Probiotika a houba nohou (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

ChytrГЎ houba a lГ©ДЌba koЕѕnГ­ch onemocnД›nГ­

ChytrГЎ houba (Pythium oligandrum) byla patentovГЎna Martinem SuchГЎnkem jako biopreparГЎt na plГ­snД› ve zdivu, ale takГ© na nehtech a kЕЇЕѕi. Houba si brzy naЕЎla svГ© mГ­sto takГ© ve veterinГЎrnГ­ praxi, kde pomГЎhГЎ s lГ©ДЌbou srsti a kЕЇЕѕe napadenГ© parazity.

Jak chytrГЎ houba funguje

ChytrГЎ houba je pouhГЅm okem neviditelnГЅ ЕѕivГЅ organismus kterГЅ se aplikuje ve formД› roztoku. Jako predГЎtor parazituje na jinГЅch kvasinkovГЅch a plГ­sЕ€ovГЅch organismech, ale narozdГ­l od jinГЅch hub se vyhГЅbГЎ rostlinnГЎm a ЕѕivoДЌiЕЎnГЅm tkГЎnГ­m. Jakmile plГ­seЕ€ a kvasinky zahubГ­, sama zanikГЎ a mizГ­ s obnovou kЕЇЕѕe. NarozdГ­l od chemickГЅch lГ©kЕЇ a pЕ™Г­pravkЕЇ si parazitickГ© plГ­snД› na chytrou houbu nevytvГЎЕ™ejГ­ rezistenci.

JejГ­ ГєspД›ЕЎnost v boji s ostatnГ­mi parazitickГЅmi organismy je pЕ™isuzovГЎna produkci velkГ©mu mnoЕѕstvГ­ enzymЕЇ, kterГ© usnadЕ€ujГ­ boj chytrГ© houby s jinГЅmi mikroorganismy. AvЕЎak na rozdГ­l od jinГЅch hub neprodukuje ЕѕГЎdnГ© toxickГ© ДЌi zdravГ­ ЕЎkodlivГ© lГЎtky, coЕѕ prokГЎzaly rozsГЎhlГ© toxikologickГ© testy a naopak produkovanГ© enzymy majГ­ protizГЎnД›tlive ГєДЌinky.

ChytrГЎ houba se jiЕѕ nД›kolik let ГєspД›ЕЎnД› pouЕѕГ­vГЎ pro lГ©ДЌbu mykГіz a dokonce jako prevence akutnГ­ meziprstnГ­ mykГіzy, bГ©rcovГЅch vЕ™edЕЇ, ale takГ© jako prevence proti zГЎpachu nohou.

VГЅrobce chytrГ© houby dodГЎvГЎ houbu nejen na ДЌeskГЅ trh, ale i do ostatnГ­ch stГЎtЕЇ EvropskГ© unie, ДЊГ­ny, ale takГ© do SpojenГЅch arabskГЅch emirГЎtЕЇ.

Recenze, diskuze a zkušenosti:

Alliance Healthcare Biodeur – chytrá houba 3×1 g

S produktem Biodeur jsem velmi spokojen. Měl jsem napadené oba nehty na palcích na nohou a nic nepomáhalo. Po kúře Biodeur jeden palec zcela čistý, druhý, původně silněji napadený, viditelně lepší. Určitě produkt ještě objednám a aplikaci zopakuji.

Před lety se mi na nohou objevila nehtová plíseň. Na internetu jsem si přečetla informaci o chytré houbě. Zkusila jsem si aplikovat podle návodu. Hned po první aplikaci jsem byla překvapena výsledkem. Ten rok jsem proceduru zopakovala a postupně plíseň mizela. Teď už jenom preventivně jednou ročně použiji chytrou houbu. Jsem velice spokojená. Mohu vřele doporučit. Myslím, že i prevence je důležitá.

S produktem Biodeur – chytrá houba 3×1 g jsem naprosto spokojená. Dlouho mi nic nezabíralo na plísně až chytrá houba mě zachránila. Konečně se nemusím stydět za své nohy jak vypadají.

jsem spokojena už dlouho, je skvělá na hormonální vyladění.

je perfektní na zažíváni, jednou za čas si jí nasadím.

jako jediná pomohla na plíseň nehtů v pokročilém stadiu a stačilo jedno balení.Takže jsem spokojená.

Produkt Biodeur si průběžně kupuji po celý rok, neb jsem v lázních dostala plíseň. Hodně se to zlepšilo, hned po prvních použití jsem cítila úlevu.

S přípravkem Biodeur jsem byla spokojena, zapůsobil. Zatím čekám, až ještě odroste nehet. Za nějaký čas chci ale přípravek zkusit ještě jednou.

Po použití Biodeur chytré houby došlo k velkému zmírnění výskytu plísně na nohou. Plíseň úplně nezmizela, ale již se nerozšiřuje. Tento přípravek jsem již použila 3x. Nyní mám jenom mírné výsevy a lepší se i plíseň na nehtech.

jsem si již objednávala po třetí. Mám plíseń na nouhou. Již po prvním použití bylo poznat, že se nehty zlepšují. Proto pokračuji dál. Sice je to na delší dobu, ale opravdu to funguje a to jsem již vyzkoušela vše, co je dostupné.

mě velice potěšil. Potíže, které jsem řešila, odezněly a při aplikaci jsem zjistila, že mi pomohl zklidnit i atopický ekzém, který mívám na rukou. Mohu jenom vřele doporučit.

S produktem Biodeur – chytrá houba jsem spokojen, zabraňuje zápachu chodidel a zmenšuje pocení nohou. Bohužel se musí procedura stále opakovat.

Chytrá houba PYTHIE Biodeur Prevent 3x3g

(Již jste hodnotili)

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Chytrá houba PYTHIE Biodeur Prevent 3x3g

Originální kompozici mikroflóry pomocí stisknutí ampulky zaprášíme do nošené obuvi před nazutím.

Zaprašování opakujeme dle potřeby.

Užívat při nadměrné potivosti nohou a zápachu nohou nejméně 1 x za den.

Ingredience (Ingredients): Silica, Panicům miliaceum, Pythium oligandrum, aroma

Parametry produktu Chytrá houba PYTHIE Biodeur Prevent 3x3g

Odkazy a videa

Máte dotaz?

Hodnotilo 0 uživatelů

Alternativní zboží

Související zboží

BIO BLOCK pro péči o nehty na rukách se sklonem k mykotickým onemocněním (plísně a kvasinky převážně rodu Candida). Omezuje bolest, podporuje přirozený růst a vzhled nehtů.

Bio Block 3x1g

Ústní voda v sáčku, k naředění. Vhodná při prevenci paradentózy, aftech apod. Snižuje množství bakterálních zárodků v ústech.

Bio Plus ústní voda v prášku 5x1g

BIODELTA-Obsahuje mikroflóru speciálně vyvinutou proti Psoriasis vulgaris a Dermatitis atopica. Relaxační koupele s účinnou mikroflórou podporují nechemickou cestou proces hloubkové obnovy normálního…

Biodelta koupel 15x8g

BIOMYCOSIN – vhodný pro potlačení nepříznivého mikrobiálního osídlení ran kůže při proleženinách a bércových vředech a pro stimulaci jejich hojení.

Biomycosin s antimykotickou přísadou 10g

BIODEUR – účinně působí na plísně a kvasinkové organismy na pokožce nohou a v nehtech. Omezuje i potivost, odstraňuje zápach. Účinkuje mykoparaziticky, to znamená, že houba se aktivuje a doslova…

Biopreparáty Biodeur deodorant chytrá houba 1g

BIODEUR – účinně působí na plísně a kvasinkové organismy na pokožce nohou a v nehtech. Omezuje i potivost, odstraňuje zápach. Účinkuje mykoparaziticky, to znamená, že houba se aktivuje a doslova…

Biopreparáty Biodeur deodorant prášek chytrá houba 3x1g

Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent je zásypový přípravek vhodný pro péči o nohy se sklonem k zápachu, potivosti a plísňovým chorobám.

Chytrá houba PYTHIE Biodeur Prevent Foot powd.1x4g

Krém BIOGAMA-mikrobiologický stimulátorový krém hloubkové obnovy pokožky při Psoriasis vulgaris. Napomáhá k regeneraci drobných ložisek lupenky a je doplňkem po relaxačních koupelích s mikroflórou…

Chytrá houba Pythie Bio Biogama 50ml

Je určený pro kůži náchylnou k zapářce a pro péči o místa náchylná k výskytu kvasinek ( zvláště rodu Candida) při vulvovaginálních mykózách. Zmírňuje až odstraňuje projevy spojené s kandidózou vulvy…

Chytrá houba proti plísni na nohou a moje zkušenost

Je chytrá houba opravdu zázračná a zbaví mě plísně na nohou? Konečně jsem se odhodlala ji vyzkoušet a chci se o to s vámi podělit. Tolik jsem o chytré houbě slyšela. Mnoho věcí mi vůbec nezabírá a nepomáhá, tak do Pythium oligandrum na plíseň nehtů vkládám velké naděje.

V téhle části bych chtěla shrnout všechny informace, které jsem dohledala na internetu o tomto přípravku a zároveň tady publikovat mou osobní malou fotoreportáž aplikace.

Odkud se chytrá houba vzala?

Co jsem se o chytré houbě dočetla na internetu?

Úspěchy i neúspěchy s chytrou houbou proti plísni

“ Je to léčení na delší dobu, ale je účinný.Nemusí se používat denně a ještě má výsledky, čož jsem u jiných přípravku nezaznamenal. Je to prvně, co se mi nehty začaly léčit.”

Dočetla jsem se o hodně pozitivních účincích. Pár jich bylo hned po první aplikaci, ale byli tam i tací, kteří psali, že je třeba vytrvat pár měsíců. Doba trvání kúry má samozřejmě vliv i na cenu, takže to je třeba taky zvážit. Může se mi stát, že chytrá houba zafunguje, ale plíseň se vrátí. Budu ji muset opakovat stále a stále dookola, což se určitě prodraží.

Tato chytrá houba má kladnou vlastnost, že jí mohou použít děti, diabetici, gravidní ženy nebo osoby s narušenou imunitou, protože je ryze přírodní.

V recenzích se samozřejmě zmiňují i o neúspěších chytré houby. Není jich tolik, aby mě to odradilo. Naopak, podezřelé by bylo, kdybych nenašla ani jednu.

Škoda, že ještě nejde z těch negativních zkušeností eliminovat uživatelé, kteří špatně vyhodnotili své potíže a nemají plíseň, ale jiný problém. Protože tento přípravek je účinný v případě onychomykóz – plísní na nehtech.

Takže pokud uživatelé řeší mylně něco jiného, než je plíseň nehtů, tak přípravek samozřejmě nezafunguje.

Výrobce uvádí, že chytrá houba nemá žádný vedlejší účinek a pokud už se nemůže dál živit plísní, což je náš cíl, tak sama od sebe zanikne. Nenašla jsem nikde ani omezení v délce používání.

V recenzích jsem dokonce objevila, že i kožní lékařka svému pacientovi doporučila tento přípravek, protože chemie nezabírala. To je skvělá zpráva působí na mě ještě více důvěryhodněji.

“Skvělá věc. Jako biologický výrobek je to lepší, než chemický. Někoho možná odradí vyšší cena, nicméně z mé osobní zkušenosti vím, že za levnější mastičky, kapky, spreje jsem předtím vyplácal za delší dobu mnohem víc peněz s většinou nulovým účinkem. Toto zafungovalo při první aplikaci a skoro stoprocentně..”

“Nutné dodržení přesného návodu, nepoužívat dezinfekci a jiné přípravky, opravdu funguje”

Všechny informace, které jsem dohledala na mě působí velmi pozitivně a hned jak mi chytrá houba proti plísní na nohou dorazí, tak ji vyzkouším. Postup aplikace uvádím níže.

 • biologický neboli přírodní přípravek bez chemie
 • přípravek lze použít i na nehty na rukou
 • účinný i v zápachu nohou a zpocených nohou
 • vysoká míra úspěšnosti
 • složitější aplikace – celonoční zábal
 • nefunguje 100% u každého, ale procento úspěšnosti je vysoké

Jak jsem použila chytrou houbu na plíseň na nohou já?

Na fotce bude vidět můj problém. Je to plíseň na palci u nohy. Mám dva cíle. Za prvé, aby plíseň byla odstraněna. To je zřejmé. A za druhé, aby se plíseň nenavrátila. Alespoň ne brzo.

Pokud by byla kúra superúčinná na poprvé, ale potom se plíseň stále vracela a já musela pravidelně celý proces opakovat, tak bych přípravek nehodnotila 100% kladně.

Postup aplikace chytré houby

Takto vypadá balení chytré houby (Pythium Oligandrum), které jsem objednala a od kterého si slibuji zlepšení či dokonce zmizení plísně na palci. Je to konkrétně Pythie nail od Biodeur. (Pythium Oligandrum), které jsem si vybrala pro jeho dobré reference.

Tak tady mám připravenou celou výbavu. Můj problémový palec, se kterým si neví rady ani kožní lékařka. Návod, jak postupovat při aplikaci chytré houby. Sklenička s vodou, kde budu rozpouštět tablety roztoku. Vatové tampónky, náplasti, ponožka, sáček.

Otvírám tubu a velké překvapení je uvnitř. Jsou tam čtyři tablety. Znova si prohlížím krabičku a návod, ale opravdu tam je 3 x 3 g. Takže jednu tabletu mám k dobru.

Podle návodu si do skleničky odměřím 1dcl vody cca 30°C – 40°C a vhodím do ní tabletu. Tableta hned začíná šumět a rozpouští se.

Beru si tampónky na čištění pleti, nechám je důkladně nasát roztokem, obalím si tím nehet a oblepím náplastí.

Je pravda, že v různých diskuzích a recenzích se uživatelé často zmiňují, že chvíli namáčeli nehty samotné v roztoku. Já jsem se rozhodla, že budu postupovat podle návodu. Možná při příští aplikaci na chvíli palec do roztoku ponořím.

Nohu jsem zabalila do sáčku a do ponožky a nechám působit na noc.

Trochu jsem neodhadla čas a aplikovala chytrou houbu pár hodin před spaním, takže jsem pak trochu šustila a klouzala.

Roztok dle návodu jsem uschovala, protože přesně to samé zopakuji následný den.

Jak jsem už psala. Následující den dodržím úplně stejný postup. Takto vyčerpám první tabletu.

Úplně stejný postup budu opakovat s druhou a třetí tabletou. Vždy tam je rozestup 1-2týdny mezi tabletama a vždy jednu tabletu použiji na dva dny.

6 komentářů

Bude nějaké pokračování, jak to zabralo ?

Ano, určitě. Chystáme v nejbližší době

Ahojky Jitka. Tak ako ti zabrala chytra houba?

Taky čekam na výsledek.

Ahoj. Zaujimalo by ma ako dopadol tvoj test s chytrou houbou. Pomohlo? Dakujem

Tinedol Česká republika

– Léčí kvasinky na chodidlech a nehtů

– Odstraňuje svědění a loupání kůže

– Odstraňuje pocení a zápach

– Hojí praskliny na patách

Nožní Zdraví – to je velmi důležitou součástí celkového zdraví vašeho těla. Velmi často se v průběhu života, mnozí z nás se potýkají s řadou nepříjemných nemocí a problémů. Nejběžnější z nich je plíseň na nohou nebo nehtů houba, popraskané paty, jakož i svědění a podráždění kůže na nohou. Tento problém má docela nepříjemné následky. Pokud nechcete zacházet s nimi včas, budou pěstovat a prohlubovat. K tomu zabránilo, je třeba okamžitě použít speciální nástroj, který pomůže dosáhnout pozitivních výsledků co nejdříve. Jedním z nejúčinnějších kosmetických produktů, které mohou skutečně pomoci vyrovnat se se všemi těmito problémy, můžeme identifikovat krém, jak Tinedol Česká republika. Tento všestranný kosmetický přípravek, díky kterému se za pár dní budete moci zcela zbavit houby na nehty a léčit jiné kožní problémy dolů

Tinedol krém na nehty houba Je jedinečný vývoj evropských odborníků, který používá patentovaný vzorec obsahující přírodní ingredience. Hlavními účinnými látkami jsou zde tyto složky, jako Klimbazol, Tinedol, jakož i řady dalších vitaminů a esenciálních olejů. Účinnost krému se ukázalo mnoho různých klinických studií. Můžete použít Tinedol krém na nohy pro prevenci různých onemocnění a pro léčbu již existujících problémů. Podle připomínek dermatologů, tento krém je opravdu účinná a pomáhá při léčbě problémů onemocnění nohou.

Tinedol krém od svědění nohou Je univerzální řešení složitých problémů spojených s zdraví vašich nohou. Nejenže léčí houba, ale také eliminuje pocit svědění a pálení, zvlhčuje pokožku na noze a zabraňuje opakování tohoto problému.

Hlavní prospěšné vlastnosti tohoto léku:

• Účinná léčba plísní na nohou jakékoliv složitosti;

• Odstranění nepříjemných pocitů a svědění kůže na nohou;

• Léčba mykózy nehtů;

• Prevence olupování kůže na nohou;

• Eliminace pocení nohou a pachů.

Je pozoruhodné, že i přes jeho účinnost, je nástroj zcela přirozené složení, které neobsahuje žádné sekundární složky. Podle výrobce, mast nemá žádné kontraindikace ani vedlejší účinky. Jediné omezení – je individuální intolerance jednotlivých složek krému.

Pokud se rozhodnete Tinedol objednat, pak budete určitě potřebovat ke studiu jeho složení. Po přečtení seznamu obalový příchozích ingrediencí, můžete si zjevný závěr, že obsahuje pouze organické sloučeniny.

Účinné látky jsou Klimbazol a farnesol Tinedol. Mají efektivní účinek na houby a zničit ho. Kromě toho, s cílem podpořit vaše nohy kůže v normálním stavu, v krému obsahuje vitamín E. Tato živina složka, která hydratuje kožní buňky a zabraňuje vysoušení. Tento skin nebude oloupat.

Pokud často potí nohy a tam je nepříjemný zápach, pak budete určitě potřebovat mast Tinedol koupit. Ve svém složení obsahuje mátovou silici, která nejen zabraňuje nepříjemný zápach, ale také tóny kožní buňky.

Jak se přihlásit?

Když si objednáte Tinedol v České republice, zbývá jen začít používat. Tato mast je k dispozici ve vhodné formě trubky a nevyžaduje žádné dodatečné omezení použití. Vše, co potřebujete – je to jen namazat nohou 2 krát denně, ráno a večer. K tomu, naneste malé množství krému na postižené místo a masírujte pohyby nohy vetřete do pokožky, až dokud se úplně vstřebává.

Je zřejmé, že nohy potřebují pre-mytí v teplé vodě s vyčistit póry a otevřít je mýdlem a vodou. Aplikujte mast na potřebě osušit pokožku, pak je výsledkem jeho použití je nejvyšší.

Jak psát Tinedol hodnocení, po několika ošetření je znatelné zlepšení zdravotního stavu vašich nohou. Po průchodu celý průběh léčby můžete zapomenout na problémy s plísní nebo jiných kožních onemocnění nohou.

Kde ho koupit?

Je zřejmé, že tato mast by měl být v každé domácnosti lékárničky. Zejména na Tinedol cena velmi výnosné, a krému nemá žádné kontraindikace. Může být použit jako preventivní opatření pro zachování zdraví nohou.

Ale je tu jen jedna otázka – kde se dá koupit mast? Pokud jste již požádal o Tinedol v lékárně, pak možná jste nemohli prodat mast. Skutečnost, že to není lék, kosmetický krém, který není k dispozici v lékárnách. Kromě toho je novinkou, která teprve nedávno objevil se v naší zemi. Je zřejmé, že nejlepší způsob, jak dostat tento produkt – je ho objednat přes internet. Pro tyto účely se specificky ti dal oficiální výrobce stránku tohoto produktu. Tam můžete získat podrobné informace o krému, přečíst recenze a získat nejlepší cenu k dispozici dnes. Objednávku.

Několik měsíců jsem trpěl svěděním a pálením, ale tento lék mi pomohl zbavit se nepříjemných příznaků.

Recenze, diskuze a zkušenosti:

Alliance Healthcare Biodeur – chytrá houba 3×1 g

S produktem Biodeur jsem velmi spokojen. Měl jsem napadené oba nehty na palcích na nohou a nic nepomáhalo. Po kúře Biodeur jeden palec zcela čistý, druhý, původně silněji napadený, viditelně lepší. Určitě produkt ještě objednám a aplikaci zopakuji.

Před lety se mi na nohou objevila nehtová plíseň. Na internetu jsem si přečetla informaci o chytré houbě. Zkusila jsem si aplikovat podle návodu. Hned po první aplikaci jsem byla překvapena výsledkem. Ten rok jsem proceduru zopakovala a postupně plíseň mizela. Teď už jenom preventivně jednou ročně použiji chytrou houbu. Jsem velice spokojená. Mohu vřele doporučit. Myslím, že i prevence je důležitá.

S produktem Biodeur – chytrá houba 3×1 g jsem naprosto spokojená. Dlouho mi nic nezabíralo na plísně až chytrá houba mě zachránila. Konečně se nemusím stydět za své nohy jak vypadají.

jsem spokojena už dlouho, je skvělá na hormonální vyladění.

je perfektní na zažíváni, jednou za čas si jí nasadím.

jako jediná pomohla na plíseň nehtů v pokročilém stadiu a stačilo jedno balení.Takže jsem spokojená.

Produkt Biodeur si průběžně kupuji po celý rok, neb jsem v lázních dostala plíseň. Hodně se to zlepšilo, hned po prvních použití jsem cítila úlevu.

S přípravkem Biodeur jsem byla spokojena, zapůsobil. Zatím čekám, až ještě odroste nehet. Za nějaký čas chci ale přípravek zkusit ještě jednou.

Po použití Biodeur chytré houby došlo k velkému zmírnění výskytu plísně na nohou. Plíseň úplně nezmizela, ale již se nerozšiřuje. Tento přípravek jsem již použila 3x. Nyní mám jenom mírné výsevy a lepší se i plíseň na nehtech.

jsem si již objednávala po třetí. Mám plíseń na nouhou. Již po prvním použití bylo poznat, že se nehty zlepšují. Proto pokračuji dál. Sice je to na delší dobu, ale opravdu to funguje a to jsem již vyzkoušela vše, co je dostupné.

mě velice potěšil. Potíže, které jsem řešila, odezněly a při aplikaci jsem zjistila, že mi pomohl zklidnit i atopický ekzém, který mívám na rukou. Mohu jenom vřele doporučit.

S produktem Biodeur – chytrá houba jsem spokojen, zabraňuje zápachu chodidel a zmenšuje pocení nohou. Bohužel se musí procedura stále opakovat.

Ъиinky probiotik na lidskй zdravн

Jsou to ћijнcн mikroorganismy, kterй po pozшenн obnovujн mikrofloru ve stшevech – podporujн zdravн a zaћнvбnн. V naљem zaћнvacнm traktu ћijн v symbiуze dobrй a љpatnй bakterie, jejich ideбlnн pomмr mezi nimi je 85% dobrэch a 15% љpatnэch. Na tomto pomмru zбvisн naљe zdravн.

Vzhledem k naљemu ћivotnнmu stylu a stravovacнch nбvycнch, prщmyslovэm zpracovбnнm, pasterizacн a sterilizacн potravin se dobrй bakterie niин. Celkovм jsme vystaveni mйnм bakteriнm neћ v minulosti, protoћe kvщli pшнsnэm hygienickэm normбm v prщmyslovй vэrobм pшeћije v potravinбch mбlo bakteriн (љpatnэch i dobrэch).

Lidй vyuћнvali bakterie mlйиnйho kvaљenн, tzv. laktobacily nebo probiotika, po tisнce let pro konzervaci i zvэљenн nutriиnн hodnoty nejen mlйиnэch potravin. Vэsledky mnoha vмdeckэch studiн (napшнklad nedбvnб studie љvйdskэch vмdcщ o pшнnosu laktobacilщ pro lidskэ organismus) poukazujн na pozitivnн ъиinky probiotik na lidskй zdravн a to zejmйna pшi potнћнch trбvicнho traktu. Kazaљљtн pastevci hojnм uћнvajнcн kysanй mlйko se doћнvali neobvykle vysokйho vмku a napшнklad v Japonsku, zemi s nejdelљн prщmмrnou dйlkou ћivota, se probiotickй vэrobky hojnм uћнvajн.

Nмkterй vмdeckй prбce takй poukazujн na spojitost mezi pшнtomnostн laktobacilщ v organismu a rozvojem alergiн. Zatнmco nмkterй uћiteиnй Lactobacilly byly pшнtomny v tмle(organismu) ve 30-40 % u celй svмtovй populace, dnes je to pouze 10-20 %. Tento pokles vэskytu laktobacilщ v tмle obyvatel vyspмlэch zemн je pшisuzovбn zejmйna nevhodnйmu stravovбnн. Hlavnнm dщvodem je niћљн konzumace kvaљenэch potravin (napшнklad kysanйho zelн) a nadmмrnй vyuћнvбnн konzervantщ, kterй bakterie v tмle zabнjejн . Probiotickй mikroorganismy pomбhajн naљemu trбvenн a umoћтujн nмkterэm lidem konzumovat i takovй potraviny, kterй by bez jejich pomoci nedokбzali strбvit a zpщsobily by jim nepшнjemnй zdravotnн problйmy.

K иemu probiotika nejvнce slouћн a kde pomбhajн?

 • pomбhajн produkovat urиitй druhy vitamнnщ, pшedevљнm vitamнny K a B (biotin, B1, B3, B6 a B12)
 • produkujн laktoferin-bнlkovinu, kterб mб schopnost vбzat ћelezo
 • probiotickй kultury produkujн lбtky, kterй sniћujн pH hodnoty stшeva

pшi cestбch do zahraniин kde hygiena potravin je velmi nнzkб

 • pшi vaginбlnн kvasinkovй infekci
 • jako doplnмk pшi uћнvбnн antikoncepce
 • jako doplnмk k vэraznйmu snнћenн frekvence vэskytu prщjmu
 • uћiteиnэ je takй u plнsтovэch onemocnмnн, aftech, alergiнch, u projevщ aknй a atopickй dermatitidy
 • pшi redukиnнch dietбch (nadvбha)  se doporuиuje zaшadit do vэћivy i probiotika
 • Nadvбha,vмtљinou psychologicky tlaин na dotyиnйho иlovмka a pшedevљнm na jeho pocity vznikajнcнmi z reakcн okolн, ale i ze љpatnйho pocitu ze sebe sama. A nejde jen o psychologickэ vliv, иlovмk s nadvбhou se z mnoha dщvodщ cнtн nedobшe i fyziologicky.   Srdce musн vнce pracovat, mozek nedostбvб tolik kyslнku kolik je tшeba a tak dбle.

  Tolik, zjednoduљenм, o spojitosti mezi psychikou a nadvбhou. Co ovљem mбlokdo vн, ћe nadvбha a psychika majн jeљtм jednoho spoleиnйho jmenovatele a tнm jsou bakterie, pшesnмji шeиeno bifidobakterie nebo-li laktobacily.

  Udrћujte si љtнhlou linii pomocн laktobacilщ

  V tйto souvislosti je dobrй zmнnit, ћe v lidskйm tмle se vyskytuje   10x vнce bakteriбlnнch bunмk neћ lidskэch bunмk.   Ve vмtљinм pшнpadщ nбm tyto „potvщrky“ pomбhajн. Podporujн imunitnн systйm, podнlejн se na tvorbм rщznэch vitamнnщ a brбnн nбs pшed jinэmi љkodlivэmi bakteriemi. Tyto bakterie zбroveт ovlivтujн zpщsob, jakэm иerpбme energii z naљн potravy.

  Kdyћ obйznн lidй ztrбcejн hmotnost, pomмr bakteriн v jejich vnitшnostech se vэraznм mмnн tйmмш bez ohledu na ћivotosprбvu.   Vэzkumy v tйto oblasti jsou teprve na zaибtku, ale uћ nynн je jasnй, ћe kvalitnн- zdravб stшevnн flora vэznamnм pomбhб hubnout a udrћovat si ћбdoucн tмlesnou hmotnost.

  Probiotika jsou pшбtelskй kultury laktobacilщ a prebiotika jsou lбtky, dнky kterэm mohou bakterie rщst a daшн se jim. Modernн probiotickй preparбty tedy obsahujн   v jednй kapsli jak probiotika, tak prebiotika.

  I kdyћ jde zatнm jen o pшedbмћnй vэzkumy, ukazuje se, ћe zavбdмnн prebiotik a probiotik spoleиnм s dietou mб pшнznivэ efekt na alergie, stбrnutн, obezitu i celou шadu dalљнch chorob vиetnм AIDS a diabetu 2. typu. Pokud vбm nestaин, ћe laktobacily pщsobн proti obezitм, mщћete pohlнћet na bakteriбlnн rovnovбhu jako na vэznamnэ krok ke sprбvnйmu fungovбnн „druhйho mozku“.

  Asi jste uћ slyљeli o serotoninu, coћ je neurotransmiter se љirokэm polem pщsobnosti, a kterэ, pokud je ho nedostatek pшниinou deprese a dalљнch poruch psychiky. Napшнklad znбmэ lйk na deprese Prozac pщsobн pшes inhibitory zpмtnйho vychytбvбnн serotoninu na zvyљovбnн jeho ъиinku v organismu. Pшi slovм neurotransmitery se mnoha lidem vybavн mozek.

  Nicmйnм v mozku se nachбzн jen 5 % serotoninu. Zbэvajнcнch 95 % serotoninu je produkovбno ve stшevech, kterэm se nмkdy z tohoto dщvodu шнkб „druhэ mozek“. Pшi studiнch s pacienty s chronickэm ъnavovэm syndromem bylo zjiљtмno, ћe symptomy ъzkosti vэraznм sniћuje kmen Lactobacillus Sporogenes.

  Probiotika se ukбzala jako ъиinnб alternativnн lйиba depresн z dщvodu jejich schopnosti vychytбvat zбnмtlivй molekuly tzv. cytokiny, sniћovat oxidaиnн stres a upravovat nadmмrnэ rщst љkodlivэch bakteriн. Pшemnoћenй љkodlivй bakterie totiћ produkujн toxickй lбtky, kterй se dostбvajн do krve a poљkozujн nervovou soustavu a mozek.

  Probiotika pщsobн preventivnм proti rakovinм stшev, je vљak i pшes uћнvбnн probiotik dщleћitй dodrћovat sprбvnou ћivotosprбvu, tzn. nekouшit, omezit pшнjem transmastnэch kyselin (pшнtomnэch zejmйna v uzeninбch) a mнt dostatek pohybu. Dбle bylo zjiљtмno, ћe laktobacily majн pozitivnн vliv na stav dбsnн a zubщ. – jen po 14 dnech uћнvбnн doplnkщ obsahujнcнch laktobacily se zmenљuje vэskyt zubnнho plaku a krvбcenн dбsnн.

  Potrava v ћaludku podlйhб procesu trбvenн. Pozdмji putuje do dvanбctnнku a stшevnнho traktu, kde dochбzн i k metabolizmu tukщ. Za to jsou mimo jinй zodpovмdnй i ћluиovй kyseliny, kterй tuky emulgujн. Vytvбшejн z nich malй micely, kterй budou dбle zpracovбvбny. Tyto micely obsahujн kromм cholesterolu i mastnй kyseliny, monoacylglyceroly, fosfolipidy, jakoћ i vitamнny rozpustnй v tucнch. Jejich cesta dбle pokraиuje sloћitэmi mechanismy aћ do krevnнho шeиiљtм, kde jsou i dбle љtмpeny. Dochбzн tu k vyuћitн lбtek pro dalљн nespoиetnй biologickй procesy. Zbytky s pшevlбdajнcнm obsahem cholesterolu jsou opмt dopraveny do jater, kde dochбzн k jejich zpracovбnн. Cholesterol je dщleћitou stavebnн sloћkou biologickэch membrбn. Nмkdy vљak nefunguje vљechno tak, jak mб, a proto mщћe dojнt snadno ke zdravotnнm komplikacнm. Kromм jinйho mщћe dojнt i k nadmмrnйmu uklбdбnн cholesterolu do jater, kterб nбslednм ztukovatн. A jak jбtra nepracujн sprбvnм, mщћe snadno dochбzet k nedostateиnйmu zpracovбnн cholesterolu, kterэ svэm pщsobenнm mщћe zpщsobovat napшнklad aterosklerуzu. Pшi tйto chorobм dochбzн k nadmмrnйmu uklбdбnн lбtek tukovйho pщvodu na stмny tepen, kterй se stбvajн mйnм pruћnэmi a dochбzн k jejich postupnйmu zuћovбnн. Cйvy tak mimo jinй kladou vмtљн odpor cirkulujнcн krve, coћ mб za nбsledek zvэљenн krevnнho tlaku. Rovnмћ dochбzн k nedostateиnйmu zбsobenн perifernнch ибstн tмla krvн, coћ se mщћe projevovat neodkrvenнm mozku, rukou иi nohou. V nejhorљнm pшнpadм dochбzн k nekrуze ибsti srdeиnнho svalu a nбslednм k infarktu. Bylo prozkoumбno mnoho mechanismщ pщsobenн probiotik prбvм na hladiny cholesterolu v krvi. Dokбћн jemnм љtмpit cholesterol a tнm samy zabrбnн jeho dalљнmu vyuћit.  Probiotika dokбћн sama vyuћнt cholesterol pro vlastnн biologickй procesy. Dalљн ъиinnэ doplnмk pro lйиbu vysokйho cholesterolu najdete zde.  

  Pщsobн mimo jinй takй v celйm  trбvicнm systйmu,kde napravujн stшevnн flуru a obohacujн nбs “dobrэmi” mikrobakteriemi viz obr.

  Uћнvбnн probiotik s antibiotiky

  Ъplnou katastrofou je vљak pro stшevnн mikroflуru  uћнvбnн antibiotik, kterб niин vљe, co jim pшijde do cesty. Tнm se sniћuje obranyschopnost organismu. Z tohoto dщvodu je dobrй tмlu pomoci s obnovou stшevnн mikroflуry uћнvбnнm kvalitnнch probiotik Chlorella Taiwan probiotic lactobacillus. Ty se doporuиujн uћнvat zбroveт spoleиnм s antibiotiky (minimбlnм 3-4 hodiny po poћitн antibiotik, aby bylo zniиeno co nejmйnм probiotickэch bakteriн), anebo ihned potй, co lйиba antibiotiky skonин. Souиasnэm uћнvбnнm probiotik s antibiotiky se sniћuje negativnн dopad lйиby na stшevnн flуru, tj. snнћн se riziko vэskytu zaћнvacнch potнћн jako je prщjem (zejmйna u dмtн), bolest ћaludku, vaginбlnн mykуza apod. Kvalitnн probiotika navнc obsahujн i Fruktooligosacharidy (prebiotika), kterй nejen zesilujн ъиinek probiotika, ale jsou i zdrojem ћivin pro zdravou mikroflуru v tlustйm stшevм.

  Bakteriн se nemusнte jen bбt. Jsou i takovй, kterй vaљemu organismu prospнvajн a kterй byste mмli svйmu tмlu pravidelnм dodбvat. “Dйlka podбvбnн probiotik nenн иasovм omezena, naopak v pшнpadм pozitivnнho efektu doporuиuji, uћнvat je dlouhodobм,”  

  Posilujte si svй pшбtelskй bakterie a udrћujte si stшevo ve formм. Rychlejљн ъbytek tuku a duљevnн pohoda jsou jen dvм z celй шady dalљнch vэhod.

    ChlorellaTAIWAN Probiotic Lactobacillus Complex   vэhoda proti ostatnнm podobnэm vэrobkщm na trhu . Vэrobek je  pouze иistб pшнrodnн tabletka, spojenб s  osvмdиenou pшнrodnн  chlorellou Taiwan   a to vљe bez pojiv a  йиek  (info zde).   Vљe v synergickйm spojenн vitamнnщ a minerбlщ s lactobacillus  Sporogenes a fruktooligosacharidy, kdy иistб Chlorela Taiwan nadstandartnм doplтuje ъиinky probiotika a prebiotika.

  Web site is governed by California law jurisdiction and territorial jurisdiction of the courts in the district of San Jose, California (USA)

  Leave a Reply