Soda na pečení na houbovou infekci (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Jedlá soda: Kde všude může pomoci?

Pravděpodobně všichni máte doma sáček nebo krabici jedlé sody. Můžete jí využívat například k úklidu, různému čištění nebo taky v kosmetice. Věděli jste však, že jedlou sodu je možno používat také pro zdravotní účely. Může vám hodně pomoci a to nejen tehdy, kdy vás pálí žáha.

Jedlá soda jako lék

Jedlá soda je známá také jako hydrogenuhličitan sodný a jde o přirozenou látku vytvořenou vaším tělem. Pomáhá zamezovat tvorbě kyselin. K tomu dochází, protože každý systém v lidském těle musí udržovat specifickou hodnotu pro správnou pH funkci. Bikarbonát sodný je pro lidské tělo velmi prospěšný. Dříve, než budete využívat všechny výhody jedlé sody, vyzkoušejte jednoduchý test.

Ten zhodnotí hladinu kyseliny a to poté můžete využít pro další zdravotní účinky. Budete přesně vědět, jak jedlou sodu využít. Jde o jednoduchý test, který zhruba ukáže, jak na tom jste s kyselinou. Jak jej provést?

  • Smíchejte jednu čajovou lžičku jedlé sody s osmi uncemi studené vody. Toto vypijte ráno na lačný žaludek. Doporučujeme před tímto testem ani nepít. Tato kombinace ve vašem žaludku vytváří plynný oxid uhličitý, což způsobuje říhnutí.
  • Dejte si na tento test pár minut, protože chvíli trvá, než se plyn dostane do žaludku. Pokud si říhnete po dvou až třech minutách od konzumace, pak je hladina kyseliny v normě. Pokud je to dříve a opakovaně, naznačuje to nadbytek kyseliny v těle. Pokud se říhnutí neobjevuje ani po pěti minutách, pravděpodobně neprodukujete dostatek kyseliny.

Přinášíme vám sedm překvapujících výhod jedlé sody, je skvěle efektivní a velmi snadno se používá. I když je skvělá pro čištění domácnosti, může pomoci ve spoustě nemocí. Jedlá soda ovšem není vhodná pro všechny. Je dobré se o její konzumaci poradit s lékařem, zvláště pak všichni ti, kteří užívají nějaké léky na předpis, mladší děti 6 let a těhotné ženy. Kde všude pomáhá?

Neutralizuje žaludeční kyseliny

Soda na pečení je velmi dobrým alkalizačním činidlem, které neutralizuje přebytečnou kyselinu v žaludku a krvi. Pokud trpíte problémy se žaludkem po konzumaci kyselého nebo slaného jídla, pak vyzkoušejte tuto směs. ½ čajové lžičky jedlé sody (bez obsahu hliníku) a 1 sklenice vody. Chcete-li zjistit, zda tělo produkuje dostatečné množství žaludeční kyseliny, pak vyzkoušejte výše zmíněný test.

Pomůže uklidnit pálení žáhy

Při pálení žáhy se používá jedlá soda, tento postup známe všichni. Stačí smíchat ½ čajové lžičky jedlé sody s 8 uncemi studené vody a konzumovat tuto směs po kyselém jídle. Zajistěte, že nejméně hodinu po konzumaci budete odpočívat, nejlépe vleže. Ujistíte se tak, že se žaludeční kyselina nebude vracet do jícnu. Jednou z hlavních příčin pálení žáhy je nízká produkce žaludečních kyselin, proto vyzkoušejte výše zmíněný test.

Eliminujte infekci močových cest

Jedlá soda může přispívat ke snížení kyselosti vaší moči a to díky likvidaci kyselin, které na sebe navazují bakterie a způsobují tak infekci močových cest. Chcete-li jí využít, vypijte jednu čajovou lžičku jedlé sody, která je smíchaná s jednou sklenicí filtrované vody. Následně dbejte na správný pitný režim, díky čemuž odstraníte infekci.

Zmírňuje bolesti dny

Dna je vlastně zánětlivý stav, který je způsobený akumulací kyseliny močové ve vašich kloubech. Tuto kyselinu je možno neutralizovat tím, že jednou denně smícháte ve vysoké sklenici vody ½ čajové lžičky jedné sody (bez hliníku). Trpíte-li intenzivními bolestmi, smíchejte ve vodě jednu čajovou lžičku jedlé sody.

Zmírnění příznaků nachlazení a chřipky

Vzhledem k tomu, že jedlá soda je velmi alkalická, alkalizuje celý systém a pomáhá snižovat kyselost. Slouží k vyrovnání úrovně pH vašeho těla, neutralizuje jakékoliv kyselosti. To pomůže udržovat rovnováhu pH i ve vašem krevním řečišti. V článku Arm & Hammer Baking Soda Medical Uses, který byl publikován v roce 1924, se popisují klinické úspěchy s hydrogenuhličitanem sodným při léčbě nachlazení a chřipky. Podle Dr. Cheneyho hydrogenuhličitan sodný ve velkých dávkách ve většině případů pomáhá minimalizovat příznaky nachlazení a chřipky během 36 hodin. Vyzkoušejte ¼ čajové lžičky jedlé sody ve vysoké sklenici vody a popíjejte každé dvě hodiny a to až třikrát denně.

Nemoci ledvin

Jedním z hlavních důvodů, proč tělo produkuje hydrogenuhličitan sodný je, že chrání ledviny před poškozením kyselinami během trávení. Národní zdravotnický institut dokonce provedl experimenty, které ukazují, že dialýza ledvin s použitím hydrogenuhličitanu má víc regeneračních vlastností než standardní dialyzační ošetření. Studie provedená Royal Hospital in London dokázala, že bikarbonát má schopnost zpomalit průběh onemocnění ledvin.

Studie ukazují, že rakovinné buňky mají tendenci být zničeny v alkalickém prostředí. Proto se doporučuje konzumovat více alkalických potravin a to včetně konzumace jedlé sody. To může pomoci přeměnit kyselé tělo na alkalické.

Může se vám líbit

11 nejlepších tipů na hubnutí od lékařů

Velká tělesná hmotnost je problémem celé řady lidí po celém světě. Některým ubírá pouze na.

Jak odstranit pihy přírodní cestou

Příliš mnoho pih nebo-li hyperpigmentace je běžný a většinou neškodný jev. Způsobuje, že je určitá.

10 dobrých důvodů, proč pít pivo

Všichni víme, že alkoholické nápoje jsou velmi oblíbené a mnohdy si bez skleničky nedokážeme.

Zbavte se bakterií v ústech jednou provždy

Správná ústní hygiena je mnohem důležitější, než se na první pohled může zdát. Ovlivňuje totiž váš.

Citronový zelený čaj s kokosovým olejem pro hubnutí, prevenci.

Zelený čaj je jednou ze supersilných potravin, pomáhá vašemu zdraví a přináší řadu pozitivních.

Zde jsou důvody, proč se nemá chodit spát s mokrými vlasy

Ulehnout do postele s mokrými vlasy zabalenými v ručníku, nepředstavuje pro mnoho lidí žádný.

25 způsobů použití jedlé sody v domácnosti

Jedlá soda je úžasný prostředek, který by neměl chybět v žádné ekodomácnosti a vlastně ani v té konvenčnější a konvenční. Má totiž fantastické vlastnosti a jako bonus – nezatěžuje přírodu. Soda bicarbona – hydrogenuhličitan sodný – se po zahřátí rozkládá uhličitan sodný (soda na praní), vodu a oxid uhličitý.

Základní schopnosti sody bicarbony:

Uvolňuje v teple kysličník uhličitý – při pečení tím kypří těsto, a při posypání ohně ho tím dusí

Dezodorizace (neutralizuje pachy)

Čistění (jemné písek, který nepoškrábe a rozpouští mastnostu, pro větší efekt se může kombinovat s octem či kyselinou citronovou > šumění)

Kde všude můžeme sodu bicarbonu používat?

1. Součást kypřícího prášku do pečiva, v mnoha receptech se přidává ještě lžíce sody bicarbony k prdopeči

2. Vlastní domácí šumák (základní dělení: 2 díly cukru, 1,5 až 2 díly kyseliny citronové a 1 díl jedlé sody)

3. Zelenina neztratí při vaření svoji barvu, když do vody přidáte lžičku sody

Při namáčení luštěnin přidejte lžíci jedlé sody, luštěniny budou stravitelnější

4. Lžička sody přidaná do vody na mytí nádobí vše skvěle odmastí.

5. Kašičku z vody a sody můžete použít i při mytí smaltového nádobí místo písku, dobře odstraňuje i připáleniny.

6. Soda bicarbona s vodou ve formě kašičky skvěle čistí sklokeramickou varnou desku i klasický sporák, troubu a mikrovlnku – kašičku naneste, nechte působit cca 20 minut a otřete vlhkým hadříkem a osušte. Kašička zbaví povrch mastných starých skvrn i pachů.

7. Soda výborně pohlcuje pachy – do ledničky dejte misku se sodou, můžete ji nasypat i do koše (a pak i do popelnice u domu)

8. k odstranění pachů z koberce (od domácích mazlíčků či batolete v tréninku na nočník) stačí rozsypat sodu bicarbonu po koberci a pak vyluxovat – tím zároveň dezodorizujete i svůj vysavač

9. schopnosti pohlcovat pachy můžete využít i v autě při čištění interiéru (kdo vozí děti, ocení J ), pokud máte batole v ročníkovém tréninku, pak použijte i na odstranění pachu moči z počurané (a uschlé) autosedačky (ne vždy se dá potah v běžném provozu prát)

10. Soda odstaníní pach i z bot a botníku – nasypte přes noc do bot, do botníku dejte misku se sodou. Koupel ve vodě se sodou osvěží i nohy a pomáhá proti jejich zápachu.

11. Dá se použít i do šatních skříní na osvěžení prádla

12. Odpad ve dřezu vyčistíte tak, že zalijete půl šálku sody nasypané do odpadu horkou vodou. Nebo večer nasypate šálek sody, ráno nalijete šálek octa a pak následuje konvice horké vody – to je tvrdší způsob čištění.

13. Myčku vyčistí a zbaví pachů a mastnoty hrneček jedlé sody a program na oplach

14. Roztok jedlé sody a vody skvěle poslouží k čištění dětských hraček jako naprosto zdravotně nezávadný odmašťovač

15. Roztok vody a sody v rozprašovači může posloužit jako osvěžovač vzduchu v místnosti. Pokud přidáte i pár kapek esenciálního oleje, máte vonný sprej.

16. Jedlá soda – soda bicarbona – se dá používat i při praní, ačkoli tam doporučujeme používat rovnou uhličitan sodný (tedy sodu na praní).

17. Můžete ji použít i k namáčení prádla – tradičně plenek a utěrek – zajistí úžasnou čistotu. Pokud ji použijete k namáčení plen při skladování, eleminujete plenkový odér. Zápach při skladování plen starších batolat také odstraníte nasypání sody do skladovací nádoby (osvědčilo se mi dát sodu do malého látkového pytlíčku do kyble s plenkama).

18. Zápach z pračky odstraní půl hrnečku sody přidané do krátkého pracího programu.

19. Tradiční doporučení je použití sody bicarbony na bělení zubů – pozor ale na poškození skloviny! Soda bicarbona se použivá v receptech na domácí zubní pasty (např. směs sody a kokosového oleje)

20. Sodou si můžeme mýt vlasy (pro více rad hledejte na internetu „No Poo“ – základní recept je lžíce sody rozpuštěná ve vodě na omytí, odmaštění vlasů a pak oplach octovým roztokem – vlasy jsou čisté a lesklé)

21. Soda bicarbona neutralizuje pach potu, a dá se použít jako jemný deodorant – jako pudr ji naneseme do podpaží

22. Soda se používá i jako přísada do koupelí – změkčí kůži a látky se lépe vstřebávají

23. Říká se, že „smrdí jako pes“ – nebude, když na psa použijete jedlou sodu jako suchý šampon

24. Jedlá soda se používá i jako práškový hasicí prostředek – za tepla uvolněný kysličník uhličitý omezuje přístup kyslíku do plamene, a tím oheň dusí

25. Soda zklidní štípance – na hmyzí bodnutí naneseme kašičku ze sody a vody. Je to efektní a výrazně levnější, než Fenistil gel, při stejné účinnosti

Nejnovější příspěvky

  • Jak můžeme kombinovat SIO systémy 5.2.2018
  • Co je to PUL, Eco PUL a kde se vzal Air+ PUL 30.11.2017
  • Naskladněno zboží Majab – novinky 5.4.2017
  • *** VIDEO *** Jak sušit čtvercovky 2.4.2017
  • Nové vzory Ellas House 13.3.2017

Kompas v moři plínek

S námi se přestanete ve světě látkových plenek cítit ztraceni.

Přinášíme vám aktuální recenze,

videa, novinky ze světa látkovek.

E-book zdarma

VIDEOPREZENTACE

Autorský text. Nekopírovat bez souhlasu autora. Copyright 2005-2015 Ing. Markéta Bumbálková | Theme by Theme in Progress | Proudly powered by WordPress

Léčba rakoviny – javorový sirup + soda

Archiv příspěvků

Hlavní stránka diskuse Léčba rakoviny – javorový sirup + soda

Mám s touto přírodní léčbou zkušenost u vlastního syna a mé matky a pomáhá. skeptici až budete v zoufalé situaci – nikomu nepřeji, tak budete rádi, že alternativa existuje.

Mám s touto přírodní.

A není ti ani trochu stydno lhát?

A není ti ani trochu stydno.

Ouha, pan Savo je tady. Tak co hochu, pořád chlastáš Savo? A chutná?

Ty máš z toho oportunismu už pěkně vygumovanej mozek, co?

Dobrý den. Chěla bych se zeptat, jestli někdo neslyšel o přpravku z amazonských pralesů BIRM. Údajně má léčit i rakovinu. (birm.cz)

Dobrý den. Chěla bych se.

je to obyčejný podvod

Dobrý den. Chěla bych se.

je to obyčejný podvod

RAKOVINOVÁ BRZDA aneb ´alkalická bomba.´

Lze rakovinu a jiné nemoci vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato informace

probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem,

důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom.V rozhoru pro New York Times

„Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou

v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let a téměř polovina se

vyléčila“ říká dnes po svých zkušenostech s touto terapií Jim.

Kontroverzní lidový léčitel Jim Kelmunem

„Na celé boží Zemi neexistuje nádor, který by se nedal vyhladit trochou sody a javorového sirupu.“

Toto úžasné tvrzení pochází u úst kontroverzního lidového léčitele Jima Kelmuna. Tvrdí, že tento

jednoduchý podomácku připravený přípravek může zastavit nebo zvrátit růst smrtícího nádoru. A nejenom to.

Účinky této směsi, jsou i v jiných případech, více než udivující. Jeho pacienti na to přísahají a říkají o něm, že je

kouzelník. „Mne Dr. Jim vyléčil z rakoviny plic,“ říká farmář Ian Roadhouse. „Doktoři v nemocnici mi řekli, že jsem

ztracen a zbývá mi méně než šest měsíců. Ale tenhle léčitel mi dal svou směs a za pár měsíců bylo po rakovině.

Nenašli ji už ani pod rentgenem“.

Jim svou léčbu objevil náhodou v polovině minulého století. V jeho rodině řádila rakovina prsu. Měl pět

sester, z nichž čtyři na ni zemřely. Jenom ta jedna byla očividně v pořádku,

ačkoli i ona se bála smrtící diagnózy. Se zbývající sestrou začali pátrat, v čem je rozdíl.

Postupně dospěli k názoru, že musí jít o nějaký rozdíl v jídelníčku. Pak přišli na to, že

ráda mlsá javorový sirup s trochou jedlé sody.

Jim Kelmunem tehdy poprvé namíchal směs, kterou pak postupně podal více než 200 pacientům, které poslali

domů umřít s terminální fází rakoviny. Podle jeho tvrzení pak z těchto „beznadějných případů“ 185 žilo ještě

nejméně 15 let, a téměř polovina se úplně uzdravila. V kombinaci s jinými bezpečnými a efektivními léčbami, jako

transdermální magnéziovou terapií, jódem, vitamínem C, probiotiky a věcmi, jako je časté opalování, čistou

vodou a směsí zemin, lze očekávat, že poměr vyléčených bude ještě lepší.

Smíchejte jeden díl jedlé sody se třemi díly (čistého, 100%) javorového sirupu v malé misce nebo kastrůlku,

nejlépe vloženém v ohřívané vodní lázni. Směs za stálého rychlého míchání 5 minut udržujte na 40, maximálně

45°C. Berte jednu čajovou lžičku denně. Tuto dávku lze brát i třikrát denně, podle potřeby a okolností.

Pozor! „Soda na pečení“ není totéž jako „prášek na pečení“, který obsahuje hliník! Po zahřátí a promíchání

musíte získat konzistentní směs. Pokud na dně nádoby zůstane bílý prášek, neprodali vám čistý bikarbonát sodný

– NaHCO3 – ale jakousi směs.

Když se obojí smísí /SIRUP + SODA/ a zahřeje, směs sirupu a sody se spojí. Javorový sirup JASOD je

pak stahován rakovinovými buňkami a viry v nich schovaných (které spotřebují 15 krát více glukózy, než normální

buňky). Jedlá soda vnesená do buněk glukózou je ovšem vysoce alkalická, a to způsobí „nakrmení“ virů a buněk

samotných, rychlou změnu v pH buněk a následný úhyn jak buněk samotných, tak virů v nich přítomných!

Je velmi důležité nepoužívat jedlou sodu, do které byl přidán hliník. Mnohé firmy jej přidávají, i když to

není uvedeno na obalu. Kupujte jen chemicky čistou jedlou sodu anebo produkt, na němž je výslovně uvedeno,

že neobsahuje hliník a další chemikálie. Soda bikarbona dopravená do rakovinové tkáně glukózou, je bezpečný,

mimořádně levný a nezadržitelně efektivní prostředek. Tato chemikálie působí na rakovinové buňky jako kyanid,

protože vyvolá alkalickou šokovou vlnu umožňující, aby se do buněk dostalo mnohem více kyslíku, než mohou

Rakovinové buňky potřebují kyselé prostředí a nemohou přežít za přítomnosti vyšší hladiny kyslíku. Už

dřívější studie prokázaly, že manipulace pH nádoru pomocí bikarbonátu zvyšuje účinek některých chemoterapií.

„Hydrogenuhličitan sodný může být při terapii podáván orálně, ve formě aerosolu, intravenózně nebo přímo k

nádoru katétrem,“ říká italský onkolog dr. Tullio Simoncini. „Orálně, intravenózně nebo prostřednictvím aerosolu

podávaná bikarbona dokáže změnit pH buněk“.

Javorový sirup zjevně umožňuje a zvyšuje průnik sody do všech částí těla, dokonce i tam kam

se ostatní prostředky dostanou jen obtížně nebo vůbec. Patří k nim centrální nervový systém (CNS) chráněný

mozko-krevní bariérou, klouby, zapouzdřené nádory a pravděpodobně i oči.

K zvýšení prostupnosti buněčných membrán a zlepšené absorpci drog nádorovými buňkami se používá

Inzuline Protect Therapy – o této terapii se laskavý čtenář dozví níže v další části tohoto článku.

Javorový sirup dokáže totéž, ale navíc dostane sodu i za mozko-krevní a jakoukoli další biologickou

bariéru v těle, protože cukr (glukózu) potřebují bez rozdílu všechny tělesné buňky. IPT má umožnit podávání

protirakovinových drog v menších dávkách, které tolik neohrožujících normální buňky, zatímco v rakovinových

buňkách vytvoří smrtelně toxickou koncentraci. Jak IPT tak léčba sodou a javorovým sirupem „zneužívají“

mechanizmu dravého růstu rakovinových buněk.

Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně

účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky a nejenom to! Má i další využití, jak se

v dalších částech tohoto článku ukáže.

Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních

„standardních“ chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody

(hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům

rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může

zamířit k rakovinovým buňkám a virům a bakteriím v nich ukrytých , které jsou skutečnými původci zhoubného

Selský rozum říká, že pokud trpím rakovinou, kandidou nebo infekcí jakéhokoli druhu musím vyhýbat

cukru (glukóze), který kyselost ještě zvyšuje. A navíc je podle posledních lékařských výzkumů známo, že viry a

bakterie ke svému životu potřebují také energii obsaženou v glukóze, kterou nám pak kradou z krevního oběhu.

Člověk napadený infekcí /viry nebo bakteriemi/ je zpravidla velmi unavený a bez energie. Přičemž únava je jeden

z průvodních jevů probíhající nemoci. A to nejenom rakoviny, ale i virózy a i při jiných rozsáhlých bakteriálních

nákazách / záněty apod./

Rakovinové buňky, viry a bakterie prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale

na molekuly javorového cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s

cukrem i sodu, a to je jejich zkáza! Je třeba připomenout, že značný vliv na celý tělesný metabolizmus má už i

soda rozpuštěná ve vodě. Po požití dojde k okamžitému posunu úrovně pH do zásadité oblasti. Sodu lze brát v

průběhu celého dne v dávkách odpovídajících polovině čajové lžičky, ačkoli při dlouhodobém užívání jsou nižší

dávky bezpečnější. Lidé trpící rakovinou by ovšem zpočátku měli brát časté silné dávky, aby rychle dosáhli

výrazného posunu v úrovni pH, protože menší změny pH naopak mohou růst rakoviny dokonce povzbudit.

Léčba sodou a javorovým sirupem spočívá na poskytnutí přírodní chemoterapie způsobem, který

efektivně zabíjí rakovinné buňky bez chemickými léčivy vyvolaných vedlejších účinků. Princip léčby je

jednoduchý. Spočívá ve zvýšení počtu zdravých buněk na úkor nemocných. Zdravé buňky znamenají zdravý

imunitní systém a tím také jeho přirozenou zdravou činnost.

Ačkoli jde o velmi levnou léčbu, nedomnívejte se, že je neúčinná. Léčba sodou a javorovým sirupem je

natolik významná, že by s ní měl být obeznámen každý rakovinový pacient.

Navíc ji lze velmi dobře kombinovat s dalšími účinnými přírodními a alternativními postupy.

Léčba kombinací 100% javorového sirupu a jedlé sody byla poprvé zmíněna na: www.cancertutor.com

Směs javorového sirupu JASOD pomáhá hubit bakterie a viry

Pro využití jedlé sody existuje mnoho způsobů. Je to lék stejně univerzální, jako jód a chlorid hořečnatý.

Zvýšení pH napomáhá schopnosti imunitního systému hubit viry a bakterie, píše se v závěru studie v Royal Free

Hospital a na School of Medicine v Londýně.

V našem těle každou sekundou probíhá mnoho procesů. Jsou však 2 základní druhy fyziologie

anabolické procesy. zdravý a řádný růst buněk a regenerace organismu

katabolické procesy. rozklad buněk a rozvrat řádu v organismu.

Při rozvoji našeho organismu potřebujeme vyrovnané pH, a proto je proces regenerace spojen s převahou

zásaditých látek v těle. Dojde li k porušení acidobazické rovnováhy, nastávají katabolické fyziologické pochody

znamenající nemoc a zánik.

Nadbytek kyselin je tedy pro naše tělo vražedný. Není divu, že úspěchu v lidovém léčitelství dosahují bylinné

receptury, protože jejich použití znamená vždy vytvoření zásadotvorné směsi a tím tedy neutralizaci přebytečných

Viry a bakterie vyskytující se při jakékoli nemoci potřebují a sami zároveň vytváří velmi agresívní kyselé

prostředí. Infekce se tedy rozmáhá výhradně za takových podmínek, kde je absence zásad a převaha kyselin.

Samotné viry a bakterie jsou podle čínské medicíny kyselé a horké povahy. Pro rychlou pomoc našemu

organismu můžeme využít směs JASOD, jejíž příprava je zmíněna výše. Poté můžeme pokračovat v terapii

bylinným čajem určeným na konkrétní problém. Dá se očekávat, že v takovém případě se účinky rostlinného

přípravku dostaví velmi brzy.

Podle internetových zdrojů upravil a zpracoval:

Soda na pečení na houbovou infekci

Nemáte žádné nové zprávy

Partneři Prostřeno.cz – Odhaleno.cz (www.odhaleno.cz) a Bety.cz (www.bety.cz)

Své náměty a připomínky k obsahu internetového magazínu Prostřeno.cz posílejte na redakce@prostreno.cz.

Copyright © 2009-2016 Prostřeno.cz – všechna práva vyhrazena.

Získávejte nejnovější články e-mailem

Na Váš e-mail již brzy přijde přehled aktuálních článků.

Zvolte si, jak často chcete přehled dostávat:

nechám to na vás

Na Váš e-mail již brzy přijde přehled aktuálních článků.

STEZA – Jedlá soda 100% čistá – proti překyselení žaludku – 200g

Jedlá soda 200g

Nabízíme Vám 100% čistou lékářskou sodu.

Běžná soda s obchodu obsahuje 4% hliníku.

je vhodná proti překyselení žaludku.

Lze rakovinu a jiné nemoci vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem?

Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom.

V rozhovoru pro New York Times uvedl: “Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu.

Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let a téměř polovina se vyléčila” říká dnes po svých zkušenostech s touto terapií Jim.

Kontroverzní lidový léčitel Jim Kelmunem

“Na celé boží Zemi neexistuje nádor, který by se nedal vyhladit trochou sody a javorového sirupu.”

Toto úžasné tvrzení pochází u úst kontroverzního lidového léčitele Jima Kelmuna.

Tvrdí, že tento jednoduchý podomácku připravený přípravek může zastavit nebo zvrátit růst smrtícího nádoru.

Účinky této směsi, jsou i v jiných případech, více než udivující.

Jeho pacienti na to přísahají a říkají o něm, že je kouzelník.

Doktoři v nemocnici mi řekli, že jsem ztracen a zbývá mi méně než šest měsíců. Ale tenhle léčitel mi dal svou směs a za pár měsíců bylo po rakovině. Nenašli ji už ani pod rentgenem”

Jim svou léčbu objevil náhodou v polovině minulého století. V jeho rodině řádila rakovina prsu.

Měl pět sester, z nichž čtyři na ni zemřely. Jenom ta jedna byla očividně v pořádku, ačkoli i ona se bála smrtící diagnózy. Se zbývající sestrou začali pátrat, v čem je rozdíl.

Postupně dospěli k názoru, že musí jít o nějaký rozdíl v jídelníčku.

Pak přišli na to, že ráda mlsá javorový sirup s trochou jedlé čisté sody.

Jim Kelmunem tehdy poprvé namíchal směs, kterou pak postupně podal více než 200 pacientům, které poslali domů umřít s terminální fází rakoviny.

Podle jeho tvrzení pak z těchto “beznadějných případů” 185 žilo ještě nejméně 15 let, a téměř polovina se úplně uzdravila.

V kombinaci s jinými bezpečnými a efektivními léčbami, jako trans dermální magnéziovou terapií, jódem, vitamínem C, probiotiky a věcmi, jako je časté opalování, čistou vodou a směsí zemin, lze očekávat, že poměr vyléčených bude ještě lepší.

Smíchejte jeden díl jedlé čisté sody se třemi díly (čistého, 100%) javorového sirupu v malé misce nebo kastrůlku, nejlépe vloženém v ohřívané vodní lázni.

Směs za stálého rychlého míchání 5 minut udržujte na 40, maximálně 45°C.

Berte jednu čajovou lžičku denně. Tuto dávku lze brát i třikrát denně, podle potřeby a okolností.

Pozor! “Soda na pečení” není totéž jako “prášek na pečení”, který obsahuje hliník až 4 % !

Po zahřátí a promíchání musíte získat konzistentní směs. Pokud na dně nádoby zůstane bílý prášek, neprodali vám čistý bikarbonát sodný – NaHCO3 – ale jakousi směs.

Já osobně používám jedlou 100% čistou sodu od firmy STEZA.cz, která má ideální obsah 200g za dobrou cenu.

Přímo výrobce teto sody je český výrobce.

Při přípravě mi vždy i tak zůstane něco na dně.

Před použitím vždy protřepu a hodím to preventívně do sebe – tělo si vybere co potřebuje 🙂

Když se obojí smísí /SIRUP + SODA/ a zahřeje, směs sirupu a sody se spojí.

100% javorový sirup je pak stahován rakovinovými buňkami a viry v nich schovaných (které spotřebují 15 krát více glukózy, než normální buňky).

Jedlá soda vnesená do buněk glukózou je ovšem vysoce alkalická, a to způsobí “nakrmení” virů a buněk samotných, rychlou změnu v pH buněk a následný úhyn jak buněk samotných, tak virů v nich přítomných!

Je velmi důležité nepoužívat jedlou sodu, do které byl přidán hliník.

Mnohé firmy jej přidávají, i když to není uvedeno na obalu. Kupujte jen chemicky čistou jedlou sodu anebo produkt, na němž je výslovně uvedeno, že neobsahuje hliník a další chemikálie.

Soda bikarbona dopravená do rakovinové tkáně glukózou, je bezpečný, mimořádně levný a nezadržitelně efektivní prostředek.

Tato chemikálie působí na rakovinové buňky jako kyanid, protože vyvolá alkalickou šokovou vlnu umožňující, aby se do buněk dostalo mnohem více kyslíku, než mohou snést.

Rakovinové buňky potřebují kyselé prostředí a nemohou přežít za přítomnosti vyšší hladiny kyslíku.

Už dřívější studie prokázaly, že manipulace pH nádoru pomocí bikarbonátu zvyšuje účinek některých chemoterapií. “Hydrogenuhličitan sodný může být při terapii podáván orálně, ve formě aerosolu, intravenózně nebo přímo k nádoru katétrem,” říká italský onkolog dr. Tullio Simoncini. “Orálně, intravenózně nebo prostřednictvím aerosolu podávaná bikarbona dokáže změnit pH buněk”.

Javorový sirup zjevně umožňuje a zvyšuje průnik sody do všech částí těla, dokonce i tam kam se ostatní prostředky dostanou jen obtížně nebo vůbec.

Patří k nim centrální nervový systém (CNS) chráněný mozko-krevní bariérou, klouby, zapouzdřené nádory a pravděpodobně i oči.

Javorový sirup ale navíc dostane sodu i za mozko-krevní a jakoukoli další biologickou bariéru v těle, protože cukr (glukózu) potřebují bez rozdílu všechny tělesné buňky.

IPT má umožnit podávání protirakovinových drog v menších dávkách, které tolik neohrožujících normální buňky, zatímco v rakovinových buňkách vytvoří smrtelně toxickou koncentraci. Jak IPT tak léčba sodou a javorovým sirupem “zneužívají” mechanizmu dravého růstu rakovinových buněk.

Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky a nejenom to! Má i další využití, jak se v dalších částech tohoto článku ukáže.

Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních “standardních” chemoterapeutických metod.

Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým buňkám a virům a bakteriím v nich ukrytých, které jsou skutečnými původci zhoubného bujení.

Selský rozum říká, že pokud trpím rakovinou, kandidou nebo infekcí jakéhokoli druhu musím vyhýbat cukru (glukóze), který kyselost ještě zvyšuje. A navíc je podle posledních lékařských výzkumů známo, že viry a bakterie ke svému životu potřebují také energii obsaženou v glukóze, kterou nám pak kradou z krevního oběhu. Člověk napadený infekcí /viry nebo bakteriemi/ je zpravidla velmi unavený a bez energie. Přičemž únava je jeden z průvodních jevů probíhající nemoci. A to nejenom rakoviny, ale i virózy a i při jiných rozsáhlých bakteriálních nákazách / záněty apod./

Rakovinové buňky, viry a bakterie prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale na molekuly javorového cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu, a to je jejich zkáza! Je třeba připomenout, že značný vliv na celý tělesný metabolizmus má už i soda rozpuštěná ve vodě.

Po požití dojde k okamžitému posunu úrovně pH do zásadité oblasti. Sodu lze brát v průběhu celého dne v dávkách odpovídajících polovině čajové lžičky, ačkoli při dlouhodobém užívání jsou nižší dávky bezpečnější. Lidé trpící rakovinou by ovšem zpočátku měli brát časté silné dávky, aby rychle dosáhli výrazného posunu v úrovni pH, protože menší změny pH naopak mohou růst rakoviny dokonce povzbudit.

Léčba sodou a javorovým sirupem spočívá na poskytnutí přírodní chemoterapie způsobem, který efektivně zabíjí rakovinné buňky bez chemickými léčivy vyvolaných vedlejších účinků. Princip léčby je jednoduchý. Spočívá ve zvýšení počtu zdravých buněk na úkor nemocných. Zdravé buňky znamenají zdravý imunitní systém a tím také jeho přirozenou zdravou činnost.

Ačkoli jde o velmi levnou léčbu, nedomnívejte se, že je neúčinná. Léčba sodou a javorovým sirupem je natolik významná, že by s ní měl být obeznámen každý rakovinový pacient.

Navíc ji lze velmi dobře kombinovat s dalšími účinnými přírodními a alternativními postupy.

Dr. Tullio Simoncini vysvětluje, že rakovinové buňky přímo hltají cukr, v němž jim pošleme bikarbonát jako trojského koně. Buňky před rozdělením akumulují, mimo jiné, i cukr. Tento cukr ovšem růstu rakovinných kolonií už neposlouží, protože jedlá soda prudce zvýší jejich pH, což buňky zabije dříve, než se mají možnost rozdělit.

Dále nabízím odkaz na recenze lidí

InfoMonitor.cz – Steza.cz – Najduzbozi.cz – Detektivnisluzbapraha.cz

Leave a Reply