Vyrážka způsobená houbovou infekcí (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

VyrГЎЕѕka na penisu | HSV virus | HPV virus | bakteriГЎlnГ­ infekce | kvasinkovГ© infekce

JakГ© jsou pЕ™Г­ДЌiny vyrГЎЕѕek na penisu?

VyrГЎЕѕky na penisu mohou bГЅt zpЕЇsobeny jednak alergickou reakcГ­, jednak infekcГ­. Tato strГЎnka je vД›novГЎna infekcГ­m, kterГ© mohou vyvolГЎvat na penisu vyrГЎЕѕky.

HSV1 (Herpes simples virus)

Virové příčiny vyrážek na penisu nejčastěji zahrnují herpetické infekce (opary). Jedná se o viry HSV2 (Herpes simplex virus 2) nebo v méně případech HSV1 (Herpes simplex virus 1), které se na genitál dostanou při sexuálním styku – dotekem, kontaktem s vaginálním sekretem, slinami, různými předměty atd. Inkubační doba je 2-7 dní. Puchýřky se rychle mění ve vřídky. Problémy mohou přetrvávat týdny. Pro diagnostiku lze využít stěr z postiženého místa, ze kterého se pomocí DNA analýzy stanoví přítomnost viru HSV2 nebo HSV1. V případě potvrzení výsledku lze pro léčbu použít lokální antivirotika.

NaЕЎe laboratoЕ™ nabГ­zГ­ provedenГ­ DNA analГЅzy na virus HSV2 a HSV1. Cena za vyЕЎetЕ™enГ­ na oba viry vДЌetnД› konzultace je 1.890 KДЌ vДЌ. DPH Na vyЕЎetЕ™enГ­ je tЕ™eba se objednat v naЕЎГ­ laboratoЕ™i na tel: +420 542 213 851.

HPV (Human papillomavirus)

Na penisu nebo ЕЎourku se mohou objevit kondylomata nebo bradaviДЌky. Ty bГЅvajГ­ zpЕЇsobeny pЕ™Г­tomnostГ­ papilomavirЕЇ. PapilomavirЕЇ existuje vГ­ce neЕѕ 100 typЕЇ. NД›kterГ© z nich mohou vyvolГЎvat rakovinu. VГ­ce o papilomavirech se dozvГ­te na naЕЎГ­ webovГ© strГЎnce www.papilomaviry.cz.

StД›rem z kondylomat lze zГ­skat materiГЎl, ze kterГ©ho v naЕЎГ­ laboratoЕ™i izolujeme DNA a z nГ­ provГЎdГ­me analГЅzu na pЕ™Г­tomnost 22 typЕЇ rizikovГЅch papilomavirЕЇ. MЕЇЕѕeme tedy klientovi Е™Г­ci, zda papilomavirus zpЕЇsobujГ­cГ­ pЕ™Г­tomnost bradaviДЌek patЕ™Г­ mezi rizikovГ© typy papilomavirЕЇ.

Cena za vyЕЎetЕ™enГ­ na vЕЎechny rizikovГ© papilomaviry (22 typЕЇ) vДЌetnД› konzultace je 2420 KДЌ vДЌ. DPH. Na vyЕЎetЕ™enГ­ je tЕ™eba se objednat v naЕЎГ­ laboratoЕ™i na tel: +420 542 213 851. VГЅsledkem analГЅzy je zprГЎva s vГЅДЌtem vЕЎech testovanГЅch papilomavirЕЇ, identifikacГ­ konkrГ©tnГ­ch typЕЇ, na kterГ© je klient pozitivnГ­ a takГ© stanovenГ­m mnoЕѕstvГ­ virЕЇ ve vzorku.

BakteriГЎlnГ­ infekce

NepЕ™Г­jemnГЎ svД›divГЎ vyrГЎЕѕka na Еѕaludu penisu mЕЇЕѕe bГЅt zpЕЇsobena bakteriГЎlnГ­ nebo kvasinkovou infekcГ­ (o kvasinkovГ© infekci viz nГ­Еѕe). SvД›divГЎ vyrГЎЕѕka bakteriГЎlnГ­ho pЕЇvodu obtД›Еѕuje muЕѕe v prЕЇbД›hu dne a nemusГ­ nutnД› souviset s potГ­Еѕemi pЕ™i moДЌenГ­. BakteriГЎlnГ­ infekci zpЕЇsobujГ­cГ­ svД›divou vyrГЎЕѕku na penisu lze zГ­skat sexuГЎlnГ­m stykem, orГЎlnГ­m sexem, rЕЇznГЅmi kontaminovanГЅmi pЕ™edmД›ty (vДЌetnД› kontaktu s toaletnГ­ mГ­sou) nebo kontaktem s nemytГЅma rukama. SvД›divГ© vyrГЎЕѕky mohou bГЅt zpЕЇsobeny pЕ™Г­tomnostГ­ baktГ©rie Enterococcus fecalis, E. coli atd. Za ГєДЌelem vyЕЎetЕ™enГ­ se provГЎdГ­ stД›r z mГ­sta vyrГЎЕѕky, kterГЅ se nГЎslednД› vyЕЎetЕ™uje kultivaДЌnД›. StanovГ­ se pЕ™Г­tomnost baktГ©riГ­ a jejich citlivost na antibiotika. PЕ™i tomto vyЕЎetЕ™enГ­ je vhodnГ© provГ©st takГ© kultivaДЌnГ­ analГЅzu vzorku moДЌe.

NaЕЎe laboratoЕ™ nabГ­zГ­ provedenГ­ kultivaДЌnГ­ho rozboru vzorku stД›ru i moДЌe. Cena za kultivaДЌnГ­ vyЕЎetЕ™enГ­ stД›ru i moДЌe vДЌetnД› konzultace je 1.805 KДЌ vДЌ. DPH. Na vyЕЎetЕ™enГ­ je tЕ™eba se objednat v naЕЎГ­ laboratoЕ™i na tel.: +420 542 213 851.

Na zГЎkladД› analГЅzy klient obdrЕѕГ­ laboratornГ­ zprГЎvu s popisem analГЅzy, vГЅsledkЕЇ a dostane doporuДЌenГ­ pro lГ©ДЌbu vhodnГЅmi antibiotiky.

KvasinkovГ© infekce

NepЕ™Г­jemnГЅ zГЎpach a/nebo svД›divГЎ vyrГЎЕѕka penisu mЕЇЕѕe bГЅt zpЕЇsobena takГ© kvasinkovou infekcГ­. Kvasinky (Candida albicans) jsou jednobunД›ДЌnГ© mikroorganizmy, kterГ© vyvolГЎvajГ­ plГ­sЕ€ovГЎ onemocnД›nГ­ (kandidГіzy). KandidГіzy lze zГ­skat pЕ™i sexuГЎlnГ­m styku, pЕ™i orГЎlnГ­m styku, kontaktem se kontaminovanГЅmi pЕ™edmД›ty atd. PЕ™i vyЕЎetЕ™enГ­ se postupuje stejnД› jako u bakteriГЎlnГ­ch infekcГ­. Za ГєДЌelem vyЕЎetЕ™enГ­ na Candida albicans se provГЎdГ­ stД›r z postiЕѕenГ©ho mГ­sta, kterГЅ se nГЎslednД› vyЕЎetЕ™uje kultivaДЌnД›. StanovГ­ se pЕ™Г­tomnost kvasinek a jejich citlivost na antimykotika. PЕ™i tomto vyЕЎetЕ™enГ­ je vhodnГ© takГ© provГ©st kultivaДЌnГ­ analГЅzu vzorku moДЌe.

NaЕЎe laboratoЕ™ nabГ­zГ­ provedenГ­ kultivaДЌnГ­ho rozboru vzorku stД›ru. Cena za kultivaДЌnГ­ vyЕЎetЕ™enГ­ stД›ru i moДЌe vДЌetnД› konzultace je 1.805 KДЌ vДЌ. DPH. Na vyЕЎetЕ™enГ­ je tЕ™eba se objednat v naЕЎГ­ laboratoЕ™i na tel.: +420 542 213 851.

Na zГЎkladД› analГЅzy klient obdrЕѕГ­ laboratornГ­ zprГЎvu s popisem analГЅzy, vГЅsledkЕЇ a dostane doporuДЌenГ­ pro lГ©ДЌbu vhodnГЅmi antimykotiky.

kožní vyrážka na krku a ve vlasech

BOLÁKY VE VLASECH

Vyrážka ve vlasech u dětí

Vyrážka ve vlasech může signalizovat výsev planých neštovic. Nejprve vyrážku zpozorujete ve vlasech, brzy se však rozšíří po celém těle. Puchýřky mohou být i v ústech. Zpočátku jsou viditelné jen růžové flíčky. Ty se však záhy změní na bezbarvé puchýřky a později stroupky.

Onemocnění je nakažlivé až do chvíle, než se vyloupne poslední stroupek. Pupínky hrozně svědí, lékař vám zřejmě doporučí mazat je tekutým pudrem a někdy i dezinfekční vodičkou. Děti si pupínky nesmějí škrábat. Když si totiž strhnou stroupky, zůstanou jim po nich jizvy. Proti planým neštovicím je možné nechat dítě očkovat. Dítě by mělo být po celou dobu v klidu, v teple a vyvarovat se přímého slunce.

Zveřejněno dne: 4.8.2017

Diskuze: vyrážka

Manželovi se včera večer objevila vyrážka na krku a trupu, lehce na pažích. Přes noc se rozšířila i na nohy a přibyla na pažích. Nejvíce se podobá zarděnkám, ale nemá nic na obličeji, ani ve vlasech, je bez teploty, nemá problémy dýchacích cest. Vyrážka je červená, vypadá jako velká husí kůže a místy je hustější a zhoršuje se. Nesvědí. Může někdo poradit?

Odesláno dne: 25.10.2015 uživatelem M Černíková

RAKOVINA KŮŽE VE VLASECH

Obrázky rakoviny kůže ve vlasech

Zveřejněno dne: 30.7.2014

Diskuze: Na bolest v krku – čokoláda!

Na bolest v krku je skvělá čokoláda. Pokud vás škrábe v krku, zkuste čokoládu. Theobromine, který obsahuje kakao, totiž potlačuje nervové senzory a tím mírní bolest v krku. Čokoláda prvotní příčinu bolesti v krku (nějaké bakterie) to sice nevyléčí, ale zmírní to bolestivé pocity.

Odesláno dne: 20.12.2011 uživatelem Leo

BOLÁKY VE VLASECH

Strupy ve vlasech u dospělých

Strupy ve vlasech mohou signalizovat onemocnění seboreickou dermatitidou či lupénkou, bohužel obě nemoci jsou chronické a mohou se vracet.

Doporučuje se používat dlouhodobě řadu Blue cap (sprej, šampon, eventuálně i tablety).

Zveřejněno dne: 4.8.2017

Diskuze: kožní vyrážka foto

Odesláno dne: 20.11.2016 uživatelem Vlasta

BOLÁKY VE VLASECH

Hnisavé boláky ve vlasech

Hnisavými boláky ve vlasech mohou být nežity (furunkly), ty jsou bakteriálního původu. Opět se jedná o různé bulky různé velikosti a hnisavé boláky jak ve vlasech, tak i jinde na těle.

Léčba probíhá jednoduše odstraněním hnisu, poté následuje dezinfikování a překrytí sterilními obvazy.

Zveřejněno dne: 4.8.2017

Diskuze: Výrůstky

Chci se zeptat jeden fibrom mám na boční straně tváře v ústech a další kožní výrůstky na krku a pod paží – doporučení jejich odstranění masti,kapky. Děkuji

Odesláno dne: 14.5.2016 uživatelem Věrka

KVASINKY VE VLASECH

Příznaky kvasinkové infekce ve vlasech

 • padání vlasů
 • tvorba lupů
 • suchá nebo naopak mastná pokožka hlavy

Zveřejněno dne: 24.4.2014

Diskuze: svědivá boule na hlavě

Dobrý den udělala se mi v týle taková vyvýšenina ve vlasech pod kůží,někdy to svědí..je to nepříjemné. nikdy jsem nic podobného neměla. měla jsem silnou alergickou reakci po celém těle..na týle,krku,rukách,hrudníku asi po šamponu. to časem asi 14 dní odeznělo a toto na hlavě zůstalo mám to asi 2 měsíce. prosím o radu Zdeňka

Odesláno dne: 18.2.2018 uživatelem Zdeńka Soldátová

KVASINKY VE VLASECH

Zde je několik fotografií, na kterých je možné vidět kvasinky ve vlasech.

Zveřejněno dne: 24.4.2014

Diskuze: Bílé tečky v krku

Mám bílé tečky v krku , v krku mě bolí jen někdy, hlavně po ránu a přes den dobrý.

V prosinci jsem měla faringitidu, užívala jsem penicilín. Nemůže to být opět, ale v krku mě nebolí jako v prosinci.

Děkuji předem za Vaši odpověď

Odesláno dne: 21.2.2016 uživatelem Iveta

RAKOVINA KŮŽE VE VLASECH

Bolest při rakovině kůže

V raných stadiích onemocnění se rakovina kůže neprojevuje žádnou bolestí. Většinou dochází ke změně tvaru znamének, která v dalších stadiích metastazují a způsobují problémy v postižených orgánech. Nejčastěji rakovina kůže ve vlasech postihuje starší ženy.

Zveřejněno dne: 30.7.2014

Diskuze: Re: suchá kůže ve vlasech PROSIM POMOZTE.

Mám to ASI TAKY – zkouším šampon s konopím, je to na ekzemy ve vlasech, což fohle asi je. Nebo plíseň. Chce to návštěvu kožaře.

Odesláno dne: 19.10.2014 uživatelem Martina Eliášová

BOLÁKY VE VLASECH

Mokvavé boláky ve vlasech

Mokvavé boláky mohou signalizovat podezření na ateromy. Tyto útvary mohou mít hned několik centimetrů, dokonce na postiženém místě mohou vypadnout i vlasy (po zhojení dorostou). Tyto hnisavé mokvavé boláky ve vlasech jsou vlastně kožními cystami, které vznikají v důsledku ucpání mazových žláz.

Léčba je radikálnější. Aterom se nemusí odstranit chirurgicky.

Zveřejněno dne: 4.8.2017

Diskuze: Re: Re: plisen ve vlasech sampony

Měla jsem alergii na tmavou barvu na vlasy ,mokvala mi cela hlava . lékařka mi na to nasadila kortikoidy pak svědění ustalo vlasy nebarvim už na černo ale pomalu zesvětluji. ale mam plnou hlavu šupinek a hrubou pokožku.začali se mi dělat i červené fleky po krku je to ale suché a svědí to.Mám pocit al že je to plísen .mám plísen na nehtu u nohy flíčky se mi udělaly i na nartu obou nohou.K lékaři jdu až 7.1. zatím používám canespor krém nevím zda se může nanést do vlasů . problém už mám asi 3 měsíce. nejvíc mi trápí ty šupinky ve vlasech. Taky mi jich spousta vypadala ale vypadávání ustalo.

Odesláno dne: 21.12.2010 uživatelem olina

RAKOVINA KRKU

Jak časté jsou nádory hlavy a krku?

Nádory hlavy a krku představují 3 % všech případů rakoviny. Tyto druhy rakoviny jsou téměř dvakrát častější u mužů než u žen. Nádory hlavy a krku jsou také diagnostikovány častěji u osob nad 50 let.

Zveřejněno dne: 3.2.2014

Diskuze: Bolest v krku u dítěte

Prosím o radu. Me 6ti lete dítě má spalovou angínu a velkou bolest v krku . problém polknout cokoliv.

Máme antibiotika ale chtěla bych mu nějak pomoci od bolesti krku . existuje nějaká babska rada? Zábaly krku? Nějaká bylina atd.

Odesláno dne: 5.1.2018 uživatelem Jiřina

DRUHY VYRÁŽEK

Vyrážka v tříslech

Vyrážku v tříslech mohou připomínat kožní výrůstky. Jedná se o malinké laloky tělové barvy či malinko tmavší, které visí na kůži. Jsou obvykle na krku, hrudníku, zádech, v podpaží, pod prsy nebo v oblasti třísel, většinou u žen a starších lidí. Nejsou nebezpečné a v drtivé většině případů nezpůsobují žádnou bolest, pokud nedojde k jejich podráždění kupříkladu oděvem. Lékař je může odstranit vyříznutím či vypálením.

Zveřejněno dne: 29.11.2016

Diskuze: plisen ve vlasech sampony

jak se zbavit supinate a zhrubele kuze ve vlasech

Odesláno dne: 19.12.2010 uživatelem olina

RAKOVINA KŮŽE VE VLASECH

Příznaky rakoviny kůže ve vlasech

Rakovina kůže se může objevit na pokožce hlavy, a to zejména v oblastech, které nejsou dobře pokryté vlasy. Může dojít ke zničení kožní buňky a tkáně a v některých případech i k metastázím do jiných částí těla. Rakovina kůže se může projevit například změnami mateřských znamének, a to na základě změny jejich růstu nebo tvorby nových pigmentových znamének, dále výskytem vředu, který se nehojí, nebo může dojít k dlouhodobému podráždění kůže. Mezi tři nejčastější typy rakoviny kůže patří bazální karcinom kůže, spinocelulární karcinom kůže a melanom.

Zveřejněno dne: 30.7.2014

BOLÁKY VE VLASECH

Svědivé pupínky ve vlasech

Svědivé pupínky ve vlasech mohou signalizovat alergickou vyrážku. Levné barvy z drogerie nebo i kosmetické přípravky na vlasy mohou pokožku hlavy silně podráždit. Ta pak obvykle zareaguje tím, že se objeví vyrážka. Jedná se většinou o drobné pupínky, které mohou místy i hnisat a svědit. V žádném případě si je neškrábejte, abyste do ranek nezanesli infekci. A pátrejte po příčině. Vyvarujte se levné kosmetiky a kůži zkuste zklidnit pomocí rostlinných olejíčků. Můžete vyzkoušet tea tree oil. Jestliže se vyrážka ve vlasech objeví, vždy nejprve přemýšlejte nad důvodem. Může jít o netypickou potravinu, kterou jste snědli, o novou kosmetiku nebo o stres.

Jako první pomoc pro domácí použití fungují skvěle tinktury. Vyrobíte je například z kopřiv. Výborně působí i rostlinné oleje, zejména mandlový. Pozor ale na časté užívání, aby se vám vlasy příliš nemastily. Pokud problémy s pupínky ve vlasové pokožce přetrvávají, rozhodně byste měli navštívit lékaře. Jejich původ totiž nemusí souviset jen s kosmetikou nebo špatnou životosprávou. Často za boláčky mohou i nejrůznější kvasinkové infekce a další onemocnění, na které už olejíčky ani rostlinná léčba nezabírají.

Zveřejněno dne: 4.8.2017

KOŽNÍ PLÍSŇOVÁ ONEMOCNĚNÍ

Příklady kožní plísně a jejich patogenů

 • Plísně na kůži (Tinea corporis) způsobují dermatofyty Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton rubrum a Microsporum canis.
 • Mykóza kůže na nohou (Tinea pedis), kterou nejčastěji způsobuje E. floccosum, Trichophyton rubrum a Trichophyton mentagrophytes.
 • Plíseň ve vlasech (Tinea capitis), kterou způsobují Trichophyton tonsurans, Microsporum canis a Microsporum audouinii.
 • Plíseň ve vousech (Tinea barbae), kterou způsobuje Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum a Trichophyton rubrum.
 • Plíseň na nehtechneboli onychomykóza (Tinea unguium), kterou způsobují E. floccosum, Trichophyton rubrum a Trichophyton mentagrophytes.

Zveřejněno dne: 1.12.2014

JAK NA LUPY VE VLASECH

Lupy ve vlasech – projevy

Ložiska ekzému z mazových žlázek jsou zažloutlá nebo načervenalá. Kůže mívá šedobílý a mastný vzhled, který je nápadný i ve vlasové části. Postupně vznikají drobné šupinky, rozšiřuje se zarudnutí. V těžších případech se vyskytují nánosy šupin a vznikají krusty (strupy), kůže intenzivně svědí. Ve vlasové části hlavy jsou pak patrné nánosy šupin, které nutí pacienty k seškrabování. Tím se opakovaně dráždí pokožka hlavy a dochází k dalšímu zhoršování ekzému. Posléze jsou na vlasech zachyceny velké mastné „lupy“, které se obtížně odstraňují.

Zveřejněno dne: 11.5.2014

VYRÁŽKA NA OBLIČEJI

Vyrážka na obličeji ze stresu u dospělých

Na kůži se odráží aktuální stav našeho organismu. Tvoří hranici mezi vnitřním a vnějším. Na kůži se může odrazit nejen stav a fungování vnitřních orgánů, ale i naše emoční naladění. Při stresu, obavách a úzkostech se může zhoršit chronické kožní onemocnění, jak je viditelné například u atopického ekzému, nebo se může objevit nové kožní onemocnění, kde je možné jmenovat například kopřivku.

Zveřejněno dne: 17.10.2016

BOLÁKY VE VLASECH

Folikulitida ve vlasech

Folikul je vlasový váček, v jehož blízkosti může vzniknout zánět, tedy folikulitida. Jedná se nejčastěji o infekční zánět, který může vzniknout tam, kde rostou vlasy a chlupy. Může se jednat o slabý zánět, který však může přejít do podoby hnisavé kožní infekce. Vzácněji jsou to pak neinfekční záněty, například eozinofilní folikulitidy.

S folikulitidami je nutné dbát na hygienu, aby se infekce nezanesla dále. Je možné využít místní přípravky, které mají dezinfekční a hojivé účinky. V případě závažnější infekce je možné podávat na zanícení folikul antibiotické masti, či dokonce podávat antibiotika celkově. Pokud se jedná a houbovou infekci, nasadí se antimykotika, v případě eozinofilního zánětu je namístě podávání kortikoidních mastí.

Zveřejněno dne: 4.8.2017

JAK NA LUPY VE VLASECH

Šampon na lupy – cena

Zveřejněno dne: 11.5.2014

JAK NA LUPY VE VLASECH

Strupy ve vlasech

Seboroická dermatitida je časté onemocnění, které je způsobené nadměrnou produkcí kožního mazu a postihuje vlasovou část hlavy, oblasti kůže, které se snadno zapaří, a oblasti s bohatým výskytem mazových žláz: v obočí, po stranách nosu, na bradě, hrudníku, mezi lopatkami i v oblasti genitálu. Objevuje se u dětí i dospělých, muži jsou častěji postiženi než ženy. Onemocnění má četné varianty. Mnozí pacienti s mírnými projevy ani nevyhledávají lékařskou pomoc. Typickými projevy seboroické dermatitidy jsou svědivá, začervenalá, šupinatějící ložiska, nejčastěji ve vlasech, na vlasové hranici nad čelem, v obočí, v rýhách kolem nosu, ve vousaté části obličeje, v oblasti před ušima a v uších. Onemocnění není spojené s výrazným výpadem vlasů.

Zveřejněno dne: 11.5.2014

JAK NA LUPY VE VLASECH

Léčba potravou

 • Omega-3 mastné kyseliny – podporují zmírnění svědění a zánětu, jsou nepostradatelné pro zdravou kůži.
 • B-komplex – je potřebný pro zdravou kůži a vlasy.
 • Vitamín E – podporuje krevní oběh.
 • Lactobacilus acidophilus – pomáhá obnovit střevní mikroflóru a potlačuje růst plísní v organismu.
 • Chlorela – řasy, které obsahují všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály.
 • Selen – důležitý antioxidant potřebný pro tlumení vysoušení kůže.
 • Beta-karoten – podporuje ochranu kůže, hojení a regeneraci tkání.
 • Vitamín C – důležitý antioxidant pro prevenci poškození kožní tkáně.

Zveřejněno dne: 11.5.2014

Manželovi se včera večer objevila vyrážka na krku a trupu, lehce na pažích. Přes noc se rozšířila i na.

Na bolest v krku – čokoláda!

Na bolest v krku je skvělá čokoláda. Pokud vás škrábe v krku, zkuste čokoládu. Theobromine, který obsahuje.

kožní vyrážka foto

Chci se zeptat jeden fibrom mám na boční straně tváře v ústech a další kožní výrůstky na krku a pod.

svědivá boule na hlavě

Dobrý den udělala se mi v týle taková vyvýšenina ve vlasech pod kůží,někdy to svědí..je to nepříjemné. nikdy.

Energy Peralgin 120 kapslí

Doplněk stravy. Uplatňuje se u poruch imunity, infekčních chorob, onemocnění dýchacího a trávicího systému i v prevenci civilizačních onemocnění. Odstraňuje únavu, posiluje organismus. Použití Imunosanu snížená obranyschopnost organismu, poruchy imunity akutní i chronická zánětlivá onemocnění (viry, bakterie), opakované infekce choroby respiračního a trávicího systému záněty a další onemocnění střev.

Paul Mitchell Lavender Mint Essential Oil 10 ml

Čistý esenciální olej. Levandule a máta uklidňuje smysly, dodává báječnou vůni. Zklidňují namáhanou pokožku (na těle i ve vlasech), hydratují a dodávají vlasům intenzivní lesk. Všestranný esenciální olej dodává harmonii a obnovuje rovnováhu. Pomáhá uvolnit každodenní napětí. Levandulový olej pomáhá zmírnit únavu, bolesti hlavy a úzkosti. Mátový olej uvolňuje křeče, působí proti bolesti hlavy, pomáhá.

Weleda Měsíčkový dětský šampon 200 ml

Měsíčkový dětský šampón (šetrný k očím) je vhodný na mytí vlasů i sprchování celého těla. Mytí od hlavy k patě Přípravek je obzvlášť šetrný k očím – běžně nezpůsobuje pálení. Hodnotný mandlový a sezamový olej vyživují a jemně pěstí dětskou pokožku. Vhodný i pro dospělé s citlivou pokožkou. Dermatologické testy potvrzují velmi dobrou snášenlivost při seborrhoické dermatitidě kojenců (stroupky ve vlasech).

Dermaheal Krém proti vráskám Cosmeceutical 40 ml – na suchou pleť proti vráskám od 30+

Velmi účinný krém proti vráskám ve věku 30+. Růstové faktory a peptidy produkují nové kožní buňky a zvládnou efektivně omladit pokožku. Vývoj estetické dermatologie jde dopředu. Přípravky od dermatology doporučované značky Medaprex umí redukovat a odstranit i hluboké vrásky kolem očí a mimické vrásky, které trápí ženy ve středním věku. Růstové faktory a peptidy stimulují produkci nových kožních buněk.

Energy Probiosan INOVUM 12g

Unikátní složení! Kombinace 10 probiotických bakteriálních kmenů, inulinu, betaglukanů a kolostra. Doplněk stravy. Probiosan Inovum působí příznivě především na střeva a jejich funkci, podporuje imunitní systém a je přínosem u všech alergických onemocnění. Velká část lidské populace může mít zdravotní potíže související se špatnou střevní mikroflórou. Nejčastějšími důvody jsou znečistěné životní.

Barnys Effective

Účinný prostředek proti vším na bázi esenciálních olejů. Usnadňuje vyčesávání vší a hnid. Obsahuje olej z australské rostliny kajeputu střídavolistého (Tea Tree Oil), který se používá již celá desetiletí v boji proti vším.Přípravek k péči o vlasy při výskytu vší Usnadňuje vyčesávání vší a hnid. Obsahuje olej z australské rostliny kajeputu střídavolistého (Tea Tree Oil), který se používá již celá desetiletí.

Alpicare ® – vonný polštářek se senem z jižního Tyrolska 300g

Je naplněn certifikovaným jiho-tyrolským lučním senem, které roste jen ve výškách nad 1700 m. Tráva je ručně sečená bez konzervačních látek, umělých hnojiv a herbicidů. Zaručuje tu nejvyšší kvalitu. Obsah: Obsahuje více jak 40 druhů bylin. Obohacen čistými esenciálními oleji z kvalitních bylin. Melissa a levandule navíc podporují pohodlný spánek. Aplikace: Vložte polštářek do předehřáté trouby na 50.

Avita CHEWING C 500 – 60 tbl.

Expirace 3/2016 Žvýkací tabletky s obsahem 500 mg vitaminu C. Doplněk stravy pro zvýšení vitality a prevenci zánětlivých onemocnění. Přirozeným způsobem pomáhá zvyšovat imunitu organizmu. Doplněk stravy s obsahem vitaminu C pro zvýšení odolnosti organizmu a vitality. Vhodný v období fyzického či psychického vypětí. Pomáhá předcházet zánětlivým onemocněním, zvyšuje imunitu organizmu. O vlastnostech.

Energy CYTOSAN Fomentum gel 100 g

Regenerační přípravek ve formě gelu obsahující vysokomolekulární humát draselný, lignohumát draselný, kyselinu jantarovou a silymarin. Pro externí použití při kožních potížích, bolestech kloubů, zánětech, regeneraci kůže po slunění, obklady páteře, svalů, kloubů, obličeje, krku a hlavy, poškozené a narušené tkáně – otoky, hematomy, odřeniny, úrazy, pooperační stavy, chemické zatížení kůže, ozáření.

Energy Grepofit spray 14 ml

Grepofit spray je bioinformační přípravek s obsahem exktraktu z grapefruitových jadérek, česneku setého a propolisu. Působí proti širokému spektru virů, bakterií a plísní (Candida Albicans). Ideální pro období chřipek a zimních infekcí. Obsahuje extrakty z grepových jadérek, které jsou klinicky ověřeny. Spray je vhodný pro cílené působení v dutině ústní, kde se nemoc poprvé projeví škrábáním v krku.

Energy Skeletin 135 kapslí

Doplněk stravy s obsahem sépiové kosti, kolagenu, rybího oleje, šípkového a kopřivového výtažku a manganu. Účinky této kombinace se uplatní zejména u zánětlivých nebo degenerativních kloubních onemocnění a při podpoře zdravého růstu kostí. Lidská kostra se skládá přibližně ze 206 kostí, které jsou vzájemně spojeny v důmyslný opěrný systém. Ve spojení jednotlivých kostí hraje zásadní roli chrupavčitá.

Energy PROTEKTIN 50 ml

Protektin je bioinformační širokospektrální regenerační krém. Hlavní oblastí použití jsou ekzémy, akné, lupénka a všechny svědivé kožní vyrážky s typicky šupinatým povrchem. Vhodný i jako první pomoc při bodnutí hmyzem, popálení kůže žahavou rostlinou či agresivní rostlinnou šťávou. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku regulujících vegetativní nervovou.

Vánoční balíček Rozjasnění a obnova pleti ve třech krocích 2

Tři výrobky, díky kterým získáte rozjasněnou, obnovenou a mladistvě vypadající pleť se sjednoceným barevným tónem a redukovanými vráskami. Získejte zářivou a regenerovanou pleť bez nedokonalostí a vrásek! 1. Čištění: poreCleanse™ Gel 40 ml 2. Ochrana přes den: C-Tetra® sérum 20 ml 3. Korekce přes noc: Retinol 3 TR™ 5 ml Čištění, denní ochrana a noční korekce, to jsou tři základní kroky k mladistvě.

Medik8 Redness Corrector 50 ml – redukce zarudnutí, růžovky

Redness Corrector vás konečně zbaví začervenání pleti! Vyřeší totiž všech 6 kroků, které vedou ke vzniku zarudnutí. Zmírňuje zánět v pleti, působí jako jeho prevence a navíc již začervenalá místa maskuje. Hydratační, redukuje zarudnutí, které mají na svědomí citlivá pokožka, růžovka (rosacea), hormonální změny i poškození kapilár. K tomu snižuje pocity pálení a přecitlivělosti pokožky, které začervenání.

Avita STRONG C 1000 60 tbl.

Doplněk stravy s obsahem 1000 mg vitaminu C v jedné tabletě s postupným uvolňováním. Kdy ho oceníte? při únavě rekonvalescensi potřebě posílít obranyschopnost organizmu Doporučuje se užívat ho ke zmírnění příznaků prochladnutí, chřipky nebo jiného zánětlivého onemocnění. Přechodně lze dávku zvýšit na 2-3 tablety. Je všeobecně známo, že vitamin C zvyšuje obranyschopnost organismu, reguluje růst a.

Barnys Koenzym Q10 60mg dual 30 kapslí

Doplněk stravy. 60mg vysoce kvalitního japonského Koenzymu Q10 s obsahem 1% Koenzymu ve formě mikročástic s vysokou vstřebatelností. Koenzym Q10 pro celkovou regeneraci tělesných tkání, činnost srdce, vitalitu a zdravé dásně. AsahiKASEI-japonský výrobce koenzymu Q10 Nová forma Koenzymu Q10: pomáhá zvyšovat výkonnost bojuje proti únavě posiluje srdce Složení: Složení (mg) 1 kapsle denní dávka Koenzym.

Energy PROBIOSAN INOVUM CAPS 60 cps

Unikátní složení! Kombinace 10 probiotických bakteriálních kmenů, inulinu, betaglukanů a kolostra. Doplněk stravy v kapslích. Kombinace 10 probiotických bakteriálních kmenů, inulinu, betaglukanů a kolostra: zlepšuje trávení a činnost střev má příznivý vliv na střevní mikroflóru je vhodný k užití v průběhu i po skončení antibiotické léčby posiluje imunitní systém pomáhá u alergických onemocnění, opakovaných.

IMEDEEN Time Perfection 60 tbl.

Doplněk stravy. Optimální složení proti stárnutí pleti obsahuje složky, které regenerují již narušenou pleť a zároveň ji chrání před předčasným stárnutím. Kromě exkluzivní složky Marine ComplexTM obsahuje také LycoPhence GS™ – účinnou kombinaci dvou silných antioxidantů, které neutralizují škodlivé působení volných radikálů. Tato ochrana působí okamžitě pod povrchem pokožky tak, že vytvoří ochrannou.

Medik8 Retinol Eye TR – oční sérum

Sérum s retinolem v koncentraci 0,1 % pro zářivé oční okolí, revitalizované a omlazené. Protože je ale pokožka na obličeji na různých místech různě tenká, má toto sérum speciální koncentraci 0,1% Retinolu. Jeho používání pomáhá stimulovat produkci kolagenu a navyšuje hodnotu epidermální kyseliny hyaluronové. Díky tomu dokáže významně omezit velikost a hloubku vrásek a zesvětlit kruhy pod očima. Retinol.

Energy čaj Uncaria tomentosa (kočičí dráp)

Uncaria roste v nížinných tropických pralesích Střední a Jižní Ameriky, zejména pak v oblasti Peru. Domorodými kmeny je tato liána používána již minimálně 2 000 let u širokého spektra zdravotních potíží. Do povědomí západního světa se však Uncaria dostala až v 70. letech minulého století díky činnosti křesťanských misionářů. Informace o zázračných vyléčeních zhoubných nádorů a důkazy o mimořádných.

Barnys Inocell™ 60 tbl

InoCell™ byl představen na sedmé mezinárodní konferenci proti rakovině (Korfu 2004). Doplněk stravy. InoCell je patentovaná směs inositolu, Ca2+-Mg2+ a IP6 (inositolhexafosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují. Podle závěrů klinických studií prezentovaných na 7. Mezinárodní konferenci proti rakovině na Korfu (2004) je spatřován hlavní význam těchto látek v posílení imunitních.

Barnys Inocell™ dvojbalení (2 x 60 tablet)

InoCell™ byl představen na sedmé mezinárodní konferenci proti rakovině (Korfu 2004). Doplněk stravy. InoCell je patentovaná směs inositolu, Ca2+-Mg2+ a IP6 (inositolhexafosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují. Podle závěrů klinických studií prezentovaných na 7. Mezinárodní konferenci proti rakovině na Korfu (2004) je spatřován hlavní význam těchto látek v posílení imunitních.

Südtirol fragrance 3905 – vitalita 200ml

Dopřejte si vůni domova “Alpských mechů a bylinek”. Čistá a svěží . Zdolejte alpské vrcholky. Objevte čistý alpský vzduch s neomezeným výhledem na Alpy. Prožijte tu pravou alpskou svobodu a smyslnost. Čistá vůně sena a máty s nezaměnitelným závanem vůně borovice a modřínu ve vás vzbudí touhu a zvědavost objevovat Alpy.

VITALIS Sweet dreams – čaj pro klidný spánek

15 pyramidových filtrů každý 3 g (45 g) – The Alpicare – bylinkový čaj – SWEET DREAMS ® obsahuje vysoce kvalitní byliny a rostliny, aby byl čaj lahodný, uklidňující jako příjemná a uklidňující hudba ve večerních hodinách. Heřmánek, sporýš a rybíz pomáhá klidně usnout. Obsah: jablečné kousky, celé květy heřmánku, šípek, sporýš , černý rybíz, pomerančové květy, lipový květ a listy květů chrpy.

Tru Face® Instant Line Corrector 15 ml

Tru Face™ Instant Line Corrector zjemňuje vzhled linií a vrásek na obličeji za dobu kratší než 10 minut, což vám přinese pleť mladšího a hladšího vzhledu až po dobu 12 hodin. Dodání je do cca 5-7 pracovních dnů. POUŽITÍ Krém jemně vklepejte do linií a vrásek na obličeji. Počkejte jednu minutu a naneste znovu. Hlubší vrásky mohou vyžadovat třetí aplikaci. Následujte Nu Skin® hydratačním přípravkem.

Leave a Reply