Vyléčit peeling hub (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Onycosolve – sprej proti houbě Česká republika Sleva -50%

Onycosolve je antifungální lék, který byl uveden do prodeje na světě počátkem roku 2017. Produkován ve formě biogenního spreje, tato forma umožňuje užitečným látkám okamžitě vstřebávat do dermis, pronikat hlouběji a ničit mykózu. V průběhu aplikace se nejen zbavíte nejen houbových infekcí, ale také snížíte riziko opakované infekce.

 • Eliminuje kůži z houby bez relapsů
 • Obnovuje nehtové desky
 • Neutralizuje nepříjemný zápach
 • Normalizuje pocení
 • Během 12 hodin zmírní svědění
 • Čistí suché mozoly a špice
 • Léčí praskliny v patách

1 Jak funguje lék?

Onycosolve je nejnovější prostředek pro zničení houbových infekcí na nohou, nehty a prsty. Díky vysokému obsahu látky ANGELICA ARCHANGELICA je zotavení po dobu několika hodin, budete potřebovat asi 48 hodin k uvolnění houby a zhruba 7 dní k regeneraci!

Hlavní složkou je ANGELICA ARCHANGELICA, která má protizánětlivý účinek a také léčí praskliny a obnovuje nehty.

Vývoj drogy zahrnoval ruské odborníky, kteří se nakonec podařilo vytvořit drogu ze složek rostlin, která nemá obdoby na celém světě! Onycosolve již byl testován v Německu a ve Švédsku, podle výsledků úspěšných studií se droga rozšířila do prodeje v 11 zemích!

 • Fáze 1 – zničení infekce. Užitečné látky pronikají hluboko do dermis a zničí patogenní flóru.
 • 2. etapa – zotavení. Léčí poškozené oblasti pokožky, zjemňuje otřepy a suché kalichy, stimuluje intenzivní růst nehtů, takže nemocné oblasti rostou rychleji.

2 Symptomy hubové infekce

Chytání houbových infekcí je možné v saunách, v koupelnách, na pláži, v sprchách a dokonce i na pedikúru / manikúru.

První měsíc mykóza projde bez povšimnutí, objeví se následující nepříjemné činy.

 • Nepríjemný zápach
 • Pleťový peeling a svědění
 • Cracking podpatky
 • Fingering Nails
 • Změna barvy nehtové desky

Pokud nezačnete léčbu, trhliny rostou do hluboko purulentních vředů, které mohou ohrozit gangrénou. Také houba v 70% případů vede ke ztrátě hřebíků. Proto začněte léčbu včas!

 • EXTRACT DUB BARK – má protizánětlivé, antifungální, antiseptické účinky. Blokuje šíření patogenní flóry, má dezinfekční účinek.
 • ANGELICA ARCHANGELICA – Nedovoluje šíření hub na zdravou pokožku a nehty. Eliminuje svědění, stimuluje regeneraci, saturuje buňky dermis s vitamíny A a E.
 • Salvia officinalis – odstraňuje zápach normalizuje mazových žláz, snížením intenzity pocení.
 • Olej z čajového oleje (MELALEUCA ALTERNIFOLIA) –

4 Jaká je cena a kde koupit sprej Onycosolve?

Koupit Onycosolve v lékárně a na Amazonu nemůže, může být pouze na oficiálních stránkách výrobce s 50% slevou v následujících zemích: Spojené státy, Turecko, Thajsko, Vietnam, Čína, Pákistán, Indie, Japonsko, Rakousko, Andorra, Albánie, Bělorusko, Belgie, Bulharsko Bosna a Hercegovina, Vatikán, Velká Británie, Maďarsko, Německo, Gibraltar, Řecko, Dánsko, Irsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Makedonie, Malta, Moldávie, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko , Rusko, Rumunsko, San Marino, Srbsko a Černá Hora, Slovensko, Slovinsko , Ukrajina, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Chorvatsko, Černá Hora, Česká republika, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Estonsko.

Cena s 50% slevou je pouze 39-49 EUR. Zjistěte na oficiálních stránkách!

Několik minut po odeslání formuláře zavolá operátor zpět kupujícímu, který specifikuje všechny podrobnosti objednávky a informuje o předpokládané době dodání (v průměru 2-3 dny). Veškeré zboží na webu je certifikováno a objednávky na jeho zakoupení jsou přijímány nepřetržitě. Expedice provádí dopravní společnost. Platba při převzetí zboží(dobírka).

5 Návod k použití

Onycosolve je antifungální sprej pro léčbu houbových infekcí v domácnosti. Nepotřebujete lék na předpis! Podle výsledků studie lze zcela vyléčit onemocnění na 1 průběh v 97% případů.

 1. Předem vypláchnout postižené oblasti mýdlovým roztokem. Počkejte na přirozené vysychání, neotřeme s ubrousky!
 2. Postříkejte sprej na postižené kůži a nehty.
 3. Po 5 minutách můžete nosit čisté ponožky. S ponožkami na mykózu je nutné po každém postupu změnit. A špinavé musí být vařené, aby zničily spory na nich. Také neustále měnit ložní prádlo, je třeba ho vařit.
 4. Proveďte postup dvakrát denně.

6 Kontraindikace

Neexistují žádné kontraindikace užívání drogy.

Sprej Onycosolve nemá žádné analogy, protože obsahuje látky, které se v agregátu nikdy nepoužívaly k léčbě mykotických onemocnění. Onycosolve je jediným 97% účinným lékem proti mykóze, proto se v Evropě stalo tak rozšířeným. Biogenní sprej se liší od podobných antimykotických látek v následujících bodech.

 • Jedinečný vzorec složení. Rusští odborníci po dobu 3 let vyvinuli drogu, která může nejen zničit infekci, ale také obnovit postižené oblasti.
 • Přírodní ingredience. Při přípravě se přidávají pouze bezpečné složky rostlinného původu, které pracují přímo na povrchu dermis. Bez GMO, barviv a konzervačních látek.
 • Zničení infekce za 48 hodin. Takovéto rychlé výsledky mezi tisíci antifungálních léků jsou poskytovány pouze přípravkem Onycosolve.

8 Doktorovy komentáře

Američtí a evropští lékaři nazývají Onycosolve – průlom v léčbě mykóz. Lékaři upozorňují, že dobře známý způsob pro zabíjení hub za použití octa je zdraví škodlivé, a neničí bakterie Trichophyton a Microsporum. Kromě alkálie ničí přirozené mikroflóry na kůži, které zcela ničí imunitní systém a činí plísňové infekce u chronické formy! Ano, ocet zmírňuje svědění, ale houbová infekce se nehojí. Zastavte experimentování, pokud již existují osvědčené a bezpečné léky.

Přípravek Onycosolve lze použít i při léčbě mykózy u dětí, protože sprej je absolutně neškodný!

9 Klinické studie

Látka byla testována v období od roku 2006 do roku 2017. Během této doby odborníci provedli více než 300 testů, což potvrdilo účinnost a bezpečnost Onysolve. V testu se zúčastnila skupina žen a mužů ve věku 25 až 78 let. Výsledky byly ohromující pro specialisty:

 1. 98% subjektů se úplně zbavilo svědění.
 2. 87% nohou zmizelo.
 3. 86% pacientů uhladilo kýly a vrásky.
 4. Ve 100% případů došlo k léčení plesňové houby.
 5. Negativní nežádoucí účinky nebyly pozorovány u žádného subjektu.

Názory kvalifikovaných lékařů na léčbu Onysolve potvrzují pozitivní výsledek po použití. Droga je nejúčinnější v komplexní terapii a je schválena dermatology. Vylučuje nejen příznaky, ale také příčinu onemocnění. Neohrožujte zdraví ostatních, protože plísňové infekce jsou velmi nákazlivé. Lékaři doporučují koupit Onysolve jak pro terapeutické, tak pro preventivní účely.

Na rozdíl od tradičních prostředků pro léčení houbových, Onysolve sprej funguje jako sarkofágu, vytváří neviditelný film, který chrání pokožku průnikem patogenních bakterií. Přípravek je zaměřen na minimalizaci růstu spor, a to nejen při odstraňování příznaků.

10 Hodnocení zákazníků

Všimla jsem si špinavého zápachu z nohou manžela, jako jsem si umyla nohy, namačila jsem čisté ponožky a znovu ji cítila. Začal jsem hledat problém. Palis byl podezřelý z houby, ale její manžel popřel, jako by neměl svědění. A někde v měsíci 2 nehty pokryté žlutou barvou a začaly se oddělovat. Koupil jsem masti v lékárně, ale nepomohlo, o týden později se praskliny objevily na patách. Poté jsem narazil na reklamu pro Onycosolve. Dodáno na 2 dny jsem byl velmi překvapen. Aplikuje se rychle, rychle vstřebává. Svrchnutí již uplynulo 10 minut po kreslení, manžel stále rozmazaný, praskliny se začaly hojit. Kromě toho zbyla polovina láhve!

Pracuji jako stavitel na stavbách pro pracovníky instalovat sprchy, takže jsme mohli pracovat po vžít do pořádku. Tady v této duši jsem zachytila ​​houbu. Svědění a bolest. Nemohl spát. Třetí den trýznil. Pak si objednal Onycosolve nebo něco takového. Mazal nehty a prsty 2 krát denně. Okamžitě uvolněná svrbení prošla. Teď je vše v pořádku.

U nás celý dům zachytil tohle! Syn přítele v bazénu zvedl. Noční můra, všichni se svědili jako blázen! Masti 3 byly vyzkoušeny, dokud jsme nebyli doporučeni Onycosolve. Celá rodina musela vzít 3 balíčky, aby každý měl dost. Drahá léčba, ale rychle. Poslal příliš rychle, si nepamatuji, ale myslím, že jsem si objednal v pátek a vzal v úterý. Objednali jsme v Berlíně. Je to škoda, že lékárny nemají prodávat, jsme museli zaplatit za přepravu, i když si myslím, že lékárna mark-up by byli více než jednu platbu převodem. Všude jejich úskalí!

Léčba akné a chemický peeling

S pojmem chemický peeling se v poslední době setkáváme poměrně často. Co vlastně chemický peeling znamená? V první řadě musíme odlišit dříve oblíbený peeling kosmetický.

S pojmem chemický peeling se v poslední dob setkáváme poměrně často. Co to vlastně je? V první řadě musíme odlišit peeling kosmetický, například dříve velmi oblíbený tak zvaný mechanický, při kterém se používají různé složky jako mletá zrnka mechanicky „obrušující“ kožní povrch.

Kosmetický peeling působí jen na kožním povrchu a díky tomu nelze očekávat zlepšení projevů uložených hlouběji, jako například . Naopak u zánětlivých forem akné může dojít ke zhoršení choroby s rizikem rozšířením infekce do okolní tkáně.

Co tedy máme na mysli, když se řekne chemický peeling? Jedná se o lékařský zákrok, neboť chemický peeling je určen pouze do rukou zkušeného lékaře, se jedná o velmi účinný prostředek, jak příznivě léčebně ovlivnit pokožku. Ať se jedná o stavy chorobné, kdy velmi vhodnou indikaci představují různé typy , nebo indikace spíše kosmetické jako projevy stárnutí. Vlastním principem je aplikace účinné látky na kožní povrch, která vede k cílenému odloučení povrchních, případně i hlubších vrstev pokožky. Následuje proces hojení, kdy nemocná či chorobnými projevy postižená pokožka je obnovena novými, mladšími buňkami kůže. To vše se odehrává během několika dnů, případně až týdnů.

Cílem je vyhlazení kožního povrchu, odstranění projevů a jiných nežádoucích stavů, současně dochází ke zlepšení hydratace a zjemnění kožního povrchu. K chemickému peelingu se používají látky různého původu, v současné době se nejčastěji používají α-hydroxy kyseliny (známe je též pod názvem ovocné kyseliny). Vlastnímu zákroku předchází podrobné vysvětlení problematiky s doporučením vhodného domácího ošetřování pleti, ke které se doporučuje pravidelná aplikace krémů s nízkým obsahem ovocných kyselin, nebo obsahující retinoidy – z nichž nejvhodnější Differine gel.

Je třeba odloučení povrchnějších vrstev pokožky a ošetřovanou oblast dobře připravit na vyšší koncentrace účinné látky. Vlastní léčebný zákrok probíhá ve specializovaném ambulanci, kdy se účinná látka ve vyšší koncentraci aplikuje na léčenou plochu a ponechá se působit po dobu až několika minut. Následuje ošetření pleti vhodným ošetřujícím krémem a pleť se začíná obnovovat. V období vlastního hojení se může objevil výraznější zarudnutí, olupování v ošetřených partiích, ale tyto příznaky během několika dnů ustupují. Po několika léčebných kůrách pozorujeme zlepšení projevů a zlepšení celkového stavu pokožky, pleť se vyhlazuje, stává se zářivější, pružnější a takříkajíc omládne. K dosažení optimálního efektu je třeba absolvovat několik sezení, v závislosti na typu pleti, stavu postižení a žádaného efektu.

U koho je aplikace chemického peelingu vhodná ? Chemický peeling je vhodný u pacienta trpícího projevy akné , jako velmi účinná doplňková léčba, účelem je otevření ucpaných pórů a vyčištění pleti, v jisté míře dokážeme ovlivnit i menší a povrchnější jizvičky. Výhodou je možnost jednoduché aplikace i na velké plochy, dále poměrně rychlý nástup účinku a nízké riziko výskytu komplikací, pokud se ošetřovaný drží doporučení lékaře. Omezení znamenají jarní a letní období, kdy zvýšená intenzita slunečního záření může znamenat vyšší výskyt komplikací. Proto se kůra chemického peelingu aplikuje mimo toto období. V období, kdy není možná aplikace chemického peelingu, je velmi vhodné dlouhodobě ošetřovat pokožku například Differine gelem tak, abychom dosáhli udržení zlepšeného stavu po dobu co nejdelší. Neboť i této metody platí, co platí u jiných terapeutických postupů, že nemůžeme čekat trvalé zhojení, ale lze očekávat opětovný návrat potíží a akné. Nutno též poznamenat, že tato metoda nepatří mezi procedury hrazené zdravotní pojišťovnou a tedy si je pacient hradí každý sám.

Chemický peeling v rukou zkušeného lékaře představuje velmi účinnou a poměrně rychlou léčebnou metodu, vhodnou kromě jiných indikací i u akné.

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Potřebujete se poradit s lékařem o svém zdravotních stavu? Jeho odpověď obdržíte do 3 pracovních dnů. Napsat lékaři

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Zdravím všechny, které si stále nejsou jisté, zda chem. peeling podstoupit nebo ne. Je mi 18 let a akné mám už asi od 12. Nikdy mi nic nepomáhalo. Trápily mě kromě akné pupínků také rozšířené póry, velmi mastná pleť, T – zóna. Před rokem jsem začala používat Zineryt. Ten mi velmi pomohl, opravdu doporučuji. Předtím žádné masti jako Acnex nebo Acnemycin neměly žádný výsledek. Pleť i po Zinerytu stále byla problematická a procházela různými obdobími, kdy byla lepší a kdy horší (ale pořád tam byl viditelný výsledek používání Zinerytu). Letos v dubnu jsem nakonec podstoupila chem. peeling. Doktorka mi ho udělala jen lehce, myslím si. A natřela pouze tváře. Pak se mi to asi týden hojilo, nevypadalo to zle ani to nehnisalo, vypadalo to spíš jako trochu popálené a občas jsem to také tak cítila. Vše bylo OK, ale myslela jsem si, že chem. peeling se mnou nic neudělal. Nyní je červenec a moje pleť je tak od června velmi čistá.. Stále se mastí a má rozšířené póry, ale akné nikde. Je sice stále se zanešenými póry atd, ale to hlavní – akné pupínky – se momentálně vůbec nevyskytují. Zlepšení u mě přišlo až později (cca po měsíci), ale myslím si, že to byl právě chem. peeling, přestože jsem si myslela, že to se mnou nic neudělalo. Samozřejmě by za to také mohly moci hormonální změny. Ale myslím si, že tím to nebylo. Určitě doporučuji tedy. Chem. peeling mi také doktorka natřela na hruď, tam mám až ty “zazádkované pupínky”, které nejdou vyléčit ani mastí nebo vodičkou, ani vymačkáním. je to asi ta těžší nebo těžká forma akné, vyléčí se to tedy nejspíš jen hormonální změnou, nebo, jak řekla doktorka, také až mírně operačním zákrokem (a na to kašlu :-)). Ještě jsem také užívala antikoncepci Belaru, která má mít na pleť také velmi pozitivní účinky, ale výsledky se nedostavily. Neztloustla jsem, jen mi lehce narostla stehna – pravděpodobně to je zadržování vody, které je u Belary možné. A tím se i lehce objevila celulitida. Belaru bych tedy chtěla vyměnit za jinou antikoncepci.

24. července 2007, 11:27:14

Ahoj. Já jsem chemický peeling absolvovala na akné a to sice chemický peeling Renophase v jednom salonu na Praze 3, nemohu si vzpomenout na jméno salonu. Absolvovala jsem kůru 5ti ošetření, nic se mi neolupovalo, zarudlá jsem byla minimálně a po těch 5ti aplikacích mám akné prakticky téměř uplně pryč. Taky jsem váhala, ale fakt toho nelituju, má to být nějak šetrnější než klasické chemické peelingy a ještě to má vyživovat pleť do hloubky jak mi bylo vysvětleno. Pro víc informací mi klidně napište na seherezadka@seznam.cz

14. května 2014, 17:55:31

Zdravím.Před časem jsem měla podobný problém a nemohla jsem se ho zbavit.Nedávno kamarád dovezl novou technologii na léčení kož.problémů.Mě to pomohlo a zatím jsem v klidu.Jestli chcete vědět víc tak mu napište na mirunka22@gmail.com.Vladis

15. února 2009, 12:29:12

Celkový počet příspěvků v diskusi: 15. Vstoupit do diskuse.

Klikněte na část těla, která Vás trápí a otestujte se online.

Archiv živých diskusí zde

Na vaše dotazy odpovídají na Ordinace.cz lékaři z různých odborů při pravidelných chatech, zde si můžete přečíst položené otázky i odpovědi odborníků.

Potřebujete se poradit s lékařem o svém zdravotních stavu? Jeho odpověď obdržíte do 3 pracovních dnů. Napsat lékaři

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Chcete-li mít přehled o nových článcích na Ordinace.cz, objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

 • Příznaky rakoviny, které bychom neměli podceňovat (4878 čtenářů)
 • Zubní kámen. Jak ho odstranit? (4458 čtenářů)
 • Máte neustále ucpaný nos a rýmu? Možná se jedná o nosní polypy. (3757 čtenářů)
 • Rýmovník, bylinka nejen na rýmu a nachlazení (3227 čtenářů)
 • Příspěvek na péči: Pro koho je určený a jak o něj zažádat (2498 čtenářů)
 • Od ledna 2018 se zásadně mění očkovací kalendář pro děti i dospělé (2391 čtenářů)
 • Pozor na zubní kazy u dětí. Vznikají rychleji než u dospělých a chrup mohou doživotně poškodit. (2166 čtenářů)
 • Nemocné ledviny nebolí (1913 čtenářů)
 • Kdo má nárok na lázně a jaké jsou typy úhrad (1808 čtenářů)
 • Předání zdravotnické dokumentace při změně lékaře (1681 čtenářů)

Ahoj Jeane syn má plýcní chlamydie .Nevím jestli to má chronické a jsme z toho dosti… Diskutovat

Bral jsem Lexaurin nepravidelně 1,5 roku a pak denně asi 6 měsíců. Žádné deprese jsem… Diskutovat

Ja teda nevim, na jake razove vlne jste byla. Ale ja chodim na fokusovanou razovou vlnu… Diskutovat

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.

Copyright Pears Health Cyber, s. r. o. 2018,

Poslední aktualizace 3.4.2018, ISSN 1801-8467

Jak vyléčit akné pomocí přírodních složek?

Akné je jedno z často se vyskytujících kožních onemocnění. Trápí muže i ženy a to v každém věku. Vyskytuje se hlavně u dospívajících a mladých lidí do 25 let. Příčin vzniku akné je mnoho, nejčastěji ale akné způsobuje přemnožení bakterií (tzv. Propionibacterium acne ), špatná životospráva nebo hormonální změny. Velmi často si k zhoršení akné přispíváme sami a to nesprávnou péčí o pleť, a pokusy si pleť svépomocí vyčistit – “vymačkat” doma. Stejně tak si ale sami umíme pomoci ke zlepšení pleti. K dispozici máme množství přírodních složek, které nám také pomůžou. Stačí se držet několika jednoduchých zásad. Méně je více a proto si při čištění pleti osvojte jednoduchou rutinu.

Šetrné odlíčení

Zapomeň na odličovače a micelární vody. Odličujte se kokosovým olejem. Rozpusťte ho mezi prsty a masírujte jím celou tvář a oči. Získáte tak efekt 2 v 1. Bez problémů šetrně odlíčíte i voděodolný make up a zároveň pleť ošetříte. Kokosový olej hydratuje, pleť uklidňuje, zmírňuje začervenání a působí antibakteriálně. Proto je při léčbě akné ideálním pomocníkem.

Čištení bez mýdla

Mýdlo pleť extrémně vysušuje a může podráždit příliš citlivou pleť. V obou případech docházení ke vzniku a zhoršení akné. Proto na čištění pleti používejte produkty bez obsahu mýdla. Podívejte se po nich v lékárně. Vyrobit si ho ale můžete i doma a to pomocí ovesných vloček . Jak?

Vezměte hrst čistých ovesných vloček a namočte je do malého množství vody. Vznikne vám směs s kterou si vyčistíte pleť stejně jako z běžným gelem na čištění. Ovesné vločky jsou skvělé, protože výborně čistí a zároveň pleť zklidňují a působí protizánětlivě. Na léčbu akné jsou jako stvořené. Jestli použijete přípravek z lékárny nebo si ho vyrobíte sama, na pleť při čištění netlačte, mohli byste si ji poškodit a akné by se vám tak mohlo rozšířit.

Peeling jen výjimečně, dopřejte si pleťovou masku

Drsnému peelingu se při léčbě akné vyhněte. Může totiž pomoci k šíření akné. Při léčbě akné dochází k odlupování kůže častěji a proto je dobré udělat si jemný peeling, ovšem maximálně 2x týdně. Vyhněte se nežádoucímu složení a vyrobte si účinný peeling doma.

Přírodní čistící peeling na akné z ovesných vloček

 • 2 čajové lžičky rozmačkaného banánu
 • 2 čajové lžičky rozmixovaných ovesných vloček
 • 1 čajová lžička medu
 • 1 čajová lžička mléka

Pokud vynecháte ovesné vločky a mléko nahradíte jogurtem, vznikne vám výborná pleťová maska. Používejte ji ale maximálně 3x týdně.

Správná tonizace

Po čištění, případně peelingu následuje tonizace. Zapomeňte na tonika z drogérie. Používejte přírodní růžovou vodu . Ta působí antibakteriálně, protizánětlivě, pleť uklidňuje a urychluje její hojení.

Pleť poctivě hydratujte

Po každém navlhčení pleti je nutné pleť hydratovat správným krémem. To, že mastnou pleť je potřebné vysušovat a vyhýbat se hydratačním krémům, je jen mýtus. Pleť, která není hydratovaná se sama mastí mnohem více.

Závěrečná péče

Každý večer, lokálně, na aktivní akné aplikujte Tea Tree olej . Ten má silné protizánětlivé složení a zároveň pomáhá akné vysušit a urychlit tím proces hojení.

Akné často zanechává červené flíčky a jizvy. Pleť se jich časem do jisté míry zbaví sama, ale tento proces můžete i sami urychlit. Na jizvy je skvělá brambora. Rozkrojte ji na půl a masírujte postižená místa. Stejným způsobem funguje i citrón. Výborným pomocníkem při léčení jizev po akné je i soda bikarbona. Smíchejte ji s vodou. Vytvoříte tak hustou kaši, kterou nanesete na postižená místa a necháte zaschnout. Potom umyjte.

Odhalte tajemství korejské krásy

Zjistěte jak vyléčit problematickou pleť a oslnit přátele nádherným úsměvem. Revoluční korejská kosmetika a sofistikovaný přistup k péči o pleť, Vám změní život. Místo navštěvování předražených salónů, teď máte jedinečnou možnost o sebe pečovat z pohodlí domova. Pokud Vás trápí problematická pleť, rozhodně Vám doporučujeme vyzkoušet náš tříkrokový postup. Všechny uvedené produkty jsou od značky CosRX, která se přímo specializuje na problematickou pleť.

6,0 LOW PH vaši pleť dokonale vyčistí a rozjasní.

 • Krok Tonikum

  Po umytí, je potřeba obnovit přirozené pH pokožky, a to velice rychle, ideálně do 10 vteřin. Pro tento účel Vám doporučujeme bezkonkurenční tonikum AHA/BHA CLARIFYING TREATMENT TONER – ČISTICÍ HOJIVÉ TONIKUM S AHA A BHA KYSELINAMI

 • Krok ošetření

  BHA BLACKHEAD POWER CREAM – KRÉM PRO ŠETRNOU PÉČI O PLEŤ S KOMEDONY je doslova léčivý přípravek, který zlepší nejenom barvu a vzhled vaší pleti ale pomáhá předcházet zánětům a opětovnému podráždění. Díky vysokému obsahu přírodních BHA-kyselin, je extrémně účinný a neuvěřitelně rychle pocítíte jeho blahodárné a omlazující účinky.

  Další informace, které vám prozradí jak správně pečovat o svojí pleť naleznete v našem blogu v článku KRÁSA PO KOREJSKU: PERFEKTNÍ PLEŤ V 10 KROCÍCH ANEB TAJEMSTVÍ „VĚČNÉHO“ MLÁDÍ KOREJEK.

  How to Paint Hubcaps & Center Caps

  Anyone can learn "How to paint or repair scratched plastic hub caps", at home. Please note that Hubcaps.com has a fully equipped modern facility that does NOT restore our hubcaps in this same manner. This video is for the do it yourself-er!

  Items Needed: Fine 0000 steel wool, fine 220 grit sand paper, a block of wood, dull aluminum silver or satin black spray paint, a terry cloth towel and masking tape.

  Carefully remove your hubcaps with special removal tool. Wash your peeling, scratched plastic hub caps completely using fine steel wool and water. Do not remove all of the existing paint from your wheel cover. Rinse and let dry.

  Tape off emblems & Lug nuts. Sand the scratches and peeling areas only. Rub a dry steel wool pad over the entire wheel cap until smooth. Wipe with a dry terry towel.

  Touch up with silver spray paint for most hub caps, spraying only the areas that were sanded and are missing some original painted color. Spray clear coat on the entire hub cap after the touch up is dry. Do not use clear coat on satin black center caps.

  Questions covered in this video:

  How to remove scratches from your hubcap.

  Can you spray paint hub caps or center caps?

  How to fix peeling scratched wheel covers & wheel caps.

  Here at Hubcaps.com, we are not just another business trying to sell you more wheel covers! We actually care about you keeping your hub caps on!

  So we have created a series of short "How To " videos that any customer can watch and easily put to use. Please find the "Videos" link at the top right hand corner of our website and check out the videos we’ve made. We promise that you will come to use these videos as a valuable resource, both now and in the future!

  And please remember to "Like Us" on Facebook and Google+ (It helps us a lot)!

  The Hubcaps.com Team

  Hubcaps.com Since 1979

  5611 Kimball Court, Chino California 91710 (909) 597-2600

  Phone hours: Monday – Friday 7:30 am to 5:00 pm (Pacific Time)

  Vyléčit peeling hub

  How to Repair Plastic Wheel Covers

  If your car has hubcaps (or wheel covers) instead of solid wheels, you might notice the covers become chipped and damaged with age and road wear. Instead of buying solid wheels, you can repair your damaged wheel covers with a new coat of paint. Using a few simple tools and some specialty paint, you can refinish your hubcaps so they look like new.

  Remove the wheel cover from the car. Using a flat-head screwdriver, gently slide the tip of the screwdriver between the wheel cover and the wheel. Slowly pry the clips away from the wheel, working your way around the wheel cover until it's free from the tire.

  Wash the wheel cover with soap and water. Remove any bugs, brake dust, and dirt from the wheel cover. Dry it thoroughly when finished.

  Sand the wheel cover. Using 600-grit sandpaper, gently sand any rust, scratches, and road grime from the entire face of the hubcap.

  Wash the wheel cover with soap and water a second time. This will remove any of the sanding residue from the surface, which will cause small bumps in the final finish.

  Place the wheel cover on a few sheets of newspaper. Pick a well-ventilated location (outdoors is ideal), but not windy. You do not want any debris to blow on your project while the paint is drying.

  Spray primer on the hubcap. Thoroughly coat the hubcap with primer. Use a spray pattern that runs side to side, as well as front and back (similar to tic-tac-toe). Using this pattern will keep you from having any striping that might occur when painting in only one direction. Allow the wheel cover to dry, and then spray a second coat.

  Paint the wheel cover. Once the primer is dry, paint the wheel cover in a similar pattern, allowing the cover to dry completely between coats. Check the paint can for the appropriate drying time.

  Spray the wheel cover with clear coat. Allow the wheel cover to dry between coats. Spray the cover with two or three coats of clear coat. This will give your hubcap a professional, tough finish.

  Replace the wheel cover on the car.

  Wear a mask when you are painting. Even though you are in a well-ventilated area, you don’t want to breathe any of the toxic fumes.

 • Items you will need

  • Primer
  • Wheel paint
  • Clear coat
  • Flat-head screwdriver
  • 600-grit sandpaper
  • Newspaper scraps

  References

  About the Author

  Joshua Black is a business writer, copywriter and blogger who began his professional writing career in 2000. He has written numerous eBooks and has articles published on various websites and ezines on topics in small business, marketing, sales and sports. He holds a Bachelor of Science in industrial design from Western Michigan University.

  Leave a Reply