Vlasy houba náprava (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

CZ.LadyJournal.EU

Proti lupům, které lze udelat doma

Každý má možnost připravit prostředky pro lupy doma. Lupy se může objevit v kterékoli osoby. Důvody výskytu mohou být velmi odlišné. Proti lupům v domácnosti může tento problém vyřešit. Nejjednodušší metodou je použití obyčejného nebo tar mýdlo, které ve skutečnosti mají jedinečné vlastnosti. I když je vše dobré s mírou, tak „přehánet“ s temito výrobky není nutné.

Alkalický, který je k dispozici jako součást mýdla, může mít nepříznivý vliv na vlasy.

Známý mýdlo se skládá z mastných kyselin, které vyživují a hydratují vlasy. Nicméne, tento produkt vysušuje pokožku hlavy, takže použít mýdlový roztok může být jen jednou za týden. Po umytí vlasů s postupem ocet máchání, což mu dává lesk. Tar soap je také schopen zbavit drobné praskliny na pokožce hlavy a lupy.

Řešení tohoto problému pomocí olejem

Mnoho šampony nejsou schopny eliminovat lupů. Vždy je možné využít domácí opravné prostředky pro lupy. Různé oleje mohou pomoci vyrovnat se s problémem, protože jsou přírodní produkty:

  1. Lopuch olej je považován za společný a účinný prostředek v boji proti lupům, dá se koupit v každé lékárne. Témeř 30 dnů k tomu Zábal na vlasy olej překonat lupů. Pokud jsou vaše vlasy mastné, lopuch olej není vhodný pro použití. Náprava vtírá do pokožky hlavy, pak hlava je třeba obalit vodotesnou fólii a ručník. Po 30 minutách, musí být maska ​​vymyty šamponu.
  2. Každý esenciální olej může dát vlasovou hebkost a lesk, zbavit loupání, je nutné pouze přidat nekolik kapek šampon nebo prsty navlhčené olejem mazat pokožku hlavy.
  3. Tea tree olej pomáhá léčit lupy, jejíž příčina je houba. Tento produkt v malém množství do styku s šampon, aplikuje na vlasy, pokožku hlavy promytí při 10 minut. Můžete kombinovat tento produkt s jinými produkty pro péči o vlasy. Po nekolika týdnech, lupy bude nic nezbylo.
  4. Ricinový olej má mnoho užitečných vlastností, např., Posiluje vlasy a lupy. Musí být snadno třít hlavu po dobu 30 minut před praním postupy vlasy. Ropný vrt vyrovnat se s nepohodlí spojené s epiteliální deskvamace. Smesi ricinového a olivového oleje činí vlasy krásné, lesklé a hedvábná, a s přídavkem tinktury mesíčku – mekké.
  5. Olivový olej je jedinečný produkt, aby se zabránilo odlupování výskytu skalpu a lupy, je-li každý den s ním masírovat hlavu. Po zákroku, dal na hlavu s ručníkem po dobu půl hodiny opravit výsledek prostředků činnosti. Maloobchodní řetezce jsou šampony, které obsahují ve svém složení je olej.
  6. Levandulový olej je také považován za výborný prostředek pro péči o vlasy a proti lupům. Je součástí mnoha nástrojů v oblasti kosmetických výrobků pro péči o vlasy, jejichž cílem je stimulovat jejich růst a leštení, jakož i aby se zabránilo jejich ztráte. Tento olej by mel být doplnen, aby se zabránilo šampon. V nekterých případech nelze smýt olej s hlavou vlasů na noc.
  7. Kokosový olej má antibakteriální vlastnosti, které pomáhá urychlit růst vlasů, odstranit lupy, se používá k léčbe infekcí kůže. Je účinný pro nízkým obsahem tuku vlasy, proniká cibulky a obnovuje zdravý lesk kadeře. Jeho dobré smíchat se šťávou z citronu vymačkaný, aby se zabránilo opakování lupů.
  8. Lnený olej – vynikající domácí lék na lupy, což odstraňuje odumřelé buňky vlasové pokožky. To musí být nejprve mírne ohřeje a pak se vtírá do kořínky vlasů, masíruje pokožku. 3x týdne je nutné vyrobit takový postup. Po podobném masky teplou vodou umýt si vlasy. Tato setkání mohou být periodicky opakovat.

Mořská sůl pro řešení problémů vlasové

Sůl je tam obrovské množství užitečných prvků, které mají pozitivní vliv na kůži krytu hlavy a umožňují obnovit vlasy před poškozením, urychlení jejich růstu a posílení. Proto je tento výrobek splňuje moře jako přísada do mnoha lékařských masek.

Mořská sůl, aby bylo možné normalizovat tvorbu mazu hlavy a zbavit lupů.

K dispozici je speciální smes lupů na základe této soli s přídavkem 2 žloutky a 3 krajíce chleba vyrobeného z žitné mouky. Existují i ​​další domácí prostředky pro lupy. Výsledná hmota je mazáno vlasy a jsou asi jednu hodinu, potom se promyje se a promyje se studenou vodou.

Metody používané doma

Prostý cibuli oloupeme – to je skvelý domácí lék na lupy, která má léčebný účinek. Pokud pravidelne používat infuzi cibule slupek, můžete překonat lupy. Tento nástroj také pomáhá urychlit růst kadeře a zlepšení vzhledu vlasů. Recept na nekomplikované půdy tím, že hrst kůry cibuli, naplnené vodou (250 g) a smes se zahřívá na teplo po dobu 5 minut.

Až budete připraveni vývar se ochladí, může být aplikován do vlasových kořínků. Maska z luku – je také dobrý způsob, jak bojovat proti lupům a vypadávání vlasů. Je pouze nutné stisknout šťávu z cibule, a poté vetřete do pokožky hlavy a zabalit teplé látky po dobu 60 minut. Po vypršení této doby, hlava omyjte jemným šamponem.

Lemon – je další lék na lupy. Pro půdy by mely být používány s nekolika kůry citrony, snížit ji do vody a vaří se behem jedné hodiny. Připraveno vývar vychladnout, potom je nutné vypustit a opláchnete vlasy. Při uplatňování tohoto nástroje si můžete jednou každých 7 dní.

Jednoduchý recept na lupy – šťávy vymačkané z půlky citronu, přidejte nekolik lžic olivového oleje, které jsou rozloženy na vlasy a držet hodinu.

Zajímavý způsob, jak se zbavit lupů: Aspirin tablety rozdrtí na prášek a přidejte do šamponu. Smes vetřete do vlasů po nekolika minutách máchání důkladne, nebo aspirin radikály mohou poškodit vaše vlasy. Není vhodné používat tento recept na jemné vlasy.

Použití bylin a různých maskách

Odvar z dubové kůry a kořeny puškvorec má tu vlastnost, hojit mikrotrhlin na pokožce hlavy, posílení vlasové folikuly. Často drahé šampóny zklamat lidi s lupy a snažit se vyhrát nad její vítezství. Nevedí, že můžete udelat sami účinný lék doma.

Musíme vzít 2 kapky růžového oleje a 7 kapek oleje šalveje. Smes techto olejů se rozpustí přidáním 1 h. L. Alkohol. Dále je třeba vzít 2 žloutky a důkladne promíchejte, dokud se pena přes mixéru. Kombinovat všechny. Smes není o nic méne účinný než mnoho zakoupených prostředků na mytí vlasů. To je považováno za naprosto bezpečné pro všechny typy vlasů, a to může být použit každý den. Výsledek netrvalo dlouho čekat.

Krapivny vývar nejméne účinným prostředkem lupy. Musíme se sklenici sušené kopřivy a 2 litry vody. Behem půl hodiny se půda se upraví na pohotovosti ve vodní lázni, pak to dát pivo. Po techto opatření by se mela použít jako oplachovací vlasy, první mytí šamponem jen. Tato metoda osvedčila v boji proti lupům. Vlasy získávají sílu a lesk.

Jablečný ocet má vlasy léčebné a regenerační účinky. Jeho použití je považován za propuštení z mnoha potíží spojených s vlasy. Je pouze nutné kombinovat ocet a vodu ve stejném pomeru, zahřát a zvlhčení smesi z skalp.

Mnozí z domu má aloe, která je schopna zbavit lupů. Musíme zmáčknout šťávu z nekolika procesů aloe a před umýt si vlasy, vetřete ho do pramenů. Pozorovaná zrychlil růst ochlupení po pravidelném užívání aloe, léčit lupy. Přidáním mleté ​​česnek v rostlinné šťávy pomáhá posilovat vlasy.

Související příspěvky

Mezoterapie je užitečné pro vlasy a vlasovou pokožku: odpovedný trichologist

Mezoterapie je užitečné pro vlasy a vlasovou pokožku: odpovedný trichologist Nepříznivé vlivy prostředí, stres, hormonální.

Co každá žena by mela vedet reshivshayasya na chemické peelingy

Co každá žena by mela vedet reshivshayasya na chemické peelingy Jeden z nejpopulárnejších non-chirurgické omlazení pleti.

Princip výkon a cena chirurgie zmenšení prsou

Princip výkon a cena chirurgie zmenšení prsou Tvar a objem prsů jsou položeny na genetické úrovni, a významne ovlivnit vývoj.

Je bezpečné stavet řasy: celá pravda o postupu

Je bezpečné stavet řasy: celá pravda o postupu Kdo nechce tleskat řasy a letet vzhůru? Každý, kdo chce každá žena, a to bez.

Ozone terapie pro muže a ženy – cesta k dlouhovekosti a krásy

Ozone terapie pro muže a ženy – cesta k dlouhovekosti a krásy Mohu vydelat peníze z ničeho? „To sotva,“ – odpoví vám, a.

Snídaně v parfumerii

… delikatesy pro znalce

Chytrá houba: Konečně mi přestaly padat vlasy

S padáním vlasů je to podobné jako s deštěm: Někdy pouze jemně poprchává a za chvíli se oblak rozplyne, zatímco jindy kapek přibývá až je z toho průtrž mračen. V mém případě k ní naštěstí nedošlo, za což vděčím chytré houbě. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, tak vězte, že její chytrosti jsme si všimli my nebo přesněji čeští vědci. Zjistili, že přestože je mikroskopická, tak je velkým postrachem říše hub. Kde je ona, tam už žádné plísně ani kvasinky nenajdete, protože je dávno zlikvidovala. Pro lidi i zvířata je přitom zcela neškodná. Kdyby mohla chytrá houba mluvit, tak by nejspíš dodala, že se s námi druží velmi ráda. Tolik potravy, kolik najde na naší kůži, to je pro ni přímo ráj. Dosyta se napase a nás odmění vyléčením či zmírněním různých nemocí, jako jsou plísňové a kvasinkové infekce, atopický ekzém, lupénka či paradontóza. Dokonce jsem našla rozhovor s mikrobiologem, který popisoval, že chytrá houba vyléčila rozsáhlou hnisavou ránu u diabetika, kterému hrozila amputace nohy. Že by mohla pomáhat také proti padání vlasů, to jsem sice přímo nikde nenašla, ale z pár zmínek vyplývá, že by měla zlepšovat stav vlasové pokožky a odstraňovat kvasinky. Takže jsem si v lékárně objednala přípravek Biodelta s chytrou houbou, která se správně botanicky jmenuje Pythium oligandrum.

Chytrá houba pod mikroskopem.

Než jsem objevila chytrou houbu, tak jsem propadala několikaměsíčnímu zoufalství. Nic totiž nepomáhalo. Tak například vysoké dávky vitaminů a minerálů mi sice zlepšily pleť, ale po mytí stejně zůstávaly ve vaně chomáčky vlasů. A těch tinktur a zázračných vlasových vodiček, co jsem vyzkoušela! Jenže všechny obsahovaly alkohol a ten dráždil vlasovou pokožku. Nakonec jsem zůstala jen u prostých bylinných oplachů, jejichž účinek posoudit nedovedu, ale aspoň mi pokaždé příjemně navoněly vlasy. Dokola jsem si lámala hlavu tím, co je příčinou mých problémů, abych mohla najít odpovídající řešení. Patrně šlo o kombinaci příčin vnitřních (jako je stres) a vnějších. Postupem času jsem totiž měla stále větší potíže s barvením vlasů. Kůže mě pálila i týden po aplikaci, takže jsem přešla na přírodní barvy. Ve vlasech se mi ale stejně natrvalo usídlila strupovitá ložiska, která nápadně připomínala seboroickou dermatitidu. Doufala jsem, že se s diagnózou pletu, protože její léčba je zapeklitou záležitostí. Příčiny nejsou zcela jasné, ale pravděpodobně souvisí s přemnožením kvasinek.

V krabici s nápisem Biodelta jsem našla 15 lahviček se sypkým obsahem a příbalový leták, který jsem si hned vzorně prostudovala. Balení je myšleno jako tříměsíční kúra, takže se pokožka ošetřuje pět dní po sobě a potom je měsíční pauza. Dle návodu je nejprve třeba probudit chytrou houbu k životu tím, že se do lahvičky přilije vlažná voda a směs se nechá inkubovat 8 až 12 hodin. Před samotným použitím se obsah naředí ve čtyřech litrech vlažné vody, kterými se má hlava oplachovat 4x 5 minut. Druhou možností je vytvoření hodinového zábalu. Pro co byste se rozhodli? Váhala jsem a napoprvé jsem zkusila oplach. Ale nebyl to vůbec dobrý nápad, jak jsem brzy zjistila. Přípravek totiž neobsahuje pouze chytrou houbu, ale také nosič. Vypadá jako drobounký prášek a z vlasů se postupně a také neustále uvolňuje, a protože je lehký, tak si s radostí poletuje vzduchem, a to i v úplném bezvětří. Výsledkem bylo, že po dvou hodinách (dříve se vlasy dle návodu umývat nemají) byl bílý prach naprosto všude. Nejen, že mi dalo zabrat vysávání, ale potrápila jsem se i s posledním bodem návodu, kde se píše, že se vlasy mají mýt nedesinfekčním šamponem. To sice dává smysl, jenže jako laikovi mi složky kosmetiky nic moc neříkají. Takže jsem vzala běžný šampon a doufala jsem, že chytrou houbu nezlikviduji dřív, než stihne sežrat všechny kvasinky.

Foto: Flickr, Aimé Cichero

Další likvidaci prachové bouře jsem už zažít nechtěla, takže jsem další den vyzkoušela zábal. Ale jak to prakticky provést? Samotný návod se detailům nevěnoval, takže bylo třeba improvizovat. Rozhodla jsem se po inkubaci lahvičku rozpustit v půl litru teplé vody a směs pořádně vmasírovat do kůže, než jsem vlasy zabalila do starého ručníku. Jaký byl výsledek? Všude to teklo. Opravdu všude, takže bych se zbavila i plísně na nohách, kdybych nějakou měla. S vypětím sil jsem to vydržela hodinu, jak to stálo v příbalovém letáku. Vlasy jsem šla umýt rovnou, i když se to dle návodu smí udělat až po dvou hodinách, takže jsem se opět modlila, aby to chytrá houba přežila ve zdraví.

Foto: Flickr, TimOve

Zjevně nepřišla k žádné újmě, protože hned další den jsem si všimla výrazného zlepšení stavu vlasové pokožky. Stroupky prakticky zmizely, až jsem tomu skoro nemohla uvěřit. Povzbuzená úspěchem jsem se vrhla do dalšího zábalu, tentokrát ovšem vybavená sprchovací čepicí, což se ukázalo jako geniální nápad. Postup byl takový, že jsem aplikovala houbovou suspenzi, pak jsem z vlasů jemně vymačkala vodu, nasadila si čepici a vše navíc omotala ručníkem. A fungovalo to výborně. V dalších dnech jsem ještě postupně snižovala objem, ve kterém jsem ředila houbu po inkubaci. Přišla jsem na to, že ideální je přidat 250 ml teplé vody.

Ošetření jsem opakovala po měsíci, což bylo tak akorát, protože se v té době začaly stroupky ve vlasové pokožce opět pomalu objevovat. Díky chytré houbě však do druhého dne zmizely. Za další měsíc přišlo třetí kolo, které jsem prováděla hlavně pro dobrý pocit, protože už bylo jasně znát, že vlasy přestaly padat. V současnosti jsou to asi čtyři měsíce od okamžiku, kdy jsem poprvé použila chytrou houbu a v zrcadle pozoruji krátké dorůstající vlásky. Mám z nich radost a na drobné potíže při aplikaci jsem pro téměř zázračné účinky chytré houby dávno zapomněla.

Tak ať vám vlasy rostou jako houby po dešti.

Související

Navigace příspěvku

Zanechat Odpověď Zrušit odpověď na komentář

To je teda bomba! Vzpomínám si, že jsem o tom už někde kdysi četla, ale samozřejmě jsem název zapomněla. Tak ať rostou!

Chytrá houba Biodeur 3×1 g

Biodeur chytrá houba je přírodní mikrobiální deodorant s antimykotickou přísadou pro péči o nohy. Přípravek eliminuje vláknité mikromycety na pokožce nohou a pod nehty. Chytrá houba omezuje potivost a odstraňuje zápach.

Biodeur chytrá houba je přírodní kosmetický preparát, obsahující originální aktivní kompozici mikroorganismů, která účinně působí na vláknité parazitické houby a kvasinky vyvolávající onemocnění kůže. Mikroorganismy v přípravku Biodeur chytrá houba pronikají svými vlákny do buněk parazita a čerpají z nich pro svoji výživu potřebné látky. Na podkladě výživové a prostorové kompetice tak vytlačují z prostorů na nohách patogenní kožní houby. Po splnění tohoto úkolu mizí z této lokality a uvolňuje se prostor pro znovu osídlení tzv. normální mikroflórou.

Společným jmenovatelem pro nastartování vlastního mykotického onemocnění je vlhká zapářka, macerace kůže a mechanická mikrotraumatizace, společně s pomnožením fekální mikrobiální flóry, která vedle nepříjemných pachových vjemů připravuje též vhodné prostředí pro uplatnění mikroskopických hub. Pokud se tomuto stavu nevěnuje patřičná pozornost, může v dalším období dojít i k postižení nehtových plotének.

Kdy Biodeur – chytrá houba pomáhá:

 • je možné ji použít i při náznacích pachových, hyperhydrotických a mykotických potíží,
 • výrazně omezuje hyperhydrotické stavy (nadměrné pocení),
 • chytrá houba příznivě působí proti plísním a candidám na ploskách, v meziprstí a na kůži,
 • usnadňuje samovolné odstraňování ztvrdlé kůže z nohou,
 • chytrá houba odstraňuje zápach a mykózy z nošené obuvi,
 • přímo parazituje na patogenech (plísních, kvasinkách) a proto zabraňuje vzniku rezistencí.

Silicia, Panicum Miliaceum, Chromista

Zásah proti pachovým symptomům, hidrotickým stavům, kvasinkám a dermatofytickým houbám na pokožce a v meziprstí:

 1. Po vytažení šestihranného uzávěru dolijeme ampulku vlažnou vodou, protřepeme a suspenzí dále ředíme do 2-3 litrů vlažné vody.
 2. Po dobu 20-40 minut omýváme chodidla a meziprstní prostory (čím delší doba koupele, tím zřetelnější účinek).
 3. Nohy neutíráme, ale necháme přirozeně uschnout.
 4. Ve zbylém roztoku namočíme tampón a vytřeme jím nošenou obuv.
 5. Roztok ponecháme do druhého dne a opakujeme body číslo 2-4, pak roztok vylijeme.

Po šesti dnech opakujeme body 1-5. Po dalších šesti dnech opakujeme body 1-5. Aplikaci provádějte nejlépe večer před spaním.

Zásah proti rozvinuté onychomycosis:

 1. Po vytažení šestihranného uzávěru dolijeme ampulku vlažnou vodou, protřepeme a suspenzi dále naředíme do 0,05-0,1 litru vlažné vody.
 2. Zahuštěnou suspenzi nalijeme na vatu (tampón, gázu, ze kteréh vytvořímeobklad na zabalení nehtů) s dostatečně nasátou suspenzí (0,025 litru na jednu nohu).
 3. Zabalíme nehty. Vatu přiložíme tak, aby byla ve styku i s prsty ze spodní strany.
 4. Na nohu nasadíme mikrotenový sáček, oblečeme ponožku a necháme působit přes noc. Úkony 2-4 opakujeme druhý den (na dva dny 1 ampulka).

Za 14 dní až měsíc opakujeme aplikaci v bodech 1-4. Za dalších 14 dní až měsíc opakujeme aplikaci v bodech 1-4.

Na vytření obuvi se používá rozředěný zbytek, který zůstane v nádobě, ve které přípravek mícháme.

Po dobu aplikace nepoužíváme jiné přípravky k ošetřování nohou.

Určeno pouze k zevnímu použití. Nemá vedlejší účinky. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě 15-25 °C a relativní vlhkosti do 40 %. Země původu Česká republika.

Související produkty

Podobné produkty

Chytrá houba Pythium Oligandrum na TV PRIMA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nabízíme patentovaný přípravek Pythium oligandrum (česky “chytrou houbu”). Stále přibývá lidí, kteří preventivně používají biologický preparát s chytrou houbou Pythium oligandrum. Ta plísně likviduje. Preparát je přírodní povahy, nemá žádné vedlejší účinky a nejsou u něj známé žádné alergické reakce. Plísně si na něj navíc nedokážou vytvořit rezistenci. Působí i proti nepříjemnému zápachu nohou. Je totiž důsledkem působení plísní a baktérií. Lze ho použít i tehdy, když vás plísně už trápí. A to jak na nohy, tak do bot.

Hodnocení produktů

11 Kč / ks

  • Nutrend DeNuts Ořechová tyčinka Pistácie.

   12 Kč / ks

  • Nutrend Profigur Müsli tyčinka cik cak.

   11 Kč / ks

  • Gingerbon Zázvorové bonbony 125 g

   29 Kč / ks

  • E-A-R Chránič sluchu Classic 1 pár

   7 Kč / ks

  • Health Link Bio Avokádový olej 250 ml

   99 Kč / ks

  • Nutrend DeNuts Ořechová tyčinka Kešu &.

   12 Kč / ks

  • Nutrend Profigur Müsli tyčinka cik cak.

   11 Kč / ks

  • IBK Mandle natural 1000 g

   259 Kč / ks

  • Amylon Bio kypřící prášek do pečiva bez.

   Přijímáme online platby

   Firma Saloos se rozhodla rozšířit sortiment svých kvalitních a zdraví prospěšných rostlinných olejů lisovaných za studena o nový bio Malinový olej.

   Určitě většina z nás zná maliník. Keř rostoucí na většině zahrádek, který nám dává šťavnaté červené plody – maliny. Mají široké využití. Jsou výborné nejen na chuť, ale také do buchet, dezertů, omáček a jiných pokrmů. Jsou bohaté na obsah vitaminů B7, C a K, obsahují vápník, hořčík, fosfor, draslík a měď a jsou také výborným zdrojem vlákniny. Věděli jste ale, že semínka tohoto plodu se po vylisování mění v úžasného kosmetického pomocníka pro péči o vaše tělo?

   Vzácný malinový olej se vyznačuje silnými hydratačními účinky. Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Po nanesení na pokožce vytváří lipidovou bariéru, díky níž dokáže pokožku těla efektivně a dlouhodobě hydratovat. Zanechává ji sametově hebkou, rozzářenou a pružnou.

   Díky svým výrazným regeneračním schopnostem se stane skvělým parťákem při problémech s vráskami či jizvami. Obsahuje vitamín E, který se stará o ochranu buněk a zpomalení procesu stárnutí pokožky.

   Problémy s vlasy a vlasovou pokožkou

   Trápí vás lupy, poškozené vlasy, svědění pokožky hlavy, vypadávání vlasů, nadměrně citlivá pokožka hlavy nebo mastné vlasy? Problémy s vlasy trápí v současné době většinu populace. Notino.cz nabízí kompletní nabídku jedinečných přípravků, které jsou speciálně navržené pro efektivní a účinné řešení problémů s vlasy i s vlasovou pokožkou.

   Vyberte si z široké nabídky kondicionérů, olejů, šamponů i masek na vlasy. Najdete v ní kvalitní šampon proti lupům, účinné tonikum proti vypadávání vlasů i výživnou masku na suché vlasy. Zatočte s problémy s vlasy jednou pro vždy!

   Jak používat domácí lék na plíseň nehtů

   Pomocí Tea Tree Oil . Umístění malé množství tea tree olej na postiženou patě bude čistit prst , a také působí jako fungicid .

   Namočte infikovaný nohu ve směsi stejných dílů teplé vody a jablečného octa . Tato směs působí jakoantiseptikum .

   Smíchejte oregano olej a olivový olej . Umístěte několik kapek na plísně nehtů . Oregano olej má antiseptické , antibakteriální , analgetické a antimykotické vlastnosti .

   Použít extraktu z grapefruitových jadérek . Dalším lékem , který můžete použít , je dvakrát denně stříknout extrakt na postižené místo .

   suché nohy důkladně po uvedení jakýkoliv typ domácí lék na ně . Vlhké prsty budou chovat více houbu .

   BioGama 50g

   Chytrá houba » Proti atopickému ekzému|Chytrá houba » Proti lupénce|Chytrá houba » Proti seboroické dermatitidě

   BIOGAMA je regenerační krém vhodný pro péči o kůži se sklonem k lupénce a atopickému ekzému. BIOGAMA krém je mikrobiologický stimulátorový krém hloubkové obnovy pokožky při lupénce (Psoriasis vulgaris). Napomáhá k regeneraci drobných ložisek lupénky a je doplňkem po relaxačních koupelích s mikroflórou Biodelty. Zvláčňuje pokožku a obsahem mikroflóry příznivě ovlivňuje obranné mechanizmy kůže.

   1. Pro drobná ložiska do velikosti 0,5cm: krém používáme 1x denně po dobu 3 dnů. Opakujeme za měsíc.
   2. Při koupelích: krém vetřeme do kůže podle potřeby v období mezi pětidenními aplikacemi koupelí.
   3. Při bércových vředech (aby se tampón nepřilepil k ráně) v období mezi aplikacemi přípravku Biomycosin natřeme povrch tampónu Biogamou a překryjeme bércový vřed.

   Kůži alespoň po dobu 12-ti hodin od jednotlivého použití nemyjeme ani nepoužíváme desinfekční přípravky k ošetřování kůže.

   Reishi extra houba nesmrtelnosti

   Má pozitivní vliv při onemocnění jater, posiluje imunitní systém, povzbuzuje při únavovém syndromu, příznivě působí při nadměrném vypadávání vlasů.

   Jedná se o doplněk stravy .

   Houba Reishi příznivě působí při alergii a astmatu, napomáhá eliminovat riziko kardiovaskulárních problémů, příznivě ovlivňuje vysoký krevní tlak a zvýšenou hladinu cholesterolu.

   • má uklidňující účinek při nespavosti
   • úzkostných stavech
   • pozitivně ovlivňuje průběh revmatoidní artritidy
   • zpomaluje proces předčasného stárnutí
   • detoxikuje organismus
   • zvyšuje úspěšnost zhubnutí při nadváze

   Houba reishi v pojetí tradiční čínské medicíny je důležitou adaptogenní rostlinou. Díky této vlastnosti je houba reishi schopna dodat ten správný impuls ve správné síle, ve správný čas a správným směrem. Její účinky se využívají více než 2000 let.

   Vitamín C je aktivní ve všech tělesných tkáních, přispívá k normální funkci imunitního systému. Patří do skupiny vitamínů, které se v těle neukládají a proto musí být neustále doplňovány.

   Přípravek s podobným složením, který udržuje organismus do vysokého věku zcela fit Reishi.

   3 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

   V 1 kapsli – reishi extrakt 200 mg, vitamin C 300 mg, želatina, oxid křemičitý a stearát hořečnatý.

   Doplněk stravy

   Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

   Vaše názory, zkušenosti:

   . zatím nejsou žádné příspěvky.

   Vložit příspěvek

   Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

   Související produkty:

   Aloe Vera gel Dr. Popov

   Obsahuje protizánětlivé látky, antioxidanty a látky příznivě ovlivňující imunitní systém. . více

   Tribulus + Arginin

   Pro povzbuzení fyzické síly a sexuální aktivity mužů. . více

   Spirulina 500 mg

   Přírodní lisované tablety bez přídatných látek pro vitalitu a celkovou energii. . více

 • Leave a Reply