Vyléčit houbu na nohou doma (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Jak vyléčit nehtů houba na nohou doma lidových prostředků

Plísňové porážka nehty – společný infekční onemocnění způsobené patogenními mikroorganismy, známý jako epidermofity. Nakažených touto nemocí, muži, ženy všech věkových kategorií. Přítomnost hub označuje silné svědění, změny ve struktuře nehtové ploténky, že žloutnutí, vzhled šupinaté plochy. Zbavte se nemoci je obtížné. Léčba houba zahrnuje použití řady léčivých přípravků pro vnitřní i vnější použití.

Kde se houbu na nohy, a jak ho rozpoznat

Vznik plísní na nohou předchází kontaktu s nemocnou osobou nebo jeho boty. Infekce se vyskytuje v přeplněných místech, příznivých pro rozvoj patogenů, – sauny, koupele, bazény, sportovní komplexy. Nicméně, ne všichni lidé navštívit tato místa trpí plísní. Epidermofity usadit na nohy těch, kteří nosí uzavřené boty pevně a náchylné k pocení. Podle odborníků tyto houby preferují mírně zásadité nebo neutrální vlhké prostředí.

Podle statistik, mykóza infekce někdy vyskytuje v interiérech, které poskytují služby pro úpravu nehtů, pracovníky, kteří nemají kontrolovat dodržování hygienických norem. “Niggles” houba často dospělí, děti mykóza vzácné. Lékaři připisují věkové změny v pH pokožky, oslabení imunity proti různým chorobám. Někdy důvody pro vývoj houby jsou:

 • onemocnění štítné žlázy;
 • endokrinní poruchy;
 • Gastrointestinální choroby;
 • Porušení nadledvin provozu.

Riziko skupina zahrnuje lékařské lidí, kteří zneužívají alkohol, kouření. Rozpoznat nemoc zvláštní pomoci změnit strukturu nehtu a barvy. Se zavedením houby je její bílé barvě, žluté, hnědé, černé odstíny. Pacient barva nehtů závisí na druhu patogenu (zatuchlý, kvasinek nebo Dermatophyte).

hřebík sama o sobě začne stratifikaci a rozpadat. S postupem času je jeho keratinizace. Rozpoznat houba pomáhá výrůstky na nehty, které se staly v průběhu času více a brání léčbu. Nicméně, tyto příznaky nejsou na první pohled patrné. Někteří lidé nejsou vědomi této nemoci, takže trvá vážné, ve kterém houba vede k destrukci nehtové ploténky. Zanedbávané nemoci léčitelné s velkými obtížemi.

Jak nebezpečné plísně

Také nepříjemné vnější projevy, houba je škodlivé pro tělo. Jejím hlavním nebezpečím je, že zastaralá houba způsobuje nemocnosti jiné závažné onemocnění (diabetes, alergie, astma). Postupně se zcela vliv na nehtové ploténky a vztahují se na tkáň v kontaktu s nehtem. Podle odborníků se jedná o druh vodítko pro dalších infekcí.

Někdy se na pozadí sníženou imunitou houby je schopen proniknout do vnitřních orgánů a způsobit jejich porážku. Ne poslední místo v seznamu zaujímá intoxikaci. Některé druhy hub v průběhu svého života produkují toxiny, které se pomalu otrávit tělo pacienta. Nail houba má vliv na duševní pohodu lidí. Na pozadí fyzické nepohodlí u pacienta vyvíjí choulostivých postoj k sobě, objeví negativní emoce, pocity o vývoji nemoci.

Přehled léčiv – seznam tablet, krémů a mastí

Co může vyléčit nehtů houba na nohy? Tradiční medicína nabízí celou řadu nejrůznějších nástrojů, které se zabývají tímto nepříjemným onemocněním. To Prostředky pro orální i topické použití. Každý z nich zahrnuje zničení patogenních organismů, ale ve spojení s širokou škálou léků a přítomnost specifických vlastností, vybírat výrobky a určí průběh léčby by měl být kvalifikován pouze. V počáteční fázi onemocnění napomáhá vyrovnat se s houbou takovými vnějšími prostředky:

 • Batrafen – Medical nehtů houba. Jmenovaný režim, kurzy po dobu 30 dnů. Terapie zahrnuje aplikaci laku v prvním měsíci jednou za dva dny. V druhém měsíci Batrafen aplikuje jednou za tři dny. Vedle plné obnovení nehtové ploténky léky používané po 7 dnech.
 • Ciclopirox olamin – nehtů houba. Naneste přes postiženého nehtu v den jednou. Před nanesením laku se odstraní postiženou část nehtu s pilou, která je součástí produktu. Délka léčby závisí na stupni vývoje onemocnění.
 • Lac Lotseril. Tento nástroj by měl být aplikován jednou za tři dny průběh šesti měsíců do jednoho roku.

 • Sérum na nehty mikozan způsobí destrukci patogenů, vytvářet podmínky nepříznivé pro další rozvoj houby. Používá se po dlouhou dobu. Doba trvání léčby závisí na charakteristikách růstu nehtů a zničení oblasti. Minimální průběh léčby je 28 dní. Naneste lak dvakrát denně čistit nehtovou ploténku. Potom se povrch nehtů se vztahuje, pokud je to žádoucí, dekorativní lak manikúru.
 • Nástroj pro odstranění hřebík umožňuje bezbolestné odstraňování porostů a nemocného nehtu. Látky, které jsou součástí přípravy na odstranění nehtu a zdravého opětovný růst. Nástroj se nanáší tlustou vrstvou bez tření, na připravené dobře dušenou nehtové ploténky, vyhýbat se kontaktu s zdravé tkáně. Top náplast zavře za 4 dny. Pak, po předběžném paření, poškrábaný oddělené vrstvy. Tento postup je provést kompletní čištění nehtů.
 • Lamisil (sprej, gel, krém) proti široké spektrum hub. Je doporučeno pro velké léze. Použít znamená, že ne více než dvakrát denně. Před použitím, postižené oblasti jsou čištěny a vysuší. Produkt je vstřikována nebo aplikována na důkladné smáčení postiženého nehtu a okolní kůže.
 • Terbinafin (krém, mast) – anti-houbové pro venkovní použití. Používá se 1-2 krát denně. Droga se hromadí v tkáních v koncentracích potřebných k dezinfekci. Průběh léčby je 1-2 týdny.
 • Lamitel (sprej) – nástroj pokrývá široké spektrum patogenů. Použita na oblasti, infikované houby (až do úplného zvlhčení) po dobu jednoho týdne, ne více než dvakrát denně.
 • Mikozoral (mast) má fungicidní účinek. Usnadňuje manifestace symptomů. Aplikuje dvakrát denně. Průběh léčby je stanoveno ošetřujícím lékařem, může trvat od 2 do 4 týdnů.
 • Exoderil (krém) – účinný lék na plísně nehtů. Krém má antibakteriální, protizánětlivé účinky, podporuje zmizení svědění. Bolavá promazat jednou denně. Doba trvání léčby závisí na typu onemocnění (od 14 dnů do 6 měsíců).

Pokud externí přípravky měl plíseň na požadovaném účinku, nebo onemocnění hodně chodu, odborníci předepsat perorální antidiabetika. Tablety, stejně jako gely, masti, aerosoly mají ničí houby blokující účinek a jejich schopnost reprodukce. Nejúčinnější pro plísní a kvasinek jsou:

 • Orungal. Pomáhá léčit houba je vypuštěn. Používá se v závislosti na konkrétní chorobě nebo režimu, nebo dlouhodobě, kontinuální chodech (3 měsíce). Podle schématu: první vypijte 1-2 týden 2 tobolky jednou denně. Opakované kurzy se konají za tři týdny. Kurzy jsou opakuje několikrát před obnovou. S dlouhodobou průběh léčby předepisován pít jednou denně, 2 kapsle.
 • Diflucan (flukonazol). Účinný lék, který pomáhá, aby starý houba. Nápoj činidlo podáváno jednu tobolku jednou za 7 dní. Samozřejmě – 30-36 týdnů.

Léčba houby doma bez drog – lidové léky

K doplnění lékařského ošetření nehtů houba jsou lidové léky. Jejich aplikace – není všelékem proti infekci, ale lidové léky účinně odstranit symptomy nemoci, podporuje působení léků. V případě použití dalších terapií, poraďte se s lékařem. Nejběžnějším prostředkem houby, používané v alternativní medicíně je jód, česnek, ocet, peroxid vodíku, vlaštovičník, citron, propolis.

 • Jod. Alkoholický roztok jódu má dezinfekční a antiseptické. To má přímý vliv na houbu, zabíjet jej. Použití jód je povoleno v případech, kdy není alergie na něj. Za tímto účelem se pět procent roztok jodu se aplikuje na postižené nehtu jedna kapka dvakrát, ráno a večer. Jako preventivní opatření, zacházet s jódem a zdravé nehty. O týden později, by měly snížit počet procedur. Průběh léčby trvá asi dvacet dnů až měsíc.
 • Česnek. Na základě tohoto koření bylo mnoho způsobů, jak zacházet s plísní. Jedním z nejpopulárnějších je léčba plísňových infekcí nehtové ploténky česnek alkoholové tinktury. Pro její přípravu ve stejných poměrech vzít alkohol a kaší, aby pyré česnek. Dostal léky zředí se malým množstvím destilované vody. Tato hmotnost tuku s nehtové ploténky. Na základě česneku a smetana vyrobené z houby. K tomu, vzít ze stejných dílů máslo a šťouchané česnek. S tímto masti komprimovat na postiženého nehtu na celou noc.
 • Ocet. Účinný prostředek pro léčbu houby v časných stádiích jsou zásobníky s octem. Bezprostředně před zákrokem je nezbytná pro parní nohy. V malé pánvi, připravte roztok 9% s teplým octem. Pánev je umístěna tak, že ramena nejsou spočívala na jeho spodní straně. Udržet své nohy v roztoku po dobu asi 15 minut poté, co stírání postupu, ale ne se promyje vodou. V průběhu týdne konat dvě takové koupele. Doba trvání léčby závisí na velikosti postižené oblasti.

 • peroxid vodíku. Prostředky známé pro své dezinfekční vlastnosti. Ošetření nehtů houba s použitím peroxidu vodíku účinně již v raném stádiu onemocnění. To se používá k vytvoření speciální řešení pro teplé koupele. V misce zalijeme horkou vodou a přidejte trochu 3% peroxidu. Spodní Výsledný roztok noha po dobu 15 minut. Potom otřete je spíše než běžné mytí vodou.
 • Vlaštovičník. Pro léčbu houby používá šťávy vlaštovičník. Nemocný na nehty promazat nimi každý 6:00. Účinný lék na houby je lékařská řešení vlaštovičník. K přípravě budete potřebovat: 5, čl. vařící vody, 1 šálek vlaštovičník odejde. Surový materiál se přelije vroucí vody a trvají 60-70 minut. Výsledný nástroj se používá pro odpařování nohy, která se koná každých 15 minut 6:00. Doba trvání léčby závisí na stupni vlaštovičník onemocnění.
 • Lemon. Pro léčbu houby pomocí citron, ovoce nakrájené na tenké plátky, které jsou aplikovány na bolavé místo. Lemon Floor dát gázu, zaplatí celofán a opravit všechno s obvazem. Tento postup se s výhodou provádí po dobu 12 dnů v řadě. Podle názorů, tento nástroj je jedním z nejvíce efektivní, rychlé pomoci uniknout z nehtů houba.
 • Propolis. Rychlý a efektivní způsob, jak houbových infekcí nehtové ploténky. Propolis má baktericidní, fungicidní a bakteriostatický účinek. To zmírňuje svědění, záněty, napomáhá hojení ran. Pro tampony léčebných použití s ​​20% alkoholu tinktura z propolisu (podívejte se na dlouhou dobu nemusejí být prodávány v každé lékárně, cena se pohybuje od 20 do 30 rublů na láhev 25 ml). Při léčení plísňových chorob, s pomocí tohoto tinktury, nemocní hřebíky spadnout, obsahující aktualizované spon.

Prevence plísně nehtů

houba léčba – dlouhé a ne vždy úspěšná proces. Se chránit před infekcí bude používat řadu preventivních opatření, včetně prvořadý význam daného hygieně. Dermatologové doporučují denní bázi provádět zpracování obuvi octem nebo formalínu, nosí jen jejich boty při návštěvě lázní, bazénu nebo sauny. Seznam preventivních opatření na ochranu proti plísním, obsahuje následující tipy:

 • Pravidelně vitamin kurzů.
 • Nosit kvalitní boty vyrobené z přírodních materiálů.
 • Zkuste si to v salónech, na sobě ponožky.
 • Nikdo ať vaše boty, změnit jej často.
 • Boj pocení nohou.
 • Pokud jste nuceni chodit bos na veřejném místě, zacházet s nohou speciální antimykotika.
 • Používat deodorant na boty.
 • pravidelně cvičit.
 • V době léčení chronické infekční choroby, gastritida, zánět mandlí a tak dále. P.
 • Podle pravidel zdravé výživy.

Video: Odborné poradenství

Podle odborníků, důvody pro vývoj onychomykózy nebo nehtů houba je pocení nohou. Aby se zabránilo onemocnění je nutno sledovat stav nohou. V případě, že bota se objevil vlhko, podniknout kroky k zbavit vlhkosti. Za tímto účelem, odborníci radí, aby otřete kůži mezi prsty nebo obyčejný ručník suchou nohou s vysoušečem vlasů. Pokud došlo k infekci, nezoufejte. Existuje celá řada způsobů, jak bojovat proti houba, se kterými si můžete přečíst zobrazením tohoto videa příběh:

Jak se zbavit plísně v domácnosti

Elena Malysheva v jednom z pořadů “krása” řekl, jak vyléčit nehtů houba na nohou v normálním domě. Vysvětlit, co je nebezpečné je onemocnění, ukázala na příklad umělého principu zařízení existence a života plísní. Podle ní, pohltí svého “pána”, krmení na kůži a jiných tkáních. Zbavte houby pomáhá použití dvou druhů přípravků pro vnější použití a vnitřní použití. O prostředků a metod léčení říká Elena zjistit z videa:

Přehled výsledků léčby

Ilya, 34 let: I pomohl vyléčit silný houba Terbinafin. jmenovaný jsem, že to pro mě znamená dermatolog kliniku. Lék byl ve formě tablet a mastí. I byla zpracována na dlouhou dobu, a podle schématu, který je sebrán lékaře. Před tím jsem se snažil, abych se zbavit této infekce, ale neuspěl.

Sergei, 25 let: Měl jsem kvasinkovou infekci na nohou. Byl jsem přidělen do nemocnice diflukan kapslí. Loupat lék po dobu šesti měsíců v jednom kuse jednou týdně. Mazal ekzoderil nohám po celou dobu každý den. Poté, co jsem udělal koupel infuze vlaštovičník předpis z Internetu. Šest měsíců trápení a všechny prošly.

Vika, 38 let: Nevím, kde jsem byl infikován této houby. Dermatologické měl po dlouhou dobu. Tři měsíce viděl Orungal. Jako všichni to prošlo, ale opět začala o dva měsíce později. Ukázalo se, – sekundární infekce. Namažte nehty jód. Dermatolog jmenován terbinafinu. Propyl 6 měsíců. Teď tam není žádný problém.

Jak léčit puchýře

Proč jsou tyto bolestivé vzdělání? Takové oblasti epidermální buňky zrohovatělé vrstvy se objeví v oblastech s intenzivní vystavení pokožky třením nebo tlaku. Jak rychle vyléčit kukuřice – problém, který bude tát relevantní pro ty, kteří se objevily takové kuří oka. Přečtěte si více o efektivní způsoby, jak s nimi zacházet.

Jak léčit puchýře na nohou

Hlavní podmínkou pro rychlou likvidaci tohotonepříjemný problém je odstranění příčin vzniku bolestivých kuřích ok. Vhodné nástroje pro toto nejsou prodávány pouze v lékárnách – existuje mnoho způsobů, jak obyčejných lidí o tom, jak léčit puchýře na nohou. Dřívější začátek takové postupy, tím dříve léčení lze očekávat, protože žádné speciální vzdělání péče bude zvýšena, aby se uchytila ​​a způsobit větší nepohodlí a bolest. Během léčby by měl také nosit pohodlné boty s pružnou podrážkou, které nejsou úzce komprimovat nohu.

Jak léčit puchýře na nohou? Metody vystavení bude záviset na typu vzdělávání: Myslíte si, objevily se třel bolavé mokré nebo suché kuří oka je tvořena, který již vrůstá do nohy. Musíme vědět, že jen konzervativní léčba může být použita jako doma. Pokud jste již vyvolal velký kukuřičný kořen, takže hluboko do masa, nelze vyhnout pomoc lékaře. Pouze za podmínky zdravotnických zařízení mají možnost chirurgické odstranění bolestivého vzdělávání mechanickými postupy, laserová terapie nebo kryoablace (tuhnutí).

Jak vyléčit puchýř na patě

Často se jedná o solidní vzděláníjádro základny a jejich rychlé odstranění je efektivnější použít speciální omítky a masti. Například součástí prakticky každé lékárně si můžete koupit finanční prostředky na bázi kyseliny salicylové nebo močoviny, které pomohou změkčit a bezpečně odebrat mozol vytvořenou na paty. Dobrý výsledek bude o používání krémů a Bensalitin Super Antimozolin.

Jak léčit puchýře lékárny prostředky? Je třeba mít na paměti, že tento účinnými prostředky, protože, jak se zbavit kuřích ok a nezpůsobuje podráždění nezasažených oblastí kůže, měly by pouze přímo rozmazání sama corn. návod:

 1. Před nanesením mast nebo krém doporučuje parní lázeň na nohy, a pak potřeme postižené oblasti medicíny a její lepicí těsnění ne méně než 12 hodin.
 2. Během této doby, kukuřice změkne, pak je třeba léčit patu pemzou k odstranění odumřelých kožních buněk a zvlhčují kůži výživný krém.

Jak vyléčit puchýř na patě

Tyto útvary se často objevují ve velkémprsty nebo malíčky zastavit z důvodu opotřebení nepříjemné vysoké podpatky, takže první krok k oživení – Změna boty pohodlnější. Pokud hledáte, než k léčbě puchýř na patě, zkuste použít opravu Salipod. Tento nástroj určitě pomůže efektivně odstranit bolestivý vzdělání. Postupujte takto:

 1. Vyříznout část požadovaného lepidla a nalepit ji na dušenou kukuřicí po dobu 1-2 dnů.
 2. Po vyjmutí prostředky nezbytné pro zpracování kůže pemzou a hydratují krém.
 3. Pokud je to nutné, opakujte postup.

Jak léčit suchou kukuřice na noze

Chcete-li se zbavit tohoto vzdělávání, je třeba vzít průběh koupele nohou, které je třeba udělat každý večer až do úplného uzdravení. Pro efektivní změkčení zdrsněný noha:

 1. soda se přidá do vody (1 polévková lžíce. l. 1 litr vody) a rozpustí se v něm málo mýdla.
 2. Asi po 30 minutách, mokrý kůže opatrně se přidá pemzou pro odstranění odumřelých kožních buněk s vrstvami.
 3. Potom můžete připojit přes noc tvořit plátek citronu, syrových brambor a čerstvé cibule.
 4. No to pomáhá odstranit kuří oka a stlačit drobeček smíchané s octem.

Jak léčit puchýře na nohou mokré

Možná, že tento druh staveb zná každý jinýz dob dětství, jako dítě, boty nepříjemných nebo těsné boty mohou rychle rošt vodnatá a dokonce i krev puchýř na citlivou pokožku. Dospělí taky, jsou mnohem pravděpodobnější, že budou muset vypořádat s takovými strouhání, jako jsou přestávky v novém páru bot. Vzhledem k četnosti výskytu každé z puchýře není na škodu vědět, jak rychle hojit puchýře na nohou.

Tento typ vzdělávání je charakterizována přítomnostímalá bublina těsně pod povrchem kůže s jasným nebo krvavým vnitřního obsahu. Je možné k propíchnutí blistru s jehlou nebo pomoci mu k prasknutí jiným způsobem – takže může přinést infekci! Nejlepší způsob, jak zacházet s mokrou kukuřici, je pomoci kůži, tak, aby se může regenerovat rychleji. Postupujte takto:

 1. Strouhaný doporučeno dezinfikovat a utěsnění baktericidní omítky.
 2. Pokud však blistru praskla, rána může být mazány salicylová mast nebo terpentýn z borovicového dřeva a zavření obvaz.

Než k léčbě mozoly na rukou

Důvodem k takovému poškození kůže – intenzivnídopadu zatížení, například při fyzické práci nebo cvičení. Pokud se tvořil mokré obilí, by mělo být dezinfikovány s alkoholem nebo peroxidem vodíku a použít obvaz, aby se zabránilo náhodnému vloupáním do puchýře infekce. Poškození se hojí rychleji, pokud náplastí na něj listů aloe. Nezapomeňte, že odstranění horní kůže strouhaný možné pouze tehdy, když je zcela vyschnout.

Pokud se u rukou sformovaly zhrubnutí, tímnejlepší způsob, jak zacházet s těmito puchýře jsou teplé koupele, pemza a výživný krém. Pokud navíc tvrdé útvary s cílem přivést do ruky, můžete použít opravu Salipod. Chcete-li odstranit všechny mozoly, nezapomeňte při cvičení na ochranu hadr kůže nebo kožené rukavice.

Ošetření kuřích ok na nohou doma

Jak rychle vyléčit kukuřici s tyčí

Léčba suché mozoly na nohou

velmi naléhavý problém pro mě v létě kuřích ok -neustále vtírá puchýře, někdy i opotřebené boty. Chcete-li kůže není ošizený do krve, jen mám dobré nohy a přilepená na blistru baktericidní omítky, který pronajímá pouze ve večerních hodinách. Často i pro prevenci kukuřice vložte jej zpět na patě, pokud bude hodně chůzi za den.

Bojuji proti zarostlých kuřích okPomáhá náplast Salipod – vynikající a velmi efektivní věci! Když vidím, že pemza a napařovací již neúčinné, uříznout malý kousek požadované velikosti a připevněte k noze, brání mozoly rostou do hloubky. Často a re-stick lepicí páska není nutná – všechny zhrubnutí listů v pohodě!

Jednou jsem viděl dost a to jak na fotografii na internetu,Jaké problémy mohou nastat na nohách, pokud je doba neodebere suché mozoly. Poté, pravidelně třít vaše nohy pemzou a velkoryse tuků krémem – to je žádoucí, aby byl s vitaminem E. Pokud se někde v spiknutí začne tvrdnout, pribintovyvayut listů aloe – dobré vzdělání pomáhá léčit ztvrdl.

Jak doma vyléčit plíseň na nohou?

Plíseň na nohou je hodně nepříjemná záležitost. Nohy zasažené plísní mohou velmi zapáchat a tak vám komplikovat sociální život. Naštěstí se plíseň dá i doma poměrně účinně léčit.

Absolutní základ je pravidelná a důsledná hygiena. Je nutné si několikrát denně mýt nohy a měnit si ponožky, které je ideálně třeba mít vyžehlené. Žehlení vysokou teplotou sterilizuje ponožky, samotné praní při nízkých teplotách není moc účinný způsob sterilizace ponožek. Nohy si můžete pravidelně koupat v roztoku z dobové kůry, nebo hypermanganu.

Nezapomínejte také na čištění obuvi. Obuv je potřeba dezinfikovat přípravky proti plísni. Pokud žádný nemáte, obyčejný ocet na vymytí bot bohatě postačí. V práci nebo se škole se vždy přezouvejte.

Další krok je změna stravy. Je nutné omezit hlavně cukr, který podporuje množení plísní. Bez cukru bakterie vyhladoví a lépe se pak s nimi bojuje.

Pokud máte plíseň mezi prsty, pak postačí si koupit Lamisil, nebo podobný přípravek v lékárně. Lékárník vám zajisté ochotně pomůže něco vybrat.

Těchto pár kroků by mělo ve většině případů stačit. Pokud vám nepomohou, je potřeba navštívit kožního nebo praktického lékaře.

US Search Mobile Web

Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

 • Vote for an existing idea ( )
 • or
 • Post a new idea…
 • Hot ideas
 • Top ideas
 • New ideas
 • Category
 • Status
 • My feedback

Improve your services

Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

Golf handicap tracker, why can't I get to it?

Why do I get redirected on pc and mobile device?

Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

Question on a link

In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

This is a broken link. Please remove.

This is a broken link. Please remove.

Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

The link to cheaterland.com is a broken link.

Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

 • Don’t see your idea?
 • Post a new idea…

US Search Mobile Web

Feedback and Knowledge Base

Give feedback

 • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
 • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
 • Accounts Dashboard 43 ideas
 • Ad feedback 3 ideas
 • Answers TH 31 ideas
 • Answers TH 0 ideas
 • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
 • Australia Celebrity 0 ideas
 • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
 • Australia Style 0 ideas
 • Australia Yahoo Tech 0 ideas
 • Autos Pulse 2 ideas
 • Aviate 1,516 ideas
 • Canada Finance 1,099 ideas
 • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
 • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
 • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
 • Canada Homepage 5,139 ideas
 • Canada Movies 14 ideas
 • Canada News 873 ideas
 • Canada Safely 10 ideas
 • Canada Screen 128 ideas
 • Canada Weather 94 ideas
 • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
 • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
 • Canada Yahoo Finance 0 ideas
 • Canada Yahoo Movies 10 ideas
 • Canada Yahoo News 0 ideas
 • Canada Yahoo Style 21 ideas
 • College Football Pick'em 112 ideas
 • Connected TV 364 ideas
 • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
 • Corp Mail Testing 1,256 ideas
 • Cricket 25 ideas
 • Daily Fantasy 93 ideas
 • Developer Network 1 idea
 • Double Down 86 ideas
 • Fantasy Baseball 535 ideas
 • Fantasy Basketball 433 ideas
 • Fantasy Football 718 ideas
 • Fantasy Hockey 388 ideas
 • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 836 ideas
 • Fantasy Ratings and Levels 16 ideas
 • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
 • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
 • Finance 454 ideas
 • Finance – CA 502 ideas
 • Finance – US 9 ideas
 • Finance ChartIQ 260 ideas
 • Finance Mobile Web 408 ideas
 • Finance Portfolios 810 ideas
 • Finance Stock Screener 37 ideas
 • Finance Tablet 45 ideas
 • Flickr – Profile 290 ideas
 • Flickr Android 61 ideas
 • Flickr for Apple TV 31 ideas
 • Flickr Groups 13 ideas
 • Flickr Internal 0 ideas
 • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
 • Flickr iPad 160 ideas
 • Flickr iPhone 409 ideas
 • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
 • Flickr Search 0 ideas
 • Food Magazines 0 ideas
 • Games 3,147 ideas
 • Global Maps 1,026 ideas
 • GS Mobile Web 42 ideas
 • Health Pulse 3 ideas
 • Home Page (Android) 1,689 ideas
 • Home Page (iOS) 3,810 ideas
 • Hong Kong Homepage 0 ideas
 • India Celebrity 43 ideas
 • India Finance 494 ideas
 • India Homepage 1,897 ideas
 • India Lifestyle 173 ideas
 • India Movies 84 ideas
 • India News 344 ideas
 • India Partner Portal Tata 0 ideas
 • India Partner Portal Tikona 0 ideas
 • India Safely 15 ideas
 • India Screen 165 ideas
 • India Weather 30 ideas
 • India Yahoo Beauty 0 ideas
 • India Yahoo Celebrity 4 ideas
 • India Yahoo Finance 0 ideas
 • India Yahoo Movies 16 ideas
 • India Yahoo News 0 ideas
 • India Yahoo Style 14 ideas
 • Indonesia Celebrity 38 ideas
 • Indonesia Homepage 1,174 ideas
 • Indonesia News 170 ideas
 • Indonesia Safely 29 ideas
 • Indonesia She 34 ideas
 • Ireland Homepage 90 ideas
 • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
 • Mail Ad Feedback 10 ideas
 • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
 • Maktoob Celebrity 1 idea
 • Maktoob Entertainment 10 ideas
 • Maktoob Lifestyle 0 ideas
 • Maktoob Movies 2 ideas
 • Maktoob News 182 ideas
 • Maktoob Screen 15 ideas
 • Maktoob Style 1 idea
 • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
 • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
 • Malaysia Homepage 21 ideas
 • Malaysia News 58 ideas
 • Malaysia Safely 8 ideas
 • Malaysia Video 0 ideas
 • Malaysia Weather 1 idea
 • Merchant Solutions 1 idea
 • My Yahoo 32,264 ideas
 • My Yahoo – back up 1 idea
 • My Yahoo – US 9,176 ideas
 • My Yahoo archive 314 ideas
 • New Mail 13,366 ideas
 • New Mail* 3,165 ideas
 • New Zealand Business & Finance 132 ideas
 • New Zealand Homepage 1,039 ideas
 • New Zealand Safely 3 ideas
 • New Zealand Screen 0 ideas
 • PH ANC News 21 ideas
 • Philippines Celebrity 214 ideas
 • Philippines Homepage 13 ideas
 • Philippines News 123 ideas
 • Philippines Safely 12 ideas
 • Philippines Video 0 ideas
 • Philippines Weather 3 ideas
 • Pick N Roll 19 ideas
 • Postmaster 44 ideas
 • Pro Football Pick'em 103 ideas
 • Retail Pulse 0 ideas
 • Rivals 11 ideas
 • Safely 165 ideas
 • Screen for iOS 0 ideas
 • Search Extensions 108 ideas
 • Search Product Downloads 105 ideas
 • Security 497 ideas
 • Sign-In Experience 79 ideas
 • Singapore Entertainment 20 ideas
 • Singapore Finance 230 ideas
 • Singapore Homepage 1,062 ideas
 • Singapore News 214 ideas
 • Singapore Safely 11 ideas
 • Singapore Screen 19 ideas
 • Singapore Weather 4 ideas
 • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
 • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
 • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
 • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
 • Singapore Yahoo News 0 ideas
 • Singapore Yahoo Style 4 ideas
 • South Africa Celebrity 8 ideas
 • South Africa Homepage 374 ideas
 • South Africa News 23 ideas
 • Sports Android 1,536 ideas
 • Sports CA 37 ideas
 • Sports iOS 1,027 ideas
 • Sports Redesign 3,260 ideas
 • SportsReel 7 ideas
 • StatTracker Beta 627 ideas
 • Survival Football 81 ideas
 • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
 • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
 • Thailand Safely 2 ideas
 • Toolbar Mail App 216 ideas
 • Toolbar Weather App 72 ideas
 • Tourney Pick'em 66 ideas
 • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
 • UK & Ireland Games 19 ideas
 • UK & Ireland Homepage 475 ideas
 • UK & Ireland News 0 ideas
 • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
 • UK & Ireland News Lego 379 ideas
 • UK & Ireland Safely 38 ideas
 • UK & Ireland TV 21 ideas
 • UK & Ireland Video 187 ideas
 • UK & Ireland Weather 100 ideas
 • UK Answers 1 idea
 • UK Daily Fantasy 1 idea
 • UK Finance Mobile Android 12 ideas
 • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
 • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
 • UK Yahoo Movies 23 ideas
 • US Answers 9,069 ideas
 • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
 • US Autos GS 442 ideas
 • US Celebrity GS 664 ideas
 • US Comments 350 ideas
 • US Finance Mobile Android 45 ideas
 • US Finance Mobile iOS 646 ideas
 • US Flickr 277 ideas
 • US Groups 4,274 ideas
 • US Homepage B1 68 ideas
 • US Homepage B2 33 ideas
 • US Homepage B3 50 ideas
 • US Homepage B4 33 ideas
 • US Homepage B5 0 ideas
 • US Homepage M 7,021 ideas
 • US Homepage YDC 43 ideas
 • US Homes GS 203 ideas
 • US Live Web Insights 25 ideas
 • US Mail 193 ideas
 • US Mail 12,607 ideas
 • US Maps 3,491 ideas
 • US Membership Desktop 8,356 ideas
 • US Membership Mobile 91 ideas
 • US Movies GS 424 ideas
 • US Music GS 195 ideas
 • US News 6,168 ideas
 • US Search App Android 2 ideas
 • US Search App iOS 24 ideas
 • US Search Chrome Extension 780 ideas
 • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
 • US Search Desktop 27 ideas
 • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
 • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
 • US Search KG 2 ideas
 • US Search Local Listings 20,864 ideas
 • US Search Mobile Web 9 ideas
 • US Search Mozilla 0 ideas
 • US Search Stock Quotes 11 ideas
 • US Search Tablet Web 2 ideas
 • US Shine GS 1 idea
 • US Toolbar 5,548 ideas
 • US Travel GS 207 ideas
 • US TV GS 368 ideas
 • US Weather 2,331 ideas
 • US Weather Bucket 0 ideas
 • US Weather Mobile 13 ideas
 • US Weather Mobile Android 2 ideas
 • Video Guide Android 150 ideas
 • Video Guide iOS 212 ideas
 • Video Guide Testing 15 ideas
 • Web Hosting 4 ideas
 • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
 • Yahoo Accessibility 362 ideas
 • Yahoo Autos 71 ideas
 • Yahoo Beauty 103 ideas
 • Yahoo Celebrity 0 ideas
 • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
 • Yahoo Decor 0 ideas
 • Yahoo Entertainment 361 ideas
 • Yahoo Esports 50 ideas
 • Yahoo Feedback 0 ideas
 • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
 • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
 • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
 • Yahoo FinanceReel 4 ideas
 • Yahoo Food 118 ideas
 • Yahoo Gemini 3 ideas
 • Yahoo Health 90 ideas
 • Yahoo Help 567 ideas
 • Yahoo Home 228 ideas
 • Yahoo Home* 28 ideas
 • Yahoo Lifestyle 168 ideas
 • Yahoo Live 0 ideas
 • Yahoo Mail 2,645 ideas
 • Yahoo Mail Android App 439 ideas
 • Yahoo Mail Basic 667 ideas
 • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
 • Yahoo Mail Mobile Web 8 ideas
 • Yahoo Makers 51 ideas
 • Yahoo Messenger 97 ideas
 • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
 • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
 • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
 • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
 • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
 • Yahoo Music 78 ideas
 • Yahoo News Digest Android 870 ideas
 • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
 • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
 • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
 • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
 • Yahoo Parenting 63 ideas
 • Yahoo Politics 118 ideas
 • Yahoo Publishing 13 ideas
 • Yahoo Real Estate 2 ideas
 • Yahoo Tech 464 ideas
 • Yahoo Travel 144 ideas
 • Yahoo TV 106 ideas
 • Yahoo View 243 ideas
 • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
 • Yahoo Weather iOS 23,042 ideas
 • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
 • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
 • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
 • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
 • Yahoo! Contributor Network 1 idea
 • Yahoo! Transliteration 29 ideas
 • YAHOO!7 Finance 554 ideas
 • Yahoo!7 Games 9 ideas
 • Yahoo!7 Safely 19 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
 • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply