Psí ušní houbové infekce obrázky (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Koupání a hygiena

Koupání a hygiena

Koupání psů

Provádíme profesionální péči o srst, s použitím šamponů a balzámů, výhradně dle typu srsti a s ohledem na veškeré přednosti a nedostatky vlákna srsti.

Do této skupiny služeb také patří:

Čištění análních žláz, provádí se výhradně groomerem, který má veterinární vzdělání.

Stříhání drápů, odstranění nežádoucí srsti z uší, vyčištění ušního boltce pomoci dezinfekčních uklidňujících prostředků.

Hygiena uší

Čištění uší a odstraňování chloupků z uší

Rozvoji různých chorob ucha, jako jsou otitidy (zánět ucha), otodektózy (ušní svrab, nebo také ušní prašivina), houbové infekce apod., můžete zabránit pouze tím, že provedete všechny potřebné hygienické postupy. Pokud nejsou chloupky rostoucí v uchu pravidelně odstraňovány, pak se na ně přilepí ušní maz a další nečistoty, které přispívají k rozvoji nežádoucích bakterií, které způsobují zánětlivé procesy v ušním kanálku.

Pro odstranění chloupků z uší, používáme profesionální prášek Vivog, který rozpouští maz z uší jakékoliv hustoty, anestetizuje (znecitlivuje) a umožňuje snadno vyřešit problém. Poté provádíme hygienické čištění uší pomocí veterinárních antibakteriálních prostředků.

Posledním krokem při čištění uší je ošetření ušního ústrojí uklidňujícím balzámem.

Každý profesionál by měl věnovat dostatek prostoru i čištění uší. Tento postup čištění uší provádíme při každém stříhaní. To nejen vytváří dobrý estetický vzhled, ale také přispívá ke zdraví a klidu zvířete.

Čištění análních žláz

Anální žlázy (sáčky) se nacházejí po stranách těsně pod konečníkem. Uvnitř kapes se neustále hromadí specifická tekutina, což je druh individuálního pachu. Během vyprazdňování jsou žlázy stlačeny a látka vytéká. To znamená, že se většinou anální žlázy psů vyčistí samy a majitelé často nemají ani tušení o existenci jakýchsi žláz. Pokud vylučovaná látka zůstane po dlouhou dobu uvnitř žláz, zvíře začíná vnímat nepříjemné pocity na známém místě. V tomto případě se pes začíná kousat pod ocasem, klouže s nataženýma zadníma nohama po zemi a snaží se vytlačit nahromaděnou špatně vonící kapalinu.

V takovém případě musíte vyčistit psí paranální žlázy.

Čištění análních žláz v našem salonu provádí specialista s veterinárním vzděláním a rozsáhlými pracovními zkušenostmi. Nenechávejte tento choulostivý proces provádět amatéry a samouky, protože nesprávné čištění paranálních žláz může vést k závažnému zánětu v této oblasti a někdy dokonce vede k okamžitému zásahu veterináře.

Přehled služeb
Doporučujeme BANNER

PetGrooming Company

PGC salon pro psy a kočky Vám nabízí komplexní služby v oblasti péče o domácí mazlíčky. Nabízíme nejen stříhání psů a koček, ale i různá kosmetická ošetření.

 • Po-Ne 10:00 – 21:00
 • info@strihanipsu-praha5.cz
 • +420 776 390 035 (Viber, WhatsApp)
 • Radlická 571/70, 150 00 Praha 5

Odběr novinek

PetGrooming Company © 2018 Všechna práva vyhrazena. Made LR

Ušní svrab u psů

Přidal dominik, dne 17. 10. 2015, 0x

Existuje mnoho typů ušních svrabů, kterými mohou být postiženi psi i jiná zvířata, v neposlední řadě lidé. Ovšem tím nejčastějším je Otodectes cynotis (strupovka ušní). Zcela stejným původcem tohoto onemocnění je i u jiných druhů zvířat (koček, fretek aj.) právě strupovka ušní. De facto se jedná o zánět vnějšího zvukovodu. U psů se může objevit pouze určitá latentní forma svrabu, kdy je vnější zvukovod zasažen, ale celá nemoc přejde bez znatelných příznaků. Ovšem tato forma svrabu se projevuje spíše u jiných šelem.

Jestliže jste u svého psa či feny zjistili, že má infikovaný vnější zvukovod, je zde pouze asi 5% pravděpodobnost, že se jedná o výše zmíněný svrab. U koček je to více než 70%.

Nejčastější u psích plemen

Přestože je strupovka celkově nejrozšířenějším typem svrabu u zvířat, u psů se nejčastěji vyskytuje zákožka svrabová, která způsobuje sarkoptový svrab. Při zánětu vnějšího ucha u psa máte asi 80 % pravděpodobnost, že se jedná o tento daný typ. Bohužel, na rozdíl od svrabu, který se nejčastěji vyskytuje u koček, je tento přenosný i na člověka.

Prašivina nebo svrab?

Otodectes cynotis, prašivina a roztoči, vlastně vše je synonym ke svrabu. Svrab je způsoben právě roztoči (z čeledě Prosoptidae), kteří se uhnízdí od ušního bubínku někdy až po samotné osrstěné ucho. Díky tomu, že jsou roztoči pohybliví a dospělí jedinci dokáží přežít i několik desítek minut bez hostitele, dochází k přenosu nemoci.

Mohu roztoče vidět?

Rozlišovací schopnost oka je cca 0,25 mm, to znamená, že dokážete dva body vidět jako dva a ne jako jeden (tyto dva body od sebe musí být vzdáleny cca 0,2 mm a více). Dospělý roztoč z čeledě Prosoptidae měří i více než 0,5 mm.

Průběh onemocnění

Jako i u jiných roztočů jde vývinový cyklus od vajíčka přes larvu a nymfu na dospělého jedince. U roztočů se vyskytuje pohlavní dimorfismus, přičemž samičky na kůži vnějšího zvukovodu nakladou vajíčka, kde započíná nový cyklus roztočů. Celý cyklus prašiviny trvá asi 20 dní. Ovšem již počátkem 13. dne od nakladení vajíček na kůži ve vnějším zvukovodu může být tato infekce přenosná, a to i na člověka.

Příznaky prašiviny

Když se roztoči pohybují, případně kladou na kůži vajíčka, psi to svědí. Takže budou mít potřebu se drbat, házet hlavou, třít si uši o okolní předměty apod. Ovšem psi nemají možnost se na daném místě podrbat, tudíž psí škrábání může vést i k vážným poraněním.

Následky onemocnění

V případě pozdní léčby prašiviny u psů již bude pravděpodobně zánětem zasažený i ušní bubínek, v některých případech i střední ucho. V těchto případech je léčba mnohem komplikovanější. Vzhledem k tomu, že roztoči nesají krev, živí se jen starou kůží, nehrozí přímé ohrožení na životu postiženého psa. Ale při usilovné snaze zbavení se svědění si pes může vytvořit otevřené rány, do kterých se může následně dostat jiná infekce, které psa na životě ohrožovat bude.

Určitě zajděte za svým veterinárním lékařem! Pokud by Vám v tom dočasně zabránily některé události, jsou i domácí způsoby léčby. Ty jsou ale mnohem méně efektivní. Alternativní léčby tvoří: kukuřičný olej, masáž, olivový olej, speciální šampóny, minerální oleje, alkohol, peroxid vodíku, dětský olej, med a mnoho a mnoho dalšího. Většina z těchto forem léčby psa spíše potrápí, než aby mu byla k užitku a zbavila ho úporného svědění.

ADVOCATE pro kočku

Advokát eliminuje blechy a bleší larvy, dirofilárií, měchovec, škrkavka a ušní roztoči.

Advokát eliminuje blechy a bleší larvy, dirofilárií, měchovec, škrkavka a ušní roztoči.

 • Léčba a prevence blechy Ctenocephalides spp.. Snižuje výskyt bleší alergie dermatitidy. Larvy blechy fáze jsou zabiti v okolí advokáta léčit zvířata.
 • dirofilárií prevence Vlasovec psí infekce.
 • Léčba a kontrola škrkavky Škrkavka kočičí, Toxascaris leonina včetně vaničky (L4) a nezralé dospělého stadia.
 • Léčba a kontrola měchovci Ancylostoma tubae-forme, Ancylostoma brazilense, Uncinaria stenocepala, včetně vaničky (L4) a nezralé dospělé fáze všech druhů.
 • Léčba a kontrola ušní roztoči Otodectes cynotis.

BLEŠÍ kontroly a prevence – obhájce ukázal zabít dospělého a larvy blechy do 20 minut od kontaktu absorpcí prostřednictvím bleší intersegmental membrány. Zastaví blechy od krmení v 3-5 minut. Blechy nemusí kousat zvíře získat smrtelnou dávku. Následné krmení aktivity blechy na domácí zvířata, mohou vyvolat přecitlivělost kožní onemocnění známé jako bleší alergie dermititis (FAD). Léčba zvířat v zájmovém chovu s obhájcem rychle zabíjí blechy a snižuje výskyt tohoto stavu. Advokát může použít jako jediný produkt pro kontrolu blecha jako lámelide cyklu a zabíjí blechy emerfinf frim prostředí reinfest kočka. Rychlejší řešení těžkých zamoření životního prostředí může získat další environmentální opatření pomocí vhodného zapsané.

HEATWORM prevence – léčba s OBHÁJCEM by měla začít jeden měsíc před první expozicí komáři. ADVOKÁT musí být použity v intervalech jednoho měsíce během roku, kdy jsou komáři, (které nesou a přenášet larvy hearworm). V mnoha oblastech Austrálie nepřetržitý celoroční hearworm prevence je doporučený. Chcete-li vytvořit rutinní, je doporučený že týž den nebo datum použít každý měsíc ke správě obhájce. Při nahrazování jiného heartworm preventivní produkt, první péče s obhájce musí být dána do jednoho měsíce od poslední dávky předchozího produktu.

WORM CONTROL – obhájce zachází a řídí hlavní gastrointestinální hlístic koček, ale nezahrnuje tasemnic. Za účelem kontroly těchto červů používají DRONTAL nebo DRONCIT podle potřeby. Kočky mohou být reinfested s červy, ale pravidelné využívání advokáta je odstraní. Pokud přetrvávají problémy s červ konzultovat váš veterinární lékař.

Léčba a kontrola nad ušní ROZTOČI – pro léčbu a kontrolu ušní roztoči, advokát je vysoce účinná v jediné dávce. Měsíční uplatňování advokáta s ovládáním jakékoli následné ušní roztoč napadení.

Ušní infekce v kategorii Psi

Lidé, kteří utrpěli ušní infekce jistě víte, jak nepříjemné a bolestné to je. Naštěstí lze s lidmi mluvit a vyjádřit své problémy snadno k léčení ihned. Nicméně, už jste někdy přemýšleli, jak psi se bude cítit, pokud mají ušní infekce? Stejně jako s lidmi, musí trpět intenzivní bolesti, nicméně, protože oni nejsou schopni vyjádřit to, kolikrát majitelé nejsou schopni identifikovat, že pes trpí zánět středního ucha. Nicméně, existuje několik způsobů, ve kterém můžete zjistit, zda váš mazlíček pes trpí z jakéhokoli ušní infekcí. Být si vědom příčiny a příznaky ušní infekce u psů se zajistí, že váš mazlíček dostane okamžité lékařské ošetření, protože v případě, že ušní infekce bez povšimnutí, může to vést k těžkým onemocněním, někdy vede se infekce šířit i do mozku.

Ušní infekce v kategorii Psi

Ušní infekce u psů lze rozdělit do tří forem: vnější ušní infekce, Zánět středního ucha, a vnitřním uchu infekci. Mezi tři nejčastější jsou zevní ušní infekce, která je vlastně způsobila, kdy dostane zánětu vnějšího zvukovodu, a je také nazýván jako ‘otitis externa’. Tento typ ušní infekce u psů je skutečně snazší diagnostikovat a řešit. Na druhou stranu, středního a vnitřního ucha nákazy u psů mohou jít nepovšimnutý vede k vážným onemocněním, které může být obtížné vyléčit.

Přestože ušní infekce se může objevit u všech typů psí plemena, špičáky, které se propadlo nebo zvadlý uši jsou náchylnější k této nemoci. Floppy ušatý psů plemen jako kokršpaněl, Bloodhound, Beagles atd., jsou na vysoké riziko vzniku ušní infekce, protože tam je velmi menší proudění vzduchu ve svých uší, které může způsobit houbové stejně jako bakteriální infekce. Přečtěte si více o problémech psů uchu.

Příčiny uší Infekce v Psi, jeden z důvodů pro ušní infekce u psů je přítomnost cizích těles nebo částic. Někdy se některé částice zadejte psa uši a uvíznou tam, což vede k zánět středního ucha. Ušní infekce může být také způsoben přítomností parazitů, jako roztočů, a to zejména Otodectes cynotis v uchu. Protože se tyto roztoči psa do ucha způsobují svědění v uších, pes může dopřát v scratching, způsobující poškození uší. Ačkoli ušní infekce prostřednictvím roztočů může mít vliv psů všech věkových kategorií, mladí štěňata jsou více citlivé na to. , Někteří psi jsou alergičtí na určité druhy potravin, které také mohou být příčinou ušní infekce. Nehledě na to, kvasinek a bakterií je také řekl, aby byl příčinou ušní infekce psů. Nesmějí vyvolat infekci v uších, spíše, hrají vedlejší síly, které zhoršují stav ucha. Na psí uši jsou vlhké a tmavé, která se stala perfektní prostředí pro bakterie a kvasinky prospívat, což vede k bakteriální a kvasinkové infekce uší psů. Více na psí alergie. ; Ušní infekce u psů mohou být dědičné. To je běžně vidět ve plemen, jako je Shetland ovčáci, West Highland bílé teriéry, Shar Peis, atd. Jiné než to, je-li pes trpí jiným problémem pes zdraví, stejně jako hormonální nerovnováha, štítné žlázy, imunity, atd., je na vysoké riziko vzniku infekce ucha. , Ušní infekce v kategorii Psi Příznaky

Ačkoliv vaše zvířátko pes nemůže říct o bolest a nepohodlí, je pocit, že jsou i jiné způsoby, kterými si můžete rozpoznat jeho problém. Tady jsou nejčastější příznaky, že váš pes je pravděpodobně zkušenost, když je trpí ušní infekce. , Žlutá nebo černá voskovité vypouštění; důrazné potřásání hlavou, faul vůni, neustále tření a škrábání uších, nabídka nebo bolení uší, zarudnutí nebo zánět v uši, změna v chování v důsledku bolesti a nepohodlí, Jak se infekce uší Dopřejte v kategorii Psi

Pokud váš pet psí je zobrazeno některé z těchto příznaků ušní infekce, je třeba vzít k veterináři ihned. Veterinář bude provádět řádné testy rozpoznat příčinu problému. Teprve když se zjistí přesná příčina, může veterinář doporučit vhodnou léčbu ušních infekcí u psů. Lékař Vám předepíše některá antibiotika a anti-mikrobiální kapky k vyléčení infekce. Pokud ušní infekce jsou způsobeny v důsledku přítomnosti některých hub a parazitů, budou léky mít zbavit se jich. Pokud se infekce je mírná nebo těžká, chirurgie může být potřebné pro úplné vyléčení z zánět středního ucha. Přečtěte si více o infekce ucha psa léčby.

Tam jsou také některé domácí prostředky pro ušní infekce u psů, které jsou účinným způsobem léčby. To by však neměly být nahrazeny veterináře zacházení, spíše, můžete zkusit tento spolu s tím, co naznačuje vet. Infikovaných ucho musí být pravidelně čištěny, se psem do ucha čisticího roztoku pomocí vatových tamponů. Kapku oleje z tresčích jater nebo vitamin E olej je také řekl, aby byl dobrým způsobem, jak léčit ušní infekce u psů. Zmírnit podráždění a zarudnutí v uchu, můžete použít teplé obklady na tuto oblast. Dát psovi 2 lžíce octa jablečného moštu smíchané s 8 oz vody, dvakrát týdně.

Budete se dozvědět více o:; Pes nemocí z povolání; Psí zdraví, psa péče; sice nemůžete úplně zastavit svého psa od získání postižených ušní infekce, můžete si rozhodně trvat i několik důležitých opatření. Je důležité čistit vašeho domácího mazlíčka uši a ořezat extra vlasy kolem uší vyhnout ušních infekcí. Také by měl svého psa uši pravidelně kontrolovat, a pokud uvidíte jakékoli příznaky ušní infekce u psů, měl by být konzultován veterinář co nejdříve, aby se zabránilo nebezpečným komplikacím později.

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 1. Domů
 2. Psi
 3. Vétoquinol
 4. AURIZONUŠNÍ KAPKY, SUSPENZE PRO PSY 10 ML

Vétoquinol

Aurizon ušní kapky, suspenze pro psy 10 ml

Léčení otitis externa obou bakteriálního a houbového původu, respektive v důsledku bakteriemi citlivými na Marbofloxacin, a houby, zejména Malassezia pachydermatis citlivé na klotrimazol psů

Důležité informace! ( )

Následující text byl automaticky přeložen službou Google Translate. Uvedené informace nemusí být zcela srozumitelné a text může obsahovat chyby a nedůvěryhodné informace.

Náš redakční tým v současné době převádí všechna data do vašeho jazyka. Veškerý obsah a informace o výrobcích budou brzy k dispozici ve vašem jazyce.

Děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Dexamethason acetát 1,0 mg

(Ekvivalent k 0,9 mg dexamethason)

Propyl galate (E310) 1,0 mg

Vyhnout se kontaktu s očima. Jestliže je vstříknuta do očí, opláchněte velkým množstvím vody.

Osoby se známou přecitlivělostí na sloučeniny ve výrobku by se měli vyhnout kontaktu s přípravkem.

Ve vzácných případech použití tohoto výrobku mohou být spojeny s hluchotou, a to především u starších psů andmostly o přechodné povahy.

Jedna kapka přípravku obsahuje 71μg Marbofloxacin , 237μg klotrimazol a 23.7μg dexamethason acetát.

ATCvet kód: QS02CA06

Klotrimazol , anti-houbové činidlo, které patří do rodiny imidazolové a který působí tím, že způsobí změny v propustnosti membrány, což umožňuje intracelulární sloučeniny k úniku z buňky, a tím inhibuje buněčnou molekulární syntézy. Vykazuje široké spektrum aktivity a je zaměřena zejména na Malassezia pachydermatis;

dexametazon-acetát, syntetický glukokortikoid vykazující protizánětlivý a anti-svěděni aktivitu.

Marbofloxacin plazmatické koncentrace pík při 0,06 ng / ml na 14. den léčby.

Marbofloxacin dluhopisy slabě na plazmatické bílkoviny (<10% u psů) a je eliminován pomalu, hlavně v aktivní formě, více než 2/3 v moči a více než třetina stolicí. Klotrimazol absorpce je velmi špatná (koncentrace v plazmě <0,04 ug / ml).

Dexametazon-acetát dosahuje koncentrace v plazmě 1,25 ng / ml 14. dne léčby. Dexamethason resorpce se nezvyšuje zánětlivým procesem vyvolaného zánětu ucha.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, také kupují:

Léčba otitis externa a kožní infekce u koček a psů

Ušní čistící prostředek pro kočky a psy

Léčba akutní otitis externa spojené s baktériemi (malassezia pachydermatis, gentamicin a plísněmi) u psů

Vétoquinol

Léčení otitis externa obou bakteriálního a houbového původu, respektive v důsledku bakteriemi citlivými na marbofloxacin, a houby, zejména malassezia pachydermatis citlivé na klotrimazol psů

Léčba otitis externa a kožní infekce u koček a psů

Ušní čistící prostředek pro kočky a psy

Léčba akutní otitis externa spojené s baktériemi (malassezia pachydermatis, gentamicin a plísněmi) u psů

Vétoquinol

Léčení otitis externa obou bakteriálního a houbového původu, respektive v důsledku bakteriemi citlivými na marbofloxacin, a houby, zejména malassezia pachydermatis citlivé na klotrimazol psů

v rámci Evropy s TNT Express

V rámci dalších bezpečnostních opatření každý den kontrolujeme naše webové stránky na přítomnost malware.

Revolution pro psy

Revoluce je bezpečný a jednoduchý měsíční lokální léky používané k ochraně vašeho domácího mazlíčka před dirofiláriemi, blechy a ušní roztoči. Také chrání psy před klíšťaty a sarcoptic mange a kočky od škrkavky a měchovci.

Revoluce je bezpečný a jednoduchý měsíční lokální léky používané k ochraně vašeho domácího mazlíčka před dirofiláriemi, blechy a ušní roztoči. Také chrání psy před klíšťaty a sarcoptic mange a kočky od škrkavky a měchovci.

Psi (6 týdnů věku nebo starší a žádný požadavek, hmotnost)

Kočky (8 týdnů věku nebo starší a žádný požadavek, hmotnost)

Chrání vaše zvířátko před dirofiláriemi a blechy

Bojuje vnitřní i povrchová parazitní infekce

Sarcoptic mange báječná věc do dogs

Léčí a kontroluje ušní roztoči

Řídí americký psí klíště zamoření

Léčí a kontroluje škrkavky a měchovci u koček

Pouze jednorázověza měsíc

Bezpečné a snadné použití

Revoluce funguje slupku a vstupují do krevního oběhu vašeho domácího mazlíčka. Koncentrace selamectin, aktivní složka v tkáni a krevního oběhu zabránit heartworm onemocnění. Selamectin také přerozděluje do kůže z krevního oběhu a zabíjí dospělé blechy, klíšťata americký pes a ušní roztoči a brání bleší vajíčka od vylíhnutí. Je to také antihelmintika, což znamená, že bojuje vyhnat parazitických červů. Paraziti požití drogy, když se živí krví zvířete. Revoluce je bezpečné pro těhotné a kojící domácí zvířata.

Vedlejší účinky jsou méně časté, s méně než 1 % psů vykazuje známky zažívání. Není vhodné používat revoluci v domácí zvířata, která jsou nemocná nebo podváha. Kolie a pasteveckých plemen psů může mít reakci na selamectin složka než Doporučené dávkování množství. Pokud je váš pes kolie nebo jiné ovčácký pes plemene a Váš lékař předepsal revoluce, jsme nutkání sledovat vaše zvířátko za 8 hodin a volat veterináře, je-li váš pes zobrazí jakékoli známky slabosti, ohromující, rozšířené zornice, třásl se, slintání nebo stiskem jeho nebo její hlavou proti zdi.

Co je nejdůležitější informace, které by měl vědět o revoluci: Revoluce je léčivo topické jednou za měsíc. Nepoužívejte revoluce na štěňata do 6 týdnů věku nebo koťata do 8 týdnů věku bez váhy požadavky. Podle dokumentaci k výrobku revoluce je bezpečné pro použití na těhotné a kojící psů a koček.

Co je revoluce: Revoluce je lokální parasiticide, použita jednou za měsíc pro prevenci heartworm onemocnění u psů a koček. Revoluce se také používá na psy pro léčbu nebo prevenci blechy, americká psí klíště, ušní roztoči a psí sarcoptic mange. Při použití na kočky se také používá k léčbě nebo prevenci blechy, ušní roztoči, měchovci, škrkavky a. Doporučuje se, aby dirofilárií prevence využívat celoročně. Revoluce může použít i pro jiné účely, než které jsou uvedeny v této příručce.

Co je měla diskutovat s mi lékař před použitím revoluce na můj mazlíček: Řekněte váš veterinární lékař, pokud vaše mazlíčky někdy měli alergickou reakci na léky.

Jak lze používat tento lék: Aplikovat revoluce přesně podle pokynů svého veterinárního lékaře. Pokud nechcete pochopit pokynů požádat lékárníka nebo veterinární lékař a vám to vysvětlit. Revoluce je k dispozici jako jednotka použití aplikátoru zkumavek obsahujících určité množství léků, které jsou založené na váhu vašeho domácího mazlíčka. Revoluce je k dispozici jako 15mg / 0,25 ml štěně a kotě dávka pro štěňata starší než 6 týdnů a koťata starší než 8 týdnů, o hmotnosti až 5 liber revoluce je také k dispozici pro kočky 5.1-15 kg (45 mg / 0,75 ml), 15,1-22 kg (60 mg/1 ml) a u psů 5.1-10 kg (30 mg / 0,25 ml), psi 10.1-20 liber (60 mg / 0,5 ml), 20,1-40 kg (120 mg/1 ml), 40-1-85 kg (240 mg/2 ml) a 85,1-130 kg (360 mg/3 ml). Pro psy více než 130 kg použijte vhodnou kombinací trubek. Celý obsah zkumavky by měl použít. Není rozdělit obsah jako přesnost dávkování, a nemůže být zajištěna účinnost léku. Koupání nebo šamponování váš mazlíček 2 a více hodin po aplikaci nesmí snížit účinnost revoluce. Uchovávejte tento lék mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Co se stane, když mi chybí, použití dávkování: Dejte zapomenutou dávku hned jak si pamatovat. Nepodávejte dvojnásobnou dávku léku.

Co se stane, když jsem předávkování pet: Vyhledejte veterinární lékařské ošetření. Symptomy předávkování, zatímco vzácný, může zahrnovat slinění a nedostatečnou koordinaci, stejně jako příznaky, uvedené níže jako nežádoucí účineks.

Co měli vyvarovat při používání revoluce na můj mazlíček: Protože lidé mohou smlouvy měchovci od zvířat, je důležité udržovat osobní hygieny. Je rovněž důležité, odstranění blechy na vašeho domácího mazlíčka a v domácnosti a nekrmte hlodavců nebo nevařené maso nebo ryby. Chcete-li zabránit reinfekce, se doporučuje denní čištění stolice. Nepoužívejte na zvířata nemocná, slabé nebo podváha. Se nevztahují na mokré vlasy. Psi by měla být testována na heartworms před použitím revoluce. U člověka může být revoluce dráždí kůži a oči. Důkladně umýt ruce po použití revoluci vašeho domácího mazlíčka.

Jaké jsou možné vedlejší účinky revoluce: Vedlejší účinky revoluce, která může nastat patří dočasné vypadávání vlasů v místě aplikace, ztráta chuti k jídlu, slintání, zvracení, průjem, ospalost, zrychlené dýchání, zvýšená srdeční frekvence a svalový třes.

Jaké léky budou mít vliv revoluce: Neplatí revoluce vašeho domácího mazlíčka, je-li již dávat alternativní heartworm lék. Při přepnutí z jiné heartworm lék, začněte revoluci, když se další dávku léků dirofilárií je splatná.

Kde lze získat více informací: Váš lékárník má další informace o revoluci pro zdravotnické pracovníky, které může číst.

Revoluce je léčivo.

Aplikovat revoluci jednou za měsíc ve stejný den každého měsíce celý rok.

Používejte celý obsah zkumavky. Není rozdělit obsah od dávky, a proto mohou snížit účinnost výrobku.

Část domácí vlasy na spodní straně krku, mezi lopatkami, dokud můžete vidět na kůži a umístěte hrot trubice na kůži.

Použije obsah zkumavky na jediné místo na kůži na spodní straně krku, mezi lopatkami.

Tip: Revoluce je rychleschnoucí. Pet může být koupala 2 a více hodin po nanesení.

Štěňata: (6 týdnů věku nebo starší)

Použít obsah 1 tuba jednou za měsíc (Lila Box)

Použít obsah 1 tuba jednou za měsíc (Purple Box)

Použít obsah 1 tuba jednou za měsíc (Brown Box)

Použít obsah 1 tuba jednou za měsíc (Red Box)

Použít obsah 1 tuba jednou za měsíc (šedozelená Box)

Použít obsah 1 tuba jednou za měsíc (švestka Box)

Více než 130 kg

Použít vhodnou kombinací trubek

Koťata: (8 týdnů věku nebo starší)

Použít obsah 1 tuba jednou za měsíc (Lila Box)

Použít obsah 1 tuba jednou za měsíc (modrá krabice)

Použít obsah 1 tuba jednou za měsíc (Taupe Box)

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě.

Revoluce pro štěňata/koťata do 5 kg:

Aktivní složka (na jedné dávce trubice)

Aktivní složka (na jedné dávce trubice)

Revoluce pro kočky 15,1-22 kg:

Aktivní složka (na jedné dávce trubice)

Aktivní složka (na jedné dávce trubice)

Aktivní složka (na jedné dávce trubice)

Revoluce pro psy 20,1-40 liber:

Aktivní složka (na jedné dávce trubice)

Aktivní složka (na jedné dávce trubice)

Aktivní složka (na jedné dávce trubice)

Leave a Reply