Typy obrázků na hubách na těle (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Prostorové vnímání 3: Shrnutí, co by měl umět předškolák

V předešlých článkách jsme shrnuli, co to je prostorové vnímání, proč je pro malé děti důležití a jeho význam. Zde naleznete krátké shrnutí dovedností, které by malý předškolák měl zvládnout před nástupem do školy.

Shrnutí, co by měl umět předškolák

 • správně porozumět významu polohy – nahoře, dole, vzadu, ve předu, vysoko, nízko, nad, pod, mezi, vedle, za, před
ukázky obrázků z výukové aplikace Jdu do školy
 • umět správně ukázat podle instrukcí na obrázku či v místnosti (co je mezi stole a židlí,, ukázat kočárek před hodinami, najít koníka pod umyvadlem apod.)
 • rozumět a používat „uprostřed, na kraji, nahoře, dole”
 • „první, poslední, uprostřed, prostřední“
 • umět určit „vlevo, vpravo“ na vlastní osobě, říci, v které tužce drží tužku
 • rozumět instrukcím „vpravo nahoře, vlevo nahoře, vlevo dole, vpravo dole“
 • poznat levou a pravou stranu na druhé osobě, která stojí naproti (to je poměrně těžké, a spousta dětí si tuto orientaci fixuje ještě po nástupu do školy)
ukázky obrázků z výukové aplikace Jdu do školy

Potíže v prostorovém vnímání promítající se do učení

Zde uvádíme, jak se potíže s prostorovým vnímáním mohou projevovat ve škole při osvojování čtení, psaní a matematiky:

 • obtížná orientace v textu i při psaní
 • obtížná orientace na ploše obrázku, či na vlastním těle (určování vpravo, vlevo na vlastním těle a na druhém)
 • potíže při psaní s vedením linie/čáry a odhadu směru a délky
 • obtíže při uspořádávání číselných vzestupných a sestupných řad, potíže v geometrii
 • obtíže s orientací v mapách, nákresech, obtíže při výtvarných a rukodělných činnostech, v geometrii

ve vyšších ročnících u dětí přetrvávající potíže mohou prohlubovat potíže v náročnějších činnostech, kde je potřeba již dobrá úroveň prostorové představivosti (geometrie, zeměpis, ale i fyzika, chemie):

 • poznávání geometrických útvarů a chápání jejich vlastností
 • pracovat s rovinnými obrazci a představit si je ve vzájemných vztazích
 • potíže s vybavováním různých podob geometrických útvarů, chybějící dostatečná představa o nich v mysli dítěte
 • představit si geometrické útvary a vztahy mezi nimi na základě jejich popisu
 • číst s porozuměním, vytvořit v mysli základní představu a umět obrázek, nákres narýsovat či vytvořit

V dalším článku se dozvíte:

texty: Mgr. Simona Pekárková, psycholožka a speciální pedagožka

Učení je dobrodružství. Děti objevují nové věci a někdy překonávají překážky. Naším cílem je, aby děti poznávání nenudilo, neotravovalo, aby se jej nebály.

Dočasné tetování – všechny typy a způsoby aplikace

Dámské duffle kabát – co to je a co na sebe? | Oční make-up

Co se nosí s červeným pláštěm – výběr z fotografií stylové dámské sako červená | Oční make-up

Bundy pro mládež – 32 fotografií stylové modely pro každý vkus | Oční make-up

Dočasné tetování – všechny typy a způsoby aplikace

Dočasné tetování – módní způsob, jak doplnit jakýkoliv vzhled a zdůrazňují váš individuální styl. Přečtěte si, co jsou tetování s krátkou životností, hodnotit jejich vzhled na fotografiích. Pokuste se zdobí těla vzory.

Naneste na kůži konstantní číslo – odpovědný věc, což není mnoho odváží. Dočasné tetování vám pomůže pochopit, jak to bude vypadat ve vybraném obrázku, a pokud to zapadá do držáku. Dále může být použit jako tělo dekorace pro zvláštní příležitosti a romantické setkání.

Jak dlouho trvá dočasné tetování?

Stabilita tohoto typu kresby nízká, jsou velmi rychle a zcela vymazány nebo odplaveny. Jak dlouho trvá dočasné tetování, závisí na techniky jejího provádění a použitých pigmentů. Existuje mnoho mylných představ spojených s životem těchto snímků. Před návštěvou průvodce, je důležité, že jsme diskutovat s ním všechny nuance kreslení obrázků.

Dočasné tetování pro 1 rok

Pod popsané formě kožní dekorace rozumí jednoduché trvalý vzor. Toto dočasné tetování je plněná méně odolné barvy a ne příliš hluboká, ale je standardní zavedení pigmentu jehlou. Důvěřivosti nezkušené klienty bezohlední mistři slibují zmizení obrazu v 1-5 let.

Každý návštěvník by měl vědět, že dočasné tetování na rok, je mýtus. Po několika měsících, barvivo začne slábnout a obrysy obrazu ztratí jasnost. Jako výsledek, kůže zůstane jako nevzhledné modřiny, které bude mít nejvyšší skóre s něčím jiným, nebo dát laser. Kompletně a nezávisle na pigment nerozpustí a zmizí.

Dočasné tetování na 3 měsíce

To je další forma neexistující trvalé kresby. Nacpali ještě blíže k epidermis a jen slábnout rychleji. Dočasné tetování na 3 měsíce zůstane v podobě nezřetelné skvrny, připomínající špinavou kůži, nebo hematom. Zbavit se jí bude muset navštívit kanceláře laserovou operaci nebo být aplikován na nový přetrvávající obraz.

Dočasné tetování na měsíc

Asi 4 týdnů schopen držet mehndi po nanesení speciální kresby hennou. Tyto dočasné tetování postupně slábnout, a to zejména s časté mytí pokožky. Syté barvy a výrazné tvary zůstávají přibližně 10-18 dní. Pak dočasné tetování ztrácí jas, stává nudné hnědé nebo oranžové. Mehendi zcela neškodné, mohou dokonce být aplikován na těhotné ženy a malé děti.

Tetování na pár dní

Tam jsou obrázky s krátkou životnost několik typů:

Méně další „životy“ dočasné tetování na jeho paži, protože určitou část těla, je pravidelně vystavena tření a působení vody. Umělci se doporučuje aplikovat popsané typy vzorů na exponované kůži v blízkosti ramena, prsa nebo záda. Světlé nebo lesklé obrázky mohou vypadat velkolepé a jedinečné k dokončení vypadat, včetně slavnostní šaty pro svatbu, nový rok party nebo téma strany.

Jak udělat dočasné tetování?

Zvážit fotky z masters nejsou považovány za trvalé. Nejsou řízený do kůže s jehlou, barva pro dočasné tetování jsou aplikovány pouze na epidermis. Je to jen kresby na těle, technika a trvanlivost jsou naprosto identické body-art a body-painting. Některé obrázky by mohly trvat týden nebo o něco více, v závislosti na použitých materiálů.

Dočasné tetování chemické barvy

Zpočátku, technika kreslení vzorů na kůži byly vynalezeny k filmu. Tato technika kreslení poskytuje nejrealističtější vzhled snímků, které se dochovaly v perfektním stavu, na pár dní, a ušetřený čas make-up umělce. Toto dočasné tetování je vytvořen s airbrush. K tělu pevně nanáší v tenké šablony a bezpečně na něj prsty nebo s pásky. Pak přímo aplikován na aarattu – barva je jemně nastříkat na nechráněnou pokožku ze vzdálenosti 1-5 cm

Popisuje podobě kreseb více podobné další klasické trvalý obraz. Pomocí airbrush, můžete vytvořit nejvíce jasné a hladké hraniční vzory tetování v černé barvě nebo v několika světlých odstínech. Zkušení řemeslníci tělo vědět, jak dát obrázky bez šablony. Tyto obrazy jsou naprosto jedinečné a vypadají jako umělecké dílo.

Barva na tetování jsou vyrobeny na bázi silikonu, takže jsou velmi pružné a nepraskají. Materiály nezpůsobují alergické reakce, suchost a podráždění kůže. Patří do skupiny organických pigmentů bez comedogenic vlastnosti dovoleno používat pro děti. Malovat udržet déle (až několik týdnů), jeho vrchol je ošetřen speciální prášek nebo fixační.

Třpytky tetování

To je velmi populární technika pro tisk na těle, zejména na svatební a bikiny-designu. Kůže je pokryta speciální hypoalergenní lepidlo je na bázi rostlin. S kartáčem je pokryta malé barevné lesk (flitry), přebytek z nichž jen strahovatsya. Jako výsledek, tělo zůstává šumivé a jasný obraz s jasnými hranicemi

Lepidlo glitter tetování může být aplikován přes šablony, nebo ručně, v závislosti na zručnosti v kreslení. Je odolný, schopný zůstat na kůži po dobu asi 2 týdnů, a to zejména s opatrné zacházení. Geniální tetování kdykoli snadno se čistí, to by vyžadovalo speciální řešení, nebo lihem. Voda třpytky také vyjde, ale s obtížemi.

Crystal tetování

Tato forma dočasné tělo vzor stejně tak je často používán pro intimní svatbu a design. Tetování s kamínky se může skládat pouze z umělé kameny nebo perlami, nebo v kombinaci s jinými typy obrazů – airbrush, henna a třpytky. Šumivé krystaly, luxusní vzhled v každém představení, ale jsou uchovávány na dlouho. Toto dočasné tetování bude trvat asi 3-5 dní s pečlivou péči, maximální doba „života“ je týden.

Popsaná varianta zdobení těla zahrnuje lepení kamínky na kůži. To používá speciální složení na organické bázi, které jsou shodné s prostředky pro třpytivé tetování. To nezpůsobuje negativní reakce, vyrážky a zarudnutí. Taková lepidla jsou často použita i na citlivou pokožku na místo víčka a řasy s umělými kameny.

Jak vytvořit dočasné tetování doma?

Získat krásný a bezpečný design na těle bez návštěvy salonů a apeluje na mistra. Existuje mnoho způsobů, jak udělat dočasné tetování sami. Mají dobré dovednosti ve výtvarném umění, na kůži, můžete použít jedinečné obrazy ze své vlastní tvorby. Pokud tyto dovednosti chybí, jsou k dispozici speciální sady s ready-made šablony. Oni vám umožní vytvářet složité vzory v jen pár minut.

Dočasné tetování nálepka

Tento typ obrazu je také nazýván perevozkami. Než se oddával žáků dočasné tetování samolepky zlepšila a v poslední době se stal módní trend. Obzvláště populární jsou nové lesklé přepravu, vyroben ze stříbrné a zlaté barvy. Většinou se napodobují přívěsky, náramky a prsteny, ale tam jsou také abstraktní obrazy. Dočasný převod tetování může být v jedné barvě nebo v několika barvách. Některé samolepky jsou úspěšně v kombinaci s lesk a krystaly.

K připevnění na tělo perevozku to trvá jen 5 minut. První kniha, která je označena ve vybraném obrázku, odstraňte ochrannou fólii. Budete muset připojit a stisknout obrázek „tváře“ na kůži a jeho studniční voda. Po 30 sekund, papír se odstraní a tetování zůstává na těle. Výkres bude trvat déle než 3-5 dní, po které bude bezva a zanikat vločky. K urychlení procesu odstranění pomůže pevný houbu.

Dočasné tetování henou

Mehendi je provedeno pomocí speciálních rostlinných barviv, které je třeba koupit v předstihu. Dočasné henna tetování doma – jednoduché, pohodlné a nejbezpečnější způsob, jak získat krásné a vzrušující vzory na kůži. Můžete nakreslit skicu, aby se uvolnil představivost, nebo použijte ready-made šablony. Dočasné tetování hennou není trvalé jako na obrázku, ale vždy vypadá stylově a působivé. Mehendi je považován za nejodolnější způsob zdobení těla se vzory. Tyto kresby jsou uloženy až jeden měsíc.

Dočasné tetování doma bez henou

Pokud obrazová a henna nebude vyhovovat, můžete držet kamínky nebo flitry. Realistické dočasné tetování doma se stane pouze s airbrush. Potřebujete koupit:

 • speciální stroj, barvy ve spreji;
 • k pigmentování kompozice;
 • šablony (s možností čerpat můžete udělat i bez nich).

Předtím, než si vytvořit dočasné tetování doma přes airbrush, je důležité, aby test na barvy. Je nutné, aby naneste malé množství pigmentu na lokti nebo nějaké jiné viditelné části těla a čekat 12 hodin. Když odstín a na povrchu pokožky zůstávají stejné, barva se blíží. Navíc, pán se doporučuje koupit dětský pudr. Je nutné překrýt snímek a opakujte tento krok, před praním, aby se obraz zůstat déle.

Dočasné tetování pen

Tento druh šperků se odkazuje na vzory krátký-žil-pomíjivá. To je nejvíce nejjednodušší způsob, jak vytvořit dočasné tetování doma. Vytvořit obrázky použít gel, a ne kuličkovým perem. To klouže jednodušší, více kůže a lépe svůj pigment. Provozuje dočasné tetování doma, profesionální mistři nepovažuji tento druh zdobení těla je hodný pozornosti. Vzor může být zobrazil na hotové skici, šablony nebo kruh perevozku. Opravit to pomůže kropení vzor lak na vlasy.

More from my site

Obchodní styl – pravidla pro vytváření ideální kancelář image | Oční make-up

Šaty rok – 46 fotek z módních šatů pro každý vkus | Oční make-up

Antitrend 2018 hlavní antitrend let v oblečení a boty, make-up a manikúra | Oční make-up

Květina nevěsty – všechny podrobnosti o pěstování a péče doma | Oční make-up

Lobelia – pěstování ze semen, kdy zasadit sazenice, setí triky | Oční make-up

Hub pěstování – jak pěstovat nejoblíbenější druhy hub doma? | Oční make-up

Worms u koček – jak se starat o to, co nejvíce účinné prostředky | Oční make-up

Jak pečovat o tulipány – jednoduchá pravidla pro úspěšné pěstování | Oční make-up

US Search Mobile Web

Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

 • Vote for an existing idea ( )
 • or
 • Post a new idea…
 • Hot ideas
 • Top ideas
 • New ideas
 • Category
 • Status
 • My feedback

Improve your services

Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

Golf handicap tracker, why can't I get to it?

Why do I get redirected on pc and mobile device?

Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

Question on a link

In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

This is a broken link. Please remove.

This is a broken link. Please remove.

Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

The link to cheaterland.com is a broken link.

Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

 • Don’t see your idea?
 • Post a new idea…

US Search Mobile Web

Feedback and Knowledge Base

Give feedback

 • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
 • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
 • Accounts Dashboard 43 ideas
 • Ad feedback 3 ideas
 • Answers TH 31 ideas
 • Answers TH 0 ideas
 • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
 • Australia Celebrity 0 ideas
 • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
 • Australia Style 0 ideas
 • Australia Yahoo Tech 0 ideas
 • Autos Pulse 2 ideas
 • Aviate 1,516 ideas
 • Canada Finance 1,099 ideas
 • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
 • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
 • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
 • Canada Homepage 5,139 ideas
 • Canada Movies 14 ideas
 • Canada News 873 ideas
 • Canada Safely 10 ideas
 • Canada Screen 128 ideas
 • Canada Weather 94 ideas
 • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
 • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
 • Canada Yahoo Finance 0 ideas
 • Canada Yahoo Movies 10 ideas
 • Canada Yahoo News 0 ideas
 • Canada Yahoo Style 21 ideas
 • College Football Pick'em 112 ideas
 • Connected TV 364 ideas
 • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
 • Corp Mail Testing 1,256 ideas
 • Cricket 25 ideas
 • Daily Fantasy 93 ideas
 • Developer Network 1 idea
 • Double Down 86 ideas
 • Fantasy Baseball 535 ideas
 • Fantasy Basketball 433 ideas
 • Fantasy Football 719 ideas
 • Fantasy Hockey 388 ideas
 • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 837 ideas
 • Fantasy Ratings and Levels 16 ideas
 • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
 • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
 • Finance 459 ideas
 • Finance – CA 502 ideas
 • Finance – US 9 ideas
 • Finance ChartIQ 260 ideas
 • Finance Mobile Web 408 ideas
 • Finance Portfolios 810 ideas
 • Finance Stock Screener 37 ideas
 • Finance Tablet 45 ideas
 • Flickr – Profile 290 ideas
 • Flickr Android 61 ideas
 • Flickr for Apple TV 31 ideas
 • Flickr Groups 13 ideas
 • Flickr Internal 0 ideas
 • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
 • Flickr iPad 161 ideas
 • Flickr iPhone 412 ideas
 • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
 • Flickr Search 0 ideas
 • Food Magazines 0 ideas
 • Games 3,147 ideas
 • Global Maps 1,026 ideas
 • GS Mobile Web 42 ideas
 • Health Pulse 3 ideas
 • Home Page (Android) 1,689 ideas
 • Home Page (iOS) 3,810 ideas
 • Hong Kong Homepage 0 ideas
 • India Celebrity 43 ideas
 • India Finance 494 ideas
 • India Homepage 1,897 ideas
 • India Lifestyle 173 ideas
 • India Movies 84 ideas
 • India News 344 ideas
 • India Partner Portal Tata 0 ideas
 • India Partner Portal Tikona 0 ideas
 • India Safely 15 ideas
 • India Screen 165 ideas
 • India Weather 30 ideas
 • India Yahoo Beauty 0 ideas
 • India Yahoo Celebrity 4 ideas
 • India Yahoo Finance 0 ideas
 • India Yahoo Movies 16 ideas
 • India Yahoo News 0 ideas
 • India Yahoo Style 14 ideas
 • Indonesia Celebrity 38 ideas
 • Indonesia Homepage 1,174 ideas
 • Indonesia News 170 ideas
 • Indonesia Safely 29 ideas
 • Indonesia She 34 ideas
 • Ireland Homepage 90 ideas
 • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
 • Mail Ad Feedback 10 ideas
 • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
 • Maktoob Celebrity 1 idea
 • Maktoob Entertainment 10 ideas
 • Maktoob Lifestyle 0 ideas
 • Maktoob Movies 2 ideas
 • Maktoob News 182 ideas
 • Maktoob Screen 15 ideas
 • Maktoob Style 1 idea
 • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
 • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
 • Malaysia Homepage 23 ideas
 • Malaysia News 58 ideas
 • Malaysia Safely 8 ideas
 • Malaysia Video 0 ideas
 • Malaysia Weather 1 idea
 • Merchant Solutions 1 idea
 • My Yahoo 32,264 ideas
 • My Yahoo – back up 1 idea
 • My Yahoo – US 9,176 ideas
 • My Yahoo archive 314 ideas
 • New Mail 13,385 ideas
 • New Mail* 3,165 ideas
 • New Zealand Business & Finance 132 ideas
 • New Zealand Homepage 1,039 ideas
 • New Zealand Safely 3 ideas
 • New Zealand Screen 0 ideas
 • PH ANC News 21 ideas
 • Philippines Celebrity 214 ideas
 • Philippines Homepage 13 ideas
 • Philippines News 123 ideas
 • Philippines Safely 12 ideas
 • Philippines Video 0 ideas
 • Philippines Weather 3 ideas
 • Pick N Roll 19 ideas
 • Postmaster 44 ideas
 • Pro Football Pick'em 103 ideas
 • Retail Pulse 0 ideas
 • Rivals 11 ideas
 • Safely 165 ideas
 • Screen for iOS 0 ideas
 • Search Extensions 108 ideas
 • Search Product Downloads 105 ideas
 • Security 497 ideas
 • Sign-In Experience 79 ideas
 • Singapore Entertainment 20 ideas
 • Singapore Finance 230 ideas
 • Singapore Homepage 1,062 ideas
 • Singapore News 214 ideas
 • Singapore Safely 11 ideas
 • Singapore Screen 19 ideas
 • Singapore Weather 4 ideas
 • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
 • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
 • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
 • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
 • Singapore Yahoo News 0 ideas
 • Singapore Yahoo Style 4 ideas
 • South Africa Celebrity 8 ideas
 • South Africa Homepage 374 ideas
 • South Africa News 23 ideas
 • Sports Android 1,536 ideas
 • Sports CA 37 ideas
 • Sports iOS 1,027 ideas
 • Sports Redesign 3,260 ideas
 • SportsReel 7 ideas
 • StatTracker Beta 629 ideas
 • Survival Football 81 ideas
 • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
 • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
 • Thailand Safely 2 ideas
 • Toolbar Mail App 216 ideas
 • Toolbar Weather App 72 ideas
 • Tourney Pick'em 66 ideas
 • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
 • UK & Ireland Games 19 ideas
 • UK & Ireland Homepage 475 ideas
 • UK & Ireland News 0 ideas
 • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
 • UK & Ireland News Lego 379 ideas
 • UK & Ireland Safely 38 ideas
 • UK & Ireland TV 21 ideas
 • UK & Ireland Video 187 ideas
 • UK & Ireland Weather 100 ideas
 • UK Answers 1 idea
 • UK Daily Fantasy 1 idea
 • UK Finance Mobile Android 12 ideas
 • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
 • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
 • UK Yahoo Movies 23 ideas
 • US Answers 9,069 ideas
 • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
 • US Autos GS 442 ideas
 • US Celebrity GS 664 ideas
 • US Comments 350 ideas
 • US Finance Mobile Android 45 ideas
 • US Finance Mobile iOS 647 ideas
 • US Flickr 277 ideas
 • US Groups 4,274 ideas
 • US Homepage B1 68 ideas
 • US Homepage B2 33 ideas
 • US Homepage B3 50 ideas
 • US Homepage B4 33 ideas
 • US Homepage B5 0 ideas
 • US Homepage M 7,021 ideas
 • US Homepage YDC 43 ideas
 • US Homes GS 203 ideas
 • US Live Web Insights 25 ideas
 • US Mail 193 ideas
 • US Mail 12,608 ideas
 • US Maps 3,491 ideas
 • US Membership Desktop 8,356 ideas
 • US Membership Mobile 91 ideas
 • US Movies GS 424 ideas
 • US Music GS 195 ideas
 • US News 6,168 ideas
 • US Search App Android 2 ideas
 • US Search App iOS 24 ideas
 • US Search Chrome Extension 780 ideas
 • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
 • US Search Desktop 27 ideas
 • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
 • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
 • US Search KG 2 ideas
 • US Search Local Listings 20,864 ideas
 • US Search Mobile Web 9 ideas
 • US Search Mozilla 0 ideas
 • US Search Stock Quotes 11 ideas
 • US Search Tablet Web 2 ideas
 • US Shine GS 1 idea
 • US Toolbar 5,548 ideas
 • US Travel GS 207 ideas
 • US TV GS 368 ideas
 • US Weather 2,331 ideas
 • US Weather Bucket 0 ideas
 • US Weather Mobile 13 ideas
 • US Weather Mobile Android 2 ideas
 • Video Guide Android 150 ideas
 • Video Guide iOS 212 ideas
 • Video Guide Testing 15 ideas
 • Web Hosting 4 ideas
 • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
 • Yahoo Accessibility 362 ideas
 • Yahoo Autos 71 ideas
 • Yahoo Beauty 103 ideas
 • Yahoo Celebrity 0 ideas
 • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
 • Yahoo Decor 0 ideas
 • Yahoo Entertainment 361 ideas
 • Yahoo Esports 50 ideas
 • Yahoo Feedback 0 ideas
 • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
 • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
 • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
 • Yahoo FinanceReel 4 ideas
 • Yahoo Food 118 ideas
 • Yahoo Gemini 3 ideas
 • Yahoo Health 90 ideas
 • Yahoo Help 570 ideas
 • Yahoo Home 232 ideas
 • Yahoo Home* 28 ideas
 • Yahoo Lifestyle 168 ideas
 • Yahoo Live 0 ideas
 • Yahoo Mail 2,648 ideas
 • Yahoo Mail Android App 439 ideas
 • Yahoo Mail Basic 667 ideas
 • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
 • Yahoo Mail Mobile Web 9 ideas
 • Yahoo Makers 51 ideas
 • Yahoo Messenger 97 ideas
 • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
 • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
 • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
 • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
 • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
 • Yahoo Music 78 ideas
 • Yahoo News Digest Android 870 ideas
 • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
 • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
 • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
 • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
 • Yahoo Parenting 63 ideas
 • Yahoo Politics 118 ideas
 • Yahoo Publishing 13 ideas
 • Yahoo Real Estate 2 ideas
 • Yahoo Tech 464 ideas
 • Yahoo Travel 144 ideas
 • Yahoo TV 106 ideas
 • Yahoo View 243 ideas
 • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
 • Yahoo Weather iOS 23,042 ideas
 • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
 • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
 • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
 • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
 • Yahoo! Contributor Network 1 idea
 • Yahoo! Transliteration 29 ideas
 • YAHOO!7 Finance 554 ideas
 • Yahoo!7 Games 9 ideas
 • Yahoo!7 Safely 19 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
 • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply