Zbavit se houby pod nohama (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Regionální výkyvy

autor: Jaroslav Malý, http://www.naturfoto.cz“> Hříb kovář

autor: Jaroslav Malý, http://www.naturfoto.cz Česká mykologická společnost hlásí, že houby rostou. Podle internetových diskuzí prý stačí zajít do lesa a s prázdnýma rukama se rozhodně vracet nebudete. „Houby rostou spíš ve středních a vyšších polohách. Zejména v příhraničních lesích. Významný růst hub je možné zaznamenat na některých místech Šumavy.“ (zdroj: 1) Také houbaři z Beskyd či Krušných hor hlásí plné košíky. Bídně je na tom například Středočeský kraj, kde typicky letní houby teprve spíše začínají pozvolna růst.

Hodně samozřejmě záleží na lokálních úhrnech dešťových srážek, protože po celé České republice jsou roztroušena místa, kterým se vodní příděl prozatím stále vyhýbá. To se týká hlavně níže položených a tím pádem i teplejších míst. Takovýto les poznáte nejsnáze podle toho, že se vám doslova bude prášit pod nohama.

Naštěstí se nevyplnila pranostika spadající na svatou Annu a rána nejsou prozatím především díky noční oblačnosti nikterak výrazně chladnější. I toto růstu hub svědčí.

Rozmanitost lesních hub

Mezi houby, kterým nyní napomohly vydatné deště patří především hřibovité. K těm patří například hřib dubový, kovář nebo hřib žlutomasý či smrkový. K možné záměně může dojít s hřibem žlučníkem, lidově zvaným hořčákem, který zkazí jakékoliv jídlo. Tato houba má sice velmi nepříjemnou výrazně hořkou chuť, které se nelze zbavit žádnou kuchyňskou úpravou, neřadí se však mezi houby jedovaté. Hořčák vytlačuje z původních stanovišť jedlé houby především v místech, která houbaři často navštěvují. Kromě hřibů žlutomasých, označovaných jako babky, nejsou houby z čeledi hřibovitých povětšinou napadeny larvami hmyzu. Rostou i křemenáče, březový a osikový, ale spíše v podhorských oblastech. V lesích můžeme také narazit na lišku obecnou, jež se výborně hodí k přípravě omáček, ka naložení do octa nebo na sušení. Pozor ale na její horší stravitelnost, jež může činit problémy dětem nebo starším lidem.

Rostou také samozřejmě muchomůrky. S těmi se můžeme setkat takřka během celé hlavní houbařské sezóny. Momentálně v lese nacházíme jedlou a velmi chutnou muchomůrku růžovku alias houbaři oblíbený masák. Pozor ale na záměnu této houby s jedovatou muchomůrkou panterovou nebo s jedlou muchomůrkou šedivkou.

Na kyselejších půdách se teď méně často objevuje také ryzec kafrový. Holubinky rostou jedlé (holubinka nazelenalá nebo tečkovaná) i nejedlé (holubinka smrdutá). K méně známým druhům mezi houbaři patří pavučinec červenošupinný. Jedná se o nejedlou houbu. Daří se také pečárce ovčí a lesní alias žampionům, které se hojně vyskytuje i mimo lesní prosty. Mykologové varují před růstem jedovaté čechratky podvinuté.

Zdroje informací:

Vyzkoušej své znalosti v našich testech

Jak rychle se pohybuje toto zvíře?

Dosavadní průměrná úspěšnost účastníků: 44%

Vyhledávání

Tapety na plochu

Chcete nás podpořit?

Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.

Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

Tyto milé kytičky nám rostou volně pod nohama. Co ale dokáží, když je uvaříte? Tyto účinky se vyplatí znát!

Sedmikráska obecná je léčivá rostlina s krásným květem a využití najde možná i u Vás. Čím je tato rostlina výjimečná, co za účinné látky obsahuje a jak se používá, jak se z ní připravuje čaj a odvar? Poznejte sedmikrásku obyčejnou, která není tak obyčejná, jak by se na první pohled mohlo zdát

O sedmikrásce

Sedmikráska chudobka je nízká rostlina zřídka přesahující 10 cm. Sytě zelené listy uspořádané v přízemní růžici jsou široce obvejčité a na okrajích jemně zubaté nebo celokrajné. Bezlistý květní stvol je jednoúborový. Květy jsou oboupohlavné, mají kuželovité lůžko, střed květů je žlutý, okvětní lístky bílé až narůžovělé.

Sedmikráska má mnohé pozitivní účinky na organismus (viz níže). Sedmikráska je snadno dostupná léčivá bylinka, kterou najdete na louce, poli či na mýtině. Vezměte si ji domů a můžete ji použít ve formě čaje čerstvou nebo sušenou.

Co obsahuje sedmikráska – účinné látky

Účinné látky v sedmikrásce obyčejné mají pozitivní sílu pro naše zdraví.

Třísloviny, flavonoidy, éterické oleje, pryskyřice, minerální látky, vitamíny, vláknina. To vše jsou látky, které dokáží naše těla perfektně využít!

článek pokračuje na další stránce…

Na podzim máte záchranu na bolavé klouby rovnou pod nosem: Obyčejné kaštany mě zachránili od operace, tento nápad vřele doporučuji každému!

Bolestivé klouby jsou v mém případě již součástí každodenního života. Abych do sebe jen neházela léky na utlumení bolesti, hledám všemožné způsoby, jak si pomoci. Konečně se i říká že pomoz si, člověče, i Pán Bůh ti pomůže.

Každý podzim se vydáváme s mužem do lesa na houby a vedle toho si vždy nasbírám kaštany (myslím obyčejný jírovec).

Stačí tak 15-20 kusů, jen je nakrájíme na čtvrtky, případně rozmačkáme, dáme do velkého sklenice na zavařování a zalijeme litrem alpy nebo silným alkoholem.

Zbavit se houby pod nohama

Ménierov syndróm…

V tomto případě jde méně o popsaný obraz nemoci, ale spíše o komplex symptomů, v jehož centru jsou záchvaty závrati se zvracením, vyrážení potu a bledost. K tomu se přidružuje ztráta sluchu a/nebo hučení v uších a u očí fenomén nazývaný nystagmus. Toto slovo pochází z řečtiny a znamená těkání nebo škubání očima. Objevuje se při různých nervových chorobách, jako je roztroušená skleróza, a často i při onemocněních vnitřního ucha. K tomu je nutno počítat i Ménierovu nemoc, jde totiž velmi pravděpodobně o problém s tlakem v systému labyrintu obloukovitých chodbiček. Obraz nemoci se objevuje náhle zdánlivě z čistého nebe a postihuje nemocného záchvaty, přičemž mezidobí bez obtíží mohou být různě dlouhá.

Stejně jako u roztroušené sklerózy i zde je třeba brát závrať velmi vážně. Tělo za prvé postiženému objasňuje, že se dostal na nejistou půdu, která se pod ním houpá. Někdy také zprostředkuje pocit, že se mu půda pod nohama náhle ztrácí. Za druhé mu předstírá neexistující pohyby v místnosti. Základ, na němž nemocný stojí, se stal nejistým a on si již nemůže být jist ani svým okolím. Neustále je ohrožována jeho svébytnost a samostatnost, pevnost jeho stanovisek je zpochybňována.

Při terapeutickém hledání duchovně-duševního pole, které člověka obklopuje, se často zjistí, že pacienti se v etickém, morálním či náboženském ohledu nebo ve své ctižádosti odvážili příliš vysoko do závratných výšin. Vše, co v jejich nárocích směřuje příliš vysoko a co je přemrštěné, již samo o sobě brání, aby ve svých neskromných představách nalezli nosný základ života. Musí se neustále přepínat a jsou nápadní železnou vytrvalostí, jsou totiž stále odkázáni na uznání zvenku. Nedostane-li se jim náhle jednou tohoto uznání, dojde k typickým situacím vyvolávajícím tyto obtíže. Situace mají často něco společného se ztrátou životního obsahu, jehož se tito lidé drží. Je-li tato opora ztracena, je vidět celou jejich nejistotu a bezmocnost — ne-li ve vědomí, tedy v kymácející se půdě. Pacienti si již nejsou jisti svým životem. V takových situacích a navíc znejistěni symptomatikou se nezřídka dostávají do začarovaného kruhu. Protože vnější pohyby mohou vyvolat jejich vnitřní pocity závratě, pacienti se téměř nehýbají, od všeho se odtahují a choulí se do sebe. Nedoslýchavost, která se s tím spojuje, ještě podtrhuje jejich izolaci. Tento obraz úplné nepohyblivosti v malém světě ohrožovaném vnějšími útoky pohybů je deprimující, upřímné znázornění situace. Základna života je tak úzká, tak malá, že vůbec nemohou stát oběma nohama na zemi. Na jedné noze svých ideálů však stojí nejistě, neboť se nad profánní věci tohoto světa, jako je např. sexualita jako výraz polarity, vyvyšují tak, že závrať nemůže nepřijít. Skutečnost, že tělo musí toto drama uvést na scénu, ukazuje, že pacienti si své situace nejsou vědomi.

Medicínskou příčinu náhlé nebo postupně nastupující nedoslýchavosti je rovněž nutno hledat ve vnitřním uchu, tedy v hlubokých vrstvách schopnosti slyšení. Organismus objasňuje, že postižení už nemohou slyšet a poslouchat. Je zde podezření, že se naplní rčení: „Kdo nechce poslouchat, musí pykat.“ Když se totiž uši ucpou, objevují se skutečně krajně nepříjemné pocity, jako je nevolnost, která nemocnému ukazuje, že nechce spolknout něco, co je pro něj nestravitelné, nýbrž se toho chce velkým obloukem opět zbavit.

Těkání očí a neklidný pohled s tím spojený jsou zjevnými znaky nebezpečí (pádu?). Řešení spočívá v hlavním příznaku: Postižený má závrať z toho, že si něco nalhává o vlastním základu života. Tento základ se kymácí a je nespolehlivý, nemocnému hrozí, že každou chvíli náhle, příp. při záchvatu ztratí pevnou půdu pod nohama.

Učební úkol, který vyjadřují tyto symptomy, zní: Oddat se kymácivým pohybům, jak dalece to jen jde, až si uvědomíme, že život stojí na výškách i hloubkách a že je lepší v něm obstát na dvou nohách než na jedné. Příznak postiženého bezmála nutí hledat si materiální oporu, jinak by se zhroutili. Chce jim ukázat, že by bylo smysluplné starat se o vlastní živobytí a především o životní obsah, kterého by se drželi. Kymácení poukazuje na to, jak nutné zato bude vzdát se přehnané kontroly. Zvláště ve vztahu k nedoslýchavosti platí:

Nenaslouchat již tolik tomu, co je venku, neposlouchat už vnější příkazy, nýbrž zaposlouchat se dovnitř do svého vnitřního hlasu a poslechnout jej, co se týče vlastní cesty. Nevolnost a zvracení v případě nutnosti dokonce agresivně naznačují, že je třeba zbavit se toho, co je na všem cizím nepotřebné a co nelze zpracovat na něco vlastního. Jde spíše o to, abychom hledali vlastní základ života a jemu se svěřili.

Škubavé pohyby očí signalizují, že je třeba spěchat a neztrácet čas. V hloubi symptomů se naznačuje jejich rozpuštění. Když je základ života bezpečný, může nám dát závrať smyslů křídla a nechat nás zapomenout na prostor a čas. V závratném opojení lásky pociťujeme výšky i hloubky citu a zatímco se řítíme do smysly matoucího dobrodružství, zůstává tělesná rovnováha stabilní a spolehlivá a tanec života se stává požitkem.

1. Kde nemohu důvěřovat základně svého života? Jak je to s obsahem mého života a se živobytím?

2. Proč nechci slyšet, co chce říct můj vnitřní hlas?

3. Co již pro svou životní cestu nemohu potřebovat a čeho se musím opět rychle zbavit?

4. Jak je to s mou orientací v čase a prostoru, se systémem souřadnic mého života? Čeho bych se mohl držet?

5. Kde je v mém životě to, co je pevné a spolehlivé? Je v mém kymácejícím se světě něco, co mě bezpečně drží?

6. Jak se mohu oddat tanci života, příp. se na něj nastavit?

Z knihy Nemoc jako řeč duše: výklad chorobných příznaků Dahlke, Rüdiger

14 neotřelých způsobů, jak se rychle zbavit stresu

Sledovat ProNáladu.cz

Dobré jídlo je velmi efektivním antistresovým prostředkem. Zachovat si dobrou náladu a zbavit se stresu vám pomůže kupříkladu nějaká tučná ryba, jejíž tuk má vysoký obsah Omega-3 kyselin. Ty jsou nervovému systému velmi užitečné. Pokud nemáte rádi ryby, dejte si zmrzlinu anebo banán. Tyto potraviny nepůsobí o nic hůře než antidepresiva.

Pro zahování energie je dobré masírovat půl minuty body pod nosem, mezi obočím, pod spodním rtem a uprostřed dlaní.

Další prostý způsob, jak se zbavit nervového napětí a odolat stresu. Ze všech sil třete dlaně jednu o druhou, dokud nebudou horké. Užitečné je rovněž dobře promasírovat uši. Obnovíte tak svou čilost a znovu se dokážete soustředit na práci.

Vypořádat se s emocionální negativitou vám pomůže patnáctiminutová sprcha. Postavte se pod teplé proudy vody a nechte si jimi masírovat hlavu a ramena. Brzy pocítíte, že voda s sebou odnáší všechno, co vám vadí.

Najděte si možnost pobýt doma sami, abyste si srovnali myšlenky. Pusťte si oblíbenou hudbu, vytáhněte z ledničky nějakou dobrůtku a uvelebte se s ní v pohodlném křesle. Promyslete si, co byste si nejvíce přáli a zapište si to. Vědomí přesného plánu vám pomůže uspořádat své myšlení i jednání.

Určitě si doma tančete! Rytmické pohyby při hudbě skvěle uvolňují stres. Navíc je tanec na rozdíl od tvrdého cvičení ve fitku pohybem a zároveň zábavou.

Zbavit se houby pod nohama

Nejúčinnější metoda na plísně nehtů

Tím prvním, standardním způsobem je léčba místní. Nehty se při ní natírají protiplísňovými vodičkami, krémy nebo lakem. Ten se ukázal nejúčinnější. Na nehet se aplikuje jednou za týden.

Když zaschne, vznikne na nehtu jakási zásoba účinné látky, která se do něj postupně uvolňuje a proniká jím. Vysoká koncentrace účinné látky zastavuje růst plísní a kvasinek, ale také je likviduje.

„Léčba je šetrná a nemá prakticky žádné vedlejší účinky,“ říká MUDr. Radek Litvik z kožní kliniky Fakultní nemocnice v Ostravě, který o ní přednášel na 16. lipovském dermatovenerologickém fóru v Lázních Dolní Lipová. „Avšak ne vždy se s ní podaří proniknout dostatečně hluboko a dosáhnout potřebného efektu, dodává.“

Druhým způsobem léčby je užívání pilulek, které mají celkový účinek a krví se dostávají až do nehtového lůžka, odkud působí na houby i kvasinky. Je ale možné ho užívat pouze omezenou dobu, obvykle tři až čtyři měsíce. To však na úplné zlikvidování houby nemusí stačit. Proto ani tato razantní metoda nemusí být úspěšná.

Nejlepší kombinace

„Pokud však obě metody zkombinujeme, působí lokální protiplísňový lék shora nehtu a celkový lék, užívaný jako tableta, účinkuje z lůžka, tedy zespod nehtu,“ vysvětluje doktor Litvik. „Rychleji pak pronikají do postižených míst a soustřeďují se v nehtech ve vyšších koncentracích.“

To obvykle výrazně zefektivní léčbu. Ilustrují to studie, při kterých lékaři zkoušeli různé varianty. Například samotný, celkově působící itrakonazol (Prokanazol) vyléčil 68,8 % pacientů. Pokud ho pacienti užívali po dobu šesti týdnů a kombinovali s lokálním amorolfinem (Loceryl lak), měl ještě lepší efekt: vyléčil 83,7 % z nich.

Stejná kombinace, jen s delším použitím itrakonazolu (12 týdnů), vyléčila 93,9 % lidí. Při kombinování léků bývá navíc možné používat je v nižších dávkách, což snižuje vedlejší účinky celkových léků: bolesti hlavy nebo břicha, nechutenství, pocit na zvracení a zvýšené jaterní testy.

Rizikové bazény a boty

Urostlý muž se úpornými plísněmi na nohou i nehtech nakazil v bazénu. Kdysi závodně plaval a ještě teď, kdy podnikal, si rád zašel zaplavat do bazénu. Prodělal na kožní klinice Fakultní nemocnice v Ostravě léčbu celkovým protiplísňovým lékem.

Za rok však přišel za doktorem Litvikem, že ho plísně na nehtech trápí znovu. Lékař mu tentokrát nasadil kombinovanou léčbu. Za pět měsíců byl bez obtíží. Snažil se dodržovat, co mu doktor zdůraznil: jednou týdně dezinfikovat boty protiplísňovým sprejem. Všechny boty: sportovní, společenské, pracovní i pantofle.

Ty si nosil také na návštěvy. Častým zdrojem infekce jsou totiž cizí pantofle. Od té doby problémy s plísněmi neměl. Dělal i další preventivní krok. Když se vrátil z bazénu, dal si nohy na chvíli do lázně s octem nebo s hypermanganem a kůži pak promastil krémem.

Dlouhé hledání

Proč vědci a lékaři přišli na kombinovanou léčbu teprve nedávno? Lokální a celkové léky přece znali už roky. „Lokálně působících léků je hodně a jejich kombinace s celkovými léky přinášely rozporuplné výsledky,“ říká doktor Litvik.

„Odborníci dlouho hledali ty, u kterých se pozitivní účinky opravdu znásobí. Amorolfin kombinovaný s itrakonazolem přinesl zatím nejlepší výsledky, i když určitě není jedinou kombinací.“

Efekty léčby podporuje i chirurgické zbrušování nehtové ploténky, díky kterému nemusí protiplísňové látky pronikat příliš ztluštělými nehty. Ty jsou indispozicí vyvolanou právě plísněmi. Navíc se tím sníží množství tkáně postižené plísněmi.

Pozor na manikúru

Pohledná blondýna se podle všeho infikovala na manikúře. Měla plíseň pod umělými nehty. Zpětně si uvědomila, že manikérka nevydezinfikovala pilník, kterým jí zbrušovala nehty.

Narozdíl od nůžek a kleštiček. Ani u ní nepomohl celkový lék. Lékaři se s touto reakcí setkávají u 20 až 25 % pacientů. Po roce a půl jí proto lékař nasadil kombinovanou léčbu. A ta nehty na rukou od plísní vyléčila.

Koho trápí nejvíc

Vedle běžných pacientů přivítají kombinovanou léčbu hlavně:

 • diabetici a vůbec pacienti s horším prokrvením kůže rukou nebo nohou;
 • lidé starší 60 let;
 • pacienti se sníženou imunitou;
 • ale také ti, u kterých je infekce kombinovaná a zvláště úporná.

Související články:

Jitka Sedláčková: Po padesátce nic nezačíná, naopak spousta věcí začíná končit

včera 12:06 Po loňském rozchodu s přítelem tvrdí, že je na lovu.

Plisovaná sukně a jak ji nosit, aby vám slušela

včera 11:05 Obrazem: Plisované sukně zaznamenaly svůj největší.

Práce na plný úvazek aneb Kolik hodin denně stráví ženy péčí o děti

včera 10:05 Výměna plen, logistická strategie, jak zvládnout během.

Co dělat, když je váš sexuální apetit větší než partnerův

včera 08:42 Případy, kdy má jeden z partnerů vyšší libido než ten.

Oční vada může poukázat na zvýšené riziko demence v pozdějším věku

včera 07:19 Z očí lze vyčíst mnohé. Při pouhém pohledu poznáme.

Nejoblíbenější dobroty z vykoledovaných vajec

2.4. 14:35 Obrazem: Zůstalo vám doma po koledě velké množství.

US Search Mobile Web

Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

 • Vote for an existing idea ( )
 • or
 • Post a new idea…
 • Hot ideas
 • Top ideas
 • New ideas
 • Category
 • Status
 • My feedback

Improve your services

Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

Golf handicap tracker, why can't I get to it?

Why do I get redirected on pc and mobile device?

Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

Question on a link

In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

This is a broken link. Please remove.

This is a broken link. Please remove.

Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

The link to cheaterland.com is a broken link.

Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

 • Don’t see your idea?
 • Post a new idea…

US Search Mobile Web

Feedback and Knowledge Base

Give feedback

 • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
 • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
 • Accounts Dashboard 43 ideas
 • Ad feedback 3 ideas
 • Answers TH 31 ideas
 • Answers TH 0 ideas
 • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
 • Australia Celebrity 0 ideas
 • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
 • Australia Style 0 ideas
 • Australia Yahoo Tech 0 ideas
 • Autos Pulse 2 ideas
 • Aviate 1,516 ideas
 • Canada Finance 1,099 ideas
 • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
 • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
 • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
 • Canada Homepage 5,139 ideas
 • Canada Movies 14 ideas
 • Canada News 873 ideas
 • Canada Safely 10 ideas
 • Canada Screen 128 ideas
 • Canada Weather 94 ideas
 • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
 • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
 • Canada Yahoo Finance 0 ideas
 • Canada Yahoo Movies 10 ideas
 • Canada Yahoo News 0 ideas
 • Canada Yahoo Style 21 ideas
 • College Football Pick'em 112 ideas
 • Connected TV 364 ideas
 • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
 • Corp Mail Testing 1,256 ideas
 • Cricket 25 ideas
 • Daily Fantasy 93 ideas
 • Developer Network 1 idea
 • Double Down 86 ideas
 • Fantasy Baseball 535 ideas
 • Fantasy Basketball 433 ideas
 • Fantasy Football 719 ideas
 • Fantasy Hockey 388 ideas
 • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 837 ideas
 • Fantasy Ratings and Levels 16 ideas
 • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
 • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
 • Finance 459 ideas
 • Finance – CA 502 ideas
 • Finance – US 9 ideas
 • Finance ChartIQ 260 ideas
 • Finance Mobile Web 408 ideas
 • Finance Portfolios 810 ideas
 • Finance Stock Screener 37 ideas
 • Finance Tablet 45 ideas
 • Flickr – Profile 290 ideas
 • Flickr Android 61 ideas
 • Flickr for Apple TV 31 ideas
 • Flickr Groups 13 ideas
 • Flickr Internal 0 ideas
 • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
 • Flickr iPad 160 ideas
 • Flickr iPhone 409 ideas
 • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
 • Flickr Search 0 ideas
 • Food Magazines 0 ideas
 • Games 3,147 ideas
 • Global Maps 1,026 ideas
 • GS Mobile Web 42 ideas
 • Health Pulse 3 ideas
 • Home Page (Android) 1,689 ideas
 • Home Page (iOS) 3,810 ideas
 • Hong Kong Homepage 0 ideas
 • India Celebrity 43 ideas
 • India Finance 494 ideas
 • India Homepage 1,897 ideas
 • India Lifestyle 173 ideas
 • India Movies 84 ideas
 • India News 344 ideas
 • India Partner Portal Tata 0 ideas
 • India Partner Portal Tikona 0 ideas
 • India Safely 15 ideas
 • India Screen 165 ideas
 • India Weather 30 ideas
 • India Yahoo Beauty 0 ideas
 • India Yahoo Celebrity 4 ideas
 • India Yahoo Finance 0 ideas
 • India Yahoo Movies 16 ideas
 • India Yahoo News 0 ideas
 • India Yahoo Style 14 ideas
 • Indonesia Celebrity 38 ideas
 • Indonesia Homepage 1,174 ideas
 • Indonesia News 170 ideas
 • Indonesia Safely 29 ideas
 • Indonesia She 34 ideas
 • Ireland Homepage 90 ideas
 • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
 • Mail Ad Feedback 10 ideas
 • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
 • Maktoob Celebrity 1 idea
 • Maktoob Entertainment 10 ideas
 • Maktoob Lifestyle 0 ideas
 • Maktoob Movies 2 ideas
 • Maktoob News 182 ideas
 • Maktoob Screen 15 ideas
 • Maktoob Style 1 idea
 • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
 • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
 • Malaysia Homepage 23 ideas
 • Malaysia News 58 ideas
 • Malaysia Safely 8 ideas
 • Malaysia Video 0 ideas
 • Malaysia Weather 1 idea
 • Merchant Solutions 1 idea
 • My Yahoo 32,264 ideas
 • My Yahoo – back up 1 idea
 • My Yahoo – US 9,176 ideas
 • My Yahoo archive 314 ideas
 • New Mail 13,379 ideas
 • New Mail* 3,165 ideas
 • New Zealand Business & Finance 132 ideas
 • New Zealand Homepage 1,039 ideas
 • New Zealand Safely 3 ideas
 • New Zealand Screen 0 ideas
 • PH ANC News 21 ideas
 • Philippines Celebrity 214 ideas
 • Philippines Homepage 13 ideas
 • Philippines News 123 ideas
 • Philippines Safely 12 ideas
 • Philippines Video 0 ideas
 • Philippines Weather 3 ideas
 • Pick N Roll 19 ideas
 • Postmaster 44 ideas
 • Pro Football Pick'em 103 ideas
 • Retail Pulse 0 ideas
 • Rivals 11 ideas
 • Safely 165 ideas
 • Screen for iOS 0 ideas
 • Search Extensions 108 ideas
 • Search Product Downloads 105 ideas
 • Security 497 ideas
 • Sign-In Experience 79 ideas
 • Singapore Entertainment 20 ideas
 • Singapore Finance 230 ideas
 • Singapore Homepage 1,062 ideas
 • Singapore News 214 ideas
 • Singapore Safely 11 ideas
 • Singapore Screen 19 ideas
 • Singapore Weather 4 ideas
 • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
 • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
 • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
 • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
 • Singapore Yahoo News 0 ideas
 • Singapore Yahoo Style 4 ideas
 • South Africa Celebrity 8 ideas
 • South Africa Homepage 374 ideas
 • South Africa News 23 ideas
 • Sports Android 1,536 ideas
 • Sports CA 37 ideas
 • Sports iOS 1,027 ideas
 • Sports Redesign 3,260 ideas
 • SportsReel 7 ideas
 • StatTracker Beta 629 ideas
 • Survival Football 81 ideas
 • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
 • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
 • Thailand Safely 2 ideas
 • Toolbar Mail App 216 ideas
 • Toolbar Weather App 72 ideas
 • Tourney Pick'em 66 ideas
 • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
 • UK & Ireland Games 19 ideas
 • UK & Ireland Homepage 475 ideas
 • UK & Ireland News 0 ideas
 • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
 • UK & Ireland News Lego 379 ideas
 • UK & Ireland Safely 38 ideas
 • UK & Ireland TV 21 ideas
 • UK & Ireland Video 187 ideas
 • UK & Ireland Weather 100 ideas
 • UK Answers 1 idea
 • UK Daily Fantasy 1 idea
 • UK Finance Mobile Android 12 ideas
 • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
 • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
 • UK Yahoo Movies 23 ideas
 • US Answers 9,069 ideas
 • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
 • US Autos GS 442 ideas
 • US Celebrity GS 664 ideas
 • US Comments 350 ideas
 • US Finance Mobile Android 45 ideas
 • US Finance Mobile iOS 646 ideas
 • US Flickr 277 ideas
 • US Groups 4,274 ideas
 • US Homepage B1 68 ideas
 • US Homepage B2 33 ideas
 • US Homepage B3 50 ideas
 • US Homepage B4 33 ideas
 • US Homepage B5 0 ideas
 • US Homepage M 7,021 ideas
 • US Homepage YDC 43 ideas
 • US Homes GS 203 ideas
 • US Live Web Insights 25 ideas
 • US Mail 193 ideas
 • US Mail 12,607 ideas
 • US Maps 3,491 ideas
 • US Membership Desktop 8,356 ideas
 • US Membership Mobile 91 ideas
 • US Movies GS 424 ideas
 • US Music GS 195 ideas
 • US News 6,168 ideas
 • US Search App Android 2 ideas
 • US Search App iOS 24 ideas
 • US Search Chrome Extension 780 ideas
 • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
 • US Search Desktop 27 ideas
 • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
 • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
 • US Search KG 2 ideas
 • US Search Local Listings 20,864 ideas
 • US Search Mobile Web 9 ideas
 • US Search Mozilla 0 ideas
 • US Search Stock Quotes 11 ideas
 • US Search Tablet Web 2 ideas
 • US Shine GS 1 idea
 • US Toolbar 5,548 ideas
 • US Travel GS 207 ideas
 • US TV GS 368 ideas
 • US Weather 2,331 ideas
 • US Weather Bucket 0 ideas
 • US Weather Mobile 13 ideas
 • US Weather Mobile Android 2 ideas
 • Video Guide Android 150 ideas
 • Video Guide iOS 212 ideas
 • Video Guide Testing 15 ideas
 • Web Hosting 4 ideas
 • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
 • Yahoo Accessibility 362 ideas
 • Yahoo Autos 71 ideas
 • Yahoo Beauty 103 ideas
 • Yahoo Celebrity 0 ideas
 • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
 • Yahoo Decor 0 ideas
 • Yahoo Entertainment 361 ideas
 • Yahoo Esports 50 ideas
 • Yahoo Feedback 0 ideas
 • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
 • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
 • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
 • Yahoo FinanceReel 4 ideas
 • Yahoo Food 118 ideas
 • Yahoo Gemini 3 ideas
 • Yahoo Health 90 ideas
 • Yahoo Help 570 ideas
 • Yahoo Home 232 ideas
 • Yahoo Home* 28 ideas
 • Yahoo Lifestyle 168 ideas
 • Yahoo Live 0 ideas
 • Yahoo Mail 2,647 ideas
 • Yahoo Mail Android App 439 ideas
 • Yahoo Mail Basic 667 ideas
 • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
 • Yahoo Mail Mobile Web 9 ideas
 • Yahoo Makers 51 ideas
 • Yahoo Messenger 97 ideas
 • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
 • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
 • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
 • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
 • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
 • Yahoo Music 78 ideas
 • Yahoo News Digest Android 870 ideas
 • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
 • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
 • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
 • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
 • Yahoo Parenting 63 ideas
 • Yahoo Politics 118 ideas
 • Yahoo Publishing 13 ideas
 • Yahoo Real Estate 2 ideas
 • Yahoo Tech 464 ideas
 • Yahoo Travel 144 ideas
 • Yahoo TV 106 ideas
 • Yahoo View 243 ideas
 • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
 • Yahoo Weather iOS 23,042 ideas
 • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
 • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
 • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
 • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
 • Yahoo! Contributor Network 1 idea
 • Yahoo! Transliteration 29 ideas
 • YAHOO!7 Finance 554 ideas
 • Yahoo!7 Games 9 ideas
 • Yahoo!7 Safely 19 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
 • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply