Ušního vosku voní jako houbová infekce (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Tinedol Recenze, cena a nákup

Co je Tinedol?

Tinedol je produkt, který účinně bojuje proti napadení nohou houbou nehtů a nohou sportovce a s různými účinky. Produkt působí mnoha způsoby, protože brání tvorbě kvasnicových hub, které jsou zodpovědné za napadení houbami na chodidle, velmi účinné. Navíc je svržení sníženo, což je vždy úzce spojeno s houbovou infekcí. Huba je s produktem účinně zničena. Současně se také sníží pocení na nohách, protože pot je ideálním základem pro další šíření hub. Obsažený olej z čajovníku proniká hluboko do pokožky, uzdravuje problémové oblasti a zároveň poskytuje příjemnou čerstvost nohy, čímž odstraňuje nepříjemné pachy. K tomuto účelu je kůže navlhčena, což je velmi důležité a zvláště vhodné pro trhliny způsobené napadením houbami. Trhliny jsou také vyléčeny. Krém se příjemně nanáší na nohu, nevytváří nepříjemný mazací film a nezanechává žádné nepříjemné známky i na spodním prádle a oděvu. Výrobek způsobuje, že houbový záchvat zmizí. Zároveň se sníží svědění a lupy na pokožce. Nohy mají vždy příjemnou vůni a pocení je výrazně sníženo. Pukliny, které vznikly při napadení houbami, jsou skutečně vyléčené a nohy opět vypadají příjemně dobře upravené a pocit na nohou se rychle zrychluje.

Tinedol přísady

Výrobek obsahuje mnoho účinných složek.

 • Rostlinný olej: Rostlinný olej v krému způsobuje intenzivní péči o pokožku a tím i účinné zlepšení stavu pokožky. Za tímto účelem je obnovení buněk podporováno po napadení houbami.
 • Řezání kapalného vosku: Řezný tekutý vosk převádí složky oleje do krémové struktury. To zvyšuje výživný efekt a činí výrobek snazší aplikovat v krémové struktuře.
 • glycerin: glycerin ve výrobku účinně podporuje hojení ran na nohou. Navíc glycerin způsobuje výživu a zvlhčení pokožky na nohou a působí hluboko do jednotlivých vrstev pokožky.
 • Lanolin: obsažený lanolin je účinný proti pronikání bakterií a dalších hub, stejně jako bakterií. To je dosaženo účinkem, který lanolin vytváří jako ochrannou vrstvu přes póry pokožky.
 • methylparaben: Methylparaben je silný antiseptik, který zajišťuje hygienický povrch pokožky a zabraňuje dalšímu bakteriálnímu a houbovému záchvatu.
 • Clibazol: Clibazol je složka, která má velmi pozitivní účinek na houbový záchvat a tak velmi účinně bojuje proti houbě kůže a nehtů.
 • Farnesol: Farnesol má inhibiční účinek na stafylokokový a streptokokový biofilm a podporuje imunitu kůže proti těmto škůdcům.
 • Carbomer: Carbomer redukuje zánětlivé procesy způsobené napadením kůží a houbami nehtů. Aktivní složka má silný léčebný účinek.
 • Vitamin E: Vitamin E se také často označuje jako kožní vitamin. Vitamin E má posilující a ochranný účinek na pokožku a podporuje kožní tkáň v její odolnosti proti útočníkům, jako jsou houby, bakterie a viry.

Tinedol funkce

výrobku je zaměřen na uživatele, kteří mají infekci chodidel způsobenou nehtovou houbou nebo nohou sportovce obecně. Fáze nemoci nezáleží na tom, že produkt má pozitivní vliv na napadení houbou ve všech fázích onemocnění a účinně jej bojuje. Dokonce i když jsou na nehty jen nepatrné příznaky, jako jsou záplaty, je výrobek již účinný a zabraňuje tak dalšímu šíření napadení houbami. Dokonce i lidé, kteří jsou postiženi nohou sportovce a již mají závažné kožní léze, mohou mít z tohoto produktu prospěch. Díky svým vysoce hojivým přísadám jsou kožní slzy dobře ošetřeny a rychle se hojí.

Produkt má různé způsoby činnosti, které navzájem efektivně vytvářejí. Na jedné straně aplikace výrobku posiluje pokožku tak, aby byla účinně chráněna proti dalšímu napadení houbami. Navíc má produkt silný léčebný účinek. Současně má přípravek silný efekt péče o pleť kvůli vysoce kvalitním olejům, které jsou obsaženy. Stresovaná kůže je tak pružná a bolesti způsobené slzami pokožky se snižují velmi rychle. Fungicidní složky účinně napadají houbu a bojují proti různým kulturám plísní, které jsou odpovědné za onemocnění kůže a nehtů. Od zabíjení hub k léčivému účinku kůže na posilování obrany proti novému houbovému záchvatu působí Tinedol efektivně na různých úrovních. Nehtová houba a noha sportovce jsou tak účinně a trvale bojovány.

Produkt je v aplikaci snadno použitelný jako normální krém na nohy. Nejdříve se nohy důkladně umyjí. Je velmi důležité, aby se zabránilo šíření hub, že ručník, který se používá po sušení k usušení nohou, je používán výhradně pro tuto oblast těla. Ubrousky by měly být také použity pouze jednou a poté by měly být omyty horké, aby se zabránilo dalšímu šíření napadení hubami. Když jsou nohy zcela suché, doporučuje se používat vysoušeč vlasů, aby se z pokožky odstranila i poslední vlhkost produkující živiny. Poté se produkt nanáší v tenké vrstvě na celou pokožku nohou a také na nehty a jemně masíruje. Produkt by se měl mírně uschnout a pohybovat se, což je velmi rychlé. Poté boty mohou být nasazeny jako obvykle bez strachu z trvalých usazenin na textiliích. Nosit punčochy z přírodních materiálů a dýchatelné boty urychlí hojení napadení hubami. Žádost by měla být provedena po doporučení výrobce večer po dobu nejméně 30 dnů.

Jaké výhody a nevýhody přinese Tinedol?

 • rychlá účinnost
 • příjemná struktura
 • rychle vstřebává
 • Na skříň a ložní prádlo nezanechává žádné nepříjemné zbytky
 • funguje proti houbám mnoha způsoby, pro zlepšení kvality pokožky

Zvláštností produktu je to, že neovlivňuje pouze napadení houbami. Kromě boje proti houbám má produkt také za cíl poskytovat intenzivní péči o pokožku, což účinně eliminuje vedlejší účinky, jako je krakování kůže. Za tímto účelem má výrobek potlačující účinek, který nakonec odstraňuje živné prostředí z hub. Trvalý účinek nejenže hoji akutní houbový záchvat, ale také chrání kůži a nehty před obnoveným houbovým napadením. Podle výrobce dokonce dermatologové doporučují použití přípravku Tinedol k boji s nehtovou houbou a nohou sportovce.

Uživatelé uvádějí, že jiné přípravky, které dříve použily houbu, se ukázaly jako neúčinné. Po aplikaci tohoto přípravku došlo k okamžitému zlepšení klinického obrazu a houbová infekce mohla být rychle snížena. Po doporučené léčbě od výrobce po dobu 30 dnů byla infekce houbou prakticky úplně vyléčena a podle uživatelů byla kůže a nehty v nové kráse.

Kolik času a peněz již bylo investováno v léčbě jinými přípravky proti houbám, které byly často ve zpětném pohledu marné a uživatelé tvrdí, že byly vynechány pouze rozhodnutí pro tento produkt v současné době. Kromě houbové infekce sám a bolest, která vzniká z jejich kožní léze se rychle sníží a může rychle normální boty jsou opět nosí při částečném nastavit pouze otevřít obuvi, kdy houba, snížit tlak na nohou. O tomto odkazu naleznete více názorů a zkušenosti zákazníků!

Tinedol nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky při používání výrobku nejsou známy. Také výrobce neposkytuje informace o vedlejších účincích a neupozorňuje na interakce s jinými produkty, které se používají k péči o pleť. Tak může být výrobek bezpečně používán, aniž by způsoboval nepříjemné vedlejší účinky.

Produkt je možné zakoupit přímo u výrobce. Není to však klasický způsob objednání. Místo toho musí zákazník vyplňovat pouze malý objednávkový formulář, ve kterém je zadáno jeho vlastní jméno a telefonní číslo, jakož i země, ze které je zakázka zadána. Poté se podpora výrobce zavolá zpět pod volané číslo. V tomto telefonním hovoru jsou zpracovány všechny další způsoby objednávky. Protože dodávka pochází ze zahraničí, je nutné zadání země původu zákazníka. Kde se provádí přesné dodání, zákazník se při vyplňování formuláře objednávky dozví, ale ne. Občas nabízejí speciální nabídky odstupňované ceny, které mohou zvýšit atraktivitu nákupu na straně výrobce. Za tímto účelem lze výrobek získat prostřednictvím výrobce v online obchodování.

Výrobek není předepsán lékařem, ale doporučuje se maximálně. To znamená, že léčení léčivem musí být financováno samotným uživatelem, protože zdravotní pojišťovny se obvykle nezapočítávají na náklady na léky bez předpisu a tento produkt nemá schválení protidrogové léčby. Cena výrobku se liší.

Zahrnuty jsou – bez ohledu na kupní cenu – v trubici každých 75 ml výrobku.

Je nabízena v tradičním online obchodu na odpovídajících prodejních platforech za cenu od cca za trubku.

Výrobek lze také získat od výrobce prostřednictvím webové stránky. Zde se inzeruje s běžnou kupní cenou, která se snižuje nar jako diskontní cenu. Výrobce však nevyjadřuje, zda je snížená cena trvale nabízena, nebo zda je nabídka s omezenou dobou platnosti. Také na případné náklady na dopravu, kupující v předstihu na webových stránkách výrobce není informován.

Původní krém Tinedol proti houbám je vyroben patentovanou technologií. Umožňuje vám vypořádat se s nehtovou houbovou infekcí, dokonce i v pokročilých. Zařízení má osvědčení o kvalitě, prošla řadou různých klinických studií. Krém eliminuje viditelné projevy, pomáhá chránit před jejich výskytem v budoucnu.

Houba na prstách je nebezpečné onemocnění, které vyžaduje zodpovědný přístup k léčbě. Vyplývá pocit pálení a loupání. Objevující se v počátečním stádiu bublinek rychle praskne, což vede k tvorbě ran a zlomenin. Pokud se mykóza nachází pod talířem nehtové plotny, začne zničit její vnitřní část. V závažných případech dochází k infekci vnitřních orgánů. Protože jsou tyto účinky nalezeny:

 • plantární bradavice,
 • hyperkeratóza,
 • kůže hnisavá a lymfostáza,
 • dermatitida,
 • alergické reakce.

Důvodem vzniku špičky houby se může stát kontakt s nemocnými zvířaty nebo lidmi. Dokonce i banální chůze na zemi bosí může vést k rozvoji onemocnění. Rizikovou skupinou jsou sportovci, diabetici, lidé, kteří nosí špatnou nebo syntetickou obuv. Sportovní noha se přenáší prostřednictvím kontaktu s infikovanou kůží nebo použitím osobních věcí nemocných.

Ušního vosku voní jako houbová infekce

Infrasauna je novým systémem v termoterapii nahrazující klasické saunování a slouží k prohřátí těla infračerveným zářením až do hloubky 4 cm. Jedná se o působení teplého a suchého vzduchu o teplotě cca. 45° C v uzavřeném prostoru sauny. Jako významný termoregulační mechanizmus se uplatní výdej tepla pocením, zlepší se prokrvení kůže, dochází k prohřátí a uvolnění svalů a pojiva. Doporučená doba pobytu je 20 – 30 minut pro dospělého, ale řídí se vždy subjektivním pocitem klienta. Je využívána k navození celkového uvolnění, k odpočinku, k relaxaci po svalové námaze, u svalového revmatismu, bolestí kloubů a páteře nebo jako předehřátí a uvolnění svalů před klasickou masáží. Půl hodiny před a po aplikaci této procedury se doporučuje vypít skleničku čisté minerální vody.

Procedura není vhodná při akutním onemocnění, dále u kardiaků, onkologických pacientů, pacientů s epilepsií a u

Po krátkém odpočinku 5 -10 minut můžete celou proceduru opakovat – ideálně 3x (max.5x). Mezi jednotlivé fáze můžete vložit plavání v bazénu. Pobyt v sauně vždy ukončete studenou sprchou a pokožku důkladně vytřete. Při ukončení saunování doporučujeme odpočinek 20-30 minut na lehátkách.

Pravidelné saunování přispívá ke zvýšení nespecifické obranyschopnosti, k otužování, k celkové regeneraci a relaxaci.

Je vhodná jako prevence chorob z nachlazení, onemocnění dýchacích cest, lehká revmatická onemocnění, funkční poruchy prokrvení, migrény, klimakterických potíží.

Je nevhodné u všech akutních onemocnění a úrazů, u epilepsie, u nemocí srdce a cév, nádorových onemocnění a krvácivých stavů.

Důležitý je správný pitný režim !

Desatero sauny – obecné zásady použití veřejné sauny

1. V prostorách sauny – včetně ochlazovány a prostoru s lehátky – nekuřte, nejezte a pijte jen nealkoholické nápoje z plastových lahví, které jsou k dispozici u recepce wellness provozu !

2. V šatně si odložte vše – vezměte s sebou pouze mycí potřeby (ne však ve skle), ideálně dva větší ručníky nebo osušky.

3. Před prvním vstupem do potírny se umyjte mýdlem a řádně se osprchujte. Vlasy si umyjte až před posledním vstupem do potírny.

4. Před každým vstupem do potírny setřete vodu z povrchu těla. Do sauny nevstupujte v obuvi !

5. Do potní místnosti vezměte jen ručník, na který si sednete nebo lehnete. V potírně dýchejte jen ústy! Suchý vzduch při dýchání nosem vysušuje sliznici a způsobuje bolesti hlavy.

6. Při pocení masírujte povrch těla např. vlastním kartáčem.

7. Po dokonalém prohřátí- 10 až 15 minutách – vyjděte z potírny, opláchněte se pod sprchou a ochlaďte se v prostoru ochlazovány kde jsou k dispozici sprcha „RAIN“ a přívalová sprcha se studenou vodou. Ochlaďte pokud možno celé tělo i s hlavou, nebo alespoň zátylek. Při pocitu chladu se vraťte z ochlazovny do potírny. Je vhodné mít na nohou plážovou obuv, abyste neprochladli od nohou.

8. Proceduru teplo-chlad opakujte dle pocitu – nejlépe třikrát – maximálně 5x.

9. Po posledním ochlazení se opláchněte vlažnou vodou, nepoužívejte již mýdlo.

10. V odpočívárně (na lehátcích) zůstaňte alespoň půl hodiny, nejlépe zabaleni v osušce bez oděvu. Po skončení saunování si dopřejte lehké jídlo v naší restauraci, džus, tekutiny případně i něco slaného-naprosto nevhodné je pití tvrdého alkoholu. Rušíte tím vliv lázně na svůj organismus.

Šlapací lázeň jako nožní koupel je součástí vodoléčby Kneippova typu. Jde o aktivní pohyb /šlapání/ v případě wellness centra „VitaLine“ v bazénku se stále mírně protékající studenou vodou s výškou hladiny do 35 cm, shodně napodobující osvědčené procedury realizované na alpských horských potocích. K aktivní masáži chodidel může být brodítko naplněno vrstvou valounů.

Pohyb klient provádí šlapáním ve studené vodě po dobu 20-60 vteřin. Při terapii nadzvedává vysokým krokem chodidla nad hladinu a opět noří do chladné vody. Po té z bazénku vystoupí a nohy osuší a ponechá v teplém prostředí. Proceduru je možno opakovat, avšak nohy nesmí být již předem terapií studené nebo prochlazené.

Při vstupu do koupele se přidržujte madla a při terapii středového pilíře, při terapii nespěchejte a důsledně šlapejte vysokou tzv. „čapí chůzí“.

V bazénku může být vždy jen 1 osoba!

Skupinová vířivá lázeň s relaxačním účinkem.

Je vhodná u onemocnění pohybového aparátu, stavů předráždění, únavy a na relaxaci.

Pro večerní provoz je vybaven osvětlením.

Rozměr bazénu 3,5 x 6 metrů

Hloubka bazénu – rovnoměrná a to 1,3 metru

Slaná voda – solanita 0,5 -0,6

Teplota vody 29-31°C

3 hydromasážní trysky v různých výškách

Kapacita bazénu 4 dospělé osoby nebo 7 dětí

• elektrolýza mírně slané vody zajišťuje dokonalou hygienu

• voda je velmi příjemná a nedochází k dráždění sliznice, očí, průdušek a žaludku

• neprojevují se alergie na chlor

• mizí zvláště zápach z choru

• jedná se o velmi příznivou alternativu bez používání běžné chlorové chemie

Každý, kdo se koupal v moři, zná ten osvěžující pocit, který vyvolává slaná voda. Sůl jako přísada do lázně čistí a změkčuje vodu, dále má příznivé účinky na Vaši pokožku. Proto se doporučuje použití tohoto systému pro všechny alergiky..

V parní kabině je v podobě velmi jemné mlhoviny rozprašován jemně roztok solanky.

Jemné kapičky mlhoviny se vstřebávají kůží a sliznicí dýchacích cest, kde reagují s volnými kyslíkovými radikály, které jsou zodpovědné za poškození buněk, předčasné stárnutí a podílí se na vzniku řady autoimunních onemocnění.

Kromě příjemného tepla, případného jemného mravenčení, zvlhčení kůže, euforického pocitu a tendence k spánku nic zvláštního necítí. Právě v těchto okamžicích dochází v těle k množství aktivních protireakcí, ke zvýšené činnosti všech žláz s vnější a vnitřní sekrecí, k mobilizaci všech metabolických, hormonálních, nervových a psychických procesů.

Hlavní účinky SUK :

– komplexní regenerace lidského organismu, úprava činnosti štítné žlázy

– pomoc při srdečních potížích, normalizace krevního tlak

– prevence poruch metabolismu, prevence infarktu, mozkové mrtvice, trombózy, embolie, psychoimunologického selhání, revmatických nemocí

– výrazná aktivizace imunitního systému, což se projevuje např. rychlejším hojením pooperačních ran, podporou protizánětlivých a hojících procesů, výrazným zlepšením některých kožních nemocí zvýšenou odolností proti virovým nákazám

– zvýšení celkové kondice organismu

– zvýšení svalového prokrvení, rychlá regenerace svalů

– zvýšení hladiny pohlavních hormonů a tím i sexuality – pánové pozor (!)

– zvýšení energetického, kyslíkového a krevního zásobení mozku a tím zlepšení jeho činnosti (potlačení neklidu a trémy)

– zlepšení prokrvení a výživy pokožky

– pomáhá ke snížení nadváhy vzniklé ze stresu, přejídáním nebo jako náhrada za chybějící životní uspokojení

Doporučení: kůra ke snižování nadváhy a odstranění celulitidy, poruchy prokrvení, onemocnění srdce a cév, dýchací potíže, psoriasis, hypertenze, klouby, sexuální dysfunkce, stres, nespavost, psychická zátěž. Ze zkušenosti lékařů i klientů vyplynula jako nejúčinnější aplikace 10ti SUK v průběhu 4 – 6 týdnů. Tuto kůru je vhodné opakovat 2 – 4 krát ročně, nejlépe na jaře a na podzim.

Kontraindikace: nejsou publikovány

Lymfatické cévy odpovídají za odplavování toxických látek ze tkání. Lymfa obsahuje vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, baktérie, látky, vzniklé jako odpad metabolických procesů. Průchodu lymfy je dosahováno tlakem svalstva a podkožního vaziva při pohybu. Ochablé svaly a podkožní tkáně jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy. Běžnými projevy jsou pocity únavy, těžké nohy, otoky, celulitida, oslabení imunitního systému.

Lymfatická masáž stimuluje činnost mízovodů, obnovuje průchodnost v kritických místech, zrychluje odvádění nahromaděných škodlivin z organizmu. Má vynikající regenerační, preventivní i terapeutické účinky. Příznivě ovlivňuje křečové žíly, trombózy, poúrazové a pooperační otoky, cévní nedostatečnost, lymfedémy, ale i průběh rehabilitace po sportovním výkonu, turistice, při zaměstání s vysokým zatížením nohou.

Lymfomasáž je vyhledávanou terapií proti celulitidě. Je však vhodné absolvovat vždy celou kůru (optimálně 10x) a dodržovat pitný režim.

Používáme přístroj PNEUVEN BEVUK 4.14 PD, který umožňuje kompresní lymfodrenáž a to jak dolní části těla (tzv.kalhoty“) tak i paží. Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny. Běží od špiček chodidel nebo od kotníků přes lýtka, stehna a boky. Pak tlak povoluje a opět začíná nová vlna. Masáž je většinou vnímána jako velmi příjemná.

Již po první proceduře v délce 40 minut je dosahováno měřitelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. K ošetření celulitidy je optimální alespoň 10 procedur. Existují značné individuální rozdíly, které závisí na věku a na stupni postižení vaziva. Břišní manžeta přispívá k rychlému snížení objemu pasu i u tzv. pivního břicha. Masáž břicha podporuje zažívání a pohyblivost střev. Přirozeným způsobem se tak aktivuje trávení a odchod stolice. V tomto ohledu se výsledek dostavuje již po první proceduře. Stejně jako masáž ostatních částí těla je pociťována jako příjemná a uvolňující.

– pravostranná srdeční dekompenzace, jaterní cirhoza, onemocnění ledvin

– akutní onemocnění kůže – alergického, bakteriálního, virového či plísňového původu

– lokální zánětlivé a bolestivé edematózní stavy

– akutní horečnaté stavy, nejasné břišní bolesti apod.

– dekompenzovaná onemocnění obecně(neléčené maligní onemocnění)

Pomocí manuálního ovladače můžete řídit masáž z polohy na zádech a pomocí posuvné lišty se můžete sami stanovit sílu masáže.

– zvýšené prokrvení kůže, svaloviny a vnitřních orgánů

– aktivace látkové přeměny, přeorientování látkové výměny“obnovování“

– zlepšení transportu živin a kyslíku do tkáně

– normalizace napětí svalů

– aktivace regulace dýchání

– vytvoření harmonické rovnováhy v nervové soustavě a v hormonálních hladinách s pozitivním účinkem na svěžest, zdraví a regeneraci pomocí oživení nebo uvolnění

– změna nálady ve vztahu k vyšší motivaci, zlepšená koncentrace atd.

– venózní a lymfatická drenáž

– zmírnění bolestivých stavů

– uvolnění zjizvené tkáně, léčba migrény

Jste -li unavení po celodenním napětí, trpíte-li bolestmi zad či nohou … nebo

máte-li problémy s nespavostí, migrénou či celulitidou, pak neváhejte a přijďte si vyzkoušet náše hydromasážní lůžko HYDRO JET

HYDROJET Vám odlehčí od Vašich bolestí a přinese psychické uvolnění.

TATO METODA SKVĚLE DOPLŇUJE OSTATNÍ TERAPIE V NAŠEM WELLNESS CENTRU „VitaLine“.

1. Proveďte řádnou očistu těla vodou a mýdlem a před vstupem do potní místnosti použijte WC.

Prohřívání v páře má jako lázeňská procedura výrazný preventivní účinek. Pravidelné návštěvy páry zvyšují otužilost organismu a jeho odolnost proti běžným infekcím horních cest dýchacích, povzbuzuje a vylepšuje nervové i hormonální funkce organismu a umožňují organismu zbavovat se ve zvýšené míře škodlivých zplodin látkové přeměny.

Z hlediska léčebného se sauna chápe jako pudový prostředek léčby. Osvědčuje se hlavně při chronických rýmách a zánětech nosohltanu a hlasivek, dále u revmatických chorob a různých pohybových potíží. Je vhodná při léčbě poúrazových následků, osvědčuje se při nespavosti, při nedostatečném prokrvení končetin, zlepšuje stavy po nadměrném účinku vibrací, ovlivňuje příznivě i některé obtíže při přechodu u žen. Před použitím sauny jako léčebné procedury je však třeba se vždy předem poradit s ošetřujícím lékařem.

Do páry nemají přístup osoby s akutním onemocněním, zejména při zánětech dýchacích cest, se zvýšenou teplotou, s kašlem, s rýmou, průjmem, s bolestmi hlavy, dále osoby s chorobami budícími odpor, zejména s kožními vyrážkami, otevřenými hnisajícími nebo krvácejícími ranami. Vstup není dále dovolen osobám trpícím přenosnými chorobami, bacilonosičům nebo osobám v jejichž blízkém okolí se vyskytly přenosné choroby.

Pára se nedoporučuje osobám trpícím ischemickou chorobou srdeční, se stavy těsně po infarktu myokardu a cévními chorobami.

Cena za zapůjčení jednoho páru holí na den je 60,-Kč

Díky umístění 3-4 mm vrstvy rašelinové směsi mezi dvěma foliemi, z nich je jedna prostupná účinným látkám (vlies), se stává šetrnější k přírodním zdrojům. Přírodní příměsi zabraňují větším únikům vody ze zábalu a také výraznějšímu znečištění při aplikaci fyzioterapeutem.

K lokální tepelné terapii jako podpůrný prostředek při:

Nedoporučuje se při horečnatých onemocněních srdce a krevního oběhu, hypertonii, vysoce zánětlivých procesech, poraněních a infekcích pokožky, pokud neurčí lékař jinak.

Voskový zábal (zábal z včelího vosku)

Ve včelím úlu je vosk fyzickým tělem včel. Slouží k líhnutí nových včel, vytváření a uchovávání potravy v zimě jako tepelná izolace. Včely jako jediný hmyz jsou schopny vytvořit a udržovat vlastní teplé prostory. Včely vytvářejí plástve, které následně plní pouze tím nejlepším, co lze v přírodě naleznout. Proto je tato metoda něčím luxusním v oblasti tepelných terapií.

Při bolestech svalů a kloubů,revmatických onemocněních, bolesti hlavy a migrénách, poskytují zábaly z včelího vosku intenzivní rozšíření tepla jak ve svrchních, tak i hluboko uložených tkáních.

Nedoporučuje se při horečnatých onemocněních srdce a krevního oběhu, hypertonii, vysoce zánětlivých procesech, poraněních a infekcích pokožky, pokud neurčí lékař jinak.

* pokud si nejste jistí typem své pokožky, konzultujte odborného lékaře

* při nežádoucí reakci pokožky pobyt pod zářiči přerušte

* pokud se objeví zánětlivé místo nebo puchýřek, konzultujte ihned s lékařem

* v případě potřeby používejte sluneční brýle nebo mějte zavřené oči

* před návštěvou sluneční louky odstraňte z těla kosmetické vrstvy

* používejte ochranné nátěry proti sluníčku s ochranným faktorem 2-3, není to však nezbytně třeba

* !! užívání některých léků se neslučuje s pobytem na sluneční louce

* doporučujeme slunění max. 1x za den a nekombinovat se sluněním na slunci

* po předchozím sprchování či koupání se zkracuje doba opalování pod solární loukou

* po opalování je vhodné pokožku ošetřit vhodným kosmetickým přípravkem

* měňte polohu těla

Příklad plánu slunění pro průměrnou pokožku:

7 denní 14 denní

Den min. Den min.

6 13,5 7 vynechat

zhoubný nádor kůže a stav po jeho odstranění

mnohačetná pigmentová znaménka na kůži

porfyrie – poruch látkové přeměny složek krevního barviva

léky s fotosenzibilizujícím účinkem

A. Tetacyklinová antibiotika(např. Deomyxykoin, Oxymykoin)

B. Diuretika (Furosemid, Furon, Furamex)

C. Antidepresiva – thymoleptika (Melitramin, Amitriptylin, Prothiaden)

D. Neuroleptika (Plegomazin)

E. Chemoterapeutika (Desurol, Biseptol)

G. Lokální kortikosteroidy

H. Stav po očkování

J. Antidiabetika (Dirasan, Chlorpropamid)

K. Antirytmika (Cordaron)

– akutní zánětlivá a infekční kožní onemocnění

– děti do 12 let – nevhodné

– zánětlivé a degenerativní onemocnění oka

– stav po úrazu oka

– rekonvalescence po operaci oka laserem

– hyperfunkce štitné žlázy (Graves Basedovova choroba)

– ischemická choroba srdeční a vysoký krevní tlak

– herpes labialis, genitálie – opary

– zarudnutí kůže po opalování

kosmetické přípravky s možností fotosenzibilizace

stav bezprostředně po chirurgických a kosmetických zákrocích

xeroderma pigmentosum – dědičné onemocnění kůže se sklonem k nádorové přeměně

K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a též rozproudit energii ve Vašem těle. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci (20 – 1000 KHz), jsou předem nahřívány ve vodní lázni na teplotu 40 – 50 °C. Tímto nesmírně příjemným způsobem jsou postupně uvolněny jednotlivé partie těla a jsou střídavě masírovány kameny i bez nich (klasická masáž). Ke zvýšení efektu celé masáže se používá exotický, aroma olej, který umocní Vaše pocity.

Masáž je určena pro všechny věkové kategorie.

Nedoporučuje se těhotný ženám a lidem, kteří jsou citliví na teplo, mají křečové žíly, silná kožní onemocnění.

Celková doba masáže je dle druhu 30, 60 a 90 minut

Ušní svíce (momentálně z nabídky vyřazeny)

Ušní svíce jsou vyráběny ručně z čistých, přírodních ingrediencí podle tradiční receptury indiánů kmene Hopi. Svíce se skládá z lněného bio vlákna, výtažků medu, 100% čistého včelího vosku a jemně rozdrcených bylin (heřmánek, šalvěj a hypericum). Každá složka svíce má podíl na jejím celkovém léčivém, zklidňujícím, bolest tišícím, protizánětlivém, antibakteriálním a antiseptickém účinku. Ušní svíce BIOSUN mají oficiální certifikát léčebného prostředku, neboť splňují standardy EU (směrnice 93/42 EEC). Svíce zároveň vyrovnávají nitrolebeční tlak. Léčivý kouř, který vzniká při hoření, může působit jako ochranný a tišící prostředek na různá podráždění uvnitř ucha, podporovat sekreci lymfatických žláz a tím celý imunitní systém.

Nové voňavé procedury a Thaladsoterapie

Thalassoterapie – léčba mořem

Thalassoterapií, neboli léčbou mořem, je označováno používání mořské vody, mořských řas, mořského bahna a mořského klimatu k uvolňujícím a regeneračním postupům. Výtažky z mořských řas a teplá mořská voda umožňují absorbování minerálů, vitamínů a stopových prvků do pokožky těla, čímž dochází k jejímu prokrvení, k látkové výměně a obnově buněk. Terapie jsou vhodné především při únavě, poruchách spánku, potížích s klouby a krevním oběhem atd.

Wellness hotel Panorama v Blansku je mořem téměř posedlý. Má nejen vnitřní slaný bazén, venkovní slaný bazén, solnou inhalaci v parní kabině (každá středa). ale rozšířil i program nabízených terapií o zpevňující zábaly z mořských řas.

Zpevňující zábal z mořských řas

Tato procedura je oblíbená díky svým léčebným i kosmetickým účinkům.

Kromě citelného zjemnění a vypnutí pokožky má ale i silný efekt relaxační.

Krémový peeling s rozdrcenými lasturkami hluboce očišťuje pokožku, ta znovu získává měkkost a připraví pokožku k následnému zábalu. Zábal provádíme přípravkem z řasy Laminaria Digitata, která stimuluje buněčný metabolismus, odvádí toxiny a v kombinaci s mentolem podporuje mikrooběh krve a zpevňuje tkáně. Mentol v této proceduře přispívá také k pocitu svěžesti a lehkosti. Závěrečná masáž olejíčkem s mátou a rozmarýnem zlehka uvolní svaly a podpoří zpevňování i provonění pokožky.

Procedura s částečným zábalem (záda – nohy) 1 hod. . 650,-Kč

Revitalizující a povzbuzující ošetření s rozmarýnem

Tuto zábalovou proceduru zahajujeme peelingem cukrovým scrubem s aloe vera, který pokožku vyčistí od nečistot a odumřelých buněk a zároveň dodá tělu množství různých minerálů. K zábalu využíváme přípravek z řasy Laminaria Digitata odvádějící z pokožky toxiny a stimulující krevní oběh, čímž tkáně zpevňuje a vyhlazuje. Na závěr probudíme svaly i pokožku masáží rozmarýnovým olejem. Výsledkem je pocit „znovuzrozenosti“ a odpočinku.

Procedura s částečným zábalem (záda – nohy) 1 hod. . 650,-Kč

Celotělová procedura 1,5 hod. . 900,-Kč

(rukavice kessa je v ceně této Vaší procedury)

Procedura s částečným zábalem (záda – nohy) 1 hod. . 650,-Kč

Zábal na problematické partie stehen a hýždí. Žlutý jíl obsahuje velké množství manganu železitého s velkou koncentraci iontů a oxidu železitého. Žlutý jíl stimuluje tvorbu kolagenu a železa a umožňuje lepší okysličení buněk. Pomáhá v boji proti nerovnosti kůže a celulitidy. Po tomto zábalu pokožku ošetříme olejem z pomerančového květu.

Jasmínové ošetření zad a zadní části nohou

Jemný peeling cukrovým scrubem s jasmínem odstraňuje z pokožky toxiny a nečistoty a následně ji regeneruje. Pokožce dodává vitalitu, svěžest a neuvěřitelně ji zvláční. Tento typ tělového peelingu je v orientu mezi ženami známý jako symbol krásy po celá staletí. Kombinace přírodního cukru, výživných olejů a esenciálního čistého jasmínového oleje při následující masáži vaši pokožku zjemní, napomůže cirkulaci a stimulaci přirozených funkcí pokožky.

Voňavé relaxační procedury

Procedura s částečným zábalem (záda – nohy) 1 hod. . 650,-Kč

LÉČIVÁ HLÍNA GHASSOUL (*)

Pokožku ošetříme jemným cukrovým peelingem s jasmínem. Po celotělovém zábalu Ghassoul – léčivá hlína z Maroka- následuje masáž těla přírodním jasmínovým olejem. Toto ošetření působí antidepresivně, uvolňuje napětí, příznivě ovlivňuje dýchací systém. Pokožka znovu získá svoji sílu, vyrovnanost a je schopná odolávat každodenním agresivním vlivům (holení, znečištění, stres). Zpomaluje stárnutí pleti. Éterický olej jasmínu napomáhá odstranění svalových bolestí a jeho vůně probouzí u žen pocit ženskosti a zdravého sebevědomí.

Procedura s částečným zábalem (záda – nohy) 1 hod. . 650,-Kč

Neméně lákavá je procedura, která vyvolává asociace francouzské Provence. Celotělové ošetření peelingem, zábalem a masáží s levandulí. Levandule nejen příjemně voní, ale i uklidňuje nervové napětí, působí proti nespavosti, bolestech hlavy. Má hojivé účinky a snižuje krevní tlak. Ošetření si můžete dopřát i po fyzické námaze, zmírňuje totiž svalové napětí.

Procedura s částečným zábalem (záda – nohy) 1 hod. . 650,-Kč

Čokoládová masáž se zábalem je rafinované spojení čokolády a hřejivé masáže. Je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého.

Ošetření začíná nejprve horkou čokoládovou masáží celého těla v leže na břiše, po masáži si užijete relaxaci v zábalu z pravé čokolády. Sen pro všechny milovníky delikátních chutí a vůní ! Kromě toho, že čokoláda vyhlazuje pokožku, má tedy omlazující účinky, působí také proti celulitidě a poradí si i s usazenými toxickými látkami pod kůži. Čokoláda totiž obsahuje antioxidanty, které posilují imunitní systém, tudíž čokoládový zábal vám rozhodně zlepší náladu. Tu by sice vylepšila i zkonzumovaná tabulka čokolády, ale když počítáte kila, čokoládová masáž rozhodně neuškodí Vašim štíhlým a ladným liniím J

Procedura s částečným zábalem (záda) 1 hod. . 650,-Kč

LÉČIVÁ HLÍNA GHASSOUL (*)

Hlína Ghassoul je čistě přírodní biologická surovina známá pro své vyrovnávací a čistící účinky. Používá se pro šetrné a důkladné čištění obličeje, těla i vlasů. Název “Ghassoul ” pochází z arabského slova “ghassala”, které znamená “mýt”.Ghassoul je z horniny tmavě šedé barvy. Jedinné ve světě známé naleziště se nachází v Maroku.

Využití Ghassoul sahá až do 3.století.Například staří Římané využívali účinků Ghassoul k léčbě různých kožních nemocí. V severní Africe je Ghassoul po mnoho generací oblíbeným prostředkem péče o krásu a zdraví těla a dokonce i vlasů. Její domácí příprava je tradiční rituál, poctivě předávaný z generace na generaci, z matky na dceru a to až do dnešní doby.

Leave a Reply