Šampon proti lupům k léčbě plísňových infekcí (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

nizoral ЕЎampon recenze

Nizoral Е ampГіn proti lupЕЇm recenze a zkuЕЎenosti .

. velkГ© mnoЕѕstvГ­ ЕЎamponЕЇ,ale bohuЕѕel nizoral se mi pЕ™Г­liЕЎ neosvД›dДЌil. Podle mД› je to tak ideГЎlnГ­ Е™eЕЎenГ­ pro nД›koho,komu se nГЎhodnД› objevili lupy a chce se jich rychle zbavit,ale na dlouhodobГ© Е™eЕЎenГ­ v .

Nizoral ЕЎampon 2% 100 ml recenze –

Nizoral ЕЎampon 2% 100 ml – Rychle odstraЕ€uje lupy a bojuje s pЕ™Г­ДЌinou jejich vzniku . ZmГ­rЕ€uje odlupovГЎnГ­ a svД›dД›nГ­ pokoЕѕky. VhodnГЅ i jako prevence proti opakovanГ©mu vzniku lupЕЇ.

Nizoral ЕЎampon 100ml 2% – | LГ©kГЎrnГ­ci online

Nizoral ЕЎampon 100ml 2% – Е ampon proti lupЕЇm. . PlГ­seЕ€, mykГіza AplikaДЌnГ­ forma: roztoky k vnД›jЕЎГ­mu uЕѕitГ­ LГ©kГЎrenskГЎ kategorie: registrovanГЅ lГ©ДЌivГЅ pЕ™Г­pravek ZnaДЌka: Nizoral VГЅrobce: Janssen Pharmaceutica

Recenze Nizoral drm.sat.100ml 2% –

Е ampon Nizoral drm.sat.100ml je vhodnГЅ pЕ™i lГ©ДЌbД› koЕѕnГ­ch infekcГ­ v oblasti hlavy, obliДЌeje i trupu. OnemocnД›nГ­ se obvykle projevuje olupovГЎnГ­m pokoЕѕky /v podobД› ЕЎupinek/ zejmГ©na v oblasti hlavy

dinarin – Nizoral drm sat 60ml 2% – ParfГ©my

KDY nesmГ­te nizoral ЕЎampon pouЕѕГ­vat? Е ampon Nizoral nesmГ­te pouЕѕГ­vat v pЕ™Г­padД› pЕ™ecitlivД›losti ke kterГ©koli jeho sloЕѕce. PЕ™ecitlivД›lost se projevuje svД›dД›nГ­m a zarudnutГ­m kЕЇЕѕe po pouЕѕitГ­ ЕЎamponu.

Nizoral drm.sat.100ml 2% | pГ©ДЌe o tД›lo |

. Co je Nizoral ЕЎampon? Nizoral ЕЎampon je pЕ™Г­pravek urДЌenГЅ k lГ©ДЌbД› koЕѕnГ­ch infekcГ­ vyvolanГЅch plГ­snД›mi nebo kvasinkami. Е amponem mЕЇЕѕe bГЅt oЕЎetЕ™ena vlasatГЎ ДЌГЎst hlavy i rozsГЎhlejЕЎГ­ plochy na hrudi nebo v .

Nizoral – terapeutickГ© a profylaktickГ© ЕЎampon proti .

LГ©ДЌba Е ampon Nizoral mГЎ Е™adu analogЕЇ (Dermazol, Perhotal, Funhikok, oronazol, Mikoket, Mikanisal), kterГ© svГЅm sloЕѕenГ­m a vlastnostmi to se pЕ™Г­liЕЎ neliЕЎГ­.

Nizoral ЕЎampon 100ml 2% –

BohuЕѕel zde zatГ­m nenГ­ ЕѕГЎdnГЅ komentГЎЕ™. MГЎte-li s Nizoral ЕЎampon 100ml 2% vlastnГ­ zkuЕЎenosti, podД›lte se o nД› s nГЎvЕЎtД›vnГ­ky naЕЎГ­ on-line lГ©kГЎrny a napiЕЎte vlastnГ­ recenzi 😉

Janssen-Cilag S.A. Nizoral 2% ЕЎampon (60ml) od 228 KДЌ .

HledГЎte Janssen-Cilag S.A. Nizoral 2% ЕЎampon (60ml)? nabГ­zГ­ Janssen-Cilag S.A. Nizoral 2% ЕЎampon (60ml) od 228 KДЌ. Porovnejte si ceny z mnoha obchodЕЇ v ДЊR.

SeboroickГЎ dermatitida foto

Recenze pЕ™Г­rodnГ­ho konopnГ©ho ЕЎamponu Capillus Seborea znaДЌky Cannaderm proti seboroickГ© dermatitidД›. . Bioderma nebo Nizoral obsahuje jen velmi ЕЎetrnГ© mycГ­ lГЎtky pro zmГ­rnД›nГ­ tvorby suchГЅch ЕЎupin .

nizoral ЕЎampon proti lupЕЇm – NejlepЕЎГ­

SloЕѕenГ­: Ketoconazolum (ketokonazol) s obsahem 20 miligramЕЇ v 1 gramu. PomocnГ© lГЎtky: Nizoral ЕЎampon dГЎle obsahuje pomocnГ© lГЎtky natrium-lauromakrogol-sulfГЎt. #8203;

nizoral 100ML 2% Šampon od 281 Kč •

Na je nizoral 100ML 2% Е ampon vДЌetnД› popisu, recenzГ­, pЕ™Г­sluЕЎenstvГ­ a nГЎvodЕЇ. Ceny si navГ­c mЕЇЕѕete srovnat od tД›ch ch

LГ©k volnД› prodejnГЅ Nizoral drm.sat.100ml 2% .

Nizoral je zatГ­m nejГєДЌinnД›jЕЎГ­ produkt, kterГЅ jsem kdy vyzkouЕЎela. VГЅhodou je, Еѕe ho mЕЇЕѕete zaДЌГ­t pouЕѕГ­vat kdykoli okamЕѕitД› po vyskytnutГ­ obtГ­ЕѕГ­. ZabГ­rГЎ po hned po nД›kolika poЕѕitГ­ch, nД›kdy okamЕѕitД› .

Nizoral 2% ЕЎampon 100 ml cena od 299 KДЌ –

HledГЎte Nizoral 2% ЕЎampon 100 ml ? DГЎl uЕѕ hledat nemusГ­te! UЕЎetЕ™ete aЕѕ 52 KДЌ. Cena od 299 KДЌ. PorovnГЎnГ­ cen v a dalЕЎГ­ch 2000+ eshopech na

Nizoral – terapeutické a profylaktické šampon proti lupům

Správný šampon na lupy – to je skutečná příležitost k nápravě situace s výskytem tohoto společného a složité problémy byly vyřešeny. Výskyt lupů vyznačující se tím porušení mazových žláz a zvýšení počtu plísní na pokožce. U kožních šupin charakteristické neustále odlupuje, ale v případě popsané patologické procesy, tato funkce zvyšuje. Vybrané mazové žlázy tuky dopadu vazby, což vede k tvorbě vloček a lupů.

Jak se zbavit lupů?

Vyberte si sám Shampoo není jednoduché, protože lékařské profesionální nástroje jsou vyvinuty v souladu se specifickým vlastnostem lidského těla. To je důvod, proč nejlepší šampon na lupy lze zvolit pouze prostřednictvím doporučení trichologist nebo dermatolog, po provedení nezbytných testů. Navzdory této terapeutické koupit šampon na lupy mohou být nezávisle lékárnách nebo specializovaných obchodech.

Kosmetické šampon pro lupy, bez ohledu na jeho náklady a výrobce pouze pomáhá zbavit se vnějších projevů, aniž by odstranění jeho příčiny.

Vzhledem k tomu, Hodnocení zákazníků kosmetika lupy, tyto prostředky zmírnit příznaky nemoci pouze na dobu, dokud jsou používány.

Neuvěřitelné účinky Nizoral

Nizoral – originální šampon pro lupy, což eliminuje problém jeho vzhled během 2 týdnů po zahájení užívání. Účinnost léčiva potvrzena 64 studií v klinickém prostředí. Nizoral Shampoo je účinné nejen pro loupání, ale i v závažných onemocnění plísňových.

Nizoral šampon má podobný účinek díky svému jedinečnému složení:

• Ketokonazol – neutralizuje plísňových infekcí, vyloučení plísňové onemocnění přírody, je účinný proti dermatofyty, plísně a kvasinky, jako houby;

• Kolagen hydrolyzovannyy laurdimonievyy – obnovuje poškozené vlasy strukturu epidermis;

Napsali o nás O tomto ošetření šamponem ukázat jeho bezpečnost pro lidské zdraví, jako prostředek nepronikne do krve, a proto nepoškozuje tělo. Na úrovni plazmových složek jsou určeny výhradně jeho časté a dlouhodobé používání.

Nizoral se používá jako terapeutické a profylaktické činidlo v lézí epidermis kůže a vlasů. Nástroj se aplikuje na postižené místo ne více než 3-5 minut, po kterém se vlasy a vlasovou pokožku důkladně promyje teplou vodou. K léčbě lupů doporučuje Nizoral častěji než jednou za 14 dní, což je dost, aby se dosáhlo ohromující účinek. Tento způsob použití terapeutické šampon je vhodný pro prevenci onemocnění pokožky hlavy i.

Navzdory tomu, že cena takového výrobku jako Nizoral vysoké instrukce týkající se použití a recenze mnoha kupujících obsahovat informace, které lék má řadu vedlejších účinků, ale nevyskytují u všech pacientů.

1. podráždění očí;

2. Zvýšené slzení;

3. Celkové poruchy a reakce v aplikaci (nevolnost, zarudnutí, podráždění, pustulózní vyrážka, svědění);

4. folikulitida, akné, kontaktní dermatitida, dyshevziya;

Zvýšená suchost kůže, změny ve struktuře vlasů a pálení na terapeutické šampony jsou vzácné. Může být zřetelně označeny vyrážka a vysoušeč zabarvení. Vzhledem Reference, použijte tento nástroj pro preventivní nebo léčebné účely by neměla během kojení a těhotenství, protože účinek jeho jednotlivé části na plod nebyl studován.

Proto je při léčbě lupů a dětí se doporučuje používat pouze šampon profesionálních děti a pouze po konzultaci s odborníkem. Přes Vaše rezervace Nizoral mohou používat těhotné ženy a dokonce i děti, její složky nepronikají přes kůži do krevního řečiště, a proto nemůže dojít k vážnému poškození organismu.

NIZORAL ЕЎampon 100ml 2%

LГ©ДЌivo vГ­ce o legislativД›

AplikaДЌnГ­ forma: tekutiny pro vnД›jЕЎГ­ pouЕѕitГ­ (roztoky,spreje, emulze)

(Ketoconazolum)

PЕ™eДЌtД›te si pozornД› tuto pЕ™Г­balovou informaci, protoЕѕe obsahuje pro VГЎs dЕЇleЕѕitГ© Гєdaje.

 • Ponechte si pЕ™Г­balovou informaci pro pЕ™Г­pad, Еѕe si ji budete potЕ™ebovat pЕ™eДЌГ­st znovu.
 • PoЕѕГЎdejte svГ©ho lГ©kГЎrnГ­ka, pokud potЕ™ebujete dalЕЎГ­ informace nebo radu.
 • Pokud se VaЕЎe pЕ™Г­znaky zhorЕЎГ­ nebo nezlepЕЎГ­ v pЕ™Г­padД› pityriasis versicolor do 7 dnГ­, v pЕ™Г­padД› lupovitosti nebo seboroickГ© dermatitidy do 5 tГЅdnЕЇ, musГ­te se poradit s lГ©kaЕ™em.
 • Pokud se kterГЅkoli z neЕѕГЎdoucГ­ch ГєДЌinkЕЇ vyskytne v zГЎvaЕѕnГ© mГ­Е™e, nebo pokud si vЕЎimnete jakГЅchkoli neЕѕГЎdoucГ­ch ГєДЌinkЕЇ, kterГ© nejsou uvedeny v tГ©to pЕ™Г­balovГ© informaci, sdД›lte to svГ©mu lГ©kaЕ™i nebo lГ©kГЎrnГ­kovi.

V pЕ™Г­balovГ© informaci naleznete:

1. CO JE PŘÍPRAVEK NIZORAL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ

NIZORAL ЕЎampon je pЕ™Г­pravek urДЌenГЅ k lГ©ДЌbД› koЕѕnГ­ch infekcГ­ vyvolanГЅch plГ­snД›mi nebo kvasinkami.

Е amponem mЕЇЕѕe bГЅt oЕЎetЕ™ena vlasatГЎ ДЌГЎst hlavy i rozsГЎhlejЕЎГ­ plochy na hrudi, trupu nebo v obliДЌeji.

ZmГ­nД›nГЎ postiЕѕenГ­ kЕЇЕѕe se obvykle jevГ­ jako:

 • olupovГЎnГ­ pokoЕѕky na vlasatГ© ДЌГЎsti hlavy v podobД› bГ­lГЅch ЕЎupinek (lupЕЇ);
 • ДЌerveno-hnД›dГ© skvrny se ЕѕlutГЅmi nebo bД›lavГЅmi ЕЎupinami, obvykle na obliДЌeji nebo hrudi (seboroickГЎ dermatitida);
 • malГ© hnД›dГ© nebo bД›lavД› zbarvenГ© skvrny nepravidelnГ©ho tvaru objevujГ­cГ­ se na trupu (pityriasis versicolor).

PomocГ­ ЕЎamponu NIZORAL mЕЇЕѕete tyto infekce lГ©ДЌit a infekcГ­m pЕ™edchГЎzet.

2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK NIZORAL POUŽÍVAT

NepouЕѕГ­vejte pЕ™Г­pravek NIZORAL

 • JestliЕѕe jste pЕ™ecitlivД›lГЅ/ГЎ (alergickГЅ) na lГ©ДЌivou lГЎtku nebo kteroukoli dalЕЎГ­ sloЕѕku ЕЎamponu NIZORAL.

PЕ™Г­znaky pЕ™ecitlivД›losti se projevujГ­ svД›dД›nГ­m a zarudnutГ­m pokoЕѕky po pouЕѕitГ­ ЕЎamponu.

JakГЎ zvlГЎЕЎtnГ­ opatЕ™enГ­ budete muset dodrЕѕovat?

SnaЕѕte se, aby se ЕЎampon nedostal do oДЌГ­. Stane-li se tak, vyplГЎchnД›te oДЌi vodou.

VzГЎjemnГ© pЕЇsobenГ­ s dalЕЎГ­mi lГ©ДЌivГЅmi pЕ™Г­pravky a jinГ© formy interakce

Informujte prosГ­m svГ©ho lГ©kaЕ™e nebo lГ©kГЎrnГ­ka o vЕЎech lГ©cГ­ch, kterГ© uЕѕГ­vГЎte nebo jste uЕѕГ­val/a v nedГЎvnГ© dobД›, a to i o lГ©cГ­ch, kterГ© jsou dostupnГ© bez lГ©kaЕ™skГ©ho pЕ™edpisu.

Kortikosteroidy (lГ©ДЌiva typu kortizonu) ve formД› krГ©mu, masti nebo lotia.

JestliЕѕe pouЕѕГ­vГЎte tyto lГ©ky, poraДЏte se pЕ™ed zahГЎjenГ­m lГ©ДЌby ЕЎamponem NIZORAL se svГЅm lГ©kaЕ™em nebo lГ©kГЎrnГ­kem. LГ©ДЌbu ЕЎamponem NIZORAL mЕЇЕѕete zahГЎjit ihned, ale lГ©ДЌbu kortikosteroidy neukonДЌujte ze dne na den. KЕЇЕѕe by mohla reagovat zarudnutГ­m a svД›dД›nГ­m.

V souladu s doporuДЌenГ­m lГ©kaЕ™e postupujte pЕ™i lГ©ДЌbД› kortikosteroidy takto:

 • jeden tГЅden nanГЎЕЎejte kortikoidnГ­ pЕ™Г­pravky nezmД›nД›nГЅm zpЕЇsobem;
 • dalЕЎГ­ 1-2 tГЅdny postupnД› sniЕѕujte ДЌastost pouЕѕГ­vГЎnГ­;
 • pak mЕЇЕѕete lГ©ДЌbu kortikoidnГ­mi pЕ™Г­pravky ukonДЌit zcela.

V pЕ™Г­padД› jakГЅchkoli pochybnostГ­ se vЕѕdy poraДЏte se svГЅm lГ©kaЕ™em nebo lГ©kГЎrnГ­kem.

PouЕѕГ­vГЎnГ­ pЕ™Г­pravku NIZORAL s jГ­dlem a pitГ­m

TД›hotenstvГ­ a kojenГ­

NIZORAL ЕЎampon mЕЇЕѕete pouЕѕГ­vat bД›hem tД›hotenstvГ­ a kojenГ­. Rizika spojenГЎ s pouЕѕГ­vГЎnГ­m ЕЎamponu NIZORAL bД›hem tД›hotenstvГ­ nebo kojenГ­ nejsou znГЎma.

Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů

NIZORAL ЕЎampon neovlivЕ€uje schopnost Е™Г­zenГ­ dopravnГ­ch prostЕ™edkЕЇ a obsluhu strojЕЇ.

3. JAK SE PŘÍPRAVEK NIZORAL POUŽÍVÁ

NIZORAL ЕЎampon pouЕѕГ­vejte vЕѕdy pЕ™esnД› podle pokynЕЇ svГ©ho lГ©kaЕ™e.

Pokud si nejste jistГЅ/ГЎ, poraДЏte se se svГЅm lГ©kaЕ™em nebo lГ©kГЎrnГ­kem.

Umyjte dЕЇkladnД› postiЕѕenГ© oblasti na kЕЇЕѕi, ЕЎampon ponechejte 3-5 minut pЕЇsobit, teprve pak oplГЎchnД›te. PЕ™esvД›dДЌte se, Еѕe jste dЕЇkladnД› umyl/a kЕЇЕѕi, nikoli pouze vlasy.

Pro jedno umytГ­ postaДЌГ­ obvykle malГ© mnoЕѕstvГ­ ЕЎamponu vytlaДЌenГ© do dlanД›.

ДЊastost pouЕѕГ­vГЎnГ­ ЕЎamponu zГЎvisГ­ na druhu infekce a rovnД›Еѕ na tom, zda chcete onemocnД›nГ­ lГ©ДЌit nebo zamezit jeho nГЎvratu.

 • OlupovГЎnГ­ pokoЕѕky na vlasatГ© ДЌГЎsti hlavy v podobД› bГ­lГЅch ЕЎupinek (lupovitost) a ДЌerveno-hnД›dГ© skvrny se ЕѕlutГЅmi nebo bД›lavГЅmi ЕЎupinami, obvykle na obliДЌeji nebo hrudi (seboroickГЎ dermatitida).

LГ©ДЌba: 2x tГЅdnД› po dobu 2-4 tГЅdnЕЇ.

ZamezenГ­ nГЎvratu onemocnД›nГ­: 1x tГЅdnД› nebo 1x za dva tГЅdny.

 • MalГ© hnД›dГ© nebo bД›lavД› zbarvenГ© skvrny nepravidelnГ©ho tvaru objevujГ­cГ­ se na trupu (pityriasis versicolor).

LГ©ДЌba: 1x dennД› po dobu pД›ti dnГ­.

ZamezenГ­ nГЎvratu onemocnД›nГ­: kaЕѕdГЅm rokem pЕ™ed zaДЌГЎtkem lГ©ta, 1x dennД› tЕ™i po sobД› jdoucГ­ dny.

JestliЕѕe jste pouЕѕil/a vГ­ce pЕ™Г­pravku NIZORAL, neЕѕ jste mД›l/a

Е ampon Nizoral nenГ­ urДЌen k vnitЕ™nГ­mu uЕѕitГ­.

V pЕ™Г­padД›, Еѕe byl nedopatЕ™enГ­m polknut, se poraДЏte se svГЅm lГ©kaЕ™em.

Informace pro lГ©kaЕ™e v pЕ™Г­padД› pЕ™edГЎvkovГЎnГ­

K zamezenГ­ aspirace by nemД›lo bГЅt vyvolГЎvГЎno dГЎvenГ­ nebo provГЎdД›na lavГЎЕѕ Еѕaludku.

4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

PodobnД› jako vЕЎechny lГ©ky, mЕЇЕѕe mГ­t i pЕ™Г­pravek NIZORAL neЕѕГЎdoucГ­ ГєДЌinky, kterГ© se vЕЎak nemusГ­ vyskytnout u kaЕѕdГ©ho.

V mГ©nД› ДЌastГЅch pЕ™Г­padech je moЕѕnГ© v mГ­stД› nanesenГ­ ЕЎamponu pozorovat vЕ™Г­dky, odlupovГЎnГ­ pokoЕѕky, svД›dД›nГ­, podrГЎЕѕdД›nГ­, pГЎlenГ­, zarudnutГ­ pokoЕѕky, suchou nebo citlivou pokoЕѕku; vyrГЎЕѕku; mГ­stnГ­ ekzГ©my; aknГ©; zanГ­cenГ­ vlasovГЅch vГЎДЌkЕЇ, vypadГЎvГЎnГ­ vlasЕЇ, zmД›nu struktury vlasЕЇ, podrГЎЕѕdД›nГ­ oДЌГ­ nebo zvГЅЕЎenГ© slzenГ­ a poruchu chuti.

V ojedinД›lГЅch pЕ™Г­padech se mohou vyskytnout projevy pЕ™ecitlivД›losti (alergie): nГЎhlГЅ otok pokoЕѕky nebo sliznic obvykle v obliДЌeji, oДЌГ­ nebo rtЕЇ.

V ojedinД›lГЅch pЕ™Г­padech mЕЇЕѕete pozorovat zmД›nu barvy vlasЕЇ a kopЕ™ivku.

V pЕ™Г­padД›, Еѕe nebudete ЕЎampon dobЕ™e snГЎЕЎet, ukonДЌete lГ©ДЌbu.

Pokud se kterГЅkoli z neЕѕГЎdoucГ­ch ГєДЌinkЕЇ vyskytne v zГЎvaЕѕnГ© mГ­Е™e, nebo pokud si vЕЎimnete jakГЅchkoli neЕѕГЎdoucГ­ch ГєДЌinkЕЇ, kterГ© nejsou uvedeny v tГ©to pЕ™Г­balovГ© informaci, prosГ­m, sdД›lte to svГ©mu lГ©kaЕ™i nebo lГ©kГЎrnГ­kovi.

5. JAK PŘÍPRAVEK NIZORAL UCHOVÁVAT

UchovГЎvejte mimo dosah a dohled dД›tГ­.

UchovГЎvejte pЕ™i teplotД› do 25 °C. LahviДЌku vЕѕdy dobЕ™e uzavЕ™ete.

PЕ™Г­pravek NIZORAL nepouЕѕГ­vejte po uplynutГ­ doby pouЕѕitelnosti, uvedenГ© na obalu.

Doba pouЕѕitelnosti se vztahuje k poslednГ­mu dni uvedenГ©ho mД›sГ­ce.

LГ©ДЌivГ© pЕ™Г­pravky se nesmГ­ vyhazovat do odpadnГ­ch vod nebo domГЎcГ­ho odpadu. Zeptejte se svГ©ho lГ©kГЎrnГ­ka, jak mГЎte likvidovat pЕ™Г­pravky, kterГ© jiЕѕ nepotЕ™ebujete. Tato opatЕ™enГ­ pomГЎhajГ­ chrГЎnit ЕѕivotnГ­ prostЕ™edГ­.

6. DALЕ ГЌ INFORMACE

Co pЕ™Г­pravek NIZORAL obsahuje

LГ©ДЌivou lГЎtkou je ketoconazolum (ketokonazol).

Е ampon NIZORAL obsahuje 20 miligramЕЇ ketokonazolu v jednom gramu roztoku.

NIZORAL ЕЎampon dГЎle obsahuje pomocnГ© lГЎtky: natrium-lauromakrogol-sulfГЎt, dinatrium-lauromakrogol-sulfosukcinГЎt, diolamid kyseliny kokosovГ©, kvarternizovanГЅ kolagen, makrogol-5500-methylglukГіzo-dioleГЎt, chlorid sodnГЅ, kyselinu chlorovodГ­kovou 35%, imidomoДЌovinu, parfГ©m, hydroxid sodnГЅ, sodnou sЕЇl erythrosinu a ДЌiЕЎtД›nou vodu.

Jak pЕ™Г­pravek NIZORAL vypadГЎ a co obsahuje toto balenГ­

NIZORAL ЕЎampon je rЕЇЕѕovГЅ, vazkГЅ roztok, charakteristickГ© vЕЇnД›.

NIZORAL ЕЎampon je dodГЎvГЎn v lahviДЌkГЎch o obsahu 60 ml a 100 ml.

Na trhu nemusГ­ bГЅt vЕЎechny velikosti balenГ­.

DrЕѕitel rozhodnutГ­ o registraci

McNeil Products Limited,

c/o Johnson & Johnson

Foundation Park, Roxborough Way

SL6 3UG, VelkГЎ BritГЎnie

Janssen Pharmaceutica N.V.,

2340 Beerse, Belgie

DalЕЎГ­ informace o tomto pЕ™Г­pravku zГ­skГЎte u mГ­stnГ­ho zГЎstupce drЕѕitele rozhodnutГ­ o registraci:

Karla EngliЕЎe 3201/6

Tato pЕ™Г­balovГЎ informace byla naposledy schvГЎlena: 25.5.2011.

NIZORAL 20MG/G šampon 60ML

Vaše hodnocení: 5

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

NIZORAL šampon, který se používá k léčbě kožních infekcí vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami.

Dávkování a způsob užití

Postiženou oblast na kůži důkladně umyjte, naneste šampon a nechte 3-5 působit, následně opláchněte.

Léčivou látkou je ketoconazolum (ketokonazol). Šampon NIZORAL obsahuje 20 miligramů ketokonazolu v jednom gramu roztoku.

Kontraindikace

Šampon nepoužívejte při přecitlivělosti na léčivou látku nebo kteroukoli další složku šamponu NIZORAL.

Doplňující informace

5 5.0 z 5 (Hodnotil 1 zákazník)

Na dovolené jsem chytil plíseň a po konzultaci s lékařem byl tento šampón jednou z věcí, kterou jsem vyzkoušel. Šampon jsem raději používal trošku déle. Plíseň zmizela, takže mohu napsat, že Nizoral zabral.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00

Odesláním dotazu uděluji souhlas s poskytnutím osobních údajů za účelem poskytnutí služeb online poradny a se zveřejněním dotazu.

Zeptejte se lékaře Držitel lékové karty má nárok dva dotazy ročne na lékaře zdarma.

MEDIKET Plus šampon 100 ml

Zboží odešleme 4. 4. 2018, předpokládaný termín doručení 5. 4. 2018.

Podrobné informace

Informace o produktu

Ovlivňuje mikroflóru pokožky hlavy a napomáhá obnovit její přirozenou rovnováhu.

Šampon obsahuje dvě účinné látky: ketokonazol a octopiroxl. Obě tyto složky účinkují na přemnoženou kožní mikroflóru. Jejich účinek je rozlišný.

 • Ketokonazol je syntetická látka, která se používá k léčbě kožních a plísňových infekcí. Ve formě šamponu se požívá proti tvorbě lupů.
 • Octopirox je aktivní látka působící proti parazitním houbám, plísním, bakteriím a kvasinkám. Jedná se zejména o kvasinky Malassezia furfur, které se běžně vyskytují na povrchu lidské kůže.

Díky kombinaci obou účinků je Mediket Plus šampon vysoce účinný při lupovitosti a dalších kožních problémech provázených šupinami. Neobsahuje barviva ani parabeny.

Jak šampon Mediket Plus používat?

Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy a vetřete do pokožky vlasové části hlavy až do vytvoření pěny. Nechte působit 5 minut. Používejte Mediket Plus šampon 2-3x týdně po dobu 4-6 týdnů.

Recenze ( 4 )

Recenze produktu MEDIKET Plus šampon 100 ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 85 %.

Používám 2-3x týdně, svědění hlavy se zmírnilo.

Diskuze k produktu MEDIKET Plus šampon 100 ml

Zkušenosti uživatelů

Lékarna.cz, to je.

Mohlo by vás zajímat

Nejprodávanější značky

 • Přečtěte si

  Jak na psí blechy? A jak na klíšťata?

  Aby se z vašeho mazlíčka nestal bleší autobus, snažte se ho ochránit preventivně. Budete chránit i sebe. A nebojte, pomoc existuje, i když už jste nevítané hosty v srsti našli.… více

  Jak se správně odlíčit

  Určitě to znáte, jste unavená po vydařené party nebo prostě jen po náročném pracovním dni a už se vidíte v posteli. Na odličování a čištění pleti nemáte ani pomyšlení. Tyto denní… více

  Vyzkoušejte koloidní stříbro

  Zdravé vaření: Čokoládová pěna z avokáda

  Maliník obecný, dvojí radost pro naše tělo

  • 1. dubna 2018 Klub spáčů Lékárny.cz: Všechny barvy šumu až domů
  • 27. března 2018 Lékárna.cz obsadila 1. místo v soutěži Shop roku 2017 v kategorii Zdraví
  • 22. března 2018 Poraďte se s veterinářem
  • 19. března 2018 Lékárenská poradna slaví 1. narozeniny!
  • 16. února 2018 Nedostupná platba ČSOB

  Akční nabídka do vaší schránky

  Výhodné nabídky už nemusíte hledat

  Poradíme vám s výběrem léků

  Na dotazy k volbě léků, dávkování či kontraindikacím odpovídají naši lékárníci každý den on-line. Zeptejte se jich sami, nebo se podívejte na dotazy, které už zodpověděli.

  Poradíme vám s objednávkou

  Máte dotaz k objednávce, platbě či dostupnosti zboží? Děvčata ze zákaznického centra jsou připravena vám poradit na e-mailu i na telefonu.

  Může se vám hodit

  Jak u nás můžete platit

  Oveření internetové lékárny

  Užitečné informace

  Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni

  Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

  Než se dáme do chatování, přihlaste se prosím ke svému účtu na Lékárně.cz.

  Toto opatření jsme museli přijmout, abychom odradili různé vtipálky. Děkujeme za pochopení.

  Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni

  Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.

  Pro přidání recenze musíte být přihlášeni

  Pro přidání recenze musíte být přihlášeni.

  Děkujeme za přidání recenze

  Děkujeme, vaše recenze byla úspěšně přidána.

  US Search Mobile Web

  Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

  The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

  You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

  If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

  • Vote for an existing idea ( )
  • or
  • Post a new idea…
  • Hot ideas
  • Top ideas
  • New ideas
  • Category
  • Status
  • My feedback

  Improve your services

  Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

  Golf handicap tracker, why can't I get to it?

  Why do I get redirected on pc and mobile device?

  Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

  Question on a link

  In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

  Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

  Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

  Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

  This is a broken link. Please remove.

  This is a broken link. Please remove.

  Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

  The link to cheaterland.com is a broken link.

  Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

  • Don’t see your idea?
  • Post a new idea…

  US Search Mobile Web

  Feedback and Knowledge Base

  Give feedback

  • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
  • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
  • Accounts Dashboard 43 ideas
  • Ad feedback 3 ideas
  • Answers TH 31 ideas
  • Answers TH 0 ideas
  • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
  • Australia Celebrity 0 ideas
  • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
  • Australia Style 0 ideas
  • Australia Yahoo Tech 0 ideas
  • Autos Pulse 2 ideas
  • Aviate 1,516 ideas
  • Canada Finance 1,099 ideas
  • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
  • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
  • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
  • Canada Homepage 5,139 ideas
  • Canada Movies 14 ideas
  • Canada News 873 ideas
  • Canada Safely 10 ideas
  • Canada Screen 128 ideas
  • Canada Weather 94 ideas
  • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
  • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
  • Canada Yahoo Finance 0 ideas
  • Canada Yahoo Movies 10 ideas
  • Canada Yahoo News 0 ideas
  • Canada Yahoo Style 21 ideas
  • College Football Pick'em 112 ideas
  • Connected TV 364 ideas
  • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
  • Corp Mail Testing 1,256 ideas
  • Cricket 25 ideas
  • Daily Fantasy 93 ideas
  • Developer Network 1 idea
  • Double Down 86 ideas
  • Fantasy Baseball 535 ideas
  • Fantasy Basketball 433 ideas
  • Fantasy Football 719 ideas
  • Fantasy Hockey 388 ideas
  • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 837 ideas
  • Fantasy Ratings and Levels 16 ideas
  • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
  • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
  • Finance 459 ideas
  • Finance – CA 502 ideas
  • Finance – US 9 ideas
  • Finance ChartIQ 260 ideas
  • Finance Mobile Web 408 ideas
  • Finance Portfolios 810 ideas
  • Finance Stock Screener 37 ideas
  • Finance Tablet 45 ideas
  • Flickr – Profile 290 ideas
  • Flickr Android 61 ideas
  • Flickr for Apple TV 31 ideas
  • Flickr Groups 13 ideas
  • Flickr Internal 0 ideas
  • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
  • Flickr iPad 161 ideas
  • Flickr iPhone 413 ideas
  • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
  • Flickr Search 0 ideas
  • Food Magazines 0 ideas
  • Games 3,147 ideas
  • Global Maps 1,026 ideas
  • GS Mobile Web 42 ideas
  • Health Pulse 3 ideas
  • Home Page (Android) 1,689 ideas
  • Home Page (iOS) 3,810 ideas
  • Hong Kong Homepage 0 ideas
  • India Celebrity 43 ideas
  • India Finance 494 ideas
  • India Homepage 1,897 ideas
  • India Lifestyle 173 ideas
  • India Movies 84 ideas
  • India News 344 ideas
  • India Partner Portal Tata 0 ideas
  • India Partner Portal Tikona 0 ideas
  • India Safely 15 ideas
  • India Screen 165 ideas
  • India Weather 30 ideas
  • India Yahoo Beauty 0 ideas
  • India Yahoo Celebrity 4 ideas
  • India Yahoo Finance 0 ideas
  • India Yahoo Movies 16 ideas
  • India Yahoo News 0 ideas
  • India Yahoo Style 14 ideas
  • Indonesia Celebrity 38 ideas
  • Indonesia Homepage 1,174 ideas
  • Indonesia News 170 ideas
  • Indonesia Safely 29 ideas
  • Indonesia She 34 ideas
  • Ireland Homepage 90 ideas
  • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
  • Mail Ad Feedback 10 ideas
  • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
  • Maktoob Celebrity 1 idea
  • Maktoob Entertainment 10 ideas
  • Maktoob Lifestyle 0 ideas
  • Maktoob Movies 2 ideas
  • Maktoob News 182 ideas
  • Maktoob Screen 15 ideas
  • Maktoob Style 1 idea
  • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
  • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
  • Malaysia Homepage 23 ideas
  • Malaysia News 58 ideas
  • Malaysia Safely 8 ideas
  • Malaysia Video 0 ideas
  • Malaysia Weather 1 idea
  • Merchant Solutions 1 idea
  • My Yahoo 32,264 ideas
  • My Yahoo – back up 1 idea
  • My Yahoo – US 9,176 ideas
  • My Yahoo archive 314 ideas
  • New Mail 13,385 ideas
  • New Mail* 3,165 ideas
  • New Zealand Business & Finance 132 ideas
  • New Zealand Homepage 1,039 ideas
  • New Zealand Safely 3 ideas
  • New Zealand Screen 0 ideas
  • PH ANC News 21 ideas
  • Philippines Celebrity 214 ideas
  • Philippines Homepage 14 ideas
  • Philippines News 123 ideas
  • Philippines Safely 12 ideas
  • Philippines Video 0 ideas
  • Philippines Weather 3 ideas
  • Pick N Roll 19 ideas
  • Postmaster 44 ideas
  • Pro Football Pick'em 103 ideas
  • Retail Pulse 0 ideas
  • Rivals 11 ideas
  • Safely 165 ideas
  • Screen for iOS 0 ideas
  • Search Extensions 108 ideas
  • Search Product Downloads 105 ideas
  • Security 497 ideas
  • Sign-In Experience 79 ideas
  • Singapore Entertainment 20 ideas
  • Singapore Finance 230 ideas
  • Singapore Homepage 1,062 ideas
  • Singapore News 214 ideas
  • Singapore Safely 11 ideas
  • Singapore Screen 19 ideas
  • Singapore Weather 4 ideas
  • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
  • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
  • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
  • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
  • Singapore Yahoo News 0 ideas
  • Singapore Yahoo Style 4 ideas
  • South Africa Celebrity 8 ideas
  • South Africa Homepage 374 ideas
  • South Africa News 23 ideas
  • Sports Android 1,536 ideas
  • Sports CA 37 ideas
  • Sports iOS 1,027 ideas
  • Sports Redesign 3,260 ideas
  • SportsReel 7 ideas
  • StatTracker Beta 629 ideas
  • Survival Football 81 ideas
  • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
  • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
  • Thailand Safely 2 ideas
  • Toolbar Mail App 216 ideas
  • Toolbar Weather App 72 ideas
  • Tourney Pick'em 66 ideas
  • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
  • UK & Ireland Games 19 ideas
  • UK & Ireland Homepage 475 ideas
  • UK & Ireland News 0 ideas
  • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
  • UK & Ireland News Lego 379 ideas
  • UK & Ireland Safely 38 ideas
  • UK & Ireland TV 21 ideas
  • UK & Ireland Video 187 ideas
  • UK & Ireland Weather 100 ideas
  • UK Answers 1 idea
  • UK Daily Fantasy 1 idea
  • UK Finance Mobile Android 12 ideas
  • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
  • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
  • UK Yahoo Movies 23 ideas
  • US Answers 9,069 ideas
  • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
  • US Autos GS 442 ideas
  • US Celebrity GS 664 ideas
  • US Comments 350 ideas
  • US Finance Mobile Android 45 ideas
  • US Finance Mobile iOS 647 ideas
  • US Flickr 277 ideas
  • US Groups 4,274 ideas
  • US Homepage B1 68 ideas
  • US Homepage B2 33 ideas
  • US Homepage B3 50 ideas
  • US Homepage B4 33 ideas
  • US Homepage B5 0 ideas
  • US Homepage M 7,021 ideas
  • US Homepage YDC 43 ideas
  • US Homes GS 203 ideas
  • US Live Web Insights 25 ideas
  • US Mail 193 ideas
  • US Mail 12,608 ideas
  • US Maps 3,491 ideas
  • US Membership Desktop 8,356 ideas
  • US Membership Mobile 91 ideas
  • US Movies GS 424 ideas
  • US Music GS 195 ideas
  • US News 6,168 ideas
  • US Search App Android 2 ideas
  • US Search App iOS 24 ideas
  • US Search Chrome Extension 780 ideas
  • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
  • US Search Desktop 27 ideas
  • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
  • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
  • US Search KG 2 ideas
  • US Search Local Listings 20,864 ideas
  • US Search Mobile Web 9 ideas
  • US Search Mozilla 0 ideas
  • US Search Stock Quotes 11 ideas
  • US Search Tablet Web 2 ideas
  • US Shine GS 1 idea
  • US Toolbar 5,548 ideas
  • US Travel GS 207 ideas
  • US TV GS 368 ideas
  • US Weather 2,331 ideas
  • US Weather Bucket 0 ideas
  • US Weather Mobile 13 ideas
  • US Weather Mobile Android 2 ideas
  • Video Guide Android 150 ideas
  • Video Guide iOS 212 ideas
  • Video Guide Testing 15 ideas
  • Web Hosting 4 ideas
  • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
  • Yahoo Accessibility 362 ideas
  • Yahoo Autos 71 ideas
  • Yahoo Beauty 103 ideas
  • Yahoo Celebrity 0 ideas
  • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
  • Yahoo Decor 0 ideas
  • Yahoo Entertainment 361 ideas
  • Yahoo Esports 50 ideas
  • Yahoo Feedback 0 ideas
  • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
  • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
  • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
  • Yahoo FinanceReel 4 ideas
  • Yahoo Food 118 ideas
  • Yahoo Gemini 3 ideas
  • Yahoo Health 90 ideas
  • Yahoo Help 570 ideas
  • Yahoo Home 232 ideas
  • Yahoo Home* 28 ideas
  • Yahoo Lifestyle 168 ideas
  • Yahoo Live 0 ideas
  • Yahoo Mail 2,648 ideas
  • Yahoo Mail Android App 439 ideas
  • Yahoo Mail Basic 667 ideas
  • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
  • Yahoo Mail Mobile Web 9 ideas
  • Yahoo Makers 51 ideas
  • Yahoo Messenger 97 ideas
  • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
  • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
  • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
  • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
  • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
  • Yahoo Music 78 ideas
  • Yahoo News Digest Android 870 ideas
  • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
  • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
  • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
  • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
  • Yahoo Parenting 63 ideas
  • Yahoo Politics 118 ideas
  • Yahoo Publishing 13 ideas
  • Yahoo Real Estate 2 ideas
  • Yahoo Tech 464 ideas
  • Yahoo Travel 144 ideas
  • Yahoo TV 106 ideas
  • Yahoo View 243 ideas
  • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
  • Yahoo Weather iOS 23,042 ideas
  • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
  • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
  • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
  • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
  • Yahoo! Contributor Network 1 idea
  • Yahoo! Transliteration 29 ideas
  • YAHOO!7 Finance 554 ideas
  • Yahoo!7 Games 9 ideas
  • Yahoo!7 Safely 19 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
  • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply