Typy houbových infekcí na pokožce hlavy (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Pemphigus – stále vzácné onemocnění – Plain pemphigus

Obvyklá pemphigus

Normální nebo vulgární pemphigus začíná s výskytem puchýřů na ústní sliznici. Bubbles, rychle odhalil tvoří bolestivé jasně červené nebo pokryté bělavým květu eroze (povrch by byla ohrožena celistvost kůže a sliznic), ohraničený zbytky močového měchýře pneumatiky.

Vyrážky se objeví na kůži během několika měsíců postupně, nejprve na kůži zad a hrudníku, a pak vrby jinde. Puchýře plněné jasným obsahem, mají jinou hodnotu. O pár dní později uschne, kůru nebo otevřít s tvorbou jasně červené eroze.

Postupně se zhoršuje celkový stav pacientů, je slabost, malé zvýšení teploty. To je také charakteristické porušení metabolismu vody a soli v důsledku zpoždění v těle sodíku.

Není-li pemphigus vulgaris není léčena, může to vést k vyčerpání těla a smrt pacienta. Doba trvání onemocnění od šesti měsíců do několika let.

Spuštění tohoto druhu pemfigu, stejně jako jednoduchá, s porážkou ústní sliznice, ale bubliny jsou obvykle umístěny kolem přírodních otvory v záhybech kůže (podpaží, třísla, atd), jakož i kolem pupku. S otevřením bubliny na povrchových erozí vyvinout porosty (vegetační), pokryté šedivý květu. Sloučení, tvoří rozsáhlé plochy, zejména na křižovatce sliznice v kůži (oblasti rtů, nosu a pohlavních orgánů, konečníku). Nemoc je obtížné a často končí smrtí pacienta.

Foliaceous pemphigus se vyznačuje podle vyrážky na kůži (sliznice téměř ovlivněna) povrch, ploché, ochablý močového měchýře s tenkou pneumatiky, která se rychle a prasknutí formy erozi nebo smršťování za vzniku tenké vločky, superponovaný na sobě. Velmi brzy, váhy začnou zabírat všechny nebo většinu z povrchu kůže. Často označovány vypadávání vlasů Vypadávání vlasů – nouzový signál a hřebíky.

Celkový stav pacientů zůstává uspokojivá po dlouhou dobu, ale postupně oslabují, zhubnout, a bez léčby umírají během několika let.

Pemphigus erythematosus začíná tvorbou na obličeji, obvykle nosu a tváře, méně obyčejně na pokožce hlavy, léze, které se vztahuje s měkkými, snadno odstranitelných žlutavé stupnice nebo krusty na spodní ploše, která zjistila, malé měkký bílý páteře. Po odstranění krusty vytvořené erozí.

Později na kůži zad a hrudníku objevují různé velikosti bublin rychle ztvrdlý. Onemocnění je prodloužená a často benigní.

Diagnóza je založena na zjevených Akantolýza a laboratorní detekce akantolytické buněk odebraných v podobě tisků ze dna erozí.

Vzhledem k tomu, choroba je spojena s produkcí velkého množství protilátek Protilátky – "imunita vojáků jejich vlastní tkáně, pak se pokusit potlačit jejich reprodukci pomocí různých léků (např, glukokortikoidy). Za účelem odstranění cirkulující protilátky z čištění krve se provádí za použití plazmaferéza Plazmaferéza – čištění krve toxinů , Držena jako místní léčbě lézí pro účely sušení a prevenci infekce.

Nizoral – pozastaví rozmnožování hub – houbových infekcí a antimykotika

 • Nizoral – pozastaví množení plísní
 • Plísňové infekce a antimykotik

Plísňové infekce a antimykotik

Patogenní (onemocnění způsobující) a podmíněně patogenní (onemocnění způsobující, za určitých podmínek, například, snížené imunity), hub, které způsobují onemocnění, které se nazývají mykóza a jsou velmi rozšířené. Pro léčbu těchto onemocnění předepisující lékaře s příslušnou antimykotické spektra. Proto před přiřadit jednu nebo jinou antimykotikum, se provádí mikrobiologické vyšetření materiálu odebraného z oblastí zánětu (pro stanovení infekčního agens) a je určena citlivostí zvolené houby na určité antimykotik.

Kromě toho, důležité při výběru výrobky mají vlastnosti, jejich absorpce a vylučování z organismu, stejně jako vedlejší účinky.

Nizoral (mezinárodní nechráněný název – ketokonazol) – je antimykotikum, které může (v závislosti na dávce), zabít nebo pozastavit reprodukci hub, které infikují kůži a sliznice (např., Kvasinky rodu Candida), a další patogenní houby.

Nizoral mechanismus působení je to, že inhibuje tvorbu tukových složek v membránách hub, a tím zastavit rozvoj jejich buněk. Pro rozpuštění a absorpci Nizoral vyžaduje kyselé prostředí, takže je přijat uvnitř (a absorbovány v žaludku, ve které kyselá žaludeční šťávy), nebo použít ve formě vnějších činidel, mezi které patří kyselých složek. Po požití Nizoral rychle absorbován do krevního oběhu, dosahuje koncentrace potřebné k léčbě hodinu. Nizoral se rozkládá v játrech a pak vylučovány do žluče a moče.

Nizoral se vyrábí ve formě tablet, mastí, vaginální čípky a šampony.

Indikace pro použití

Uvnitř pilulky Nizoral záběru:

 • plísňová onemocnění kůže a jeho přídavky (vlasy a nehty);
 • na dlouhé splývavé plísňových onemocnění kůže a sliznic;
 • kandidóza z gastrointestinálního traktu;
 • afty (plísňové infekce vaginální sliznice);
 • když plísňové infekce celého organismu;
 • pro prevenci a léčení plísňových infekcí u pacientů se sníženými ochranných funkcí (zděděnou způsobena onemocněním nebo léky), které vedou ke zvýšenému riziku plísňových infekcí.

Krém a mast nizoralom platí:

 • v menších plísňových infekcí kůže;
 • plísňové infekce ruce (sportovní), nohy a třísla;
 • když pityriasis versicolor;
 • seborrheic (na pozadí mastnou vlasovou pokožku) dermatitidy.

Šampon nizoralom používá pro lupy Lupy: odkud pochází, a co dělat a pityriasis versicolor.

 • přecitlivělost na lék;
 • těhotenství a kojení (protože klinické studie nebyly provedeny);
 • závažné jater a onemocnění ledvin;
 • nemůže být přijato pro děti do tří let věku (až do hmotnosti 15 kg).

Nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout při užívání Nizoral

Nizoral může způsobit následující nežádoucí účinky:

 • Z nervového systému: bolest hlavy, závratě Závratě – v případě, že země je uklouznutí pod nohama , Únava, smyslové poruchy, zvýšený nitrolební tlak;
 • z gastrointestinálního traktu: nevolnost, zvracení, průjem, bolesti břicha Břicha bolest: Typy a symptomy , Abnormální funkce jater;
 • z močových orgánů: nepravidelná menstruace, impotence Impotence – ženský pohled na problém , Zvětšení prsů u mužů, a pokles objem ejakulátu (snížený počet mužských pohlavních hormonů v krvi); hladiny hormonů jsou obnoveny následující den po ukončení léčby;
 • Kůže: ztráta vlasů, alergické reakce, jako je vyrážka a otok;
 • se stranou krve: zvýšené krvácení v důsledku nižšího počtu krevních destiček v krvi.

Při léčbě nizoralom nebere alkoholické nápoje: kombinace může způsobit náhlé zčervenání kůže, vyrážka, otok, nevolnost, zvracení, bolesti hlavy.

V předávkování Nizoral všechny vedlejší účinky horší. V takových případech se doporučuje výplach žaludku. Při delším používání Nizoral vyžaduje neustálé laboratorní sledování funkce jater. Vstupné Nizoral nemá vliv na schopnost řídit a provádět další činnosti související s koordinací pohybů.

Jakýkoliv antimykotikum droga (a Nizoral není výjimkou), může být přijato pouze na lékařský předpis, a po předběžném laboratornímu vyšetření.

Jak se zbavit svědivé pokožky hlavy

Zažíváte svědění, při němž se prostě musíte poškrábat? Přestože poškrábání kůže nebo svědivé pokožky hlavy může být nadmíru uspokojivý pocit, zarytím nehtů do pokožky znovu a znovu, abyste uspokojili chronické svědění, může vést k začarovanému kruhu svědění-poškrábej-svědění.

Začarovaný kruh svědění

Když se poškrábete na svědivém místě, nezbavíte se svědění samotného, pouze ho nahradíte pocitem bolesti. Pro náš mozek je bolest překvapivě upřednostňována před svěděním. Když se poškrábeme a pocítíme bolest, mozek zareaguje uvolněním neurotransmiteru serotoninu, který pomáhá od bolesti a poskytuje nám chemikálie, po kterých se cítíme dobře.

Ačkoli to vysvětluje, proč je poškrábání toho svědivého místa tak úžasný pocit, tento efekt je stále pouze krátkodobý. Stejně jako poškrábání kousance od hmyzu může na chvilku pomoci od svědění, svědění se stejně za chvilku vrátí a opětovné poškrábání už neposkytuje takový dobrý pocit. Vědci zjistili, že mozková odezva na serotonin potlačuje bolest a svědění, ale také aktivuje svědivé receptory v mozku, které vedou k nekonečnému začarovanému kruhu svědění-poškrábej.

Svědivá kůže je obecně velice nepříjemná, ale svědivá pokožka hlavy je ještě horší. Škrábáním pokožky hlavy si můžete přivodit kožní infekce, poškozené vlasy, natékání, zarudnutí a dokonce lysiny v místech, kde se škrábete nejčastěji. Škrábáním suché pokožky hlavy navíc vždy dosáhnete akorát udavačských bílých šupin na kůži a oblečení. Jakmile navíc začnete jednou škrábat pokožku hlavy, už může být těžké přestat.

Příčiny svědivé pokožky hlavy

Seboroická dermatitida – neboli lupy – je nejčastější příčinou svědivé pokožky hlavy. Přestože konkrétní příčiny vzniku lupů zůstávají neznámé, mohou být způsobené hormonálními výkyvy, suchou pokožkou, přemnožením kvasinek na pokožce, stresem či změnou ročních období.

Méně časté příčiny svědění temene zahrnují alergie, kontaktní dermatitidu, vši, alopecii, ekzém, svrab, lupus, růžovku, folikutidu, lupénku nebo plísňové infekce.

Pokud vás nepřetržitě svědí pokožka hlavy a je svědění je doprovázené bolestí, lézemi a vypadáváním vlasů i po léčení, je čas navštívit doktora.

Domácí léčba na potlačení svědění

Tea tree olej

Esenciální olej získaný z kajeputu střídavolistého byl používán po staletí původními obyvateli Austrálie k vyléčení různých kožních onemocnění. Moderní studie vskutku dokázaly, že tea tree olej má silné antimikrobiální a protizánětlivé účinky.

Tea tree olej je skvělý univerzální lék na svědivou pokožku hlavy. Bojuje proti bakteriím, virům a houbám. Je též efektivní protilátkou na mnohá onemocnění, která mohou vést k šupinaté, zánětlivé a svědivé pokožce.

Aloe Vera

Zázračná rostlina, která zajisté patří do každé domácnosti – aloe vera – byla a stále je používána na zklidnění řezných ran, vyrážek a popálenin.

Její zázračné léčivé schopnosti spočívají ve vysokém obsahu vitamínů A, C, E, a B12, mnohých protizátlivých enzymů, včetně katalázu, bradykinázu a amylázu. Je bohatá na minerály – vápník, měď, selén, hořčík, draslík, zinek a chróm. Poskytuje tucet aromatických organických sloučenin, jež zajišťují úlevu od bolesti, zatímco zabíjí škodlivé mikroorganismy. Je zdrojem mastných kyselin, které mají protizánětlivé, antiseptické a analgetické vlastnosti. Také obsahuje hormony, které urychlují léčbu ran, a aminokyseliny zvyšující absorpci jiných prospěšných složek do kůže.

Pokud jde o svrbivou pokožku hlavy, šťáva ze zázračné rostliny aloe je používána v tradiční medicíně k léčbě bakteriálních a houbových kožních infekcí, parazitů v kůži a alopecii, která může způsobit „lupusové vlasy“.

Vmasírujte šťávu z aloe vera do temene hlavy. Buďto samu o sobě nebo s přídavkem sladkého mandlového esenciálního oleje. Můžete také vyrobit aloe vera šampon, s příměsí kastilského mýdla, sušených bylinek a jojobového oleje.

Jablečný ocet

Každodenní používání šamponů, kondicionérů a stylingových výrobků může zanechat zbytky, odstranit přírodní kyseliny z pokožky a zvýšit pH pokožky hlavy. Tyto věci dohromady mohou vytvořit suchý a svědivý pocit.

Kyselina octová nacházející se v jablečném octě je nejen antibakteriální, ale má také očišťující efekt na pokožku hlavu, čímž rychle odstraní nánosy vlasových produktů z kůže.

Pro propláchnutí vlasů jablečným octem zřeďte 2 až 4 lžíce octa s hrnkem teplé vody. Použijte šampon a opláchněte jako normálně. Posléze přelijte směs jablečného octa přes pokožku hlavy a vmasírujte do kořínků vlasů. Nechte pár minut působit a opláchněte. Tento proces opakujte jednou až dvakrát týdně.

Přírodně antimikrobiální, čistý med, byl používán přinejmenším dva tisíce let na léčby kožních infekcí. Surový med má pH hodnotu okolo 3,2 a 4,5, díky čemuž je dost kyselý na boj s mnoha patogeny. Bylo zjištěno, že je účinný proti nejméně 60 kmenům bakterií i několika druhům hub a kvasinek.

Med je složen převážně z cukrů, obsahuje však také enzymy, minerály a antioxidanty, jako je vitamin C, riboflavin a kyselina pantothenová, které mohou pomoci při regeneraci kožních buněk.

Pro výrobu medové vlasové masky použijte pouze organický surový a nezpracovaný med. Smíchejte devět částí medu ku jednomu hrnku teplé vody. Až budete mít vlhké vlasy, vmasírujte med do pokožky hlavy po doby dvou až tří minut. Zabalte hlavu do ručníku a nechte působit na vlasy tři hodiny, než pokožku hlavy opláchnete.

Omezte horko

Fénování, kulmování, žehlení a jiný tepelný styling vlasů může způsobovat vysušování pokožky hlavy. Již tak suchý skalp se pod vlivem horka vysuší ještě více a bude mnohem svědivější. Snažte se podobným tepelným úpravám co nejvíce vyhnout.

Může se vám líbit

Bolest jako včasné varování

Sedmero potravin, které dráždí prázdný žaludek

Smrkové výhonky jako lék na kašel a nachlazení

Čarovné skořápky z ořechů

Chytrý způsob, jak udržet toaletu svěží a čistou

Ošetření prasklých pat snadno, rychle a účinně

Zanechte komentář X

Nejoblíbenější

 • Sledujte nás na Facebooku

  Místo, kde najdete tipy a triky pro přírodní léčbu a prevenci – bez léků a chemie. V našich návodech naleznete mnoho užitečných rad, kterými se díky nám řídí tisíce lidí po celé České republice a Slovensku.

  Typy plešatění: Tinea capitis je nakažlivá. Hlavně pro děti

  Jakkoliv se může zdát, že děti nejsou ztrátou vlasů postiženy, je to omyl! Nadměrné padání vlasů bývá důvodem až tří procent návštěv dětí u dětského lékaře. A padání vlasů působí na dětskou psychiku snad ještě negativněji než na psychiku dospělého jedince!

  Tinea capitis neboli plíseň hlavy způsobuje povrchová plísňová infekce pokožky ve vlasové části hlavy, v obočí a v oblasti řas, se sklonem “atakovat” vlasy i vlasové folikuly. Tinea capitis je nejčastější příčinou ztráty vlasů u dětí. Nejvíce poskytuje děti předškolního věku, objevit se ovšem může i později.

  Infekci vyvolávají houby, takzvané zoofilní dermatofyty. Ty pronikají do svrchní vrstvy kůže a napadají vlasy a/nebo pokožku hlavy. Houby mohou napadnout jak pokožku hlavy, tak vlasy, v tomto případě je pro diagnostiku účinný test Woodovou lampou. V případě, že plíseň napadne pouze vlasy, je tento test neúčinný. Další variantou tinea capitis je, když se na pokožce hlavy objeví ztvrdlá místa, z nichž vlasy vypadají.

  Lysinky a polámané vlasy

  Prvotním znakem přítomné infekce je začervenání postižené oblasti kůže. Ta postupem času bledne a na pokožce se vytváří šupinky. Vlasy začínají být výrazně lámavější s nezdravým vzhledem. Následuje vznik lysinek, přičemž přímo nad povrchem kůže bývají vidět polámaná vlasová vlákna. Obvykle jsou tyto lysiny pravidelného kulatého či oválného tvaru. Na hlavě může se může lysých míst objevit několikero zároveň.

  Někdy se vlasové vlákno ulomí přímo na úrovni kůže, jeho vzhled tedy připomíná černou tečku na kůži. Mezi další projevy tinea capitis se řadí vznik šedivých šupinek či lupů. V pokročilé formě mohou na hlavě vznikat i hnisající hrbolky.

  Diagnózu určí odborník předně podle vzhledu skalpu. Dále je možné pro diagnózu využít test Woodovou lampou vyzařující ultrafialové záření, který potvrdí přítomnost plísňové infekce. Test Woodovou lampou se provádí ve tmavé místnosti, kdy se na požadovanou oblast namíří ultrafialové záření z lampy. Biopsie skalpu nebývá zpravidla kvůli určení diagnózy třeba. Pro ověření diagnózy (a její stanovení v případě, že se jedná pouze o infekci vlasů) je také nutné mikroskopické vyšetření infikovaného vlasu.

  Léčba je snadná

  Tinea capitis se obvykle léčí předepsáním antimykotického preparátu, který pacient bere ústně zhruba po dobu osmi týdnů. Stav se zlepšuje i po aplikaci speciálního šamponu s antimykotickým účinkem, kterým je třeba skalp mýt dvakrát až třikrát týdně. Pro úspěšné vyléčení a zažehnání problému je třeba v braní preparátu i používaní šamponu pokračovat celých osm týdnů, i po vymizení prvotních příznaků. Děti postižené tinea capitis nemusí absentovat ve škole, protože ve chvíli, kdy probíhá léčba šamponem a antimykotickým preparátem, nejsou pacienti infekční. I přes to se ovšem tinea capitis může vyskytnou epidemicky.

  Plíseň bývá zpravidla zvířecího původu, zdrojem infekce bývají nejčastěji kočky a psy, nicméně mohou jím být například i morčata a další živočichové.

  Starší články:

  Poznejte hlavní rozdíly mezi mužským a ženským plešatěním

  Že muži a ženy neztrácejí vlasy stejně, to je vcelku známo. Jaké jsou nicméně hlavní rozdíly mezi plešatěním mužů a žen?

  Poporodní padání vlasů? Žádný stres!

  V těhotenství jste si zvykla na krásné vlasy, ale po porodu si naříkáte, že z vaší bujné hřívy nic nezbylo? Nebojte se nic. Víme, co vám pomůže.

  Ze stresu nebo kvůli hormonům? Padání vlasů lze zamezit

  Jakkoliv se stále hovoří spíše o pánském plešatění, tento problém obtěžuje ve stejné míře i ženy. A přitom právě pro ženu bývá ztráta vlasů jedním z faktorů určující její sebevědomí a celkovou spokojenost se životem. To přece není málo! Pojďme se tedy zaměřit na tento problém, i když se o něm moc.

  Typy plešatění: Když se s problémem už narodíte aneb vrozená hypotrichóza

  Termín hypotrichóza používají dermatologové pro popis stavu, kdy nevyrůstají žádné vlasy. Na rozdíl od alopecie, která popisuje stav, kdy vlasy vypadávají (nebo vypadaly) z míst, kde původně rostly, hypotrichóza se vztahuje na oblasti kůže, kde vlasy ani ochlupení nikdy nerostly. Jedince postihuj.

  zpracovaná témata

  HOLENÍ INTIMNÍCH PARTIÍ VIDEO NÁVOD

  RAKOVINA JAZYKU PŘÍZNAKY

  KREVNÍ TLAK A HODNOTY PODLE VĚKU TABULKA

  JAK DLOUHO PÚSOBÍ ANTIBIOTIKA PO DOBRÁNÍ

  CO NA SUCHÝ DRÁŽDIVÝ KAŠEL BABSKÉ RADY

  ALAVIS PRO LIDI DÁVKOVÁNÍ

  ČÍM SNÍŽIT CUKR PŘED ODBĚREM KRVE

  SUCHÝ DRÁŽDIVÝ KAŠEL BABSKÉ RADY

  DOMÁCÍ VÝROBA TINKTURY Z ALOE VERA

  ŠTÍPNUTÍ HMYZEM ČERVENÝ FLEK

  LEXAURIN NÁSTUP ÚČINKU

  MUDR ŠULA JAN KNIHA

  LEXAURIN KDE POMÁHÁ

  DETRALEX SROVNÁNÍ CEN

  RAKOVINA KONEČNÍKU PŘÍZNAKY

  PŘÍRODNÍ PROSTŘEDKY NA ŘEDĚNÍ KRVE

  LÉČIVÉ ÚČINKY JABLEČNÉHO OCTA

  CO ZNAMENAJÍ ZVÝŠENÉ LEUKOCYTY V MOČI

  PŘECHOD U ŽEN PŘÍZNAKY

  LÉK NA UVOLNĚNÍ SVALŮ ZAD BEZ PŘEDPISU

  CO ZPŮSOBUJE PÁLENÍ JAZYKA

  RECEPT NA ČAJ Z RÝMOVNÍKU

  ČÍM SNÍŽIT KYSELINU MOČOVOU V KRVI

  VYSOKÝ KREVNÍ TLAK TABULKA

  ZÁCPA RYCHLÁ POMOC

  VÁČEK NA DÁSNI DOMÁCÍ LÉČBA

  SYFILIS PŘÍZNAKY FOTO

  Mějte stále při ruce aktuální dění na webu ČeskáOrdinace.cz. Stáhněte si naši aplikaci pro mobilní zařízení Android.

  zácpa rychlá pomoc

  březová voda

  rakovina konečníku příznaky

  pásový opar inkubační doba

  co na suchý dráždivý kašel babské rady

  recept na čaj z rýmovníku

  svrab u člověka fotogalerie

  bolest ledvin

  chlamydie příznaky

  Re: Re: Re: Re: prodán adipex

  Mam zajem o Adipex mate jeste k prodeji 733252842

  skořice a krevní tlak

  Dobrý den prosím mám dotaz dcera má problémy s nízkým tlakem může jíst skořici ?A prosím co by měla.

  Nežádoucí účinky

  Došel si někdo z Vás co to užívá na jaterní testy?

  Re: Re: Re: Re: prodán adipex

  Dobrý den koupím adipex. Je možné se nějak domluvit? Email klalka123@email.cz. Děkuji

  Re: Re: Re: furolin diskuze

  Dobrý den,i já přidávám své zkušenosti s tímto “lékem”.Po využívání téměř celého balení jsem zažila rychlou.

  US Search Mobile Web

  Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

  The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

  You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

  If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

  • Vote for an existing idea ( )
  • or
  • Post a new idea…
  • Hot ideas
  • Top ideas
  • New ideas
  • Category
  • Status
  • My feedback

  Improve your services

  Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

  Golf handicap tracker, why can't I get to it?

  Why do I get redirected on pc and mobile device?

  Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

  Question on a link

  In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

  Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

  Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

  Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

  This is a broken link. Please remove.

  This is a broken link. Please remove.

  Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

  The link to cheaterland.com is a broken link.

  Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

  • Don’t see your idea?
  • Post a new idea…

  US Search Mobile Web

  Feedback and Knowledge Base

  Give feedback

  • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
  • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
  • Accounts Dashboard 43 ideas
  • Ad feedback 3 ideas
  • Answers TH 31 ideas
  • Answers TH 0 ideas
  • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
  • Australia Celebrity 0 ideas
  • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
  • Australia Style 0 ideas
  • Australia Yahoo Tech 0 ideas
  • Autos Pulse 2 ideas
  • Aviate 1,516 ideas
  • Canada Finance 1,099 ideas
  • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
  • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
  • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
  • Canada Homepage 5,139 ideas
  • Canada Movies 14 ideas
  • Canada News 873 ideas
  • Canada Safely 10 ideas
  • Canada Screen 128 ideas
  • Canada Weather 94 ideas
  • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
  • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
  • Canada Yahoo Finance 0 ideas
  • Canada Yahoo Movies 10 ideas
  • Canada Yahoo News 0 ideas
  • Canada Yahoo Style 21 ideas
  • College Football Pick'em 112 ideas
  • Connected TV 364 ideas
  • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
  • Corp Mail Testing 1,256 ideas
  • Cricket 25 ideas
  • Daily Fantasy 93 ideas
  • Developer Network 1 idea
  • Double Down 86 ideas
  • Fantasy Baseball 535 ideas
  • Fantasy Basketball 433 ideas
  • Fantasy Football 719 ideas
  • Fantasy Hockey 388 ideas
  • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 837 ideas
  • Fantasy Ratings and Levels 16 ideas
  • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
  • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
  • Finance 459 ideas
  • Finance – CA 502 ideas
  • Finance – US 9 ideas
  • Finance ChartIQ 260 ideas
  • Finance Mobile Web 408 ideas
  • Finance Portfolios 810 ideas
  • Finance Stock Screener 37 ideas
  • Finance Tablet 45 ideas
  • Flickr – Profile 290 ideas
  • Flickr Android 61 ideas
  • Flickr for Apple TV 31 ideas
  • Flickr Groups 13 ideas
  • Flickr Internal 0 ideas
  • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
  • Flickr iPad 160 ideas
  • Flickr iPhone 410 ideas
  • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
  • Flickr Search 0 ideas
  • Food Magazines 0 ideas
  • Games 3,147 ideas
  • Global Maps 1,026 ideas
  • GS Mobile Web 42 ideas
  • Health Pulse 3 ideas
  • Home Page (Android) 1,689 ideas
  • Home Page (iOS) 3,810 ideas
  • Hong Kong Homepage 0 ideas
  • India Celebrity 43 ideas
  • India Finance 494 ideas
  • India Homepage 1,897 ideas
  • India Lifestyle 173 ideas
  • India Movies 84 ideas
  • India News 344 ideas
  • India Partner Portal Tata 0 ideas
  • India Partner Portal Tikona 0 ideas
  • India Safely 15 ideas
  • India Screen 165 ideas
  • India Weather 30 ideas
  • India Yahoo Beauty 0 ideas
  • India Yahoo Celebrity 4 ideas
  • India Yahoo Finance 0 ideas
  • India Yahoo Movies 16 ideas
  • India Yahoo News 0 ideas
  • India Yahoo Style 14 ideas
  • Indonesia Celebrity 38 ideas
  • Indonesia Homepage 1,174 ideas
  • Indonesia News 170 ideas
  • Indonesia Safely 29 ideas
  • Indonesia She 34 ideas
  • Ireland Homepage 90 ideas
  • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
  • Mail Ad Feedback 10 ideas
  • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
  • Maktoob Celebrity 1 idea
  • Maktoob Entertainment 10 ideas
  • Maktoob Lifestyle 0 ideas
  • Maktoob Movies 2 ideas
  • Maktoob News 182 ideas
  • Maktoob Screen 15 ideas
  • Maktoob Style 1 idea
  • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
  • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
  • Malaysia Homepage 23 ideas
  • Malaysia News 58 ideas
  • Malaysia Safely 8 ideas
  • Malaysia Video 0 ideas
  • Malaysia Weather 1 idea
  • Merchant Solutions 1 idea
  • My Yahoo 32,264 ideas
  • My Yahoo – back up 1 idea
  • My Yahoo – US 9,176 ideas
  • My Yahoo archive 314 ideas
  • New Mail 13,380 ideas
  • New Mail* 3,165 ideas
  • New Zealand Business & Finance 132 ideas
  • New Zealand Homepage 1,039 ideas
  • New Zealand Safely 3 ideas
  • New Zealand Screen 0 ideas
  • PH ANC News 21 ideas
  • Philippines Celebrity 214 ideas
  • Philippines Homepage 13 ideas
  • Philippines News 123 ideas
  • Philippines Safely 12 ideas
  • Philippines Video 0 ideas
  • Philippines Weather 3 ideas
  • Pick N Roll 19 ideas
  • Postmaster 44 ideas
  • Pro Football Pick'em 103 ideas
  • Retail Pulse 0 ideas
  • Rivals 11 ideas
  • Safely 165 ideas
  • Screen for iOS 0 ideas
  • Search Extensions 108 ideas
  • Search Product Downloads 105 ideas
  • Security 497 ideas
  • Sign-In Experience 79 ideas
  • Singapore Entertainment 20 ideas
  • Singapore Finance 230 ideas
  • Singapore Homepage 1,062 ideas
  • Singapore News 214 ideas
  • Singapore Safely 11 ideas
  • Singapore Screen 19 ideas
  • Singapore Weather 4 ideas
  • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
  • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
  • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
  • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
  • Singapore Yahoo News 0 ideas
  • Singapore Yahoo Style 4 ideas
  • South Africa Celebrity 8 ideas
  • South Africa Homepage 374 ideas
  • South Africa News 23 ideas
  • Sports Android 1,536 ideas
  • Sports CA 37 ideas
  • Sports iOS 1,027 ideas
  • Sports Redesign 3,260 ideas
  • SportsReel 7 ideas
  • StatTracker Beta 629 ideas
  • Survival Football 81 ideas
  • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
  • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
  • Thailand Safely 2 ideas
  • Toolbar Mail App 216 ideas
  • Toolbar Weather App 72 ideas
  • Tourney Pick'em 66 ideas
  • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
  • UK & Ireland Games 19 ideas
  • UK & Ireland Homepage 475 ideas
  • UK & Ireland News 0 ideas
  • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
  • UK & Ireland News Lego 379 ideas
  • UK & Ireland Safely 38 ideas
  • UK & Ireland TV 21 ideas
  • UK & Ireland Video 187 ideas
  • UK & Ireland Weather 100 ideas
  • UK Answers 1 idea
  • UK Daily Fantasy 1 idea
  • UK Finance Mobile Android 12 ideas
  • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
  • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
  • UK Yahoo Movies 23 ideas
  • US Answers 9,069 ideas
  • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
  • US Autos GS 442 ideas
  • US Celebrity GS 664 ideas
  • US Comments 350 ideas
  • US Finance Mobile Android 45 ideas
  • US Finance Mobile iOS 646 ideas
  • US Flickr 277 ideas
  • US Groups 4,274 ideas
  • US Homepage B1 68 ideas
  • US Homepage B2 33 ideas
  • US Homepage B3 50 ideas
  • US Homepage B4 33 ideas
  • US Homepage B5 0 ideas
  • US Homepage M 7,021 ideas
  • US Homepage YDC 43 ideas
  • US Homes GS 203 ideas
  • US Live Web Insights 25 ideas
  • US Mail 193 ideas
  • US Mail 12,607 ideas
  • US Maps 3,491 ideas
  • US Membership Desktop 8,356 ideas
  • US Membership Mobile 91 ideas
  • US Movies GS 424 ideas
  • US Music GS 195 ideas
  • US News 6,168 ideas
  • US Search App Android 2 ideas
  • US Search App iOS 24 ideas
  • US Search Chrome Extension 780 ideas
  • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
  • US Search Desktop 27 ideas
  • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
  • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
  • US Search KG 2 ideas
  • US Search Local Listings 20,864 ideas
  • US Search Mobile Web 9 ideas
  • US Search Mozilla 0 ideas
  • US Search Stock Quotes 11 ideas
  • US Search Tablet Web 2 ideas
  • US Shine GS 1 idea
  • US Toolbar 5,548 ideas
  • US Travel GS 207 ideas
  • US TV GS 368 ideas
  • US Weather 2,331 ideas
  • US Weather Bucket 0 ideas
  • US Weather Mobile 13 ideas
  • US Weather Mobile Android 2 ideas
  • Video Guide Android 150 ideas
  • Video Guide iOS 212 ideas
  • Video Guide Testing 15 ideas
  • Web Hosting 4 ideas
  • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
  • Yahoo Accessibility 362 ideas
  • Yahoo Autos 71 ideas
  • Yahoo Beauty 103 ideas
  • Yahoo Celebrity 0 ideas
  • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
  • Yahoo Decor 0 ideas
  • Yahoo Entertainment 361 ideas
  • Yahoo Esports 50 ideas
  • Yahoo Feedback 0 ideas
  • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
  • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
  • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
  • Yahoo FinanceReel 4 ideas
  • Yahoo Food 118 ideas
  • Yahoo Gemini 3 ideas
  • Yahoo Health 90 ideas
  • Yahoo Help 570 ideas
  • Yahoo Home 232 ideas
  • Yahoo Home* 28 ideas
  • Yahoo Lifestyle 168 ideas
  • Yahoo Live 0 ideas
  • Yahoo Mail 2,647 ideas
  • Yahoo Mail Android App 439 ideas
  • Yahoo Mail Basic 667 ideas
  • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
  • Yahoo Mail Mobile Web 9 ideas
  • Yahoo Makers 51 ideas
  • Yahoo Messenger 97 ideas
  • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
  • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
  • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
  • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
  • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
  • Yahoo Music 78 ideas
  • Yahoo News Digest Android 870 ideas
  • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
  • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
  • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
  • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
  • Yahoo Parenting 63 ideas
  • Yahoo Politics 118 ideas
  • Yahoo Publishing 13 ideas
  • Yahoo Real Estate 2 ideas
  • Yahoo Tech 464 ideas
  • Yahoo Travel 144 ideas
  • Yahoo TV 106 ideas
  • Yahoo View 243 ideas
  • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
  • Yahoo Weather iOS 23,042 ideas
  • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
  • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
  • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
  • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
  • Yahoo! Contributor Network 1 idea
  • Yahoo! Transliteration 29 ideas
  • YAHOO!7 Finance 554 ideas
  • Yahoo!7 Games 9 ideas
  • Yahoo!7 Safely 19 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
  • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply