kožních onemocnění. Nejčastější příčinou účelu Advantan jsou alergičtí a infekční, alergické kožní onemocnění. To se často používá pro atopickou dermatitidou u dětí – vrozenou alergických kožních onemocnění, která se může pohybovat s věkem v atopické dermatitidy. Advantan v tomto případě se snaží používat kurzů, které trvají méně než jeden měsíc – trvání takové vlastnosti obvykle nemá nežádoucí účinky na glukokortikoidy.

Použít Advantan a ekzém (true, mikrobiální, profesní, seboroická) u dospělých – dlouhé proudící kožní onemocnění, při kterém Advantan také aplikované kurzů, které trvají více než tři po sobě jdoucí měsíce. Zvláštním typem ekzém – disgidrotichesky s hustými puchýře na dlaních a chodidlech také dobře reagují na léčbu Advantanom.

Aplikujte mast a krém Advantan stejně jako jednoduchý kontakt a kontaktní alergické kožní reakce, když kůže se zdá být zánět a otoky po kontaktu s dráždivým nebo látky, která způsobuje alergie.

Emulzní anvantan používá k léčbě všech těchto poruch, ale na rozdíl od mastí a krémů může být aplikována na rozsáhlejší oblasti kůže bez hrozby systémového působení. Proto Advantan emulze se používá k léčbě spálení sluncem, vzrušující velkou plochu kůže.

Jako každá GCS Advantan způsobuje snížení odolnosti. Snížená imunita kůže vede k hrozbě spojení infekce. Proto je tento lék by neměl být předepisován na tuberkulózu kůže TB kůže – vzácná forma onemocnění a kožní projevy syfilis Kožní projevy syfilis – hlavní příznaky Stejně jako v žádném virových infekcí kožních – imunosuprese by vedlo k rychlému šíření těchto infekcí, jako je například herpes.

To neplatí Advantan na kůži zasažené růžovkou. Rosacea se projevuje ve formě červeného hrbolaté vyrážky na kůži. Příčinou tohoto onemocnění je zvýšená citlivost malých krevních cév obličeje na různých faktorech. Jedním z těchto faktorů jsou kortikosteroidy.

Nepoužije se Advantan i přecitlivělí na složek léčiva do těla pacienta, stáří čtyř měsíců a kožní vyrážky na pozadí různých vakcín.

Je-li použit v Advantan mikrobiální ekzém, způsobené bakteriální nebo houbové infekce, je s ním aplikovat antibakteriální nebo antimykotika.

Opatření jakékoliv lékové formy Advantan používané během těhotenství a kojení Kojení – osobní volba krmení v době, kdy jsou aplikovány na prsu.

Systémová expozice Advantan možné pouze při dlouhodobém použití při vysoké plochy povrchu těla. Při dlouhodobém používání může také kožní změny, jako je vzhled rozšířené žilky Rozšířené žilky – znamení několika nemocí White depigmentovaná skvrny, strie a tak dále. Imunosuprese může vést k infekci kůže spojení.

By neměly vstupovat Advantan oči – to bude způsobit podráždění. V případě, že lék pro dlouhou dobu aplikuje na kůži kolem očí, může to vést k vývoji glaukomu – zvýšený nitrooční tlak.

Advantan – účinná a bezpečná dostatečně léky. Avšak vzhledem k tomu, že její hlavní účinná látka má hormonální původ, k užívání této drogy by se mělo přistupovat s opatrností.

Advantan: kontraindikace existují

Advantan – lék pro vnější použití, je hlavní účinnou složkou, která je syntetický glukokortikoid hormon methylprednisolon atseponat. Stejně jako u všech léků této řady, je kontraindikace pro použití.

Proč má Advantan Kontraindikace

Kontraindikace Advantan vyplývají z mechanismu účinku tohoto léčiva, která patří do glukokortikoidní nástrojů (GCS). Glukokortikoidy – hormon kůry nadledvin, které ovlivňují metabolismus sacharidů a bílkovin. Hlavní vedlejší účinky vysokých dávek kortikosteroidů jsou zpoždění v těle vody, otok, vylučování draslíku, zvýšená rozpad tkáňových proteinů, zvýšení kyselosti žaludku a tvorba žaludeční vředy, diabetes, vysoký krevní tlak Krevní tlak – pokud je jeho švih nebezpečné? , Přibývání na váze, zvýšení tělesné vlasy a tak dále.

Ale Advantan rysem je, že nemá téměř žádný celkový vliv na organismus, jako se aplikují lokálně absorbován do krve, pouze malá část účinné látky. Hlavní část účinné látky vstupuje do buněk pokožky a tam aktivuje biologické mechanismy, což způsobuje rychlé a významné zúžení malých krevních cév. To způsobí, že snížit zánět, otok a svědění v souvislosti s mnoha kožních chorob. Ale nežádoucí účinky u Advantan tam pořád.

Hlavním vedlejším účinkem tohoto léku je snížit lokální imunitu pokožky. Podráždění a záněty kůže ztrácí, tím i ochrana proti infekci, že dlouhodobé užívání léku je často připojena k základnímu onemocnění. Zvláště nebezpečné v tomto případě virové infekce.

Dalším vedlejším účinkem Dlouhodobé užívání Advantan může být atrofie kůže a vznik jejího strií (strie). To je proto, že SSC způsobuje zvýšenou odbourávání bílkovin a potlačení růstu kolagenu, který je základem elasticity kůže. Ruptura kolagenových vláken vede ke vzniku strií na kůži.

Dlouhodobé vystavení malých krevních cév někdy vede k tvorbě kůže nebo pletivo hvězdičky z malých cév – telangiektazií a vzhledu bílé (chybějí pigmentové skvrny).

Dlouhodobé užívání může způsobit Advantan zvýšení tělesné vlasy a kůže v místě aplikace. Pokud se v průběhu času Advantan aplikuje na kůži kolem očí, může to vést ke zvýšení nitroočního tlaku – glaukom Glaukom – perspektivní možnost slepota Stejně jako podráždění očí v kontaktu s jejím Advantan.

Tyto nežádoucí účinky se vyskytují hlavně Advantan při dlouhodobém používání při vysokých dávkách. Pokud použijete Advantan krátkodobé kurzy, vedlejší účinky obvykle se nestane. Výrobce však Advantan (německá farmaceutická společnost Bayer) vytvořila řadu kontraindikací k užívání této drogy.

Kontraindikace pro použití

Advantan by neměl být předepisován pro specifické infekčních procesů doprovázených kožních projevů – tuberkulóza kůže TB kůže – vzácná forma onemocnění a syfilitický vyrážky na kůži. Aplikace Advantan v tomto případě usnadnit šíření infekce. Když nespecifická bakteriální nebo plísňové infekce kůže, chcete-li snížit zánět, otok, svědění a bolesti, doporučuje se používat Advantan s antibakteriálními a antimykotik.

To je velmi nebezpečné pro použít některý z GCS, včetně Advantan, virových infekcí – sníženou imunitou přispívá k rychlé proliferaci a šíření viru. Proto Advantan kontraindikován u herpes infekce, herpes zoster, plané neštovice, a tak dále.

Vzhledem k tomu, Advantan má výrazný vliv na malých krevních cév na kůži, nemůže být použit v růžovky – jedná se o provokující faktorem pro exacerbace choroby kůže.

Je také možné aplikovat Advantan jsou přecitlivělí na její součásti těla pacienta, věku čtyři měsíce a vzhled vyrážky po podání jakékoli vakcíny.

Opatrně a teprve po zvážení všech kladů a záporů Advantan podáván během těhotenství a kojení Kojení – osobní volba krmení. Se nedoporučuje aplikovat Advantan v jakékoliv lékové formě v mléčné žláze.

Advantan netoxické léčivo, a jediná žádost, a to i ve velké části pokožky to nedává žádné vedlejší účinky a intoxikaci. Nežádoucí účinky se objevují pouze při dlouhodobém užívání drogy. Léčba těchto nežádoucích účinků je odstranit drogu.

PIMAFUKORT

KFH: Léčivo s antibakteriálním, protiplesňovým a protizánětlivým účinkem pro vnější použití

Kódy ICD-10 (čtení): L30.3

FORMA DROG, KOMPOZICE A BALENÍ

Krém pro externí použití z bílého na bílý s nažloutlým odstínem barvy.

Pomocné látky: citrát sodný, emulgátor F, sorbitan stearát, vosk tsetilefirny, tsetiol V, makrogol stearát 100, methylparaben, propylparaben, čištěná voda.

15 g – hliníkové trubky (1) – balení z lepenky.

15 g – plastové hlízy (1) – balení karton.

Masti pro vnější použití od bílé po žlutou.

Pomocné látky: polyethylenová masťová báze (95% parafinová kapalina, 5% polyethylen).

15 g – hliníkové trubky (1) – balení z lepenky.

15 g – plastové hlízy (1) – balení karton.

FARMAKOLOGICKÉ AKCE

Kombinované léčivo, které poskytuje antifungální, antimikrobiální a lokální protizánětlivý účinek díky složkám, které tvoří jeho složení.

Natamycin patří k polyenovým antibiotikům makrolidů, má fungicidní účinek. Aktivní s ohledem na kvasinky a kvasinky podobné houbám (zejména Candida spp.). Dermatomycety jsou méně citlivé na natamycin.

Neomycin je širokospektrální antibiotikum z aminoglykosidové skupiny, je účinná proti grampozitivním bakteriím: Staphylococcus spp., Enterococcus spp .; Gram-negativní bakterie: Klebsiella spp., Proteus spp., Escherichia coli.

Mikronizovaný hydrokortison – glukokortikoid hormon prdutsiruemy lidské kůry nadledvin, protizánětlivé a vasokonstrikční účinnost. To eliminuje zánět a svědění, které provázejí různé typy dermatóz.

FARMACOKINETIKA

Natamycin a neomycin se téměř neabsorbují prostřednictvím intaktní pokožky a sliznic. Neomycin je možné absorbovat prostřednictvím poškozené pokožky, pokud je aplikován na rozsáhlé rány a na hořící plochy.

Prostřednictvím intaktní kůže absorbované z 1 na 3% hydrokortizonu; při dermatitidě se množství absorbovaného hydrokortizonu zvyšuje o 2 časy, přičemž infekční kožní léze se mohou zvýšit o 5 časy.

U dětí je absorpce hydrokortizonu intaktní kůží vyšší než u dospělých. Stupeň absorpce léčiva v systémovém krevním toku s věkem klesá.

– dermatózy, které jsou vhodné pro terapii SCS, komplikované sekundární bakteriální a / nebo plísňovou infekcí (zvláště způsobené Candida spp.).

REŽIM DÁVKOVÁNÍ

Dospělí и děti lék se aplikuje na postižené oblasti pokožky 2-4 denně / denně. pro děti Lék by měl být aplikován na omezené oblasti pokožky a neuplatňovat okluzivní obvazy.

Doba trvání léčby je stanovena individuálně, s přihlédnutím k povaze onemocnění, průběh léčby obvykle nepřesahuje 14 dny.

Léčivo ve formě krému se doporučuje pro terapii akutní a subakutní dermatózy.

Přípravek ve formě mastí je určen k terapii subakutní a chronické dermatózy, zejména v přítomnosti těžké suché kůže, lichenifikace nebo v případech, kdy jsou nutné okluzní vlastnosti masti.

NEPŘÍMÉ ÚČINKY

Nežádoucí účinky s vnější aplikací přípravku Pimafukorta se vyvinou vzácně a jsou reverzibilní.

Alergické reakce: zřídka – svědění, pálení, zarudnutí nebo suchá kůže.

Dermatologické reakce: zřídka – atrofie a ztenčení kůže, telangiektazií, strie, purpura, rozatseapodobny a periorální dermatitidou, pomalé hojení ran, depigmentace, hypertrichóza, abstinenční příznaky po vysazení léčby; kontaktní dermatitida na neomycin.

Systémové reakce: lokálními kortikosteroidy na dlouhou dobu do rozsáhlých oblastí kůže, nebo při použití okluzivní terapie, a to zejména u dětí se může vyvinout nežádoucí účinky kvůli systémové účinky kortikosteroidů – Příznaky potlačení adrenokortikální funkce.

KONTRAINDIKACE

– kožní projevy syfilisu;

– virové kožní infekce;

– postvakcinální reakce kůže;

– vředové kožní léze;

– přecitlivělost na složky léku.

С opatrně by měla být použita při systémové tuberkulóze u dětí mladších než 1, u pacientů s anamnézou lézí IX páry MCH proti aminoglykosidům. Pokud dojde k perforaci tympanické membrány ak přímému vystavení neomycinu střednímu uchu, hrozí riziko ototoxického účinku.

GRAVIDACE A LAKOVÁNÍ

Při aplikaci přípravku Pimafukorta ® v těhotenství je nutné vzít v úvahu teoretické riziko ototoxického účinku neomycinu, v souvislosti s nímž není možné aplikaci léku aplikovat na velké plochy povrchu kůže, aplikovat ho na okluzivní obvazy.

ZVLÁŠTNÍ POKYNY

Při aplikaci Pimafucourt ® na oblasti víček a periorbitální oblasti existuje riziko zvýšeného nitroočního tlaku, rozvoj katarakty.

V případě dlouhodobé léčby, v přítomnosti ran a vředů, existuje teoretické riziko ototoxického a nefrotoxického účinku neomycinu.

Pokud dojde k superinfekci nebo se nadměrná hloubka mikroflóry vyvine, je třeba léčbu přerušit a přijmout vhodná opatření.

Použití v pediatrii

U dětí se má lék podávat pod dohledem lékaře. Při aplikaci drogy na velké plochy nebo pod okluzivním obvazem je třeba mít na paměti možnost potlačení funkce hypotalamus-hypofýza-nadledvinek.

Neexistují žádné informace o předávkování drogy. Existuje teoretická možnost ototoksicheskogo neomycin v případě nanášení léčiva na oblasti zvukovodu v přítomnosti perforace ušního bubínku a přímý účinek neomycinu na středního ucha.

INTERAKCE DROG

Interakce léků Pimafucortu ® není popsáno.

Možné kříž přecitlivělost mezi léky neomycin a podobnou chemickou strukturou, jako je například kanamycin, paromomycin, gentamicin a neomycin zkřížené rezistence mezi aminoglykosidy a skupina jiná antibiotika.

PODMÍNKY UDĚLOVÁNÍ Z LÉKBY

Droga je uvolněna na předpis.

PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ

Lék by měl být uchováván mimo dosah dětí při teplotě nepřesahující 25 ° C. Doba použitelnosti krému je 3 let. Doba použitelnosti masti je 5 let.

Leave a Reply