Vzorec 3 pro houby nohou (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Onycosolve – sprej proti houbě Česká republika Sleva -50%

Onycosolve je antifungální lék, který byl uveden do prodeje na světě počátkem roku 2017. Produkován ve formě biogenního spreje, tato forma umožňuje užitečným látkám okamžitě vstřebávat do dermis, pronikat hlouběji a ničit mykózu. V průběhu aplikace se nejen zbavíte nejen houbových infekcí, ale také snížíte riziko opakované infekce.

 • Eliminuje kůži z houby bez relapsů
 • Obnovuje nehtové desky
 • Neutralizuje nepříjemný zápach
 • Normalizuje pocení
 • Během 12 hodin zmírní svědění
 • Čistí suché mozoly a špice
 • Léčí praskliny v patách

1 Jak funguje lék?

Onycosolve je nejnovější prostředek pro zničení houbových infekcí na nohou, nehty a prsty. Díky vysokému obsahu látky ANGELICA ARCHANGELICA je zotavení po dobu několika hodin, budete potřebovat asi 48 hodin k uvolnění houby a zhruba 7 dní k regeneraci!

Hlavní složkou je ANGELICA ARCHANGELICA, která má protizánětlivý účinek a také léčí praskliny a obnovuje nehty.

Vývoj drogy zahrnoval ruské odborníky, kteří se nakonec podařilo vytvořit drogu ze složek rostlin, která nemá obdoby na celém světě! Onycosolve již byl testován v Německu a ve Švédsku, podle výsledků úspěšných studií se droga rozšířila do prodeje v 11 zemích!

 • Fáze 1 – zničení infekce. Užitečné látky pronikají hluboko do dermis a zničí patogenní flóru.
 • 2. etapa – zotavení. Léčí poškozené oblasti pokožky, zjemňuje otřepy a suché kalichy, stimuluje intenzivní růst nehtů, takže nemocné oblasti rostou rychleji.

2 Symptomy hubové infekce

Chytání houbových infekcí je možné v saunách, v koupelnách, na pláži, v sprchách a dokonce i na pedikúru / manikúru.

První měsíc mykóza projde bez povšimnutí, objeví se následující nepříjemné činy.

 • Nepríjemný zápach
 • Pleťový peeling a svědění
 • Cracking podpatky
 • Fingering Nails
 • Změna barvy nehtové desky

Pokud nezačnete léčbu, trhliny rostou do hluboko purulentních vředů, které mohou ohrozit gangrénou. Také houba v 70% případů vede ke ztrátě hřebíků. Proto začněte léčbu včas!

 • EXTRACT DUB BARK – má protizánětlivé, antifungální, antiseptické účinky. Blokuje šíření patogenní flóry, má dezinfekční účinek.
 • ANGELICA ARCHANGELICA – Nedovoluje šíření hub na zdravou pokožku a nehty. Eliminuje svědění, stimuluje regeneraci, saturuje buňky dermis s vitamíny A a E.
 • Salvia officinalis – odstraňuje zápach normalizuje mazových žláz, snížením intenzity pocení.
 • Olej z čajového oleje (MELALEUCA ALTERNIFOLIA) –

4 Jaká je cena a kde koupit sprej Onycosolve?

Koupit Onycosolve v lékárně a na Amazonu nemůže, může být pouze na oficiálních stránkách výrobce s 50% slevou v následujících zemích: Spojené státy, Turecko, Thajsko, Vietnam, Čína, Pákistán, Indie, Japonsko, Rakousko, Andorra, Albánie, Bělorusko, Belgie, Bulharsko Bosna a Hercegovina, Vatikán, Velká Británie, Maďarsko, Německo, Gibraltar, Řecko, Dánsko, Irsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Makedonie, Malta, Moldávie, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko , Rusko, Rumunsko, San Marino, Srbsko a Černá Hora, Slovensko, Slovinsko , Ukrajina, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Chorvatsko, Černá Hora, Česká republika, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Estonsko.

Cena s 50% slevou je pouze 39-49 EUR. Zjistěte na oficiálních stránkách!

Několik minut po odeslání formuláře zavolá operátor zpět kupujícímu, který specifikuje všechny podrobnosti objednávky a informuje o předpokládané době dodání (v průměru 2-3 dny). Veškeré zboží na webu je certifikováno a objednávky na jeho zakoupení jsou přijímány nepřetržitě. Expedice provádí dopravní společnost. Platba při převzetí zboží(dobírka).

5 Návod k použití

Onycosolve je antifungální sprej pro léčbu houbových infekcí v domácnosti. Nepotřebujete lék na předpis! Podle výsledků studie lze zcela vyléčit onemocnění na 1 průběh v 97% případů.

 1. Předem vypláchnout postižené oblasti mýdlovým roztokem. Počkejte na přirozené vysychání, neotřeme s ubrousky!
 2. Postříkejte sprej na postižené kůži a nehty.
 3. Po 5 minutách můžete nosit čisté ponožky. S ponožkami na mykózu je nutné po každém postupu změnit. A špinavé musí být vařené, aby zničily spory na nich. Také neustále měnit ložní prádlo, je třeba ho vařit.
 4. Proveďte postup dvakrát denně.

6 Kontraindikace

Neexistují žádné kontraindikace užívání drogy.

Sprej Onycosolve nemá žádné analogy, protože obsahuje látky, které se v agregátu nikdy nepoužívaly k léčbě mykotických onemocnění. Onycosolve je jediným 97% účinným lékem proti mykóze, proto se v Evropě stalo tak rozšířeným. Biogenní sprej se liší od podobných antimykotických látek v následujících bodech.

 • Jedinečný vzorec složení. Rusští odborníci po dobu 3 let vyvinuli drogu, která může nejen zničit infekci, ale také obnovit postižené oblasti.
 • Přírodní ingredience. Při přípravě se přidávají pouze bezpečné složky rostlinného původu, které pracují přímo na povrchu dermis. Bez GMO, barviv a konzervačních látek.
 • Zničení infekce za 48 hodin. Takovéto rychlé výsledky mezi tisíci antifungálních léků jsou poskytovány pouze přípravkem Onycosolve.

8 Doktorovy komentáře

Američtí a evropští lékaři nazývají Onycosolve – průlom v léčbě mykóz. Lékaři upozorňují, že dobře známý způsob pro zabíjení hub za použití octa je zdraví škodlivé, a neničí bakterie Trichophyton a Microsporum. Kromě alkálie ničí přirozené mikroflóry na kůži, které zcela ničí imunitní systém a činí plísňové infekce u chronické formy! Ano, ocet zmírňuje svědění, ale houbová infekce se nehojí. Zastavte experimentování, pokud již existují osvědčené a bezpečné léky.

Přípravek Onycosolve lze použít i při léčbě mykózy u dětí, protože sprej je absolutně neškodný!

9 Klinické studie

Látka byla testována v období od roku 2006 do roku 2017. Během této doby odborníci provedli více než 300 testů, což potvrdilo účinnost a bezpečnost Onysolve. V testu se zúčastnila skupina žen a mužů ve věku 25 až 78 let. Výsledky byly ohromující pro specialisty:

 1. 98% subjektů se úplně zbavilo svědění.
 2. 87% nohou zmizelo.
 3. 86% pacientů uhladilo kýly a vrásky.
 4. Ve 100% případů došlo k léčení plesňové houby.
 5. Negativní nežádoucí účinky nebyly pozorovány u žádného subjektu.

Názory kvalifikovaných lékařů na léčbu Onysolve potvrzují pozitivní výsledek po použití. Droga je nejúčinnější v komplexní terapii a je schválena dermatology. Vylučuje nejen příznaky, ale také příčinu onemocnění. Neohrožujte zdraví ostatních, protože plísňové infekce jsou velmi nákazlivé. Lékaři doporučují koupit Onysolve jak pro terapeutické, tak pro preventivní účely.

Na rozdíl od tradičních prostředků pro léčení houbových, Onysolve sprej funguje jako sarkofágu, vytváří neviditelný film, který chrání pokožku průnikem patogenních bakterií. Přípravek je zaměřen na minimalizaci růstu spor, a to nejen při odstraňování příznaků.

10 Hodnocení zákazníků

Všimla jsem si špinavého zápachu z nohou manžela, jako jsem si umyla nohy, namačila jsem čisté ponožky a znovu ji cítila. Začal jsem hledat problém. Palis byl podezřelý z houby, ale její manžel popřel, jako by neměl svědění. A někde v měsíci 2 nehty pokryté žlutou barvou a začaly se oddělovat. Koupil jsem masti v lékárně, ale nepomohlo, o týden později se praskliny objevily na patách. Poté jsem narazil na reklamu pro Onycosolve. Dodáno na 2 dny jsem byl velmi překvapen. Aplikuje se rychle, rychle vstřebává. Svrchnutí již uplynulo 10 minut po kreslení, manžel stále rozmazaný, praskliny se začaly hojit. Kromě toho zbyla polovina láhve!

Pracuji jako stavitel na stavbách pro pracovníky instalovat sprchy, takže jsme mohli pracovat po vžít do pořádku. Tady v této duši jsem zachytila ​​houbu. Svědění a bolest. Nemohl spát. Třetí den trýznil. Pak si objednal Onycosolve nebo něco takového. Mazal nehty a prsty 2 krát denně. Okamžitě uvolněná svrbení prošla. Teď je vše v pořádku.

U nás celý dům zachytil tohle! Syn přítele v bazénu zvedl. Noční můra, všichni se svědili jako blázen! Masti 3 byly vyzkoušeny, dokud jsme nebyli doporučeni Onycosolve. Celá rodina musela vzít 3 balíčky, aby každý měl dost. Drahá léčba, ale rychle. Poslal příliš rychle, si nepamatuji, ale myslím, že jsem si objednal v pátek a vzal v úterý. Objednali jsme v Berlíně. Je to škoda, že lékárny nemají prodávat, jsme museli zaplatit za přepravu, i když si myslím, že lékárna mark-up by byli více než jednu platbu převodem. Všude jejich úskalí!

Vzorec 3 pro houby nohou

Plísně na nohou a nehtech se nevyplácí podceňovat

Plísňová infekce může zasáhnout různé oblasti nehtu.

Mikroskopické houby, mezi které řadíme plísně i kvasinky, se vyskytují všude kolem nás. Nejrizikovější oblasti jsou ty, kde je vlhko a teplo a kde se pohybuje velké množství osob. Jde hlavně o wellness, bazény nebo sauny. Nakazit se ale můžete i na pedikúře, z koberce či přezůvek, na kterých ulpěly šupinky nakažené kůže.

Proto když přijdete z těchto rizikových míst, doporučuje mikrobiolog a mykolog MUDr. Karel Mencl, CSc. každému domácí koupele ve slabém roztoku hypermanganu. Stačí čtyři zrnka do tří litrů vody. Lze také použít roztok octa, protože plísně nemají rády příliš kyselé prostředí. Ten však není zdaleka tak účinný jako hypermangan.

„Problém mohou způsobit ale i nekvalitní či nevhodné boty, ve kterých se naše nohy potí. Vždy je tedy nutné vybírat obuv adekvátně k počasí, přičemž vždy by měla být z kvalitních prodyšných materiálů,” radí dermatoložka MUDr. Jitka Chaloupecká z Laserového centra Anděl.

Pokud se vám nohy přesto více potí, pak je vhodné obuv pravidelně ošetřovat speciálními přípravky nebo ji alespoň vytírat octovou vodou. „Důležité je nezapomínat ani na čisté a vždy suché ponožky. Velmi vhodné jsou ponožky z bambusového vlákna, které skvěle odvádějí pot a mají antibakteriální vlastnosti,” upozorňuje Mgr. Dana Jermanová z Bambutiku.

Když už dojde k napadení plísní

Plíseň na sebe upozorní zarudlými, oteklými a velmi svědícími místy mezi čtvrtým a pátým prstem u nohou. Kůže může být i bílá a může se olupovat. Poté může nastat pocit pálení a na kůži se vyskytnou šupinky. Jedinec má pak neustálý pocit vlhkých nohou, které navíc začnou velmi zapáchat. Postupně se mohou utvořit i bolestivé prasklinky. Pokud se plíseň hned nepodchytí, může se rozšířit i na další části těla. Podceňovat tento problém se skutečně nevyplácí.

Jako první pomoc můžete vyzkoušet tzv. chytrou houbu. Jedná se o predátorský druh mikroskopické houby, která umí pronikat do buněk plísní a kvasinek. Vysává z nich pro sebe potřebné živiny, čímž nám vlastně poskytuje velkou službu. Poté co houba zkonzumuje veškeré patogenní mikroorganismy, odrůstá tento plísňový predátor spolu s nehtem nebo se jednoduše odloučí spolu se starými kožními buňkami.

Jedinci, kteří upřednostňují bylinné přípravky, pak mohou vyzkoušet např. koupel v odvaru z kůry břízy nebo dubu, případně z šalvěje anebo tymiánu. Nohy lze též potírat propolisovou tinkturou, tea tree olejem či kapičkami z grepových jader.

Plísně se lze zbavit i pomocí nejrůznějších mastiček či gelů s antimykotiky, jež jsou volně dostupné v lékárnách. Trvá-li ale problém déle či opakovaně, pak je dobré navštívit dermatologa.

Za opakovanými problémy s plísněmi totiž mohou stát i další zdravotní problémy, jako vysoká hladina cukrů v těle, a tedy cukrovka, imunologické problémy, začínající cévní potíže, kvůli kterým dochází k horší výživě kůže, a tedy k její snazší nákaze.

Zleva: 1. LUSH T for Toes – efektivní pudr na nohy. Jedlá soda absorbuje pot a zápach, limetková a tea tree silice neutralizují bakterie, které ho způsobují. Stahující přeslička a jalovec omezují pocení. Cena 205 Kč; 2. Yves Rocher Vonný krém na nohy s deodoračním účinkem 12h – dodá každé ráno vašim nohám pocit svěžesti a čistoty. Navíc eliminuje nepříjemný zápach nohou po dobu 12 hodin. Cena 149 Kč; 3. Loccitane Krém na nohy – obsahuje antiseptický levandulový olej A.O.C. na čištění a protizápalový výtažek z arniky, díky tomu pomáhá snižovat začervenání a podráždění. Osvěžující mentol ochlazuje nohy. Je obohacen 15 % bambuckého másla pro výjimečné pohodlí. Cena 220 Kč; 4. Ahava Dead Sea Water minerální krém na nohy – obohacený o minerály z Mrtvého moře, které regenerují a hydratují namáhanou vysušenou pokožku nohou. Navíc obsahuje tea tree olej, který je známý svými mimořádnými antibakteriálními a antimykotickými vlastnostmi. Parfums.cz, Cena 359 Kč; 5. Allga San Feet & Leg aktivní balzám proti pocení a zápachu chodidel – pečuje o pokožku chodidel a zmírňuje jejich potivost a nepříjemný odér. Základní účinná látka – kosodřevinový olej – je cennou přírodní surovinou s mnohanásobnými léčivými účinky. Cena 146 Kč; 6.–8. Bambutik ponožky z bambusu, které odvádějí pot a mají antibakteriální vlastnosti. Cena od 70 Kč

FOTO: Archív firem

Záludné plísně na nehtech

Plísňová infekce může zasáhnout různé oblasti nehtu: nehtový val, nehtové lůžko a samotný nehet. Infekce většinou začíná na předním okraji nehtu, odkud se může rozšířit po celém nehtu, přičemž postupně dochází k deformaci a zabarvení nehtu (utvářejí se na něm žluté, hnědé či bílé skvrny).

Typické příznaky plísně nehtů na nohou:

 • nehty jsou křehké a praskají v jednotlivých vrstvách
 • mají bělavé až žlutohnědé zbarvení
 • nehet se ztlušťuje
 • nehet může i bolet

Pokud je plísní zasaženo i nehtové lůžko, bývá léčba mnohem komplikovanější. Proto je tak důležitá včasná léčba antimykotiky, a to současně lokální aplikací a léky. Účinné látky se vyplaví do krve a znemožní plísni další rozšiřování.

Tablety se obvykle užívají denně, přičemž mast se nanáší jednou týdně. V obou případech by neměla léčba trvat déle než tři nebo čtyři měsíce. Napadené části nehtu je třeba po odrůstání vždy okamžitě odstranit.

Plíseň nehtů neboli onychomykóza se nejvíce objevuje okolo 65. roku věku. Důvodem je přibývající věk a s tím spojené zhoršení stavu nehtů a okolní tkáně, kvůli čemuž snáze dochází k napadení nehtu patogeny.

Zároveň mají starší lidé slabší imunitu, což opět usnadňuje vznik problému. V tomto věku je tak důležité řešit problém skutečně komplexně a maximálně se zaměřit i na posílení imunity.

Zleva: 1. Naloc™ – kompletně podporuje hojení zbarvených a deformovaných nehtů následkem plísňové infekce. Zároveň zvyšuje jejich hydrataci a šetrně vyhlazuje vnější vrstvy nehtové ploténky. Mění podmínky prostředí a zpevňuje nehet, čímž brání růstu plísní a bakterií. Cena 419 Kč; 2. Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3×3 g – biologický přípravek vhodný pro péči o nehty na nohou se sklonem k plísním. Šumivé tablety určené k přípravě nočních zábalů na nehty. Cena 370 Kč; 3. Topvet Mycosol – bylinné sérum, které obsahuje antimikrobiální rostlinné oleje a silice z manuky a australského čajovníku. Ty dokážou nejen účinně zlikvidovat plísně, ale také si poradí se zápachem a potivostí nohou. Cena 149 Kč; 4. CANESPOR® 1x denně sada na nehty – je komplexní sada pro léčbu plísní nehtů. Komfortní aplikace – 1x denně po dobu až 2 týdnů. Cena 432 Kč; 5. Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na nehty – dokonale a jednoduše zajišťuje zdravý vzhled a lesk nehtů na nohou a rukou. Má tři výměnné nástavce – pilovací, brusný, lešticí – a dva rychlostní stupně. Cena od 727 Kč

FOTO: Archív firem

Související články:

Jitka Sedláčková: Po padesátce nic nezačíná, naopak spousta věcí začíná končit

včera 12:06 Po loňském rozchodu s přítelem tvrdí, že je na lovu.

Plisovaná sukně a jak ji nosit, aby vám slušela

včera 11:05 Obrazem: Plisované sukně zaznamenaly svůj největší.

Práce na plný úvazek aneb Kolik hodin denně stráví ženy péčí o děti

včera 10:05 Výměna plen, logistická strategie, jak zvládnout během.

Co dělat, když je váš sexuální apetit větší než partnerův

včera 08:42 Případy, kdy má jeden z partnerů vyšší libido než ten.

Oční vada může poukázat na zvýšené riziko demence v pozdějším věku

včera 07:19 Z očí lze vyčíst mnohé. Při pouhém pohledu poznáme.

Nejoblíbenější dobroty z vykoledovaných vajec

2.4. 14:35 Obrazem: Zůstalo vám doma po koledě velké množství.

Objednávání produktů zabít hřebík houba k dispozici on-line na Slovensku

Jste ponížený se sundat boty? Jste zápasí s žlutými a bolestivé nehty? Máte nevzhledné nehty, které se budete rozpaky dát na sandál? Pokud jste odpověděli ano na některou z těchto šetření pak jste pravděpodobně ten samý problém jako spousta lidí v Slovensku , nehtů plísněmi. A také si uvědomit, že plísňová je výzvou k řešení a ty tvrdohlavý žluté nehty strašit vaše nohy v každé úloze, co děláte.

Existuje spousta detailů ve sdělovacích prostředcích, které ukazují na tuto skutečnost, jak je popsáno níže uvedené:

Tento typický problém způsobí tak vysoko, jak 8% z celkové dospělé populace. To by mohlo ukázat jak na prstu a také nehty a také je charakterizován ztluštěním a žluté nebo přes cast vystoupení na hřebík. Liška

Dobrou zprávou je, tam je položka, do nehtových houbových potížích. ZetaClear Je to velmi snadno aplikuje aktuální produkt, který je lékařsky ověřené a také FDA schválil pro rychlé odstranění nehet houba. Ještě popírají jakýkoli typ vzorce zabít houby před čtete tyto řádky ZetaClear Recenze: nejlepší způsoby, jak vyléčit plísňové zánět nehtového rychle, že vám poskytne informace o formulaci ZetaClear Jak to hřebík houby eliminace provozovat, zisk anti-houbové řešení ZetaClear , Přehled pokyn ZetaClear a je nejlepším místem k objednání produktů vyléčit nehtů houba ZetaClear na Slovensku .

Formulace antifungální roztoku ZetaClear

Zde je informace o ZetaClear Seznam lokální složky:

undecylenovou kyselinu

undecylenovou kyselinu je odvozen z olejové rostliny ricinového. To ničí fungis a odstraňuje svědění a pálení také infikovaných tkání. To může zvýšit imunitní reakci. Kyselina undecylenovou by neměl být používán u dětí do dvou let. Neadekvátní řada studií byly skutečně provedeny na starší dospělí. Nevyužívají kyselinu undecylenovou na poškozenou pokožku. Nepoužívejte po dobu delší než 1 měsíc, aniž by získali vedení kvalifikovaného zdravotníka.

Olej z čajovníku

Hřebíčkový olej

Mandlový olej

Jojobový olej

Jojobový olej je opravdu vosk. Je to podobné jako v oleji v lidské kůži. Jojobový je opravdu pohodlně přijata a výživné. Bohaté na antioxidanty, jojobový odstraňuje svědění a také otoky.

Lemongrass olej

Levandulový olej

Vitamin E je antioxidant bohaté, výživné olej, který prodlužuje životnost stojanu jiných olejů. Odstraňuje volné radikály a posílení oživení.

Jak se lék na plísní nehtů na nohou ZetaClear práce

ZetaClear Je FDA povoleno, aby se zabránilo růstu a množení plísní tím brání rozvoji houbových buněk. Když se dostanete ZetaClear Jste vlastně vybrali vysoce efektivní a pozoruhodně bezproblémový léčbu společného plísňovou infekcí prstů a toe oblastmi obsahujícími na kůži a také v okolí objektu nehty a také pod nehet, kde dosažitelné s ZetaClear aplikátor kartáč.

ZetaClear Výhodné kartáček povolení pro regulovaný a také cílené aplikaci, takže lék by mohl být aplikován rovně a také pěkně na místě infekce. S ZetaClear prsty se nikdy dotýkat postižených míst. ZetaClear kapalina rychle schne, aniž by chaotický vkladu nebo nežádoucího zápachu léčivého.

Výhody formulací nehtů houba léčba ZetaClear

Jak můžete vyléčit nehty houbové zánět s ZetaClear

Pro objednání vzorec pro odstranění nehet houba ZetaClear na Slovensku

ZetaClear je mix formulace také léčit hub s nehty a také nehty na nohou. Topický roztok bohatý na rostlinné oleje působí externě na nehet plísňových, zatímco přírodní řešení hojí vnitřně. Zhotovitel prohlašuje, že ZetaClear eliminuje nehet hub, posiluje nehet zdraví, a také zbaví žloutnutí nehtů.

Máte-li zájem o získání ZetaClear Zde je cena ZetaClear na Slovensku :

(2 lahve + 1 zdarma láhev)

(3 lahvičky + 2 láhve)

Dbejte na to, aby se ZetaClear jen z formálního webu . Nákupem odtamtud jistě získat kvalitní vzorec k léčbě nehtů plísňových vrátit důvěru. Existuje navíc mnoho nabídek, jako je multibuy nabízí pořádek, 2 + 1 bezplatná kontejner a také koupit 3 získat zdarma 2 láhve dělat ušetřit více peněz.

ZetaClear uživatelské recenze

Je to nádherná formulace a jediný prostředek, který pracoval pro můj nehet houba. Následující čas, který je v nabídce, budu si ji koupili. Jennifer, United States

US Search Mobile Web

Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

 • Vote for an existing idea ( )
 • or
 • Post a new idea…
 • Hot ideas
 • Top ideas
 • New ideas
 • Category
 • Status
 • My feedback

Improve your services

Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

Golf handicap tracker, why can't I get to it?

Why do I get redirected on pc and mobile device?

Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

Question on a link

In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

This is a broken link. Please remove.

This is a broken link. Please remove.

Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

The link to cheaterland.com is a broken link.

Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

 • Don’t see your idea?
 • Post a new idea…

US Search Mobile Web

Feedback and Knowledge Base

Give feedback

 • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
 • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
 • Accounts Dashboard 43 ideas
 • Ad feedback 3 ideas
 • Answers TH 31 ideas
 • Answers TH 0 ideas
 • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
 • Australia Celebrity 0 ideas
 • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
 • Australia Style 0 ideas
 • Australia Yahoo Tech 0 ideas
 • Autos Pulse 2 ideas
 • Aviate 1,516 ideas
 • Canada Finance 1,099 ideas
 • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
 • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
 • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
 • Canada Homepage 5,139 ideas
 • Canada Movies 14 ideas
 • Canada News 873 ideas
 • Canada Safely 10 ideas
 • Canada Screen 128 ideas
 • Canada Weather 94 ideas
 • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
 • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
 • Canada Yahoo Finance 0 ideas
 • Canada Yahoo Movies 10 ideas
 • Canada Yahoo News 0 ideas
 • Canada Yahoo Style 21 ideas
 • College Football Pick'em 112 ideas
 • Connected TV 364 ideas
 • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
 • Corp Mail Testing 1,256 ideas
 • Cricket 25 ideas
 • Daily Fantasy 93 ideas
 • Developer Network 1 idea
 • Double Down 86 ideas
 • Fantasy Baseball 535 ideas
 • Fantasy Basketball 433 ideas
 • Fantasy Football 718 ideas
 • Fantasy Hockey 388 ideas
 • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 836 ideas
 • Fantasy Ratings and Levels 16 ideas
 • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
 • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
 • Finance 454 ideas
 • Finance – CA 502 ideas
 • Finance – US 9 ideas
 • Finance ChartIQ 260 ideas
 • Finance Mobile Web 408 ideas
 • Finance Portfolios 810 ideas
 • Finance Stock Screener 37 ideas
 • Finance Tablet 45 ideas
 • Flickr – Profile 290 ideas
 • Flickr Android 61 ideas
 • Flickr for Apple TV 31 ideas
 • Flickr Groups 13 ideas
 • Flickr Internal 0 ideas
 • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
 • Flickr iPad 160 ideas
 • Flickr iPhone 409 ideas
 • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
 • Flickr Search 0 ideas
 • Food Magazines 0 ideas
 • Games 3,147 ideas
 • Global Maps 1,026 ideas
 • GS Mobile Web 42 ideas
 • Health Pulse 3 ideas
 • Home Page (Android) 1,689 ideas
 • Home Page (iOS) 3,810 ideas
 • Hong Kong Homepage 0 ideas
 • India Celebrity 43 ideas
 • India Finance 494 ideas
 • India Homepage 1,897 ideas
 • India Lifestyle 173 ideas
 • India Movies 84 ideas
 • India News 344 ideas
 • India Partner Portal Tata 0 ideas
 • India Partner Portal Tikona 0 ideas
 • India Safely 15 ideas
 • India Screen 165 ideas
 • India Weather 30 ideas
 • India Yahoo Beauty 0 ideas
 • India Yahoo Celebrity 4 ideas
 • India Yahoo Finance 0 ideas
 • India Yahoo Movies 16 ideas
 • India Yahoo News 0 ideas
 • India Yahoo Style 14 ideas
 • Indonesia Celebrity 38 ideas
 • Indonesia Homepage 1,174 ideas
 • Indonesia News 170 ideas
 • Indonesia Safely 29 ideas
 • Indonesia She 34 ideas
 • Ireland Homepage 90 ideas
 • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
 • Mail Ad Feedback 10 ideas
 • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
 • Maktoob Celebrity 1 idea
 • Maktoob Entertainment 10 ideas
 • Maktoob Lifestyle 0 ideas
 • Maktoob Movies 2 ideas
 • Maktoob News 182 ideas
 • Maktoob Screen 15 ideas
 • Maktoob Style 1 idea
 • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
 • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
 • Malaysia Homepage 21 ideas
 • Malaysia News 58 ideas
 • Malaysia Safely 8 ideas
 • Malaysia Video 0 ideas
 • Malaysia Weather 1 idea
 • Merchant Solutions 1 idea
 • My Yahoo 32,264 ideas
 • My Yahoo – back up 1 idea
 • My Yahoo – US 9,176 ideas
 • My Yahoo archive 314 ideas
 • New Mail 13,366 ideas
 • New Mail* 3,165 ideas
 • New Zealand Business & Finance 132 ideas
 • New Zealand Homepage 1,039 ideas
 • New Zealand Safely 3 ideas
 • New Zealand Screen 0 ideas
 • PH ANC News 21 ideas
 • Philippines Celebrity 214 ideas
 • Philippines Homepage 13 ideas
 • Philippines News 123 ideas
 • Philippines Safely 12 ideas
 • Philippines Video 0 ideas
 • Philippines Weather 3 ideas
 • Pick N Roll 19 ideas
 • Postmaster 44 ideas
 • Pro Football Pick'em 103 ideas
 • Retail Pulse 0 ideas
 • Rivals 11 ideas
 • Safely 165 ideas
 • Screen for iOS 0 ideas
 • Search Extensions 108 ideas
 • Search Product Downloads 105 ideas
 • Security 497 ideas
 • Sign-In Experience 79 ideas
 • Singapore Entertainment 20 ideas
 • Singapore Finance 230 ideas
 • Singapore Homepage 1,062 ideas
 • Singapore News 214 ideas
 • Singapore Safely 11 ideas
 • Singapore Screen 19 ideas
 • Singapore Weather 4 ideas
 • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
 • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
 • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
 • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
 • Singapore Yahoo News 0 ideas
 • Singapore Yahoo Style 4 ideas
 • South Africa Celebrity 8 ideas
 • South Africa Homepage 374 ideas
 • South Africa News 23 ideas
 • Sports Android 1,536 ideas
 • Sports CA 37 ideas
 • Sports iOS 1,027 ideas
 • Sports Redesign 3,260 ideas
 • SportsReel 7 ideas
 • StatTracker Beta 627 ideas
 • Survival Football 81 ideas
 • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
 • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
 • Thailand Safely 2 ideas
 • Toolbar Mail App 216 ideas
 • Toolbar Weather App 72 ideas
 • Tourney Pick'em 66 ideas
 • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
 • UK & Ireland Games 19 ideas
 • UK & Ireland Homepage 475 ideas
 • UK & Ireland News 0 ideas
 • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
 • UK & Ireland News Lego 379 ideas
 • UK & Ireland Safely 38 ideas
 • UK & Ireland TV 21 ideas
 • UK & Ireland Video 187 ideas
 • UK & Ireland Weather 100 ideas
 • UK Answers 1 idea
 • UK Daily Fantasy 1 idea
 • UK Finance Mobile Android 12 ideas
 • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
 • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
 • UK Yahoo Movies 23 ideas
 • US Answers 9,069 ideas
 • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
 • US Autos GS 442 ideas
 • US Celebrity GS 664 ideas
 • US Comments 350 ideas
 • US Finance Mobile Android 45 ideas
 • US Finance Mobile iOS 646 ideas
 • US Flickr 277 ideas
 • US Groups 4,274 ideas
 • US Homepage B1 68 ideas
 • US Homepage B2 33 ideas
 • US Homepage B3 50 ideas
 • US Homepage B4 33 ideas
 • US Homepage B5 0 ideas
 • US Homepage M 7,021 ideas
 • US Homepage YDC 43 ideas
 • US Homes GS 203 ideas
 • US Live Web Insights 25 ideas
 • US Mail 193 ideas
 • US Mail 12,607 ideas
 • US Maps 3,491 ideas
 • US Membership Desktop 8,356 ideas
 • US Membership Mobile 91 ideas
 • US Movies GS 424 ideas
 • US Music GS 195 ideas
 • US News 6,168 ideas
 • US Search App Android 2 ideas
 • US Search App iOS 24 ideas
 • US Search Chrome Extension 780 ideas
 • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
 • US Search Desktop 27 ideas
 • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
 • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
 • US Search KG 2 ideas
 • US Search Local Listings 20,864 ideas
 • US Search Mobile Web 9 ideas
 • US Search Mozilla 0 ideas
 • US Search Stock Quotes 11 ideas
 • US Search Tablet Web 2 ideas
 • US Shine GS 1 idea
 • US Toolbar 5,548 ideas
 • US Travel GS 207 ideas
 • US TV GS 368 ideas
 • US Weather 2,331 ideas
 • US Weather Bucket 0 ideas
 • US Weather Mobile 13 ideas
 • US Weather Mobile Android 2 ideas
 • Video Guide Android 150 ideas
 • Video Guide iOS 212 ideas
 • Video Guide Testing 15 ideas
 • Web Hosting 4 ideas
 • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
 • Yahoo Accessibility 362 ideas
 • Yahoo Autos 71 ideas
 • Yahoo Beauty 103 ideas
 • Yahoo Celebrity 0 ideas
 • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
 • Yahoo Decor 0 ideas
 • Yahoo Entertainment 361 ideas
 • Yahoo Esports 50 ideas
 • Yahoo Feedback 0 ideas
 • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
 • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
 • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
 • Yahoo FinanceReel 4 ideas
 • Yahoo Food 118 ideas
 • Yahoo Gemini 3 ideas
 • Yahoo Health 90 ideas
 • Yahoo Help 568 ideas
 • Yahoo Home 228 ideas
 • Yahoo Home* 28 ideas
 • Yahoo Lifestyle 168 ideas
 • Yahoo Live 0 ideas
 • Yahoo Mail 2,645 ideas
 • Yahoo Mail Android App 439 ideas
 • Yahoo Mail Basic 667 ideas
 • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
 • Yahoo Mail Mobile Web 8 ideas
 • Yahoo Makers 51 ideas
 • Yahoo Messenger 97 ideas
 • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
 • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
 • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
 • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
 • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
 • Yahoo Music 78 ideas
 • Yahoo News Digest Android 870 ideas
 • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
 • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
 • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
 • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
 • Yahoo Parenting 63 ideas
 • Yahoo Politics 118 ideas
 • Yahoo Publishing 13 ideas
 • Yahoo Real Estate 2 ideas
 • Yahoo Tech 464 ideas
 • Yahoo Travel 144 ideas
 • Yahoo TV 106 ideas
 • Yahoo View 243 ideas
 • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
 • Yahoo Weather iOS 23,042 ideas
 • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
 • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
 • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
 • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
 • Yahoo! Contributor Network 1 idea
 • Yahoo! Transliteration 29 ideas
 • YAHOO!7 Finance 554 ideas
 • Yahoo!7 Games 9 ideas
 • Yahoo!7 Safely 19 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
 • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply