Tablety proti hubové infekci v prodeji (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Výrobky z řady Canesten GYN

Ačkoliv může vaginální kvasinkové onemocnění způsobovat jisté nepohodlí, dobrá zpráva je, že běžnou mykózu lze komfortně léčit naší nabídkou volně prodejných léčivých přípravků. Nezapomeňte, že účinnějším způsobem léčby kvasinkové infekce je řešení vnitřních i vnějších příznaků zároveň. Níže uvádíme nabídku produktů, které vám pomohou dosáhnout obojího. O použití našich přípravků se poraďte se svým lékařem.

Zklidněte svědění a zbavte se kvasinkové infekce!

Canesten GYN Combi Pack

Canesten GYN Combi Pack představuje způsob léčby, který zmírní svědění a podráždění v intimních partiích a zároveň léčí kvasinkovou infekci přímo v pochvě. Je tedy vhodný ke kombinované léčbě vnitřních i vnějších projevů infekce. Balení obsahuje 1 vaginální tabletu s léčivou látkou klotrimazol, která léčí kvasinkovou infekci zevnitř, zatímco krém účinně zklidňuje podráždění vnějších intimních partií.

Tableta se jednoduše zavede do pochvy pomocí komfortního a hygienického aplikátoru. Krém je zároveň vhodný i k léčbě partnera.

Krém by se měl používat dvakrát nebo třikrát denně po dobu 1-2 týdnů, dokud symptomy úplně nezmizí.

Vždy dodržujte pokyny a doporučenou délku užívání přípravku, uvedené v příbalové informaci.

Canesten GYN 1 DEN

Canesten GYN 1 DEN je jednoduchou a komfortní léčbou kvasinkové infekce pomocí jediné vaginální tablety. Vaginální tableta obsahující léčivou látku klotrimazol, která účinkuje přímo na místě infekce (tedy v pochvě) a účinně Vás jí zbavuje. Tableta se zavede jednorázově večer před spaním pomocí komfortního a hygienického aplikátoru.

Vždy dodržujte pokyny a doporučenou délku užívání přípravku, uvedené v příbalové informaci.

Canesten GYN 6 DNÍ

Canesten GYN 6 DNÍ je vhodný pro ženy, které preferují kontinuální léčbu. Vaginální krém je dodáván s 6 aplikátory, které se velmi snadno používají po dobu 6 dní. Krém je vhodný pro vnější i vnitřní příznaky onemocnění. Je vhodný i k léčbě kandidové balanitidy u mužů.

Vždy dodržujte pokyny a doporučenou délku užívání přípravku, uvedené v příbalové informaci.

Kde koupit

Časté dotazy

Produkty Canesten GYN

ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI.

Přípravky Canesten GYN 1 den, Canesten GYN 6 dní a vaginální tableta přípravku Canesten GYN Combi Pack jsou léčivé přípravky k vaginálnímu použití. Krém přípravku Canesten GYN Combi Pack je léčivý přípravek k vnějšímu použití. Obsahují léčivou látku clotrimazolum. Canesten Intim Gel je kosmetický přípravek a nenahrazuje léčbu. Canestest a Canesbalance jsou zdravotnické prostředky.

Nizoral generikum

Podávány orálně tablety Nizoral mají systémový antifungální účinek. Jedná se o efektivní antimykotikum širokého spektra účinku, pro léčbu onemocnění vyvolaných kožními plísněmi a kvasinkami. V naší online lékárně je k prodeji tablety Nizoral generikum, které jsou plnohodnotnou náhradou originálního antimykotika Nizoral.

Nizoral je široce používán k léčbě microsporum, trichophyton, Tinea (epydermophytia) cruris, pityriasis versicolor, plísňové folikulitidy, chronické slizniční kandidózy (včetně moučnivky v ústech a v oblasti pohlavních orgánů), kožní kandidózy. Tablety Nizoral se používají také k léčbě systémových mykotických infekcí.

 • Nizoral generikum 200 mg

Generický Nizoral koupit v ČR

Zde máte možnost tablety Nizoral koupit v generické verzi, který se neliší od originálu v biologické dostupnosti a má stejné terapeutické účinky. Aktivní substance generického přípravku Nizoral je ketokonazol, antimykotikum proti kvasinkovým mikroorganismům a plísním. Každá tableta Nizoralu obsahuje 200mg ketokonazolu. Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, monohydrát laktózy, povidon, mikrokrystalická celulóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý a magnesium-stearát. Z trávicího ústrojí ketokonazol je rychle absorbován do krevního řečiště a distribuován v organismu. Ve velkých koncentracích se hromadí v kůži a nehtech.

K čemu se tablety Nizoral generikum používají?

Tablety Nizoral koupit (ketokonazol 200 mg) v ČR bez receptu, se používají k léčbě infekcí vlasů, kůže a sliznic způsobené kvasinkami a/nebo dermatofyty. Lék je účinný proti kvasinkám (např. rodu Candida), plísním, které způsobují kožní infekce a systémové plísňové infekce lidského těla:

Kontraindikace a kdo neměl by Nizoral koupit bez receptu

Vždy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat originální nebo generický Nizoral tablety 200 mg ketokonazol. Léčba antimykotikem Nizoral cena je kontraindikována u pacientů s přecitlivělostí na ketokonazol nebo kteroukoliv jinou složku tohoto přípravku; u pacientů s jaterními poruchami, Addisonovou chorobou.

Neužívejte tablety Nizoral, pokud užíváte léky: astemizol, bepridil, cisaprid, chinidin, disopyramid, dofetilid, domperidon, eplerenon, everolim, irinotekan, halofantrin, levacetylmethadol, lovastatin, mizolastin, nisoldipin, perorální midazolam, pimozid, sertindol, simvastatin, terfenadinu, triazolam a jiné. Protože účinná látka přípravku Nizoral cena ketokonazol vzájemně působí s mnoha léčivými přípravky, vždy informujte lékaře nebo lékárníka o všech léčích, které užíváte nebo jste užívali v nedávné době.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete užívat tablety Nizoral pro léčbu onemocnění vyvolaných kožními plísněmi a kvasinkami a poraďte se s lékařem.

Acyclovir generický

Acyclovir tablety (Acyklovir) se používají k léčbě infekcí způsobených různými typy herspes virů. Pomocí tohoto léku se dá vyléčit genitální herpes, pásový opar (Herpes zoster), plané neštovice, herpetická onemocnění očí a některé další nemoci. Přípravek Acyclovir, který můžete koupit bez receptu v naší lékárně, je nejúčinnější lék v boji proti oparům. Na této stránce online lékárny je k prodeji Acyclovir generický, který je plnohodnotnou náhradou originálního antivirotika na opary Acyclovir cena

 • Acyclovir generický 800 mg

Důležité: poraďte se s lékařem dříve, než začnete antivirotikum Acyklovir užívat.

Herpes nebo opar je infekční onemocnění způsobené virem herpes simplex. Nejpopulárnější lék na opar je antivirotikum Acyclovir zaměřený na inhibici aktivního rozmnožení nejen virů herpes, ale i jiných infekčních onemocnění. Navzdory tomu, že v moderní farmakologii existuje mnoho přípravků určených k léčbě oparů, většina lékařů stále dávají přednost léčivu Acyklovir. Tento lék se uvedl jako nejúčinnější řešení v boji proti virové infekci. Generický Acyclovir bez receptu prodej online

Koupit Acyclovir v ČR

Opar léčba by měla být provedena pod dohledem lékaře, který stanoví dávku tablet Acyclovir a režim podání. Obvykle příznaky oparu vymizí po několika dnech po léčbě tímto přípravkem, a mnozí pacienti přestávají užívat tento lék a ignorují pokyny lékaře. V tomto případě je léčba považována za nedokončenou a to zvyšuje riziko relapsu.

Acyclovir se předepisuje při výskytu prvních příznaku onemocnění:

– léčba primárních a recidivujících infekcí kůže a sliznic způsobené virem herpes simplex, např. genitální herpes a opar na rtu, včetně pacientů s oslabenou imunitou a po transplantaci orgánů;

– k léčbě herpetických infekcí vnitřních orgánů (encefalitida, zápal plic atd.);

– k léčbě herpetických infekcí u novorozenců;

– k léčbě herpetické oční choroby (herpetické keratitidy).

Kontraindikace tohoto léku na opary zahrnuje přecitlivělost na léčivo a kojení. Během těhotenství přípravek může být předepsán v případě, když předpokládaný přínos pro tělo ženy přesahuje potenciální riziko pro dítěte.

Neužívejte tento lék při závažných onemocněních ledvin s poruchou jejich funkcí.

Vždy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat Acyklovir tablety bez receptu.

Pokud lékař Vám předepsal lék na opary Acyclovir, můžete ho koupit u nás za příznivou cenu jako generický přípravek Acyclovir bez receptu. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete užívat tablety bez receptu Acyklovir generikum k léčbě infekcí způsobených různými typy herspes virů.

VERMOX 6X100MG Tablety

Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace

Informace o produktu

Příbalový leták

Příbalová informace: informace pro uživatele

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat

používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.

Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.

Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékaře, nebo lékárníka nebo zdravotní

Tento přípravek byl předepsán výhradně Vám. Nedávejte jej žádné další osobě. Mohl by jí

ublížit, a to i tehdy, má-li stejné známky onemocnění jako Vy.

Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři, nebo

lékárníkovi nebo zdravotní sestře. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích

účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4.

Co naleznete v této příbalové informaci

Co je Vermox a k čemu se používá

Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Vermox užívat

Jak se Vermox užívá

Možné nežádoucí účinky

Jak Vermox uchovávat

Obsah balení a další informace

Co je Vermox a k čemu se používá

Vermox je přípravek určený k léčbě napadení jedním nebo několika ze jmenovaných cizopasníků:

 roup dětský (Enterobius vermicularis);

 tenkohlavec bičíkový (Trichuris trichiura);

 škrkavka dětská (Ascaris lumbricoides);

 měchovci (Ancylostoma duodenale, Necator americanus);

 hádě střevní (Strongyloides stercoralis);

 tasemnice (Taenia spp.).

Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Vermox užívat

Neužívejte VERMOX jestliže jste alergický(á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku

přípravku (uvedenou v bodě 6).

Upozornění a opatření

mladší než 2 roky.

Další léčivé přípravky a Vermox

Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době

užíval(a), nebo které možná budete užívat.

V tomto případě je možné, že bude zapotřebí přizpůsobit dávkování přípravku Vermox.

Informujte svého lékaře, pokud užíváte metronidazol (lék určený proti infekcím způsobených

bakteriemi a prvoky), aby rozhodl, zda můžete užívat Vermox.

projímadel nejsou nutné.

Těhotenství, kojení a plodnost

Pokud jste těhotná nebo plánujete těhotenství, informujte svého lékaře, který rozhodne, zda

můžete užívat Vermox.

Jak se Vermox užívá

Vždy užívejte tento přípravek přesně podle pokynů svého lékaře. Pokud si nejste jistý(á), poraďte

se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Obvyklé dávkovací schéma

K úplnému potlačení infekce užijte po 2 a 4 týdnech opět 1 tabletu.

Je to nutné k úplnému zbavení se cizopasníka. První dávka ničí cizopasníky, avšak nikoli jejich

zárodky. Pokud léčbu nezopakujete, vylíhnou se ze zárodků noví cizopasníci, a tak může dojít

k opakovanému napadení.

Onemocnění tenkohlavcem bičíkovým, škrkavkami, měchovci nebo několika různými

Onemocnění háďaty nebo tasemnicemi

Děti od 2 roku: 1 tableta ráno a 1 tableta večer tři po sobě následující dny. Tablety mohou být

před podáním malým dětem rozdrceny.

Pokud jste užil (a) větší dávku, než jaká Vám byla předepsána, nebo pokud užíváte přípravek

Vermox dlouhodobě, mohou se objevit krevní, jaterní a ledvinové poruchy, které mohou být

závažné. Také se v některých případech může objevit padání vlasů, které je přechodné.

na zvracení, zvracení a průjem. V tomto případě se poraďte s lékařem, který Vám může doporučit

užít aktivní uhlí. To vstřebá Vermox, který je přítomný v žaludku.

Informace pro lékaře v případě předávkování

Specifické antidotum není k dispozici.

Možné nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí

vyskytnout u každého.

Časté nežádoucí účinky (postihují méně než 1 z 10 osob)

Méně časté nežádoucí účinky (postihují méně než 1 ze 100 osob)

­ nepříjemné pocity v oblasti břicha

Vzácné nežádoucí účinky (postihují 1 až 10 osob z 10 000)

­ padání vlasů, které je někdy přechodné

­ krevní a jaterní potíže

­ ledvinové obtíže se mohou objevit při dlouhodobém užívání přípravku Vermox v dávkách

podstatně vyšších než doporučených (mnohem vyšších než je obvykle předepisováno).

Jestliže se projeví některý z následující nežádoucích účinků, ihned vyhledejte lékaře:

– Vážné kožní potíže projevující se vyrážkou, puchýři na kůži nebo v ústech, očích nebo

v oblasti konečníku a genitálií, doprovázené horečkou.

– Reakce, která se může dostavit krátce po užití přípravku a je charakterizována kožní

vyrážkou, svěděním, dušností a/nebo otokem v obličeji.

– Vážné reakce přecitlivělosti, které se mohou objevit krátce po užití přípravku a jsou

charakterizovány kožní vyrážkou, svěděním, zčervenáním a potížemi s dýcháním společně

s dalšími možnými příznaky.

­ U dětí se mohou objevit křeče (záchvaty). O léčbě dětí mladších než 2 roky rozhoduje vždy

Hlášení nežádoucích účinků

lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny

v této příbalové informaci. Nežádoucí účinky můžete hlásit také přímo na adresu:

Státní ústav pro kontrolu léčiv

100 41 Praha 10

webové stránky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek.

Jak Vermox uchovávat

Uchovávejte při teplotě do 25 °C.

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti uvedené na krabičce za Použitelné

do. Doba použitelnosti se vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce.

lékárníka, jak naložit s přípravky, které již nepoužíváte. Tato opatření pomáhají chránit životní

Obsah balení a další informace

Co Vermox obsahuje

– Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylškrobu, mastek,

kukuřičný škrob, dihydrát sodné soli sacharinu, magnesium-stearát, hydrogenovaný

bavlníkový olej, pomerančové aroma, koloidní bezvodý oxid křemičitý, natrium-lauryl-sulfát,

oranžová žluť (E122).

Jak Vermox vypadá a co obsahuje toto balení

Me/100 na jedné straně a JANSSEN na druhé straně.

Držitel rozhodnutí o registraci

Lusomedicamenta Sociedade Técnica Farmaceutica, S.A., Queluz de Baixo, Portugalsko

Recenze produktu VERMOX 6X100MG Tablety

Diskuze k produktu VERMOX 6X100MG Tablety

Lékarna.cz, to je.

Mohlo by vás zajímat

Nejprodávanější značky

 • Přečtěte si

  Jak na psí blechy? A jak na klíšťata?

  Aby se z vašeho mazlíčka nestal bleší autobus, snažte se ho ochránit preventivně. Budete chránit i sebe. A nebojte, pomoc existuje, i když už jste nevítané hosty v srsti našli.… více

  Jak se správně odlíčit

  Určitě to znáte, jste unavená po vydařené party nebo prostě jen po náročném pracovním dni a už se vidíte v posteli. Na odličování a čištění pleti nemáte ani pomyšlení. Tyto denní… více

  Vyzkoušejte koloidní stříbro

  Zdravé vaření: Čokoládová pěna z avokáda

  Maliník obecný, dvojí radost pro naše tělo

  • 1. dubna 2018 Klub spáčů Lékárny.cz: Všechny barvy šumu až domů
  • 27. března 2018 Lékárna.cz obsadila 1. místo v soutěži Shop roku 2017 v kategorii Zdraví
  • 22. března 2018 Poraďte se s veterinářem
  • 19. března 2018 Lékárenská poradna slaví 1. narozeniny!
  • 16. února 2018 Nedostupná platba ČSOB

  Akční nabídka do vaší schránky

  Výhodné nabídky už nemusíte hledat

  Poradíme vám s výběrem léků

  Na dotazy k volbě léků, dávkování či kontraindikacím odpovídají naši lékárníci každý den on-line. Zeptejte se jich sami, nebo se podívejte na dotazy, které už zodpověděli.

  Poradíme vám s objednávkou

  Máte dotaz k objednávce, platbě či dostupnosti zboží? Děvčata ze zákaznického centra jsou připravena vám poradit na e-mailu i na telefonu.

  Může se vám hodit

  Jak u nás můžete platit

  Oveření internetové lékárny

  Užitečné informace

  Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni

  Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

  Než se dáme do chatování, přihlaste se prosím ke svému účtu na Lékárně.cz.

  Toto opatření jsme museli přijmout, abychom odradili různé vtipálky. Děkujeme za pochopení.

  Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni

  Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.

  Pro přidání recenze musíte být přihlášeni

  Pro přidání recenze musíte být přihlášeni.

  Děkujeme za přidání recenze

  Děkujeme, vaše recenze byla úspěšně přidána.

  Germitox Česká republika

  – Vyčistí parazity během 1 kůry díky taninům.

  – Zlepší vaše zdraví a chrání játra, střeva, žaludek a kůži před parazity.

  – Zlepšuje příznaky biodegradace ve střevech a díky genciopikrinu vypuzuje vyjíčka parazitů.

  Náhlý pocit slabosti těla, vzhledu bolesti hlavy, problémy s trávicím traktu nebo horečka může znamenat infekci poněkud nebezpečné. Velmi často se stává, tyto příznaky jsou v důsledku přítomnosti parazitů v těle. Moderní lékaři říkají, že v posledních několika letech se počet zaznamenaných případů lidských parazitárních infekcí roste exponenciálně. Téměř vědci najít nové druhy červů denně a snaží se vyvinout léky pro likvidaci a odstranění.

  Germitox přípravek proti parazitům – je nejnovější dietní vzorec, který má výrazný účinek proti parazitům a účinnosti více než 98% při léčbě tohoto onemocnění. Podle nejnovějších lékařských výzkumů, asi po 30 dnech každodenního používání těchto kapslí pacientům, kteří nejsou schopni zcela zbavit příznaků infekce, odstraňte živé parazity a jejich vajíčka a očistit tělo. Účinné látky, které jsou obsaženy v tomto přípravku pomáhají obnovit imunitní systém, ustoupit toxinů a normalizovat trávicí systém. Jemným projímavý účinek, kapsle Germitox proti parazitům vylučovat všechny zbytečné, a zabránit opětovnému napadení.

  Proč se musím bát parazity?

  Paraziti – je škodlivé mikroorganismy, které se živí na úkor těla jiného organismu. Nejčastěji parazitických virů a červů se objeví v tělech zvířat – koček, psů a tak dále. Ale pravděpodobnost nákazy člověka je velmi vysoká. Stačí mít kontakt s infikovaným zvířetem nebo osoby jíst neumytýma ovoce, nakažené maso nebo ryby a vejce červů dostat do těla.

  K dnešnímu dni více než 260 medicíny známé druhy parazitů, z nichž každý má své vlastní charakteristiky. Germitox čištění těla se ukázal jako vysoce účinný při léčbě všech známých druhů červů, a proto je jeho použití opodstatněné.

  Velkým nebezpečím parazitů, kteří zpočátku si nevšimnete, že je ve svém těle. Od okamžiku infekce až do prvního nepříjemné příznaky mohou trvat několik dní nebo dokonce několik měsíců. To je důvod, proč, i když teď už necítí žádné pocity, mohou být přítomny v těle parazitů.

  Chcete-li se jich zbavit bez vedlejších účinků a bez použití účinných léků, lékaři doporučují objednat Germitox. To je 100% přírodní produkt z organických rostlinných výtažků a stopových prvků. S pomocí jeho blahodárné vlastnosti, tyto kapsle vám pomůže rychle a bezpečně odstranit červy, čistí tělo a obnovit zdraví.

  Užitečné vlastnosti

  Značkové produkty značky Germitox Česká republika – patentovaný vzorec pro boj s parazity. Klinické studie provedené nezávislými odborníky, potvrdily pozitivní vliv pravidelné konzumaci těchto kapslí.

  S jejich pomocí můžete dosáhnout následující výsledky:

  • Při 100% zabít všechny druhy parazitů, červů, škodlivých bakterií a mikroorganismů v těle.

  • Provést úplné vyčištění organismu od vajíček červů a jejich odpad.

  • Obnova tkání, buněk a orgánů, které byly zasažené vitální aktivity červů.

  • Zvedněte ochrannou funkci imunitního systému, aby se zabránilo riziku opakované infekce.

  • Vyčistěte pokožku před zarudnutí, svědění a dalších nepříjemných příznaků, které byly způsobeny přítomností červů.

  Jak psát o Germitox recenze, jen několik dní poté, co začnete tyto tablety dojde ke značnému zlepšení zdravotního stavu a zvýšené fyzické aktivitě. Mnoho pacientů došlo ke zlepšení nálady, vymizení příznaků ospalosti a slabosti.

  Je důležité poznamenat, že složení kapslí žádné syntetické složky, žádné hormony, žádné chemikálie. Tento produkt je vyroben výhradně z přírodních rostlin a vitamíny, takže Germitox ve farmacii není určena k prodeji. Je možné objednat pouze na internetu, a to pouze na internetových stránkách oficiálního výrobce.

  Tento produkt je tak bezpečné, že jej lze použít i pro děti od 3 let s příznaky infekce. dospělý léčba kurzu je 30 dní. Jak jste se během této doby musí přijmout výrobku je 2 krát denně. Před použitím doporučujeme pečlivě přečíst návod, který se bude nacházet v balení s kapslí.

  Upozorňujeme, že na Germitox cena nižší než u konkurence. Ve stejné době, dostanete nejrychlejší a nejbezpečnější výsledky bez vedlejších účinků a žádné účinky na játra.

  Máte jedinečnou příležitost k Germitox koupit za dobrou cenu, aniž by opustil dům. Při objednání tohoto produktu na webových stránkách výrobce a dostat ji vydal na vaše dveře za několik dní.

  WALMARK Stopex 30 mg na suchý kašel 30 tablet

  Prodej výrobku skončil

  Produkt již není určen k prodeji na českém trhu

  Doporučené alternativní produkty

  WALMARK Stopex 30 mg na suchý kašel 30 tablet

  Podrobné informace

  Informace o produktu

  Stopex 30 mg tablety: dextromethorphani hydrobromidum monohydricum 15mg v 1 tabletě.

  PVC/PVDC/Al blistr, krabička.

  Velikost balení: 30 tablet.

  Charakteristika produktu + úvod do problematiky

  Akutní kašel je obvykle vyvolán infekcí horních nebo dolních cest dýchacích nebo může být způsoben i vdechnutím cizího tělíska (např. u malých dětí).

  Dlouhotrvající chronický kašel by měl být konzultován s lékařem, protože je nutné zjistit jeho příčinu.

  Při léčbě kašle je třeba dodržovat několik zásad:

  Antitusika jsou léky tlumící kašel. Neměly by být podávány současně s mukolytiky a expektorancii z důvodu rizika stagnace a hromadění hlenů v průduškách.

  Antitusika této skupiny působí na centrum pro kašel v mozkovém kmeni. Mají obvykle analgetický účinek, při jejich dlouhodobém užívání hrozí riziko vzniku závislosti. (Codein – pouze na předpis)

  Antitusika této skupiny působí především svým lokálně anestetickým účinkem, kterým ovlivňují dráždivé podněty z dýchacích cest. Jejich centrální působení je výrazně nižší než u antitusik kodeinového typu. Nemají analgetický účinek, po jejich podávání nebyl dosud popsán vznik závislosti.

  Stopex (dextromethorphani hydrobromidum)

  • Syntetické antitusikum kodeinového typu (má podobný účinek jako kodein) s velmi dobrou tolerancí.
  • Má centrální účinek na centrum kašle v prodloužené míše
  • zvyšuje práh dráždivosti dechového centra pro kašel
  • Antitusikum kodeinového typu s velmi dobrou tolerancí, které na rozdíl od kodeinu, nevyvolává zácpu, má minimální riziko závislosti a nehrozí u něj nebezpečí útlumu dechového centra.
  • Bezpečnost byla prověřena v průběhu více než 25 let užívání, konvenční farmakologické studie neodhalily žádné zvláštní riziko pro člověka
  • Má minimální sedativní účinek, ospalost vyvolává jen ojediněle
  • Farmakokinetika: Nástup účinku po perorálním podání je rychlý, do 30 minut, délka působení je 6 hodin.
  • Hypersenzitivita na léčivou látku dextromethorphan nebo na kteroukoli pomocnou látku přípravku Stopex.
  • Přípravek nesmí užívat pacienti s kašlem doprovázeným nadměrnou tvorbou hlenu, s rizikem rozvoje respiračního selhání, s poruchami jaterních funkcí nebo s průduškovým astmatem.
  • Současná léčba inhibitory MAO (a 2 týdny po jejím skončení).
  • Podávání dětem do 6-ti let.
  • Těžší jaterní onemocnění.

  Nežádoucí účinky jsou vzácné. Mohou se vyskytovat závratě, ospalost, gastrointestinální potíže, bronchospasmus a alergické kožní reakce.

  • 1 tableta přípravku Stopex 30 mg tablety každé 4 hodiny nebo 1 tableta přípravku Stopex 30 mg tablety každých 6 – 8 hodin.
  • Maximální denní dávka – 8 tablet přípravku Stopex 30 mg tablety nebo 4 tablety přípravku Stopex 30 mg tablety za den.

  Děti ve věku 6 – 12 let:

  • 1 tableta přípravku Stopex 30 mg tablety každých 6-8 hodin nebo 1 tableta přípravku Stopex 30 mg tablety každých 12 hodin.
  • Maximální denní dávka – 4 tablety přípravku Stopex 30 mg tablety nebo 2 tablety přípravku Stopex 30 mg tablety za den.

  Přípravek není hrazen z veřejného zdravotního pojištění a je volně prodejný bez receptu. Jeho orientační cena v lékárně je 95,- Kč.

  Příbalový leták

  Stopex 30 mg tablety tablety dextromethorphani hydrobromidum monohydricum

  Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se příznaky zhorší nebo se nezlepší během 7 dnů od začátku léčby u dospělých nebo 3 dnů od začátku léčby u dětí ve věku 6-12 let, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři.

  1. Co je Stopex a k čemu se užívá

  2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Stopex užívat

  1. CO JE STOPEX A K ČEMU SE POUŽÍVÁ

  Přípravek Stopex se užívá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle. Neúčinkuje proti bolesti a má jen minimálně zklidňující (tlumivý) účinek. Přípravek Stopex mohou užívat děti od 6 let a dospělí.

  2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE STOPEX UŽÍVAT

  Neužívejte Stopex jestliže jste přecitlivělý(á), alergický(á) na léčivou látku dextromethorphan nebo na kteroukoli pomocnou látku přípravku Stopex. Dále jestliže máte kašel s hojným odkašláváním hlenu, jestliže trpíte rizikem rozvoje selhání dýchacího systému ( dušnost, sípavé dýchání), jestliže máte průduškové astma, jestliže pro léčbu deprese užíváte antidepresiva ze skupiny inhibitorů monoaminooxidázy , (MAO) a 2 týdny po skončení této léčby, u dětí mladších 6-ti let, jestliže máte závažné onemocnění jater

  Jestliže trpíte jaterním onemocněním, můžete přípravek užívat pouze na základě výslovného doporučení lékaře

  Poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv léčivý přípravek. Přípravek Stopex neužívejte v posledních třech měsících těhotenství. O užívání přípravku v průběhu prvních šesti měsíců těhotenství se vždy poraďte s lékařem. Přípravek Stopex neužívejte během kojení.

  Přípravek Stopex může ovlivnit nepříznivě činnost vyžadující zvýšenou pozornost, koordinaci pohybů a rychlé rozhodování např. řízení motorových vozidel, obsluha strojů, práce ve výškách. Tuto činnost byste měl(a) vykonávat pouze na základě souhlasu lékaře.

  3. JAK SE STOPEX UŽÍVÁ

  • Dospělí a děti starší 12-ti let 1 tableta přípravku Stopex 30 mg tablety každých 6 – 8 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 tablety přípravku Stopex 30 mg tablety rovnoměrně rozdělených do 3-4 jednotlivých dávekBez porady s lékařem neužívejte déle než 7 dnů. Pokud se Vaše příznaky během této doby nezlepší nebo se naopak zhorší, navštivte svého lékaře.
  • Děti od 6-ti do 12-ti let 1 tableta přípravku Stopex 30 mg tablety každých 12 hodin. Maximální denní dávka jsou 2 tablety přípravku Stopex 30 mg tablety rovnoměrně rozdělených do 2 jednotlivých dávek. Bez porady s lékařem nepodávejte dítěti déle než 3 dny. Pokud se příznaky během této doby nezlepší nebo se naopak zhorší, navštivte lékaře.

  Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek je vhodné užívat po jídle. Tablety se zapíjí tekutinou (vodou, čajem, ovocnou šťávou apod.)Během léčby není vhodné pít alkoholické nápoje.

  Jestliže jste zapomněl(a) užít přípravek Stopex

  Pokud zapomenete užít (podat dítěti) dávku ve stanovenou dobu, vezměte ji (podejte ji dítěti) okamžitě, jakmile si vzpomenete, interval mezi dávkami ale nezkracujte a neměňte dávku (tj. nezvyšujte počet tablet).

  4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

  5. UCHOVÁVÁNÍ PŘÍPRAVKU STOPEX

  Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Tento léčivý přípravek nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchování. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny.

  6. DALŠÍ INFORMACE

  Stopex 30 mg tablety léčivou látkou je dextromethorphani hydrobromidum monohydricum 30 mg v jedné tabletě. Pomocnými látkami jsou magnesium-stearát, sodná sůl kroskarmelosy, mannitol, mikrokrystalická celulosa.

  Jak přípravek Stopex vypadá a co obsahuje toto balení

  Stopex 30 mg tablety bílá až téměř bílá, kulatá, plochá tableta se zkosenými hranami, s půlicí rýhou na jedné a s vyraženým označením D 30 na druhé straně. Půlicí rýha má pouze usnadnit dělení tablety pro snazší polykání, není určena k dělení dávky. Stopex: jedno balení obsahuje 30 tablet.

  WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika

  Tato příbalová informace byla naposledy schválena: 9.11.2011

  Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls145719/2011

  Recenze ( 3 )

  Recenze produktu WALMARK Stopex 30 mg na suchý kašel 30 tablet

  Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

  Veronika F.

  Ověřený zákazník

  malé tablety, dobře se polykají

  Diskuze k produktu WALMARK Stopex 30 mg na suchý kašel 30 tablet

  Zkušenosti uživatelů

  malé tablety, dobře se polykají

  Lékarna.cz, to je.

  Mohlo by vás zajímat

  Nejprodávanější značky

 • Přečtěte si

  Jak na psí blechy? A jak na klíšťata?

  Aby se z vašeho mazlíčka nestal bleší autobus, snažte se ho ochránit preventivně. Budete chránit i sebe. A nebojte, pomoc existuje, i když už jste nevítané hosty v srsti našli.… více

  Jak se správně odlíčit

  Určitě to znáte, jste unavená po vydařené party nebo prostě jen po náročném pracovním dni a už se vidíte v posteli. Na odličování a čištění pleti nemáte ani pomyšlení. Tyto denní… více

  Vyzkoušejte koloidní stříbro

  Zdravé vaření: Čokoládová pěna z avokáda

  Maliník obecný, dvojí radost pro naše tělo

  • 1. dubna 2018 Klub spáčů Lékárny.cz: Všechny barvy šumu až domů
  • 27. března 2018 Lékárna.cz obsadila 1. místo v soutěži Shop roku 2017 v kategorii Zdraví
  • 22. března 2018 Poraďte se s veterinářem
  • 19. března 2018 Lékárenská poradna slaví 1. narozeniny!
  • 16. února 2018 Nedostupná platba ČSOB

  Akční nabídka do vaší schránky

  Výhodné nabídky už nemusíte hledat

  Poradíme vám s výběrem léků

  Na dotazy k volbě léků, dávkování či kontraindikacím odpovídají naši lékárníci každý den on-line. Zeptejte se jich sami, nebo se podívejte na dotazy, které už zodpověděli.

  Poradíme vám s objednávkou

  Máte dotaz k objednávce, platbě či dostupnosti zboží? Děvčata ze zákaznického centra jsou připravena vám poradit na e-mailu i na telefonu.

  Může se vám hodit

  Jak u nás můžete platit

  Oveření internetové lékárny

  Užitečné informace

  Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni

  Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

  Než se dáme do chatování, přihlaste se prosím ke svému účtu na Lékárně.cz.

  Toto opatření jsme museli přijmout, abychom odradili různé vtipálky. Děkujeme za pochopení.

  Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni

  Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.

  Pro přidání recenze musíte být přihlášeni

  Pro přidání recenze musíte být přihlášeni.

  Děkujeme za přidání recenze

  Děkujeme, vaše recenze byla úspěšně přidána.

  Leave a Reply