Toenailové houbové infekce u dětí (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Kopřivka u dětí: fotografie, příznaky, léčba

Jedním z nejnaléhavějších problémů moderního pediatrické praxe je vyrážka vyskytuje v 2,1-6,7% dětí a mladistvých. Podle statistik je výskyt vrchol ve věku 14-40 let, ale nyní ve všech případech charakteristické vyrážky v batolat a dětí předškolního věku mezi častější. Co je kopřivka u dětí ve fotografii? Jaké jsou příznaky kopřivky a jak se léčí? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete níže.

Co je kopřivka?

Kopřivka – A souhrnný název zahrnující heterogenní skupiny patologických stavů charakterizovaných výskytem difúzní nebo omezeného vyrážka primární morfologické element papule (urticating různých velikostí). Jedná se o omezený otok kůže dermální vrstvy s charakteristickou hyperemie na obvodu a na střední části bledší. rozměry edém se může měnit v průměru od několika mm do několika cm. Tato formace dočasný charakter, tj. např. v průběhu dne může zmizet. V případě šíření otok hlubších dermálních vrstev, podkožní tkáně a sliznice se vytvoří aponeurotic edém ( Quinckeho edém ).

Za dobu trvání kopřivky toku onemocnění se dělí na akutní a chronické. Doba trvání akutní formy, vyznačující se tím, spontánní rozvoj není větší než 1,5 měsíce. V případě, že vyrážka dítěte přetrvávají déle než 6 týdnů, diagnostikovanou chronickou kopřivkou.

Klinické formy kopřivky:

 • spontánní;
 • fyzikální (vyplývající z vnějších vlivech);
 • kontakt.

Zařazení do nomenklatury alergických onemocnění

Kopřivku u dětí často je akutní, to může být self-patologie, nebo příznakem jiného onemocnění.

Příčiny úlů u dětí

Faktory, které vyvolávají vývoj akutní kopřivky:

 • potravin (mořské plody, ořechy, citrusy, ovoce, přísady do potravin a další.);
 • Jed Hymenoptera;
 • Bodání toxiny a jedovaté rostliny;
 • Virová infekce;
 • Nesnášenlivost na některé léky, radiopakními látek a krevních složek.

Příčiny chronické kopřivky:

 • Faktory prostředí (voda, vítr, studený vzduch, oslunění, vibrace, vnější tlak atd.);
 • Autoimunitní onemocnění (kolagen);
 • Červ zamoření;
 • Endokrinní onemocnění;
 • Alergická onemocnění ( atopické dermatitidy , bronchiální astma, senná rýma);
 • Chronické bakteriální, houbové a virové infekce.

Mechanismus vývoje kopřivky spojené s aktivací žírných buněk kůže a uvolňování v nich obsažené cytoplazmatické granule (degranulace) do okolní tkáně. Část histaminu pelet (mediátor zánětu) způsobuje rozvoj klinických příznaků.

Příznaky úlů u dětí

Kopřivka – onemocnění, při kterém lokalizované kožní vyrážka na všechny části těla, včetně chodidlech, palmy a pokožku hlavy. Je třeba zdůraznit, že největší počet žírných buněk nacházejících se v oblasti hlavy a krku, a tím i prostor pro co největší intenzity charakteristickou svědění.

Typicky je onemocnění u dětí začíná náhle. Zpočátku různé oblasti kůže je velmi výrazné svědění, a pak začnou tvořit puchýře. Vypadají jako vidíte na fotografii. Papuly mohou být vytvořeny nejen na kůži, ale také na sliznicích. Často vyrážka doprovází otok rtů, očních víček, končetin a dokonce i klouby. Stejně jako puchýřky, otok schopna přetrvávat až do dne (od několika minut), ale zároveň, někdy to může být odloženo až na 48-72 hodin.

Nejzávažnější a riskantní stav je tvorba angioedém (Quinckeho edém), který se nazývá Někteří lékaři obří kopřivky. Tato podmínka je doprovázena hlubší dermis a podkožní otoků volné vlákno. Největší nebezpečí je otok sliznice dýchacích cest. Jeho charakteristické příznaky patří problémy s dušnost, dýchání, cyanóza (cyanóza) nasolabiálních trojúhelník a paroxysmální kašel. V této situaci, že dítě potřebuje okamžitou lékařskou pomoc, neboť při absenci adekvátních léčebných opatření může vést ke smrti.

Pokud angioedém vliv na sliznice trávicího traktu, má pacient nevolnost, úporné zvracení, průjem může být krátkodobý. Pokud to má vliv na vnitřní ucho a meningů vyvíjí bolesti hlavy, závratě, letargie reakce, nevolnost a zvracení.

Akutní forma onemocnění je doprovázena zvýšením tělesné teploty na 38-39 ° C, malátnost, bolesti hlavy. Někdy je možné rozvinout angioedém. Jestliže se dodržování doporučeného jídelníčku a provádění jiných lékařských doporučení nejsou kožní vyrážka u dětí s diagnostikovanou chronickou kopřivkou. Tento stav, vyskytující se s obdobími remisemi a exacerbacemi může přechod do chronické dermatitis přístupovým sekundární infekce.

Diagnóza kopřivky u dětí

Diagnostické studie zahrnuje následující aktivity:

 1. Anamnéza (objasnění důvodů vyvolalo rozvoj choroby a kultivovanost rodinnou anamnézou alergických onemocnění);
 2. Fyzikální vyšetření (vyhodnocení povahy lézí, lokalizaci a velikosti plaků). Také během konzultací objasněny subjektivní pocity pacienta, doba vymizení puchýřků a případné přítomnosti pigmentace v místě vyrážky.
 3. Vyhodnocení aktivity onemocnění. Provedeno pomocí speciálně vyvinutého kopřivka aktivita bodovací stupnici.
 4. Laboratorní vyšetření nezbytné k určení příčiny kožní vyrážky (klinická analýza krve a moči se autologního séra a atopické alergeny, jaterních enzymů, sérového celkového imunoglobulinu, fibrinogenu, eosinofilní kationický protein, a tak dále.).

Pro potvrzení diagnózy „cholinergní kopřivku“ vyskytující se na pozadí zvýšené tělesné teploty, vzorek se koná s dynamickým fyzické zátěže (provokující test);

 • autographism potvrzeno mechanické podráždění pokožky;
 • Solární kopřivka – fototestirovaniem;
 • akvagennaya kopřivka – překrýt vodnou obklad (25 C);
 • studené kopřivka potvrzené Duncan-testu (na kostky ledu zápěstí);
 • opožděné kopřivka vyskytující se 6-8 hodin po vertikálního tlaku na kůži – pozastavení zkušební zatížení;
 1. Pokud je to nutné, pro určení příčiny, které vyvolaly výskyt kožní vyrážka, doporučuje se projít rozšířené průzkum (pro identifikaci parazitní, bakteriálních, fungálních nebo virových infekcí, žláz s vnitřní sekrecí nebo autoimunitní poruchy).
 2. Mezi další diagnostické testy: ultrazvuk vnitřních orgánů, hrudníku X-ray a vedlejších nosních dutin, EKG, endoskopie.

Pokud v průběhu diagnostického vyšetření se nepodařilo odhalit příčinu onemocnění, je považován za idiopatické kopřivky.

První pomoc při úly

Zpravidla akutní formě kopřivky, kožní vyrážky zmizí samy o sobě v průběhu několika hodin nebo 12 dnů, a to bez jakékoliv pomoci. Nicméně v této situaci je hlavním problémem není vyrážka a svědění způsobuje. Proto, pokud by měla být snaha rodičů první pomoc zaměřená na jeho odstranění.

 1. Za prvé, je třeba, aby se zabránilo působení dráždivých faktorů (to může být jídlo, léčivem nebo zvíře). Dále snížit svědění na kůži se doporučuje použít nehormonální protialergický krém nemá být použit u dětí od útlého věku (Fenistil, Gistan, Skin Cap, Elidel, Potopik, Desitin, atd.). Při absenci farmakologických činidel mohou mít prospěch z opalovací krém také zmírňuje svědění nebo aplikován na postiženou oblast kůže chladný obklad (1 polévková lžíce octa ve 250 ml vody).
 1. V přítomnosti lézí je třeba neustále zajistit, že dítě není česané kůže, nedošlo k poškrábání nehty zkrátit. Bavlněné oblečení také pomůže snížit intenzitu svědění a podráždění.
 1. V případě otoku a dalších negativních příznaků (nevolnost, zvracení, bušení srdce, dýchání, chladná vlhká potem, mdloby) naléhavou potřebu zavolat sanitku.
 1. Před příchodem „Emergency“, po ukončení expozice alergenu, aby dítě pije kapaliny (s výhodou minerální slabě zásadité vody nebo alkalický roztok pro domácí přípravu (1 g jedlé sody na 1 litr vody)) a získá enterosorbentu (příprava pro vazbu a odstranění alergenu z trávicího traktu). V případě, angioedém vznikl po bodnutí hmyzem nebo injekčně, je nutné těsně obalit místo nad kousnutí nebo injekcí.

Kopřivka Treatment u dětí

Při volbě léčebné strategie je primárně účtují příčin a forem onemocnění. Základní principy léčby používané v klinické praxi pro boj kopřivku u dětí patří eliminace (vyloučení nebo omezení expozice srážejících faktorů), léky a léčbu patologických stavů, které mohou způsobit kožní vyrážky.

Vzhledem k tomu, Léky použitá báze tabletové antihistaminika, zmírňuje příznaky akutní kopřivky. V těžkých pacientů s onemocněním zobrazení klasickou parenterální podávání antihistaminika a kortikosteroidy první generace rozpustných v tucích.

K dnešnímu dni, pediatrů je zřídka předepisuje svým pacientům první antihistaminika generace, raději více moderních histaminu receptory. To je způsobeno tím, že i krátkodobý příjem klasická antihistaminika může vést k vedlejším účinkům (ústní sliznice sucha, zvýšení viskozity hlenu u dětí s bronchiálním astmatem, zvýšený nitrooční tlak, narušení psychomotorických a kognitivních funkcí, zácpa, retence moči, a tak dále. ). Mezitím II antihistaminika generace jsou charakterizovány nepřítomností nežádoucích účinků, mají vysokou úroveň bezpečnosti a jsou vhodné k použití.

Pokud byl kopřivku vyvolal jídlem, spolu s příjmem se rozumí potlačující působení volných histaminu dětských předepsaných sorbentů pro čištění střeva (Enterosgel Laktofiltrum, smektitový a další.).

Léčba idiopatické kopřivky vyžaduje striktní dodržování hypoalergenní dietu a užívání drog doporučených k léčbě jiných typů akutní kopřivky. V měkkých sorbentů Hemodez jmenován intoxikace terapie dítě (odkapávací), a je-li to nutné, trávicí enzymy. Souběžně symptomatickou léčbu.

Děti trpící chronickou kopřivkou, potřebují dlouhodobou časté dávkování léků, které potlačují působení volného histaminu.

V těžkých chronické autoimunitní kopřivky nemocné dítě vyžadující hospitalizaci. V tomto případě je léčba zahrnuje plazmaferéza (metoda mimotělního gemakorrektsii opírající se o odstranění části cirkulující v plazmě s funkčními protilátek proti E-třídy imunoglobulinů). Když se odpor na konvenční léčbu znázorněno intravenózní imunoglobulin aktivace T-supresorové a cyklosporin A-potlačující degranulace žírných buněk.

Hypoalergenní krmivo pro úly u dětí (AD Ado)

zakázané produkty

 • mořské plody;
 • čokoláda;
 • Výrobky s ochucovadla, konzervační látky a umělých potravinářských přídatných látek;
 • uzené;
 • Pokrmy z ryb;
 • Koření a koření (hořčice, ocet, majonézy, atd.);
 • koření;
 • vajec;
 • med;
 • Máslo koláče;
 • Drůbeží maso;
 • houby;
 • Lilek, rajče;
 • citrusů;
 • Jahody a jahodovou;
 • Ořechy (mandle, arašídy);
 • Kávu.

Oprávněné produkty

 • Zeleninová polévka a zálivky (dále zeleninový vývar nebo hovězí maso);
 • Vařené hovězí maso;
 • Vařené brambory;
 • Máslo (máslo, olivy, slunečnice);
 • Kashi (pohanka, rýže, oves);
 • okurky;
 • Petržel, kopr;
 • Daily mléčné výrobky (sýry, jogurty);
 • Bílý chléb (bez pečení);
 • cukr;
 • Kompoty (třešně, jablka, švestky, rybíz, sušené ovoce);
 • Jablka (pečené);
 • Tea.

Dieta kopřivku vyvolal potravou

Pokud je příčinou kopřivky je potravinovým alergenem, po dobu 3-5 dnů se doporučuje dodržovat půst. Shodné chování očista střev pomocí čistící klystýr. Před půst možné jedinou dávku předepsaného projímadlo. Průměrná denní požadavek na tekutinu v aktivním období byl 1,5 litru.

Na konci půstu vyvinuli následující schéma dětskou výživu:

První dva dny, které pacient půstu pro výtěžek 100 g stejného druhu výrobku, a potom dalších 200 gramů 4-krát denně. Každé 2-3 dny do cíle dříve, než přidáte novou ( „čisté“) produktu.

Například v prvních 2 dnech – vařené brambory, pak se k ní přidá další vařená zelenina, atd .. – mléko, pak chléb, hovězí, atd V posledním dítěti ve stravě podávané produkt, který je pravděpodobně může vyvolat vyrážku. Vzhled papulární vyrážka po konzumaci jídla jeden ze zkoumaného produktu potvrzuje svou roli v rozvoji alergických reakcí. V tento den, dítě je ukázáno hladu a čistící klystýr bez použití léků. Za další 2 dny je povoleno používat dříve testované výrobky pouze.

Prostřednictvím eliminačních diet pro každého pacienta vytvoří základní příděl jídla, včetně základních potravin. Bez výjimky, rodiče by měli zachovat potraviny deník, ve kterém bude dítě zobrazí před a po jídle a po zavedení nového potravinářského výrobku.

Alternativní dietní kopřivka

V případě, že se objeví vyrážka na pozadí aspirin nebo léčbu NSA (lék kopřivka) především o zrušení těchto léků. Avšak současně by měly být vyloučeny z dietních potravin, které obsahují ve svém složení salicyláty přírodního původu (maliny, jahody, třešně, hrozny, meruňky, jablka, broskve, okurky, rajčata, brambory, mrkev) a vyhnout se potraviny s potravinářských přídatných (E102, E210,212, E320.321).

Ve fyzických kopřivky snížit zánět doporučuje snížit spotřebu soli (včetně nádobí, které jej obsahují).

Prevenci exacerbací kopřivky u dětí

 • Úplné odstranění kontaktu s alergenem;
 • vodivé předměty podporovat alergenové imunoterapie;
 • dodržování eliminační diety a vyloučení ze stravy dětských výrobků, což vede ke vzniku kožní vyrážky;
 • odmítnutí užívání drog, které vyvolávají alergické reakce;
 • včasná léčba patologií nervového systému a trávicího traktu.

Kopírovat místo je možné pouze s aktivním odkazem na zdroje.

Informace na této stránce průzkumné v přírodě a nejsou na předpis léčba

AtopickГЅ ekzГ©m u dД›tГ­

AtopickГЅ ekzГ©m se Е™adГ­ mezi nejДЌastД›jЕЎГ­ chronickГ© zГЎnД›tlivГ© onemocnД›nГ­ s velmi nepЕ™Г­jemnГЅmi pЕ™Г­znaky, kterГ© zhorЕЎujГ­ kvalitu Еѕivota nejen nemocnГ©ho, ale takГ© jeho nejbliЕѕЕЎГ­ch.

NeinfekДЌnГ­ chronickГ© onemocnД›nГ­ kЕЇЕѕe, pЕ™i kterГ©m se stЕ™Г­dajГ­ klidovГ© fГЎze s opakujГ­cГ­m se vzplanutГ­m choroby, se objevuje obvykle jiЕѕ pЕ™ed druhГЅm rokem Еѕivota. NД›kdy bД›hem dД›tstvГ­ zmizГ­, jindy provГЎzГ­ pacienta po zbytek Еѕivota. Projevuje se hlavnД› svД›dД›nГ­m, suchostГ­ kЕЇЕѕe, bledostГ­ nebo zarudnutГ­m obliДЌeje, olupovГЎnГ­m kЕЇЕѕe ДЌi puchГЅЕ™ky.

NД›kolik ДЌГ­sel

OnemocnД›nГ­ se u nГЎs tГЅkГЎ 16 % dД›tГ­ do 1 roku Еѕivota, 12 % dД›tГ­ ve vД›ku do 15 let a 3 % dospГ­vajГ­cГ­ch nad 16 let. Ve svД›tД› touto chorobou trpГ­ 15 – 30 % dД›tГ­ a v poslednГ­ch letech nemocnГЅch stГЎle pЕ™ibГЅvГЎ.

ZГЎvaЕѕnost onemocnД›nГ­

Pro svЕЇj nГЎstup v kojeneckГ©m vД›ku se atopickГЅ ekzГ©m nazГЅvГЎ ДЌasto dД›tskГЅm ekzГ©mem. SvГЅmi pЕ™Г­znaky, nГЎroДЌnou lГ©ДЌbou a dalЕЎГ­mi specifiky velmi ovlivЕ€uje bД›ЕѕnГЅ Еѕivot v rodinД›.

Vliv na dГ­tД›

 • ДЌastГЅ plГЎДЌ – kЕЇЕѕe velice svД›dГ­, takЕѕe se dГ­tД› ЕЎkrГЎbe a v noci ЕЎpatnД› spГ­
 • postiЕѕenГ­ viditelnГЅch partiГ­ (obliДЌej, ruce) – dГ­tД› se ЕЎpatnД› vyrovnГЎvГЎ se svou odliЕЎnostГ­ vЕЇДЌi ostatnГ­m vrstevnГ­kЕЇm, zГЎroveЕ€ pociЕҐuje odtaЕѕitost okolГ­, kterГ© se ho mЕЇЕѕe i ЕЎtГ­tit, s postupujГ­cГ­m vД›kem se stГЎle zvД›tЕЎuje psycho-sociГЎlnГ­ hendikep
 • pocit odtrЕѕenГ­ od matky – nemЕЇЕѕe se ГєДЌastnit spoleДЌnГЅch domГЎcГ­ch pracГ­
 • omezenГ© hry a konГ­ДЌky – velmi ГєzkГЅ vГЅbД›r zГЎjmovГЅch a sportovnГ­ch ДЌinnostГ­, nemoЕѕnost ГєДЌastnit se ani rodinnГЅch ДЌi aktivit jako je napЕ™. plavanГ­ na koupaliЕЎti
 • koЕѕnГ­ infekce – atopickГЅ ekzГ©m ДЌasto provГЎzejГ­ koЕѕnГ­ infekce, kterГ© dГ­tД› zcela vyЕ™azujГ­ z dennГ­ho reЕѕimu, a pЕ™edstavujГ­ riziko rozЕЎГ­Е™enГ­ ekzГ©mu na dalЕЎГ­ loЕѕiska po tД›le
 • nedostateДЌnГЎ reakce organismu na lГ©ДЌbu

Vliv na rodinu

 • nedostateДЌnГЅ spГЎnek – pokud dГ­tД› v noci plГЎДЌe, nespГ­ ani rodina a nГЎsleduje snГ­ЕѕenГЎ pracovnГ­ vГЅkonnost jejГ­ch ДЌlenЕЇ
 • domГЎcГ­ prГЎce – mytГ­ nГЎdobГ­, uklГ­zenГ­, pЕ™ipravovГЎnГ­ jГ­dla a krmenГ­ je ztГ­Еѕeno
 • rodinnГ© aktivity – ДЌas vД›novanГЅ nГЎkupЕЇm i zГЎjmЕЇm je onemocnД›nГ­m negativnД› ovlivnД›n
 • rodinnГ© vГЅdaje – jsou nezЕ™Г­dka zvГЅЕЎenГ© v dЕЇsledku nГЎkladЕЇ spojenГЅch s lГ©ДЌbou a speciГЎlnГ­m obleДЌenГ­m
 • celkovГЎ Гєnava a vyДЌerpГЎnГ­ – rodiДЌe mohou mГ­t pocit viny, dostavujГ­ se emocionГЎlnГ­ Гєzkosti, deprese, frustrace
 • vztahy mezi rodiДЌi – problГ©my spojenГ© s onemocnД›nГ­ majГ­ vГЅznamnГЅ vliv na vztahy mezi partnery a sourozenci, i na ostatnГ­ ДЌleny rodiny, kteЕ™Г­ se do oЕЎetЕ™ovГЎnГ­ a lГ©ДЌby dГ­tД›te zapojujГ­

DermatovenerologickГЎ klinika FakultnГ­ nemocnice na Bulovce provedla pilotnГ­ studii, pЕ™i nГ­Еѕ srovnГЎvala kvalitu Еѕivota ДЌlenЕЇ rodiny s dГ­tД›tem s atopickГЅm ekzГ©mem s kvalitou Еѕivota rodiДЌЕЇ dД›tГ­, kterГ© majГ­ jinГ© koЕѕnГ­ onemocnД›nГ­, napЕ™. nГ©vy, bradavice, virovГ© nebo houbovГ© infekce, dalЕЎГ­ ekzГ©my, cГ©vnГ­ abnormality a koЕѕnГ­ cysty.

VГЅzkum prokГЎzal vГЅraznГ© rozdГ­ly v neprospД›ch rodin dД›tГ­ s atopickГЅm ekzГ©mem. ZГЎroveЕ€ specifikoval, Еѕe nejvГ­ce je snГ­Еѕena kvalita Еѕivota rodiДЌЕЇ kojencЕЇ a dД›tГ­ do 6 let v dЕЇsledku negativnГ­ho vlivu onemocnД›nГ­ na spГЎnek dГ­tД›te i ostatnГ­ch ДЌlenЕЇ rodiny, dГЎle zvГЅЕЎenГ­m nГЎkladЕЇ spojenГЅch s lГ©ДЌbou a takГ© s celkovou Гєnavou a vyДЌerpГЎnГ­m. V rodinГЎch dД›tГ­ od 7 do 13 let byl vliv onemocnД›nГ­ nejvГ­ce patrnГЅ u rodinnГЅch aktivit. A u rodin nejstarЕЎГ­ch dД›tГ­ od 13 do 18 let nejvГ­ce ovlivnila nemoc domГЎcГ­ prГЎce a pЕ™Г­pravu jГ­dla, zpЕЇsobila emocionГЎlnГ­ Гєzkosti, deprese, frustrace rodiДЌЕЇ a velmi silnД› ovlivnila Еѕivot rodiДЌЕЇ pЕ™i jejich zapojenГ­ do oЕЎetЕ™ovГЎnГ­ a lГ©ДЌby dГ­tД›te. NemocnГ© dГ­tД› v rodinД› znamenГЎ v podstatД› nemocnou celou rodinu.

S vД›kem dГ­tД›te pЕ™ibГЅvГЎ rЕЇznГЅch omezenГ­ a zГЎroveЕ€ se zvД›tЕЎuje jeho vlastnГ­ povД›domГ­ o charakteru onemocnД›nГ­, a hlavnД› omezenГ­ch s nГ­m spojenГЅch. ChronickГ© onemocnД›nГ­ mЕЇЕѕe mГ­t dlouhodobГЅ vliv na celoЕѕivotnГ­ rozhodovГЎnГ­, vztahy v rodinД› a pozdД›ji na vztahy s budoucГ­m partnerem.

Kdy vyhledat koЕѕnГ­ho lГ©kaЕ™e (dermatologa)

 • ekzГ©m trvГЎ dГ©le neЕѕ dva tГЅdny a neustupuje pЕ™i peДЌlivГ©m promazГЎvГЎnГ­ kЕЇЕѕe, je nutnГ© konzultovat dermatologa
 • ihned, pokud diagnГіza atopickГ©ho ekzГ©mu nenГ­ dosud stanovena nebo je stanovena jinГЅm specialistou neЕѕ dermatologem
 • ekzГ©m zaДЌne mokvat, zaДЌnou se objevovat puchГЅЕ™ky, pupГ­nky barvy kЕЇЕѕe, pacient mГЎ zvГЅЕЎenou teplotu, malГЎtnost, slabost (nebezpeДЌГ­ infekДЌnГ­ch komplikacГ­!)
 • novГ© projevy ekzГ©mu se nedaЕ™Г­ zvlГЎdnout ГєДЌinnГЅmi protizГЎnД›tlivГЅmi lГ©ky (kortikosteroidy, mГ­stnГ­mi imunomodulГЎtory)
 • ekzГ©m je na velkГ© ploЕЎe tД›la

EdukaДЌnГ­ projekty

ДЊeskГЎ akademie dermatovenerologie o.s.

DermatovenerologickГЎ klinika 2. LF UK a

Nemocnice na Bulovce

BudГ­nova 67/2, 180 01 Praha 8

tel/fax: +420 266 082 359

KomerДЌnГ­ banka a.s.

U PrЕЇhonu 37, 170 00 Praha 7

jmГ©no ГєДЌtu: ДЊeskГЎ akademie dermatovenerologie

Lamisil spray – proti-houbové činidlo s účinností sušení

Lamisil spray – je antimykotikum lék pro místní aplikaci na vysušenou a osvěžující účinek. Tato funkce umožňuje používat v žádných klinických projevů houbové infekce. Ale je zvláště vhodný Lamisil spray v případě, kde se léze nachází v odlehlých oblastech a je doprovázena s mokváním.

Lamisil sprej – jak to funguje

Lamisil sprej pro lokální použití je transparentní bezbarvá nebo světle žlutá kapalina a je k dispozici v lahvičkách jako je 1% roztoku. Kompozice obsahuje stříkací Lamisil terbinafin účinnou látku a pomocné látky: Makrogol cetostearylether, ethylalkohol, čištěná voda, propylenglykol, dusíku.

Lamisil Spray se používá pouze z vnějšku, a má aktivní antifungální aktivitu. Současně je osvěžující a vysušuje pokožku. Při aplikaci spreje na kůži je absorbován do krve, je ne více než 5% účinné aktivní složky, tak významné systémové účinky drogy nemá. Zachytil na rozprašovací proniká kůží do povrchových vrstev pokožky a aktivně ovlivňuje metabolismus Zlepšuje metabolismus a hubnutí bez diety v mykotických buňkách v léze.

Mechanismus účinku spreje není odlišné od všech ostatních dávkových forem lamizila. To potlačuje tvorbu sterolů v houbách buňkách, což vede k jejich nedostatku normálního metabolismu v buňkách. Současně se buňky hub se hromadí velké množství meziproduktu, z nichž postavené potřebných elementů steroly, – skvalen. Takové porušení metabolických procesů vedoucích k houbové buněčné smrti.

Citlivost na lamizilom Lamisil – moderní lék pomoci vyrovnat se s plísňovou infekcí vykazují mnoho dermatofytů, způsobit plísňových infekcí kůže, stejně jako kvasinky Candida houby rod, a původce barevného (pityriasis) rozebrání.

Sprej je efektivní, proniká do nejodlehlejších oblastí postiženou kůži, ale to je nepředstavitelné, že se ocitl v oku -, bude to znamenat značné podráždění oční tkáně.

V závažných plísňových infekcí vnější použití spreje v kombinaci s přijímáním Lamisil tablety uvnitř.

Se kterými nemoci a jak aplikovat Lamisil

Funkce Spray Lamisil umožňují jeho použití v mnoha plísňovým infekcím (mykózám), včetně mykózy nohou (tinea a rubrofitii), štítem a svědění Jock svědí: plísňové infekce , Plísňové infekce kůže hladké tělo, způsobené dermatofyty s porážkou velkým záhybech kůže a leží v těžko přístupných místech. Applied Lamisil sprej při léčbě mykotických infekcí pokožky hlavy.

Lamisil Sprej je účinný také při oděru kůže, způsobené Candida – současná antifungální a sušení efekt vám umožňuje rychle odstranit tyto léze.

Kromě toho, sprej Lamisil se s úspěchem využívá k léčbě mnohobarevného (pityriasis) rozebrání.

Použít sprej pouze k léčbě dospělých a dětí po 12 let. Před jeho aplikací pleť důkladně vyčistit a lehce sušeno. Potom nástřikem v dostatečném množství tak, že se kožní léze a oblasti umístěné kolem oblasti zdravé kůže byla dobře navlhčený.

Lamisil Spray se aplikuje na kůži jednou denně po dobu jednoho týdne. S různobarevnými oblázky sprej se aplikuje dvakrát denně v týdnu.

Vedlejší účinky a kontraindikace

Vedlejší účinky Lamisil sprej je zřídka významný. Kůže na místě rozprašování lamizila mohou být příznaky podráždění v podobě zarudnutí, suchosti a odlupování kůže doprovázené pálení a svědění.

Tam může být alergické reakce, které mohou být podobně jako konvenční stimulaci. Alergie se projevuje jako kopřivka, náchylný k fúzím, porážce velké plochy kůže a podkožního vaziva při přechodu, včetně v oblasti hrdla (angioedém). Pokud se objeví známky podráždění nebo alergie, je nutné navštívit lékaře, který rozhodne, zda bude pokračovat v léčbě: během stimulace je často možné v něm pokračovat, a alergie by měly být okamžitě zastaveno.

Lamisil Sprej je kontraindikován při přecitlivělosti na jeho složky, a pacienta ve věku do 12 let (klinických studiích léku u dětí nebyly provedeny). S opatrností a pouze na lékařský předpis by měl být používán během těhotenství, dítě krmení Kojení – osobní volba prsu, jaterní choroby a selhání ledvin, chronický alkoholismus, rakovina (včetně krevních onemocnění), metabolické poruchy a onemocnění souvisejících s poruchou průchodnosti krevních cév končetin.

Lamisil Spray – velmi výhodná dávková forma pro léčení plísňových infekcí nacházejících se v těžko přístupných místech kůže.

Nolitsin: širokospektrální antibiotikum

Nolitsin – chinolon antibakteriální léčivo, má výrazný antimikrobiální účinek, je nejúčinnější při onemocnění močových orgánů. Je účinný proti většině patogenům těchto infekcí, jako akutních a chronických zánětlivých onemocnění ledvin a močových cest, kapavka Kapavka – self-vládl ,

Mechanismus účinku nolitsin

Nolitsin (INN – norfloxacin) – širokospektrální antibiotika fluorochinolon skupina, která je vyrobena z slovinské farmaceutické společnosti Krka tablety, oční a ušní kapky. Jiné farmaceutické společnosti podobné léky prodávané pod názvem ankvin, baktinor, girablok, kvinoloks, lokson, negafloks, norbaktin, norilet, Normaks, noroksin, norfloks, norfloxacin, sofazin, spektrama, chibroksin, yutibid.

Nolitsin má baktericidní (zabíjí citlivost na bakteriální flóry) aktivitu a vyznačuje se tím, že se prakticky tolerance vyvíjí (odolné) mikroorganismů. To inhibuje tvorbu určitých enzymů potřebných pro život bakterií (např., DNA gyrázy), což vede k nemožnosti tvorby řetězců DNA a okamžitou smrt bakterií. Baktericidní účinek se zdá velmi rychle, během jedné hodiny po požití léku.

Kromě toho, nolitsin obsahuje fluor, který dále zvyšuje účinnost tohoto léku vůči většině bakterií citlivých na to. Také aktivní vliv na běžnou gram (hlavně) a gram-pozitivní (některé) mikroflóry, což způsobuje většinu infekcí močových cest, potlačuje nolitsin živobytí Pseudomonas aeruginosa – jeden z nejstabilnějších v souvislosti s bakterií odolných vůči antibiotikům.

Pokud jsou podávány nolitsin dobře absorbován z gastrointestinálního traktu do krve, a tam zejména tkáně (tkáně močové orgány) nepronikají do centrálního nervového systému a kost. Absorpce se zpomalí, jídlo (zvláště prsa, tak to je nejlepší, aby se na lačný žaludek), a léky, které neutralizují kyselost žaludečních šťáv (antacidy). Maximální koncentrace v krvi je dosaženo během 1-2 hodin po požití. Uložené v těle 12 hodin, po které se rozkládá v játrech (jeho rozkladných produktů – metabolity vykazují také určitou aktivitu), a poté vylučovány močí (většinou) a výkaly. Z tohoto důvodu, když se doporučuje závažná porucha funkce ledvin instalovat individuální dávku.

Indikace a kontraindikace pro příjem nolitsin

Přijímací nolitsin do tablet je uvedena v následujících chorob (pouze po laboratorních zkoušek biologického materiálu o citlivosti mikroorganismů na antibiotika)

 • infekce močového traktu – pyelonefritida, cystitida, uretritida (většinou nolitsin schopen potlačit všechny flóru, které mohou způsobovat infekce ledvin a močových cest, včetně těch, odolné proti jiným antibiotikům);
 • po chirurgických operacích na ledvin a močových cest s cílem zabránit infekci nebo akutní zhoršení chronických infekcí;
 • Gonokokové infekce, včetně těch, které se skrytou, nevyjádřený přes;
 • střevní infekce – salmonelóza Salmonelóza – rysy nemoci , Úplavice, iersineoza;
 • pro prevenci střevní infekce během návštěvy v oblastech, kde jsou tyto infekce (neinhibuje normální střevní mikroflóru);
 • Infekce vnitřních pohlavních orgánů mužů a žen (chronické bakteriální prostatitidy Bakteriální prostatitida – může být akutní nebo chronická , Adnexitis – zánět vaječníků u žen);
 • infekce kůže a měkkých tkání, včetně infekce ran, oděru;
 • infekce horních cest dýchacích (dutin, hltanu, hrtanu, středního ucha);
 • infekce pohledu.

Místní nolitsin používá v oční a ušní kapky v infekcích zraku a sluchu, stejně jako pro prevenci těchto onemocnění.

Kontraindikace nolitsin jsou přecitlivělost na léku, věk 15 vyjádřené v lidském ledvinami. V průběhu těhotenství a kojení, otázka užívání drogy se řeší individuálně ze zdravotních důvodů.

Nežádoucí účinky, které mohou nastat při uplatňování nolitsin

Při uplatňování nolitsin mohou vyskytnout následující nežádoucí účinky:

 • z gastrointestinálního traktu – pálení žáhy, ztráta chuti k jídlu, nevolnost, průjem, bolest břicha Břicha bolest: Typy a symptomy ;
 • z jater – malý abnormální jaterní funkce;
 • centrální nervový systém – bolesti hlavy, závratě, letargie, ztráty účinnosti, poruchy spánku, podrážděnost, úzkost;
 • ledvinami a infekce močových cest – zánět pojivových bazí ledvin (intersticiální nefritida), selhání ledvin;
 • alergické reakce – kožní vyrážky různého druhu, svědění, otok tkání.

Opatrnost se doporučuje v případě nolitsin spasmophilia jakéhokoliv původu, pokud jsou vyjádřeny porušování jater. Při příjmu lék by neměli mléčné výrobky, a musí být pod vlivem slunečního záření. Nedoporučuje, protože se v průběhu nolitsin vozidel s pohonem léčby.

Nolitsin – je antibiotikum, které může být přijato pouze na lékařský předpis.

Enterol pro děti – jen po konzultaci s lékařem

Enterol lékař podáván dětem, jako každý střevní infekce u dítěte, je nebezpečné. Zpočátku to může snadno nastat, a pak se rychle změní v těžké nemoci, doprovázený intoxikací a dehydratací. Proto je střevní infekce u dítěte by měli být léčeni pouze lékař. Použité enterol a dalších onemocnění u dětí.

Enterol v střevních infekcí u dětí

Enterol v střevních infekcí u dětí Střevní infekce u dětí – vážné nebezpečí Používá se poměrně často. Byl jmenován, a méně závažné nemoci, a těžká. Vznik onemocnění a nezáleží na tom, – enterol schopen potlačit infekce – je konkrétní mechanismus účinku.

Aktivní složka Enterol – Saccharomyces boulardii (užitečné kvasinky) máte více mechanismy účinku, které vám umožní zastavit průjem u dětí. Za prvé, potlačují živobytí citlivý na to patogenů bakteriální a houbového původu – Escherichia coli, Staphylococcus, Klebsiella, Shigella, Salmonella, a prvoky (např patogenů Amébová úplavici).

Kromě toho, kvasinky obsažené v Enterol Enterol – zastavily vývoj střevní infekce , Vylučují enzymy, které neutralizují toxiny infekční agens jakéhokoliv původu, jakož i pomoci snížit ztráty kapalné vody a tělo dítěte. To je jeden z nejdůležitějších vlastností Enterol pro léčbu střevních infekcí u dětí, protože to je dehydratace je často příčinou závažných komplikací střevní infekce u dětí.

Stimulační účinek na lokální imunitu nám umožňuje použít tento lék nejen bakterie, ale virové střevní infekce, například při rotavirové (střevní chřipka). Enterol umožňuje zvýšenou separaci imunoglobulinu A (IgA), který působí ve střevní sliznici, což umožňuje jeho místní ochranu.

Zlepšení trávení při příjmu Enterol je vzhledem k aktivaci enzymů, které podporují trávení sacharidů. Lepší výživa a střevní stěna, která zlepšuje své ochranné vlastnosti.

Pokud dojde k mírné střevní infekce, může být podáván samotný enterol, v enterol těžké případy předepsaná jako součást komplexní léčby, včetně s antibakteriální látky (antibiotika nezabíjejí Saccharomyces boulardii).

Při střevní infekce enterol podávat dětem po roce jedné kapsle nebo sáčku (obsahují 250 mg) dvakrát denně po dobu pěti dnů. Po 10 letech enterol se může podávat ve vyšších dávkách – z jednoho na dva sáčky dvakrát denně.

Enterol dysbacteriosis a střevní kandidóza u dětí

Nedokonalost imunita vede k tomu, že děti často trpí infekčních a zánětlivých onemocnění, o nichž jsou jmenováni antibiotiky. Antibiotika nepříznivý vliv na střevní mikroflóru, což způsobuje jeho potlačení, což vede ke zvýšení patogenní a patogenní mikroflóry – dysbacteriosis. Vzhledem k tomu, antibiotika nemají potlačit zásadní aktivitu hub, to často roste houbové mikroflóru – zejména houby rod Candida – se tvořil střevní kandidóza.

Znamení střevní dysbiózou Střevní dysbiózou – jak nebezpečné to je? Jedná se o porušení zažívacího ústrojí v podobě neustálého nadýmání, střídavé průjmy a zácpa, bolesti v průběhu spastickou tlustého střeva.

Enterol tak přispívá ke zvýšení normální střevní mikroflóry, potlačují aktivitu zásadní patogenní mikroflóry a zlepšuje trávení, což vede ke snížení nadýmání a bolesti břicha. Používá se v ve stejných dávkách jako v případě střevních infekcí, ale dlouhá doba – až na dva týdny.

Pro prevenci dysbiózou enterol podávaného současně s antibiotiky Antibiotika – ať už vám pomůže v dohledné době? ,

Enterol když giardiasis u dětí

Giardia – je to jen, že často obývají tenkém střevě člověka. U dospělých se zřídka vede k onemocnění a giardiózy u dětí se projevuje ve formě symptomů. Kromě toho, přítomnost giardiózy u dítěte hovoří o možném chronické onemocnění gastrointestinálního traktu – chronické gastritidy, kolitidy a tak dále.

Giardiáza u dětí se projevuje ve formě nadýmání, střídavě poruchy imunity průjmu a zácpy, bolesti břicha, paroxysmální, alergické reakce a chorob, anémie, krnění. Giardiáza zhoršuje a zároveň skrývá za jejich vlastní příznaky manifestace chronických onemocnění gastrointestinálního traktu dítěte.

Enterol potlačuje Giardia živobytí a přispívat k jejich vyloučení z organismu. Také zlepšuje trávení, poruchy giardiasis, a obnoví normální imunitu. Používá se stejným způsobem jako s dysbiózou.

Aerius děti – lze užívat po roce

Alergických onemocnění u dětí jsou často vrozené v přírodě. Takové nemoci nejprve objeví několik týdnů po porodu, a doprovázet dítě na celý život. Ale dnes je možné se vypořádat s alergiemi, včetně antihistaminik a užívajících drogy.

Jestliže se rodiče dítěte s alergiemi, pak to bude s největší pravděpodobností stát i alergická. První příznaky vrozeného alergie (atopie) se poprvé objevila na dva až tři měsíce, jako atopické dermatitidy Dermatitida – co s zanícené kůži? , Dříve, toto onemocnění se nazývá exsudativní diatéza Diatéza u dětí – integrovaný přístup , Dítě na tvářích a hýždích objeví zánětlivé svědění skvrny, které se v závislosti na formě onemocnění může být suchý nebo vlhký. Projevy dermatitidy se může rozšířit na celé kůže, včetně pokožky hlavy.

Atopická dermatitida je udržována na asi dva roky a pak se přenese do jiné formy alergie, atopické dermatitidy, bronchiálního astmatu, alergické rýmy a spojivek, chronická kopřivka. Dítě s atopií při narození, je třeba dodržovat alergologa a nutné ošetření. To bude udržovat normální stav. Jako teenager na pozadí rychlého hormonální nárůstu alergických onemocnění se často konají.

Hlavní náplní jakékoliv alergické reakce je histamin. Pro potlačení rozvoje alergického procesu, předepsané léky, které blokují působení histaminu – antihistaminika. Dnes je třetí generace je vyroben z antihistaminik, které dělají dobře s jeho úkolem. Ve třetí generace antihistaminika patří erius.

Aerius je k dispozici německá farmaceutickou společností Schering-Plough ve formě tablet, stejně jako na zvláštním dávkové formě pro děti – ve formě sirupu. To může být v případě dětí až po roce – účinnost léčiva u dětí do jednoho roku, není potvrzeno klinickými zkouškami.

Aerius blokuje periferní histaminové H1-receptory a blokuje přístup na místo poslední alergií. H1-receptory – jsou buňky, které jsou citlivé na histamin se nachází v orgánech a tkáních. Histamin, jak se na ně, což způsobuje otoky Prevence a léčba edému – je důležité pochopit příčinu tkáně a jiné alergické reakce. Kromě histaminu, zablokovala přístup, a další látky, které hrají aktivní roli při tvorbě alergických reakcí.

Erius dlouhodobě působící léčivo, stačí, aby dítě jednou denně, aby se zcela nebo částečně odstranit alergickou reakci. Zároveň nezpůsobuje děti letargie, ospalost a další typické vedlejší účinky.

Když dítě může být poskytnuta erius

Navzdory skutečnosti, že tento lék je non-léky, je lepší, aby dítě lékařem. Poté, bude mu pomůže vyrovnat se s zánětlivých procesů v kůži alergického charakteru. To je velmi důležité, protože po letech dítěte, které se stávají velmi aktivní v alergických procesů v kůži, často se připojí k infekci v důsledku poškrábání. Inhibice alergických reakcí do značné míry a zabraňuje šíření infekce.

V předškolním věku kožní alergie často promění v astmatu. To platí i antihistaminika, ale přísně individuálně předepsána lékařem a, pokud nejsou uvedeny v všechny děti.

V dospívání, často začíná alergická rýma a zánět spojivek. Důvodem pro ně je často kvetoucí rostliny, který je doprovázen sprškou pylu. Toto onemocnění se nazývá sennou rýmou nebo pyl alergie – erius vyrovnává s takovými procesy, což umožňuje, aby dítě volně dýchat v průběhu dne po užití sirup.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Kontraindikace Erius v sirupu jsou jen ve věku jednoho roku, přecitlivělost na lék a některé narození fermentopathy (nedostatek enzymů, které podporují trávení sacharidů, protože sirup obsahuje jednoduché cukry). Opatření Erius sirup používané v závažné onemocnění ledvin.

Nežádoucí účinky při užívání sirupu Erius také mírně. U dětí do dvou let věku se mohou objevit poruchy spánku, průjem a horečku Dreams: jak porozumět své sny , Starší děti se mohou objevit únava, sucho v ústech, bolesti hlavy. Ve vzácných případech, že pilulka Erius děti po 12 letech možných dysfunkcí jater.

Aerius – je účinný antihistaminikum léčivo, které je často předepisován pro děti.

Leave a Reply