Toenail houba náprava přes pult (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Chytrá houba Biodeur 3×1 g

Biodeur chytrá houba je přírodní mikrobiální deodorant s antimykotickou přísadou pro péči o nohy. Přípravek eliminuje vláknité mikromycety na pokožce nohou a pod nehty. Chytrá houba omezuje potivost a odstraňuje zápach.

Biodeur chytrá houba je přírodní kosmetický preparát, obsahující originální aktivní kompozici mikroorganismů, která účinně působí na vláknité parazitické houby a kvasinky vyvolávající onemocnění kůže. Mikroorganismy v přípravku Biodeur chytrá houba pronikají svými vlákny do buněk parazita a čerpají z nich pro svoji výživu potřebné látky. Na podkladě výživové a prostorové kompetice tak vytlačují z prostorů na nohách patogenní kožní houby. Po splnění tohoto úkolu mizí z této lokality a uvolňuje se prostor pro znovu osídlení tzv. normální mikroflórou.

Společným jmenovatelem pro nastartování vlastního mykotického onemocnění je vlhká zapářka, macerace kůže a mechanická mikrotraumatizace, společně s pomnožením fekální mikrobiální flóry, která vedle nepříjemných pachových vjemů připravuje též vhodné prostředí pro uplatnění mikroskopických hub. Pokud se tomuto stavu nevěnuje patřičná pozornost, může v dalším období dojít i k postižení nehtových plotének.

Kdy Biodeur – chytrá houba pomáhá:

 • je možné ji použít i při náznacích pachových, hyperhydrotických a mykotických potíží,
 • výrazně omezuje hyperhydrotické stavy (nadměrné pocení),
 • chytrá houba příznivě působí proti plísním a candidám na ploskách, v meziprstí a na kůži,
 • usnadňuje samovolné odstraňování ztvrdlé kůže z nohou,
 • chytrá houba odstraňuje zápach a mykózy z nošené obuvi,
 • přímo parazituje na patogenech (plísních, kvasinkách) a proto zabraňuje vzniku rezistencí.

Silicia, Panicum Miliaceum, Chromista

Zásah proti pachovým symptomům, hidrotickým stavům, kvasinkám a dermatofytickým houbám na pokožce a v meziprstí:

 1. Po vytažení šestihranného uzávěru dolijeme ampulku vlažnou vodou, protřepeme a suspenzí dále ředíme do 2-3 litrů vlažné vody.
 2. Po dobu 20-40 minut omýváme chodidla a meziprstní prostory (čím delší doba koupele, tím zřetelnější účinek).
 3. Nohy neutíráme, ale necháme přirozeně uschnout.
 4. Ve zbylém roztoku namočíme tampón a vytřeme jím nošenou obuv.
 5. Roztok ponecháme do druhého dne a opakujeme body číslo 2-4, pak roztok vylijeme.

Po šesti dnech opakujeme body 1-5. Po dalších šesti dnech opakujeme body 1-5. Aplikaci provádějte nejlépe večer před spaním.

Zásah proti rozvinuté onychomycosis:

 1. Po vytažení šestihranného uzávěru dolijeme ampulku vlažnou vodou, protřepeme a suspenzi dále naředíme do 0,05-0,1 litru vlažné vody.
 2. Zahuštěnou suspenzi nalijeme na vatu (tampón, gázu, ze kteréh vytvořímeobklad na zabalení nehtů) s dostatečně nasátou suspenzí (0,025 litru na jednu nohu).
 3. Zabalíme nehty. Vatu přiložíme tak, aby byla ve styku i s prsty ze spodní strany.
 4. Na nohu nasadíme mikrotenový sáček, oblečeme ponožku a necháme působit přes noc. Úkony 2-4 opakujeme druhý den (na dva dny 1 ampulka).

Za 14 dní až měsíc opakujeme aplikaci v bodech 1-4. Za dalších 14 dní až měsíc opakujeme aplikaci v bodech 1-4.

Na vytření obuvi se používá rozředěný zbytek, který zůstane v nádobě, ve které přípravek mícháme.

Po dobu aplikace nepoužíváme jiné přípravky k ošetřování nohou.

Určeno pouze k zevnímu použití. Nemá vedlejší účinky. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě 15-25 °C a relativní vlhkosti do 40 %. Země původu Česká republika.

Související produkty

Podobné produkty

Chytrá houba Pythium Oligandrum na TV PRIMA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nabízíme patentovaný přípravek Pythium oligandrum (česky “chytrou houbu”). Stále přibývá lidí, kteří preventivně používají biologický preparát s chytrou houbou Pythium oligandrum. Ta plísně likviduje. Preparát je přírodní povahy, nemá žádné vedlejší účinky a nejsou u něj známé žádné alergické reakce. Plísně si na něj navíc nedokážou vytvořit rezistenci. Působí i proti nepříjemnému zápachu nohou. Je totiž důsledkem působení plísní a baktérií. Lze ho použít i tehdy, když vás plísně už trápí. A to jak na nohy, tak do bot.

Hodnocení produktů

11 Kč / ks

  • Nutrend DeNuts Ořechová tyčinka Pistácie.

   12 Kč / ks

  • Nutrend Profigur Müsli tyčinka cik cak.

   11 Kč / ks

  • Gingerbon Zázvorové bonbony 125 g

   29 Kč / ks

  • E-A-R Chránič sluchu Classic 1 pár

   7 Kč / ks

  • Health Link Bio Avokádový olej 250 ml

   99 Kč / ks

  • Nutrend DeNuts Ořechová tyčinka Kešu &.

   12 Kč / ks

  • Nutrend Profigur Müsli tyčinka cik cak.

   11 Kč / ks

  • IBK Mandle natural 1000 g

   259 Kč / ks

  • Amylon Bio kypřící prášek do pečiva bez.

   Přijímáme online platby

   Firma Saloos se rozhodla rozšířit sortiment svých kvalitních a zdraví prospěšných rostlinných olejů lisovaných za studena o nový bio Malinový olej.

   Určitě většina z nás zná maliník. Keř rostoucí na většině zahrádek, který nám dává šťavnaté červené plody – maliny. Mají široké využití. Jsou výborné nejen na chuť, ale také do buchet, dezertů, omáček a jiných pokrmů. Jsou bohaté na obsah vitaminů B7, C a K, obsahují vápník, hořčík, fosfor, draslík a měď a jsou také výborným zdrojem vlákniny. Věděli jste ale, že semínka tohoto plodu se po vylisování mění v úžasného kosmetického pomocníka pro péči o vaše tělo?

   Vzácný malinový olej se vyznačuje silnými hydratačními účinky. Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Po nanesení na pokožce vytváří lipidovou bariéru, díky níž dokáže pokožku těla efektivně a dlouhodobě hydratovat. Zanechává ji sametově hebkou, rozzářenou a pružnou.

   Díky svým výrazným regeneračním schopnostem se stane skvělým parťákem při problémech s vráskami či jizvami. Obsahuje vitamín E, který se stará o ochranu buněk a zpomalení procesu stárnutí pokožky.

   Senzaparty.net | partylist

   nejzobrazovanejЕЎГ­ fotoreporty minulГ©ho dne

   administrace

   poslednГ­ diskuse

   poslednГ­ soubory

   partylist – co bylo

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

   pГЎtek 1.zГЎЕ™Г­ 2006

   Shotgun Festival 2006!

   • pГЎtek 1.9. 2006 – Kemp KrystГЅna / HrГЎdek nad nisou [OV] – trvalГЅ odkaz

   Pod nГЎzvy Blush, Gamboge, Violet a Rose se skrГЅvajГ­ dvoudennГ­ nabitГ© line upy 4 scГ©n. Techno, jungle/dnb, house a minimal. To jsou hudebnГ­ ЕЎkatule, kterГ© ДЌekajГ­ na svГ© taneДЌnГ­ky.

   Blush stage pЕ™edstavuje starГ© i novГ© trendy v technu spojenГ© se jmГ©ny BritЕЇ Maxe Duleyho, Paula Damage Baileyho, Makatona ДЌi SlovГЎkЕЇ Bosse, Rumenigeho s Loktibradou nebo ДЊechy v ДЌele s Elektrabelem, Nikou77 ve spoleДЌnГ©m setu se Slovenkou Maylou. K osobnostem naЕЎГ­ scГ©ny samozЕ™ejmД› patЕ™Г­ i Kaisersoze, Spyro a Daho vs Ginger. DalЕЎГ­ nemГ©nД› kvalitnГ­ a velice zruДЌnГ­ jsou Mindhole live, Machine Funck, Subgate, Kwaczo, Tomig, Akitom, Skull a Kew.

   Gamboge stage je pro nejsilnД›jЕЎГ­ z vГЎs, kteЕ™Г­ se nebojГ­ ohГЅbat a lГЎmat zГЎroveЕ€. PЕ™ipraveni jsou drumandbassovГ­ djs Noisia z NizozemГ­, ДЌlenovГ© crew 2-3 No Money, Reverb, Sayko, multizlГЎmanГЅ baviДЌ Philip TBC, ostЕ™Г­lenГ­ Koogi feat Lindee, produkДЌnД› nadanГ­ a velmi pilnГ­ Touchwood & Igraczech, PolГЎk Bun:ski a ostЕ™Г­lenГ­, i kdyЕѕ ne tak medializovanГ­, Peet, Elwira, Merkur, Beast67, Е kuban, Moower.

   Violet stage je zasvД›cena taneДЌnГ­ hudbД› zvanГ© odnepamД›ti house. SvЕЇj um na nГ­ prokГЎЕѕГ­ Tvyks s Diomem, Dys Martin s KlГЎrou Nemravovou, Milky, nestГЎrnoucГ­ Josef SedloЕ€, charismatickГЎ E-Lite, Braun, Face, Yannick, Drahota, Saboteur, THCz DJs Blond, Brady a Next, Jeny, Floyd a Andrew ve spoleДЌnГ©m setu se Sannym.

   Rose stage ЕЎГ­Е™Г­ klid a uvolnД›nГ­. Minimal je ЕЎkatulka, kterГЎ si zaslouЕѕГ­ pozornost stejnД› jako DJs, kteЕ™Г­ tento smД›r razГ­ ve stЕ™ednГ­ EvropД›. PЕ™ipraveni jsou vizionГЎЕ™i ze Slovenska Tibor, Milos & Skank v projektu Milkshake, ДЌeskГЅ prЕЇkopnГ­k Subsist, nestor downbeatu Stanzim, ЕЎikovnГЅ PlzeЕ€ГЎk Nipp v ЕѕivГ©m vystoupenГ­, alter ego Kaisersozeho Aleph, Rivendel, stoupajГ­cГ­ hvД›zda Click Joe, T.C.O., pestrГЅ klikaДЌ Monotype, hlava Dynamic Line Mooris, Subgate, kterГЅ si bere letos s sebou 2 kufry taneДЌnГ­ hudby a MMS.

   Nejen headlinery jednotlivГЅch scГ©n vГЎm samozЕ™ejmД› v nГЎsledujГ­cГ­ch tГЅdnech pЕ™edstavГ­me. PЕ™iblГ­ЕѕГ­me vГЎm dД›nГ­ v pЕ™Г­pravГЎch a nedГ­lnou souДЌГЎstГ­ komunikace k vГЎm budou standardnГ­ informace o pЕ™edprodejГ­ch, ubytovГЎnГ­ atd.

   HudebnГ­ produkci bude doplЕ€ovat bohatГЅ svД›telnГЅ park a videoprojekce a masivnГ­ sound system. VЕЎechny scГ©ny na tomto festivalu budou zastЕ™eЕЎeny, takЕѕe by VГЎm hudebnГ­ vyЕѕitГ­ nemД›l znepЕ™Г­jemnit ani pЕ™Г­padnГЅ dГ©ЕЎЕҐ.

   Vstupenky v sГ­ti TICKETSTREAM od 15.07.2006, vДЌetnД› vЕЎech hypermarketЕЇ GLOBUS a cestovnГ­ch kancelГЎЕ™Г­ ДЊEDOK a FIRO TOUR. Cena vstupenky na jeden den za nejlevnД›jЕЎГ­ch 150 czk (v sГ­ti TICKETSTREAM + poplatek)

   • vstup: 150 KДЌ
   • vГ­ce informacГ­:www.shotgun-festival.com

   Blue cocktail night

   • pГЎtek 1.9. 2006 – Unico ME Club [TP] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: DJ Zed
   • vГ­ce informacГ­:www.unicomeclub.cz

   RnB Fucking

   • pГЎtek 1.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 80 KДЌ
   • hraje: Night-Dj Big J /USA/, Dj-Mike, Dj Novys, VlГЎДЏa BarГЎk (Fajn North Music)
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz

   Skamarlans, 2v1

   • pГЎtek 1.9. 2006 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 70 KДЌ

   Colours of Music – Střekovská mumie 2006

   • pГЎtek 1.9. 2006 od 12:00 – Vrak Beach Bar [UL] – trvalГЅ odkaz

   Činoherní studio: Longital, Ememvoodoopöká, Universal Android

   Circus: Skamarlans /esp/, DJ Mucho

   PomeranДЌ: DJ TrГЎva, DJ Tonez

   • vstup: 150 KДЌ
   • vГ­ce informacГ­:www.strekovskamumie.cz

   Tuning show aneb Rychle a zbД›sile: TokijskГЎ jГ­zda

   • pГЎtek 1.9. 2006 od 19:00 do 24:00 – LetnГ­ kino [UL] – trvalГЅ odkaz

   Celá akce by měla začít po sedmé hodině, kdy si budete moci v klidu prohlédnout auto po autu, aby Vám následně nic nebránilo k tomu shlédnout premiérový film na velkém plátně (Největší plátno v ČR)– Rychle a zběsile: Tokijská jízda, který by měl startovat v půl desáté.

   V hornГ­ ДЌГЎsti LetnГ­ho kina se o taneДЌnГ­ zГЎbavu budou starat DJs ze serveru Senzaparty.net (Ludweek, Marvando, Yoop, Tonez), kteЕ™Г­ VГЎm budou servГ­rovat ty nejnovД›jЕЎГ­ flГЎky z trance & progressive scГ©ny, na kvalitnГ­m zvukovГ©m aparГЎtu 2.5kW.

   Nebudou chybД›t grilovanГ© speciality, dostateДЌnГЎ zГЎsoba alko i nealko nГЎpojЕЇ a jako tЕ™eЕЎniДЌka na dortu pro VГЎs bude pЕ™ipraven koktejl bar pod zГЎЕЎtitou ГєsteckГ©ho Vrak Beach Baru (StЕ™ekovskГ© NГЎbЕ™eЕѕГ­ u Lodi).

   Po skonДЌenГ­ akce, kterГ© by se mД›lo pohybovat okolo dvanГЎcte hodiny, je pro VГЎs zajiЕЎtД›n odvoz MHD vЕЎemi smД›ry po ГљstГ­ nad Labem ze zastГЎvky HraniДЌГЎЕ™.

   • vstup: 99 KДЌ
   • hraje: Ludweek, Marvando, Yoop, Tonez
   • vГ­ce informacГ­:www.dreamproduction.cz

   Dirty Dancing

   • pГЎtek 1.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Tommy Rogers & Peet, Ronny (www.djronny.cz)
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   We Love House Music

   • pГЎtek 1.9. 2006 od 22:00 – Music Club City [DC] – trvalГЅ odkaz

   Dj Dawe v exclusivnГ­m 6ti hodinovГ©m setu.

   • hraje: Dj Dawe
   • vГ­ce informacГ­:www.djdawe.com

   sobota 2.zГЎЕ™Г­ 2006

   11. narozeniny Aury

   • sobota 2.9. 2006 od 21:00 – AURA Hit Club [TP] – trvalГЅ odkaz

   CelГЎ pГЎrty bude okoЕ™enД›na speciГЎlnГ­ vГЅzdobou, posГ­lenГЅm zvukem, barmanskou flairy & fire show a pЕ™ehlГ­dkou plavek prestiЕѕnГ­ agentury REAS Liberec. KaЕѕdГЅ nГЎvЕЎtД›vnГ­k zГ­skГЎ “welcome” drink zdarma a navГ­c kaЕѕdГЅ 50. platГ­cГ­ zГ­skГЎ flaЕЎku ЕЎampГЎЕ€a! DГЎle je pЕ™ipravena spousta soutД›ЕѕГ­ o penГ­ze, konzumace, VIP karty a cГ©deДЌka. SpeciГЎlnГ­ drink veДЌera je mega-mojito pro 6 osob za skvД›lГЅch 300 KДЌ. V prЕЇbД›hu celГ© pГЎrty se o VГЎs budou starat 3 fotografovГ© s profi technikou, zkrГЎtka skvД›lГЅ mejdan, na kterГ©m prostД› nesmГ­ЕЎ chybД›t!

   • vstup: 50 / 70 / 100 KДЌ
   • hraje: Fajn North Music Team & Senzaparty Dj’s

   TeplickГЅ Masakr Motorovou pilou

   • sobota 2.9. 2006 – Unico ME Club [TP] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: DJ Kid
   • vГ­ce informacГ­:www.unicomeclub.cz

   AgГЎta HanychovГЎ Fashion Show

   • sobota 2.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 80 KДЌ
   • hraje: Resident Dj-Mike a Novys
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz
   • sobota 2.9. 2006 od 01:00 – Disko Galaxy Hrdly [LT] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Infinity
   • vГ­ce informacГ­:www.skupinainfinity.cz

   Punk a Tak No.2

   • sobota 2.9. 2006 od 19:30 – ChЕ™ibskГЎ rest.SpoleДЌenskГЅ DЕЇm [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 60 KДЌ
   • hraje: NEŘESTI,HORSEFUCKERS,SAMOCHOTIJO,PARKOVANГЌ TAKГ‰ VZADU
   • sobota 2.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Michael C (www.djmichaelc.com), Raju, Chris Cags (Red Beard rec., USA/CZ)
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   Tek*Breax*Ragga*Junglist

   • sobota 2.9. 2006 od 22:00 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma

   nedД›le 3.zГЎЕ™Г­ 2006

   PoslednГ­ prГЎzdninovГЎ afterparty se Saturninem

   • nedД›le 3.9. 2006 od 17:00 – ParkoviЕЎtД› u Saturninu [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma

   ГєterГЅ 5.zГЎЕ™Г­ 2006

   Warm up to Basic 001.

   • ГєterГЅ 5.9. 2006 od 22:00 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma

   stЕ™eda 6.zГЎЕ™Г­ 2006

   Dancing party

   • stЕ™eda 6.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz
   • stЕ™eda 6.9. 2006 od 20:00 – O2 ArГ©na [PH] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 5010 KДЌ, 3062 KДЌ, 3340 KДЌ, 2060 KДЌ, 1225 KДЌ
   • hraje: Madonna, Paul Oakenfold
   • vГ­ce informacГ­:http

   Official Madonna After Party

   • stЕ™eda 6.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz

   SpeciГЎlnГ­ dekorace, kvalitnГ­ zvuk, 10 laserЕЇ, 20 pЕ™ekrГЎsnГЅch taneДЌnic a spousta performacГ­ jsou samozЕ™ejmostГ­ 😉

   • vstup: 300 KДЌ na mГ­stД› / 200 KДЌ v pЕ™edprodeji (Kenvelo)
   • hraje: Brian a host
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   ДЌtvrtek 7.zГЎЕ™Г­ 2006

   Fashion Club Party

   • ДЌtvrtek 7.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Ladida (Roxy booking), Maxime (levelrise.com, FR/CZ), The Kaos Boys (www.lucaso-uwa.dj), Skala
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   pГЎtek 8.zГЎЕ™Г­ 2006

   Truck Fest 2006

   • pГЎtek 8.9. 2006 – LetiЕЎtД› [HK] – trvalГЅ odkaz

   OMV sprint truckЕЇ na 220 metrЕЇ

   TEXACO jГ­zda zruДЌnosti

   nejvД›tЕЎГ­ setkГЎnГ­ americkГЅch truckЕЇ ve stЕ™ednГ­ EvropД›

   Peter Verhoyen (NL) a jeho US truck Peterbilt s novГЅm tryskovГЅm motorem

   finГЎle a vyhlГЎЕЎenГ­ vГ­tД›zЕЇ seriГЎlu KrГЎl stЕ™edoevropskГЅch truckerЕЇ (SK,HU,PL,CZ)

   soutД›Еѕ o nejhezДЌГ­ truck ve ДЌtyЕ™ech kategoriГ­ch

   spanilГЎ jГ­zda Hradcem KrГЎlovГ©

   atraktivnГ­ pЕ™ehlГ­dka nejosvД›tlenД›jЕЎГ­ch truckЕЇ

   vystoupenГ­ motocyklovГЅch kaskadГ©rЕЇ

   setkání vozidel Liaz – LIAZ fest

   pЕ™edvedenГ­ vojenskГ© techniky a veterГЎnЕЇ

   vГЅstavnГ­ expozice nГЎkladnГ­ch vozidel, pЕ™Г­sluЕЎenstvГ­, nГЎhradnГ­ch dГ­lЕЇ a doplЕ€kЕЇ

   pЕ™edvГЎdД›cГ­ jГ­zdy Tatry Jamal EVO z tГЅmu ДЊeskoslovenskГЅ otosport

   Večerní koncert – Walda & Gang, New Age of SMOKIE, Teplá Buchta

   mnoЕѕstvГ­ atrakcГ­, zГЎbavnГ­ park a soutД›Еѕe pro dД›ti

   doprovodné soutěže pro diváky; koulení pneumatikou, hod heverem…

   NeopakovatelnГЅ vГ­kend na zГЎvД›r letnГ­ sezony. PЕ™ijДЏte navЕЎtГ­vit letoЕЎnГ­ jiЕѕ ЕЎestГЅ roДЌnГ­k nejvД›tЕЎГ­ akce svГ©ho druhu ve stЕ™ednГ­ EvropД›. ZaЕѕГ­t atmosfГ©ru mezi 500 naleЕЎtД›nГЅmi kamiony. ZblГ­zka prohlГ©dnout na 20 klasickГЅch americkГЅch truckЕЇ i z NД›mecka a NizozemГ­.

   dД›ti 7- 15 let, ZTP – 70,- KДЌ

   do 6 let zdarma

   Permanentka – pГЎtek aЕѕ nedД›le : – 270,-KДЌ

   • vГ­ce informacГ­:www.truckfest.cz

   XXL Mejdan

   • pГЎtek 8.9. 2006 – Unico ME Club [TP] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: DJ Kaktus
   • vГ­ce informacГ­:www.unicomeclub.cz

   SunShine Live

   • pГЎtek 8.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 80 KДЌ
   • hraje: Michael C, Djane Alisha, Resident Dj-Mike a Novys
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz

   Brunetky Free

   • pГЎtek 8.9. 2006 – neXo [TP] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 49 KДЌ
   • hraje: DJay-J

   Semtex Culture 2006

   • pГЎtek 8.9. 2006 od 20:00 – MariГЎnskГ© ГєdolГ­ [BM] – trvalГЅ odkaz

   kapely: Erektus Stage: Rytmus (SK), PSH, Indy&Wich, Pio Squad, The Regime (USA, UK), Prago Union, Tafrob, DJ Opia, Idea&Fatte, Apoka, Freestyle battle: Strapo, Rest, Riva, Pan Chalan

   DJs: Semtex Arena: Saku, Kaplick, Philip TBC, Inspiral X62, Elvis, Ghonzales, Brada, Stanzim, Babe LN, Gabana, Kato feat. MC Tweety Twizta, X Morph feat. MC Lobotomia

   • vstup: 330 KДЌ 1 den / 415 KДЌ 2 dny (do konce srpna)
   • hraje: indy a wich, PU, Mig21 .
   • vГ­ce informacГ­:www.semtexculture.cz

   ЕЅelwa Largo Afro Tuc Mix

   • pГЎtek 8.9. 2006 od 21:00 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma

   Dirty Dancing

   • pГЎtek 8.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Tommy Rogers & Peet, Alee
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   sobota 9.zГЎЕ™Г­ 2006

   Truck Fest 2006

   • sobota 9.9. 2006 – LetiЕЎtД› [HK] – trvalГЅ odkaz

   OMV sprint truckЕЇ na 220 metrЕЇ

   TEXACO jГ­zda zruДЌnosti

   nejvД›tЕЎГ­ setkГЎnГ­ americkГЅch truckЕЇ ve stЕ™ednГ­ EvropД›

   Peter Verhoyen (NL) a jeho US truck Peterbilt s novГЅm tryskovГЅm motorem

   finГЎle a vyhlГЎЕЎenГ­ vГ­tД›zЕЇ seriГЎlu KrГЎl stЕ™edoevropskГЅch truckerЕЇ (SK,HU,PL,CZ)

   soutД›Еѕ o nejhezДЌГ­ truck ve ДЌtyЕ™ech kategoriГ­ch

   spanilГЎ jГ­zda Hradcem KrГЎlovГ©

   atraktivnГ­ pЕ™ehlГ­dka nejosvД›tlenД›jЕЎГ­ch truckЕЇ

   vystoupenГ­ motocyklovГЅch kaskadГ©rЕЇ

   setkání vozidel Liaz – LIAZ fest

   pЕ™edvedenГ­ vojenskГ© techniky a veterГЎnЕЇ

   vГЅstavnГ­ expozice nГЎkladnГ­ch vozidel, pЕ™Г­sluЕЎenstvГ­, nГЎhradnГ­ch dГ­lЕЇ a doplЕ€kЕЇ

   pЕ™edvГЎdД›cГ­ jГ­zdy Tatry Jamal EVO z tГЅmu ДЊeskoslovenskГЅ otosport

   Večerní koncert – Walda & Gang, New Age of SMOKIE, Teplá Buchta

   mnoЕѕstvГ­ atrakcГ­, zГЎbavnГ­ park a soutД›Еѕe pro dД›ti

   doprovodné soutěže pro diváky; koulení pneumatikou, hod heverem…

   NeopakovatelnГЅ vГ­kend na zГЎvД›r letnГ­ sezony. PЕ™ijДЏte navЕЎtГ­vit letoЕЎnГ­ jiЕѕ ЕЎestГЅ roДЌnГ­k nejvД›tЕЎГ­ akce svГ©ho druhu ve stЕ™ednГ­ EvropД›. ZaЕѕГ­t atmosfГ©ru mezi 500 naleЕЎtД›nГЅmi kamiony. ZblГ­zka prohlГ©dnout na 20 klasickГЅch americkГЅch truckЕЇ i z NД›mecka a NizozemГ­.

   dД›ti 7- 15 let, ZTP – 70,- KДЌ

   do 6 let zdarma

   Permanentka – pГЎtek aЕѕ nedД›le : – 270,-KДЌ

   • vГ­ce informacГ­:www.truckfest.cz

   Sunny (VV2) a jejГ­ Fire show

   • sobota 9.9. 2006 – Unico ME Club [TP] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: DJay-J
   • vГ­ce informacГ­:www.unicomeclub.cz

   Wella Hair Show

   • sobota 9.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 80 KДЌ
   • hraje: Resident Dj-Mike a Novys
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz

   ДЊtyЕ™i litrГЎnky // Showman contest

   • sobota 9.9. 2006 – neXo [TP] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 59 KДЌ
   • hraje: DJ Bat (Danceradio.cz DJ)

   Brian’s original Olympia party

   • sobota 9.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Brian (www.djbrian.cz), Hector Lopez (Spain), Loutka, Eagle, T.T., Louis de Liberte
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz
   • sobota 9.9. 2006 od 22:00 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma

   nedД›le 10.zГЎЕ™Г­ 2006

   Truck Fest 2006

   • nedД›le 10.9. 2006 – LetiЕЎtД› [HK] – trvalГЅ odkaz

   OMV sprint truckЕЇ na 220 metrЕЇ

   TEXACO jГ­zda zruДЌnosti

   nejvД›tЕЎГ­ setkГЎnГ­ americkГЅch truckЕЇ ve stЕ™ednГ­ EvropД›

   Peter Verhoyen (NL) a jeho US truck Peterbilt s novГЅm tryskovГЅm motorem

   finГЎle a vyhlГЎЕЎenГ­ vГ­tД›zЕЇ seriГЎlu KrГЎl stЕ™edoevropskГЅch truckerЕЇ (SK,HU,PL,CZ)

   soutД›Еѕ o nejhezДЌГ­ truck ve ДЌtyЕ™ech kategoriГ­ch

   spanilГЎ jГ­zda Hradcem KrГЎlovГ©

   atraktivnГ­ pЕ™ehlГ­dka nejosvД›tlenД›jЕЎГ­ch truckЕЇ

   vystoupenГ­ motocyklovГЅch kaskadГ©rЕЇ

   setkání vozidel Liaz – LIAZ fest

   pЕ™edvedenГ­ vojenskГ© techniky a veterГЎnЕЇ

   vГЅstavnГ­ expozice nГЎkladnГ­ch vozidel, pЕ™Г­sluЕЎenstvГ­, nГЎhradnГ­ch dГ­lЕЇ a doplЕ€kЕЇ

   pЕ™edvГЎdД›cГ­ jГ­zdy Tatry Jamal EVO z tГЅmu ДЊeskoslovenskГЅ otosport

   Večerní koncert – Walda & Gang, New Age of SMOKIE, Teplá Buchta

   mnoЕѕstvГ­ atrakcГ­, zГЎbavnГ­ park a soutД›Еѕe pro dД›ti

   doprovodné soutěže pro diváky; koulení pneumatikou, hod heverem…

   NeopakovatelnГЅ vГ­kend na zГЎvД›r letnГ­ sezony. PЕ™ijДЏte navЕЎtГ­vit letoЕЎnГ­ jiЕѕ ЕЎestГЅ roДЌnГ­k nejvД›tЕЎГ­ akce svГ©ho druhu ve stЕ™ednГ­ EvropД›. ZaЕѕГ­t atmosfГ©ru mezi 500 naleЕЎtД›nГЅmi kamiony. ZblГ­zka prohlГ©dnout na 20 klasickГЅch americkГЅch truckЕЇ i z NД›mecka a NizozemГ­.

   dД›ti 7- 15 let, ZTP – 70,- KДЌ

   do 6 let zdarma

   Permanentka – pГЎtek aЕѕ nedД›le : – 270,-KДЌ

   • vГ­ce informacГ­:www.truckfest.cz

   pondД›lГ­ 11.zГЎЕ™Г­ 2006

   • pondД›lГ­ 11.9. 2006 od 21:00 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma
   • hraje: Mike a Novys
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz

   ГєterГЅ 12.zГЎЕ™Г­ 2006

   New Collection party

   • ГєterГЅ 12.9. 2006 od 22:00 – Klub 01 [A] – trvalГЅ odkaz

   NEW COLLECTION PARTY

   PЕ™ijemnГ© posezenГ­, vГЅbornГЎ hudba od mladГЅch talentovanГЅch djs

   a nГ­zkГ© ceny alkoholickГЅch nГЎpojЕЇ, co vГ­c si pЕ™ГЎt? TakЕѕe v pГЎtek na JedniДЌce :))

   New Collection party

   • vstup: zdarma

   stЕ™eda 13.zГЎЕ™Г­ 2006

   Dancing party

   • stЕ™eda 13.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz
   • stЕ™eda 13.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Dj SkГЎla
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   ДЌtvrtek 14.zГЎЕ™Г­ 2006

   Look of the East

   • ДЌtvrtek 14.9. 2006 od 20:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: The Kaos Boys (www.lucaso-uwa.dj), Skala, Vectif, Tvyks
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   Circus Bonzini Cup

   • ДЌtvrtek 14.9. 2006 od 20:00 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma

   pГЎtek 15.zГЎЕ™Г­ 2006

   Up and Down Dj Battle Volume III

   • pГЎtek 15.9. 2006 – Unico ME Club [TP] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: DJ Kaktus vs. DJ Zed
   • vГ­ce informacГ­:www.unicomeclub.cz

   Duplex Most Opening Party

   • pГЎtek 15.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 80 KДЌ
   • hraje: Dj Marcoos Cooper, The Kaos Boys, Resident DJ-Mike and Novys
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz

   Slet neXГЎkЕЇ

   • pГЎtek 15.9. 2006 – neXo [TP] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 49 KДЌ
   • hraje: DJ VengroЕЎ

   Tupac Shakur – Rest in Peace

   • pГЎtek 15.9. 2006 od 20:00 – Restaurace na DД›dinД› (Е molГ­kova 5) [PH] – trvalГЅ odkaz

   Projekce:Tupac & Snoop Dogg – Live at House of Blues

   Tupac – Resurrection (dokument)

   • vstup: zdarma
   • hraje: none

   Dirty Dancing

   • pГЎtek 15.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Tommy Rogers & Peet, Eagle
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   BASIC 001 feat DVOIKA TROIKA

   • pГЎtek 15.9. 2006 od 22:00 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 50KДЌ/holky zdarma

   sobota 16.zГЎЕ™Г­ 2006

   Vrak Dance PГЎrty aneb Finlandia Night

   • sobota 16.9. 2006 – Vrak Beach Bar [UL] – trvalГЅ odkaz

   INFINITY nevystoupГ­, organizГЎtor provedl zmД›nu a neohlГЎsil nГЎm jГ­. Infinity tedy mЕЇЕѕete slyЕЎet tento den na koncertu v OstravД›.

   DД›kujeme za pochopenГ­.

   • vГ­ce informacГ­:www.dreamproduction.cz

   CeskeParty.cz – Birthday Night

   • sobota 16.9. 2006 – Imperium Musicland [LN] – trvalГЅ odkaz

   PЕ™ijДЏte oslavit spoleДЌnД› s nГЎmi rok naЕЎeho pЕЇsobenГ­! NarozeninovГЎ pГЎrty probД›hne jiЕѕ v sobotu 16tГ©ho zГЎЕ™Г­ v nejvД›tЕЎГ­m LounskГ©m

   klubu – Imperium. Prostor byl vybrГЎn kvЕЇli interiГ©rЕЇm pЕ™esnД› vhodnГЅm pro tuto akci a tak se mЕЇЕѕete tД›ЕЎit na dvД› Stage obsazenГ© sedmy DjВґs, jejichЕѕ jmГ©na vГЎm urДЌitД› nejsou neznГЎmГЎ.

   Na Trance Stage vГЎs pЕ™ivГ­tajГ­ trance postavy ДЌeskГ© scГ©ny jako jsou Dj Ludweek, Dolphin & Sally J a Thomas Coastline.

   • vГ­ce informacГ­:www.ceskeparty.cz

   Dirty Dancing

   • sobota 16.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 80 KДЌ
   • hraje: Dj Peet, Resident Dj-Mike a Novys
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz

   LГ­bГ­mseTi party time

   • sobota 16.9. 2006 – Unico ME Club [TP] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: DJ Richie a LГ­bГ­mseti DJs
   • vГ­ce informacГ­:www.unicomeclub.cz

   Alexandrovci

   • sobota 16.9. 2006 – O2 ArГ©na [PH] – trvalГЅ odkaz

   Pojali jsme to jako dГЎrek, takЕѕe vstupenky se budou distribuovat zdarma. JedinГ©, co se musГ­ zaplatit, je manipulaДЌnГ­ poplatek jedna koruna, protoЕѕe nГЎЕЎ ГєДЌetnГ­ prodejnГ­ systГ©m to jinak neumГ­,” Е™ekl mluvДЌГ­ Sazky ZdenД›k Zikmund.

   PД›veckГЅ a taneДЌnГ­ soubor nД›kdejЕЎГ­ SovД›tskГ© armГЎdy zГ­skal jmГ©no podle skladatele a dirigenta Alexandra VasiljeviДЌe Alexandrova. Alexandrovci za bezmГЎla 80 let svГ© existence vystoupili jiЕѕ tГ©mД›Е™ ve stovce zemГ­ svД›ta. V ДЊesku zpГ­vali zatГ­m naposledy letos v kvД›tnu. V Sazka ArenД› se tentokrГЎt podle Zikmunda pЕ™edstavГ­ “v plnГ© palebnГ© sГ­le”, na pГіdiu se vystЕ™Г­dГЎ pЕ™es 120 umД›lcЕЇ, kteЕ™Г­ zazpГ­vajГ­ a zahrajГ­ ruskГ© hity jako Kalinka.

   • vstup: 1 KДЌ

   Flash Ball Light Night

   • sobota 16.9. 2006 – neXo [TP] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 59 KДЌ
   • hraje: DJay-J

   Finlandia + juice za 35,-!

   • sobota 16.9. 2006 – Freeland [LT] – trvalГЅ odkaz

   CannonBall 8000

   • sobota 16.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Madman, Skala, Marek ŘeЕ™icha
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   Reggae Open Night

   • sobota 16.9. 2006 od 22:00 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma

   Afterparty

   • sobota 16.9. 2006 od 5:00 do 13:00 – Studio 54 [PH] – trvalГЅ odkaz

   05:00 – 07:00 Madman

   07:00 – 09:00 Enrico

   09:00 – 11:00 Tommy Rogers

   11:00 – 13:00 Bon Finix

   • vГ­ce informacГ­:www.studio54.cz

   nedД›le 17.zГЎЕ™Г­ 2006

   Afterparty

   • nedД›le 17.9. 2006 od 5:00 do 13:00 – Studio 54 [PH] – trvalГЅ odkaz

   05:00 – 07:00 Paul Cocx

   07:00 – 09:00 MarcoS

   09:00 – 11:00 Marcus Cooper

   11:00 – 13:00 Adam Cloud

   • vГ­ce informacГ­:www.studio54.cz

   stЕ™eda 20.zГЎЕ™Г­ 2006

   Dancing party

   • stЕ™eda 20.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz
   • stЕ™eda 20.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Dj SkГЎla
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   Manual Bike Store Party

   • stЕ™eda 20.9. 2006 od 22:00 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma

   ДЌtvrtek 21.zГЎЕ™Г­ 2006

   Full House

   • ДЌtvrtek 21.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: The Kaos Boys (www.lucaso-uwa.dj), Skala, Lucca (Acapulco, Green Room Artist UK)
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   pГЎtek 22.zГЎЕ™Г­ 2006

   Stanton DJ Contest 2006

   • pГЎtek 22.9. 2006 – VГЅstaviЕЎtД› Praha [PH] – trvalГЅ odkaz

   Chcete se tohoto klГЎnГ­ zГєДЌastnit jako soutД›ЕѕГ­cГ­? NenГ­ nic jednoduЕЎЕЎГ­ho, neЕѕ navЕЎtГ­vit www.djcontest.cz kde se mЕЇЕѕete zaregistrovat a tГ­m se zaЕ™adit do djskГ©ho souboje o hodnotnГ© ceny. SoutД›Еѕ je rozdД›lena do dvou kategoriГ­, rozdД›lenГЅch podle hudebnГ­ch stylЕЇ V letoЕЎnГ­m roce se jednГЎ o styly TECHNO a DRUMВґNВґBASS. UzГЎvД›rka registracГ­ je 25. srpna 2006 a do kaЕѕdГ© kategorie se mЕЇЕѕe pЕ™ihlГЎsit maximГЎlnД› 10 zГЎjemcЕЇ, takЕѕe jak se Е™Г­kГЎ “Kdo dЕ™Г­v pЕ™ijde, ten dЕ™Г­v mele.“.

   BД›hem zГЎЕ™Г­ pak budou v praЕѕskГ©m klubu CZ Beat probГ­hat djskГЎ semifinГЎlovГЎ kola, rozdД›lenГЎ podle kategoriГ­, a kaЕѕdГЅ druhГЅ soutД›ЕѕГ­cГ­ postupuje do finГЎle, kterГ© se uskuteДЌnГ­ na konci zГЎЕ™Г­ v rГЎmci hudebnГ­ho veletrhu Muzika 2006. UЕѕij si boje o zlato, skvД›lou atmosfГ©ru a nastartuj svou djskou kariГ©ru na nД›kterГ©m z festivalЕЇ, tЕ™eba vedle svГ©ho oblГ­benГ©ho dje. NemusГ­ЕЎ bГЅt profГ­k ani protЕ™elГЅ DJ, prostД› si vД›Е™ a pЕ™ijДЏ si to vyzkouЕЎet naostro.

   Stanton DJ Contest je soutД›Еѕ ДЌeskГЅch nejen zaДЌГ­najГ­cГ­ch djs, poЕ™ГЎdanГЎ spoleДЌnostГ­ Stanton.. JednГЎ se o prezentaci soutД›ЕѕГ­cГ­ch djs pЕ™ed veЕ™ejnostГ­ a pЕ™ed odbornou porotou. CГ­lem Stanton DJ Contestu 2006, je dГЎt nejlepЕЎГ­m mladГЅm talentЕЇm moЕѕnost se zaЕ™adit mezi ДЌeskГ© elitnГ­ dje a umoЕѕnit jim se veЕ™ejnД› prezentovat.

   V kaЕѕdГ© kategorii bude soutД›Еѕit deset soutД›ЕѕГ­cГ­ch, kteЕ™Г­ se utkajГ­ v kvalifikaДЌnГ­m veДЌeru o postup do finГЎle. Z deseti bojovnГ­kЕЇ postoupГ­ do finГЎle pД›t nejlepЕЎГ­ch, kteЕ™Г­ tГ­m automaticky vyhrajГ­ slipmaty Pickering. Е ance postupu do finГЎle je tedy pro kaЕѕdГ©ho druhГ©ho. Ve finГЎle se pak ГєДЌastnГ­ci poperou o hodnotnГ© ceny od firmy Stanton, mediГЎlnГ­ promotion a ЕЎanci si zahrГЎt na prestiЕѕnГ­m ДЌeskГ©m hudebnГ­m festivalu.

   Stanton DJ Contest 2006

   • vГ­ce informacГ­:www.djcontest.cz
   • pГЎtek 22.9. 2006 od 20:00 – O2 ArГ©na [PH] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 990 KДЌ – 1590 KДЌ
   • hraje: Pearl Jam
   • vГ­ce informacГ­:www.pearljam.com

   Clinicum PГЎrty

   • pГЎtek 22.9. 2006 od 20:00 – Madona Music Bar [PH] – trvalГЅ odkaz

   NaЕЎe sexy sestЕ™iДЌky vГЎm zhotovГ­ i rentgen.

   • hraje: DJ Worvick
   • vГ­ce informacГ­:www.madona.cz

   Pink Stars No.2 – unisex&gay friendly Night

   • pГЎtek 22.9. 2006 od 21:00 – Celnice [PH] – trvalГЅ odkaz

   very SEXY dance models Popcornmachine

   Fresh fruits Hotprojections Sweet pinkMAN

   special pink dressfor bartenders, styling by DuЕЎan ChrГЎstek

   Very special price for Mojito and pinkwelcome drink

   • vstup: 21-23 hod. zdarma / po 23hod. 150 KДЌ
   • hraje: Dj Slavo, Dj Yarousch, Dj Souky

   Barbarossa (Jerry‘s resident night)

   • pГЎtek 22.9. 2006 od 21:00 do 6:00 – 7. Nebe [BM] – trvalГЅ odkaz

   HudbД› se vД›nuje jiЕѕ vГ­ce neЕѕ 10 let a po celГ©m svД›tД› (v poslednГ­ dobД› zvlГЎЕЎtД› v BrazГ­lii) sklГ­zГ­ obrovskГ© ГєspД›chy. V poДЌГЎtcГ­ch kariГ©ry se vД›noval pЕ™edevЕЎГ­m industrialu a EBM. InspirovГЎn kapelami jako Ministry, Front 242 ДЌi Skinny Puppy zaklГЎdГЎ poДЌГЎtkem 90.let svou vlastnГ­ skupinu. ДЊasem vЕЎak zaДЌГ­nГЎ jeho hudba stГЎle vГ­ce smД›Е™ovat do svД›ta elektronickГЅch nГЎstrojЕЇ. Kytaru a ЕѕivГ© bicГ­ mД›nГ­ za analogovГ© synthy a drum samplery. OvlivnД›n pЕ™edevЕЎГ­m psytrancem a po nД›kolika zГЎЕѕitcГ­ch na ilegГЎlnГ­ch parties takГ© technem, se zaДЌГ­nГЎ naplno vД›novat elektronickГ© taneДЌnГ­ hudbД›. Popularitu mezi party people v ДЊeskГ© republice zГ­skal Dirty Bass po svГ©m vystoupenГ­ na lednovГ©m Imperiu, kde pЕ™edvedly skvД›lГЅ live set.

   DalЕЎГ­m zahraniДЌnГ­m hostem bude tzv. ДЊernГЅ kЕЇЕ€ Barbarossy – DJ Vladimir VujichiДЌ. Na hlavnГ­ stage reprezentuje bГЅvalou Yugoslavii. Tento mladГЅ nadanГЅ muЕѕ (v “civilnГ­m ЕѕivotД›” magistr farmacie) patЕ™Г­ k DjЕЇm z BД›lehradskГ© crew Marka NastiДЌe a Deana MiliДЌeviДЌe. Vystupuje v clubech a na parties po celГ©m Srbsku, ДЊernГ© HoЕ™e a v zahraniДЌГ­ dokonce i na oficiГЎlnГ­ch afterparties skupin jako je Faithless!

   PozitivnГ­ energie ve svГЅch setech dosahuje hranГ­m na 3 gramofonech a uЕѕГ­vГЎnГ­m speciГЎlnГ­ch efektЕЇ, coЕѕ bД›hem vystoupenГ­ nabГ­zГ­ ЕЎirЕЎГ­ moЕѕnosti k experimentovГЎnГ­. Jeho set lze inЕѕenГЅrsky popsat jako “inteligentnГ­ techno s velkГЅm mnoЕѕstvГ­m breakЕЇ a pumping base-kick liniГ­, s obДЌas se objevujГ­cГ­mi prvky groovy electro-acidu“.

   Snad nikdo by nedokГЎzal udД›lat tak euforickou atmosfГ©ru neЕѕ resident tГ©to pГЎrty, DJ Jerry.

   ZaДЌГ­nal poЕ™ГЎdat nejvД›tЕЎГ­ brnД›nskou techno akci Apokalypsa, kterou nynГ­ ДЌekГЎ uЕѕ 24. pokraДЌovГЎnГ­ a jako DJ se tД›ЕЎГ­ stГЎle vД›tЕЎГ­mu ohlasu u party people. DГ­ky nabitГ©mu kalendГЎЕ™i kaЕѕdГЅ vГ­kend projezdГ­ stovky kilometrЕЇ po ДЊeskГ© a SlovenskГ© republice a takГ© v zahraniДЌГ­. HrГЎl snad ve vЕЎech velkГЅch, ale i malГЅch klubech a na velkГ© vД›tЕЎinД› vГЅznamnГЅch techno parties i klubovГЅch nocГ­.Jeho mixy vГЎs dokГЎЕѕou dostat do euforickГЅch chvil, kdy aЕѕ nevД›Е™Г­te, Еѕe je vЕЇbec moЕѕnГ© pЕ™edvГ©st nД›co takovГ©ho na gramofonech.Technika mixЕЇ dokazuje ЕЎpiДЌkovou a profesionГЎlnГ­ ГєroveЕ€ Jerryho hranГ­.

   Resident jednГ© z nejstarЕЎГ­ch a nejvД›tЕЎГ­ch slovenskГЅch clubovГЅch akcГ­ – seriГЎlu Doubledecker.

   ZaДЌal se naplno vД›novat hudbД› ve svГЅch 17 letech. Ve svГЅch poДЌГЎtcГ­ch se vД›noval pЕ™edevЕЎГ­m stylЕЇm dance, vocal house, ale i hip hopu ДЌi soulu. SouДЌasnГ© sety v podГЎnГ­ Dje Breetha se nesou ve znamenГ­ energie, tvrdГЅch basЕЇ a ostrosti.

   AktuГЎlnГ­ progress house sound prezentuje headliner druhГ© taneДЌnГ­ plochy, DJ a “objev roku” v Dance Awards 2004, Bon Finix pochГЎzejГ­cГ­ z Kypru. PatЕ™Г­ mezi hlavnГ­ rezident DJs klubu Mecca. Reprezentoval domГЎckГЅ klub mimo ДЊesko na minitour v prestiЕѕnГ­ch klubech Passage (Rakousko) a Bar Rouge (Е vГЅcarsko). Ze zaДЌГЎtku hrГЎl pouze progressive house, ale v souДЌasnosti hraje vЕЎe, co mГЎ pozitivnГ­ energii – od tribal housu aЕѕ po naЕЎlГЎplГЅ progressive. Bon Finix ve svГЅch setech rГЎd kombinuje rЕЇznГ© styly tak, aby byly barvitГ© a vГ­ce zajГ­mavГ© – tedy dД›lГЎ to, co je dnes pЕ™ijГ­mГЎno velmi pozitivnД› modernГ­m clubberem.

   • vstup: 99 KДЌ

   LГ­bim Se Ti PГЎrty

   • pГЎtek 22.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 80 KДЌ
   • hraje: Resident Dj-Mike a Novys
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz

   Peklo na zemi – Kaktus ГєtoДЌГ­ 🙂

   • pГЎtek 22.9. 2006 – Unico ME Club [TP] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: DJ Kaktus
   • vГ­ce informacГ­:www.unicomeclub.cz

   UpГ­Е™Г­ mejdan

   • pГЎtek 22.9. 2006 – neXo [TP] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 49 KДЌ
   • hraje: DJ Bat (Danceradio.cz DJ)

   Dirty Dancing

   • pГЎtek 22.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Tommy Rogers & Peet, 100UPA (7Nebe, Brno), DeMeDo feat HNZ
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   sobota 23.zГЎЕ™Г­ 2006

   Fresh sound…from Holland

   • sobota 23.9. 2006 – Unique Bratislava [**] – trvalГЅ odkaz

   Ak vГЎs bavia Dji a producenti, ktorГ­ hrajГє a tvoria nadupanГє hudbu plnГє energie, 4/4 rytmy alebo breakbeat, drsnГ© basovГ© linky a mnoho perkusiГ­, mГЎme nieДЌo pre vГЎs. Roky vydГЎval pod rГґznymi menami, nahral svetoznГЎme pecky “Solid Sessions – Janeiro“, alebo ГєchvatnГЅ materiГЎl SanProject. Teraz vЕЎak produkuje vyloЕѕene pod svojГ­m vlastnГЅm menom. Dj San.

   Hudba jeho znaДЌky znie z gramcov a CD kompilГЎciГ­ svetoznГЎmych Djov po celom svete, nech je to uЕѕ produkcia San, Solid Sessions ДЌi SanProject. Skladby Janeiro, Sunday a Mechanical People si vyslГєЕѕili trvalГ© miesto v kufroch a playlistoch tГЅch najslГЎvnejЕЎГ­ch Djov, ako je Sasha, John Digweed, Armin van Buuren, Paul van Dyk, Dave Seaman, Deep Dish, Ferry Corsten, Jimmy van M a mnoho inГЅch, jeho tracky zmixovali aj mnohГ­ svetovГ­ DJi, ako Armin van Buuren, Rui Da Silva, James Holden, Lemon 8, Marc et Claude nebo Alice Deejay.

   San mГЎ na konte aj prvГЅ vlastnГЅ sГіlovГЅ album, na ktorom predvГЎdza pestrГє paletu svojich hudobnГЅch a skladateДѕskГЅch schopnostГ­, jedineДЌnГЅ vkus, cit a dokonalГє vyzretosЕҐ. Zdatne a s ДѕahkosЕҐou kombinuje prvky breakbeatu, ambientu, techhousu, techna a to vЕЎetko s maximГЎlnou ДѕahkosЕҐou mieЕЎa s vplyvmi sГєДЌasnГ©ho tranceu. PochopiteДѕne, netrvalo dlho a hneДЏ niekoДѕko skladieb z tohto vГЅbornГ©ho albumu plnГ­ sety Johna Digweeda, Petea Tonga nebo Tima Maasa, ДЌi Paula Oakenfolda, ktorГ­ o Sanovi svorne tvrdia, Еѕe o Е€om sa eЕЎte veДѕa bude hovoriЕҐ.

   HistГіria DJa Sana je uДЌebnicovou ukГЎЕѕkou skvelГЅch schopnostГ­, techniky a istej dГЎvky ЕЎЕҐastia. VeДЏ komu z nastupujГєcej generГЎcie DJov sa podarГ­ byЕҐ hosЕҐom v show Johna Digweeda na Kiss FM??

   PrvГє rezidentГєru zГ­skal v amsterdamskom klube Kremlin a nГЎsledne aj v preslГЎvenom Q klube. Po roku stГЎle ГєspeЕЎnejЕЎieho hrania v tГЅchto kluboch sa rozhodol vstГєpiЕҐ do nekДѕudnГЅch vГґd medzinГЎrodnГ©ho DJingu a vyЕЎlo to. ZaДЌГ­nal v populГЎrnom klube Axis na Malte, nГЎdhernom a kvalitnom bukureЕЎЕҐskom KriЕЎtГЎly a dva mesiace pravidelne lietal hosЕҐovaЕҐ do Indie.

   San dnes patrГ­ na ЕЎpiДЌku svetovej DJskej produkcie. MГЎ excelentnГє techniku mixu, vГЅbornГ© skГєsenosti, vycibrenГЅ zmysel pre vГЅber a stavbu setu, dokГЎЕѕe zaujaЕҐ, upГєtaЕҐ a Гєplne dokonale pobaviЕҐ publikum, nech uЕѕ hrГЎ v klube, alebo na veДѕkej party.

   • vstup: 200 KДЌ do 24hod. / 250 KДЌ po 24hod.
   • hraje: Matthew Dekay, San /NL/, Dodo.man, Antena, Vik, David Drum and Fusion F /PL/
   • vГ­ce informacГ­:www.slovakiapromotion.com

   Stanton DJ Contest 2006

   • sobota 23.9. 2006 – VГЅstaviЕЎtД› Praha [PH] – trvalГЅ odkaz

   Chcete se tohoto klГЎnГ­ zГєДЌastnit jako soutД›ЕѕГ­cГ­? NenГ­ nic jednoduЕЎЕЎГ­ho, neЕѕ navЕЎtГ­vit www.djcontest.cz kde se mЕЇЕѕete zaregistrovat a tГ­m se zaЕ™adit do djskГ©ho souboje o hodnotnГ© ceny. SoutД›Еѕ je rozdД›lena do dvou kategoriГ­, rozdД›lenГЅch podle hudebnГ­ch stylЕЇ V letoЕЎnГ­m roce se jednГЎ o styly TECHNO a DRUMВґNВґBASS. UzГЎvД›rka registracГ­ je 25. srpna 2006 a do kaЕѕdГ© kategorie se mЕЇЕѕe pЕ™ihlГЎsit maximГЎlnД› 10 zГЎjemcЕЇ, takЕѕe jak se Е™Г­kГЎ “Kdo dЕ™Г­v pЕ™ijde, ten dЕ™Г­v mele.“.

   BД›hem zГЎЕ™Г­ pak budou v praЕѕskГ©m klubu CZ Beat probГ­hat djskГЎ semifinГЎlovГЎ kola, rozdД›lenГЎ podle kategoriГ­, a kaЕѕdГЅ druhГЅ soutД›ЕѕГ­cГ­ postupuje do finГЎle, kterГ© se uskuteДЌnГ­ na konci zГЎЕ™Г­ v rГЎmci hudebnГ­ho veletrhu Muzika 2006. UЕѕij si boje o zlato, skvД›lou atmosfГ©ru a nastartuj svou djskou kariГ©ru na nД›kterГ©m z festivalЕЇ, tЕ™eba vedle svГ©ho oblГ­benГ©ho dje. NemusГ­ЕЎ bГЅt profГ­k ani protЕ™elГЅ DJ, prostД› si vД›Е™ a pЕ™ijДЏ si to vyzkouЕЎet naostro.

   Stanton DJ Contest je soutД›Еѕ ДЌeskГЅch nejen zaДЌГ­najГ­cГ­ch djs, poЕ™ГЎdanГЎ spoleДЌnostГ­ Stanton.. JednГЎ se o prezentaci soutД›ЕѕГ­cГ­ch djs pЕ™ed veЕ™ejnostГ­ a pЕ™ed odbornou porotou. CГ­lem Stanton DJ Contestu 2006, je dГЎt nejlepЕЎГ­m mladГЅm talentЕЇm moЕѕnost se zaЕ™adit mezi ДЌeskГ© elitnГ­ dje a umoЕѕnit jim se veЕ™ejnД› prezentovat.

   V kaЕѕdГ© kategorii bude soutД›Еѕit deset soutД›ЕѕГ­cГ­ch, kteЕ™Г­ se utkajГ­ v kvalifikaДЌnГ­m veДЌeru o postup do finГЎle. Z deseti bojovnГ­kЕЇ postoupГ­ do finГЎle pД›t nejlepЕЎГ­ch, kteЕ™Г­ tГ­m automaticky vyhrajГ­ slipmaty Pickering. Е ance postupu do finГЎle je tedy pro kaЕѕdГ©ho druhГ©ho. Ve finГЎle se pak ГєДЌastnГ­ci poperou o hodnotnГ© ceny od firmy Stanton, mediГЎlnГ­ promotion a ЕЎanci si zahrГЎt na prestiЕѕnГ­m ДЌeskГ©m hudebnГ­m festivalu.

   Stanton DJ Contest 2006

   • vГ­ce informacГ­:www.djcontest.cz

   Pure House

   • sobota 23.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 80 KДЌ
   • hraje: Dj Loutka, Resident Dj-Mike a Novys
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz
   • sobota 23.9. 2006 – neXo [TP] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 59 KДЌ
   • hraje: DJ VengroЕЎ
   • sobota 23.9. 2006 od 20:00 – CafГ© bar Saturnin [UL] – trvalГЅ odkaz

   Jako vЕѕdy se kromД› poЕ™ГЎdnГ© porce melodickГ©ho a energickГ©ho progresive-/electro/tech-house mЕЇЕѕete tД›ЕЎit na ledovД› vychlazenГ© Kamikaze za nepЕ™ekonatelnou cenu!

   20:00 – 21:30 Marvando

   21:30 – 23:00 Luis Master

   23:00 – 00:30 Ludweek

   00:30 – 02:00 Yoop

   02:00 – 03:30 TomAngel

   • vstup: zdarma
   • hraje: Ludweek, Yoop, Luis Master, …
   • vГ­ce informacГ­:www.saturnin.info
   • sobota 23.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz

   Samotnou premiГ©ru chystГЎme tedy na 23.9. 2006 od 22.00 a to opД›t za ГєДЌasti ЕЎpiДЌky ДЌeskГ© taneДЌnГ­ scГ©ny. O zaДЌГЎtek se postarГЎ praЕѕskГЅ dj Adam Cloud a hned o pЕЇlnoci nastoupГ­ hlavnГ­ host veДЌera dj Orbith, kterГЅ mne velmi pozitivnД› pЕ™ekvapil, kdyЕѕ jsem s nГ­m hranГ­ domlouval. Podle nД›j je totiЕѕ Duplex v souДЌasnosti nejlepЕЎГ­m klubem v ДЊeskГ© Republice, je neskuteДЌnД› rГЎd Еѕe si v nД›m mЕЇЕѕe opД›t zahrГЎt a dokonce mne ЕѕГЎdal o co nejdelЕЎГ­ ДЌas na jeho hranГ­. DalЕЎГ­m headlinerem noci bude dj Chris Sadler znГЎmГЅ svГЅm pЕЇvodem v Anglii a dnes takГ© jedna z nejvД›tЕЎГ­ch hvД›zd ДЌeskГ© taneДЌnГ­ scГ©ny. ChybД›t nebude ani rezident party Steam a praЕѕskГЅ mejdanovГЅ krГЎl dj Pete Walk. PropagГЎtor energickГЅch houseovГЅch a v poslednГ­ dobД› i trochu tranceovГЅch hitovek.

   Jak jste na Steamu zvyklГ­ mГЎme pro vГЎs opД›t i exkluzivnГ­ hudebnГ­ specialitu a tou tentokrГЎt bude ping pong show dvojice Chris Sadler a Pete Walk. Oba majГ­ svЕЇj styl hranГ­ ale zГЎroveЕ€ i trochu nД›co spoleДЌnГ©ho a hudebnД› se k sobД› velmi hodГ­. HranГ­ takto ve dvojici je skuteДЌnД› exkluzivnГ­ a neopakovatelnou zГЎleЕѕitostГ­ a vД›Е™Г­me Еѕe vГЎs nadchne.

   Na zГЎvД›r tu mГЎm datum dalЕЎГ­ho dГ­lu mejdanu Steam a to magickГ© ДЌГ­slo 11.11.! JiЕѕ teДЏ na nД›m pracujeme a chystГЎme pЕ™ekvapenГ­ za pЕ™ekvapenГ­m!

   • hraje: Chris Sadler, Orbith, Pete Walk, .
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   Playgirls show

   • sobota 23.9. 2006 – Unico ME Club [TP] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: DJay-J
   • vГ­ce informacГ­:www.unicomeclub.cz

   BarcelГі Coctail party

   • sobota 23.9. 2006 – Freeland [LT] – trvalГЅ odkaz

   a jeЕЎtД› vyhrГЎt spoustu originГЎlnГ­ch vГЅher.

   Pro Sound SystГ©m

   • sobota 23.9. 2006 od 22:00 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 40 KДЌ

   Afterparty

   • sobota 23.9. 2006 od 5:00 do 13:00 – Studio 54 [PH] – trvalГЅ odkaz

   05:00 – 07:00 Pete Walk

   07:00 – 09:00 Enrico

   09:00 – 11:00 Eagle

   11:00 – 13:00 Hozzy

   • vГ­ce informacГ­:www.studio54.cz

   nedД›le 24.zГЎЕ™Г­ 2006

   Afterparty

   • nedД›le 24.9. 2006 od 5:00 do 13:00 – Studio 54 [PH] – trvalГЅ odkaz

   07:00 – 09:00 MarcoS

   09:00 – 11:00 Paul Cocx

   11:00 – 13:00 Raju

   • vГ­ce informacГ­:www.studio54.cz

   pondД›lГ­ 25.zГЎЕ™Г­ 2006

   • pondД›lГ­ 25.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Dj SkГЎla
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   ГєterГЅ 26.zГЎЕ™Г­ 2006

   VladimГ­r VГЎclavek – INGWE

   • ГєterГЅ 26.9. 2006 od 20:00 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 70 KДЌ

   stЕ™eda 27.zГЎЕ™Г­ 2006

   MД›sГ­c pЕ™ed – Neziskovky neziskovkГЎm

   • stЕ™eda 27.9. 2006 od 20:00 – Circus [UL] – trvalГЅ odkaz

   KlubovГЅ koncert Houby po tЕ™ech letech, pГ­snД› z novГ©ho alba. Jako speciГЎlnГ­ host vystoupГ­ ska/punkovГ­ polЕЎtГ­ Leniwiec.

   • vstup: 60KДЌ v pЕ™edprodeji/80KДЌ na mГ­stД›
   • hraje: Houba, Leniwiec
   • vГ­ce informacГ­:www.circus.cz

   Sound Of Ibiza e-motion

   • stЕ™eda 27.9. 2006 od 20:00 do 6:00 – 7. Nebe [BM] – trvalГЅ odkaz

   Menno de Jong – jako vlastnГ­k Intuition Recordings, souДЌasnД› na scГ©nД› vedoucГ­ spolehlivГ©ho tranceovГ©ho labelu, Menno reprezentuje jasnГЅ sound v rozmezГ­ od deep tranceu k uplifting a techtranceu. Mennova populГЎrnГ­ a celosvД›tovД› vysГ­lanГЎ Intuition Radio Show dosahuje tГЅdnД› poslechovosti desГ­tek tisГ­c posluchaДЌЕЇ, ale opravdovГЎ akce se odehrГЎvГЎ za gramofony. StГЎlГЅ ГєsmД›v, energickГЅ tanec, nepЕ™etrЕѕitГЅ kontakt s publikem a spojenГ­ lГЎsky pro kouzelnГ© melodie a nakopГЎvacГ­ taneДЌnГ­ beaty s pravou vГЎЕЎnГ­.

   UЕѕ ve 22 letech je MennЕЇv seznam mezinГЎrodnГ­ch vystoupenГ­ch vД›tЕЎГ­, neЕѕ kohokoli jinГ©ho v jeho letech, od Godskitchen a Gatecrasher ve VelkГ© BritГЎnii, The Love Parade v BerlГ­nД›, FFWD Heineken Dance Parade v Rotterdamu, Gaudi Arena v MoskvД›, Club Heaven v Los Angeles, WMC v Miami, ESP v Johannesburgu poДЌГ­naje a hranГ­m v Mexiku, Е panД›lsku, Francii, KanadД›, Polsku, MaДЏarsku, EgyptД›, Е vГ©dsku, Norsku, Finsku, Belgii a samozЕ™ejmД› Holandsku konДЌe. Je rezidentem ЕЎpiДЌkovГ©ho holandskГ©ho superklubu Astra stejnД› jako i jeho Intuition nocГ­.

   S tracky jako Tundra (pro jeho vlastnГ­ label Intuition), Guanxi (pro Anjunabeats), Majestic a Second Thoughts (pro Dedicated) a remixy pro Arminovo vlastnГ­ vydavatelstvГ­ Armind (Mark Otten – So Serene (Menno de Jong Remix), The Thrillseekers, Solar Stone, Jes Brieden a mnoho dalЕЎГ­ch se dostal do playlistЕЇ a kaЕѕdoroДЌnГ­ch hudebnГ­ch ЕѕebЕ™Г­ДЌkЕЇ jmen jako Tiesto, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, Ferry Corsten, Judge Jules.

   Menno de Jong po pГЎr letech tvrdГ© prГЎce dosГЎhl 201. pЕ™Г­ДЌky v 2005 DJ Mag Poll , 58. pЕ™Г­ДЌky v TranceAddict Top 100 a stejnД› tak jeho jmГ©no prudce stouplo na svД›tovГ© scГ©nД›. NezmeЕЎkejte jakoukoliv pЕ™Г­leЕѕitost vidД›t Mr. Intuition ЕѕivД› za gramofony. Menno je jeden z opravdovГЅch zГЎstupcЕЇ undergroundovГ© trance scГ©ny a ukazuje, jak moc krГЎsnГ© ty nejvГ­ce nepochopenГ© styly v taneДЌnГ­ hudbД› mohou skuteДЌnД› bГЅt.

   Jako tradiДЌnД› se na tГ©to Ibize ukГЎЕѕe tГ©Еѕ rezident e-motion Michael C. Co si pЕ™ipravГ­ tentokrГЎt, bude opravdu pЕ™ekvapenГ­. A jelikoЕѕ Sound of Ibiza patЕ™Г­ mezi jeho residentnГ­ noci, ДЌekejte opravdu speciГЎlnГ­ porci tГ© nejlepЕЎГ­ trance/progressive muziky. Lineup pЕ™ijede doplnit z Prahy Paul Andrews. Kdo uvГ­tГЎ publikum svГЅm setem hned z kraje pГЎrty? ДЊekejte tu nejaktuГЎlnД›jЕЎГ­ hudbu. Bude jГ­m spolupoЕ™adatel Sound of Ibiza a majitel vinylshopu Fatalrecords Radan Mach. Back 2 back show pЕ™edvedou residenti 7.Nebe a jejich stЕ™edeДЌnГ­ch nocГ­ stГЎle lepЕЎГ­cГ­ se Djs Stjopa a Libor ДЊada.

   Na druhГ© stagei se vГЎm pЕ™edstavГ­ DJs nejrЕЇznД›jЕЎГ­ch odnoЕѕГ­ elektronickГ© hudby. Z hlavnГ­ho mД›sta naЕЎГ­ republiky pЕ™ijede hned ДЌtveЕ™ice pГЎnЕЇ s kufry plnГЅmi zajГ­mavГ© muziky. Dj Tall mГ­chГЎ modernГ­ mutace jazzu, pro zlomenou rytmiku nejde daleko a zkuЕЎenostГ­ mГЎ na rozdГЎvГЎnГ­, ГєДЌast na Red Bull Music Academy nebo ЕЎpanД›lskГ©m Sonaru snad nepotЕ™ebujГ­ dalЕЎГ­ho komentГЎЕ™e. RBMA absolvoval i dalЕЎГ­ z lineupu – Dj Nailer, ten dorazГ­ i se svou drahou poloviДЌkou Djem Abu pЕ™edstavit projekt Machine Funck. O tД›ch vГЎm neЕ™eknu nic, jelikoЕѕ skladba setu zГЎleЕѕГ­ . kdo vГ­ na ДЌem 🙂 Pokud mГЎte rГЎdi breakbeat, electro a dalЕЎГ­ zpЕ™ГЎtelenГ© elektronickГ© praseДЌinky, myslГ­m, Еѕe neprohloupГ­te s nГЎvЕЎtД›vou jejich vystoupenГ­. PoslednГ­m ze zmГ­nД›nГ© ДЌtyЕ™ky je redaktor serveru techno.cz Dj Monotype. PЕ™edstavГ­ se nГЎm ve svГ© minimalovГ© podobД›, stejnД› jako prvnГ­ dГЎma ДЌeskГ©ho minimalu Clara Bailar v souboji s Romanem Pornim. Lineup doplnГ­ vЕѕdy dobЕ™e naladД›nГЅ chilloutovГЅ harcovnГ­k Peter Pea v “intro” setu a Click Joe s deskami v rozsahu minimal/deep/nujazz.

   trance stage: Menno de Jong (Intuition,Anjunabeats/NL), Kamil Polner (Armada/SK), Michael C, Paul Andrews, Stjopa vs. Libor ДЊada, Radan Mach

   minimal/house/break stage: Tall, Machine Funck (Nailer+Abu), Monotype, Click Joe, Clara Bailar vs. Romano Porni, Peter Pea

   • vstup: 130 KДЌ pЕ™edprodej
   • vГ­ce informacГ­:www.sound-of-ibiza.com

   Dancing party

   • stЕ™eda 27.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz

   @ll Stars Mejdlo

   • stЕ™eda 27.9. 2006 – Unico ME Club [TP] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: DJs: Peepa, Richie, Kaktus, TomAngel, DJay-J a Zed
   • vГ­ce informacГ­:www.unicomeclub.cz
   • stЕ™eda 27.9. 2006 – neXo [TP] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: zdarma
   • hraje: DJ Happy & DJ Holiday
   • stЕ™eda 27.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Dj SkГЎla
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   ДЌtvrtek 28.zГЎЕ™Г­ 2006

   Deep, Dark and Dirty

   • ДЌtvrtek 28.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz

   edition stimulate trance/minimal/house

   • vstup: S kartou klubu Duplex vstup zdarma
   • hraje: The Kaos Boys, Emjay /NL/, E-Lite
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   pГЎtek 29.zГЎЕ™Г­ 2006

   incREDible

   • pГЎtek 29.9. 2006 – PrЕЇmyslovГЅ palГЎc [PH] – trvalГЅ odkaz

   Na poslední zářijový víkend je připravena exkluzivní noc – INCREDIBLE. Těšit se můžete na nový koncept největší klubové party u nás. Nádherný prostor Průmyslového paláce na pražském Vystavišti se tak v pátek 29. září změní v exkluzivní super klub s atmosférou a zábavou, kterou jinde v Čechách nezažijete. Pravé křídlo paláce bude přetékat extravagancí, exkluzivními dekoracemi, bohatě zásobenými bary, a mnoha zónami určených k zábavě a relaxaci. Zkrátka INCREDIBLE NIGHT.

   Jak tomu bГЅvГЎ na parties United Music dobrГЅm zvykem, za djskГЅm pultem se pЕ™edstavГ­ celГЎ Е™ada hvД›zdnГЅch jmen.

   TД›ЕЎit se mЕЇЕѕete na oblГ­benou dvojici Layo & Bushwacka!, kteЕ™Г­ tentokrГЎt pЕ™ijГ­ЕѕdГ­ pЕ™edstavit svГ© novГ© album “Feels Closer” vychГЎzejГ­cГ­ na jejich slavnГ©m labelu Olmeto Records.

   DalЕЎГ­m INCREDIBLE headlinerem je nД›meckГЅ progressive houseovГЅ mГЎg Tom Novy. Autora mnoha veleГєspД›ЕЎnГЅch hitЕЇ, rezidenta klubu Space na Ibize jste takГ© mohli vГ­dat v nД›kolika televiznГ­ch show na MTV. Jako prvnГ­ nД›meckГЅ Dj namГ­chal kompilaci pro Ministry Of Sound, mГЎ vlastnГ­ rГЎdiovou show na Radio Energy. V prГЎvД› probГ­hajГ­cГ­m hlasovГЎnГ­ nД›meckГЅch Dancemusic awards byl vybrГЎn mezi ЕЎestici nejoblГ­benД›jЕЎГ­ch DjВґs. Tom Novy rovnД›Еѕ pЕ™ijede pЕ™edstavit jeho novГ© album “Superstar“, kterГ© vychГЎzГ­ koncem zГЎЕ™Г­.

   Velkou lahЕЇdkou bezpochyby bude legendГЎrnГ­ holandskГЅ houseovГЅ projekt HouseQuake, kterГЅ tvoЕ™Г­ DjovГ© Roog, Erick E a jejich MC Gee. Erick E je uznГЎvanГЅm holandskГЅm Djem a producentem. DJ Roog byl tЕ™ikrГЎt vyhlГЎЕЎen nejlepЕЎГ­m holandskГЅm houseovГЅm Djem. V loЕ€skГ©m roce vytvoЕ™ili projekt HouseQuake, kterГЅ nesmГ­ chybД›t na ЕѕГЎdnГ© tamnГ­ vД›tЕЎГ­ party ДЌi festivalu. PoslednГ­ velkГ© vystoupenГ­ bylo bezpochyby na Sensation White v Amsterdam ArГ©nД›, kde bavili ДЌtyЕ™icetitisГ­covГЅ dav nГЎvЕЎtД›vnГ­kЕЇ.

   PoslednГ­m zahraniДЌnГ­m hostem je Benjamin Bates. Tenhle sympatickГЅ holanДЏan patЕ™Г­ mezi novou generaci DjЕЇ, kteЕ™Г­ zaДЌГ­najГ­ dobГЅvat svД›t. Jeho kariГ©ra se zaДЌala budovat v okamЕѕiku, kdy mu nabГ­dl spoluprГЎci jeho dlouholetГЅ vzor Marco V. SpoleДЌnД› zaДЌali produkovat pod rЕЇznГЅmi pseudonymy, a nГЎslednД› vznikly jeho prvnГ­ skladby a autorskГ© album. Benjamin Bates pravidelnД› vystupuje na nejvД›tЕЎГ­ch holandskГЅch parties a festivalech. Po svГ© premiГ©Е™e na kvД›tnovГ© party Mxtronica se nynГ­ opД›t vracГ­ do PrЕЇmyslovГ©ho palГЎce.

   DomГЎcГ­ scГ©nu zastoupГ­ DjskГЎ dvojice The Kaos Boys, aka Lucky Lucaso & Uwa. Tito nepЕ™ehlГ©dnutelnГ­ rezidenti praЕѕskГ©ho klubu Duplex, kteЕ™Г­ jako jedni z mГЎla ДЌeskГЅch Djs vystupujГ­ pravidelnД› v zahraniДЌГ­, vГЎm pЕ™edvedou jejich pojetГ­ house music se stГЎle oblГ­bД›nД›jЕЎГ­mi prvky minimal.

   INCREDIBLE tak slibuje neuvД›Е™itelnГ© zГЎЕѕitky, atmosfГ©ru a super zaДЌГЎtek podzimnГ­ho party kalendГЎЕ™e.

   • vstup: 390 KДЌ do konce srpne / 900 KДЌ VIP
   • hraje: Layo & Bushwacka! (UK), Tom Novy (D), Housequake + MC Gee (NL), Benjamin Bates (NL), The Kaos Boys
   • vГ­ce informacГ­:www.incredible.cz

   Euphonic Night

   • pГЎtek 29.9. 2006 od 21:00 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz

   Ralph Kyau a Steven Moebius Albert, jak znД›jГ­ jejich obДЌanskГЎ jmГ©na, jsou zakladatelГ© ГєspД›ЕЎnГ©ho labelu Euphonic, kterГЅ je zdrojem tГ© nejkvalitnД›jЕЎГ­ tranceovГ© hudby. Jejich skladby “Outside”, “Save Me” and “Velvet Morning”a “Made Of Sun” se staly celosvД›tovГЅmi hity. MajГ­ na kontД› jiЕѕ svoje prvnГ­ debutovГ© album “Here We Are Now” a jejich poslednГ­ singl “Walk Down/Kiksu” je velmi hojnД› zaЕ™azovГЎn do playlistЕЇ tД›ch nejlepЕЎГ­ch svД›tovГЅch DJЕЇ jako TiГ«sto, Paul van Dyk a Armin van Buuren. www.kyauandalbert.com

   Ronny Neumann aka Ronski Speed je jednГ­m z nД›meckГЅch DJЕЇ, kterГЅ pomalu ale jistД› ЕЎlape na paty nД›meckГ©mu velikГЎnovi Paul van Dykovi. Svoje uznГЎnГ­ si zaslouЕѕil nejen dГ­ky skvД›lГ© skladbД› svГЅch setЕЇ, ale hlavnД› svoji hudebnГ­ produkcГ­. Jeho hity “E.O.S.”, “Iris”, “2Day E.P.”, “Asarja”, “Incognition”, “Follow You” a nespoДЌet remixЕЇ pro Armina van Buurena, Above & Beyond, Djku Tatanu ДЌi Solar Scape ho zaДЌlenili mezi producentskou elitu. Pokud se podГ­vГЎte do Ronskiho diГЎЕ™e, zjistГ­te, Еѕe Ronski je velmi zaneprГЎzdnД›nГЅ DJ, kterГЅ vystupuje po celГ©m svД›tД›. www.ronskispeed.de

   Za tři roky působení si vydobyl svými výkony spoustu ocenění a uznání nejen na české hudební scéně. Díky své vynikající technice mixování a osobitému vystupování získal v roce 2004 druhé místo v anketě Dance Awards v kategorii objev roku. O rok později se umístil již jako třetí v kategorii DJ roku. Může se pochlubit rezidentními nocemi Sunshine v klubech Duplex Praha a Duplex Most a Sound of Ibiza E-Motion v brněnském 7. Nebi. Má za sebou vystoupení jako headliner v exotické Číně, dále v Polsku, Německu a na Slovensku. Ne jednou si zahrál s kompletní světovou špičkou (Tiesto, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Ferry Corsten,….). www.djmichaelc.com

   Rough Muller je pЕ™edevЕЎГ­m vynikajГ­cГ­ producent. Do povД›domГ­ fanouЕЎkЕЇ se dostal svГЅm singlem “Glass Garden”, dalЕЎГ­ jeho singly “Second Sun”, “Protonic” a “Last Sunday” se jiЕѕ staly klubovГЅmi hity. Sonorous remixoval mnoho znГЎmГЅch jmen – SinГ©ad O’Connor, Mirco de Govia, Quivver, Above&Beyond – jejichЕѕ skladbГЎm dal vynikajГ­cГ­ progresivnГ­ nГЎdech. Sonorous je jednГ­m z mГЎla djЕЇ, kteЕ™Г­ vГ­, jak kombinovat groovy skladby s nГЎdhernГЅmi zvuky a melodiemi, kterГ© v klubu nenechajГ­ nikoho v klidu. www.sonorous.de

   Marc mГЎ na kontД› nД›kolik skvД›lГЅch singlЕЇ, z nichЕѕ singl “Hackin” se stal oficiГЎlnГ­ ДЌГЎstГ­ kompilace k legendГЎrnГ­ Love Parade v NД›mecku a Mexiku. Marc si na tГ© mexickГ© dokonce sГЎm zahrГЎl a to pЕ™ed 200 000 lidmi. Jeho poslednГ­ singl “Guarana“ byl po svГ©m vydГЎnГ­ velmi oblГ­benГЅ u Paul van Dyka a Markuse Schulze. www.euphonic.de

   21:00 – 22:00 DJ Mike – Euphonic Night Warm-up set

   22:00 – 23:30 Sonorous/Euphonic Germany

   23:30 – 01:00 Michael C/Sunshine CZ

   01:00 – 02:30 Kyau & Albert/Euphonic Germany

   02:30 – 04:00 Ronski Speed/Euphonic Germany

   04:00 – 05:30 Marc Marberg/Euphonic Germany

   • vstup: 80 KДЌ
   • hraje: Dj- Kyau vs. Albert, Ronski Speed, Sonorous, Mark Marberg, Michael C, Resident DJ-Mike and Novys
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz

   Disko Trisko

   • pГЎtek 29.9. 2006 – neXo [TP] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 49 KДЌ
   • hraje: DJ Happy & DJ Holiday

   ToaletnГ­ PГЎrty

   • pГЎtek 29.9. 2006 od 21:00 – Madona Music Bar [PH] – trvalГЅ odkaz

   SpeciГЎlnГ­ drinky podГЎvanГ© v noДЌnГ­ku.

   SoutД›Еѕ o nejЕѕГ­znivД›jЕЎГ­ hajzlbГЎbu.

   HlavnГ­ cena je XXL Cuba Libre.

   • vstup: zdarma do 22hod.
   • hraje: Dj RenГ©
   • vГ­ce informacГ­:www.madona.cz

   Dirty Dancing

   • pГЎtek 29.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Tommy Rogers & Peet, Candi
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   sobota 30.zГЎЕ™Г­ 2006

   Tiesto PГЎrty VI. // Euphoria Night

   • sobota 30.9. 2006 – neXo [TP] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 69 KДЌ
   • hraje: LayDee Jane, Thomas Coastline, Tomangel, Slippy, Happy

   Michael Burian

   • sobota 30.9. 2006 – Music Club JET [LT] – trvalГЅ odkaz

   22:00 – 0:30 Dj Lopez & Dj Bebee (Funky House, Latino)

   00:30 – 02:30 Michael Burian

   02:30 – 04:00 Dj Lucky (tance)

   04:00 – 06:00 Dj Richie (Studio 54)

   • vstup: 99 KДЌ
   • hraje: Michael Burian, Dj Lopez a Dj Richie
   • vГ­ce informacГ­:www.clubjet.cz

   Rendez-Vous

   • sobota 30.9. 2006 od 22:00 – Duplex [PH] – trvalГЅ odkaz

   Své umění vám předvede francouský dj Dan Marciano, který je jedním z nejžádanějších djů ve své zemi. Důkazem toho je i jeho pravidelný pořad na nejposlouchanějším tanečním rádiu – FG. Dj Radio (www.radiofg.com). A jak je již zvykem, za dj pultem ho podpoří stále oblíbenější dj Brian. Kombinace těchto dvou DJů zaručuje další výbornou party, takže neváhejte a domluvte si rendez-vous v Duplexu na sobotu 30.září a nebudete litovat.

   • hraje: Brian (www.djbrian.cz), Dan Marciano (www.danmarciano.com, Queen Club, Radio FG, FR)
   • vГ­ce informacГ­:www.duplex.cz

   Resident Night

   • sobota 30.9. 2006 – Duplex Most [MO] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 80 KДЌ
   • hraje: Resident Dj-Mike a Novys
   • vГ­ce informacГ­:www.duplexmost.cz

   DJs Rellik stip night

   • sobota 30.9. 2006 – ArГ©na Music Club [DC] – trvalГЅ odkaz
   • hraje: Dj Rellik

   RUM + COLA ZA 25,-!

   • sobota 30.9. 2006 – Freeland [LT] – trvalГЅ odkaz

   Dance Party Live

   • sobota 30.9. 2006 od 21:00 – KC Karlov [BN] – trvalГЅ odkaz

   CelГЅ veДЌer ve znamenГ­ dance & trance flГЎkЕЇ pod taktovkou vГЅbornГЅch moderГЎtorЕЇ internetovГ©ho Dance RГЎdia – Davida KubГ­ДЌka & Michala KrДЌmГЎЕ™e.

   • vstup: zdarma do 21:30 / 50 KДЌ po 21:30
   • hraje: David KubГ­ДЌek & Michal KrДЌmГЎЕ™
   • vГ­ce informacГ­:www.fajnparty.cz

   Trance and Progressive Night

   • sobota 30.9. 2006 od 21:00 do 05:00 – Disco Club Dransy [PH] – trvalГЅ odkaz
   • vstup: 50 KДЌ muЕѕi / Еѕeny zdarma
   • hraje: Ludweek, Paul andrews, Djdkdave

   Afterparty

   • sobota 30.9. 2006 od 5:00 do 13:00 – Studio 54 [PH] – trvalГЅ odkaz

   05:00 – 07:00 Texx

   07:00 – 09:00 Enrico

   09:00 – 11:00 Raju

   11:00 – 13:00 Eagle

   • vГ­ce informacГ­:www.studio54.cz

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

 • Leave a Reply