Vojáci pěna houba (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

MoЕ™skГ© houby jako varianta menstruaДЌnГ­ hygieny

JiЕѕ delЕЎГ­ dobu jsou na ДЌeskГ© trhu k dostГЎnГ­ pЕ™Г­rodnГ­ moЕ™skГ© houby. Jako mycГ­ a kosmetickГ© houby jsou oblГ­benГ© pЕ™edevЕЎГ­m dГ­ky svГЅm desinfekДЌnГ­m ГєДЌinkЕЇm, velkГ© savosti a jemnosti. JednГЎ se ale takГ© o zajГ­mavou pЕ™Г­rodnГ­ variantu dГЎmskГ© intimnГ­ hygieny pЕ™i menstruaci!

MenstruaДЌnГ­ houba je totiЕѕ:

V pohodlГ­ bД›hem menstruace

– PouЕѕitГ­ je stejnД› snadnГ© jako u tampГіnЕЇ.

– NenГ­ tЕ™eba s sebou nosit nГЎhradnГ­ pomЕЇcky pro intimnГ­ hygienu.

– ZavedenГ­ je snadnГ© a houba nikde netlaДЌГ­ – zcela se pЕ™izpЕЇsobuje tД›lu konkrГ©tnГ­ Еѕeny.

– Lze s nГ­ provГЎdД›t jakГ©koliv sportovnГ­ aktivity.

– Lze ji pouЕѕГ­vat pЕ™es noc.

EkologickГЎ

– nepЕ™ispГ­vajГ­ k odlesЕ€ovГЎnГ­

– patЕ™Г­ mezi obnovitelnГ© zdroje

ZdravГЎ varianta hygieny

MenstruaДЌnГ­ houba je ЕЎetrnГЎ k vaЕЎemu tД›lu.

– NenaruЕЎuje pH poЕЎevnГ­ho prostЕ™edГ­ a nevysouЕЎГ­ sliznici.

– PЕ™i pouЕѕitГ­ nehrozГ­ syndrom toxickГ©ho ЕЎoku.

– Neobsahuje ЕѕГЎdnГ© bД›lГ­cГ­ prostЕ™edky nebo agresivnГ­ chemickГ© materiГЎly jako bД›lidla ДЌi chlГіr.

– Obsahuje velkГ© mnoЕѕstvГ­ minerГЎlnГ­ch, tД›lu prospД›ЕЎnГЅch slouДЌenin.

– Je doporuДЌovГЎna i pro Еѕeny, kterГ© majГ­ citlivГ© poЕЎevnГ­ prostЕ™edГ­ a trpГ­ alergiemi.

MenstruaДЌnГ­ houby jsou ЕЎetrnГ©

k vaЕЎГ­ penД›Еѕence

VЕЎe, co potЕ™ebujete je jedna pЕ™Г­padnД› dvД› houbiДЌky, kterГ© vГЎm pЕ™i sprГЎvnГ© pГ©ДЌi vydrЕѕГ­ 6 mД›sГ­cЕЇ (i dГ©le).

– buДЏ pouЕѕГ­vat pЕ™ibliЕѕnД› 17.000 kusЕЇ vloЕѕek ДЌi tampГіnЕЇ

– anebo 2-4 houbiДЌky roДЌnД›, kterГ© se v moЕ™Г­ch pЕ™irozenД› obnovujГ­.

AЕѕ vГЎm houbiДЌka doslouЕѕГ­, mЕЇЕѕete ji zakopat na zahradД› ДЌi pЕ™idat do kompostu, jednГЎ se totiЕѕ o 100% rozloЕѕitelnГЅ materiГЎl.

Kde se houby vzaly?

AДЌ se houbiДЌky v EvropД› jako intimnГ­ zaДЌaly pouЕѕГ­vat aЕѕ v poslednГ­ch letech, na odliДЌovГЎnГ­ a mytГ­ jsou vyuЕѕГ­vanГ© jiЕѕ dlouho.

V historii je pouЕѕitГ­ hub zmГ­nД›no jiЕѕ Aristotelem. Ten si vЕЎiml mnoha rozliДЌnГЅch druhЕЇ hub, kterГ© vojГЎci pouЕѕГ­vali k ДЌiЕЎtД›nГ­ svГЅch helmic. Je ale tГ©mД›Е™ jistГ©, Еѕe moЕ™skГ© houby byly pouЕѕГ­vГЎny pro rЕЇznГ© ГєДЌely jiЕѕ od poДЌГЎtku nД›kterГЅch civilizacГ­.

Letní houby – muchomůrky – 1. díl

Muchomůrky – Amanita tvoří početnou skupinu většinou masitých lupenatých hub, které rostou také v našich lesích. Na území Česka se vyskytuje kolem 30 druhů. Jsou mezi nimi smrtelně jedovaté druhy, ale i jedlé druhy, jako například muchomůrka růžovka, kterou lze považovat z kulinářského hlediska za perlu kuchyně, chráněné druhy, mezi ně patří například muchomůrka císařka, ale i běžné a méně běžné druhy.

Typickou ozdobou našich lesů je muchomůrka červená – Amanita muscarina. Stala se symbolem lesní idyly, často se objevuje na obrázcích v pohádkách v kreslených filmech i jako ozdoba na vánočním stromečku.

Roste hojně v jehličnatých, smíšených i listnatých lesích, často spolu s hřibem smrkovým. V atlasech je uváděná jako jedovatá, jedy obsažené v této muchomůrce muskarin, muscinol a mykotropin vyvolávají opojné otravy, které však smrtí nekončí.

Stopy po záměrném užívání můžeme najít už v severské a starogermánské mytologii. V nich se můžeme dočíst o mužích z dalekého severu, kteří se pouštěli do bitev zběsile a nebojácně s vědomím, že v nich zvítězí nebo zemřou. Tito bojovníci se nazývali berserkové. Bojovali bez jakéhokoliv brnění, navlečení do medvědích kůží, odtud název ber – medvěd, serkr – oděv. Dodnes není vysvětleno, co způsobovalo takovou zběsilost a odvahu a právě jedna z hypotéz je, že pojídali před bojem muchomůrky červené. Společně s pohanskými zvyky a božstvy postupně ztratily svůj mystický význam a jejich dědictví se zachovalo jen v podobě ustáleného epiteta z hrdinské epiky ,,berserkrovský vztek“. Zajímavá je informace z roku 1814, švédští vojáci pluku Varmland byli tak vzrušeni před odchodem do boje, že jim šla pěna od úst. Muchomůrka červená měla v severských armádách podobný účinek jako později používaný obligátní rum a vodka.

Kult muchomůrky červené je známý i z Kamčatky a Čukotky, kde se žádná slavnost bez muchomůrky červené neobešla. Lovci za jednu plodnici muchomůrky červené byli ochotni dát 2 kůže lišky. Usušené plodnice se rozvařili ve vodě a tekutina se pila samotná, nebo přichucená mlékem či šťávou z plodů.

Obrázek nahoře i dole: Muchomůrka červená – Amanita muscaria

Kult muchomůrky červené je známý i z Indie, kde se nazývala sóma. Její důležitost musela být velmi významná, byla tam vyzdvižena na piedestal a postavena na úroveň božstva. Bůh Sóma patřil mezi nejvyšší bohy árijského panteonu a byl uctívaný jako dárce radosti, bodrosti, odvahy a ochránce pravdy.

U nás se využívala muchomůrka jinak, už její název to napovídá, byla lidovým prostředkem k hubení much (dříve muchomorka od slov ,,mořit mouchy“). Klobouk se vymáčel v oslazené vodě nebo mléce, rozpustili se jedy a mouchy sáli z povrchu klobouku sladký roztok a došlo k jejich omámení a uhynutí.

Hezké jsou i některé její lidové názvy, jako vochomůrka, muchovíra, muchorůvka, murimucha a slovenský název je také výstižný, muchotrávka. K tomuto účelu se prodávala i na trzích, někde babky sušily třeně muchomůrky červené a přidávali za účelem oklamání zákazníka a zisku k sušeným hřibům. Připisovali se jí i léčivé účinky a byla využívána v lidovém léčitelství k léčení různých neduhů.

Otravy muchomůrkou červenou nejsou u nás běžné a smrtí nekončí. V Severní Americe rostou plodnice bez bradavek a častější otravy byli u přistěhovalců italského původu, kteří ji pokládali za muchomůrku císařku – Amanita ceasarea, kterou znali jako jedlou ze své vlasti.

Muchomůrka červená se dá zaměnit za muchomůrku královskou – Amanita regalis, která roste v horských smrčinách, ale klobouk není červený, ale játrově žlutohnědý a lupeny se žlutavým nádechem. Roste od srpna do října a obsahuje podobné toxiny jako muchomůrka červená.

Již zmiňovaná vzácná muchomůrka císařka – Amanita casesarea roste vzácně v teplých oblastech naší republiky, v Čechách se nalezne jen zřídka, hojnější je na jižní Moravě a sousedním Slovensku.

Roste od června do září v listnatých lesích, nejčastěji pod duby. Klobouk je zářivě oranžově červený, bez útržků plachetky (bradavek), lysý, hladký. Lupeny jsou zářivě žluté, třeň válcovitý, zlatavě žlutý s mohutným prstenem a na bázi s bílou pochvou. Celá plodnice vyrůstá z tzv.

vajíčka, které se trhá a na třeni a vytváří poměrně výraznou pochvu. Dužnina je v horní části třeně a pod pokožkou klobouku nažloutlá, jinde jen světle nažloutlá bez výrazné vůně s příjemnou chutí.

Muchomůrka císařka byla vybranou pochoutkou už na dvorech římských císařů a i dnes je vysoce ceněná v Itálii, Francii a dalších zemích kolem Středozemního moře. Tento druh nejde zaměnit s žádnou jinou houbou ani muchomůrkou, krásně na ní kontrastují barvy oranžové, červené a bílé.

Foto nahoře i dole: Muchomůrka císařka – Amanita caesarea

V současné době je na seznamu zákonem chráněných druhů hub ČR a to vyhláškou č.395/1992. Je smutné, že tahle nádherná houba u nás téměř vymizela, ještě ve 30. letech minulého století byla běžná a prodávala se na tržnicích. Na Moravě se jí říkalo císařský hřib.

Mezi kulinářské perly patří muchomůrka růžovka – Amanita rubescens, lidově nazývaná masák, masovka, růžovka, růžovák, kužele nebo kuželák. Praktičtí houbaři, kteří sbírají jen hřibovité druhy a opovrhují jinými druhy, nebo se bojí druhů, které mají dole na spodu klobouku lupeny, nebo jak říkají, čárky či chladič, se připravují o skvělý gurmánský zážitek, růžovka patří k nejchutnějším druhům hub! Znalci jí zařazují na první místo mezi nejchutnější druhy a dávají přednost třeba právě před hřiby. Před několika lety vyhrála i anketu České mykologické společnosti o nejchutnější druh.

Masák obalený v trojobalu připomíná chutí dobře propečené jemné rybí maso. Výtečné jsou plněné mladé klobouky masem. Hodí se do směsí salátů, polévek, její nevýhodou je, že nejde sušit. S úspěchem lze však nakrájené plodnice zamrazovat.

Jak však muchomůrku růžovku bezpečně poznat? Klobouk je v mládí polokulovitý, masitý, později kuželovitě vyklenutý a nakonec ploše rozložený. Je masitý, v mládí světle růžový, masově červený až červenohnědý pokrytý bělavými až červenohnědými útržky plachetky, tzv. bradavky. Při deštivém počasí voda klobouk smyje a je hladký, často bez bradavek. Klobouk je na okraji rýhovaný.

Lupeny jsou husté, dosti křehké, bílé, později růžové až červeně skvrnité. Třeň je válcovitý, bělavý, na bázi často růžový zakončený hlízou. V horní části třeně je velký bělavý rýhovaný prsten.

Dužnina je měkká, křehká, bílá až bělavá, na řezu růžový. Nejvíce je to patrné na hlízovité bázi třeně, která je téměř vždy červivá, (dužnina je perforována larvami hmyzu) chuť i vůně je nenápadná. Hlavní rozpoznávací znak je rýhovaný prsten a růžovění dužniny. Roste hojně od června do září v listnatých i jehličnatých lesích.

Foto nahoře i dole: Muchomůrka růžovka – Amanita rubescens

Velmi podobná růžovce je muchomůrka šedivka – Amanita spisa. Dužnina ovšem na řezu zůstává bílá, klobouk je šedohnědý, prsten na třeni je rovněž rýhovaný a třeň je na bázi zakončen hlízou, dužnina voní a chutná jako staré syrové brambory.

Roste od června do září, nejčastěji v jehličnatých lesích pod smrky a borovicemi, méně často pod listnáči, nejčastěji pod duby. Výhodou tohoto druhu je, že roste i za suchého počasí, kdy jiné druhy nerostou.

Muchomůrka šedivka je jedlá, není ovšem tak kvalitní jako muchomůrka růžovka a sběr se doporučuje jen opravdovým znalcům, protože je zaměnitelná za prudce jedovatou muchomůrku tygrovanou – Amanita pantherina.

Klobouk je šedohnědý, šedookrový až žlutohnědý, pokrytý bělavými bradavkami, po deštích často lysý, na okraji rýhovaný, lupeny jsou husté bílé. Třeň je válcovitý, hladký, bílý, zakončený kulovitou hlízou. Kulovitá hlíza je uzavřená v bílé přilehlé límečkovitě odstřižené pochvě nad níž jsou často úzké prstence. V horní části třeně je bílý, chabý, nerýhovaný prsten. Dužnina je bílá, chuť i vůně nenápadná.

Roste od července do října v listnatých i jehličnatých lesích v teplejších oblastech. Rýhovaný okraj klobouku, hlíza s pochvou a prstenci a chabý nerýhovaný prsten jsou hlavní znaky jak rozlišit tuto jedovatou muchomůrku od jedlé muchomůrky růžovky a šedivky. Po muchomůrce zelené je druhou nejčastější příčinou otrav u nás!

Co říci nakonec? Nebojte se sbírat muchomůrku růžovku, ale trhejte jen dobře vyvinuté jedince se všemi poznávacími znaky a naučit se ji odlišit od muchomůrky tygrované. V příštím díle další muchomůrky.

Text, foto: Dalibor Marounek, Muchomůrka císařská foto: Viliam Hauser, muchomůrka královská foto: Jiří Laštůvka

Použitá literatura: Poznáváme houby – M. Smotlacha, Z. Kluzák Svépomoc 1985

Houby česká encyklopedie – Readers Digest Výběr – 2003

Letní houby – první hřibovité houby – 1. díl

Letní houby – chráněné, ohrožené a vzácné hřiby – 2. díl

Letní houby – chráněné, ohrožené a vzácné hřiby – 3. díl

Pokračování: Letní houby – muchomůrky – 2. díl

Další články z naší školy začínajícího houbaře: Jarní houby

Letní houby – méně běžné druhy hřibů – 5. díl

Letní houby – muchomůrky – 2. díl

Fotogalerie:

Náš tip na grilovaný sýr …

Uložit

Gastro kalendář

1.5. Pálení čarodějnic, Beltane (předvečer)

Tento původem keltský svátek se slaví v předvečer 1. května a na 1. května. V tento den nastává čas uctít život ve všech jeho nesčetných formách. Jde hlavně o svátek plodnosti doprovázený oslavou přírody a přinášením obětí divoké zvěři a přírodním živlům. Slaví se příchod jara a pálí se ohně na obranu proti čarodějnicím, což je zvyk podstatně novější, který přineslo křesťanství.

Držíte velikonoční tradice? Otevíráte koledníkům, nebo vyrážíte na koledu?

Gastronomický slovník pojmů

Napište do okna našeho gastronomického slovníku hledaný výraz nebo klikněte na jedno z písmen abecedy

Vojáci pěna houba

686 01 Uherské Hradiště

tel: +420 777 300 185

fax: +420 775 657 361

otevřeno: po-čt 9:00-15:00

Jaké druhy výrobků preferujete?

Kosmeceutika to je malý zázrak ve světě kosmetiky. Jedná se o nově vyvinuté biotechnologické emulze, které jsou cíleně zaměřené na potlačení mechanismů, které spůsobují stárnutí pleti a tvorbu vrásek.

Kosmeceutika dokáží účinně nahradit laserové operace, botoxové injekce. prostě v dnešní době jsou kosmeceutika svým efektem srovnatelná s těmito agresivními zákroky, které pácháme na své pleti. Je to zejména zásluhou peptidů a kyseliny hyaluronové v kombinaci s přísně vybranými extrakty z rostlin. Zejména použité extrakty z rostlin mají největší přínos v tom, že kosmeceutika mají protizánětlivé účinky, prokrvují pokožku, regenerují buňky, omezují tvorbu vrásek a poskytují pleti všestrannou výživu po celý den. Za pomocí kosmeceutik dokážeme redukovat mimické vrásky i zlepšit jemné linie tváře. Iniciují tvorbu vlastního kolageny a zvláčňují pokožku. V kosmeceutikách naleznete kyselinu hyaluronovou i elastil.

Tento moderní kosmetický průmysl, kterým kosmeceutika je, se logicky zaměřil na zdroj přírodních antioxidantů, zejména pak na extrakty z rostlin, které se tradičně používají v lidovém léčitelství a jejichž účinky jsou prověřeny staletími. Jedná se zejména o heřmánek pravý, meduňku, maliník, jahodník, kopřivu a další již našim babkám kořenářkám známé rostlinny.

Práce biochemiků, dermatologů a dalších odborníků posouvají hranice možností kosmetiky, stejně tak jako neustálý pokrok ve zpracování přírodních zdrojů, které tato revoluční kosmetika využívá. Výsledkem jsou tyto biotechnologická séra, která cíleně míří na mechanismy způsobujíc stárnutí pleti a tvorbu vrásek.

Samotná kosmeceutika, nejsou ale všelék. Je potřeba své tělo harmonizovat a zbavit všech nánosů, které má uvnitř, protože náš zevnějšek je obrazem našeho nitra. Tedy celkového stavu našeho organismu. Vždy je potřeba začít řešit původ našich obtíží a teprve poté následky. Pokud bude mít někdo špatný pitný režim, nemůže se divit, že časem jeho pokožka bude vypadat o deset, patnáct let starší, než ve skutečnosti je. To samé platí o způsobu našeho stravování a našem životním stylu. Je to jako s dálnicí D1. Protože se o ní nikdo kloudně nestaral, tak vypadá tak jak vypadá a její oprava vyjde podstatně dráž, než by vyšla pravidelná správná údržba. A to samé platí pro naše tělo. Jeho pravidelná údržba nás vyjde levněji, než jednorázové akce.

Přejeme Vám krásnou pravidelnou údržbu s kosmetikou tianDe, tedy Vaší kosmeceutikou.

Jiangsu Kuntai Machinery Co, Ltd

Přidat: Zhengang Industrial Park, Yancheng City, provincie Jiangsu, Čína

Houba plamen laminovací stroj

Houba plamen laminovací stroj aplikace a funkce 1. se používá pro krmné ohnivzdorné houba/pěna s látkou nebo výrobky netkaný. 2. používá se houba jako lepící materiál se taví nástřik plamenem, může navázat jiný materiál, můžete také navázat další dva druhy materiálu s.

Houba plamen laminovací stroj

Aplikace a funkce

1. slouží k složené ohnivzdorné houba/pěna s látkou nebo výrobky netkaný.

2. Používá se houba jako lepící materiál se taví nástřik plamenem, může navázat jiný materiál, můžete také navázat další dva druhy materiálu s rozpuštěným houba stříkáním plamen.

3. laminátů cítí dobře, omyvatelný a suchý omyvatelné.

4. Tento typ stroje je vhodný zejména pro sloučenina plyš a abrazivní.

5. Membrána výfukový vzduch vyčerpá zápach.

6. Vodní chlazení dobře zvyšuje efekt laminace .

Před namočením je houbička poměrně drsná na dotek, po nasátí vody se mění na jemnou a měkkou houbu, která vám dopřeje jemný peeling. Houbička čistí a masíruje pleť, odstraňuje odumřelé buňky. Je ideální pro citlivou a problematickou pokožku. Používá se i na koupání miminek.

Moje zkušenost

Jsem z houbičky nadšená, opravdu krásně čistí nečistoty z pleti. Používám houbičku jiným, než doporučeným způsobem (houbičkou čistím obličej, na kterém nemám make up). Bojím se, že by v houbičce mohly zůstat nečistoty, které tam budou dělat neplechu.

Co je důležité po jejím používání? Po každém čištění houbičku několikrát propláchnout v čisté vodě, jednou týdně ji propláchnout i nějakým mýdlem nebo pěnou, kterou běžně používáte na čištění pleti. Nejdůležitější je její uložení po použití. Musíte ji nechat na chladném a větraném místě, nedávat na topení, mohla by tam vzniknout plíseň! Houbička má šňůrku na pověšení, což je dost praktické.

Pro ještě lepší efekt můžete rovnou na houbičku nanést váš oblíbený čisticí produkt, mě se při tomto postupu vytvořila docela hustá pěna, ale efekt mi přišel stejný. Houbičku musíte měnit po 2-3 měsících, záleží na intenzitě používání a na skladování, pokud na houbičce uvidíte jakýkoliv náznak zešednutí/začernání, ihned přestaňte používat a vyhoďte ji! Peníze přeci nestojí za kožní problémy :).

Houbičku můžete koupit na ladybio za 149 Kč. Hodnotím 4 hvězdičkami.

Posted in Recenze

Mandlový krém

Zelený jíl

Obdivovatelka všeho hezkého, dobrého a přírodního, co nám naše maťička Země nadělila. Od přírody zvědavá holka, co ráda zkouší nové věci a píše o nich. Před pár lety jsem začala mít problémy s ekzémem na obličeji. Zjistila jsem, že není jedno, co si mažu na pleť a od té doby jsem věrná bio a přírodní kosmetice a o cenné zkušenosti se s vámi ráda podělím.

Komentáře Cancel reply

Sledujte nás na Facebooku

… a na Instagramu

Návody na domácí kosmetiku

Domácí opalovací krém

Přírodní deodorant s vůní grepu

Vyrobte si domácí přípravky na odličování

A smile is the best makeup.

A girl should be two things: classy and fabulous.

There are no good girls gone wrong – just bad girls found out.

As usual, there is a great woman behind every idiot.

Think of all the beauty still left around you and be happy.

Beauty is only skin deep, but ugly goes clean to the bone.

Kazeta Levandule koš pěna,sůl,mast,houba

Uvedená cena je za 1ks.

Péče o tělo Dámská kosmetika Dárkové kazety » Kazeta Levandule koš pěna,sůl,mast,houba

Uvedená cena je za 1ks.

Uvedená cena je za 1 ks. Objednejte 10 ks do Košíku pro objednání jednoho balení, 20 ks pro 2 balení, atd.

Kazeta Levandule koš pěna,sůl,mast,houba

Také Vás může u Kazeta Levandule koš pěna,sůl,mast,houba zajímat:

Kazeta DC hrozny s lim.SPG+tekutý mýdl+pěna

Uvedená cena je za 1ks. Péče o tělo Dámská kosmetika Dárkové kazety

skladem, ihned odesíláme

Kazeta Nivea mléko 400ml+deo+sprchový gel women

Uvedená cena je za 1ks. Péče o tělo Dámská kosmetika Dárkové kazety

skladem, ihned odesíláme

Kazeta Dove Cashmere Com/mléko+krem ruce

Uvedená cena je za 1ks. Péče o tělo Dámská kosmetika Dárkové kazety

skladem, ihned odesíláme

Kazeta DC Čokoláda SPG+tekutý mýd+krém ruce

Uvedená cena je za 1ks. Péče o tělo Dámská kosmetika Dárkové kazety

skladem, ihned odesíláme

Kazeta Levandule pěna do koupele+SPG+Sůl

Uvedená cena je za 1ks. Péče o tělo Dámská kosmetika Dárkové kazety

skladem, ihned odesíláme

Kazeta Timotei Síla a lesk šamp+kondic

Uvedená cena je za 1ks. Péče o tělo Dámská kosmetika Dárkové kazety

skladem, ihned odesíláme

 • Čistící a mycí prostředky
 • Dekorace
 • Hotelová kosmetika a doplňky
 • Chemické výrobky
 • Jednorázové nádobí
 • Obalový materiál
 • Ostatní zboží
 • Osvěžovač vzduchu
 • Papírové a hygienické výrobky
 • Péče o tělo
  • Balzámy na rty
  • Barvy na vlasy
  • Dámská kosmetika
   • Dárkové kazety
   • Deodoranty
  • Dentální hygiena
  • Dětské výrobky
  • Koupelové pěny, sůl a oleje
  • Krémy
  • Masážní a bylinné přípravky
  • Mycí pasty
  • Odlakovače
  • Opalovací přípravky
  • Pánská kosmetika
  • Pleťovné vody, mléka a odličovací prostředky
  • Přípravky na nohy
  • Sprchové gely
  • Tekutá mýdla
  • Tuhá mýdla
  • Vlasové kosmetika
  • Zubní kartáčky
 • Prací prostředky
 • Restaurace a rauty
 • Stáčená drogerie
 • Svíčky, svícny a lampové oleje
 • Úklidové a ochranné pomůcky
 • WC přípravky
 • Zdravotnické potřeby
 • Nehtová modeláž, UV lampy
 • Péče o ruce
 • Brusné kostky
 • Flexopol

Ověřeno zákazníky shopiq.cz

 • Super obchůdek, komunikace, bleskové dodání.
 • Rozumná cena a pěkné zboží.
 • Rychlost, perfektní zabalení, doporučuji, všechno na jedničku.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

Žádné trailery nebyly doposud přidány.

Žádné obrázky nebyly doposud přidány.

Doporučené filmy

Přidáno 23. 12. 2016

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Akční, Dobrodružný, Fantasy, Komedie

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Obsah: Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se…

Přidáno 30. 12. 2016

Gunman: Muž na odstřel

USA / Francie / Španělsko / Velká Británie

Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller

Gunman: Muž na odstřel

Obsah: Sean Penn hraje vyčerpaného bývalého žoldáka a zabijáka Jima Terriera, který by svou minulost rád nechal za sebou. Jediné, po čem…

Přidáno 15. 2. 2017

Bezva ženská na krku

Bezva ženská na krku

Obsah: Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer).…

Simpsonovi ve filmu

Simpsonovi ve filmu

Obsah: Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se konečně dočkal prvního celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka…

Přidáno 14. 4. 2017

Na život a na smrt

Akční, Drama, Thriller, Válečný, Životopisný

Na život a na smrt

Obsah: Členové amerických zvláštních jednotek Navy SEALs jsou nejlepší vojáci na světě: fyzicky zdatní a psychicky odolní takřka za…

Přidáno 24. 6. 2017

Štěstí na dosah

Štěstí na dosah

Obsah: Chris Gardner (Will Smith) je otec tříčlenné rodiny, který se zoufale snaží najít takovou práci, aby dokázal uživit sebe a své…

Leave a Reply