Zavedení endofytické houbové infekce (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Bradavice na intimních místech – důvod pro okamžitou léčbu u lékaře – v pochvě

Bradavice uvnitř pochvy – často bez povšimnutí

Na stěnách pochvy někdy jsou malé výrůstky – genitální bradavice. Tady málokdy rostou výrazně – více pravděpodobné, že bude jeden nebo seskupeny na několika málo bradavice. Zde si můžete přijít a ploché bradavice. Někdy bradavice v pochvě nemusí totiž konstatovat, ale plochá.

Genitální bradavice v pochvě jsou výsledkem zavedení do hlubších vrstev sliznice (základní epitelové buňky) ze stěn těla lidského papilomaviru (HPV), který je jedním z projevů infekce HPV. HPV se přenáší při pohlavním styku z zdraví nakaženým partnerem je. Virus může proniknout do sliznice a dlouhou dobu (někdy pro let), existují v neaktivní formě. Otázka, zda je zdroj infekce je v současné době není plně pochopen přenašeči HPV v tomto bodě.

Aktivní HPV zisky pouze na pozadí sníženou imunitou, například, je-li žena utrpěla nějaké akutní onemocnění (chřipka, zánět průdušek, zánět vedlejších nosních dutin, atd), hodně stresu Jak porazit stres? Vytvořit oázu , To bylo nadměrné cvičení, podchlazení a další. Tady to HPV ", bude jí chybět." Je aktivován, začne rychle množit, proniknout do buněk epitelu. Poté, co v epiteliálních buňkách, HPV začne rychle dělit, což způsobuje rychlý růst bradavic.

Genitální bradavice na stěnách pochvy někdy jsou malé masově zbarvený papuly. Tam může být jeden, dva nebo více papuly, uspořádané jednotlivě nebo ve skupinách, které nemusí změnit na dlouhou dobu. Ale stále na stěny pochvy jsou ojedinělých genitální bradavice charakteristický vzhled, ve formě květáku na tenké stonku. Málokdy rostou velmi silně a splývají do konglomerátů.

Vzhledem k tomu, žena detekovat genitální bradavice v pochvě většinou nemohou, oni jsou nejvíce často zjištěny při kontrole gynekologem. Ale někdy taková bradavice trvale traumatizované během pohlavního styku, začne znovu krvácet, a pak se v oblasti genitálií jeví pálení, svědění, různých zánětlivých alokace (z kapaliny do hlenohnisavá s ichor). Příznaky, jako diskuse o přistoupení k bakteriální nebo virové bakteriální a houbové infekce.

Ploché bradavice se nejčastěji nachází na děložním hrdle, ale jsou také nalezené ve stěnách pochvy. Tyto bradavice jsou obvykle neviditelná, barvy často spojit s okolní epitelu. Pečlivé zkoumání vaginální stěny plochých bradavic může ještě být si všiml. To nezvýší nad povrch epitelu, ale to je kruhový nebo oválný obrys může ještě být viděn. Ploché bradavice rostou velmi pomalu a může způsobit pomalou progresí cervikální dysplazie.

To, co probíhá výzkum na odhalení pointy nebo ploché bradavice vagínu

Pokud se nějaké bradavice vaginální stěry odebrané z dotčených míst na cytologie pro identifikaci viru infikovaných kožních buněk. Kromě toho, za použití PCR analýza virové DNA odhalila šmouh.

Pokud některý bradavice žena jmenovala nutně krevní testy na syfilis Syfilis – trest Venuše (genitální bradavice je třeba odlišit od široké, které jsou projevem syfilis) a HIV (nízká imunita může být kvůli AIDS).

Pokud máte podezření na přítomnost plochých bradavic v pochvě, colposcopy Kolposkopie – jak ji správně připravit? (Studie sliznici pod zvětšením pomocí kolposkopu), během kterého pečlivé zkoumání poševní stěny a exponovaný povrch děložního čípku. Během Kolposkopie kousky tkáně se berou ploché bradavice a přilehlé části sliznice v histologické vyšetření.

Jak zacházet s vaginální bradavice

Vaginální bradavice odstraní na pozadí antivirové a imunomodulační terapie (obecné a místní). Tento komplex léčba je prevence recidivy onemocnění.

Vzhledem k tomu, vaginální bradavice jsou nepohodlné, často traumatizované stránky, budou téměř vždy být odstraněny, aby se předešlo komplikacím. Po odstranění bradavic snižuje riziko sekundární infekce a degeneraci bradavic trvale traumatizované. Aby však bylo možné zvýšení terapeutického účinku, odstranění bradavic musí být kombinován s dobou, antivirové terapie a rozepření.

Správná léčba bradavic adekvátních Bradavice – léčba musí být expert pochvy může být jmenován pouze lékař. Léčba by měla být prováděna za laboratorní kontrole, jinak hrozí nebezpečí, že se mění v epiteliálních buňkách nebude zcela odstraněny a nakonec reborn do zhoubného nádoru, což je vždy obtížné léčit.

Akutní zánět pochvy – nejčastější onemocnění u žen – léčba

 • Akutní zánět pochvy – nejčastější onemocnění u žen
 • Ošetření

Akutní zánět pochvy – Léčba závisí na typu onemocnění

Akutní zánět pochvy mohou mít různý původ, a proto vyžadují odlišné zacházení. Nicméně, všechny porodníci věří, že léčba akutní záněty pochvy vyžaduje jmenování komplexní léčby, která by měla být pod kontrolou laboratorní studie.

Před jmenováním léčbě akutní záněty pochvy je nezbytné provést důkladné posouzení žen s cílem určit příčiny onemocnění a původce onemocnění a jeho citlivost na různých léčiv.

Struktura komplexní léčbě akutní záněty pochvy by měl obsahovat léky, které potlačují nezbytná činnost infekčních agens, protizánětlivé a regenerační činidla. Současně, lokální léčba, což přispívá ke snížení zánětu a nepříjemných příznaků.

Kromě toho, pozornost je věnována na léčbu identifikovaných nemocí, které mohou způsobit akutní vaginitidy: imunity a snížení pronikání infekce pohlavních orgánů. Takové choroby zahrnují všechny ohniska nákazy (Chronický zánět mandlí, nekazových zuby, všechny infekční, zánětlivé procesy v těle), požívání omamných látek, endokrinní onemocnění, hormonální poruchy, ženy a tak dále.

Léčba zaměřená na boj proti infekci

Tato léčba je založena na výsledcích bakteriologického výzkumu. To znamená, že bakteriální zánět pochvy, bylo přiřazeno k antibakteriální léčiva, který vykazuje zvýšenou citlivost původce.

Ale to není vždy případ. Chcete-li například potlačit vitální aktivitu intracelulárním patogenům (Chlamydia, Mycoplasma, Ureaplasma), někteří lékaři raději soustředit na uzavření výzkumných laboratoří, na základě studií na zvířatech, a nikoli vstupovat do laboratoře v lékařských zařízeních, zvažovat je méně spolehlivé. Pro léčbu chlamydií, Mycoplasma a Ureaplasma záněty pochvy použity tři skupiny antimikrobiálních látek – makrolidy (sumamed, vilprafen Vilprafen – moderní vysoce účinné a netoxické antibiotikum Klarithromycin), tetracykliny (doxycyklin) a fluorchinolony (tarivid, tsiprolet, aveloks).

Pro léčbu záněty pochvy trihomonadnyh použitého antiprotozoální prostředky – Trichopolum Trichopolum – zachází? a tinidazol. Antimykotika jsou přidělovány na základě výsledků bakteriologických plodin. Většina běžně předepisovány flukonazol (fljukostat, mikosist, Diflucan) – v akutní záněty pochvy, vzniklé poprvé, pouze jedna tableta drogy, v dávce 150 mg. Virové vaginitis léčeny použitím antivirotika, jako je například acyklovir Acyclovir – jak je to bezpečné? Kdo je jmenován jako léčby.

Symptomatická léčba akutní záněty pochvy

To znamená, že léčba je zaměřena na zmírnění stavu ženy. Za účelem snížení zánětu a přidružený pálení a svědění předepsané antihistaminika (Suprastinum, Tavegilum) podávaných intravenózně 10% glukonátu vápenatého nebo chloridu vápenatého.

Místní bakteriální záněty pochvy a trihomonadnyh jmenovat teplé koupele s antiseptické, protizánětlivé a zmírňuje svědění látek – světla roztoku manganistanu draselného, ​​heřmánku, měsíčku, třezalky tečkované. Když jsou plísňové a virové vaginitida koupele bez lékařského předpisu. V tomto případě je lepší pomoci léky na místní použití – anti-houbových a anti-virových krémy a čípky (pimafutsin, acyklovir).

Pro léčení smíšených infekcí použít kombinaci léčiv s lokální působení – terzhinan Terzhinan – přístupné a efektivní (antibakteriální, antifungální, antiprotozoální a protizánětlivé), Polizhinaks (antibakteriální a antifungální účinek). V závažných zánětlivých procesů, které nastávají zejména účinné terzhinan, který zahrnuje glukokortikoidu hormony rychle snižovat zánět, svědění a bolesti.

Pro léčení akutní záněty pochvy jakéhokoliv původu, je velmi důležité, celkový zdravotní stav žen, zejména stav imunity. K posílení jmenovala plný, bohatý na vitamíny stravě, vitamin-minerální komplexy. Doporučuje se odstranit zvýšenou fyzickou a psychickou zátěž, stres.

Je-li k výraznému poklesu imunity, poraďte imunology a pokud je to nutné – Oprava imunity.

Po ošetření musí být požadováno, aby re-analýzy, což potvrzuje oživení. Při léčbě genitálních infekcí, tam jsou určité období, kdy jsou řešeny takové analýzy. Například, po ošetření vaginitidy, kapavka laboratorní studie provedená po 7-10 dnů, a pak se opakuje jednou za měsíc po dobu alespoň tří menstruačních cyklů.

Teprve po důkladném laboratorní vyšetření ženy, je považován za být navrácena.

Orungal – antimykotické širokospektrální

Orungal – moderní, efektivní antimykotikum účinné proti většině původcům houbových infekcí. Vyrábí orungal farmaceutická společnost Janssen Pharmaceutica (Belgie) ve formě tobolek a perorálního roztoku.

Orungal – moderní antimykotikum droga široké spektrum účinku. Účinné látky je itrikonazol. To se vyrábí pouze v lékových formách pro orální podávání (tobolky a roztok). Po obdržení orungala je rychle absorbován ve střevě, a vstupuje do krevního je distribuován v těle, zatímco jeho koncentrace v kůže a nehtů jsou několikanásobně vyšší než v krvi. V tkáních vnitřních orgánů je také koncentrovanější než v krvi. Nejvyšší koncentrace v tkáních orungala dosažené po dvou týdnech po své pravidelné přijetí. Rozkládá orungal jaterní metabolismus řady výrobků, z nichž některé mají také antifungální efekt. Žlučí a močí.

Po injekci do tkáně, infikovány patogenních hub, orungal zabraňuje vzniku v buněčných membránách hub ergosterolu, což vede ke smrti těchto buněk.

Citlivosti orungalu vykazují nejvíce patogenních hub, které způsobují onemocnění lidí. Výjimku tvoří pouze několik poměrně vzácné, včetně tropických houbami, které způsobují onemocnění, jako je zygomycosis, fizarioz, skopulyariopsioz a alleshiroz.

Při libovolné plísňových infekcí bude orungal

Orungal určený k léčbě houbových infekcí vyvolaných vnímavými patogeny k ní. Jedná se o plísňové onemocnění kůže (microsporia, trichofytózy, milenec svědí Jock svědí: plísňové infekce , Nohy Sportovce, pásový opar vícebarevný Barevné lišejníky: recidivy Candida kožní léze, a tak dále), sliznic (kandidóza nebo drozd), hřebíky (onychomykózy způsobené různými patogeny houbové infekce), oka (houbové keratitida), jakož i systémové plísňové infekce, která má vliv na vnitřní orgány, včetně mozku.

Kontraindikace pro použití

Orungala zvláštností je to, že není v kombinaci s podáváním mnoho dalších léků jsou degradovány v játrech stejným enzymem, které patří do rodiny cytochromů, – CYP3A4. Použití takových léčiv současně s orungalom zlepšit jeho vedlejší účinky na srdce – srdeční sval se snižuje s menší silou. Tyto léky patří terfenadin, astemizol, mizolastin, cisaprid, dofetilid, chinidin, pimozid, levo, sertindol, simvastatin a lovastatin, midazolam a triazolam ústní. Kromě toho se spolu s orungalom nelze aplikovat přípravky z námelových alkaloidů, jako je dihydroergotamin, ergotamin a ergometrinu, metilergometrin. Orungal také kontraindikován, jestliže jste přecitlivělý jejích složek tělo pacienta, těhotenství a kojení Kojení – osobní volba krmení.

Opatření orungal předepsané pro onemocnění jater, ledvin a kardiovaskulárního systému.

Jaké vedlejší účinky mohou dát orungal

Orungal dává malé vedlejší účinky. Nejhorší nežádoucím účinkem je potlačení síla srdečních stahů (hlavně v důsledku snížení draslíku v krvi). To vede k tomu, že krev ve velkých a malých kroužků cirkulace krve se zastaví a začne účinně čerpané stagnovat. Stagnace v systémovém oběhu vede k otoku a malé – na porušení dýchací funkce a vzhled dušnost. U zdravých lidí, jsou tyto nežádoucí účinky obvykle nemají stát, ale ti, kteří trpí poruch kardiovaskulárního systému, jater (játra orungal rozkládá se) nebo ledvin (ledviny zobrazit pomocí významnou část) vedlejší účinky, může být docela srdce. Podobné problémy mohou vzniknout při užívání orungala současně s několika jinými léky.

Kromě toho se mohou vyskytnout nežádoucí účinky na části zažívací soustavy ve formě nevolnost, zvracení, průjem, bolesti břicha, zácpu, přechodné dysfunkcí jater (ve velmi vzácných případech vyvinout chronická hepatitida). Z nervového systému může způsobit bolesti hlavy, závratě, neuralgie Neuralgie – metlou starších osob , U žen, menstruační cyklus je možné. Existují také různé typy alergických reakcí z úlů do syndromu Stevens – Johnson (vážná poškození sliznic vnitřních orgánů).

Orungal – je to efektivní antimykotikum. Jako mnoho jiných antimykotik, může produkovat nežádoucí účinky, které by měly být použity pouze na lékařský předpis.

Osteomyelitida: závažné zánětlivé onemocnění

 • Osteomyelitida: závažné zánětlivé onemocnění
 • Akutní hematogenní osteomyelitida

Osteomyelitis – je lékařský termín používaný k popisu infekce kostní tkáně. U dětí, osteomyelitis nejčastěji postihuje dlouhé kosti nohou a paží, a dospělé – kostí, které tvoří páteř – obratli. Dříve považovány za nevyléčitelné dnes osteomyelitida úspěšně léčit.

Příznaky osteomyelitidy zahrnují:

 • Horečka nebo zimnice;
 • Podrážděnost nebo letargie u malých dětí;
 • Bolest v této oblasti, která zasáhla infekce;
 • Otok a zarudnutí v místě infekce.

Někdy osteomyelitidy asymptomatické.

Ve většině případů, osteomyelitidu způsobené stafylokoky, který žije na kůži, a to i u zdravých lidí.

Bakterie mohou vstoupit do kosti několika způsoby:

 • Přes krevní řečiště. Bakterie způsobit infekci v jiných částech těla, – jako je pneumonie, se může dostat do krve přes zeslabených oblastech kosti. U dětí, osteomyelitida patogeny často vstupují takzvané růstové ploténky – relativně měkké části kosti na koncích kostí.
 • Z infikovaných okolní tkáně. Je-li v důsledku vážné újmy začalo infekci měkkých tkání, po chvíli se infekce může rozšířit až na kost.
 • Direct znečištění může dojít v důsledku závažné zlomeniny kosti o Kost zlomenina – metlou dětí a starších osob , Kromě toho, některé nebezpečí přímého infekce kosti spojené s operací.

Za normálních okolností, kosti jsou vysoce odolné vůči infekci. Chcete-li se stalo osteomyelitidy onemocnění, vyžaduje přítomnost faktorů, které činí kosti zranitelný:

 • Nedávné trauma nebo ortopedické ordinace.
 • Oběhové problémy. Jsou-li cévy poškozené nebo blokovány, buňky imunitního systému, Imunitní systém – jak to funguje? těžké se dostat do prostoru těla, který začal rozvíjet infekce. V důsledku toho, malý řez, přičemž se běžně léčí rychle, může se stát hluboké vředy, ze které se, podle pořadí, infekce se může rozšířit až na kost. U nemocí, které narušují průtok krve patří diabetes, onemocnění periferních tepen, často spojován s kouřením, srpkovitou anémií.
 • Některé léčebné postupy, během které používá katetry, dialýza Dialýza – udržuje normální tělesné A tak dále. S takovými postupy související zvýšené riziko průniku do těla bakterií, což může vést k osteomyelitidy.
 • Zavedení nitrožilních uživatelů drog s použitím nesterilních jehel také zvyšuje pravděpodobnost vzniku osteomyelitidy – stejně jako mnoho dalších nemocí.

Osteomyelitida může způsobit následující komplikace:

 • Osteonekróza – kostní nekróza. Infekce kostní tkáně se mohou bránit toku krve do kostní tkáně, což způsobuje postupné zánik. Tato komplikace se zpracovává pomocí chirurgické operaci, během které odstraní mrtvé tkáně. Pokud osteonekróza udeřil významnou část kosti, aby se zabránilo šíření infekce mohou vyžadovat amputaci.
 • Septická artritida Artritida – různé formy a komplikací To nastane, když se infekce rozšíří do kosti obklopující kloubů.
 • Dysplazie – komplikace osteomyelitidy, který se vyskytuje pouze u dětí.
 • Rakoviny kůže. Pokud osteomyelitis vedl k tvorbě hnisavých vředů, je zde vysoká pravděpodobnost, že se bude vyvíjet okolní kůže rakovinné buňky.

Pro diagnostiku osteomyelitidy z následujících metod:

 • Testy krev. Použití krevní test odhalí zvýšený počet bílých krvinek a další faktory, které mohou být indikátorem, že tělo bojuje s infekcí. Pokud osteomyelitidu způsobena infekcí, patogeny jsou přítomny v analýzu krve pomůže určit typ infekce.
 • Rentgenové paprsky pomáhá identifikovat poškozené kosti. Nicméně, poškození se může projevit až za několik týdnů po objevení se osteomyelitidy.
 • Počítačová tomografie poskytuje úplnější obraz o tom, co se děje s lidským kostní tkáně.
 • Magnetická rezonance poskytuje podrobný obraz kosti a přilehlých měkkých tkání.
 • Biopsie kosti umožňuje identifikovat původce osteomyelitidy, a pak zvolit nejvhodnější způsob léčby.

Ketokonazolem prášek na prodej

-1, název produktu: ketokonazol prášek

-2, specifikací & Standard: 99,5 % USP /EP /CP a atd.

-3, CAS #: 65277-42-1

-4, vzhled: bílý krystalický prášek

-5, zavedení ketokonazol: ketokonazol je syntetický antimykotický lék.

Ketokonazolem prášek na prodej

Název produktu: Ketokonazol prášek

Specifikací & Standard: 99,5 % USP /EP /CP a atd.

Vzhled: Bílý krystalický prášek

Ketokonazol je syntetický antimykotický lék používaný k prevenci a léčbě plísňové kožní infekce, zejména u imunokompromitovaných pacientů, například pacienti s AIDS, nebo ty na chemoterapii. Ketokonazol je komerčně prodávána jako šampon proti lupům, lokální krém a ústní tablety.

1. Systémové mykotické infekce, jako je systémová kandidóza, Candida, pod kulové spore bakterie nemoc, nemoc plísně histoplasma, míč, Bud spór bakterie nemoci bakterie.

2. od kožní mykózy a (nebo) kvasnice způsobil kůže a vlasů a odkazuje na (patě) infekce (kožní plísně a methyl Tinea a korálky bakterie sex methyl týden zánětlivé a strakaté Tinea a skalp otruby vyrážka Tinea sex vlasové folikuly zánětlivé a chronické sliznici korálky bakterie onemocněním kůže), dang lokální léčba neplatné nebo v důsledku infekce částí a plocha a hloubka, faktory nelze léky Shi, dostupné produkty léčby.

3. lokální léčba chronické, recidivující vaginální kandidózy.

4. pro profylaxi kvůli snížené imunitní funkce (genetické a způsobené onemocnění nebo léky) a náchylná na houbové infekce u pacientů.

Tento výrobek je imidazol antimykotický lék. Pro kožní plísní, kvasinek (Candida, bakterie rodu pityrosporum, míč má v úmyslu Saccharomyces, Cryptococcus), duplexní hub nebo Eumycetes bakteriostatické a baktericidní jednání; Kromě entomophthorales,, produkt Aspergillus, Shen sporotrichum, některé tmavé Spore, plíseň jsou nižší. Hlavní mechanismus pro vysoce selektivní poruchy činnosti houbové cytochromu p-450, čímž docházelo k inhibici biosyntézy buněčné membrány v houby.

Tento výrobek je imidazol antimykotický lék. Pro kožní plísní, kvasinek (Candida, bakterie rodu pityrosporum, míč má v úmyslu Saccharomyces, Cryptococcus), duplexní hub nebo Eumycetes bakteriostatické a baktericidní jednání; Kromě entomophthorales,, produkt Aspergillus, Shen sporotrichum, některé tmavé Spore, plíseň jsou nižší. Hlavní mechanismus pro vysoce selektivní poruchy činnosti houbové cytochromu p-450, čímž docházelo k inhibici biosyntézy buněčné membrány v houby.

Poskytujeme takéFlukonazol /Mikonazol dusičnan / Mometason furoát terbinafin HCl Prášek.

Kupuješ = naše výrobky + naše služby:

1, je kvalita naší kultury, přísná QC/QA systémy podle GMP výroby.

2, rychlé a bezpečné doručení s bezpečnou a diskrétní dodávkou.

3, s námi, vaše peníze jsou v bezpečí, stejně jako vaše podnikání. Je to náš slib vůči vám!

4, pro jakékoli dotazy nás nebo naše produkty, které jste, dejte nám vědět a Vy máte jistotu, že vám odpovíme v detailech s 24 hodin a k vaší spokojenosti.

5, vřele uvítáme vaši návštěvu v naší společnosti, je-li k dispozici.

Pošlete svůj dotaz detaily v níže zdarma vzorek, klepněte na tlačítko “ Odeslat “Teď!

Pokud jste spokojeni s naším mikonazol dusičnan | ketokonazol | mometason furoát prášek na prodej, Vítejte na nákup kvalitní a zdravé produkty k prodeji s naší profesionální výrobce a dodavatel v Číně. Nejvyšší kvalita, kompletní služby a včasné dodání lze zajistit pomocí naší továrně.

Kvasinková infekce léčba

Tvoří se vám na jazyku bílé povlaky? Nebo vás trápí bílý až žlutavý výtok z pochvy? Anebo máte bolestivý červený otok kolem nehtů? Tato poměrně pestrá paleta projevů má často společného jmenovatele – kvasinky. Ty se obvykle přemnoží v důsledku zhoršené imunity, užívání antibiotik nebo hormonální nerovnováhy.

Popis nemoci

 • Jedná se o nejčastější mykózu, která má celou řadu různě závažných projevů.
 • Nejčastějším vyvolavatelem jsou kvasinky z rodu Candida.

Obvyklá léčba

 • Podle závažnosti se užívají místní nebo celková antimykotika.
 • Vhodné je také užívání probiotik ve formě potravinových doplňků.

Rizika neléčení nemoci

 • Přehlížení kvasinkové infekce může vést k zanedbání závažnějšího onemocnění, které oslabuje váš organismus.

Kvasinková infekce u muže

Dobrý den, lěčím se již delší dobu s kvasinkovou infekcí penisu (po léčbě atb – měl jsem spálu ve svých 33 letech), měl jsem již různé projevy (suchá a popraskaná předkožka, mazlavý výtok smegma, červené flíčky, pupínky, i jakoby puchýřky). Léčím se pravidelně Canestenem krémem a koupu ve slabém roztoku. Zobrazit více

MUDr. Dominika Pitaková

Dobrý den, Radku, Diflucan je antimykotikum a jeho léčba patří do rukou lékaře. Pokud máte trvalé. Celá odpověď

Kvasinková infekce u muže

Dobrý den, všiml jsem si že nedávno se mi na žaludu objevila červená skvrna. Papily o ,kterých sem četl jsou prý normální a mám je tam už pár let. Trochu vyděsilo. O co se může jednat? Děkuji. Zobrazit více

MUDr. Kristýna Jiříčková

Dobrý den Tomáši, pupínky pod uzdičkou budou velmi pravděpodobně papillae coronae glandis, tedy benigní. Celá odpověď

Kvasinková infekce před porodem

Dobrý den,každým dnem mám rodit a dostala jsem kvasinkovou infekci,tak jsem se chtěla zeptat jestli to při porodu vadí co miminko? Zobrazit více

MUDr. Barbora Barchánková

Dobrý den, doporučuji co nejdříve navštívit gynekologa- infekci je potřeba přeléčit. Mohla by se při. Celá odpověď

Kvasinková infekce

Dobrý den,dají se koupit běžně tablety Cannesten na zavedení,vím pouze o jedné a ta stojí 240,-kč,děkuji Zobrazit více

MUDr. Jana Harnová

Dobrý den Martino, při kvasinkové infekci můžete volně zakoupit Canesten gyn combi pack, Gyno-pevaryl. Celá odpověď

Kvasinková infekce

Dobrý den, přítelkyně (16 let), dostala včera kvasinkovou infekci a nechce s tím zabít ke gynekologovi, protože ji mamka doporučila nějakou mast a ona řekla že pokud nezabere do tří dnů, tak půjde. Je to správné? Zobrazit více

MUDr. Dagmar Doležalová

Dobrý den, pokud Vaše přítelkyně používá mast dle doporučení lékárníka, je postup správný. Pokud mast. Celá odpověď

Kvasinková infekce genitálu

Dobry den, Mam 25 let a asi 3 dni mam pocit svjedeni z vnutra vaginy.Je to neprijemny pocit a vytok je minimalny skoro zadny.A mam stale pocit l,ze musim jit na zachod. Dekuji za radu. Kristyna Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, nejspíše se bude jednat primárně o zánět v oblasti vulvy a pochvy, vulvovaginitídu, která. Celá odpověď

Pupínky u konečníku, zvětšené uzliny

Dobrý den, mám problém s intimními partiemi. Nahmatavam si 2 bolestivé uzliny na obou stranach u třísel a u konečníku se mi objevily malé pupínky, které svědí. Na toaletě to také příjemné není. Prosím o radu. Děkuji Zobrazit více

MUDr. Barbora Barchánková

Dobrý den, uzliny budou reaktivně zvětšené – kvůli vyrážce(pupínkům). Vyrážka (pupínky) mohou být cokoli. Celá odpověď

Kvasinková infekce genitálu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Asi před týdnem jsem měl sex se svou dlouhodobou přítelkyní a na druhý den ráno jsem měl okolo oblasti žaludu bílý tekutý povlak. Osprchoval jsem se a zdálo se být vše v pořádku. Během dne jsem však registroval, že se mi na žaludu začíná odlupovat kůže a okolí žaludu. Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, nejspíše se jedná o kvasinkovou infekci, pro Vás omývat genitál čistou vodou a poté mazat. Celá odpověď

Kvasinková infekce v ústech

Dobrý den, před dvěma týdny jsem na doporučení plicního lékaře začala dvakrát denně inhalovat sprej Giona Easyhaler 400. V lékárně jsem byla upozorněna, že si vždy po inhalaci musím řádně vypláchnout ústa, aby nedošlo ke vzniku kvasinkvé infekce. Bohužel jsem si pravděpodobně špatně vyplachovala krk. Zobrazit více

MUDr. Danica Fričová

Dobrý den Niko, jedna z možností je jak Vám již doporučili cucat tablety Clotrimazol, druhou možností. Celá odpověď

Kvasinková infekce penisu a další obtíže

Dobrý den. Mám poslední dobou takový problém, mám již půl roku přemnožené kvasinky na penisu, a minulý týden se mi začalo hůř dýchat, dneska ráno se probudím a mám tyto výběžky na jazyku a mám neukojitelný pocit sucha, občas se cítím takový že moc nevnímám okolí a nesoustředím se, jsem i docela unavený. Zobrazit více

MUDr. Jan Diviš

Dobrý den, z obrázku vypadá, že je penis povleklý, ale na aktivní kvasinkovou infekci to nevypadá. Spíš. Celá odpověď

Kvasinková infekce a darování plazmy

Dobrý den, přítelkyně měla kvasinkovou infekcí při čemž měla příznaky : střevní potíže, intimní potíže a objevily se jí i takové,, puchýřky'' na konci jazyku. Chodím pravidelně darovat plazmu a tyto puchyrky se mi objevily také. Rád bych se Vás zeptal, zda je možné darovat krevní plazmu, pokud mám jen. Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, při darování plazmy by mohlo přechodně dojít k poklesu obranyschopnosti organizmu, určitě. Celá odpověď

Kvasinková infekce

Mam problem s lehkym svedenim stydkych pysku a obcasnym paleni pri moceni. Svedeni pretrvava uz asi tyden, ale pouze pri dotyku, samovolne nesvedi. Paleni vetsinou po sexu, ktery je bolestivy zejmena v oblasti pruchodu do pochvy. Pred mesicem a pul jsem mela kvasinkovou infekci vcetne bileho vytoku. Zobrazit více

MUDr. Jana Harnová

Dobrý de Markéto, dle vašich příznaků se může opět jednat o kvasinkovou infekci. Výtok nemusí být přítomen. Celá odpověď

MUDr. Jan Sládeček

Vážená paní, pravděpodobně se bude jednat o zánět je potřeba zhotovit kultivaci včetně citlivosti mikrobní. Celá odpověď

Opakující se kvasinková infekce

Dobrý den, už poněkolikáté mám kvasinkovou infekci. Objevuje se poměrně často (obvykle 1x za 2-3 měsíce) Na internetu jsem se dočetla, že pokud se infekce objeví 3x ročně, není vše v pořádku. Nikdy jsem ji neléčila. Vždy zmizela po menstruaci. Ovšem menstruace je měsíc od měsíce stále nepravidelnější. Zobrazit více

MUDr. Danica Fričová

Dobrý den Marie, jestli jsem to správně pochopila, tak se kvasinková infekce objevuje v oblasti genitálu. Celá odpověď

Léčba bakteriální infekce

Dobrý den,chci se zeptat ,na streptokoky,stafilokoky atd fungují bezvadně penicilinové antibiotika. Ted jsem se dočetla na internetu že doma udělaný česnekový sirup (+ jablečný ocet a med) je až 10x silnější než penicilín. Myslíte že je možné tímto sirupem vyhubit streptokoka stejně jako penicilinovými. Zobrazit více

MUDr. Daniela Obrová

Dobrý den, paní Alenko, jedním z problémů internetu je, že kdokoli může napsat cokoli aniž by měl k tomuto. Celá odpověď

Kvasinková infekce pochvy

Dobrý den. Mám zhruba 5 let denně výtok který je bílý až lehce nažloutlý. Nesvědí, nepálí, nezapáchá. Gynekolog řekl že je to kvasinková infekce a předepsal mi nějaké čípky které vůbec nezabraly. Máte prosím nějakou radu? Děkuji Zobrazit více

MUDr. Danica Fričová

Dobrý den Kristýno, kvasinkové infekce umí být někdy úporné, nicméně pokud se s nimi trápíte takto dlouho. Celá odpověď

MUDr. Jan Sládeček

Vážená paní, je zapotřebí zhotovit kultivaci včetně citlivosti mikrobní obraz poševní a pak nasadit. Celá odpověď

Bílé fleky na penisu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Dne 8.4. jsem byl s přítelkyni na veřejném bazéně, po příchodu domu jsme měli nechráněný orální sex. Asi po 2 dnech se mi na penisu objevily takové dva bílé flíčky, prvé jsem to neřešil a doufal, že to zmizi,ovšem nezmizelo. Dne 26.4 jsem si koupil mastičku Canesten. Zobrazit více

MUDr. Barbora Barchánková

Dobrý den, léčba kvasinkové infekce trvá obvykle 2 týdny. Canesten používáte správně 2-3x denně. Ke sprchování. Celá odpověď

Kvasinková infekce genitálu

Zdravím, už asi 14 dní mě otravuje tato červená skrvna na penisu. Nejdříve jsem si myslel, že je to z masturbace, vzhledem k tomu, že pokud jsem na penis třeba 2 dny nešáhl, skrvna se dostala do stádia pouze lehce červeného a nebolestivého flíčku. Jakmile se ale pustím do masturbace, skrvna takto popraská. Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, jedná se o kvasinkovou infekci na předkožce, doporučila by jsem genitál omývat čistou vodou. Celá odpověď

Dostupný lek bez předpisu na chronickou kvasinkovou infekci

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je nějaký dostupný lek bez předpisu na chronickou kvasinkovou infekci, kterou se střídavě silnými či slabšimi projevy ( bolesti dutiny břišní ) trpím cca 20 let. Užíval jsem pouze canesten pruběžně – nepravidelně, ale bolesti se objevily znovu. Muj laický nazor je. Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, není mně úplně jasné, kde primárně by měl být problém, pokud se jedná o kožní kandidovou či. Celá odpověď

Recidivující kvasinková infekce

Dobrý den. Je mi 17 let a nikdy jsem neměl pohlavní styk. Už třikrát jsem byl na kožním kvůli stejnému problému. Mám na penisu přemnožené kvasinky (takové to bílé), zarudlou předkožku a svědění. Třikrát mi řekli že se jedná o kvasinkovou infekci a předepsali mi 2x pimafukort a pak ještě jednou nějaký. Zobrazit více

MUDr. Daniela Obrová

Dobrý den, doporučila bych Vám Canesten krémem mazat postižená místa na penisu a i lem okolní tkáně. Celá odpověď

Užívání antibiotik, antikoncepce a kvasinková infekce

Dobrý den, je mi 17 let. Beru již delší dobu antikoncepci Dienille a nyní mi všeobecná lékařka předepsala antibiotika Cefzil (důvod: byla jsem teď asi poslední 3-4 měsíce neustále nemocná – zánět dýchacích cest, dutin, spojivek, bubínku, rýma, dlouhodobý kašel atd., nyní mi byl opět nalezen streptokok. Zobrazit více

MUDr. Jan Diviš

Dobrý den Adélo, 1. Antibiotika snižují účinek antikoncepce, proto je doporučováno následujích 28 dní. Celá odpověď

Kvasinková infekce genitálu

Dobry den chtela bych se zeptat manzel dobral antibiltika a pali ho zalud a ma tam zarudnuti a pupinky muze to byt antibiltikama ktere vcera dobral. Ale pri sexu je to pry prijemny a po koupeli ted ja sem zjistila zacervenali vice v pochve nez na pyskach a pali to muzu se zeptat co to muze byt k doktorce. Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, no manžel má nejspíše po ATB kvasinkovou infekci, a vzhledem k tomu, že i přes zarudnutí. Celá odpověď

Kvasinková infekce genitálu

Dobry den ,mam problemy se zarudnutim a nejake pupinky. Moje pritelkyne mela zanet a dostala antibiotika a ja masticku Cenesten . Vse bylo v poradku ale cca po mesici se to objevilo znova .Mame obavy aby to nebylo neco vazejsiho . Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, u kvasinkové infekce je bohužel velice typické, že pravidelně recidivuje, zejména u žen, která. Celá odpověď

Gynekologické záněty dokážou potrápit – už jste vyzkoušely výplach?

S vaginálními záněty se setká během života téměř každá žena, a to mnohdy opakovaně. Léčba takové infekce se ale vždy musí přizpůsobit.

Kvasinková infekce genitálu

Dobrý den, mám menší problém mám napuchlý žalud no spíš předkošku a bolí mě to a svědí mě to v místech pod žaludem udělali se mi bílé pupínky na žaludovi a když si stáhnu předkošku až dolu tak jde to hůř a mám tak prasklinky a zužuje se mi ta předkoška jak kdyby mi už nešla stáhnout a ráno jak se vzbudím. Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, vhledem k Vašemu popisu si nejsem jistá, jestli situaci zvládnete sám, bez kožního vyšetření. Celá odpověď

Kvasinková infekce genitálu

Krásný den. Druhým dnem mě trápí pálení a svědění stydkých pysku. Mám i bílý výtok. Je mi 16let a sexuálně nežiju. Na gyndě jsem ještě nikdy nebyla. Právě mám také angínu tak nevím jestli by to mohlo mít něco společného. Co by bylo nejlepší udělat? Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, vzhledem k tomu, že máte angínu, užíváte nejspíše antibiotika, která narušila normální bakteriální. Celá odpověď

Kvasinková infekce?

Dobrý den,je mi 14 a mám nejspíš kvasinkovou infekcí uz rok a půl..nejdřív mi začal bílý vytok a asi před týdnem přišlo svědění,někdy se to nedá vůbec vydržet,nechci jít ke gynekologovi a nevím jak to zastavit..Děkuju Zobrazit více

MUDr. Barbora Barchánková

Dobrý den, vzhledem k Vašim potížím a věku bych doporučila vyšetření na gynekologii. Bez vyšetření nelze. Celá odpověď

MUDr. Jan Sládeček

Vážená slečno Podle vašeho popisu se pravděpodobně bude jednat o zánět je zapotřebí zhotovit kultivaci. Celá odpověď

Kvasinková infekce genitálu

Zdravím je mi 19 rokov pred 2 tyždnami som mal s frajerkou sex od vtedy mam potrhanu predkožku a vysušenu neviem co stym ,umyvam sa aj 2 x do dna uz od 16 rokoch sa dokladne umyvam hygienov to nebude doteraz som nemal problemy ani s masturbaciou nikdy sa mi predkozka nepotrhala .. neviem si stym pomoct. Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, pokud bylo doposud s předkožkou všechno OK, nebyl problém s protažením, a problém se objevil. Celá odpověď

Kvasinková infekce, potíže s trávením, vynechání menstruace, bolest kloubů

Dobrý den, Již pár měsíců jsem mimo ČR a již v té době u mě můj gynekolog několikrát léčil kvasinkovou infekci. Vždy jen lokálně a troufám si říct, že neúspěšně. Nyní se u mě opět objevily příznaky infekce. Na léčbu volně dostupnými léky na mykózy nereaguji – přiznaky mám stále. Dokonce se přidal bílý. Zobrazit více

MUDr. Barbora Bačová

Danielo, nepotěším Vás, ale příznaky, které uvádíte, mi připadají natolik závažné, že samoléčbu nevidím. Celá odpověď

Kvasinková infekce

Dobrý den, Jsem žena a je mi 22 let. Již od puberty na sobě pozoruji několik signálů, které mi dávají najevo, že něco s mým tělem není v pořádku. Problematická pleť – mastná se sklony k akné, velmi citilivá, rozšířené póry, černé tečky, mílie (již nelze svádět na pubertu) Problematická a velmi citlivá. Zobrazit více

MUDr. Zdeňka Janoušková

Dobrý den. Pravděpodobně máte geneticky dané, že máte horší imunitu. Buď časem se stav zlepší, až budete. Celá odpověď

Kvasinková infekce pochvy, puchýře v pochvě

Dobry den, 4 dny me trapilo svedeni v pochve, zcervenani v techto mistech,paleni pri moci,tak sem nasadila jenamazol, ktery mi byl uz pred rokem doporucen gynekologem na kvasinky. Po trech dnech jsem necitila ulevu, tak jsem sla ke gynekologovi a ten mi rekl, ze se skutecne.jedna o kvasinky, ale treba. Zobrazit více

MUDr. Barbora Barchánková

Dobrý den, vzhledem k vzniku puchýřů doporučuji lékaře určitě navštívit. Také by bylo dobré vyšetřit. Celá odpověď

MUDr. Jan Sládeček

Vážená slečno Pravděpodobně se bude jednat o zánět je zapotřebí zhotovit kultivaci včetně citlivosti. Celá odpověď

Kvasinková infekce genitálu

Prosím o radu na penisu se mi udělalo mnoho malích pupínků připomínající akné, trošku to svědí, posílám fotku, da se na to koupit mast, nebo to zmízí samo, děkuji za radu 🙂 Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, mohlo by se jednat o kvasinkovou infekci, genitál omývejte čistou vodou, bez mýdel a gelů. Celá odpověď

Kvasinková infekce rtů

Dobry vecer .Jiz jednou jsem se na vas obracela s prosbou o radu tykajici se mych rtu.Minuly tyden jsem konecne docilila vyteru rtu.Dnes jsem se dozvedela skoro po 2rokach ze mam rty same kvasinky.Uz konecne me byla nasazena lecba a to prasky prokanazol.Ale vic jsem se nedozvedela co to zpusobilo co. Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, kvasinka je přirozený komenzál naší pokožky, osídluje ji bez toto, aby způsobovala potíže. Celá odpověď

Kvasinková infekce

Dobry den. Uz asi 4 dny me neprijemne svedi tam dole. Nedovedu rict kde protoze je to ruzne, neni to v jednom miste. Zajimave je, ze kdyz se umyju intimnim gelem, pouziju Canesten a necham "vetrat" je to celkem ok.. Nejhorsi je to v praci. Je tam teplo, musime mit antistaticke obleceni a doost se v nem. Zobrazit více

MUDr. Zdeňka Janoušková

Dobrý den. Určitě neděláte špatně nic. Canesten je dobrá volba, ale je pravděpodobně slabý a budete muset. Celá odpověď

Kvasinková infekce genitálu

Dobrý den , delší dobu mám na části penisu takové výrůstky za klidného stavu jsou prohloubené , za vytyčeného jsou vyboulene a blede pod kůži , mám hodně suchou pokozku a jakoby takovou mapu 🙁 tvoří se mi prasklinky a nevím čím to je čím dal tím víc prasklin ve tvaru dírek , někdy se mi to tvori i s. Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, suchá, praskající kůže předkožky může být podmíněná mykotickou, kvasinkovou infekcí, mazala. Celá odpověď

Vyrážka na tvářích

dobry den ja by som sa chcel opytat podla vas co moze sposobovat tieto moje zacervenenie lic ale aj krku aj niekedy celeho tela mavam casto herpes ci nahodou nemoze byt herpes virus lebo mavam niekedy aj tocenie hlavy a je ki obcas spatne al tieto pupaky sa vytvoria svrbenie mam tiez stale kde sa objavuju. Zobrazit více

MUDr. Zdeňka Janoušková

Dobrý den. Červené tváře s herpetickou infekcí nesouvisí. Herpetická infekce je akutní stav, kdy vznikají. Celá odpověď

Kvasinková infekce

Dobrý den, u lékaře mi byla diagnostikována kvasinková infekce. Předepsal mi antimykotika a mast. Problémy jsem měla dohromady ale jen 3 dny a potom vše zmizelo. Léčbu mám předepsanou na 12 dní. Už jsem v půlce a žádné obtíže ani výtok už nemám. Myslíte, že je nutné léčbu dokončit? A můžu už mít. Zobrazit více

MUDr. Lucie Hasalíková

Dobrý den Karolíno, na klasickou kvasinkovou infekci pochvy by měla stačit lokální léčba, pokud vám lékař. Celá odpověď

Močové infekce v těhotenství: léčbu neodkládejte ani nepřerušujte

Infekce močových cest postihují mnoho těhotných žen. Vysvětlíme, proč jsou tyto problémy v graviditě tak časté, i to, jak nepříjemnostem.

Opakující se kvasinková infekce pochvy

Dobrý den, trpím kvasinkovou infekcí a velmi mě to trápí. (Je to nepříjemné) U lékaře jsem s tímhle problémem byla už dvakrát, jednou mi pan doktor předepsal tablety , které jsem si cca 6 dní zaváděla do pochvy. (Ty mi nepomohly) Podruhé mi pan doktor předepsal také tablety na zavádění, ale jiné . Ty. Zobrazit více

MUDr. Gabriela Rybářová

Dobrý den, určitě je důležité provést kultivaci, zda jde čistě o kvasinkovou infekci či smíšenou. Pokud. Celá odpověď

Lupy a svědění hlavy

co mám dělat kdyz me svedi hlava a mam lupy? Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, svědění pokožky a šupinky kůže, lupy jsou šupinky odumřelé kůže. Někteří odborníci vidí příčinu. Celá odpověď

Kvasinková infekce genitálu

Dobrý den, tuto červenou skvrnu jsem našel dneska na mém žaludu. Můžete mi poradit? Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, a předcházel vzniku projevů nechráněný pohlavní styk? V první řadě by jsem myslela na kvasinkovou. Celá odpověď

Kvasinková infekce

Dobrý den, opakovaně trpím na záněty močového měchýře. Pokud to podchytím včas je to dobré, pokud ne, lékař ihned nasazuje antibiotika. Po antibiotikách mě začala pálet a svědět pochva, nasadili jsme canesten a po pár dnech to odeznělo. Nyní mám opět ten samý problém, nesnesitelné pálení v pochvě. Zobrazit více

MUDr. Jana Fischerová

Dobrý den Miroslavo. Ve Vašem případě se bude jednat o kvasinkovou infekci. Tato infekce se může vyskytovat. Celá odpověď

Kvasinková infekce genitálu

Dobrý den, přitelkyně trpí častěji kvasinky a já po styku když se zapomenu opláchnout se mi na druhý den objeví bíle pupínky na žaludu z toho nakonec červené fličky a dost to svědí. Trvá to pokáažde třeba týden a pak je to dobrý. Chtěl bych se zeptat co na to mám použít za mast. Děkuji Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, primárně by asi bylo nejvhodnější vyřešit kvasinkovou infekci u přítelkyně, která je opakovaně. Celá odpověď

Opakované vaginální záněty

Chronický zánět pochvy Dobrý den, už dva roky mám neustálé záněty pochvy (kvasinková infekce, bakteriální vaginóza, laktobacilóza). Léčba vaginálními tabletami nezabírá. Pokaždé se zánět po menstruaci objeví znovu. Pohlavní styk je pokaždé bolestivý a téměř nemožný. Bolest cítím u poševního vchodu i. Zobrazit více

MUDr. Barbora Bačová

Dobrý den, Pavlo, v gynekologické problematice se příliš neorientuji, proto Váš dotaz raději předám specialistovi. Celá odpověď

MUDr. Jan Sládeček

Vážená paní, je nutno zopakovat kultivaci včetně citlivosti mikrobní obraz poševní a podle výsledku. Celá odpověď

Kvasinková infekce

Dobrý den, je mi 14 let a mám problémy s kvasinkovou infekcí, teda to je jediné co si myslím že to je. Na gynekologii jsem s tím už byla dvakrát, poprvé mi pouze gynekoložka vzala vzorek, když jsme ji týden na to volali tak nám řekla že mám v sobě streptokoka a že pokud budu mít nadále výtok tak že se. Zobrazit více

MUDr. Petra Kánská

Dobrý den Lucie, myslím, že se vůbec nemusíte bát, že by se jednalo o nevyléčitelné onemocnění. Tento. Celá odpověď

MUDr. Zuzana Vejběrová

Dobrý den, v prvé řadě je super, že Vám lékařka vzala stěr, pokud je streptokok, lze nasadit ATB v tabletách. Celá odpověď

Kvasinková infekce

Dobrý den, dneska se mi ukázal na kalhotkách hnědý výtok a smrdí po kvasinkách nebo mi to tak přijde. Je mi teorve 15. Může to být vážné? Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, nejspíše se u Vás bude jednat o kvasinkovou infekci, vzniká při přemnožení kvasinek v pochvě. Celá odpověď

Kvasinková infekce

Dobrý den, již od mých 16 let se u mě objevují opakovaně kvasinkové infekce, navštívila jsem svého gynekologa s problémem: občasný bílý NEhrudkový výtok, mírně zapáchající, bez svědění či pálení (trpím poměrně častým stresem). Ten mi vzal stěry na kultivaci a také mi řekl, že mám vyšší pH v pochvě. Zobrazit více

MUDr. Zdeňka Janoušková

Dobrý den. Váš dotaz bude zpracovávat konzultační ambulance. Vyčkejte odpovědi odborného. Celá odpověď

MUDr. Petr Lidák

Dobrý den, nález můe být jen infekce a infekce může způsobovat zánět, současná léčba patnera je vždy. Celá odpověď

Kvasinková infekce u muže

Dobrý den, můj dotaz se týká možné kvasinkové infekce. V posledních dnech pociťuji několikrát za den lehké svědění v penisu, bolesti naštěstí žádné, ale když se večer sprchuji, každý den mám pod předkožkou a trochu i na žaludu lehký bělavý povlak, který jde snadno setřít či smýt, ale poměrně značně zapáchá. Zobrazit více

MUDr. Kristýna Jiříčková

Dobrý den Jiří, skutečně by se mohlo jednat o kvasinkouvou infekci, proto nejprve zkuste postižené místo. Celá odpověď

Kvasinková infekce, kandidy

Dobry den. Rad bych se zeptal jeli kvasinkova infekce vzdy viditelna pri endoskopickem vysetreni. Jiz zhruba dva az tri roky se mi zhorsuje zdravotni stav prodelal jsem dosti vysetreni jak jsem jiz psal v predchozim dotazu nicmene nyni jsem si pri navsteve Litvy nechal udelat testy na plicni chlamidie. Zobrazit více

MUDr. Magdalena Žáková

Dobrý den, kandidy patří k běžně přítomným kvasinkám na sliznici trávicího traktu a pokud se nepřemnoží. Celá odpověď

Paronychium

Dobrý den, obracím se na Vás s radou ohledně mého dlouhodobého zdravotního problému. V únoru 2016 jsem byla na pedikúře, kde mi neodborným zásahem pedikérka zanesla do palce infekci. Následovalo 2x řezání na chirurgii v nemocnici, neúčinná léčba od mého praktického lékaře se specializací na chirurgii. Zobrazit více

MUDr. Zuzana Fazekašová

Dobrý den, léčba mykóz nehtů bývá někdy svízelná. Obvykle je nutné užívání antimykotik (ve Vašem případě. Celá odpověď

Kvasinková infekce penisu

Dobrý den dnes přišla partnerka od doktora stím že má kvasinkovou infekci pochvy a dostala předepsanou mást a nějaké čípky.Mohl jsem infekci chytit i já po sexu?Na žaludu sem si všiml červených teček. Zobrazit více

MUDr. Veronika Horáková

Dobrý den, kvasinková infekce se přenáší pohlavním stykem a pokud byla diagnostikována u Vaší sexuální. Celá odpověď

Kvasinková infekce u muže

Dobrý den, už delší dobu mám flek na penisu, nebolí, nesvědí, ale nevím co s tím. Používám konopnou mastičku, občas trochu vymizí a pak se zase objeví. Po použití sprchového šamponu zarudne jakoby víc a pokud si dobře vzpomínám tak se mi to udělalo po radovánkách s přítelkyní ve wellness. Nevíte o co. Zobrazit více

MUDr. Kristýna Jiříčková

Dobrý den pane Miloslave, mohlo by se jednat o kvasinkovou infekci, zkuste zakoupit v lékárně bez předpisu. Celá odpověď

Poševní kvasinková infekce

Dobrý den, při návštěvě gynekologie mi zjistili kvasinkovou infekci, na kterou mi naordinovali vaginální tablety Candibene 200mg. Po zavedení tablety, kterou jsem aplikovala večer, sem pociťovala uvnitř takové pálení, svědění. Ráno se už objevila v moči a na kalhotkách slabá krev. Menstruaci nemám. Zobrazit více

MUDr. Zuzana Fazekašová

Dobrý den, pokud užíváte HA o menstruační krvácení by se jednat nemělo. Zatím bych doporučila v léčbě. Celá odpověď

První příznaky diabetu zachyťte včas, léčba bude snazší

Cukrovka je v dnešní době velmi časté onemocnění, které může mít těžké, i fatální následky. V České republice žije 862 000 diabetiků.

Pozor: S teplým počasím stoupá výskyt gynekologických mykóz

Čtyři z pěti žen prodělají nejméně jednou za život gynekologickou mykózu (známou také jako vaginální či poševní mykóza, kvasinková.

Milujete sladkosti a relax v horké vodě? Pak pozor na zdivočelé kvasinky!

Vaginální mykóza je infekce vyvolaná přemnožením kvasinek. Alespoň jednou za život ji zažijí tři ženy ze čtyř. O čem může tento.

Záděry řešte co nejrychleji!

Záděra představuje sice drobný problém, ale bývá velmi bolestivá a může dojít i k infekci. Je třeba ji správně odstřihnout a hlavně.

Afty, koutky, moučnivka, … Zkuste na tyto problémy jít s homeopatií!

<p>Stomatolog léčí nejenom bolest zubů. Je řada dalších nemocí dutiny ústní, které dokážou pacientům pořádně znepříjemnit život.

Mykózy – jedno z nejčastějších gynekologických onemocnění žen

Mykózy jsou kvasinkové – houbové infekce. Kvasinka má jako každá houba ráda teplá, vlhká a tmavá místa, a přesně takovým místem.

Cílená léčba: průlom v terapii střevních zánětů

Crohnova choroba a ulcerózní kolitida představují chronická onemocnění střev, která nemocnému svými příznaky značně znepříjemňují.

Jak se vypořádat s chemoterapií (2. díl)

Přinášíme další tipy a rady, jak co nejlépe zvládnout vedlejší účinky tohoto způsobu léčení. Tentokrát se zaměříme na problémy.

Atopický ekzém může zkomplikovat infekce

Pro svůj vznik v prvních měsících života bývá atopický ekzém také nazýván dětským. Jedná se o chronické zánětlivé kožní onemocnění.

Jak zatočit s rýmou: zkuste recepty našich babiček i nejnovější trendy

Rýma se sice z medicínského hlediska jeví jako banální onemocnění, ale v běžném životě snad není nic otravnějšího. Make-up rozpatlaný.

Biologická léčba Crohnovy choroby: pro a proti

Ještě před dvaceti lety neměli pacienti s Crohnovou chorobou příliš na výběr. Možností, jak léčit toto onemocnění, nebylo mnoho.

Infekce žloutenky zesiluje nežádoucí účinky léčby HIV

Čínští vědci v Pekingu zkoumali, zda u pacientů s HIV nedochází kvůli jejich další infekci virem hepatitidy C ke snížené účinnosti.

Trpíte lupénkou? Úlevu hledejte u oceánu a slunečních paprsků

Pokud trpíte lupénkou, jistě jste si povšimli změny projevů onemocnění v průběhu jara a léta. Lékaři věří, že zlepšení stavu nastává.

Léto s sebou přináší zvýšený výskyt vaginálních mykóz

S&#160;přibývajícím pěkným počasím obvykle vzrůstá riziko výskytu vaginálních mykóz. Ženy, které toto nepříjemné onemocnění.

Biologická léčba: ptejte se lékaře, co přesně vás čeká

Biologická léčba přinesla určitou revoluci do léčby nejen artritidy, ale i dalších nemocí. Jako všechny léky však kromě výhod.

Lupénka nemusí bránit novým vztahům

Lupénka a psoriatická artritida mohou přinést do vašich vztahů mnoho neobvyklého. Možná budete kvůli svému onemocnění váhat, jestli.

Biologická léčba? Jen bez infekce v těle!

Řada léků používaných k léčbě autoimunitních onemocnění, ovlivňuje kromě základního onemocnění také přirozený průběh infekčních.

Biologická léčba: revoluce v léčbě lupénky?

Lupénka je v našich končinách poměrně časté onemocnění. Bez léčby se ale zhojí jen velice zřídka. Pokud tedy chcete vyzkoušet.

Biologická léčba není vhodná pro všechny. Lékaři vědí proč

Biologická neboli také cílená léčba nabízí v poslední době nečekané možnosti při léčbě řady onemocnění, která nelze zdolat klasickými.

Biologická léčba není vhodná pro všechny. Lékaři vědí proč

Biologická neboli také cílená léčba nabízí v poslední době nečekané možnosti při léčbě řady onemocnění, která nelze zdolat klasickými.

Biologická léčba? Jen bez infekce v těle!

Řada imunosupresivních léků, používaných k léčbě autoimunitních onemocnění, jako je revmatoidní artritida, Crohnova nemoc a lupénka.

Kdo by se neměl očkovat

Pokud přemýšlíte o očkování sebe nebo své rodiny proti klíšťové encefalitidě, je vhodné seznámit se s případy, kdy očkování tohoto.

Očkování, infekce a protibakteriální léčba během první pylové sezony v životě a riziko pozdějšího rozvoje senné rýmy

První pylová sezona v životě je kritická pro rozvoj senné rýmy. Mnoho studií se zabývalo vlivem různých preventivních opatření.

Některé léky nejsou na chřipku, ale na houby

S chřipkovou sezonou se různí lidé vyrovnávají různě. Ti zodpovědní svou imunitu posilují cíleně během celého roku a chřipková.

Animovaná chřipka

Co je chřipka? Jak přesně vzniká a co ji způsobuje? Jak se chová chřipkový virus po vstupu do organismu? Odpovědi na tyto a mnoho.

Léčba hrozícího předčasného porodu zlepšuje poporodní vývoj dítěte

Čím dříve před termínem se dítě narodí, tím více je zatíženo problémy s adaptací na vnější prostředí. Cílem léčby předčasného.

Kvasinková infekce pochvy

Kvasinková infekce pochvy, kandidóza, je infekce vyvolaná nejčastěji kvasinkou rodu Candida. Typicky se projevuje nepříjemnými.

Sebediagnostika

Mohlo by vás zajímat

S vaginálními záněty se setká během života téměř každá.

Infekce močových cest postihují mnoho těhotných žen.

Před početím by každá žena měla zhodnotit svůj zdravotní.

Chronická obstrukční plicní nemoc je zánětlivé onemocnění.

Shlédněte video na téma jak se zbavit deprese..

Související dotazy z poradny

Dobrý den, lěčím se již delší dobu s kvasinkovou.

Dobrý den, všiml jsem si že nedávno se mi na žaludu.

Dobrý den,každým dnem mám rodit a dostala jsem kvasinkovou.

Dobrý den,dají se koupit běžně tablety Cannesten na.

Dobrý den, přítelkyně (16 let), dostala včera kvasinkovou.

Naši lékaři a zdravotnická zařízení

MUDr. Tomáš Adámek

Anosmed ortopedie

Atoda Medical

MUDr. Barbora Bačová

MUDr. Barbora Barchánková

Největší česká medicínská online poradna a průkopník v oblasti telemedicíny si klade za cíl zefektivnit a zkvalitnit české zdravotnictví. Tým více jak 250 lékařů včetně desítek specialistů obslouží průměrně 3 500 uživatelů měsíčně. Poradna je pacientům k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu nejen na webu, ale i přes mobilní aplikaci.

Leave a Reply