Vypařuje odpařování, aby vyčistil houbovou infekci (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Lumbamed basic

Bandáž bederní páteře

 • prodyšná
 • anatomicky pletená
 • s ventilačními otvory

Lumbosakrální bederní pás Lumbamed basic je oporou pro bederní páteř a lze jím mírně redukovat lordózu. Čtyři integrované, anatomicky tvarované (pod úhlem 35°) dlahy mohou být upraveny tak, aby zajistily perfektní adaptaci na anatomii lumbosakrální oblasti. Proprioceptivní kompresivní účinek vyvíjený bandáží navíc stimuluje metabolismus, redukuje svalové napětí a zmírňuje bolest.

 • prodyšná a vlhkost odvádějící pletenina Clima Comfort zajišťuje maximální pohodlí a hygienu
 • ventilační otvory v polstrování Vario-Flex pomáhají redukovat nárůst tělesného tepla a potu
 • anatomicky pletená k zajištění perfektního padnutí
 • snadné nasazení díky integrovaným úchytům pro ruce
 • dostupná v pánské i dámské verzi
 • více na produktovém videu

Sofistikovaně vypracovaná pletenina zajišťuje vyvážené mikroklima pokožky. Vlhkost je spolehlivě a rychle odváděna z vnitřního povrchu směrem k vnějšímu, odkud se vypařuje. Aktivně prodyšná struktura materiálu je zároveň zárukou nezbytného přísunu kyslíku k pokožce. Výsledek: Pacient se při nošení ortézy cítí pohodlně, a to i v létě.

Integrovaná technologie Clima Fresh má antibakteriální účinky. Unikátní vlákna obsažená v pletenině spolehlivě zabraňují růstu bakterií, a tím i vzniku nepříjemných pachů. Výsledek: Snížení rizika infekcí způsobených mikroorganismy.

Vyměkčené zóny v citlivých místech flexe zajišťují, že ortéza netlačí na kůži ani se do ní nezařezává, i když ji nosíte celý den. Výsledek: Zklidňující úleva od bolesti, díky níž se budete cítit lépe.

Certifikát Öko-Tex Standard 100 – zaručuje absenci jakýchkoliv potenciálně škodlivých látek v produktech při přímém styku s pokožkou

 • bolesti bederní páteře (lumbago) způsobené patologií facetových kloubů
 • dysbalance posturálních svalů bederní páteře
 • onemocnění vazů
 • postdiskotomický syndrom
 • hypermobilita v bederní páteři
 • osteochondróza, spondylóza
 • iritace v sakroilikálním kloubu

Vedlejší účinky na celé tělo nejsou v současné době známy. Ovšem při příliš pevně upnutých pomůckách, např. bandážích, může individuálně docházet k lokálním otlakům nebo zúžení cév nebo nervů. Z tohoto důvodu byste se v následujících případech měli před použitím pomůcky poradit se svým ošetřujícím lékařem:

 • onemocnění nebo poranění kůže v oblasti použití, zejména při zánětlivých příznacích (nadměrné zahřátí, otok nebo zarudnutí)

Kombinace s jinými produkty je předem nezbytné projednat s ošetřujícím lékařem.

Advantan – krém pro léčení chronických onemocnění kůže

Advantan krém se používá k léčbě mnoha kožních chorob. Zejména ukazuje dávkovou formou Advantan pro mastnou pleť s seborrhea. Pod vlivem krému okamžitě přejde Advantan otok, zarudnutí, svědění a bolest. Ale dlouho Advantan krém nelze použít.

Jako Advantan krém na kůži

Skupina dávkové formy Advantan vyvinula speciální oddělení pro výrobu léčiv pro léčbu kůže farmaceutické společnosti Bayer (Německo).

Složení všech formulací (krémy, masti, mastné masti, emulze) obsahuje syntetické glukokortikoidy prostředky (GCS) – methylprednisolon. Tento lék působí pouze místně v krvi dostane tak malé množství, že použití krátkotrvajícího Advantan nemůže být ignorována.

Po aplikaci na pokožku všechny dávkové formy Advantan jednej lokálně, přičemž kořeny v DNA kožních buněk a aktivní spouštěcího mechanismu účinku na kůži biologicky aktivních látek. Tak, za působení Advantan prudce snižuje počet prostaglandinů, které přispívají k rozšíření malých krevních cév. Ve stejné době se aktivuje činnost adrenalinu, který má vazokonstrikčně. V důsledku toho, zmizí otok, zarudnutí, bolest a svědění, to znamená, že snižuje zánět.

Obecný účinek GCS je doplněna na kůži různých dávkových forem, zejména na smetanové Advantan obsahuje málo tuku a velké množství vody. Používá se k léčbě akutních a subakutních zánětlivých procesů s mastnou pleť bez výslovného namočit (macerace) jako hladké, a vlasaté části.

Se kterými nemoci a jak se přihlásit

Cream Advantan používá v různých zánětlivých procesů v kůži, včetně atopické dermatitidy (vrozených alergických onemocnění), jen kontakt a alergická kontaktní dermatitida (kůže, když jsou vystaveny dráždivé a alergie-působit látky), různé druhy ekzémů.

Ve všech těchto nemocí Advantan krém proniká do pokožky a má silnou a velmi rychlý účinek. To snižuje otok, zarudnutí, svědění a bolest jsou.

Krém se aplikuje na postiženou kůži s tenkou vrstvou jednou denně každý den, až je významné zlepšení. Díky významné zánětlivé procesy mohou být uložena okluzivní obvaz povrch tělesa je utěsněn proti vniknutí vzduchu a kapaliny. V prvních dvou hodin krémové tekuté vypařuje, snižuje zánět a ochlazuje povrch kůže, a pak, když kapalina vypařuje, působí jako mast.

Doba trvání smetanové Advantan u dospělých, neměla by překročit tři po sobě jdoucí měsíce. Děti nelze použít více než měsíc v řadě.

Když se krém nelze použít Advantan

Advantan krém by neměl být použit v případě, že zánět kůže způsobený tuberkulózou Tuberkulóza – úplné uzdravení není zaručena nebo syfilis – snížená imunita způsobená SCS, bude podporovat šíření infekce.

Je také nebezpečné pro použití při Advantan krém bakteriální a plísňové infekce Plísňové infekce: k prevenci a porážka , Nicméně, v těžký zánět, otok, svědění a bolest to ještě má použít. Ale v tomto případě, aplikace by měla být kombinována s Advantan účelu antimikrobiální a antimykotik.

Ale s virovou infekcí Advantan nelze použít v každém případě. Použití kortikosteroidů může způsobit rychlý "se rozšířil" virové infekce. Tak například, když se aplikuje v herpetickou Advantan recidivující infekce vyrážka zachytí všechny nové kůži.

Nepoužívejte krém Advantan děti ve věku do čtyř měsíců, se zvýšenou citlivostí na těle pacienta, vyrážka na pozadí aplikace vakcíny a chronické kožní onemocnění růžovkou.

Při pečlivém používání akrem dvantan v průběhu těhotenství a kojení Kojení – osobní volba krmení. Na prsou nezpůsobí to.

Když netrvanlivého kurzy léčby žádné vedlejší účinky obvykle se nestane. Ale pokud použijete Advantan více než tři po sobě jdoucích měsíců pro dospělé a děti víc než měsíc, vzhled možných nežádoucích účinků.

Vedlejší účinky jsou většinou lokální charakter, to je bílá depigmentovaná skvrny, žilky Rozšířené žilky – znamení několika nemocí , Pajizévky a oblasti atrofie kůže, nadměrné ochlupení některých oblastí kůže, pustulózní vyrážka, atd. Alergické reakce jsou také možné, ale oni jsou velmi vzácné.

Celkový dopad na těle se může projevit ve formě zvýšeného nitroočního tlaku (glaukomu) v pravidelných Advantan krém nanášet na kůži kolem očí po dlouhou dobu.

Advantan krém – účinný lék na zánět a svědění v kůži.

Advantan – průvodce pro rodiče

Advantan – glukokortikoidy léky pro vnější použití. Ve formě krému, masti, emulze a jejich použití při léčení závažných onemocnění kůže, včetně alergického původu. Advantan dokonale odstraňuje zánět, otok a svědění, ale, stejně jako pro jakoukoliv hormonální přípravu Hormonální léčba – nejen antikoncepce to má vedlejší účinky.

Mechanismus účinku Advantan

Advantan – droga skupina glukokortikoidy (GCS) pro vnější použití. Produkuje Advantan německá farmaceutická společnost Bayer (oddělení zabývající se vývojem léčiv pro léčbu kožních onemocnění Intendis) jako 0, 1% krém, 0, 1% masti, 0, 1% mastných masti a 0, 1% z emulze. Hlavní účinnou látkou je Advantan methylprednisolonu. Jiné farmaceutické firmy vyrábět tyto analogy Advantan: Depo-Medrol, Lemod, Medrol, methylprednisolon, metipred, Solu-Medrol, urbazon.

Pro externí použití Advantan také snižuje zánět, otok a svědění, alergické reakce a inhibuje růst abnormální tkáně. Kromě toho, Advantan potlačuje imunitní systém tak, aby, pokud je použit zde, je riziko infekce kůže. Po injekci do kůže hlavní aktivní složky Advantan se váže na intracelulární receptory kortikosteroidy a některé oblasti DNA buněk, což způsobuje komplexní biologické reakce. To vede k potlačení tvorby biologicky aktivních látek prostaglandinů se podílejí na rozšíření malých krevních cév a zvyšuje vasokonstrikční účinek epinefrinu. Tam je ostrý zúžení kapilár kůže, snížit zánět, zarudnutí, otok, svědění, a tkáně proliferaci zánětu.

Systemický účinek tohoto přípravku je minimální, protože všechny jeho dávkové formy do krve v malém množství. Absorpce léčiva v krvi se zvyšuje, když je aplikován na kůži obvaz s mastí. Velmi málo se vstřebává do krve Advantan emulze, což umožňuje jeho použití v lézí velkých partiích těla, jako jsou popáleniny, včetně solární. Pokud jde o používání adrenální advatana neprojeví.

Vnější tvar Advantan použity k léčbě různých kožních onemocnění. Krém, mast a mastná mast jmenován:

 • vrozených alergie jako je atopická dermatitida, ekzém a neurodermitis dítě;
 • v pravém ekzém – chronické relapsující onemocnění kůže, způsobené purulentní zánět středního a hlubokých vrstvách pokožky;
 • mikrobiální ekzém – opakující se chronický zánětlivý proces, který se vyvíjí na pozadí bakteriálních a plísňových infekcí kůže;
 • Při profesionální ekzém – kožní onemocnění, se vyvíjí na pozadí odborné alergické kontaktní dermatitidy (ve styku s látkou, která způsobuje, že alergie);
 • když disgidroticheskoy ekzém – husté váčky až 0, 5 cm průměr na dlaních a chodidlech;
 • jednoduchým kontaktní dermatitida – zánět kůže v důsledku vystavení dráždící kůži;
 • v alergické kontaktní dermatitidy – zánět kůže při styku s látkami, které způsobují alergie.

Platí emulze Advantan:

 • atopická dermatitida, neurodermatitida, dítě ekzém;
 • s jednoduchým a alergické kontaktní dermatitidy;
 • pokud je pravdivá, mikrobiální a seboroickou (na pokožku hlavy, obličeje, hrudníku a krku na pozadí seborrhea), ekzém;
 • úžeh.

Kontraindikace pro použití při léčení Advantan jsou:

 • Kožní tuberkulóza a syfilis;
 • virové kožní onemocnění, jako je například herpes opakujícími se infekcemi, plané neštovice, herpes zoster Šindele a plané neštovice – ze stejného patogenu ;
 • růžovka – chronické kožní onemocnění s výskytem erytému a tuberosity nosu, tváře, a někdy celý obličej jako celek;
 • zánět kůže kolem úst;
 • kožní vyrážka po podání vakcíny;
 • věk dítěte až čtyři měsíce;
 • individuální intolerance komponent.

S opatrností a pouze krátkodobé podávání všech externích formulací by měl být během těhotenství a kojení Kojení – osobní volba krmení. Se nevztahují na Advantan rakoviny prsu.

Heavy mikrobiální (včetně plísňové), ekzém, nejsou kontraindikací k použití Advantan, ale vzhledem k tomu, že způsobuje sníženou obranyschopnost pokožky, zároveň musíte použít antimikrobiální či antifungální léčbu.

Všechny lékové formy Advantan dobře snášen, ale někdy se dojde k podráždění v místě aplikace. Při dlouhodobém užívání (více než jeden měsíc v řadě), nebo při aplikaci na velké plochy kůže mohou objevit teoreticky změní, jako je atrofie (pokles objemu) kůže, rozšířené žilky, strie, pustulární vyrážka, zvýšené ochlupení, bílé skvrny na kůži Bílé skvrny na kůži – Jaké jsou příčiny a jak se léčit? , Avšak klinické studie neprokázaly žádné takové změny na kůži při používání léku po dobu tří po sobě jdoucích měsíců u dospělých a dětí za měsíc.

Bradavice v ústech – a to je možné

Bradavice se může vyvinout v ústech ve stejným způsobem, jako na genitálie. Navzdory tomu, že takový lokalizace genitálních bradavic je raritou, co potřebujete vědět o tom, a vzhled charakteristických změn v ústní dutině okamžitě se poraďte se svým lékařem.

Proto se může v ústech objeví genitální bradavice

Genitální bradavice v ústech jako projev člověk papillomavirus nákazu. Protože jsou obvykle 6 a 11 typů HPV, které jsou patogeny, jako je infekce v oblasti genitálií.

Infekce se často vyskytuje prostřednictvím pohlavního-orální kontakt. Současně lidský papilloma virus (HPV), připadá na sliznici dutiny ústní a hltanu a hrtanu. HPV je zaveden do buněk hlubokých vrstev sliznice (epitelu), a v současné době neprojevuje.

Někdy se během těhotenství nebo při porodu je infekce plodu od matky. Během těhotenství, infekce ve většině případů se tak nestane, protože dítě bylo chráněno před infekcí. Skutečné nebezpečí spočívá v čekání na něho v době narození, takže v případě, že matka má genitální bradavice v oblasti genitálií, se obecně doporučuje provést císařským řezem.

První projevy nemoci může dojít během několika měsíců po infekci, je spojen s tím, že HPV infikované epiteliální buňky hluboké postupně stárnutí a pohybuje se směrem ven. Když se objeví na povrchu sliznic a kůry, virus také přijít na povrch – "plný síly zachytit nová území." Nejčastěji prvním projevem této nemoci se shodují se snížením imunity Odolnosti – druhy a vlastnosti u dětí u dospělých na pozadí nachlazení, zranění, stres či některých běžných nemocí.

Bradavice v ústech se začínají objevovat na sliznici jazyka, vnitřní strany tváře a rty, tvrdého a měkkého patra, červeným okrajem malých bezbolestné nadmořských výškách, které lze rychle, během několika hodin, aby růst a zastavit další růst, dlouho udrží stejnou velikost , Příliš rychlý růst genitálních bradavic v ústech je vzácný.

Někdy se genitální bradavice objeví na sliznici hltanu a hrtanu – tyto projevy se často vyskytují v imunodeficiencí, zejména infekci HIV. Při umístění v hrdle, mohou interferovat s příjmem potravy, jako jsou neustále zraněni a krvácení. V oblasti drobných traumat obvykle implementovány další infekce (obvykle bakteriálního, plísňové) a trvalé zjizvení dotyčného o bolest v krku pacienta a suchý kašel Suchý kašel – ať už se starat o to? – Účinky chronického zánětu hltanu Faryngitida – doporučená domácí léčba ,

Objeví-li se bradavic na stěnách hrtanu a hlasivky v oboru, mohou se k ohrožení života pacienta, protože zabraňují průchodu vzduchu v dýchacích cest. A protože bradavice mohou růst velmi rychle, respirační selhání může vyvinout náhle, mezi viditelným zdraví. Avšak více příznaků hrtanu se stále zvyšuje postupně: Jako první světlo, a potom zvyšování chrapot. Někdy, hlas může zmizet úplně. Tito pacienti jsou velmi důležité, aby okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Děti, které byly infikovány během těhotenství nebo porodu od matky často mají léze hrtanu a hlasivek po dosažení věku dvou let. To je nebezpečné, protože nemoc může způsobit respirační poruchy.

, Jak identifikovat genitální bradavice v ústech

Pokud jsou bradavice nachází v ústí diagnózy je snadné. Identifikovat genitální bradavice v krku a hrtanu může jen orolaringolog se speciální instrumentální vyšetření. Za to, že by měl být pacient vyšetřen gynekologa nebo urologa k detekci genitálních bradavic v oblasti genitálií.

Vždy se provádějí laboratorní zkoušky k potvrzení diagnózy a identifikovat co-infekce. Například výzkum na syfilis Syfilis – trest Venuše (Wasserman) a HIV infekce je v tomto případě povinné. Vzhledem k tomu, sliznice dutiny ústní a horních cest dýchacích a stěry jsou přijímána pro PCR – DNA analýza odhaluje tomuto patogenu. Kousky tkáně bradavic jsou přijímána biopsií pro histologické vyšetření – pro detekci změn v buňkách, charakteristiky HPV infekce a stav buněk do okolních tkání.

Malé genitální bradavice v ústech může trvat na vlastní pěst po léčbě a rozepření zamítnutí špatných návyků (kouření, pití alkoholických nápojů, silný čaj a káva). Je-li ke zvýšení genitálních bradavic, které jsou odstraněny chirurgicky. Takže si s bradavicemi v hltanu a hrtanu.

Bradavice na jazyku – se vyskytují u dospělých a dětí

Bradavice na jazyku se může objevit jako sexuální a domácí způsobem s převodovkou. Z tohoto důvodu mohou objevit nejen u dospělých, ale také u dětí. Někdy se choroba může šířit v dětských skupinách. "Culprit" je to stále stejný člověk papilloma virus (HPV).

Bradavice se objeví v jazyce, je v kontaktu s sliznice jazyka, lidského papilloma viru. To se může stát při sexu (orální-genitelnom) nebo domácí (úzkém kontaktu s pacientem) kontaktu. To je důvod, proč genitální bradavice se mohou objevit u dospělých a dětí.

Jakmile se na sliznice jazyka, HPV proniká hluboko do jeho vrstvy, a tam "skrývá" neomezeně dlouho. Ve většině případů, inkubační doba onemocnění je jedním – tři měsíce. Ale někdy, HPV neprojevuje v průběhu let – většinou se to děje s dobrou imunitou v nosiči viru.

První projevy virové infekce často splývají s pokrokem zrání epitelových buněk infikovaných virem na povrch sliznice, kde je loupané a HPV zůstává na povrchu sliznice. To bylo v tomto okamžiku on je schopen vyvolat onemocnění a nakazit další lidi. Vývoj onemocnění přispěje ke snížení přechodné imunity (nachlazení, stres, nějaká nemoc, zranění) a menšími zraněními v oblasti jazyka.

Poté, co v buňkách sliznice, HPV začne rychle množit a stimuluje rychlé nekontrolované buněčné dělení – růst genitálních bradavic.

Typicky, genitální bradavice se vyskytují pouze zřídka v jazyce, jsou často distribuovány v celé ústní dutině, a mohou také růst na sliznici hltanu a hrtanu.

Hlavními projevy genitálních bradavic jazyka

Condyloma se objeví v jazyce vzhledu jednoho – dvou malých růžové papuly nebo šedavě růžové barvy na zadní (ventrální) povrchu jazyka a ve spodní části ústní dutiny. Počet těchto plaků se zvyšuje, někdy tento proces jde rychle, někdy – pomalý. Papuly seskupeny a vypadají jako malé shluky stříbrné-růžové uzlíky. V budoucnu tyto bradavice mohou zůstat stejné, a může výrazně rozšířit a spojit s sebou k vytvoření dostatečně velká konglomeráty, připomínající plástů nebo květák kohouty. Zánětlivý proces s tvorbou infiltrátu podle nich se obvykle nestává. Ale v případě sekundární bakteriální nebo mykotické infekce Plísňové infekce: k prevenci a porážka zánětlivé procesy mohou přispívat k tvorbě infiltrátů a abscesů.

Genitální bradavice mohou být v jazyce stále zraněný, přimět je, aby vředů. V tomto případě bolestí pacientů, zejména při jídle a mluvení.

Genitální bradavice v jazyce příčiny u pacientů s trvalým pocitem nepohodlí, ale to je zřídka zvrhnout zhoubných nádorů.

Jazykové bradavice mají charakteristický vzhled a diagnóza je obvykle vyrobena v rámci zkoumání, má pacient lékaře. Nicméně, aby se zabránilo syfilis Syfilis – trest Venuše (to může být projev rozsáhlých bradavic) a imunodeficience (HIV) pacienti vyšetřeni na těchto chorob.

Kromě toho histologické vyšetření kousek tkáně je vzat bradavice – označené buňky infikované HPV, kteří mají určité vlastnosti a abnormálních buněk v možný rozvoj rakoviny Maligní nádor: buňky jsou šílený , Identifikovat HPV DNA PCR analýza může pomoci – studovali stěry z lézí.

Pokud se genitální bradavice v jazyce trochu to pomůže antivirovou a regenerační terapii. Ale sami velké bradavice málokdy zmizí, takže jsou odstraněny. Často odstranění genitálních bradavic se provádí cryodestruction – bradavice studenou destrukci tkáně pomocí tekutého dusíku.

Nejmodernější metoda odstranění genitální bradavice Odstranění genitálních bradavic – metoda je vybrat lékaře Jazyk je chirurgický zákrok rádiové vlny (jednotka Surgitron). Radionozh nedotýkají tkaniny plést bradavice se vypařuje to. Rány po takových operací nekrvácí a léčit velmi rychle.

Bohužel, odstranění genitálních bradavic neznamená zotavení. Vyjměte tělo HPV dosud naučili. Bradavice jazyk často dávají recidivě po chirurgickém odstranění. A bojovat v tomto případě je jen jeden způsob: k posílení imunitního systému a zbavit se špatných návyků (kouření, pití lihovin a tak dále).

Genitální bradavice nejsou tak jazyk mají často velmi zřídka maligniziruyutsya, ale po zpracování často opakovat.

Laserové kůry – které z 6 typů postupů, aby si vybrat pro vaši pokožku?

Dámské goggerle – 26 fotografie stylové obrazy v kalhotách-goggerle pro každý vkus | Oční make-up

Taška na dokumenty – co jsou a jak si vybrat dámské business taška? | Oční make-up

Co se nosí s červeným pláštěm – výběr z fotografií stylové dámské sako červená | Oční make-up

Laserové kůry – které z 6 typů postupů, aby si vybrat pro vaši pokožku?

Laser peeling je jednou z nejúčinnějších metod non-chirurgické kůže zpřísnění. Přečtěte si o typech a výsledky tento kosmetický postup, jeho výhody a nevýhody. Naučte se, jak správně pečovat o váš obličej po terapii.

Ženy platí, aby jejich tvář největší pozornost, se snaží, aby pleť hladká, pružná, čistá a zdravá. Peeling s použitím laserové technologie pomáhá k dosažení tohoto cíle v několika sezeních. Je to moderní a bezpečný postup, poskytuje konzistentní výsledky.

Co je laserové kůry?

Popsaný postup je aplikace na kůži mikroskopické poškození, v důsledku čehož je jeho tkáň regeneruje, a buňky začnou aktivně sdílet. Laser pro tvář kosmetika je jedním z nejoblíbenějších činností. Zasedání peelingy pomáhají obnovit epidermální vrstvy, stimuluje tvorbu elastinu, kolagenu a kyseliny hyaluronové.

Jak funguje laser na kůži?

Metody s ohledem manipulace jsou založeny na intenzivní zahřívání a následné odpařování kapaliny obsažené v buňkách. Laser olupování kůže způsobuje mikroskopické popáleniny. Vzhledem k přítomnosti poškození tkáně vyžaduje léčení, které spouští tvorbu nových „mladých“ buněk, aktivně produkci kolagenových vláken a elastinu.

Obličej po laserové peeling se stává hladká a pružná, vytáhne oválné. Tohoto řízení se koná závažné zpřísnění kůže, vyhlazení vrásek. Navíc kurz manipulace pomáhá zbavit se některé nedostatky:

Laser peeling – pro a proti

Výhody této kosmetické dopad je rychlé dosažení několik pozitivních účinků:

 • zvedání;
 • zmizení vrásek;
 • odstranění skvrn;
 • vyhlazení jizev;
 • zlepšení barvy kůže;
 • zvýšení ochranné vlastnosti pokožky;
 • posílení místní imunity;
 • dezinfekce;
 • jednotlivé konfigurační parametry (hloubka průniku paprsku, intenzita);
 • minimální doba rehabilitace;
 • udržitelné výsledky trvající až 6-12 měsíců.

Laser na obličej má své nevýhody:

 • že je třeba chránit pokožku před sluncem po manipulaci;
 • označené zarudnutí a otok pokožky v oblasti dopadu;
 • nepříjemné pocity, někdy i bolesti, v průběhu řízení;
 • riziko vážné popáleniny;
 • vzhled cévní sítě;
 • vytvoření více atrofické jizvy („Marley“);
 • vzhled stařeckých skvrn;
 • předčasné stárnutí kůže;
 • infekce a bakteriální vyrážka.

Většina z těchto problémů dojít, pokud laserový peeling provádí lidé nemají kvalifikaci nebo intenzita paprsku byla neodpovídající. Před začátkem terapeutického kurzu je důležité zajistit profesionalitu kosmetička nebo dermatolog, zdraví použitého zařízení a absence kontraindikací pro postup.

Typy laseru peeling

Existuje několik variant postupů, které jsou klasifikovány podle 4 kritérií:

 • Hloubka dopadu. Povrchní laserový peeling je velmi jemný, to má vliv pouze na horní vrstvy pokožky. Ve střední typ řízení, paprsek dosáhne bazální (nižší) úrovni. Hluboké kůra proniká tak daleko, jak je to možné, až do dermis.
 • Oblast zpracování. Tradiční manipulace zahrnuje zaměřením laserového paprsku v podobě skvrn s jednotným spálení povrchové vrstvy epidermis, se používá jen zřídka. Frakční peeling způsobí bod poškození bez vlivu na okolní kůže.
 • Typ záření. Oxid a CO2-laser má vysoký výkon, mohou být použity i jako skalpel. Erbium možnost má méně intenzivní dopad.
 • Režim teploty. Studené oloupeme funguje pouze na hlubších vrstev kůže, a listy stratum corneum neporušené. Horký typ řízení poškozuje tkáně, který se nachází na linii paprsku.

  Laser oxid peeling

  Popsaný typ manipulace navržen tak, aby ovládání širokou škálu kožních problémů. Carbon laser peel je vážný lékařský zákrok, protože to má zásadní vliv na kůži (kožní vrstva) a může způsobit nežádoucí a dokonce i nebezpečné vedlejší účinky. Tento typ terapie je předepsán pro akné, změny související s věkem, výrazná pigmentace.

  Po 2-3 postupy bude mít znatelný efekt, který vytváří laserový peeling – před a po fotografie ukazují významné zlepšení odstínu a tvaru obličeje, zmizení tmavé skvrny a akné, vyhlazování textury kůže a zlepšit její pružnost. Opakované kurzy léčby (s přestávkou několika měsíců) poskytuje konsolidaci výsledků.

  Frakční laserové kůry

  Aktivní paprsek z takové zařízení je členitý do svazků mikroskopické tloušťky. Frakční laser způsobí, že kůže postavil, celková plocha popálenin nepřesahuje 20-25% z celého povrchu pokožky. Synonyma považovány za manipulaci, jsou:

  Frakční laser peeling je méně traumatizující, když ve srovnání s konvenční metodou („spot“). Nepoškozuje zdravou kůži, takže nevyžaduje dlouhé období zotavení; kůže se hojí velmi rychle. DOT terapie zřídka způsobuje komplikace, infekce a další negativní vedlejší účinky. Odhadnout vliv této technologie na předložených fotografiích.

  Erbium laser obličeje slupky

  Zvažte typ řízení se odkazuje na nejvíce oslabené varianty hardwarové efekty. Erbium laser se používá v kosmetice pro léčbu citlivé pokožky:

  Erbium laser dosáhne pouze na střední a povrchové vrstvy epidermis, takže to nevyvolává nežádoucí vedlejší účinky a je doprovázen velmi krátké období obnovy. V kosmetické praxi se používají smíšené systémy, v nichž v kombinaci je varianta peeling a další výkonný laser. To pomáhá výraznější výsledky s minimálním rizikem komplikací.

  Laser peel CO2

  Tento typ manipulace je jednou z variant uhlíkový dopad. Peeling CO2 laser je nejintenzivnější typ postupu, který je aplikován na opravě vážné vady na kůži:

  • hluboké vrásky;
  • velké jizvy a jizvy;
  • rozsáhlé post-akné;
  • velké a tmavé stařecké skvrny;
  • krtci a bradavice.

  Hlavní nevýhodou CO2 kůry je považována za vysoká pravděpodobnost popálení. Laserový paprsek v těchto zařízeních, proniká hluboko, dosahující dermální vrstvy. V případě, že odborník není správně vypočítat intenzitu a dobu trvání aparátu, léčba může skončit za vzniku atrofické jizvy, vzhled „Marley efekt“, hematomů a cévní síť.

  Studené laserové kůry

  Popsané terapie je forma frakční technologie ošetření pokožky. Studený laser nebo non-ablativ peeling poškození pouze hluboké oblasti epidermis, není ovlivňují stratum corneum. Když je vystavena na světlo v kůži je microlocally oblasti, které okamžitě aktiviziruyutsya obnovu buněk a urychluje látkovou výměnu. Studený možnost manipulace se týká techniky, jemný dopad, a proto, rehabilitace po ošetření je pouze 3-5 dní.

  Hot laserový peeling

  Tento typ léčby je také zahrnuta ve skupině frakční microdamages epidermis, ale to funguje jinak. Horké oloupeme laser zahrnuje použití silné uhlíkové přístroje. Paprsek se vypařuje všechny vrstvy kůže v místě dopadu, pálení vlásek měkké tkáně. Tento laser kůra je doprovázena tvorbou prostřednictvím mikroskopické rány. Vzhledem k bodu popáleniny a snížení celkové ploše pokožky, takže to není jen rychleji regeneruje, ale také výrazně zpřísnily.

  Laser peeling – indikace

  S použitím kosmetické procedury, můžete vyřešit mnoho kožní problémy. Povrch a medián peeling pomáhá zbavit se drobných vrásek, drobné skvrny, izolovaných jizev. Tyto typy manipulace jsou vhodné pro postacne. Hluboký laserový peeling se používá v léčbě více vážné vady:

  • výraznější stárnutí kůže;
  • rozsáhlé pigmentace;
  • velké jizvy;
  • hluboké vrásky;
  • bradavice a névy;
  • hyperkeratóza;
  • folikulární cysty.

  Laser peeling – kontraindikace

  Za léčbu lze považovat jako forma chirurgického zákroku. Laser olupování kůže je doprovázena mikroskopickou popáleniny a poškození vnitřních vrstvách epidermis, což vede k infekci. Den před zákrokem lékař ujistěte se, že zhodnotit celkový stav člověka a ověřuje absence kontraindikací. Laser peeling se provádí v následujících případech:

  • zánět v ošetřované oblasti, včetně herpetická vyrážka, zhoršení psoriázy, ekzémů a dalších nemocí;
  • pustulózní vyrážka;
  • příliš tmavé kůže;
  • těhotenství;
  • sklerodermie;
  • horečka;
  • kojení;
  • systémový lupus erythematodes;
  • onkologická patologie;
  • sklon ke vzniku keloidních a hypertrofických jizev, hyperpigmentace;
  • blízko povrchu epidermis krevních cév;
  • srážení krve;
  • diabetes mellitus;
  • epilepsie;
  • věku 18 let;
  • zvýšená citlivost na světlo;
  • onemocnění kardiovaskulárního systému (opakování);
  • duševní onemocnění;
  • imunodeficience;
  • tuberkulóza;
  • alergický na léky pro úlevu od bolesti;
  • cévní mozková příhoda v anamnéze;
  • přítomnost kardiostimulátoru;
  • čerstvé poškození kůže;
  • hormonální léky.

  Péče po laserové peeling

  V průběhu řízení, kůže zčervená a po několika hodinách začne svědit, loupat, a se objeví bolestivé. To je normální jevy doprovázející laser peeling obličeje, budou zmizí za 3-5 dny, a úplné uzdravení bude trvat 10-15 dní. Správná péče zahrnuje:

 • Zacházení s dezinfekcí (Miramistin, Chlorhexidin). Otřete epidermis je nutné každé 2-3 hodiny v průběhu týdne.
 • Použití hojení ran činidla (Panthenol, Bepanthen). Kůže je pokryta tenkou vrstvou krému nebo masti pro prvních 4-5 dní, každé 3 hodiny, ihned po antiseptické ošetření.
 • Příjem systémové léky (během týdne). Dermatolog individuálně předepíše antibiotika, protizánětlivé, sedativní, herpes.
 • Chrání pokožku před nepříznivými vlivy. K hojení epidermis se bude muset vzdát návštěvy sauny, bazénu, Soláriu, používání kosmetiky. Když ukončíte na ulici, měli byste použít krém s SPF.

  More from my site

  Bundy pro mládež – 32 fotografií stylové modely pro každý vkus | Oční make-up

  S kapucí cardigan – jak nosit a jak vytvořit stylové obrazy? | Oční make-up

  Obchodní styl – pravidla pro vytváření ideální kancelář image | Oční make-up

  Květina nevěsty – všechny podrobnosti o pěstování a péče doma | Oční make-up

  Lobelia – pěstování ze semen, kdy zasadit sazenice, setí triky | Oční make-up

  Hub pěstování – jak pěstovat nejoblíbenější druhy hub doma? | Oční make-up

  Worms u koček – jak se starat o to, co nejvíce účinné prostředky | Oční make-up

  Jak pečovat o tulipány – jednoduchá pravidla pro úspěšné pěstování | Oční make-up

 • Leave a Reply