Zajímavé informace o houbách nohou (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Fresh Fingers Spray – opravdu odstraňujete houbu?

Fresh Fingers Spray je další léčba houby nohou, jak se říká v lékařských termínech. Viděl jsem ho během minulého týdne a zdálo se mi to trochu zajímavé, ne nutně v pozitivním slova smyslu. Podívejte se a proč.

Osobně jsem objevil nějaké pochybné věci o tomto produktu. Nevím, jestli jsou skutečné a skutečné, ale vzhledem k tomu, že Fresh Fingers je léčba 860 Kc (viz zde, je-li levnější), která není v lékárnách a o kterých není mnoho informací, by se objevily.

Co je Fresh Fingers a jak to funguje?

Fresh Fingers, jak jsem psal na začátku článku, je sprej, který by teoreticky měl působit na nikotinovou mykózu. Mykóza nohou je v naší zemi obyčejnou náklonností a nejenom.

Bohužel je velmi snadné se “dostat” a současně je velmi obtížné léčit. Říkám to, vzhledem k tomu, že lidé bojují s touto náklonností po celá desetiletí a v jednom okamžiku jsem si dokonce přečetl komentář gentlemana, který říkal, že odstoupil a smířil se s myšlenkou žít s touto náklonností.

Příznaky jsou následující:

 • kůže nohou má bělavý vzhled a stane se velmi drsná
 • nehty začínají být drsné a odlupující
 • vzhled žlutých skvrn na nehtu

Je třeba vzít v úvahu, že Omnicóza může být způsobena jinými stavy, jako je například Candida Albicans, v takovém případě by léčba Fresh Fingers nemyslila, že mohou být účinné. Zjistíme ještě další informace o této léčbě. Fresh Fingers Spray je velmi podobný produkt jako Fungalor, který byl na blogu rozsáhle diskutován už několik měsíců.

Co obsahuje Fresh Fingers? Jak fungují přísady?

Na oficiálním webu Fresh Fingers jsme našli krátký přehled o složkách, které tento výrobek obsahuje a jak fungují:

 • Chamomilla Recept Flower Extract – zastavuje vývoj houby a houby. Odbourává svědění (velmi běžné v tomto stavu) a izoluje existující buňky hub, a tím zabraňuje vzniku nových.
 • Výtažek listových listů z Salvia officinalis – tato složka má schopnost eliminovat pocení žláz a zastavit aktivitu bakterií, které produkují nepříjemný zápach potu. Má také schopnost změkčit pokožku.
 • Aloe barbadensis listová šťáva prášek – změkčuje pokožku, takže proces odstraňování je to, co nazýváme “mrtvou pokožkou”, aby bylo jednodušší.
 • Extrakt z ovocného oleje Olea europaea – ochlaďte oblast, kde je aplikována, a dává vám příjemnou vůni. Je velmi podobný mentolu.

Poznámka1: Je to velmi možné, ve skutečnosti bezpečné, Fresh Fingers obsahuje další přísady. Nevím, proč nebyli na místě, ale zváží to. Osobně, jak rychle mohu získat tabulku Fresh Fingers nebo úplný seznam složek ze zdroje důvěry, publikuji ji zde.

Poznámka 2: Analýzou výše uvedených složek se zdá, že sprej Fresh Fingers není tak revoluční, jak se snaží prezentovat na svých stránkách. Říkám to proto, že pokud máte zvědavost hledat léčbu mykózy nohou na specializovaných místech, jsou to velmi složité. Do konce tohoto týdne zveřejním celý článek o léčivých metodách testovaných a používaných v medicíně.

Jaké jsou účinky Fresh Fingers Spray?

Také na oficiálním webu Fresh Fingers jsem našel graf, který popisuje účinky tohoto produktu. Nějak se to dají zpátky, jak se říká, že Fresh Fingers odstraňuje “důsledky mykóz”.

Konečně, podle toho, co říkali, by použití spreje Fresh Fingers mělo následující účinky:

 • Svědění zmizí – což je velmi přínosné a poněkud logické vzhledem ke složkám produktu.
 • Zastavení exfoliace pleti – velmi užitečné, nevím, jak silná je.
 • Vtělení postižené oblasti – netuším, o čem to jde.

Sebezničení mykotické infekce – opět pro mě nemá logiku. Čerstvé prsty zničí mykotickou infekci nebo seberegulaci?

 • Zabraňuje mykotické infekci – chtěl bych vědět, o čem je tento mechanismus.
 • Snižuje úroveň potu nohy – prospěšné v léčbě nohou nohou.
 • Co vidíte na levé straně řádku “-” jsou efekty zobrazené na jejich stránkách. Na pravé straně se zobrazuje to, jak jsem je chápala a interpretovala. Neberte je jako měřítko a požádejte s nejvyšší důvěrou, pokud máte pochybnosti ohledně podpory zákazníků společnosti Fresh Fingers. Říkám to, protože by měli být nejvíce doporučeni odpovědět.

  Objasnění: Nebuďte nepochopení. Nejlépe je doporučeno odpovědět na vaše dotazy týkající se spreje Fresh Fingers. Jinak, nejvíce dobře doporučené odpovědět na otázky o mykóze, samozřejmě lékaři dermatologové.

  Názor zákazníka o Fresh Fingers:

  Stejně jako u všech produktů tohoto druhu se na stránkách, na kterých se prodávají, objevují názory některých zákazníků. Většinou jsou nepravdivé, a to buď v případě, že jsou komentáře pozměněny tak, aby byl produkt kladný nebo byly schváleny pouze pozitivní komentáře. Je jisté, že tyto komentáře hrají roli v tom, že produkt je v dokonalém světle.

  Všimněte si informativní poznámky, že výsledky se mohou lišit. Normální výsledky se mohou lišit, ale další informace by mohly pomoci uživatelům porozumět tomu, kdy pomáhají čerstvé prsty, jaká je úroveň náklonnosti, že se Fresh Fingers stává neúčinným.

  Osobně vám doporučuji, abyste před použitím čerstvých prstů porozuměli dermatologovi o mykóze, houbách nohou atd. Vážně, jděte na konzultaci s dermatologem, zjistěte problém, ukažte Fresh Fingers (ukažte jej na stránce prezentace, nemusíte kupovat sprej dříve).

  Nevidím lidi (kteří asi 100% vědí, že jsou skuteční), kteří unikli mykózám Fresh Fingers, mohu říci, že nemám důvěru v to, že je velký v tomto produktu, protože se zdá být docela “tenký” Říkám to.

  Pokud jste použili Fresh Fingers očekávám vaše názory na tento produkt.

  PS. Pokud jste použili jiný přípravek na mykózu a pomohli vám, doporučte jej s nejvyšší důvěrou v sekci komentáře. Nebudete mít peníze, nebudete jíst pro reklamu, ale naopak, dostanete díky.

  Kolik čar máte na zápěstí? Pokud jich máte 3 nebo 4, měli byste o sobě vědět toto!

  Možná to bude znít zvláštně, ale tak, jak čáry na ruce, také čáry na zápěstí mohou hodně říci o Vaší osobnosti a celkově o Vašem životě. Můžete z nich také vyčíst informace o Vašem zdraví, a dokonce i o tom, jak bude vypadat Vaše budoucnost. Zkoumali jste už někdy čáry na zápěstí? Jen se dobře zahleďte.

  První linie

  Průměrný člověk má alespoň dvě linie čar kolem zápěstí. První linii uvidíte při pohybu zápěstí. Je to ta nejvýraznější a zároveň i nejdůležitější. Pokud je opravdu viditelná a kontinuální, znamená to, že jste opravdu zdravý a vitální člověk. Pokud je na nějakém místě přerušovaná, měli byste v některých věcech ve svém životě provést změny a celkově změnit Váš životní styl. Pokud se čára na konci rozdvojuje, znamená to, že se Vaše cíle splní. Možná ne přesně tak jak chcete, ale jste tak silná osobnost, že se Vám to podaří.

  Druhá linie

  Při pohledu na druhou čáru odspodku už na první pohled vidíte, zda je kontinuální, nebo na některých místech přerušovaná. Pokud je pevná, znamená to, že v životě zažíváte více úspěchu než neúspěchu a našli jste své štěstí. Pokud vystupuje čára vysoko, znamená to, že by Vás mohlo potkat bohatství. Naopak, prasklinky na čáře hovoří o finančních problémech.

  Třetí linie

  Zatímco většina lidí má minimálně dvě linie, ne všichni mají tři. Pokud je Vaše třetí čára od spodku silná a výrazná, znamená to, že máte na lidi velký vliv a každého si dokážete omotat kolem prstu. Na lidi působíte pozitivně nejen doma, ale i v práci. Každý si Vás dobře zapamatuje.

  Čtvrtá linie

  Vzácná čtvrtá čára se v některých kulturách považuje za požehnání a v jiných zase za prokletí. Říká však, že budete dlouho žít a budete mít hodně dětí.

  Pokud se Vaše čáry prolínají či jsou popraskané, netrapte se. Vy jste jediný člověk, který má kontrolu nad svým životem. Vy jste ten zodpovědný za pozitivní změny ve svém životě. Zaměřte se na své silné stránky a naplno využijte všechny šance, které se Vám v životě naskytnou.

  Věříte například na věštění z ruky? Na čáru života, či štěstí? Někdy se dokážeme s charakteristikami velmi ztotožnit a téměř vše na naši osobnost sedí. Jak jste na tom Vy? Co jste se dozvěděli ze svých čar na ruce?

  Bolest nohou (Pedealgie, Achilodynie)

  VГ­ce pohledЕЇ na lГ©ДЌbu tД›chto obtГ­ЕѕГ­ v ДЊГ­nД› naleznete ve ДЌlГЎnku: Bolesti kloubЕЇ a zad

  VЕЎechny ceny jsou uvedeny vДЌetnД› DPH

  Produkty na tД›chto webovГЅch strГЎnkГЎch jsou doplЕ€ky stravy. NejednГЎ se oВ lГ©ky aВ nelze je za pЕ™edepsanГ© lГ©ky zamД›Е€ovat. Informace uvedenГ© na tД›chto webovГЅch strГЎnkГЎch jsou poskytovГЎny pouze pro informaДЌnГ­ ГєДЌely aВ nejsou urДЌeny kВ nahrazenГ­ rad od kvalifikovanГ©ho lГ©kaЕ™e. Pro informace oВ zdravotnГ­m stavu se poraДЏte sВ lГ©kaЕ™em.

  6 zajímavých faktů, které o Vás mohou prozradit Vaše nehty!

  Každý má různě tvarované nehty: někteří mají široké a čtvercové, jiní malé a úzké. Ale věděli jste, že toho o Vás mohou mnoho prozradit?

  Známý nigerijský vědec vypracoval výzkumný dokument, v němž připouští, že přirozený tvar nehtů, stějně jako jsou otisky prstů, může obsahovat informace o osobnosti jejich majitele.

  Schválně se podívejte, zda to na Vás sedí!

  Široké, dlouhé a obdélníkové nehty

  Klidní, pragmatičtí, vyvážení, nezávislí lidé s objektivním myšlením. Jsou spolehliví, mají smysl pro odpovědnost, stejně jako zodpovědnost za svá slova a činy. Jdo o rozené vůdce.

  Velmi malé čtvercové nehty

  Ostří, flexibilní a vynalézaví lidé s důvtipem. Velmi výbušní, i když jejich výbuchy brzy přejdou. Mají tendenci být chamtiví a agresivní, stejně jako žárliví.

  Dlouhé a úzké nehty

  Jde o egoistické a vypočítavé lidi s oportunistickými principy. Milují luxus a vyžadují si pozornost. Často dokáží někoho urazit.

  Krátké nehty

  Temperamentní a netrpěliví. Čím kratší jsou nehty, tím náročnější jsou jak pro sebe, tak pro ostatní. Vždy se snaží jít svou vlastní cestou a jsou nenapravitelnými perfekcionisty.

  Mandlovité nehty

  Jemné, něžné a romantické duše s ideálním pohledem na život. Cítí se jako užiteční pro ostatní a jsou velmi sentimentální, citliví a snadno se urazí.

  Trojúhelníkové nehty

  Jde o umělce s jemnou osobností a neustále se měnící náladou. Tyto osoby se často nacházejí na okraji a jsou náchylní k nervovým poruchám. Chtějí být uznáváni a slavní, nesnášejí ztráty.

  Tak co, sedí to na Vás?

  Určitě nezapomeňte tento článek sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

  Zajímavé informace o houbách nohou

  Prsty u nohou odhalí zdravotní stav i charakter

  O očích se tvrdí, že jsou okny do duše.

  Číňané ovšem věří, že mnohem více na člověka prozradí jeho nohy. Jejich metoda “čtení z prstů u nohou” je stará víc než pět tisíc let.

  O nohách tvrdí, že se v nich zrcadlí celé tělo, ale také některé osobnostní charakteristiky.

  Jak poznat, jestli jsou prsty příliš dlouhé?

  To, že je některý z vašich prstů kratší nebo delší než ostatní, poznáte díky jednoduché zkoušce.

  S pomocí provázku nebo průhledného pravítka vytvořte linii směřující od vrcholku palce po

  Prsty, které přečuhují nad linku, jsou příliš dlouhé a ty, které k ní nedosahují, zas příliš krátké.

  páteří, a pokud je zborcená, je to často právě signálem problémů se zády.

  A co víc, vyznavači metody věří, že mysl a tělo jsou neoddělitelně spjaty , a tak fyzické onemocnění může být

  produktem osobnosti. Ploché nohy například mohou znamenat, že si toho dotyčný naložil na bedra příliš.

  Reflexoložka J. Sheehanová, která se zabývá čtením z nohou více než deset let, tvrdí, že nohy

  zobrazují vše, od fungování našeho trávicího systému až po stav našich vztahů.

  Přinášíme vám některé její poznatky, jež otiskl server Daily Mail:

  Lidé, jejichž palec je výrazně delší než ostatní prsty, bývají přemýšliví a velmi kreativní. Často

  doslova srší nápady a jsou strůjci geniálních řešení. Vždy znají odpověď a dokážou se dívat na věci

  z různých úhlů. Na druhou stranu mívají problém se na věci soustředit dopodrobna a často do nich

  Lidé s poměrně malým palcem skvěle zvládají několik úkolů najednou. Dokážou účinně povinnosti

  delegovat a jsou velmi výkonní. Umí použít svůj šarm a nadchnout ostatní pro svou myšlenku.

  Čím delší je váš druhý prst na noze, tím větší vlastnosti lídra máte. Jste dynamická a vynalézavá

  osobnost, ale často neumíte přijmout kompromisy a razíte heslo “buď mé řešení, nebo žádné”.

  Takový přístup se může zvrhnout až v panovačnost.

  Máte-li druhý prst výrazně kratší, neznamená to, že jste padavka. Prostě jen vyčkáváte na svou

  příležitost. Důležitější je pro vás harmonie a nesnažíte se prosadit svá řešení jako buldozer.

  Číňané spojují s prostředním prstem energii, elán a vůli. Lidé, kteří mají tento prst výrazně delší,

  bývají neuvěřitelně energičtí a vynalézaví, a to zejména v práci. Čím delší prostředníček, tím větší

  odhodlání uspět v kariéře. Lidé s dlouhým třetím prstem u nohy bývají perfekcionisté a díky svému

  odhodlání často dosáhnou i velkého bohatství. Jejich největší hrozbou je to, že pro práci nemají čas

  na rodinu, přátele a koníčky.

  Pokud je váš prostřední prst na noze krátký, značí to, že si umíte užívat radostí života. Rádi

  relaxujete a jen zřídka se rozčílíte. Někdo by vás sice mohl obvinit z lenosti, ale vaše heslo je, že

  život je krátký a je třeba si ho užít.

  Dlouhý a rovný čtvrtý prst signalizuje, že rodina je pro jeho majitele nade vše. Velké problémy v

  rodinném životě se pak mohou dokonce projevit jako zkroucení čtvrtého prstu. Tito lidé bývají

  skvělými posluchači a ošetřovateli, ale jsou výrazně ovlivňováni událostmi v rodině. Není pro ně

  snadné se odpoutat od problémů jiných lidí.

  Číňané o majitelích dlouhého čtvrtého prstu říkají, že jsou to jemné a lehce zranitelné duše.

  Jakákoliv porucha v domě může narušit jejich zdraví. Pokud navíc vaše prsty připomínají ohnutím

  drápy, je čas odprostit se od problémů, relaxovat a nesnažit se na sebe brát problémy všech okolo.

  Krátký čtvrtý prst znamená, že rodina a vztahy pro vás nejsou příliš důležité a svou energii

  Ty jedince, kteří mají velmi malý malíček, přirovnávají Číňané k dětským uličníkům. Vyhýbají se

  zodpovědnosti, rychle se znudí a neustále hledají zábavnou kratochvíli. Je s nimi legrace, jsou

  přátelští a vtipní, ale jejich dětinskost je občas může přivést do problémů.

  Pokud pro vás není problém kroutit malíčkem odděleně od ostatních prstů, vypovídá to o vás, že

  jste impulzivní, dobrodružní, okouzlující a koketní. Pokud se vám to nedaří, vyznáváte spíš řád,

  rutinu, předvídatelnost a loajalitu.

  Pokud tedy chcete zažívat divokou, zábavnou party venku noc co noc, vyberte si za partnera

  člověka, který umí kroutit malíčkem u nohy jakoby nic. Pokud se ale někdy chcete vrhnout do

  manželství, raději berte toho, co to neumí.

  Pokud je každý váš prst o něco delší než ten předchozí a společně vytvářejí elegantní linii, znamená

  to, že jste metodický, přesný a velmi praktický člověk. Zajímají vás detaily a vždy dokončíte to, co

  začnete. Jste snem zaměstnavatelů a skvělý přítel – věrný a bez prohřešků. Dávejte si ale pozor na

  hnidopišství, každý není tak vyrovnaný jako vy.

  Široká chodidla jsou perfektní nohy pracovníka. Jejich majitelé jsou věčně v pohybu a neumí být

  chvíli v klidu. Číňané o takových lidech tvrdí, že stojí nohama pevně na zemi.

  Jste nejšťastnější, když máte moc práce, ale měli byste se pokusit udělat si občas čas k zamyšlení, a

  dát prostor trošce klidu a míru ve vašem životě. Zkuste se zastavit a přemýšlet. Je rozdíl mezi

  lenošením a lehkým přemítáním.

  Máte-li taková chodidla, neznáte lepší pocit, než se nechat hýčkat. Je pro vás velmi snadné přenášet

  úkoly na jiné. Proč byste se měli zabývat těžkou prací, když to jiní mohou udělat za vás? Na druhou

  stranu máte silný smysl pro estetiku a krásu. Váš domov bude jistě nádherný, ať už jsou vaše příjmy

  jakékoliv. Číňané by řekli, že máte chodidla princezny, která se sotva dotýkají země.

  Vysoký oblouk nohy ukazuje na lidi, kteří jsou velmi samostatní a soběstační. Spoustu času

  potřebujete jen pro sebe a to proto vás možná ostatní obviňují z toho, že jste anti-sociální. Máte

  nezdolného ducha, ale věřte, že není slabost požádat o pomoc. V čínské filozofii jsou lidé s vysokou

  klenbou považováni za tvrdé ale křehké.

  Pokud máte oblouky nízké nebo průměrné, potřebujete společnost druhých. Jste velmi společenští a

  velmi extrovertní. Rádi si užíváte pohody a chcete mít jistotu, že ostatní kolem vás také.

  Zdravotní problémy, které lze vyčíst z nohou

  Šupinatá pokožka: V čínské medicíně představuje kůže reakce člověka na život. Je-li pokožka

  nohou nesouvislá a loupe se, moc se o sebe nestaráte a jste na sebe příliš tvrdí. Šupinatá kůže také

  naznačuje, že potřebujete více lásky ve svém životě.

  Tmavé skvrny na špičkách bříšek prstů mohou signalizovat deprese. Depresivní lidé mají

  tendence chodit po přední části nohou a tlačí svou váhu dopředu.

  Hrbolaté nehty: Pokud jsou vaše nehty zvlněny svisle, můžete mít problémy s trávicím a

  metabolickým systémem. Zkuste jíst zdravěji. Horizontální zvrásnění ukazuje na velmi vysokou

  Vbočený palec: Vbočený palec ukazuje na člověka, který by se roztrhal pro ostatní. Zastavte se a

  přemýšlejte také o sobě.

  Mozoly na chodidlech: Chodidla jsou spojena s rameny. Mozoly často mívají lidé se špatným

  držením těla. Možná jste vyčerpaní, nebo máte na bedrech příliš velkou zodpovědnost.

  Tmavě červené nebo fialové skvrny: Ztmavení kůže ukazuje na velmi hlubokou bolest. Červené a

  fialové skvrny jsou svědectvím velké emocionální rány. Pokud jsou naopak vaše nohy světlejší než

  zbytek těla, máte slabý krevní oběh.

  Otoky pod bříškem na chodidle: Střední oblast zespod chodidla představuje žaludek a játra.

  Pokud zde míváte otoky, měli byste omezit alkohol a tučná jídla.

  Měkké a houbovité okolí Achillovy šlachy může znamenat problémy s plodností. Pomůže

  například omezit kofein a zvýšit příjem vody.

  Dva dopisy zkušeností

  Většina zákazníků píše zkušenosti s produkty přímo do recenzí pod konkrétním produktem. Někdo nám napíše email, ale většinou se jedná o krátké – několik vět – poděkování. Minulý týden nám přišli dvě delší recenze, které se souhlasem pisatelů uvěřejňujeme.

  Zkušenost č.1 Duanwood Red Reishi

  Naše zákaznice paní Marie nám poslala svou zkušenost s našimi doplňky stravy z reishi, o kterou bychom se s vámi rádi podělili. Přečtěte si, proč začala užívat reishi a jak jí pomohla!

  Paní Marie nás v září 2016 kontaktovala se zájmem o informace o léčivých houbách. A jak to bylo dál?

  „Řekla jsem si: ‚Zkusím, jestli je to pravda!‘“

  Přečetla jsem si články o účincích Reishi na webových stránkách. Zajímalo mě to, tak jsem si řekla: „Zkusím, jestli je to pravda!“ A tak jsem si objednala Red Reishi.

  Bývala jsem hodně nemocná, každý mi říkal: „Až budeš v důchodu, budeš zdravá.“ Jenže se tak nestalo, a to jsem se doktora ptala, proč to tak není. Odpověděl: ,,To byste nesměla mít v papírech takové nemoci.“ Zkrátka, jen se tomu zasmál, že u mě to nejde.

  „Po 14 dnech jsem se cítila jako znovuzrozená“

  Tak jsem se pak naštvala a řekla jsem si: „Musíš něco začít dělat sama.“ Každá rada byla drahá, ale vyplatilo se to. Koupila jsem si knížku Sám sobě doktorem od Jiřího Cingroše a začala se podle toho léčit. Nemoci pomalu odcházely a já byla čím dál lepší. Ale pořád tomu něco chybělo. Jsem ráda, že do toho přišel pan Štěpka. Začala jsem s Red Reishi. Již po čtrnácti dnech jsem se cítila jako znovuzrozená, plná elánu, a tak jsem pokračovala, přidala jsem Red Reishi Spor a zkoušela jsem.

  Teď jsem po zdravotní stránce skoro zdravá, jen záda mě trápí, ale to jsou asi následky po úraze. Jsem však spokojená, nemám různé nemoci, jen štítnou žlázu, odvápnění, hlavně páteř. Vaše Red Reishi Extrakt i Spor budu nadále užívat ještě alespoň ještě dva roky.

  „Kamarádka neměla tolik elánu ani před 20 roky“

  Reishi mi pomáhá i na paměť, tak jsem to doporučila i známým. Taky jsem to doporučila kamarádce, je velmi spokojená a bude užívat Extrakt zároveň se mnou. Její dcera prohlásila, že takového elánu neměla ani před dvaceti roky.

  Zkušenost č.2 Cordyceps a Hericium

  Naše zákaznice paní Marťáková nám poslala svou zkušenost s našimi doplňky stravy z cordycepsu a herciia, o kterou bychom se s vámi rádi podělili. Přečtěte si, proč začala užívat reishi a jak jí pomohla!

  „Objednala jsem si jej z důvodů dlouhodobé velké únavy“

  Cordyceps jsem začla užívat od 22. 1. 2018. Objednala jsem si jej z důvodů dlouhodobé velké únavy, vyčerpání, bolesti kloubů a svalů, bolesti páteře a dušnosti . Jsem na prac.neschopnosti a lékaři zjišťují , zda se jedná o únavový syndrom, zjišťují zda nemám borylie, toxoplazmózu, chlamydie a jiné onemocnění. Navíc jsem se dozvěděla, že mi plíce fungují na 52 %. Celkově z mého zdravotního stavu jsme už byla zoufalá.

  Během dne jsem měla ataky slabosti, mravenčení, totální vyčerpání. Vylekalo mě to, a začala jsem mít úzkosti a deprese, chtěli mi dát antidepresiva, ale odmítla jsem. V noci jsem nemohla usnout a spát. 19.1.2018 jsem si sedla k PC a zapsala jsme do vyhledávače „únava“, a narazila jsem na přípravek Cordyceps a Hericium.

  „Cítila jsem se vitalnější, necítila jsem velké bolesti nohou, byly pohyblivější a lépe si mi i dýchalo”

  K přípravkům jsem byla trochu skeptická, ale přesto jsem si je objednala, chtěla jsem už něco co mi pomůže fungovat. Po obdržení přípravku jsme si hned večer dala 3 kapsle do teplé vody, jelikož před tím jsem se cítila hodně slabá, měla jsem bolesti. Nechtěla jsem tomu věřit, ale do 30 min. jsem se cítila vitalnější, necítila jsem velké bolesti nohou, byly pohyblivější a lépe si mi i dýchalo. Byla jsem překvapená. Druhý den jsem si dala jednu tabletu z každého přípravku, ale ten účinek už nebyl tak velký a cítila jsem i únavu.

  „Nejsem úzkostlivá, lépe se mi dýchá, v noci spím tvrdě a dobře”

  Vyzkoušela jsem si, že 3 tablety Cordycepsu mají u mně pozitivní výsledky, fungují, zvládnu hodně práce, nejsem úzkostlivá, lépe se mi dýchá, v noci spím tvrdě a dobře, opravdu velký pokrok na to, že neberu zatím žádné prášky. Jen když tablety jsem vynechala, opět jsem byla unavená. Každopádně je to posun velký a jsem zvědavá jak dopadnou další odběry a spirometrie, zda bude vše lepší. Cordyceps a Hericium všem vřele doporučuji. Takže nástup účinku byl hned na počátku a věřím , že bude lepší a lepší.Chci si do zásoby objednat další balení, abychlužívání plynule navazovala.

  One thought on “ Dva dopisy zkušeností ”

  Koupila jsem si Duanwood Red Reishi Extrakt a BetaGlukan a musím říci že se cítím velice v pohodě

  US Search Mobile Web

  Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

  The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

  You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

  If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

  • Vote for an existing idea ( )
  • or
  • Post a new idea…
  • Hot ideas
  • Top ideas
  • New ideas
  • Category
  • Status
  • My feedback

  Improve your services

  Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

  Golf handicap tracker, why can't I get to it?

  Why do I get redirected on pc and mobile device?

  Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

  Question on a link

  In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

  Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

  Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

  Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

  This is a broken link. Please remove.

  This is a broken link. Please remove.

  Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

  The link to cheaterland.com is a broken link.

  Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

  • Don’t see your idea?
  • Post a new idea…

  US Search Mobile Web

  Feedback and Knowledge Base

  Give feedback

  • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
  • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
  • Accounts Dashboard 43 ideas
  • Ad feedback 3 ideas
  • Answers TH 31 ideas
  • Answers TH 0 ideas
  • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
  • Australia Celebrity 0 ideas
  • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
  • Australia Style 0 ideas
  • Australia Yahoo Tech 0 ideas
  • Autos Pulse 2 ideas
  • Aviate 1,516 ideas
  • Canada Finance 1,099 ideas
  • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
  • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
  • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
  • Canada Homepage 5,139 ideas
  • Canada Movies 14 ideas
  • Canada News 873 ideas
  • Canada Safely 10 ideas
  • Canada Screen 128 ideas
  • Canada Weather 94 ideas
  • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
  • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
  • Canada Yahoo Finance 0 ideas
  • Canada Yahoo Movies 10 ideas
  • Canada Yahoo News 0 ideas
  • Canada Yahoo Style 21 ideas
  • College Football Pick'em 112 ideas
  • Connected TV 364 ideas
  • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
  • Corp Mail Testing 1,256 ideas
  • Cricket 25 ideas
  • Daily Fantasy 93 ideas
  • Developer Network 1 idea
  • Double Down 86 ideas
  • Fantasy Baseball 535 ideas
  • Fantasy Basketball 433 ideas
  • Fantasy Football 718 ideas
  • Fantasy Hockey 388 ideas
  • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 837 ideas
  • Fantasy Ratings and Levels 16 ideas
  • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
  • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
  • Finance 459 ideas
  • Finance – CA 502 ideas
  • Finance – US 9 ideas
  • Finance ChartIQ 260 ideas
  • Finance Mobile Web 408 ideas
  • Finance Portfolios 810 ideas
  • Finance Stock Screener 37 ideas
  • Finance Tablet 45 ideas
  • Flickr – Profile 290 ideas
  • Flickr Android 61 ideas
  • Flickr for Apple TV 31 ideas
  • Flickr Groups 13 ideas
  • Flickr Internal 0 ideas
  • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
  • Flickr iPad 160 ideas
  • Flickr iPhone 409 ideas
  • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
  • Flickr Search 0 ideas
  • Food Magazines 0 ideas
  • Games 3,147 ideas
  • Global Maps 1,026 ideas
  • GS Mobile Web 42 ideas
  • Health Pulse 3 ideas
  • Home Page (Android) 1,689 ideas
  • Home Page (iOS) 3,810 ideas
  • Hong Kong Homepage 0 ideas
  • India Celebrity 43 ideas
  • India Finance 494 ideas
  • India Homepage 1,897 ideas
  • India Lifestyle 173 ideas
  • India Movies 84 ideas
  • India News 344 ideas
  • India Partner Portal Tata 0 ideas
  • India Partner Portal Tikona 0 ideas
  • India Safely 15 ideas
  • India Screen 165 ideas
  • India Weather 30 ideas
  • India Yahoo Beauty 0 ideas
  • India Yahoo Celebrity 4 ideas
  • India Yahoo Finance 0 ideas
  • India Yahoo Movies 16 ideas
  • India Yahoo News 0 ideas
  • India Yahoo Style 14 ideas
  • Indonesia Celebrity 38 ideas
  • Indonesia Homepage 1,174 ideas
  • Indonesia News 170 ideas
  • Indonesia Safely 29 ideas
  • Indonesia She 34 ideas
  • Ireland Homepage 90 ideas
  • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
  • Mail Ad Feedback 10 ideas
  • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
  • Maktoob Celebrity 1 idea
  • Maktoob Entertainment 10 ideas
  • Maktoob Lifestyle 0 ideas
  • Maktoob Movies 2 ideas
  • Maktoob News 182 ideas
  • Maktoob Screen 15 ideas
  • Maktoob Style 1 idea
  • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
  • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
  • Malaysia Homepage 23 ideas
  • Malaysia News 58 ideas
  • Malaysia Safely 8 ideas
  • Malaysia Video 0 ideas
  • Malaysia Weather 1 idea
  • Merchant Solutions 1 idea
  • My Yahoo 32,264 ideas
  • My Yahoo – back up 1 idea
  • My Yahoo – US 9,176 ideas
  • My Yahoo archive 314 ideas
  • New Mail 13,374 ideas
  • New Mail* 3,165 ideas
  • New Zealand Business & Finance 132 ideas
  • New Zealand Homepage 1,039 ideas
  • New Zealand Safely 3 ideas
  • New Zealand Screen 0 ideas
  • PH ANC News 21 ideas
  • Philippines Celebrity 214 ideas
  • Philippines Homepage 13 ideas
  • Philippines News 123 ideas
  • Philippines Safely 12 ideas
  • Philippines Video 0 ideas
  • Philippines Weather 3 ideas
  • Pick N Roll 19 ideas
  • Postmaster 44 ideas
  • Pro Football Pick'em 103 ideas
  • Retail Pulse 0 ideas
  • Rivals 11 ideas
  • Safely 165 ideas
  • Screen for iOS 0 ideas
  • Search Extensions 108 ideas
  • Search Product Downloads 105 ideas
  • Security 497 ideas
  • Sign-In Experience 79 ideas
  • Singapore Entertainment 20 ideas
  • Singapore Finance 230 ideas
  • Singapore Homepage 1,062 ideas
  • Singapore News 214 ideas
  • Singapore Safely 11 ideas
  • Singapore Screen 19 ideas
  • Singapore Weather 4 ideas
  • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
  • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
  • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
  • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
  • Singapore Yahoo News 0 ideas
  • Singapore Yahoo Style 4 ideas
  • South Africa Celebrity 8 ideas
  • South Africa Homepage 374 ideas
  • South Africa News 23 ideas
  • Sports Android 1,536 ideas
  • Sports CA 37 ideas
  • Sports iOS 1,027 ideas
  • Sports Redesign 3,260 ideas
  • SportsReel 7 ideas
  • StatTracker Beta 628 ideas
  • Survival Football 81 ideas
  • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
  • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
  • Thailand Safely 2 ideas
  • Toolbar Mail App 216 ideas
  • Toolbar Weather App 72 ideas
  • Tourney Pick'em 66 ideas
  • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
  • UK & Ireland Games 19 ideas
  • UK & Ireland Homepage 475 ideas
  • UK & Ireland News 0 ideas
  • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
  • UK & Ireland News Lego 379 ideas
  • UK & Ireland Safely 38 ideas
  • UK & Ireland TV 21 ideas
  • UK & Ireland Video 187 ideas
  • UK & Ireland Weather 100 ideas
  • UK Answers 1 idea
  • UK Daily Fantasy 1 idea
  • UK Finance Mobile Android 12 ideas
  • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
  • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
  • UK Yahoo Movies 23 ideas
  • US Answers 9,069 ideas
  • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
  • US Autos GS 442 ideas
  • US Celebrity GS 664 ideas
  • US Comments 350 ideas
  • US Finance Mobile Android 45 ideas
  • US Finance Mobile iOS 646 ideas
  • US Flickr 277 ideas
  • US Groups 4,274 ideas
  • US Homepage B1 68 ideas
  • US Homepage B2 33 ideas
  • US Homepage B3 50 ideas
  • US Homepage B4 33 ideas
  • US Homepage B5 0 ideas
  • US Homepage M 7,021 ideas
  • US Homepage YDC 43 ideas
  • US Homes GS 203 ideas
  • US Live Web Insights 25 ideas
  • US Mail 193 ideas
  • US Mail 12,607 ideas
  • US Maps 3,491 ideas
  • US Membership Desktop 8,356 ideas
  • US Membership Mobile 91 ideas
  • US Movies GS 424 ideas
  • US Music GS 195 ideas
  • US News 6,168 ideas
  • US Search App Android 2 ideas
  • US Search App iOS 24 ideas
  • US Search Chrome Extension 780 ideas
  • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
  • US Search Desktop 27 ideas
  • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
  • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
  • US Search KG 2 ideas
  • US Search Local Listings 20,864 ideas
  • US Search Mobile Web 9 ideas
  • US Search Mozilla 0 ideas
  • US Search Stock Quotes 11 ideas
  • US Search Tablet Web 2 ideas
  • US Shine GS 1 idea
  • US Toolbar 5,548 ideas
  • US Travel GS 207 ideas
  • US TV GS 368 ideas
  • US Weather 2,331 ideas
  • US Weather Bucket 0 ideas
  • US Weather Mobile 13 ideas
  • US Weather Mobile Android 2 ideas
  • Video Guide Android 150 ideas
  • Video Guide iOS 212 ideas
  • Video Guide Testing 15 ideas
  • Web Hosting 4 ideas
  • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
  • Yahoo Accessibility 362 ideas
  • Yahoo Autos 71 ideas
  • Yahoo Beauty 103 ideas
  • Yahoo Celebrity 0 ideas
  • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
  • Yahoo Decor 0 ideas
  • Yahoo Entertainment 361 ideas
  • Yahoo Esports 50 ideas
  • Yahoo Feedback 0 ideas
  • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
  • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
  • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
  • Yahoo FinanceReel 4 ideas
  • Yahoo Food 118 ideas
  • Yahoo Gemini 3 ideas
  • Yahoo Health 90 ideas
  • Yahoo Help 568 ideas
  • Yahoo Home 230 ideas
  • Yahoo Home* 28 ideas
  • Yahoo Lifestyle 168 ideas
  • Yahoo Live 0 ideas
  • Yahoo Mail 2,646 ideas
  • Yahoo Mail Android App 439 ideas
  • Yahoo Mail Basic 667 ideas
  • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
  • Yahoo Mail Mobile Web 9 ideas
  • Yahoo Makers 51 ideas
  • Yahoo Messenger 97 ideas
  • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
  • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
  • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
  • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
  • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
  • Yahoo Music 78 ideas
  • Yahoo News Digest Android 870 ideas
  • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
  • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
  • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
  • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
  • Yahoo Parenting 63 ideas
  • Yahoo Politics 118 ideas
  • Yahoo Publishing 13 ideas
  • Yahoo Real Estate 2 ideas
  • Yahoo Tech 464 ideas
  • Yahoo Travel 144 ideas
  • Yahoo TV 106 ideas
  • Yahoo View 243 ideas
  • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
  • Yahoo Weather iOS 23,042 ideas
  • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
  • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
  • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
  • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
  • Yahoo! Contributor Network 1 idea
  • Yahoo! Transliteration 29 ideas
  • YAHOO!7 Finance 554 ideas
  • Yahoo!7 Games 9 ideas
  • Yahoo!7 Safely 19 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
  • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply