Tráva houba domácí lék (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Jak používat domácí lék na plíseň nehtů

Pomocí Tea Tree Oil . Umístění malé množství tea tree olej na postiženou patě bude čistit prst , a také působí jako fungicid .

Namočte infikovaný nohu ve směsi stejných dílů teplé vody a jablečného octa . Tato směs působí jakoantiseptikum .

Smíchejte oregano olej a olivový olej . Umístěte několik kapek na plísně nehtů . Oregano olej má antiseptické , antibakteriální , analgetické a antimykotické vlastnosti .

Použít extraktu z grapefruitových jadérek . Dalším lékem , který můžete použít , je dvakrát denně stříknout extrakt na postižené místo .

suché nohy důkladně po uvedení jakýkoliv typ domácí lék na ně . Vlhké prsty budou chovat více houbu .

HAJDUCKA TRAVA

Zovu je joљ i hajducica, kostrijet, romonika.

Hajducka trava ili stolisnik je lekovita biljka visine do 80 cm. Prijatnog je mirisa a stabljika joj je svetlozelene ili crvenkaste boje. Cvetovi su beli, u obliku cvati na vrhu stabljike. Raste kao samonikla biljka obicno uz puteve i na na livadama i paљnjacima. Inace se moze videti u celoj Evropi. Hajducka trava cveta preko celog leta i tada se i bere. Botanicko ime (Achilea millefolium) je dobila prema grckom junaku Ahilu –Achillea, i ima znacenje da daje snagu. Nadzemni deo biljke u cvetanju sadrћi do 1% etarskog ulja (farmakopeja zahteva najmanje 0,13%), vlavonoide, vitamin K, gorku materiju ahilein, smole, stereole, tanine i dr. Etarsko ulje ove lekovite biljke u sebi sadrzi sadrћi pinen, tujon, cineol, limonen, kamfor, borneol.

Lekovita svojstva

Ova lekovita biljka ubraja se u gorke cajeve. Hajducka trava ili stolisnik u narodnoj medicini najcesce se upotrebljava za ublaћavanje bola i vidanje rana. Osim toga korisna je za lecenje raznih bolesti kao sto su zeludacni problemi, nadimanje, otezano varenje i manjak apetita. Zatim za normalizaciju metabolizma, ciscenje organizma, regulisanje zuci. Cesto se od nje spravlja i caj za umirenje. Za spoljnu upotrebu nalazi primenu kao antiflogistik slicno kamilici, sto znaci za ispiranje, obloge i kupke. Hajducka trava sadrzi i vitamin C pa se upotrebljava i kod hemoroida i krvarenja. Osetljive osobe trebaju biti oprezne pri upotrebi ove biljke jer moze izazvati alergijsku reakciju. U takvim slucajevima treba koristiti samo izuzetno mladu i tek procvetalu biljku a caj piti u malim kolicinama.

Dakle, hajducka trava ili stolisnik cisti i jaca krv i probavne organe. Posebno je korisna za lecenje jetre, slezine, guљterace, ћutice, navale krvi u glavu, katara u crevima i ћelucu, zatim protiv grceva, groznice, lupanja srca, bolova u krstima i ledjima, neredovitih menstruacija, krvavih i zatvorenih љuljeva, nesanice, raznih osipa i cireva. Caj od stolisnika korisno deluje i leci ispucane ruke, ranjive bradavice majki koje doje, kao i kod lecenja osipa na koћi – psorijaze. Kada se koristi za lecenje psorijaze uz obloge potrebno je sproboditi i kure za ciљcenje krvi. Za lecenje angine pektoris, hajducka trava se upotrebljava kao caj. Za nervna oboljenja pomocice cesto i svakodnevno pranje celog tela prohlaрenim cajem od hajducke trave i to ujutro i navece. Tople kupke od kamilice i hajducke trave ublazice nervne bolove. Ova biljka takoрe umanjuje teљkoce izazvane gihtom i reumatizmom. Pomaze kod prekomernog krvarenja. Ima povoljno dejstvo u lecenju љecerne bolesti, pogotovo u ranom stadijumu. Svojim gorkim ukusom pospeљuje apetit, podstice izlucivanje ћeludacnih sokova pa povoljno deluje na sluznicu zeluca, podstice varenje hrane. Lekoviti preparati sa hajduckom travom, u kombinaciji sa drugim lekovitim biljkama, koriste se za lecenje kolitisa, gastritisa, grceva u ћelucu i crevima. Kalijum, koji se nalazi u ovoj biljci pomaze radu bubrega, srca i krvotoka. Takoрe je poznato da se upotrebljava i za lecenje zenskih bolesti, kao sto su ciste na jajnicima.

Na osnovu svega ovoga moћe se zakljuciti da hajducka trava ima lekovito dejstvo na љirok spektar oboljenja, pa se i za nju moћe reci da je dragocen prirodni lek jer leci skoro sve bolesti.

Svi tekstovi objavljeni na sajtu prikupljeni su sa najboljom namerom. O svakom pitanju, predlogu ili informaciji iz tekstova pre primene terapije konsultujte lekara. Nemojte da odlaћete odlazak lekaru ili da se ogluљite o prepisanu terapiju zbog informacija procitanih na naљem sajtu. Medicina veoma brzo napreduje u novim saznanjima.

SEO optimizacija sajta: TotalDizajn, Beograd | Prijatelj sajta: MsBalkan | Web dizajn: Mungosoft – 2018. Sva prava zadrzana

Tráva houba domácí lék

 • Nápoj obsahuje mnoho vitamínů, především skupiny B včetně cenného vitamínu B12 a kyseliny listové.
 • Působí blahodárně na trávení, pročišťují trávicí systém, pomáhají při zácpách a nadýmání.
 • Brzdí alergické reakce organismu a tak ulevují při alergii a pomohou pomoci při ekzémech.
 • Působí proti otokům, urychlují léčbu zánětů
 • Podporují imunitní systém ve správné funkci (zdravá střeva a trávení jsou pro imunitu a celkové zdraví zásadní)
 • Působí preventivně proti mnohým civilizačním chorobám, jako je vysoký krevní tlak, vyšší hladina cholesterolu v krvi apod.
 • Mléčné bílkoviny i cukry se stanou působením kefírové kultury snáze stravitelné.
 • Působí proti překyselení organismu, čímž jej harmonizuje a dodává mu vitalitu (překyselení organismu paradoxně nezpůsobují potravin kyselé, ale naopak sladké).

Připravte si lahodný a zdravý domácí kefír

 • Jednu či dvě polévkové lžíce kefírové kultury, tibetské houby
 • Půl litru kvalitního, nejlépe čerstvého a plnotučného mléka (kravského či kozího).

Zamraženi uchová zrna dva měsíce nejvýše. Houbičky opláchnout převařenou vodou jako u sušení vložíme zrna do nádoby, nebo do sáčku posypané sušeným mlékem tak, aby byla kompletně pokryta, a dáme do mrazáku. Pro znovuoživení je potřeba vložit zrna na pár minut do sklenice se studenou, převařenou vodou, a poté z nich v cedníku opláchnout zbytky sušeného mléka. Následně je stačí vložit do čerstvého mléka v poměru 1 : 3 a každých 24 hodin mléko vyměnit, (vždy o trochu větší množství), až bude mléko – kefír cítit čistě a kysele.

Kombucha, houba s léčivými účinky

Starověký léčebný nápoj zvaný kombucha má pravděpodobně původ v Asii. Odtud putoval přes Rusko až do západní Evropy. Všude byl pokládán za chutný a zdravý nápoj s podivuhodnými léčivými účinky. Někdy se mu výstižně říká čajový kefír, ale také kombuchové víno.

Pití kombuchy se stalo populární léčebnou metodou již ve dvacátých a třicátých letech minulého století v Rusku, Československu, Německu a v Rakousku. V poválečných letech proslulost lahodného kvašeného nápoje téměř zanikla. Až v sedmdesátých letech se kombucha znovu stala hitem.

Oblíbený nápoj vzniká díky kombuchové houbě, která žije v roztoku čaje a cukru. V něm tuhý houbovitý terč postupně narůstá. Nejprve se rozprostře přes celou hladinu čaje a poté tloustne. Pokud je houba pěstována správně, prospívá a roste, může doprovázet svého majitele po celý život.

Jak připravit kombuchový nápoj

Pro začátek si obstaráme základní kulturu − násadu kombuchy. Běžně ji prodávají v prodejnách biopotravin. Mateční kultura kombuchy je známá též pod názvem scoby. Dále budeme potřebovat cukr nebo med a černý či zelený čaj. Druhy čajů můžeme libovolně kombinovat. Získáme tím téměř nekonečné spektrum chutí i vůní kombuchového nápoje.

Základní recept

Z 1 až 2 vrchovatých polévkových lžic volně sypaného čaje nebo ze 4 sáčků vyluhujeme 1 litr čaje. Můžeme použít i směs černých a zelených čajů.

Výluh osladíme 4 až 6 polévkovými lžícemi cukru nebo 2 lžícemi medu. Ke snížení obsahu cukrů je možno použít i lístky stevie, tzv. sladké trávy, přírodního rostlinného nekalorického sladidla. Při použití menšího množství cukru musíme počítat s tím, že kvašení bude trvat déle, nejméně 9 dnů.

Co je během přípravy nápoje zvláště důležité

 • Kvasinky potřebují pro svůj život řepný cukr, po vykvašení nebude méně slazený nápoj téměř obsahovat sacharidy. Vždy je nutné vyzkoušet optimální dávkování!
 • Skleněnou dvoulitrovou láhev dokonale vymyjeme (nepoužíváme saponáty!) a vypaříme vařící vodou.
 • Dbáme, aby kultura nepřišla do styku s kovy.
 • K uzavření láhve budeme potřebovat čisté přežehlené plátno nebo papírový ubrousek a gumičku.
 • Kombucha je živá mikrobiální kultura − vysoká teplota ji zabíjí! Nesmí přijít do styku s teplotou vyšší než 40 °C.

Jak postupujeme

 1. Do vypařené sklenice nalijeme čajový výluh, rozpustíme cukr nebo med, případně osladíme spařenými listy stevie a necháme zchladnout na pokojovou teplotu (23 až 25 °C). Při nižších teplotách by houba špatně narůstala.
 2. Přidáme zakoupenou kulturu kombuchy, hrdlo láhve uzavřeme plátnem a zavážeme. Houba vložená na hladinu někdy klesne ke dnu, jindy zůstává plavat. Každopádně se nahoře v průběhu kvašení vytváří houba nová. Někdy roste nová houba samostatně, jindy srůstá se starší houbou v jeden celek.
 3. Plnou láhev postavíme na temné místo a necháme kvasit (fermentovat) týden až 10 dní. Po této době nápoj scedíme do zvláštních láhví a kal, který zůstane na dně sklenice, použijeme na další dávku kombuchového nápoje jako násadu.

Chuť můžeme kontrolovat brčkem

Hotový kombuchový nápoj bude mít kyselou chuť s perlivou jiskrou; připomíná jemné perlivé víno. S délkou kvašení můžeme experimentovat. Čím déle necháme nápoj kvasit, tím méně zbytkového cukru v hotovém “čajovém víně” zůstane a tím silnější a ostřejší chuť bude “kombuchové víno” mít.

Hotový vykvašený mok stahujeme hadičkou jako ovocné víno do plastových láhví. Pokud bude výsledný nápoj příliš sladké a nevýrazné chuti, necháme jej kvasit o několik dní déle. Kombuchový nápoj by měl v uzavřené láhvi vydržet nejméně měsíc.

Čím je kombucha zdravá

Kombuchové čaje podobně jako ostatní zákysové nápoje (kefíry, jogurty, acidofilní mléka) podporují přirozenou imunitu organizmu, regulují trávení pomocí životodárné mikroflóry působící ve střevním traktu. Pomáhají při dně, revmatismu, artróze, některých kožních onemocněních, regulují stolici. Doporučují se zejména jako prevence onemocnění ve stáří a lidem pracujícím v neustálém stresu.

Kombuchový nápoj obsahuje kyselinu glukoronovou, glukonovou, vitaminy B 1, B 2, B 6, B 12 a C, L-kyselinu mléčnou (+), kyselinu usinovou, šťavelovou, octovou, alkohol, oxid uhličitý.

Nápoj pijeme ráno na lačno (asi 2 dcl), pak sklenici po každém jídle nebo kdykoli podle chuti. Můžeme ho pít i při snižování tělesné hmotnosti. Navozuje pocit sytosti a je vhodnou součástí pitného režimu, a to i pro metabolismus diabetiků a nemocných trpících obezitou.

Nápoj se dobře uchovává a má poměrně dlouhou skladovací dobu. Obsahuje jen nepatrné množství alkoholu; je vhodný i pro děti. Pro ženy, které pečují o svoji pleť, se doporučuje kombuchovým čajem omývat obličej místo pleťovou vodou. Poslouží i jako podpůrná léčba proti akné.

Mohlo by vás zajímat

 • Vaření a recepty

  Osvěžující čaj z citrónové trávy proti bolesti hlavy i…

 • Vaření a recepty

  Rakytník pro zdraví a pohodu: nápoje z mražených i sušených…

 • Vaření a recepty

  Sladký odvar z lékořice, přírodní pomoc proti zánětu dutin…

 • Vaření a recepty

  Celerová šťáva jako iontový nápoj: Pomáhá při kocovině i…

 • Vaření a recepty

  Zázvor, první pomoc nejen při nachlazení

 • Vaření a recepty

  Kombucha: Nafouklá bublina nebo zázračný všelék?

 • Jak si doma připravit léčivý rakytníkový olej?

  Více z rubriky: Zdraví

 • Konopný olej, semínka a protein: pro zdraví, krásu i mlsné…

 • Angínovník: Krásná pokojovka poskytne první pomoc při…

 • Skořice a hřebíček: Využijte koření na vánoční dekorace i…

  Táhnutím přejdete na další článěk

  Konopný olej, semínka a protein: pro zdraví, krásu i mlsné jazyky

  Používáme soubory cookies pro poskytování kvalitních služeb. Úpravy můžete provést v nastavení prohlížeče.

  Domácí lék na bolesti kloubů, zad a zápěstí opravdu léčí a funguje!

  Snad každý se již někdy v životě potkal s úpornou bolestí zad, která člověka na několik dní téměř paralyzuje. Jiní lidé zase trpí na bolesti končetin, kloubů, nebo zápěstí, což je také nepříjemné.

  Pokud jste se někdy zamýšleli, zda existuje nějaká prevence proti těmto bolestem, kterou by bylo možné připravit doma, vyzkoušejte tento postup. Můžete udržovat své kosti a klouby zdravé velmi snadno.

  Zakupte 150 gramů želatiny. Večer rozmíchejte 2 čajové lžičky/ 5 g želatiny ve studené vodě a nechte stát celou noc. Nedávejte však do ledničky. Po probuzení vypijte rozpuštěnou želatinu před jídlem nebo snídaní. Ti, kteří si chtějí udělat směs chutnější, mohou přidat med, jogurt, zakysanou smetanu či džus.

  Pokračujte takto každý den po dobu jednoho měsíce. Již po týdnu ucítíte úlevu. Léčba může trvat pouze jeden měsíc, ale může být znovu opakována po jednom semestru.

  Želatina je ve skutečnosti produkt živočišného původu, stimuluje růst pojivových tkání a obsahuje účinné aminokyseliny. Rovněž posiluje klouby a srdce, podporuje metabolickou funkci, zlepšuje duševní schopnosti, zajišťuje pružnost pokožky a posiluje vazy. Zabraňuje osteoporóze, zlepšuje strukturu pokožky a vlasů, například domácí šampon ze želatiny je skvělý pro všechny typy vlasů.

  US Search Mobile Web

  Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

  The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

  You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

  If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

  • Vote for an existing idea ( )
  • or
  • Post a new idea…
  • Hot ideas
  • Top ideas
  • New ideas
  • Category
  • Status
  • My feedback

  Improve your services

  Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

  Golf handicap tracker, why can't I get to it?

  Why do I get redirected on pc and mobile device?

  Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

  Question on a link

  In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

  Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

  Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

  Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

  This is a broken link. Please remove.

  This is a broken link. Please remove.

  Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

  The link to cheaterland.com is a broken link.

  Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

  • Don’t see your idea?
  • Post a new idea…

  US Search Mobile Web

  Feedback and Knowledge Base

  Give feedback

  • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
  • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
  • Accounts Dashboard 43 ideas
  • Ad feedback 3 ideas
  • Answers TH 31 ideas
  • Answers TH 0 ideas
  • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
  • Australia Celebrity 0 ideas
  • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
  • Australia Style 0 ideas
  • Australia Yahoo Tech 0 ideas
  • Autos Pulse 2 ideas
  • Aviate 1,516 ideas
  • Canada Finance 1,099 ideas
  • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
  • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
  • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
  • Canada Homepage 5,139 ideas
  • Canada Movies 14 ideas
  • Canada News 873 ideas
  • Canada Safely 10 ideas
  • Canada Screen 128 ideas
  • Canada Weather 94 ideas
  • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
  • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
  • Canada Yahoo Finance 0 ideas
  • Canada Yahoo Movies 10 ideas
  • Canada Yahoo News 0 ideas
  • Canada Yahoo Style 21 ideas
  • College Football Pick'em 112 ideas
  • Connected TV 364 ideas
  • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
  • Corp Mail Testing 1,256 ideas
  • Cricket 25 ideas
  • Daily Fantasy 93 ideas
  • Developer Network 1 idea
  • Double Down 86 ideas
  • Fantasy Baseball 534 ideas
  • Fantasy Basketball 433 ideas
  • Fantasy Football 718 ideas
  • Fantasy Hockey 388 ideas
  • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 835 ideas
  • Fantasy Ratings and Levels 16 ideas
  • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
  • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
  • Finance 453 ideas
  • Finance – CA 502 ideas
  • Finance – US 9 ideas
  • Finance ChartIQ 260 ideas
  • Finance Mobile Web 408 ideas
  • Finance Portfolios 810 ideas
  • Finance Stock Screener 37 ideas
  • Finance Tablet 45 ideas
  • Flickr – Profile 290 ideas
  • Flickr Android 61 ideas
  • Flickr for Apple TV 31 ideas
  • Flickr Groups 13 ideas
  • Flickr Internal 0 ideas
  • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
  • Flickr iPad 160 ideas
  • Flickr iPhone 408 ideas
  • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
  • Flickr Search 0 ideas
  • Food Magazines 0 ideas
  • Games 3,147 ideas
  • Global Maps 1,026 ideas
  • GS Mobile Web 42 ideas
  • Health Pulse 3 ideas
  • Home Page (Android) 1,689 ideas
  • Home Page (iOS) 3,810 ideas
  • Hong Kong Homepage 0 ideas
  • India Celebrity 43 ideas
  • India Finance 494 ideas
  • India Homepage 1,897 ideas
  • India Lifestyle 173 ideas
  • India Movies 84 ideas
  • India News 344 ideas
  • India Partner Portal Tata 0 ideas
  • India Partner Portal Tikona 0 ideas
  • India Safely 15 ideas
  • India Screen 165 ideas
  • India Weather 30 ideas
  • India Yahoo Beauty 0 ideas
  • India Yahoo Celebrity 4 ideas
  • India Yahoo Finance 0 ideas
  • India Yahoo Movies 16 ideas
  • India Yahoo News 0 ideas
  • India Yahoo Style 14 ideas
  • Indonesia Celebrity 38 ideas
  • Indonesia Homepage 1,174 ideas
  • Indonesia News 170 ideas
  • Indonesia Safely 29 ideas
  • Indonesia She 34 ideas
  • Ireland Homepage 90 ideas
  • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
  • Mail Ad Feedback 10 ideas
  • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
  • Maktoob Celebrity 1 idea
  • Maktoob Entertainment 10 ideas
  • Maktoob Lifestyle 0 ideas
  • Maktoob Movies 2 ideas
  • Maktoob News 182 ideas
  • Maktoob Screen 15 ideas
  • Maktoob Style 1 idea
  • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
  • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
  • Malaysia Homepage 21 ideas
  • Malaysia News 58 ideas
  • Malaysia Safely 8 ideas
  • Malaysia Video 0 ideas
  • Malaysia Weather 1 idea
  • Merchant Solutions 1 idea
  • My Yahoo 32,264 ideas
  • My Yahoo – back up 1 idea
  • My Yahoo – US 9,176 ideas
  • My Yahoo archive 314 ideas
  • New Mail 13,354 ideas
  • New Mail* 3,165 ideas
  • New Zealand Business & Finance 132 ideas
  • New Zealand Homepage 1,039 ideas
  • New Zealand Safely 3 ideas
  • New Zealand Screen 0 ideas
  • PH ANC News 21 ideas
  • Philippines Celebrity 214 ideas
  • Philippines Homepage 13 ideas
  • Philippines News 123 ideas
  • Philippines Safely 12 ideas
  • Philippines Video 0 ideas
  • Philippines Weather 3 ideas
  • Pick N Roll 19 ideas
  • Postmaster 44 ideas
  • Pro Football Pick'em 103 ideas
  • Retail Pulse 0 ideas
  • Rivals 11 ideas
  • Safely 165 ideas
  • Screen for iOS 0 ideas
  • Search Extensions 108 ideas
  • Search Product Downloads 105 ideas
  • Security 497 ideas
  • Sign-In Experience 79 ideas
  • Singapore Entertainment 20 ideas
  • Singapore Finance 230 ideas
  • Singapore Homepage 1,062 ideas
  • Singapore News 214 ideas
  • Singapore Safely 11 ideas
  • Singapore Screen 19 ideas
  • Singapore Weather 4 ideas
  • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
  • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
  • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
  • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
  • Singapore Yahoo News 0 ideas
  • Singapore Yahoo Style 4 ideas
  • South Africa Celebrity 8 ideas
  • South Africa Homepage 374 ideas
  • South Africa News 23 ideas
  • Sports Android 1,536 ideas
  • Sports CA 37 ideas
  • Sports iOS 1,027 ideas
  • Sports Redesign 3,260 ideas
  • SportsReel 7 ideas
  • StatTracker Beta 627 ideas
  • Survival Football 81 ideas
  • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
  • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
  • Thailand Safely 2 ideas
  • Toolbar Mail App 216 ideas
  • Toolbar Weather App 72 ideas
  • Tourney Pick'em 66 ideas
  • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
  • UK & Ireland Games 19 ideas
  • UK & Ireland Homepage 475 ideas
  • UK & Ireland News 0 ideas
  • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
  • UK & Ireland News Lego 379 ideas
  • UK & Ireland Safely 38 ideas
  • UK & Ireland TV 21 ideas
  • UK & Ireland Video 187 ideas
  • UK & Ireland Weather 100 ideas
  • UK Answers 1 idea
  • UK Daily Fantasy 1 idea
  • UK Finance Mobile Android 12 ideas
  • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
  • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
  • UK Yahoo Movies 23 ideas
  • US Answers 9,069 ideas
  • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
  • US Autos GS 442 ideas
  • US Celebrity GS 664 ideas
  • US Comments 350 ideas
  • US Finance Mobile Android 45 ideas
  • US Finance Mobile iOS 646 ideas
  • US Flickr 277 ideas
  • US Groups 4,274 ideas
  • US Homepage B1 68 ideas
  • US Homepage B2 33 ideas
  • US Homepage B3 50 ideas
  • US Homepage B4 33 ideas
  • US Homepage B5 0 ideas
  • US Homepage M 7,021 ideas
  • US Homepage YDC 43 ideas
  • US Homes GS 203 ideas
  • US Live Web Insights 25 ideas
  • US Mail 193 ideas
  • US Mail 12,607 ideas
  • US Maps 3,491 ideas
  • US Membership Desktop 8,355 ideas
  • US Membership Mobile 91 ideas
  • US Movies GS 424 ideas
  • US Music GS 195 ideas
  • US News 6,168 ideas
  • US Search App Android 2 ideas
  • US Search App iOS 24 ideas
  • US Search Chrome Extension 780 ideas
  • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
  • US Search Desktop 27 ideas
  • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
  • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
  • US Search KG 1 idea
  • US Search Local Listings 20,864 ideas
  • US Search Mobile Web 9 ideas
  • US Search Mozilla 0 ideas
  • US Search Stock Quotes 11 ideas
  • US Search Tablet Web 2 ideas
  • US Shine GS 1 idea
  • US Toolbar 5,548 ideas
  • US Travel GS 207 ideas
  • US TV GS 368 ideas
  • US Weather 2,331 ideas
  • US Weather Bucket 0 ideas
  • US Weather Mobile 13 ideas
  • US Weather Mobile Android 2 ideas
  • Video Guide Android 150 ideas
  • Video Guide iOS 212 ideas
  • Video Guide Testing 15 ideas
  • Web Hosting 4 ideas
  • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
  • Yahoo Accessibility 362 ideas
  • Yahoo Autos 71 ideas
  • Yahoo Beauty 103 ideas
  • Yahoo Celebrity 0 ideas
  • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
  • Yahoo Decor 0 ideas
  • Yahoo Entertainment 361 ideas
  • Yahoo Esports 50 ideas
  • Yahoo Feedback 0 ideas
  • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
  • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
  • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
  • Yahoo FinanceReel 4 ideas
  • Yahoo Food 118 ideas
  • Yahoo Gemini 3 ideas
  • Yahoo Health 90 ideas
  • Yahoo Help 565 ideas
  • Yahoo Home 228 ideas
  • Yahoo Home* 28 ideas
  • Yahoo Lifestyle 168 ideas
  • Yahoo Live 0 ideas
  • Yahoo Mail 2,643 ideas
  • Yahoo Mail Android App 439 ideas
  • Yahoo Mail Basic 667 ideas
  • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
  • Yahoo Mail Mobile Web 7 ideas
  • Yahoo Makers 51 ideas
  • Yahoo Messenger 97 ideas
  • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
  • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
  • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
  • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
  • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
  • Yahoo Music 78 ideas
  • Yahoo News Digest Android 870 ideas
  • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
  • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
  • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
  • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
  • Yahoo Parenting 63 ideas
  • Yahoo Politics 118 ideas
  • Yahoo Publishing 13 ideas
  • Yahoo Real Estate 2 ideas
  • Yahoo Tech 464 ideas
  • Yahoo Travel 144 ideas
  • Yahoo TV 106 ideas
  • Yahoo View 243 ideas
  • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
  • Yahoo Weather iOS 23,042 ideas
  • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
  • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
  • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
  • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
  • Yahoo! Contributor Network 1 idea
  • Yahoo! Transliteration 29 ideas
  • YAHOO!7 Finance 554 ideas
  • Yahoo!7 Games 9 ideas
  • Yahoo!7 Safely 19 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
  • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply