Turmerická léčba plísňových infekcí (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Pimafucin – využití plísňových onemocnění kůže a sliznic

Pimafucin používán v mnoha houbových infekcí, ale je zvláště účinný při onemocnění způsobených kvasinkami rodu Candida. Takové choroby jsou známé jako kandidóza – je v současné době nejběžnějším typem houbové infekce.

Pimafucin střevní kandidóza

Kandidóza střevní dysbiózou vyvíjí na pozadí, kdy z nějakého důvodu, snižuje objem normální střevní mikroflóry. To vede k rychlému zvýšení objemu podmíněně patogenní, která má dysbacteriosis. Často příčinou porosty ve střevech hub rodu Candida je použití antibiotik, které potlačují celé bakteriální flóry střeva a "udělat místo" pro reprodukci hub.

Candidiasis střevní nepříjemné sám o sobě, protože způsobuje příznaky jako je bolest břicha Břicha bolest: Typy a symptomy , Nadýmání, říhání, a tak dále. Avšak hlavní nebezpečí tohoto onemocnění v šíření Candida na okolních orgánů (např, pohlaví, ledvin a močových cest), jakož i na vzdálených orgánů prostřednictvím krevního řečiště a lymfatického systému.

Z tohoto důvodu, střevní candidiasis nutně být léčena. Pokud kandidóza nešíří do jiných orgánů, pak jeho léčba je často používán pilulku pimafutsin. Dospělí jmenovat jednoho tabletu pimafutsin (100 mg) čtyřikrát denně, děti – jako jedna tableta dvakrát denně. Průběh léčby obvykle trvá týden. Pokud užíváte léky pimafutsin někdy se objeví nevolnost a průjem, ale tyto účinky obvykle rychle ubíhají a nevyžadují přerušení léčby.

Pimafucin v léčbě kandidózy pohlavních orgánů

Pimafucin používá při léčení kandidózy vnějších pohlavních orgánů a pochvy u žen, a zevního genitálu u mužů. Pokud existuje podezření kandidózy vnitřních pohlavních orgánů mužů a žen, pak jinými antimykotiky.

Kandidóza vnějších pohlavních orgánů a pochvy u žen (vulvovaginální kandidóza nebo moučnivka), se projevuje zánětem, slizniční edém, toho, že na své bílé kýčovité nájezdy. Avšak hlavním příznakem tohoto onemocnění je velmi silné svědění v oblasti genitálií. Hlavní nebezpečí šíření kvasinková infekce do vnitřních reprodukčních orgánů prostřednictvím krevního řečiště a v celém těle.

Thrush může být nakažený pohlavním stykem, ale pouze v případě, že žena má imunitu. Houby rodu Candida jsou často součástí patogenní mikroflóru zevního genitálu a nezpůsobují onemocnění v normálním stavu imunity.

Treat drozd u žen Drozd u žen – význam problému pimafutsin pomocí vaginální čípky nebo krém. Včetně tato léčba se provádí při detekci těhotných žen má drozd.

Vaginální čípky s pimafutsin (100 mg) se podávají jednou denně od noci tak hluboko, jak je to možné do vagíny. Když menstruace je třeba dát pauzu v zacházení, as pimafutsin Pimafucin – pomoc v těžkých časech promyje se krví a nevykazuje požadovanou akci. Časté opakování onemocnění se provádí onemocnění střev – týdně jmenovaný pimafutsin tablet obvyklým způsobem. Na vnější genitálie může být také od jednoho do několikrát denně aplikovat krém pimafutsin.

Men kandidóza vnějších genitálií projevuje ve formě Candida balanopostitida – kožních lézí žaludu penisu a předkožky. Zároveň se objevují na zasaženou část pokožky, otok, zarudnutí a bílé kýčovité nájezdy. Pomáhá v tomto případě s 2% krém pimafutsin na který je aplikován jednou až třikrát za den.

Pimafucin léčení jiných plísňových infekcí

Candida léze se mohou vyvinout na ústní sliznici. Toto onemocnění je také známý jako drozd a způsobuje zarudnutí, otok sliznic, vzhled jejích bílých kýčovité nájezdy. Pro léčbu afty jmenovat 2, 5% suspenze pimafutsin. Dospělí pacienti užívající Jeden ml suspenze až šestkrát za den, děti – na 0, 5 ml 4-6 krát denně.

Nebezpečné candida léze vnějšího ucha, což může vést k šíření Candida ve střední a vnitřní ucho a ztráty sluchu. V tomto případě 2% krém pimafutsin A, která se aplikuje na kůži zevního průchodu jednou nebo vícekrát za den, a potom zavřete otvor s vatovým tamponem zvukovodu Jak používat sanitární pad – základní preventivní opatření ,

Při kožní plísňová onemocnění (včetně kandidóza kůži) pimafutsin také podávány ve formě krému, který je aplikován na postiženou kůži jednou až čtyřikrát denně po dobu nejméně dvou týdnů.

Pimafucin velmi efektivní lék, ale používá se pouze tehdy, když vnější houbovým chorobám a střevní kandidóza.

Nystatin – Návod k použití: kolik je v bezpečí?

Nystatin – jeden z prvních antifungální antibiotika. Po mnoho let se používá k léčbě mykotických infekcí, ale bez ohledu na přítomnost dnes více účinných antimykotik, nystatin jsou ještě široce používány.

Nystatin patří do skupiny polyenových antibiotik, které mají fungicidní aktivitu. Jedná se o přírodní antibiotikum, který je produkován několika typy houby, aktinomycety.

Mechanismus účinku nistatitna je to, že porušuje propustnost buněčných membránách hub, které způsobují zastavení jejich života a zejména chovu. To se děje v důsledku skutečnosti, že nystatin ve své struktuře má tendenci buněčné membráně hub sterolů. V důsledku buněk hub zničených vysokého osmotického tlaku mimo ni, která membrána již nemohou odolat.

Nystatin inhibuje důležité funkce kvasinek a kvasinek-jako hub. On ukazuje nejaktivnější proti kvasinky rodu Candida houby, což způsobuje onemocnění zvané Candida nebo kandidóza. Tak bakterií, prvoků a virů nejsou citlivé na nystatin. Zvyknout si nystatin houby se vyvíjí velmi pomalu.

Pokud jsou podávány nystatin není dobře absorbovány v gastrointestinálním traktu, krev vstupuje pouze malou část. To ukazuje terapeutický účinek především v gastrointestinálním traktu, nehromadí v těle a téměř všechny odvozeny od trusu ze střeva intaktní. Při použití nystatin ve formě čípků a mastí to je prakticky není absorbována přes kůži a sliznice, a vstupuje do krevního řečiště.

Dávkování Nystatin Nystatin – pomoc s kandidóza pokud jde o akci – ED. 1 mg obsahuje asi 4000 IU. Vyrábí se ve formě tablet v různých dávkách (na 250.000 a 500.000 jednotek), vaginální a rektální čípky (v různých dávek – při 250.000 a 500.000 jednotek) a nystatin mast, která obsahuje jeden gram 100.000 jednotek.

Nystatin je zobrazen v různých houbových infekcí vyvolaných houbami, které vykazují citlivost na to.

Vnitřní Nystatin tablety předepsány:

 • kandidóza sliznice v ústech a krku;
 • když kandidomikoz kůže;
 • kandidomikoz v gastrointestinálním traktu, bronchopulmonální, močového ústrojí a další vnitřní orgány;
 • pro prevenci kandidózy u pozadí delší léčebné kúry s antibakteriálními látkami, a to zejména u pacientů se sníženou imunitou.

Topicky jak se používá mast nystatin:

 • když kandidóza kůže a sliznic;
 • při léčbě kvasinkových infekcí u žen Drozd u žen – význam problému (léčbě jak její sexuální partner, i když nemá příznaky onemocnění).
 • Topicky ve formě vaginálních čípků:
 • pro vaginální kandidóza (moučnivka – léčba je kladen na obou partnerů, muži Nistatin jmenován masti); Během menstruace se léčba nebyla přerušena;
 • aby se zabránilo plísňových infekcí lokální aplikací antibiotik.

Všimněte si, že při použití vaginální čípky může negativně ovlivnit sílu latexové kondomy.

Topicky ve formě rektálních čípků:

 • Na konec kandidomikoz střeva (sigmoid tlustého střeva a konečníku);
 • pro prevenci plísňových infekcí před a po operaci v pánevní oblasti a konečné střeva.

Při současném použití Nystatinu a jiné antimykotické drogy – klotrimazol sníženou účinnost druhé.

Kontraindikace pro použití nystatin:

 • Nystatin výstřednost těla pacienta;
 • jaterní onemocnění v rozporu s jeho funkcí;
 • zánět slinivky břišní (akutní a chronická pankreatitida);
 • žaludeční a duodenální vřed;
 • Těhotenství a kojení Kojení – osobní volba krmení.

Nystatin je netoxický léčivo, a je obecně dobře tolerovány, ale vedlejší účinky jsou stále možné. Například, když jsou podávány změnit chuť a chuť k jídlu, nevolnost, zvracení, průjem, bolesti břicha Břicha bolest: Typy a symptomy , Alergické reakce se může objevit ve formě svědění, různé vyrážky (včetně ve formě kopřivky), horečka, třesavka.

Při použití nystatinu ve formě čípků a mastí, jako alergické reakce, jakož i vzniku a šíření necitlivé na nystatin houby – v tomto případě by měl být Nystatin okamžitě zrušit.

Nystatin určitě není nejúčinnější antifungální léčivo, ale to je dobře snášena a poskytuje málo vedlejších účinků.

Léčba atletické nohy

S léčbou začněte ihned, jak zpozorujete příznaky atletické nohy.

Topická antimykotika (léčivé přípravky nanášené přímo na postiženou pokožku) představují běžný a poměrně komfortní způsob, jak se s atletickou nohou poprat. Antimykotické přípravky účinně napadají hlavní typy plísní, které způsobují infekci, včetně dermatofytů. Snadno se aplikují a jsou dost silná na to, aby pronikala do kůže a ulevila tak od příznaků kožních plísňových onemocnění.

Atletická noha je onemocnění smíšené – způsobeno je plísněmi, ale může být zhoršeno další infekcí bakteriemi nebo kvasinkami. Pokud již k této infekci došlo, bude nutné použít léčivé přípravky, které odstraní všechny druhy přítomných patogenních organismů. Léčivé látky, které se k léčbě atletické nohy používají, jsou například tyto:

 • Bifonazol a klotrimazol – obě jsou antimykotika, která vykazují i určité antibakteriální vlastnosti

Kdy byste měli navštívit lékaře?

Navštivte lékaře, pokud si nejste jistí diagnózou anebo pokud vaše příznaky po léčbě přetrvávají.

Pokud jste těhotná, konzultujte antimykotickou léčbu se svým lékařem.

Nezapomeňte!

I když se zdá, že příznaky atletické nohy ustoupily, musíte dokončit celou léčebnou proceduru, abyste zajistili úspěšné vyléčení infekce.

Prevence atletické nohy

Příznaky atletické nohy

Produkty k léčbě plísní

ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI.

Canespor 1x denně krém, Canespor 1x denně roztok a Canespor 1x denně sada na nehty jsou volně prodejné léčivé přípravky k vnějšímu použití. Obsahují léčivou látku bifonazol. Canesten krém je volně prodejný léčivý přípravek k vnějšímu použití, obsahuje léčivou látku clotrimazol.

Exoderil – léčbě plísňových onemocnění

Exoderil používá k léčbě různých kožních plísňových infekcí, jako pásový opar Pásový opar – Jak se zůstat bez chlupů , Nohy, sportovní výživa a další. Exoderil – je antimykotikum lék, který pracuje tím, že zabrání šíření plísní.

Droga je určen pouze pro vnější použití . Čistá a suchá oblast kůže, na kterou se bude aplikovat krém nebo roztok . Krém by měl být aplikován v tenké vrstvě, jemně třít do kůže . V závislosti na onemocnění ekzoderil být použit pouze jednou nebo dvakrát denně . Ihned si umyjte ruce po použití Exoderil pokud jsou nemocné části pokožky, nejsou po ruce . Žádné obvazy nebo pásky opravu postižených oblastí kožní infekce, pokud to není doporučeno lékařem . Vyhněte se kontaktu s očima, nosu, úst a vagíny . Nepoužívejte častěji, než je uvedeno v návodu, nebo déle, než bylo doporučeno lékařem používat léky – to může zvýšit riziko nežádoucích účinků . Nadále používat ekzoderil, a to i v případě, že příznaky prakticky vymizely – příliš brzy přerušení léčby může vést k obnovení infekce . Informujte svého lékaře, pokud se váš stav zhorší, nebo pokud si nevšimnete, že zlepšení po čtyřech týdnech léčby .

Kontraindikace k použití je přecitlivělost na drogy, těhotenství a kojení. Kromě toho, je léčivo obvykle není podáván dětem, a nemůže být použita na otevřené rány.

Nežádoucí účinky mohou být Exoderil pálení, podráždění, zarudnutí, suchost nebo svědění kůže v těch oblastech, kde byla uplatňována lék. Pokud se kterýkoli z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, poraďte se s lékařem. Vyhledejte lékařskou pomoc, pokud o příznaky závažné alergické reakce, například vyrážka, otok Prevence a léčba edému – je důležité pochopit příčinu (zejména obličeje, jazyka nebo hrdla), závratě Závratě – v případě, že země je uklouznutí pod nohama , Dušnost.

Před použitím Exoderil, informujte svého lékaře, pokud jste někdy měli alergickou reakci na allylaminy nebo jiných drog.

Při správném používání Exoderil předávkování je prakticky nemožné. Nicméně, požití tohoto léku může být velmi nebezpečné; V případě náhodného požití ekzoderil, okamžitě vyhledejte lékaře.

Před použitím Exoderil muset informovat svého lékaře o všech léků v současné době užíváte – včetně potravinářských přídatných látek Potravinářské přídatné látky – základní rozdělení a trávy. Aplikace Exoderil nemusí být doporučeno, aby ti, kdo se léky, které oslabují imunitní systém (jako je cyklosporin a kortikosteroidy).

Ekzoderil Skladujte při teplotě do 30 ° C, co nejdále od zdrojů tepla a světla. Vyhoďte léky, pokud došel trvanlivosti, nebo pokud již nepotřebujete.

Vaří a carbuncles – nemačkejte nebo otevřít vlastní – na hýždích

 • Vaří a carbuncles – nemačkejte nebo otevřít sami
 • Schůzky
 • Ošetření
 • Na první pohled
 • Na hýždě
 • Děti
 • Zabránění
 • Rizikové faktory a komplikace
 • Forum

Jak zacházet s vředy na hýždích

Vaří volal bolestivé načervenalé otoky na kůži vyplněné hnisem uvnitř, a která je způsobena Staphylococcus aureus, nebo, více zřídka, jiných bakterií nebo houbových organismů. Vaří na hýždích může jevit jako jeden, a klastrů. Development vařit začíná v vlasových folikulů, ale také to může proniknout do dermis a podkoží.

Vaří se nejčastěji objevují na oblasti kůže, které jsou po většinu času v tepla, potu, a často se tře o tkaniny. Proto se vaří na hýždích jsou velmi časté. Také vaří často objevují na krku, podpaží, třísla a obličeje.

Nejčastěji se vaří vyskytují u mladých a starších lidí, obézních a diabetiků.

Vaří jsou téměř vždy bolestivé, a to zejména v případě, že jsou na hýždích, protože komplikují proces sedacího tě. Léčba se vaří může urychlit zotavení, a dříve léčba může zabránit komplikacím, které vyžadují léčbu lékaři.

Ve většině případů, pro diagnostiku jednoduše varu lékařské vyšetření. Někdy se také dělá analýzu stěru z povrchu se vaří, ale ve většině případů to není nutné.

Možné komplikace vře: šíření nákazy do jiných částí těla, absces Absces – proč je tak nebezpečný vředy? jater a dalších vnitřních orgánů, celulitida endokarditida, septikemie, osteomyelitis Osteomyelitida: závažné zánětlivé onemocnění , Lymphangitis, infekce mozku nebo míchy.

Lidé, které patří do následujících skupin, existuje zvýšené riziko výskytu varu na hýždích a jiné části těla:

 • Diabetici – vysoká hladina cukru v krvi Hladina cukru v krvi – jedním z hlavních ukazatelů lidského zdraví může interferovat s imunitním systémem;
 • Lidé, kteří užívají léky, které oslabují imunitní systém;
 • Pacienti s HIV a dalších nemocí, které oslabují imunitní systém;
 • Lidé, kteří trpí některých kožních onemocnění, jako jsou lupénka, ekzém a akné.

Typicky, pro léčbu vředy na hýždě dost domácí léčbu. Několikrát za den se vztahují na vaří hadřík nebo bavlněnou čisté vlny – to urychlí růst a prasknutí varu.

Je-li vařit na hýždě brání normálně sedět (zvláště pokud máte sedavé zaměstnání) co nejdříve poradit s lékařem. Na klinice, můžete velmi rychle provést drenáž varu – v průběhu tohoto jednoduchého postupu vařit otevřené, odvodněné, léčených antiseptické a obvazem, a pak kůži hojení obvykle probíhá velmi rychle.

 • Aplikujte teplo vaří. Můžete sedět ve vaně s teplou vodou, dávejte pozor, abyste sedět přímo na bolavé místo. Můžete se také připojit na místo pacienta láhev teplé vody po dobu 10-15 minut. Teplo zvyšuje přísun leukocytů a protilátek do postižené oblasti.
 • Otevřete pustula, kdy to bude, pokud se vám líbí. Dozvíte se, že se to stalo, když se vařit vytvořen "hlavu", a bude to vypadat jako velké bílé úhoře. Můžete to udělat, propíchnutí "hlava" vařit za použití sterilní jehly. Sterilizovat jehlu můžete ponořit ji v trošce alkoholu nebo vařit. Přestože tento krok, pravděpodobně nebudete potřebovat, protože se může zlomit varu.
 • Zahřejte postiženou oblast opět k urychlení uvolnění hnisu. Můžete jemně zatlačte pokožku kolem "hlavy", varu, aby se kapalina odtékat, ale neotvírejte varu, nemačkejte nebo zmáčknout, takže to může způsobit jen ještě více podráždění.
 • Vaří se přesunout na druhou a ten, který přišel do kontaktu s hnis vytéká z varu, pak může získat také tento problém. Většina peeling hnis z varu, hodit hadřík nebo uvaříme, aby se omezila možnost šíření nákazy do dalších částí těla nebo na jiné osoby.

Poraďte se s lékařem, pokud nechcete vidět žádné zlepšení po několika dnech, a to zejména v případě, že vařit se nachází v oblasti mezi hýžděmi. Ty vaří jsou obvykle vyžadují léčbu odborníkem. Měli byste také jít k lékaři, pokud máte horečku.

Systémová antibiotika nejsou vyžadovány pro léčbu, kromě v případech, kdy vaří vzhled doprovázeno vysokou horečkou u pacienta a sekundární infekce.

Je-li to nutné, může být přiřazen k léčení penicilinem. Pokud by se vaří na hýždích infekce způsobené meticilin-rezistentní Staphylococcus aureus, mohou být přiřazeny k těmto antibiotikům Antibiotika – ať už vám pomůže v dohledné době? Jako vancomycinu, linezolidem, daptomycinem, a jiní.

Když se vaří na hýždích a / nebo jiných částí těla, se objeví znovu a znovu se v krátké době, je nutno dávat pozor na podmínkách, ve kterých pacient žije a prací. Staph infekce je někdy přenáší na sportovní týmy, mezi sexuálními partnery (z jedné na druhou a zase zpátky, takže nikdo nemá čas, aby plně zotavit), a rodinní příslušníci. V tomto případě, radši pozor na hygienu a používání pracích a čisticích sanitárního vybavení více výkonných nástrojů.

Chcete-li zabránit vzhled vředy by měly přijmout následující opatření:

 • Dodržujte hygienické předpisy, pravidelně umýt celé tělo, s použitím antibakteriální mýdlo;
 • Jakékoli poškození kůže je třeba omýt okamžitě, i když vypadají velmi malé. Pak je třeba obvázat rány a nosit je pravidelně měnit, dokud se kůže je uzdravil;
 • Lepení do zdravé stravy a získat pravidelné cvičení – to přispívá ke zlepšení jejich zdraví, a tudíž snížit pravděpodobnost vzniku nové vředy.

Mykóza pokožka obličeje – příčiny, příznaky, diagnostika, léčba

Houby – je jedním z nejstarších a nejběžnějších druhů živých organismů na planetě. Samozřejmě, že ne všechny existující druhy hub způsobit poškození zdraví člověka. Naopak, přítomnost houby na kůži potřebné pro zpracování kůže vloček a průběhu běžných metabolických procesů.

Kožní léze houby nebo plísňové infekce dochází, když růst hub kolonií je nekontrolované, a narušil přirozenou rovnováhu mikroflóry kůže.

Mykóza na obličeji, ve skutečnosti, je varianta mykóza postihující kůži hladká. Ve většině případů, je onemocnění způsobené houbami rodu T. mentagrophytes a T. rubrum, zřídka spustil vývoj mykóza plísní M. audouinii, T. Concentricum, M. Canis.

Výrazné plísňové infekce kožních lézí osoby v určité formě nemoci, protože nemoc je často špatně diagnostikují. V důsledku nesprávné diagnózy jmenován neadekvátní terapie s využitím hormonálních mastí a systémové léčby kortykosteroyodamy. Použití hormonální léky neléčí na nohou, ale vede ke změnám v klinickém obrazu. V důsledku toho, správná diagnóza je ještě obtížnější.

Nemocní plísňové infekce a mykózy včetně kůže, může jakákoli osoba, protože spor plísní šíří po celém světě. Nicméně, pro většinu lidí, kontakt s výtrusy, je bezpečný, nemoc se obvykle objevuje pouze proti snížené imunity.

Faktory, které mohou mít vliv na fungování imunitního systému a v důsledku toho vyvolají vývoj mykóza může být:

• Špatné životní prostředí;

• Dlouhodobé užívání léků, zejména antibiotik a imunosupresivních látek;

• Jakékoliv další faktory, které mají vliv na stav lidského imunitního systému.

Vývoj mykóza na obličeji se často objevuje na pozadí jiných kožních infekcí houbovými vliv na pokožku nohou a rukou, velké sklady, atd. (Rukou sportovce, mykózy nohou, sportovní velký vrásek kůže).

Infekce infekce plísňové obvykle dochází prostřednictvím kontaktu:

• V úzké komunikaci s nemocného člověka;

• Při styku s nemocnými zvířaty. Příčina infekce mohou nejen zvířata, ale dům myš. Skutečnost, že infekce plísňové infekce volitelně přímý kontakt s nemocným zvířetem. Myš může opustit své značky na kusy nábytku nebo oblečení, kde houby dostat své ruce na, a pak na obličeji.

Příznaky mykózy závisí na typu a agresivita plísní způsobené kožními lézemi, individuální reaktivitou.

Při chronické mykóz kůže obličeje léze jsou podobné příznaky ekzému. Vzdělání získává namodralé barvy a rozmazání hranice. Možná přítomnost malého odlupování a svědění.

Nicméně sportovec na obličeji může dojít atypicky. Kožní léze se mohou objevit ve formě svědění zarudnutí kůže bez známek peeling. Možné tvorba infiltrované prvky ve formě plátů s hnisavý výtok, který po otevření vztahuje krusty. V tomto kurzu mykóza je často mylný pro akné.

Další varianta mykóza na obličeji – favus. Toto onemocnění je obvykle sekundární a vyskytuje se v přítomnosti houbového onemocnění pokožky hlavy. Krb mykóza v tomto případě vypadá jako červená skvrna se žlutými krusty a lisovaného centra.

Mnoho pacientů s Mykóza pokožky obličeje zvýšených slunečním světlem.

Jak již bylo uvedeno, jsou pleťové mykózy diagnostikována poměrně obtížné. Důvod – atypický klinický obraz, tak i vlastní léčba pacientů, kteří začali mazání obličejové skvrny hormonální masti.

Základ rozpoznání všech plísňových infekcí – kulturní laboratorních studií odhalit přítomnost plísní v kůži vloček odebraných od centra porážky.

Při provádění diagnózy je třeba odlišit od mykózy kožní projevy onemocnění, jako jsou:

Při léčbě mykóz je sledován dvě branky. První – rychlé odstranění houby z oblasti lézí na kůži. Za druhé – je eliminace nebo minimalizace z faktorů, které vedou k aktivaci hub, tj opatření zaměřená na normalizaci imunitního systému.

Typicky, pro běžné použití při léčbě plísňových infekcí kůže předepisující lékaře:

• griseofulvin. Tento nástroj se používá k léčbě plísňových infekcí u dětí, protože lék je nejbezpečnější.

• Terbinafin (obchodní název Lamisil).

• Flukonazol (Mikosyst, Diflucan, atd.).

Mimochodem, tento lék ze seznamu – Flukonazol je také často používán v kvasinkách.

Výběr se provádí individuálně podle druhu a stupně agresivity hub. Pokud nebylo možné určit typ patogenu mykóza, předepisující lékaři se známou aktivitou proti většině patogenních hub.

Mějte na paměti, že použití jakýchkoli protiplísňových léků s sebou nese riziko komplikací. Skutečnost, že léčení mykóz zahrnuje dlouhodobé užívání drog, a antifungální látky mají toxické účinky na játra. Proto je nemožné vybrat takové zařízení, a léčba mykóz by měla probíhat pod lékařským dohledem.

Současné antifungální masti jsou často složeny z protizánětlivých a antimikrobiální činidla, tj, mají komplexní účinek na infekci požární hub. Mezi nejčastěji používané místní zaměstnanci mohou být identifikovány masti a krémy, které obsahují:

• Byfonazol a kol.

Lokální léčba plísňových infekcí kůže na obličeji zahrnuje dlouhodobé užívání léku určeného dvakrát denně. Nenechte přerušit průběh, i když při léčbě mykóz hlavní symptomy vymizí. Skutečnost, že tato nemoc má tendenci se opakovat, takže je třeba držet léčbu až do konce.

Spolu s k léčbě plísňových infekcí by měli používat terapii zaměřenou na posílení imunitního systému. Je třeba při léčbě chronických onemocnění, brát vitamíny a probiotika pro normalizaci střevní flóru.

Léčba s tradičními metodami

Současně s léčbou, že lékař předepíše, použití a testovaných lidových prostředků, jak se zbavit brzy mykóz člověka.

• Mast vejce, olej mykóza kůže. Musíte se syrová vejce, dobře omýt kartáčem a mýdlem a dát do malé sklenice. Tam také nalijte 100 ml octa (70%) a směs se nechá v ledničce, dokud se úplně nerozpustí vaječné skořápky. Pak budete muset smíchejte tento roztok se 200 gramů měkčeného másla (snadnější dělat s mixéru). Mast dvakrát denně, aby na požární mykóz.

• Chcete-li bojovat proti kožní mykóza může být použit léčivé byliny. Efektivní odvary připravují a dubová kůra nebo vlaštovičník.

Predikce a prevence

Prevence plísňových infekcí na kůži obličeje se liší od preventivních opatření k zamezení dalších typů mykotických infekcí kůže. Pacienti se doporučuje:

• Je-li poranění kůže co nejdříve držet antiseptické ránu. Nezanedbávejte používání antiseptik a malých lézí, které lze snadno získat, například při holení.

• Pokus o posílení imunitního systému – brát vitamíny plánovat den, přidělování čas k procházkám a odpočinku, vyhnout se jíst velké množství rafinovaného a zejména, že obsahuje vysoké potraviny cukru.

Praskliny na jazyku

Praskliny na jazyku je známkou poruchy ve fungování lidského těla. Ne nadarmo o postavení a vzhled těla lékař posuzoval výskyt onemocnění. Čisté a růžový jazyk stane pouze u zdravých lidí, zabarvení, zubního plaku a zejména trhlinky, znamená to, že přítomnost různých poruch a závažných onemocnění.

Příčiny trhlin na jazyku

Co přesně je patologie jsou způsobeny trhlin v jazyce? Mezi nimi je třeba zmínit:

 • Gastrointestinální choroby;
 • krevní onemocnění;
 • poruchy centrálního nervového systému;
 • červ zamoření;
 • hormonální poruchy;
 • beri-beri;
 • nekvalitní protetika.

Častou příčinou těchto zlomenin je nedostatek vitaminů a minerálů v těle. Přítomnost červů může zhoršit problém, způsobit nedostatek železa a anémie. Proto se často praskliny na jazyku je známkou jejich přítomnosti. Totéž lze říci o nemocné jater, když porušil asimilace a tělo postrádá mnoho důležité a stopových prvků.

Jiné nemoci trávicího traktu také ovlivňují stav a vzhled jazyka. Gastritida, kolitida, pankreatitida dochází malabsorpci živin a degeneraci sliznice postižených orgánů. Praskliny na jazyku, je jedním z prvních příznaků těchto patologií a pod záminkou návštěvy na gastroenterologa.

Praskliny může být nejen důsledkem jiných chorob těla. Mohou být způsobena infekcí a následným zánětem ve sliznici jazyka. Toto onemocnění se nazývá glositida. To může být způsobeno tím, bakteriálních, plísňových nebo virových infekcí. Často doprovází syfilis , herpes , erytém.

Problém trhlin na jazyku může nastat jako alergické reakce na určité typy zubních past.

Ale nejčastější příčinou vzniku trhlin jazyk zůstává jeho mechanické poškození. Postačí, když ho kousnout, když mluví nebo žvýkání, a za předpokladu, že přítomnost trhlin. Pokud se tak stane u zdravého člověka, se rychle hojí. Pokud se tak děje na pozadí mikronutrientů a nedostatku vitamínů v těle, léčení se zpožděním, hojení prohlubuje a krvácí.

Jednalo se o následující příznaky v případě trhlin v jazyku pacienta:

 • bolest při jídle a mluvení;
 • pálení na postiženou oblast;
 • edém a otok jazyka;
 • ztráta chuti;
 • sucho v ústech.

V případě, že trhlina je výsledkem glositida onemocnění pozorovány zarudnutí a otok jazyka, o uvedena jeho slizniční bubliny, obávají nadměrné slinění. V důsledku intoxikace organismu může zvýšit teplotu.

Ošetření trhlin v jazyce

Vzhledem k mnoha důvodů způsobujících tuto patologii, existují různé možnosti jeho léčby. V každém případě, to je léčba základní onemocnění, které je doprovázeno lokální symptomatickou léčbu, která spočívá v sanaci ústní dutiny, opláchnutí dezinfekčních roztoků, a ran zpracování kauterizace.

Dojde-li k lokální podráždění v podobě špatně padnoucí korun nebo výplně je nutné eliminovat.

Často takové problémy lékař předepíše nástroje ke zlepšení průtok krve mozkem a vazodilatátory. Smyslem toho je zvýšit průtok krve do hlavy.

V případě, že vznik trhlin, „vině“ nedostatek vitamínů a stopových prvků, je nutné provést detailní biochemické vyšetření krve, aby přesně určit, jaká látka chybí. To je často jen mírně upravit výkon je dostačující.

Takže hlavní fáze léčby tohoto problému jsou následující:

 • eliminace mechanických příčin poranění jazyka – výměnu těsnění, kování zubní protézy, korekce skusu.
 • vyšetření pacienta s prohlídkou neurologem, internista, endokrinolog za účelem identifikace onemocnění, které mohou být doprovázeny tento symptom.
 • Označení prostředky lékové terapie a fyzikální terapie.
 • Korekce energie, zvýšený obsah vitamínů v potravě, s výjimkou nepříjemné, kyselé, slané, štiplavý potraviny.
 • odvykání kouření.

Farmakoterapie vzhledem k častému výskytu trhlin na jazyku, je použití následujících prostředků:

 • dezinfekční prostředky – Manganistan draselný, furatsilin;
 • se silnou analgetiky bolesti – lidokain, prokain;
 • léčiva, která zvyšují krevní oběh v ústní dutině orgánů a mozkové cirkulace – Trentalum, Cavintonum, kyselinu nikotinovou.
 • Nástroje pro zlepšení tónu autonomního nervového systému.
 • vitamínové přípravky.
 • elektroforézy s novocaine.

V průběhu léčby je třeba pečlivě sledovat dobrou ústní hygienu. Po každém jídle je třeba čistit zuby a vypláchnout ústa slanou vodou nebo odvar z bylinek. Účinná v těchto případech jsou šalvěj, kůra, dub, řebříček.

Léčba lidová

Tváří v tvář takové zdánlivě drobný problém jen velmi málo lidí chtějí jít do nemocnice a vzít průběh potřebných zkoušek a jejich léčby. První věc, která přijde na mysl, je použít některý z lidových prostředků.

V případě, že trhliny nejsou způsobena vážná nemoc, ale pouze důsledkem mechanického poškození jazyka a pak narazí na infekci, recepty tradiční medicíny je docela schopna se vyrovnat s problémem.

Kromě oplachuje odvary z bylin pro léčbu zlomenin obklady se doporučuje například rakytník řešetlákový olej.

Můžete si dát zábal se sýrem, smíchané s kysanou smetanou. Tento tvaroh suspenze by měla být zabalené v obvazu nebo gázy a dát na povrch rány.

Zvědavý recept na léčbu česneku. Za tímto účelem, jemně nasekaný česnek kladen na ráně, když začne hořet, roll pero na jiné místo, aby nedošlo k popálení. Obecně platí, že udržuje česnek v ústech do 10 minut. Opakujte podle potřeby 2-3 krát denně po jídle. Po této proceduře, dát krém na rány Rakytníkový olej.

Když glositida lze použít ošetření brambor. Chcete-li to jeho syrové třel na struhadle a zmáčknout. Pokrutiny je zabalen do plátýnka a dát obklad na postiženou oblast, a aby šťáva kloktadlo. Za to, že za půl hodiny jsem jíst ani pít.

Kopírovat místo je možné pouze s aktivním odkazem na zdroje.

Informace na této stránce průzkumné v přírodě a nejsou na předpis léčba

Leave a Reply