Vniká výpary par pro infekci hubových nehtů (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Vniká výpary par pro infekci hubových nehtů

Toto infekиnн onemocnмnн kщћe a jejнch adnex (vlasщ a nehtщ) postihuje pшevбћnм povrchovou ибst kщћe – epidermis. Onemocnмnнm trpн velkб ибst obyvatelstva, zejmйna mмstskйho. Zdrojem jsou nejиastмji veшejnй lбznм, koupaliљtм, sprchy, tмlocviиny, љatny, mнsta, kde chodн lidй bosi, v bytм jsou to koberce, kde postiћenн plнsnн chodн bosi anebo spoleиnм pouћнvanй ruиnнky.

Pшedpokladem ke zbavenн se tohoto onemocnмnн je dщkladnй sterilizovбnн bot (zejmйna koћenэch) pomocн formaldehydovэch par. Boty dбme do velkйho hrnce, do kterйho vloћнme tablety formaldehydu, dщkladnм utмsnнme a dбme na balkon. S tabletami pracujeme v otevш e nйm prostoru, neboќ jejich vэpary jsou jedovatй.

Koberce lze pшetшнt octovэm roztokem. Pokud se chceme uchrбnit infekce, pouћнvбme ve veшejnэch zaшнzenнch patшiиnou obuv. Bavlnмnй ponoћky vyvaшнme a pшeћehlнme teplou ћehliиkou. Levnэch bot a baиkor se zbavнme a dezinfikujeme pouze boty, draћљн. V rodinм by mмl kaћdэ pouћнvat svй ruиnнky a obuv, pro nбvљtмvy vyhradнme zvlбљtnн boty. Pak mб teprve vэznam zaинt se lйиit; nedodrћнme-li tyto zбsady, infekci neustбle pшenбљнme.

Interdigitбlnн mykуzy, paronychie, onychomykуzy se zbavujeme pomocн urinovэch koupelн. Ke koupelнm pouћнvбme urinu odpaшenou na ¼ pщvodnнho mnoћstvн, anebo mщћeme pouћнt urinu odstбtou 6 dnщ i dйle. Koupel provбdнme 1–2krбt dennм 20–30 minut. Po koupeli nechбme urinu zaschnout a pak mнsto osprchujeme bez pouћitн mэdla. Koupele provбdнme aћ do ъplnйho vymizenн mykуzy. U interdigitбlnнch (meziprstnнch) mykуz vklбdбme vatu namoиenou v urinм mezi prsty a nechбme pщsobit 2–3 hodiny. Lйиenн onychomykуzy urychluje potшenн postiћenэch nehtщ jуdem po urinovй koupeli.

V těhotenství se vyhýbejte opalování. Ilustrační snímek

Říká se, že žena je nejkrásnější právě v těhotenství, ale to neznamená, že si nemůže dopřávat kosmetickou péči. Ne všechny zkrášlující procedury jsou však bezpečné. Většina nastávajících maminek se obává, aby používání obvyklých kosmetických produktů, jako jsou pleťové krémy a barvy na vlasy, nějak neohrozilo nenarozené dítě.

"Ženy často čelí nejistotě, když se jejich těla v těhotenství mění a mnoho z nich se snaží vypadat co nejlépe," říká doktorka Mary Rosserová z oddělení porodnictví a gynekologie a ženského zdraví z Montefiore Medical Center.

Nejbezpečnější barvou na vlasy je henna

Doktorka Rosserová radí, aby se ženy v těhotenství vyhnuly především barvení vlasů, a pokud se opravdu bez barvení vlasů neobejdou, měly by tak učinit až po prvním trimestru těhotenství.

Podle doktorky Rosserové je také důležité, aby kadeřnice věděla o těhotenství své klientky a snažila se, aby se chemikálie z barvy na vlasy nedostaly přímo na pokožku hlavy. Barvení vlasů by také mělo probíhat v dobře větrané místnosti, protože hlavním problémem při obarvování je dýchání amoniakových výparů, které mohou být nebezpečné pro vyvíjející se plod, a to zvláště v prvních třech měsících těhotenství.

Melíry jsou obecně považovány za bezpečnější než obarvení všech vlasů, protože barva je zabalena ve fólii a není tak absorbována do pokožky. Doktorka Rosserová dodává, že pravděpodobně nejbezpečnější možností obarvení vlasů v těhotenství jsou přírodní barvy, jako je henna.

Umělé nehty raději v těhotenství oželte

Co se týče péče o nehty, těhotné ženy si mohou dopřát standardní manikúru po prvním trimestru, kdy je riziko pro vyvíjející se dítě menší. Nástroje na manikúru musí být samozřejmě sterilní a manikérka by se měla vyhnout stříhání kůžičky kolem nehtů. To podle doktorky Rosserové může zabránit možné infekci.

Co však není pro těhotné ženy vůbec vhodné, jsou akrylové nehty. Chemikálie a lepidla totiž mohou obsahovat kyanoakrylát, který může být nebezpečný. Páry kyanoakrylátů dráždí oči, nos a krk a mohou způsobovat alergickou kožní reakci.

Ve vzácných případech může vdechování par kyanoakrylátů dokonce spustit astma. Kosmetický salon, kde se provádí modeláž nehtů, by měl být proto velmi dobře větraný a doktorka Rosserová doporučuje těhotným ženám používat masku na obličej.

Sauna a horká pára jsou v těhotenství nevhodné

Ženy, které trpí akné, by v těhotenství také neměly používat přípravky na akné obsahující Retin A nebo tetracyklin, které mohou způsobit poškození plodu.

Během těhotenství rovněž většina odborníků nedoporučuje procedury, které zvyšují tělesnou teplotu, jako jsou sauna a horká pára, nevhodné jsou i relaxace v horké vaně. Raději si dopřejte sprchování vlažnou vodou.

Budoucí maminky by si měly dát pozor na slunce.

Vzhledem k přirozeným změnám v organismu během těhotenství nelze doporučit ani depilaci, protože pokožka může být přecitlivělá a náchylná k podráždění. Vhodnější je klasické holení nebo použití depilačních krémů.

Opalování se na slunci nebo v soláriu není zcela bezpečné prakticky nikdy a těhotenství není výjimkou. Kromě rizika rakoviny kůže mohou hormony způsobit přecitlivělost na slunce, která se projeví nepěknými pigmentovými skvrnami. Ty se pak dají jen těžko odstranit. Pokud už musíte na slunce, odborníci radí používat krémy s vysokých ochranným faktorem.

"Nejdůležitější je si uvědomit, že to je šťastné období v životě a vy jste krásná přirozeně už jen proto, že jste těhotná," uzavírá Rosserová.

MMS- Protokoly a dávkování

Rakovinový protokol 2000

Jde o intenzivní postup, který nezřídka zvládá rakoviny v libovolném stádiu, včetně rakovin IV stupně. Je to pro pokročilé rakoviny to nejlepší, co v současné době znám. Užíval jsem to několikrát u lidí v Africe a po dobu dvou let v Mexiku. Může to být použito také u mnoha dalších onemocnění. Tímto postupem jsme úspěšně léčili většinu známých nemocí ohrožujících život v terminálním stádiu. Například hepatitis A, B a C. Na konci byl negativní nález. Pro základní technické údaje si napřed prostudujte postup při protokolu 1000. Budete to potřebovat.

Pokračujte v tom každý den, co hodinu po 10 po sobě jdoucích hodin.

Jedna kapka samozřejmě nepostačí. Ta je jen pro začátek. Jakmile zjistíte, že je možné použít víc, přejděte na dvě kapky co hodinu. Nemusíte ani čekat celý den. Jestliže se při jedné kapce po dvou hodinových dávkách neprojeví nevolnost, zkuste co hodinu dvě kapky.

• Pokud chcete užívat vitamin C, počkejte s tím dvě hodiny po poslední denní dávce MMS.

• Jestliže se ošetřovaná osoba bude cítit nemocnější, než předtím, přerušte podávání MMS, dokud nevolnost z větší části neodezní a začněte znovu s menší dávkou.

V rámci tohoto postupu můžete dávky VÝJIMEČNĚ navýšit na 8 nebo dokonce i 10 kapek MMS-1 co hodinu. To už je opravdu hodně. Většině lidí se udělá špatně a nebudou tolik snášet, dokud rakovina nebo jiná choroba nebude úplně potlačena. Jestliže půjdete tak vysoko, řeďte aktivovanou směs přinejmenším 2,5 – 3 dl vody nebo džusu. Takto lze snášet nepříjemnou pachuť koncentrovanější směsi MMS o něco lépe, než v menším množství tekutin.

Jako vždy začněte pozvolna. MMS-2 je kyselina chlorná (vzniká ze smíchání chlornanu vápenatého a vody), kterou běžně používá náš imunitní systém. Zavání chlórem, ale není to chlór – s tím má společného asi tolik, jako kuchyňská sůl. Ačkoli chutná mnohem hůř, než kuchyňská sůl, má přibližně stejný index toxicity. Museli byste toho vzít o obrovské množství více, než vyžaduje protokol 2000, aby to začalo být nebezpečné.

Imunitní systém si tuto chemikálii nemůže vytvořit v takovém množství, aby tím mohl likvidovat rakovinové nádory, ale můžeme mu ji dodat v tobolkách. Je to přesně ta samá věc, kterou si produkuje sám.

Kyselina chlorná se v těle vyvine z chlornanu vápenatého, chemické sloučeniny, kterou si musíte koupit. Pak můžete připravovat dávky MMS-2 plněním této chemikálie do gelových tobolek velikosti “0”. Berte tyto tobolky až 4 krát za den s odstupem 2 hodin, ale začněte pomalu. Zpočátku je naplňte jen do čtvrtiny a jestliže se projeví jen slabá nebo žádná nevolnost či průjem, dejte do nich více a pokračujte, dokud časem nebudou plné. (Více informací o MMS2 najdete v kapitole 16.)

Jestliže máte pochybnosti, nahlédněte například na internetovou stránku http://www.puricore.com/technology_humanbody.aspx , je tam o tom i film. Stránek na téma “kyselina chlorná” jsou ostatně na webu tisíce. Jsem nicméně jediný, kdo navrhuje, abyste ji brali jako doplněk léčby perorálně. Užíval jsem ji sám celé 4 roky, než jsem to zveřejnil, a od té doby se ozvaly stovky lidí, kteří tuto metodu s úspěchem použili.

Jestliže tedy zachytíte nějaké pomluvy a falešná tvrzení o tom, jak je to údajně jedovaté, je to úplně logické; mnozí lidé to vůbec neznají a jsou zde i jiní, kteří prodávají farmaceutické drogy a nechtějí, abyste to užívali, protože to doopravdy léčí a jejich neúčinné léky potom nepotřebujete.

Měli byste velmi brzy pozorovat zlepšení stavu (menší nebo méně bolestí) nebo žádné další zhoršování. Tak či onak, u sníženého dávkování nikdy nezůstávejte. Po několika hodinách při snížené dávce, při níž už se necítíte hůře, začnete pomalu opět zvyšovat. Brzy se naučíte jak vybalancovat dávky tak, aby to nevyvolávalo pocit zhoršování.

Možná shledáte nutným použít i Protokol 3000. Mnozí zjistili, že pokud rakovina neodchází, pomůže ji to překonat. Pár lidí proti rakovině dokonce úspěšně použilo jen Protokol 3000, a nic jiného. Je to velice účinný postup, kterým můžete porazit mnoho nemocí. Za normálních okolností se ale používají oba postupy společně.

• Nedělejte nic, co stav ještě zhorší a pokud něco přeženete, snižte přísun MMS-1 i 2.

Dávku MMS-2 můžete redukovat otevřením tobolky a odsypáním části obsahu. Jakmile jednou berete plnou tobolku, můžete dávku dále navýšit jen užíváním více tobolek za den. Udržujte dvouhodinový odstup, ale když vás to nedělá nemocnějšími, můžete brát tobolky i častěji. Neberte ale nikdy dvě tobolky najednou.

Jestliže si chcete být jisti úspěchem, měli byste využít každou směs s DMSO nejpozději do čtyř hodin.

potřebné. Pak byste měli cíleně několikrát zakašlat po několika hodinách.

Musíte uhynulé původce nemocí dostat z plic a jinak, než kašlem to nejde. Většinou stačí jen

Množství kysličníku chloričitého, které je pak k dispozici pro likvidaci patogenů, s oblibou vegetujících na vnitřní straně plic, je nesmírně omezené. Vdechnutý kysličník chloričitý se ovšem dostane přímo do plic a je ho přinejmenším stokrát více, než by se tam dostalo cévním přenosem. A tak si kysličníkem chloričitým každé ráno uděláte plíce trochu čistší.

• Nikdy více než 2 kapky MMS 1;

• postupujte polehoučku a pomalu; a

• ne více než jedno vdechnutí nosem a jedno ústy.

V mnoha případech, to je to jediné, co vám může navrátit život. Ale děláte to zcela na vlastní zodpovědnost.

Připravte si poté horkou koupel a přidejte 10 až 20 kapek aktivovaného MMS. V lázni zůstaňte asi 10 minut. V závislosti na snášenlivosti MMS můžete vystupňovat dávkování až do asi 40 kapek. Koupel si připravte těsně před spaním. Po prvních koupelích budete pravděpodobně velice unaveni a spánek je na takovou únavu ten nejlepší lék.

Obstarejte si jeden velký nebo dva menší plastové pytle na odpad, které můžete slepit dohromady lepicí páskou. Tyto pytle jsou k sehnání po celém světě.

Dělejte to několikrát denně. Užívejte 5 až 40 kapek MMS. Nezačínejte se 40, ale propracujte se k tomu postupně. Můžete současně provádět protokol 1000 nebo 2000, ale není to podmínkou. Jestliže přidáte tuto proceduru k jednomu z ostatních postupů, je to v pořádku, ale dejte pozor, aby vám nebylo nevolno. To brání uzdravení nebo ho značně zpomaluje.

Již 20let trpim bolestmi pateře a všech kloubu.Rok od roku je to čím dál,tím horší.Je mi 60let. Ve 28 letech jsem prodělala operaci dělohy a je to 2roky co mi vzali zbytek.

To je mi docela líto, že to takto dopadlo.

Jaká je šance popsanými způsoby zmírnit nebo vyléčit rakovinu slinivky u 64 letého otce. děkuji

Určitě upravit pokud možno stravu na co nejlehčí, používat pokud možno potraviny bez eček, aspartamu, a podávat mms dle doporučení Jima Hubla, také bude zapotřebí z kyselého prostředí změnit na zásadité a to jde zase šťávama ze zeleniny, soda bicarbona apod. Zatím nepracuji jako poradce, ale snažte se to brát orientačně a s rozumem. Rakovina vzniká v kyselém prostředí takže váš otec musel tomu nějak dopomoci. Je třeba odstranit příčinu.

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit postup léčení MMS při rakovině prsníku pro moji 75 letou maminku? Jaké zeleninové šťávy preferujete. Předpokládám, že je nevhodná konzumace masa. Děkuji

Nevhodná konzumace masa není, ale jde o to maso nejíst každý den jako hlavní jídlo.Naši předci měli maso jednou týdně a to v neděli a to v případě že nato měli. Doporučil bych za sebe kořenovou zeleninu. A co se týče MMS je lépe začít s menšími dávkami a postupně je zvyšovat co si budeme povídat je to chemie a je potřeba začínat opatrně takže bych doporučil ze začátku malé dávky a co se týče problémů s rakovinou existují i videa na yootube kde jednotliví lidé dokladají učinost svými životními příběhy. Př: http://www.youtube.com/watch?v=uXRI6xHU60c

Moje maminka 59 let, se s přestávkami léčí 4 roky na různé typy rakoviny. Začalo to rakovinou prsu, pak se rozšířila do všech orgánů. Rakovina po chemoterapiích zůstala jen na játrech a to tak, že prý už nelze nic dělat. Už má moc ložisek. Občas už má bolesti. Lze jí ještě pomoci MMS a jak dávkovat? (doma mám 25% roztok chloritanu sodného a 3,5% kyselinu chlorovodíkovou) Děkuji za jakoukoli radu

Začal bych klasicky s protokolem 1000 tzn. 1kapka každou hodinu cca 10h po sobě jdoucích a když to tělo bude dostatečně zvládat tak bych navýšil na 2 kapky samozřejmě je potřeba ředit vodou. A nebrát u toho kyselinu citronovou a kyselinu askorbovou obě jsou technicky vyráběné a je to špatný, protože by vyrušil učinek MMS. Dál bych doporučil se držet postupu Jima Hubla protokol 2000 a 3000. Rozhodně co se týká takovéto cestující rakoviny bych být váma podstoupil očistou kůru na vyčištění krve od toxinů, můžete zvolit která vám bude docela příjemná na internetu je mnoho takových očistných procedur. A do jídelníčku maminky bych zařadil 2h po skončení braní MMS zázvor, ananas, goji a ve stravě zvýšil obsah vlákniny. Možná by taky nebylo odvěci pravidelně cca 1x měsíčně půstovat jeden den. Z jídelníčku pokud možno vyloučit absolutně nezdravé éčka a dávat si pozor na nárhadní sladidla je to svinstvo. Jak jsem psal text je převzatý ze stránek http://www.czmms.info/ a doporučuji se držet postupů, které uvádí Jim Huble. Přeju blízké uzdravení.

a teď mě napadlo že by byla ještě vhodná Reishi houba.

Jak to myslíte, že kys. citronová zničí účinek MMS, vždyť Jim Humble tvrdí naopak používat k aktivaci?

Tento týden mě diagnostikovali počínající rakovinu prostaty. Mohl by mě přípravek MMS ať už v sypké nebo kapalné formě nějakým způsobem pomoci před případnou operací a následnou chemoterapií? Měl jsem kamaráda (bohužel) a vím, co s ním nemocniční léčba provedla. Poraďte mi prosím případné dávkování.

Měl bych dotaz zda mě pomůže pomoci MMS. Prodělal jsem zánět nervového systému a ted nemohu chodit. Je to podobné roztroušené skleroze ale nepotvrdila se při vyšetřeních. Děkuji za odpověd. Pepa.

Proč potřebnou chemii czchem tak moc předražuje oproti fichemě Brno? Kvalita je jistě stejná.

mám velmi silné migrény,léky už nezabírají,užívám triptany a kortikoidy-dexonu,,ale nic už nezabírá,pomohla by mi léčba mms ?jsem zoufalec.

Dobrý den, koupil jsem si mms2, budu to davkovat v kapslich. Jsem úplně zdráv, aspon nemam zatím žádné symptomy 🙂 kolik brat kapsli mms 2 denne jen preventivně a Jak dlouho? A Jak je účinné mms2 oproti mms1, děkuji za odpověď s Pozdravem.

nebankovní hotovostní půjčky

Dobrý deň,potrebuje poradiť moja manželka má nádor na mozgu v 4 štádiu už 13 rokov sa lieči brala rádio terapiu ,chemoterapiu 3 posledná kontrola nebola dobrá ,už jej nezabera ,chemoterapia doktor povedal že už nemôžu jej pomôcť dávam jej teraz mms beriem už 5 kvapky zriadené vo vode každú hodinu na 10 hodín ,poradte my či tie správne aplikujem a či to jej pomôže ,momentálne je na kerogennej diete ,manžela nedokáže sama ísť na wc a má problémy rozprávať,ma cukrovku ,epilepsiu ,prosím vás pekne o rádu a pomoc ,ďakujem velmy pekne prečítanie

US Search Mobile Web

Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

 • Vote for an existing idea ( )
 • or
 • Post a new idea…
 • Hot ideas
 • Top ideas
 • New ideas
 • Category
 • Status
 • My feedback

Improve your services

Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

Golf handicap tracker, why can't I get to it?

Why do I get redirected on pc and mobile device?

Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

Question on a link

In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

This is a broken link. Please remove.

This is a broken link. Please remove.

Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

The link to cheaterland.com is a broken link.

Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

 • Don’t see your idea?
 • Post a new idea…

US Search Mobile Web

Feedback and Knowledge Base

Give feedback

 • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
 • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
 • Accounts Dashboard 43 ideas
 • Ad feedback 3 ideas
 • Answers TH 31 ideas
 • Answers TH 0 ideas
 • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
 • Australia Celebrity 0 ideas
 • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
 • Australia Style 0 ideas
 • Australia Yahoo Tech 0 ideas
 • Autos Pulse 2 ideas
 • Aviate 1,516 ideas
 • Canada Finance 1,099 ideas
 • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
 • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
 • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
 • Canada Homepage 5,139 ideas
 • Canada Movies 14 ideas
 • Canada News 873 ideas
 • Canada Safely 10 ideas
 • Canada Screen 128 ideas
 • Canada Weather 94 ideas
 • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
 • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
 • Canada Yahoo Finance 0 ideas
 • Canada Yahoo Movies 10 ideas
 • Canada Yahoo News 0 ideas
 • Canada Yahoo Style 21 ideas
 • College Football Pick'em 112 ideas
 • Connected TV 364 ideas
 • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
 • Corp Mail Testing 1,256 ideas
 • Cricket 25 ideas
 • Daily Fantasy 93 ideas
 • Developer Network 1 idea
 • Double Down 86 ideas
 • Fantasy Baseball 534 ideas
 • Fantasy Basketball 433 ideas
 • Fantasy Football 718 ideas
 • Fantasy Hockey 388 ideas
 • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 835 ideas
 • Fantasy Ratings and Levels 20 ideas
 • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
 • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
 • Finance 468 ideas
 • Finance – CA 502 ideas
 • Finance – US 9 ideas
 • Finance ChartIQ 261 ideas
 • Finance Mobile Web 408 ideas
 • Finance Portfolios 810 ideas
 • Finance Stock Screener 37 ideas
 • Finance Tablet 45 ideas
 • Flickr – Profile 290 ideas
 • Flickr Android 61 ideas
 • Flickr for Apple TV 30 ideas
 • Flickr Groups 13 ideas
 • Flickr Internal 0 ideas
 • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
 • Flickr iPad 173 ideas
 • Flickr iPhone 419 ideas
 • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
 • Flickr Search 0 ideas
 • Food Magazines 0 ideas
 • Games 3,147 ideas
 • Global Maps 1,026 ideas
 • GS Mobile Web 42 ideas
 • Health Pulse 3 ideas
 • Home Page (Android) 1,689 ideas
 • Home Page (iOS) 3,810 ideas
 • Hong Kong Homepage 0 ideas
 • India Celebrity 43 ideas
 • India Finance 494 ideas
 • India Homepage 1,897 ideas
 • India Lifestyle 173 ideas
 • India Movies 84 ideas
 • India News 344 ideas
 • India Partner Portal Tata 0 ideas
 • India Partner Portal Tikona 0 ideas
 • India Safely 15 ideas
 • India Screen 165 ideas
 • India Weather 30 ideas
 • India Yahoo Beauty 0 ideas
 • India Yahoo Celebrity 4 ideas
 • India Yahoo Finance 0 ideas
 • India Yahoo Movies 16 ideas
 • India Yahoo News 0 ideas
 • India Yahoo Style 14 ideas
 • Indonesia Celebrity 38 ideas
 • Indonesia Homepage 1,174 ideas
 • Indonesia News 170 ideas
 • Indonesia Safely 29 ideas
 • Indonesia She 34 ideas
 • Ireland Homepage 90 ideas
 • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
 • Mail Ad Feedback 10 ideas
 • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
 • Maktoob Celebrity 1 idea
 • Maktoob Entertainment 10 ideas
 • Maktoob Lifestyle 0 ideas
 • Maktoob Movies 2 ideas
 • Maktoob News 182 ideas
 • Maktoob Screen 15 ideas
 • Maktoob Style 1 idea
 • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
 • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
 • Malaysia Homepage 21 ideas
 • Malaysia News 58 ideas
 • Malaysia Safely 8 ideas
 • Malaysia Video 0 ideas
 • Malaysia Weather 1 idea
 • Merchant Solutions 1 idea
 • My Yahoo 32,263 ideas
 • My Yahoo – back up 1 idea
 • My Yahoo – US 9,176 ideas
 • My Yahoo archive 314 ideas
 • New Mail 13,334 ideas
 • New Mail* 3,165 ideas
 • New Zealand Business & Finance 132 ideas
 • New Zealand Homepage 1,039 ideas
 • New Zealand Safely 3 ideas
 • New Zealand Screen 0 ideas
 • PH ANC News 21 ideas
 • Philippines Celebrity 214 ideas
 • Philippines Homepage 13 ideas
 • Philippines News 123 ideas
 • Philippines Safely 12 ideas
 • Philippines Video 0 ideas
 • Philippines Weather 3 ideas
 • Pick N Roll 19 ideas
 • Postmaster 44 ideas
 • Pro Football Pick'em 103 ideas
 • Retail Pulse 0 ideas
 • Rivals 11 ideas
 • Safely 165 ideas
 • Screen for iOS 0 ideas
 • Search Extensions 108 ideas
 • Search Product Downloads 105 ideas
 • Security 497 ideas
 • Sign-In Experience 79 ideas
 • Singapore Entertainment 20 ideas
 • Singapore Finance 230 ideas
 • Singapore Homepage 1,062 ideas
 • Singapore News 214 ideas
 • Singapore Safely 11 ideas
 • Singapore Screen 19 ideas
 • Singapore Weather 4 ideas
 • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
 • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
 • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
 • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
 • Singapore Yahoo News 0 ideas
 • Singapore Yahoo Style 4 ideas
 • South Africa Celebrity 8 ideas
 • South Africa Homepage 374 ideas
 • South Africa News 23 ideas
 • Sports Android 1,536 ideas
 • Sports CA 37 ideas
 • Sports iOS 1,027 ideas
 • Sports Redesign 3,260 ideas
 • SportsReel 7 ideas
 • StatTracker Beta 626 ideas
 • Survival Football 81 ideas
 • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
 • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
 • Thailand Safely 2 ideas
 • Toolbar Mail App 216 ideas
 • Toolbar Weather App 72 ideas
 • Tourney Pick'em 66 ideas
 • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
 • UK & Ireland Games 19 ideas
 • UK & Ireland Homepage 475 ideas
 • UK & Ireland News 0 ideas
 • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
 • UK & Ireland News Lego 379 ideas
 • UK & Ireland Safely 38 ideas
 • UK & Ireland TV 21 ideas
 • UK & Ireland Video 187 ideas
 • UK & Ireland Weather 100 ideas
 • UK Answers 1 idea
 • UK Daily Fantasy 1 idea
 • UK Finance Mobile Android 12 ideas
 • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
 • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
 • UK Yahoo Movies 23 ideas
 • US Answers 9,068 ideas
 • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
 • US Autos GS 442 ideas
 • US Celebrity GS 664 ideas
 • US Comments 350 ideas
 • US Finance Mobile Android 44 ideas
 • US Finance Mobile iOS 645 ideas
 • US Flickr 277 ideas
 • US Groups 4,273 ideas
 • US Homepage B1 68 ideas
 • US Homepage B2 33 ideas
 • US Homepage B3 50 ideas
 • US Homepage B4 33 ideas
 • US Homepage B5 0 ideas
 • US Homepage M 7,021 ideas
 • US Homepage YDC 43 ideas
 • US Homes GS 203 ideas
 • US Live Web Insights 24 ideas
 • US Mail 193 ideas
 • US Mail 12,607 ideas
 • US Maps 3,491 ideas
 • US Membership Desktop 8,353 ideas
 • US Membership Mobile 91 ideas
 • US Movies GS 424 ideas
 • US Music GS 195 ideas
 • US News 6,167 ideas
 • US Search App Android 2 ideas
 • US Search App iOS 24 ideas
 • US Search Chrome Extension 780 ideas
 • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
 • US Search Desktop 24 ideas
 • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
 • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
 • US Search KG 0 ideas
 • US Search Local Listings 20,863 ideas
 • US Search Mobile Web 9 ideas
 • US Search Mozilla 0 ideas
 • US Search Stock Quotes 11 ideas
 • US Search Tablet Web 2 ideas
 • US Shine GS 1 idea
 • US Toolbar 5,548 ideas
 • US Travel GS 207 ideas
 • US TV GS 368 ideas
 • US Weather 2,331 ideas
 • US Weather Bucket 0 ideas
 • US Weather Mobile 13 ideas
 • US Weather Mobile Android 2 ideas
 • Video Guide Android 150 ideas
 • Video Guide iOS 212 ideas
 • Video Guide Testing 15 ideas
 • Web Hosting 4 ideas
 • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
 • Yahoo Accessibility 362 ideas
 • Yahoo Autos 71 ideas
 • Yahoo Beauty 103 ideas
 • Yahoo Celebrity 0 ideas
 • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
 • Yahoo Decor 0 ideas
 • Yahoo Entertainment 361 ideas
 • Yahoo Esports 50 ideas
 • Yahoo Feedback 0 ideas
 • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
 • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
 • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
 • Yahoo FinanceReel 4 ideas
 • Yahoo Food 118 ideas
 • Yahoo Gemini 3 ideas
 • Yahoo Health 90 ideas
 • Yahoo Help 564 ideas
 • Yahoo Home 241 ideas
 • Yahoo Home* 28 ideas
 • Yahoo Lifestyle 168 ideas
 • Yahoo Live 0 ideas
 • Yahoo Mail 2,636 ideas
 • Yahoo Mail Android App 439 ideas
 • Yahoo Mail Basic 667 ideas
 • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
 • Yahoo Mail Mobile Web 7 ideas
 • Yahoo Makers 51 ideas
 • Yahoo Messenger 96 ideas
 • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
 • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
 • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
 • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
 • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
 • Yahoo Music 78 ideas
 • Yahoo News Digest Android 870 ideas
 • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
 • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
 • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
 • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
 • Yahoo Parenting 63 ideas
 • Yahoo Politics 118 ideas
 • Yahoo Publishing 13 ideas
 • Yahoo Real Estate 2 ideas
 • Yahoo Tech 464 ideas
 • Yahoo Travel 144 ideas
 • Yahoo TV 106 ideas
 • Yahoo View 243 ideas
 • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
 • Yahoo Weather iOS 23,041 ideas
 • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
 • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
 • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
 • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
 • Yahoo! Contributor Network 1 idea
 • Yahoo! Transliteration 29 ideas
 • YAHOO!7 Finance 554 ideas
 • Yahoo!7 Games 9 ideas
 • Yahoo!7 Safely 19 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
 • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply