Příznaky špičkových hub (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Otrava jedovatými houbami – příznaky a typy otrav z hub

Na této stránce se dozvíte, jak se otravy dělí, jakými se vyznačují symptomy, a které druhy hub je vyvolávají.

– muchomůrka jízlivá (Amanita virosa)

– muchomůrka jarní (Amanita verna)

– čepičatka jehličnanová (Galerina marginata)

– nebo některé druhy menších bedel.

– baňka velkokališná (Sarcosphaera coronaria)

– vláknice kuželovitá (Inocybe rimosa)

– vláknice Godeyova (Inocybe godeyi)

– helmovka ředkvičková (Mycena pura)

– některé druhy bílých strmělek

Způsobují velmi nepříjemný a bolestivý průběh, ale obvykle bez trvalých následků. K nejčastějším symptomům patří zarudnutí v obličeji, silné pocení a slinění (během otravy může postižený vyslinit až 2 litry slin), křečovité bolesti břicha, zvracení, průjmy, zrychlený dech, poruchy močení a vidění, srdeční problémy a dušnost. Průběh otravy je nesmírně vyčerpávající, přičemž postižený je celkově zesláblý a značně dehydrovaný. V některých případech se může objevit i ochablost dýchacích orgánů nebo velmi nebezpečný otok plic. Při otravách tohoto typu se podává protijed v podobě atropinu.

 • 4. Otravy koprinové

  – ale také velmi vzácný hřib zavalitý (Boletus torosus).

  Otrava se projevuje zhruba po 30 minutách a trvá dvě hodiny a déle. Lehčí otravy se projevují pouze zarudnutím pokožky, zatímco těžší jsou provázeny dušností, zvracením a průjmy. Svým průběhem připomínají takzvaný antabusový efekt.

  Upozornění: Při opakovaném požití alkoholu do dvou dnů od konzumace hub se otrava opakuje!

 • 5. Otravy izoxazolové neurotoxické

  – muchomůrka tygrovaná (Amanita pantherina)

  – muchomůrka slámožlutá (Amanita gemnata)

  – muchomůrka královská (Amanita regalis)

  – muchomůrka červená (Amanita muscaria)

  – muchomůrka citronová (Amanita citrina)

  – helmovka narůžovělá (Mycena rosea)

  – štítovka vrbová (Pluteus salicinus)

  – některé druhy lysohlávek (Psilocybe)

  – některé druhy kropenatců (Panaeolus)

  – závojenka olovová (Entoloma sinuatum), která způsobuje snad nejkrutější otravy. Postiženého sužují ukrutné bolesti břicha doprovázené zvracením a průjmy a jiné nepříjemné stavy.

  – pavučinci skořicovém (Cortinarius cinnamomeus)

  Zpočátku jsou uváděny bolesti v oblasti bederní páteře a mírné žaludeční obtíže. Tyto příznaky brzy odezní a postižený se cítí několik hodin v pořádku. Později však orellanin způsobí těžké poškození ledvin s doživotními následky nebo přímo smrt. Z tohoto důvodu představuje pavučinec plyšový v podstatě nejnebezpečnější druh houby na světě.

 • – václavky obecné (Armillaria mellea)

  – hřibu kováře (Boletus luridiformis)

  – hřibu koloděje (Boletus luridus)

  – kačenka česká (Verpa bohemica)

  Bez souhlasu příslušného autora nelze texty ani fotografie jinde použít.

  Otrava jedovatými houbami – příznaky a typy otrav z hub

  Způsobují nejvíce smrtelných otrav. Jsou zde zastoupeny nejnebezpečnější muchomůrky (Amanita phalloides, A. virosa, A. verna), čepičatka jehličnanová (Galerina marginata), některé malé druhy bedel atd. Tyto houby obsahují nejnebezpečnější toxiny, mezi které patří amatoxiny, falotoxiny a virotoxiny. Otrava se začíná projevovat většinou pozdě, zhruba po 8-10 hodinách od konzumace. Dostavují se bolesti břicha, průjmy, zvracení a další jiné obtíže. Tyto stavy bývají nejintenzivnější zhruba 24 hodin a dochází při nich k jiným problémům, především k celkové dehydrataci. V této fázi již mohou někteří starší lidé či malé děti zemřít. Zhruba 3.den následuje úleva, která však netrvá dlouho a v dalších hodinách dochází postupně k selhání činnosti jater a ledvin, což může vést i ke smrti.

 • 2. Otravy gyromitrinové

  Zde je zastoupený ucháč obecný (Gyromitra esculenta) a baňka velkokališná (Sarcosphaera coronaria). Otravy mají podobné příznaky jako u prvního typu, ale způsobuje je gyromitrin, což je toxin, který postihuje opět játra, ale již méně ledviny. Zajímavé je, že se gyromitrin objevuje v menší míře i v jedlých ucháčích. Při konzumaci ucháčů bychom měli být maximálně obezřetní a sbírat pouze mladé plodnice!

 • 3. Otravy muskarinové

  Do této skupiny patří především vláknice začervenalá (Inocybe erubescens), kuželovitá (Inocybe rimosa) a Godeyova (Inocybe godeyi), některé druhy bílých strmělek, helmovka ředkvičková (Mycena pura). Muskarin objevíme v menším množství i v celé řadě dalších hub, například v muchomůrce červené.

  První příznaky otravy se projevují 15-30 minut po jídle, výjimečně již během jídla.

  Muskarinové otravy nezanechávají trvalé následky, ale způsobují velmi nepříjemný a bolestivý průběh. Postižený zarudne v obličeji, silně se potí a sliní (během otravy až 2 litry slin), trpí křečovitými bolestmi břicha, dostavují se zvracení, průjmy, zrychlený dech, poruchy močení a vidění, srdeční problémy, dušnost a může se objevit i velmi nebezpečný otok plic. Průběh otravy je nesmírně vyčerpávající, postižený je celkově zesláblý a značně dehydrovaný. Pokud ovšem lékař včas odhalí původce otravy, existuje v tomto případě dokonalý protijed v podobě atropinu.

 • 4. Otravy koprinové

  Tyto otravy způsobují některé druhy hnojníků, především hnojník inkoustový (Coprinopsis atramentaria), ale také velmi vzácný hřib zavalitý (Boletus torosus). Některé hnojníky jinak patří v mládí mezi dobré jedlé houby, ovšem nesmí se kombinovat s alkoholem. Obsahují toxin koprin, který dokáže v těle vytrvat až 3 dny. Otrava se projevuje zhruba po 30 minutách a trvá dvě hodiny a déle. Lehčí otravy se projevují pouze zarudnutím pokožky, těžší otravy jsou provázeny dušností, zvracením a průjmy a svým průběhem připomínají antabusový efekt. Při opakovaném požití alkoholu do dvou dnů se otrava opakuje!

 • 5. Otravy izoxazolové neurotoxické

  Nejzávažnější otravy tohoto typu způsobuje muchomůrka tygrovaná (Amanita pantherina). K dalším, ale již méně nebezpečným druhům patří muchomůrka slámožlutá (Amanita gemnata), muchomůrka královská (Amanita regalis) a muchomůrka červená (Amanita muscaria var. muscaria).

  Otravy nastupují nejdříve po 30 minutách, přičemž postižený pociťuje horkost, sucho v ústech, pálení a mravenčení po celém těle. Dostavují se poruchy vidění , halucinace a nebezpečné jsou poruchy srdeční činnosti. Nejvýznamnější toxin představuje mykoatropin.

 • 6. Otravy psychotropně-neurotoxické

  Do této skupiny hub patří především muchomůrka porfýrová (Amanita porphyria), muchomůrka citrónová (Amanita citrina var. citrina), některé druhy lysohlávek (Psilocybe) a kropenatců (Panaeolus), helmovka narůžovělá (Mycena rosea), štítovka vrbová (Pluteus salicinus) a několik dalších druhů.

  První příznaky otravy se projevují nejdříve po 15 minutách a mívají velmi rozmanitý průběh, který může být i v případě lysohlávek velmi nepříjemný. Typické jsou poruchy zrakové a sluchové oblasti, závratě, únava a nevolnost. Hrozí nebezpečí infarktu, mozkové příhody a případně i nějaký úraz.

 • 7. Otravy gastrointestinální

  Patří k nejčastějším otravám, které mají sice nepříjemný, ale benigní (neškodný) průběh.

  Nejnebezpečnější druh zde představuje závojenka olovová (Entoloma sinuatum), která způsobuje snad nejkrutější otravy. Postižený má ukrutné bolesti břicha doprovázené zvracením, průjmy a jinými nepříjemnými stavy. Méně závažnější otravy tohoto typu způsobuje celá řada jiných hub, mezi které patří další druhy závojenek, některé čirůvky (Tricholoma), slzivky (Hebeloma), kuřátka (Ramaria), ale i holubinky (Russula), pečárky (Agaricus) a další jiné houby.

 • 8. Otravy orellaninové

  Nejzákeřnější typ otrav, který způsobuje toxin orellanin, jenž se nachází v některých druzích pavučinců, především v pavučinci plyšovém (Cortinarius orellanus) a pavučinci skořicovém (Cortinarius cinnamomeus). První příznaky otravy se v tomto případě projevují nejdříve po 36 hodinách, ale většinou mnohem později, někdy až po 3 týdnech! Projevují se obvykle bolestmi v oblasti bederní páteře a mírnými žaludečními obtížemi. Tyto příznaky brzy odezní a postižený se cítí několik hodin v pořádku. Později však orellanin způsobí těžké poškození ledvin s doživotními následky nebo přímo smrt. Z tohoto důvodu představuje pavučinec plyšový v podstatě nejnebezpečnější houbu na světě.

 • Klinika ORL ve Fakultní nemocnici Ostrava má jako jediná v MSK k dispozici nový přístroj, který snižuje riziko poškození hlasivkového nervu

  Ostrava, 23. listopadu 2007

  Nemocemi štítné žlázy se zabývali již lékaři ve středověké Číně. Léčili ji popelem z mořských hub a řasami, v nichž se nacházel jód. Od 19. století se pak lékaři pokoušeli odstranit zvětšenou štítnou žlázu i jinými postupy, včetně chirurgického zákroku. V posledních letech je onemocněním štítné žlázy a jejich prevenci opět věnována velká pozornost. Důvodem je především fakt, že toto onemocnění je po cukrovce druhou nejčastější poruchou žláz s vnitřní sekrecí. Ve většině vyspělých zemí postihuje asi pět procent obyvatel a podobná situace je i u nás. Jedním ze špičkových pracovišť právě na chirurgickou léčbu štítné žlázy je i Otorinolaryngologická klinika ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Jako jediná v Moravskoslezském kraji má k dispozici speciální přístroj ke sledování zvratného nervu zajišťujícího normální funkci hlasivek. Přístroj tak napomáhá snižovat riziko poranění tohoto důležitého nervu.

  Hlavní příčinou vzniku nemocí štítné žlázy je stále nedostatečný přívod jódu a strumigeny v potravě (látky, které tlumí tvorbu hormonů štítné žlázy). Onemocnění štítné žlázy se může projevovat sníženou funkcí žlázy (tzv. hypotyreóza), nebo naopak zvýšenou tvorbou hormonů (hypertyreóza). Často se setkáváme i s uzlovou přestavbou žlázy. Dochází-li ke zvětšení žlázy, hovoříme o "strumě". Vyšší riziko vzniku zhoubných nádorů štítné žlázy hrozí také u žen a dětí, které podstoupily ozáření. "Nemoci štítné žlázy se daleko častěji vyskytují u žen, než u mužů, zejména ve středním a vyšším věku, kde se onemocnění zjistí u 15 až 20 procent náhodně vyšetřených žen. Přesto tyto poruchy nejsou vzácností ani u dětí a dospívajících. Většinu těchto nemocí však umíme spolehlivě zjistit a často i účinně léčit," popisuje hlavní typy onemocnění MUDr. Vladimír Nováček, odborný lékař pro endokrinologii a choroby vnitřní. "První příznaky poruchy štítné žlázy obvykle zachytí již praktický lékař nebo nejrůznější pracoviště zaměřující se na oblast krku – ORL, neurologové a další. Pak teprve přicházejí tito pacienti k nám – endokrinologům. Následuje vyšetření ultrazvukem, krevní testy, ověření funkčnosti štítné žlázy a diagnóza s následným doporučením léčby. Jsou poruchy, které se jen sledují, jiné se léčí medikamenty a třetí skupinou jsou poruchy, které je nutné dříve nebo později operovat. V tomto případě je povinností endokrinologa pacienta připravit k operaci tím, že zajistí maximálně funkční normální stav štítné žlázy, a to podáváním léků, nebo hormonů. Ale ani poté jeho povinnosti nekončí, endokrinolog musí tým lékařů podrobně informovat o možných rizicích, nálezech apod. Důležitá je i zpětná vazba, tj informace od operatérů."

  V minulosti byly operace štítné žlázy prováděny obvykle na chirurgických odděleních. Pokud nebyly s těmito zákroky nebyly na uvedených odděleních dostatečné zkušenosti, docházelo k poškození hlasivek, nebo příštitných tělísek. V posledních letech jsou operace štítné žlázy prováděny stále častěji na některých otolaryngologických odděleních (ušní, nosní, krční). Endokrinologové v Ostravě dnes doporučují provádět operace na specializovaných pracovištích, kde odborné týmy lékařů operují stovky těchto zákroků ročně. "V současné době jsou v nejbližším okolí maximálně tři pracoviště, která jsou schopna provádět operace na skutečně vysoké úrovni s minimálním rizikem pro pacienta," dodává MUDr. Nováček. "Díky tomu systému se ale podařilo negativní následky v podobě poškození hlasivek u pacientů téměř zcela eliminovat."

  Na Otorinolaryngologickou kliniku ve Fakultní nemocnici v Ostravě posílají pacienty endokrinologové z celého Moravskoslezského kraje. Ročně zde probíhá zhruba 150 až 200 operací, což je nejvíce v tomto regionu. "Operace štítné žlázy jsou nutné z několika důvodů, jedním z nejčastějších je tzv. "vole" – zvětšená štítná žláza. Operujeme ale také pacienty s hyperfunkcí, tedy nadměrnou činností štítné žlázy, pokud je konzervativní léčba neúspěšná. Tito lidé jsou hodně nervózní, trpí zvýšenou činností srdce a dalšími příznaky, což je důvodem k zákroku. Dále přicházejí k operaci pacienti s nádory štítné žlázy, kterých není málo. Operace je v tomto případě prvním krokem k jejich vyléčení," vysvětluje důvody operací Doc. MUDr. Pavel Komínek, Ph.D., přednosta Otorinolaryngologické kliniky ve FN Ostrava, která jako jediná v Moravskoslezském kraji má k dispozici speciální přístroj k identifikaci a sledování tzv. zvratného nervu, který zajišťuje normální funkci hlasivek. Daří se tak snížit riziko komplikací při operaci. "Při každém zmíněném zákroku skutečně hrozí poškození hlasivkového nervu, to je fakt, s nimž musí lékař i pacient počítat, a bohužel zatím nejde toto riziko zcela vyloučit. Pokud při operaci dojde k jednostrannému poškození nervu, nevede to k zpravidla k žádným následkům. Mnohem horší následky by však vznikly, pokud by po operaci vznikla oboustranná obrna hlasivek, která by pacienta mohla skutečně invalidizovat. Díky speciální operační technice a nyní i díky novému monitorovacímu přístroji se nám podařilo významně snížit výskyt těchto komplikací. Naše péče je skutečně na špičkové úrovni."

  Historie Otorinolaryngologické kliniky (kliniky ORL a chirurgie hlavy a krku) ve FNO se datuje již z meziválečného období ve Státní nemocnici v Ostravě Zábřehu. V roce 1955 bylo nově zřízeno lůžkové oddělení. V této době dochází k rozvoji operační činnosti zejména v oblasti středoušní, cervikofaciální a maxilofaciální chirurgie a zároveň byly položeny základy neurootologické laboratorní vyšetřovací techniky a diagnostiky, vědecké a publikační činnosti. Od roku 2006 je klinika vedena doc. MUDr. Pavlem Komínkem, Ph.D. V současné době dochází k rozšiřování operativy a prohlubování mezioborové spolupráce. Byly zavedeny nové operační postupy – operace i slzných cest, rozvíjí se endoskopická funkční endonazální chirurge. Byla rozvinuta chirurgie štítné žlázy,rozšířena operativa onkologických pacientů, rozšířeny operace měkkého patra a hltanu u chrápání, operace poruch hlasivek, operace středního ucha a další operace.

  Kde nás najdete?

  Fakultní nemocnice Ostrava

  17. listopadu 1790/5, 708 52 Ostrava-Poruba

  V průmyslově vyspělých zemích je pravděpodobné, že se v určitém životním období u jednoho ze tří lidí vyvine rakovina.

  Přirozená ochrana je imunitní systém

  Jsou-li v těle procesy rozmnožování nebo dělení buněk narušeny, buňky bují nahodile a poškozují zdravé tkáně. Imunitní systém za normálních okolností tyto změny zjistí a bující buňky zničí, ale z abnormálních buněk, které tomuto “dohledu” unikly, může vzniknout nádor. Nádorové buňky mohou proniknout do oběhu a krví nebo lymfou se rozšířit do dalších částí těla. Pokud se stav neřeší, mohou tyto buňky převážit nad normálními, odčerpat z těla životně důležité látky a způsobit život ohrožující onemocnění.

  Dosud není zcela jasné, proč se zdravé buňky změní na rakovinné (překyselené tělo a nedostatek kyslíku), ale je známé, že molekuly volných radikálů mohou poškodit genetický materiál v buňkách a porušením dělení buněk vyvolat zhoubný proces. Rakovina je disharmonie, při níž se shromažďují karcinogenní látky (především ze stravy a léků), které se působením negativních energií kupí, zdravé buňky mutují, množí se již jako nádorové a rakovina bují. Tedy v nás doslovně “hnije”, co tam bylo vědomě dáno a co tam nepatří. Rakovinu není potřebné léčit, ale nepřipustit ji střídmým a spořádaným životem. A když už je – přestat ji živit. Žádná nemoc na světě není a nikdy nebyla zapříčiněná jedním faktorem. A také není nikdy v organismu sama.

  Rakovinu nedokáže vyléčit žádný lék, žádná bylinka ani žádný lékař na světě. Jedině a bez pochyb ji dokáže vyléčit silný a bezchybný imunitní systém, když funguje, tak jak má. Rakoviny se nelze zbavit jako jednoho problému. Rakoviny je nutno se zbavit – a určitě je to možné – jako nemoci celého těla. Jedině z pohledu celkového posílení imunitního systému, který tělo přirozenou cestou přivede do rovnováhy a zákonitě navrátí člověku zdraví.

  K posílení imunitního systému je vhodné aplikovat pitný a stravovací systém s cílem, co nejvíce snížit negativní vliv stravy a tekutin na Váš organismus, což jste schopni ovlivnit sami, jakož i dodržování biorytmů.

  Při jakékoliv léčbě rakoviny je absolutně zakázán cukr. Dále jsou to veškeré živočišné tuky, všechny salátové omáčky (včetně v obchodech prodávaných majonéz), veškeré druhy čerstvého masa (může obsahovat chemikálie a hormony), máslo, umělý jedlý tuk, konzervované maso a uzeniny

  Rakovina není v 96% důvodem úmrtí člověka v nemocnicích

  H lavní příčinou jsou léky, chemoterapie a radioterapie vědomě snižující imunitní systém natolik, že člověk zpravidla umírá na obyčejnou infekci. Tedy člověk neumírá, ale je zabit. Rakovina dělá lidi bezmocné a závislé na současné medicíně.

  Zaznamenal jsem jeden vzorec: ti, kteří dělají ty nejhorší volby v životě, mívají i tendenci dělat nejhorší volby jak umírat. Jestliže žili životem plným chemikálií, které jim způsobily rakovinu, téměř vždy si volí i toxickou chemoterapii, která je dovede až ke smrti.

  Mike Adams, novinář a editor Natural News

  Lékaři předepisují léky, aniž by až na výjimky nabídli jiné možnosti léčení. Při složitých disharmoniích dokonce preparáty, které by sami na sobě neaplikovali. “Např. “Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum – jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali – a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie.” Tato studie je sice z roku 2000, ale závěry platí stále.

  “Učení” lidé nás v tomto nevědomky podporují a ženou nás naprosto zbytečně do neřešitelných situací, protože nehledají příčinu, ale řeší pouze zpravidla velice bolestivě následek.

  Dostatečně neupozorňují na nekvalitní potraviny, vodu a zamořené ovzduší, kde by mělo být jejich prioritní místo, včetně represe

  Všechny nemoci mají v 98-99% základ v psychice (ale ne příčinu) a v chybných postojích k současnému životu a jeho falešné idealizaci. Tuto skutečnost dokládá studie britských vědců na několika tísících pacientech se závěrem, že rakovinou onemocní pouze 1% optimisticky naladěných lidí.

  Posílení imunity betaglukanem, ne ubití chemoterapeutikem

  Velký význam v postavení glukanu mezi léčivými látkami je vědecky potvrzená skutečnost, že má nesporné radioprotektivní účinky, tedy i pozitivní vliv na nemoci, u nichž se používá ozařování. Výzkum, který pochází z United States Armed Forses Radiological Research Institute potvrdil účinnost glukanu a jeho mechanismus ochrany byl popsán následovně:

  Beta-/1,3/-D glukan chránil makrofágové buňky před poškozením volným radikálem vyvolaným zářením. Neporušené makrofágy jsou schopné odstranit rozsáhlý rozpad buněk a zbytky způsobené vysokou dávkou záření. Aktivované makrofágy pokračovaly v pozorné obraně hostitele proti potenciálním oportunním infekcím. Buňky makrofágů uvolňují faktory důležité pro obnovení tvorby kostní dřeně, která vydržela nadměrný radioaktivní útok.

  Vítězné tažení zahájil glukan v minulém století, zejména v boji s leukémií krve v Japonsku po tragických událostech ve městech Hirošima a Nagasaki, kde byli lidé radioaktivně ozářeni. Japonští vědci jej objevili v dřevokazné houbě Shi itake.

  Světový objev v účincích hub učinili také čeští vědci přibližně před třicetileti lety. Po mnohaleté kultivaci jedné houby, která se nacházela v jáchymovských dolech a podle nich měla vliv na nižší radioaktivitu, “vytvořili” houbu, která doslova “vyžere” radioaktivitu z vody. Patentovaný objev tehdy koupilo více států včetně USA. Houba byla tehdy “uložena” do archívu, přestože většina českých vod byla a je radioaktivních. Zde se nabízí otázka, zda podobný osud nepotkal ve své době glukany.

  Ani při podávání velmi vysokých dávek b-1.3-d glukanu nebyly pozorovány negativní vedlejší účinky. Pro prevenci se doporučuje 100-300 mg betaglukanu. Například při podpůrné onkologické léčbě lékaři v Japonsku a USA aplikují 1000-3000 mg glukanů denně, jakož i při samostatné léčbě glukany některých druhů onkologických onemocnění. Více o glu kanech v Expertní zprávě.

  Celé čtvrtstoletí se intenzivně zabývám studiem problémů imunostimulace (možnosti jak zvýšit ochablou imunitu organismu). Četné experimenty na zvířatech a klinické studie u lidí ukázaly, že účinnými látkami, které mají schopnost normalizovat sníženou imunitu jsou polysacharidy izolované z kvasinek Saccharomyces. Jejich účinnou látkou je tzv. beta- glukan. Glukan byl izolován a v následujících klinických studiích vykazoval značnou stimulační schopnost u onemocnění, která dlouhou dobu nemohla být zvládnuta jinými metodami. Jeho podání byla úspěšná např. i u nádorových výpotků plicních a v dutině břišní.

  Beta-glukan je látka, co současný člověk více než potřebuje. Můžeme ho pokládat za moderní kámen mudrců, který byl po dlouhém hledání nalezen.

  prof. Vilém Palisa, DrSc., významný český onkolog

  Dr. Johanna Budwig léčila s 90% úspěšností pacienty v terminálním stádiu rakoviny především pomocí lněného semínka (oleje). Pokud by tito lidíé nebyli předtím “ošetřováníi” chemoterapií a radioterapií, byla by její úspěšnost v léčbě rakoviny na hranici 100%. Když byla 7x nominována na Nobelovu cenu, tak pokaždé farmalobby zabránila jejímu udělení

  Zapomenutý objev německého držitele Nobelovy ceny

  MUDr.Otto Heinrich Warburg, dvojnásobný nositel Nobelovy ceny (jednu cenu obdržel v roce 1931 za objevení základní příčiny vzniku rakoviny)

  Ve svém díle „Metabolismus nádoru“ MUDr.Warburg uvádí, že všechny karcinogenní formy splňují dvě základní podmínky:

  • zvýšenou kyselost tkání a krve a zároveň značnou hypoxii (akutní nedostatek kyslíku pro zdravý metabolismus buňky)
  • objevil, že nádorové buňky jsou anaerobní (nevdechují kyslík) a že dokonce v přítomnosti vysokých koncentrací kyslíku ani nemohou přežít. Přežít a množit se mohou jenom s pomocí glukózy v krvi a v prostředí bez kyslíku

  Proto rakovinný nádor není nic jiného, než přirozený obranný mechanizmus, kterého naše buňky používají v krajní nouzi, aby přežily v příliš kyselém prostředí, v němž je navíc i nedostatek kyslíku. Zdravé buňky žijí totiž jedině v mírně zásaditém prostředí bohatém na kyslík, které jediné umožňuje, aby mohly normálně fungovat. Nádorové buňky naopak žijí v kyselém prostředí chudém na kyslík.

  Nikdo dnes nemůže říci, že se neví, co je primární příčinou rakoviny. Naopak neexistuje onemocnění, jehož primární příčina by byla lépe prozkoumána. Proto již dnes ignorace není omluvou, aby se nedalo udělat víc pro prevenci. Pokud chce lidstvo přežít, tak prevence, bez pochyb jednou musí přijít.

  Jak dlouho to bude trvat, závisí na tom, jak dlouho se bude falešným prorokem agnosticismu dařit bránit vědeckému výzkumu v oblasti rakoviny. Do té doby však zbytečně zemřou ještě miliony lidí.

  “Rakovinové buňky mohou přežít a množit se jenom s pomocí glukózy v krvi a v prostředí bez kyslíku”

  “Odeberete-li zdravé buňce 35% jejího kyslíku, dokážete z ní udělat rakovinovou buňku už za pouhé dva dny.”

  Doktor Campbell objevil, že rakovina se může zapnout a vypnout změnou obsahu bílkovin v potravě

  Můžeme vlastně zapnout a vypnout rakovinu buď přidáním bílkovin nebo jejich odebráním. Také bylo objeveno, že kasein (sýrovina), nejčastější bílkovina v mléčných výrobcích byla největší podporovatel rakoviny ze všech. Naopak když byla zvířata krmena 20% rostlinných bílkovin, tak u žádného se rakovina nevyvinula navzdory přítomnosti karcinogenu. Rakovina byla spuštěna jen v souvislosti s živočišnou bílkovinou, přičemž v dalším experimentu se zjistilo, že bez ohledu na to kolik karcinogenů vstoupí do těla. Rozvoj rakoviny byl naprosto závislý na množství konzumované živočišné bílkoviny. Jinými slovy konzumace živočišných proteinů nás dělá více náchylnými k rakovině.

  Například důvodem, proč japonští kuřáci mají nízký výskyt rakoviny plic je, že je chrání rostlinná strava, čímž zabraňují v projevech samotné rakovině. Ale když se změní jejich jídelníček a zvýší se příjem živočišné stravy, odpovídajícím způsobem vzroste procento rakoviny plic.

  Okysličení těla (správné dýchání, přiměřený pohyb), odkyselení organismu (co nejvíce omezit především cukr, maso, mléko a alkohol), pozitivní myšlení

  Salvestrol

  Rakovinové buňky obsahují jedinečný biomarkerový enzym “CYP1B1” a tento mění chemickou strukturu látky zvané “salvestrol”, která se nachází v mnoha druzích ovoce a zeleniny. Chemická reakce převede “salvestrol” do komponentu, který rakovinové buňky zabijí bez poškození těch zdravých.

  Mýtus o chemoterapii zbořen: jedovaté léky způsobují další rakovinu než aby byly prevencí

  Na muškách se projevil rakovinný efekt chemoterapie

  Jak se ukázalo, mušky byly výbornou volbou pro tento druh testování, protože jejich vnitřní prostředí umožňuje snadné vyhodnocování dělení nebo umírání kmenových buněk, vystavovaných vnějšímu působení. Ve vztahu k chemoterapickým lékům mušky slouží jako optimální objekt pro extrapolaci dat, aby se zjistilo, jak by na tyto chemikálie reagovaly lidské buňky.

  Už dřívější studie prováděné na myších nebo mouchách potvrdily u chemoterapie potenciál k vyvolávání rakoviny

  Už předchozí výzkum, publikovaný před zmíněnou poslední studií došel k podobným závěrům. Ve vyhodnocení léků pro chemoterapii dopadl nejhůře doxorubicin, jenž vyvolával jak u myší, tak i u mušek bujení kmenových buněk. V případech některých genových aktivací docházelo i k závažným zánětlivým reakcím a v mnoha případech pak takové reakce končily rakovinou.

  Abstrakt citované studie naleznete na adrese:

  Chemoterapie ve skutečnosti podporuje růst rakoviny a ta se stává vůči léčbě rezistentní

  Rakovinné „super-buňky“ vyvolané chemoterapií jsou mnohem nebezpečnější

  Aby špatných zpráv nebylo málo, stejný výzkumný tým popsal ještě další závažný účinek chemoterapie: růst rakovinných buněk bývá mnohem prudší, než před nasazením této léčby. Obdobně jako „super-bakterie“ nebo „super-plevele“, u nichž došlo ke zvýšení odolnosti na běžné léky nebo chemikálie k hubení, také tyto „super-buňky“ už nereagují ani na nejagresivnější formy chemoterapie, takže se nemoc stává smrtelnější.

  Není ale žádným překvapením, že dosud žádný lékař s vazbami na průmysl rakoviny nevolal po ukončení chemoterapie. Místo toho je voláno po nových léčivech, které by ovlivňovaly přirozený mechanismus odolnosti, aby se posílily toxické účinky chemoterapie. Tímto způsobem totiž funguje celý systém medicíny – prostě se přidávají nové léky, aby byly potlačovány vedlejší účinky ostatních užívaných léků – a tak to jde stále dokola.

  „Většina pacientů s rakovinou v téhle zemi umírá na následky chemoterapie. Tato léčba neodstraňuje nádory prsu, tlustého střeva ani plic. Tento fakt už byl zdokumentován před více než 10 lety, avšak lékaři stále používají chemoterapii na tyto druhy nádorů.“

  Pokud vy sami nebo vaši blízcí trpíte rakovinou, uvědomte si, že k chemoterapii nebo k ozařování existují i alternativy. Jsou to například metody

  podle Gersonové, Burzynského, používání konopného oleje, šťávy z listů marihuany

  Takto se dokázalo vyléčit už mnoho nemocných. O každé z těchto metod se můžete dozvědět na následujících odkazech:

  Jeden ze zdokumentovaných případů, kdy kvalitní extrakt z Reishi spustil během několika dnů úspěšnou imunitní reakci

  Případ 47letého muže s bolestí nadbřišku. Endoskopie u něj odhalila velký žaludeční vřed a byla provedena biopsie, která diagnostikovala v žaludku difuzní velkobuněčný B-Lymfom (typ velmi agresivního nádoru). O 11 dnů později byla provedena operace a následovala standardní kontrola vyjmuté části žaludku, přičemž nebyly nalezeny žádné rakovinné buňky, nastala kompletní regrese. V místě původního nádoru byla pouze vrstva aktivovaných T lymfocytů což jsou buňky, která pokud jsou aktivované dokážou zničit rakovinné buňky. Když se pacienta ptali na to, co užíval před operací, tak prohlásil, že ihned po prvním oznámení jeho diagnózy užíval vysoké dávky extraktu z Reishi.

  Reishi = polysacharidy, triterpenoidy, organické germánium, .

  Klinický výzkum ukázal, že houba Reishi obsahuje více než 50 karcinostatických polysacharidů (především glukan b-1,3/1,6-d) potlačujících růst nádorů. Proto se osvědčuje například jako podpůrná léčba při nádorech jícnu, žaludku, prsu, tlustého střeva a dělohy. Zvyšuje efekt chemoterapie a potlačuje její vedlejší negativní účinky, jako je nechutenství a patologické snížení bílých krvinek. Výhodou extraktu z Reishi je, že neobsahuje žádné látky toxické pro tělo a celkově zvyšuje jeho obranyschopnost proti široké škále různých patogenů.

  Výzkumy prokázaly přítomnost účinných látek vhodných na podporu léčby různých bakteriálních, virových a mykotických onemocnění. Jde hlavně o působení proti chřipkovému viru typu A, který ročně vyvolává ve světě několik epidemií chřipky. Glykoprotein z Reishi vykazuje účinky i proti skupině herpetických virů, proto má své využití při léčbě oparů na rtech i pásového oparu. Bylo prokázáno, že triterpenoidy potlačují vývoj Epstein-Barrové viru, který způsobuje infekční mononukleózu a může být příčinou nádorové tvorby buněk.

  Aplikace extraktu z Reishi je podle výsledků klinických testů vhodným léčebným prostředkem na vysoký krevní tlak, na snížení hladiny cholesterolu a má preventivní účinek na tvorbu krevních sraženin. Triterpenoidy přítomné v houbě tlumí i vedlejší účinky chemických léků na snižování krevního tlaku. U pacientů se srdečními chorobami se osvědčilo podávání houby při léčbě dušnosti, bušení srdce a při srdeční arytmii.

  Látky přítomné v Reishi zlepšují metabolismus jaterních buněk a podporují vylučování toxických látek z organismu. Proto má houba pozitivní účinek u pacientů s chronickým zánětem jater (hepatitida typu B) i toxickým poškozením jater v důsledku nadměrného požívání alkoholu nebo dlouhodobého užívání chemických léků. Glukany izolované z Reishi se v budoucnu ukazují jako slibné přípravky na zpomalení vývoje jaterní cirhózy.

  Účinky proti stárnutí, nespavost

  Čínští lékaři doporučují hlavně starým lidem užívat Reishi na zlepšení paměti, orientačních schopností a schopnosti koncentrace. Dnes víme, že je to důsledek vlivu houby na regulaci metabolismu, zvýšení tvorby nukleových kyselin a bílkovin v krevní plazmě a kostní dřeni, čímž se značně zpomaluje stárnutí. Navíc houba obsahuje účinné látky, které působí uklidňujícím způsobem na nervovou soustavu, pomáhá při nespavosti, zvyšuje chuť k jídlu a stabilizuje emoce. Reishi tak patří mezi tzv. přírodní adaptogeny, které celkově podporují a harmonizují nervový a hormonální systém.

  Reishi chrání pokožku před slunečním zářením, zejména před UV paprsky, které mohou poškodit DNA buněk kůže. Zároveň reguluje obsah vody v pokožce, čímž optimalizuje její vlhkost a pružnost.

  Sportovci a vysokohorská nemoc

  O pozitivním účinku Reishi se přesvědčili i horolezci, kteří ve výškách 400−5000 m n. m. nepozorovali nepříznivé reakce organismu. Houba má totiž vysoký obsah organického germania (Reishi má nejvíce organického germánia ze všech “rostlin”), které zvyšuje až 1,5 krát příjem kyslíku krví, čímž zlepšuje okysličování tkání. Zabraňuje tak projevům vysokohorské nemoci a celkově přispívá ke zlepšení sportovní výkonnosti, hlavně při sportech se zvýšenou potřebou kyslíku (atletika, cyklistika, plavání…). Nejenom!

  Sloučenina z hub léčí rakovinu a předchází nádorům

  (Coriolus – Outkovka pestrá s borci PSK a PSP)

  V Austrálii byl proveden výzkum, který prokázal, že sloučenina s názvem polysaccharopeptide (PSP), která pochází z houby outkovky pestré (Trametes versicolor, Turkey Tail) je 100% úspěšná proti kmenovým buňkám rakoviny prostaty a potlačuje vytváření tumorů. Výsledky výzkumu byly publikovány v online magazínu PLoS ONE a jako první dokládají, že přírodní substance je spolehlivě účinná při jakémkoliv experimentu.

  Outkovka pestrá (Coriolus) ničí rakovinové buňky

  Studie provedená na Granadské universitě ve Španělsku prokazuje, že medicinální houba outkovka pestrá, má schopnost zabíjet rakovinové buňky i tím, že je donutí k sebezničení.

  Coriolus 90 kapslí á 500 mg

  dvojitá extrakce – ve vodě i alkoholu

  garance 50% polysacharidů

  bezkonkurenční obsah účinných látek

  Sedm důvodů, proč přírodní terapie nejsou někdy na rakovinu účinné

  Ortodoxní medicína má řadu způsobů, jimiž zakrývá fakt, že její léčebné metody na rakovinu většinou vedou k úmrtí onkologických pacientů. Je totiž jednodušší tvrdit, že pacient podlehl rakovině a ne otravě na chemoterapii nebo na poškození orgánů způsobených ozařováním.

  Jak konvenční onkologie manipuluje statistiky

  Na oklamání veřejnosti a marketingovou propagaci svých terapií používá onkologie několik triků a slovních hříček.

  Nejčastěji operují s takzvanou 5letou dobou přežití, která jim umožňuje považovat pacienta za vyléčeného, ​​i kdyby zemřel byť jen jeden den po uplynutí této doby.

  Druhým nejpoužívanějším trikem je prohlásit léčbu za úspěšnou, pokud dojde k prvotní remisi. K tomu sice dochází poměrně často, ale po ní s téměř skalní pravidelností nastupuje sekundární rakovinné bujení.

  Sekundární nádory už jsou však tvořeny jen těmi nejodolnějšími rakovinnými buňkami, které přežily první kolo konvenční léčby.

  Na druhé kolo pak obvykle standardní léčba již nezabírá a zanedlouho dochází k úmrtí pacienta. To však nebrání konvenční onkologii zahrnout takový případ do statistiky jako „úspěšnou léčbu“.

  Šance na vyléčení použitím alternativních terapií

  Na druhé straně lidé, kteří vyhledají alternativní postupy léčby rakoviny, mají mnohem větší šanci na přežití. K tomu zároveň nebudou muset nést žádné nepříjemné vedlejší účinky typické pro konvenční onkologii.

  • Při herbální medicíně vás zabije nemoc. Při alopatické (ortodoxní) medicíně vás zabije léčba.
  • Někdy však 80% (a často i vyšší) úspěšnost alternativní léčby klesne pod úroveň 50 % či ještě méně.

  Důvody selhání alternativních terapií na rakovinu

  Zde následují důvody, proč je tomu tak:

  1. Spěchá se do ortodoxních procedur

  U diagnózy jakékoli rakoviny jsou pacienti nuceni okamžitě zahájit standardní léčbu. V opačném případě by prý rychle zemřeli.

  Nicméně některé druhy nejagresivnějších typů rakovin, jako například rakovina slinivky, jsou i tak mimo možnosti konvenční medicíny. Tak proč tak chvátat?

  Naděje na kompletní vyléčení s alternativními terapiemi se výrazně snižují po použití toxické chemoterapie nebo geny poškozujícího ozařování.

  Nezapomínejte: Máte čas si věci nastudovat a rozhodnout se, co je pro vás nejlepší

  2. Nezměněná stravování

  Všechny zpracované potraviny a nápoje by se měly kompletně vyloučit a měly by být nahrazeny základními potravinami v bio kvalitě.

  Také by se mělo omezit maso, hlavně červené zpracované maso (salámy, klobásy a podobně). Dále zredukovat cukr a zpracované sacharidy, které tvoří hlavní potravu pro rakovinné buňky (minimálně 4x více než zdravá buňka).

  Pouze proteolitické enzymy produkované slinivkou dokáží trávit maso a další živočišné bílkoviny, ale také zároveň odstraňují ochranný obal rakovinových buněk a následně jsou viditelné pro imunitní systém. Proč je tedy zbytečně plýtvat na trávení masa (živočišnou bílkovinu)? Tyto enzymy ale nejsou potřeba na trávení rostlinné bílkoviny.

  3. Aplikace pouze jednoho alternativního přístupu

  Stránka Cancer Tutor doporučuje použití alespoň 3 alternativních přístupů současně (včetně úpravy stravy) v případě, že se pacient neléčí pod dozorem na specializované klinice pro přírodní léčby.

  Příklady alternativních klinik na rakovinu jsou Gersonova klinika, Bio-medicínska klinika, ale i některé další v Mexiku či Evropě.

  4. Nedodržování léčebných protokolů

  Dieta dr. Budwigové vylučuje použití syntetického laetrilu (vitaminu B17), ale povoluje jeho užívání v přírodní formě, například meruňková jadérka. Takže syntetický Laetril ne!

  Ve Francii byl Dr. Max Garson zmatený z nízké úspěšnosti jeho léčby u některých pacientů. Později zjistil, že jeden z jeho asistentů tajně podával pacientům pečivo . – cukr a zpracované sacharidy, které pomáhaly rakovinným buňkám přežít a tím sabotoval nutný dietní přístup.

  5. Nedostatečná detoxikace

  Čistá, rostlinná strava v bio kvalitě a odšťavňování především zeleniny výrazně napomáhá detoxikaci. Nicméně pro některé lidi je nutné zapojit i další metody. To proto, že zničené rakovinové buňky vytvářejí v těle toxicitu, což je zátěž pro játra.

  Gersonova terapie používá pro dodatečnou detoxikaci jater kávové klystýry. Dr. Nicholas Gonzales zase používá mírně modifikovanou obdobu známého přístupu Dr. Williama Kelleyho.

  6. Z přírodního na ortodoxní léčebný protokol

  Za tento prohřešek jsou nejčastěji zodpovědni uživatelé konopného oleje. Dívají se na silné účinky tohoto oleje jako na zázrak, ignorují zdravé stravování a pokračují v pojídání tzv. „Junk“ jídel.

  Pak zpanikaří a podvolí se chemoterapii nebo ozařování.

  7. Ignorace mentálních, emočních a duševních aspektů léčby

  Novináři, kteří dělají reportáže o alternativních rakovinových klinikách v Mexiku, jsou často ohromeni jaká přátelská a uvolněná atmosféra je v těchto zařízeních. Veselost a humor jsou při léčbě rakoviny velmi nápomocné.

  Očista od psychického stresu ze ztráty blízkých, emočních šoků či nelibosti může přispět k odstranění zakyselení organismu, který je ideální pro rozvoj rakoviny. Na alternativních klinikách jsou aplikovány speciální terapie zaměřující se právě na tuto oblast.

  Zdroj: Seven reasons why natural cancer remedies sometimes fail

  Zásaditá dieta, o které by si měl přečíst každý, ale především onkologičtí pacienti

  Znalost o pH a acidobazické rovnováze je důležitá nejen pro onkologické pacienty, ale pro každého člověka, který se chce vyhýbat civilizačním a chronickým onemocněním.

  pH vnitřního prostředí

  Jak uvádí magazín Zdraví z přirozených potravin (Raw Food Health):

  „Lidské tělo se všemožně snaží udržovat mírně zásadité prostředí na úrovni pH 7,35. Nicméně špatná strava a stres mění toto prostředí směrem ke kyselosti, ve které nemoci přímo vzkvétají „

  Zde je však potřeba připomenout, že je důležité rozlišovat pH krve a pH tkání či mezibuněčných prostor. Zatímco krev si hlídá pH a acidobazickou rovnováhu ve velmi úzkém pásmu, u ostatních tělesných tkání se může pohybovat volněji.

  Proto je důležité, aby onkologičtí pacienti konzumovali alkalickou, respektive zásaditou stravu. Tím zvrátí progresi onemocnění a urychlí hojivé procesy v těle

  Zásady alkalické stravy

  Jak jsme již uvedli, nerovnováha pH a kyselé prostředí jsou perfektním podhoubím pro rozvoj rakoviny. Na druhou stranu, zásaditá strava obnovuje rovnováhu a potlačuje v těle záněty, které bývají hlavním předstupněm rozvoje rakoviny.

  Zásaditá strava se skládá hlavně z těchto potravin:

  • zelená listová zelenina
  • brokolice
  • kořenová zelenina
  • koření a bylinky
  • fazole, hrách, čočka
  • květák a zelí
  • česnek, cibule, pórek a pažitka
  • ořechy a semena
  • malé množství bezlepkových zrnin jako například rýže

  Kromě uvedených potravin je povoleno i střídmé množství masa ze zvířat odchovaných na čerstvé trávě, čisté ryby a bio drůbež párkrát do týdne.

  Nicméně základ tvoří čerstvá zelenina a v trochu menším objemu kvůli cukru i ovoce

  Velmi důležité jsou také zdravé oleje: avokádový, lněný či kokosový. Doporučuje se také konzumace mletých lněných semínek a čerstvého avokáda (výborné zvláště u leukémií).

  Špatné potraviny, kterým je třeba se vyhýbat

  Lepek způsobuje záněty, proto se vyhýbejte potravinám, které jej obsahují. Jde hlavně o potraviny s vysokým obsahem lepku, jako jsou:

  • zrniny
  • žito
  • pšenice
  • také těstoviny, koláče, pečivo, chléb, sušenky a další pečené potraviny

  Místo nich konzumujte zrna, které neobsahují lepek, například: rýže, quinoa, pohanka, amarant a proso. Vyhýbejte se také zpracovaným bezlepkovým potravinám, jelikož obvykle mají vysoký obsah cukrů a zpracovaných olejů.

  Cukr a rakovina

  Je dokázáno, že rakovinné buňky spotřebovávají více cukru (4x) než ty zdravé. Je tomu proto, že energii získávají ne spalováním cukrů, ale kvašením, které je méně efektivní než spalování, proto toho cukru potřebují více.

  Podle studie provedené profesorem T. Collinem Campbellem, PhD., z Cornellovy Univerzity, je hlavní potravinou, která podporuje růst rakoviny pasterizované kravské mléko kvůli obsahu bílkoviny kasein.

  Zdroj: The Alkaline Diet Info Every Cancer Patient Needs To Read Immediately

  Patrick Swayze zemřel v 57 letech na rakovinu slinivky po chemoterapii

  Mohl by být zachráněn?

  Zachránil by si Patrick Swayze svůj vlastní život s pomocí přírodní medicíny? Nepochybně. Dokonce i pokročilejší stádium může být zvráceno (ano, je to skutečně tak) s pomocí úplné naturopatické léčby, do které patří čínská bylinná medicína, hluboká detoxikace těla, ke které patří potící sauny a čištění střev, radikální změna způsobu stravování (od „mrtvých“ jídel směrem k „živým“), optimální dávkování vitamínu D a každodenní pití protirakovinných živých šťáv, připravovaných s čerstvých a organických pěstovaných surovin – především ze zelí, brokolice a česneku.

  Potkal jsem mnoho lidí, kteří jednou měli rakovinu a nyní jsou dokonale vyléčeni díky tomu, že provedli velmi prosté změny svého životního stylu,

  obhajované zde – na stránkách www.NaturalNews.com. Avšak současně jsem nikdy nepotkal člověka, který byl spolehlivě vyléčen z rakoviny s pomocí chemoterapie. Ani jediný případ. Dokonce jsem o někom takovém ani neslyšel. Takoví neexistují. Dokonce i mluvčí průmyslu rakoviny vám sdělí, že jejich pravděpodobnost vyléčení je nulová (protože nevěří tomu, že by rakovina mohla vůbec být léčena).

  (https://www.naturalnews.com/007024.html nebo https://www.naturalnews.com/News_000)

  Chemoterapie sama způsobuje rakovinu

  Pokud jste chemoterapii ještě neměli příležitost poznat, možná nic takového nevíte, avšak předtím, než vám lékaři začnou píchat své jedy, budou od vás obvykle chtít podepsat reverz, ve kterém berete na vědomí rizika spojená s chemoterapií. A mezi takovými riziky uvidíte i zmínku o rakovině, poškození mozku, selhání jater, ledvin a o všech možných dalších hrozivých důsledcích, které vás mohou postihnout, pokud jste dostatečně nepříčetní, abyste dali souhlas k takové otravě.

  lékaři využívají STRACH, aby rekrutovali pacienty pro svou ziskovou, avšak mimořádně nebezpečnou léčbu

  Říkají přitom něco ve smyslu „pokud nedostanete tuto chemoterapii, máte před sebou pouhých šest měsíců života.“ Je to samozřejmě absurdní, ale jako marketingový nápad to funguje úžasně.

  Automatická léčba rakoviny

  Léčby rakoviny ale existují. Můžeme je nalézt kdekoliv na světě kromě americké konvenční medicíny (protože zde byly postaveny mimo zákon). Léčit rakovinu je nejen snadné, ale je to zároveň i ta nejpřirozenější věc na světě. Vaše tělo ví samo, jak to dělat – a to tak překvapivě dobře, že pokud mu dodáte správné živiny, nedokážete je ani zastavit!

  Mívají až chronický deficit vitamínu D, který je zázračným protirakovinným činitelem (https://www.naturalnews.com/021892.html), konzumují rakovinu způsobující zpracované maso, rakovinu způsobující umělá sladidla a živí se mrtvými, pročišťovanými potravinami, které téměř stoprocentně postrádají antirakovinné složky jako je selen, vitamín C a určité fytonutrienty

  Zaznamenal jsem v tom všem jeden vzorec: ti, kteří dělají ty nejhorší volby v životě, mívají i tendenci dělat nejhorší volby jak umírat. Jestliže žili životem plným chemikálií, které jim způsobily rakovinu, téměř vždy si volí i toxickou chemoterapii, která je dovede až ke smrti

  Je ovšem nemnoho lidí, kteří dokáží otevřít své oči a žít zářivým životem dokonce i dlouho po chemoterapii, protože dokázali změnit svůj životní styl na skutečně zdravý. Pokud přežijete chemoterapii, můžete ještě žít dlouhý čas, pokud přijmete nové volby ve výběru stravování, ve prospěch cvičení a zdravého prostředí. A pokud vám jednoho dne sdělí, že už nemáte rakovinu, nebyla to chemoterapie, která vás vyléčila, ale bylo to vaše tělo, které se vyléčilo samo! S pomocí správné výživy, dostatečného příjmu tekutin a důsledného vyhýbání se karcinogenním chemikáliím se lidské tělo může vyléčit samo z rakoviny a dosáhnout tak výsledku, který je nedostupný pro jakéhokoliv lékaře, chirurga nebo onkologa.

  Žijete v rakovinové krabici?

  Je smutné, že rakovinotvorné chemikálie jsou téměř ve všem. Domácnost průměrného Američana obsahuje asi 500 (nebo i více) různých takových látek, které můžeme najít v čistících prostředcích, kosmetice, v prostředcích osobní hygieny, ve výrobcích pro péči o trávník, auta, v pracích prostředcích, potravinách, lécích, v osvěžovačích vzduchu a dokonce i ve zdech domů, v kobercích a barvách. Lidé žijí z větší části v rakovinových krabicích, kterým říkají „domov“. A jen zřídka se odvažují vyjít ven ze svých krabic, aby se těšili z reálného světa, kde léčba rakoviny je tak snadno na dosah, jako třeba plení plevele (protože i mnoho léčivých prostředků bývá získáváno z běžných plevelů).

  Největší tajemství onkologie odhaleno: Skutečná pravda o chemoterapii a ozařování

  Rakovina je obrovský byznys. O tom není pochyb. Ale věděli jste, že léčba, kterou vám lékaři naordinují může ne snížit, ale naopak zvýšit šance, že se stanete jejich stálým „zákazníkem“?

  Rizika sekundárních nádorů

  V médiích se nejednou prezentuje, že rakovina se čím dál tím více stává onemocněním, které se dá přežít. Přesto terapie, které se na její léčbu používají, způsobují nezanedbatelné vedlejší či dokonce přímé škody – včetně nových, sekundárních nádorů.

  O souvislosti mezi chemoterapií, ozařováním a rozvojem sekundární rakoviny se ví už celá desetiletí!

  Dokonce i Americká rakovinová společnost (obdoba české Ligy proti rakovině) přiznává, že radioterapie a chemoterapie jsou karcinogenní a mohou zvyšovat riziko sekundární rakoviny. Riziko rakoviny je ještě vyšší tehdy, když se chemoterapie a ozařování aplikují současně.

  Chemoterapie a sekundární rakovina

  Chemoterapie se zaměřuje na rychle se dělící rakovinné buňky, avšak výrazně ovlivňuje i zdravé buňky. Riziko je přímo úměrné počtu dávek a délce terapie.

  Mezi typy rakoviny, které jsou nejvíce vyvolávány chemoterapií patří:

  • AML (akutní lymfatická leukémie)
  • MDS (meylodysplastický syndrom)

  Perfektním příkladem tohoto rizika je redaktor ranních zpráv na televizní stanici ABS „Dobré ráno Amerika“, kterému byla nedávno diagnostikována MDS rakovina

  Radioterapie a sekundární rakovina

  Kromě běžného spojení radiace a rakoviny (jako například u Černobylu nebo Fukušimy) začíná být patrná i souvislost mezi rakovinou a radiací z diagnostických a léčebných přístrojů. Zde řadíme například mamograf, rentgeny, CT-čka a také ozařovací přístroje využívané v rámci radioterapeutické léčby rakoviny. Radiace totiž nejenže ničí rakovinné buňky, ale výrazně poškozuje i ty zdravé.

  • rakovina plic
  • rakovina žaludku
  • rakovina kostní dřeně
  • různé druhy leukémií (akutní a chronická meyloidná leukémie, všechny typy lymfoblastické leukémie)

  Další fakta o chemoterapií, ozařováním a sekundárními typy rakoviny

  Kromě již výše uvedených skutečností se sluší uvést i následující fakta:

  • Chemoterapie založená na alkylačních látkách poškozuje DNA buněk a vede k akutním formám leukémie.
  • Ne-alkylační druhy chemoterapie napadají rakovinné buňky podobným způsobem a také zvyšují riziko leukémie. Riziko závisí na množství expozice, trvání a kombinace ozařování s chemoterapií.
  • K leukémii obvykle dochází již za tak krátkou dobu – 2 až 3 roky po absolvování chemoterapie nebo ozařování.
  • Léky na melanom mohou vyvolávat karcinomy epitelových buněk pokožky.
  • U pacientů na lécích potlačujících imunitu, například po transplantaci orgánů se také může rozvinout sekundární rakovina.
  • Ozařování při rakovině prsu výrazně zvyšuje riziko rakoviny plic.
  • Ozařování při rakovině prostaty zvyšuje riziko karcinomů močového měchýře a tlustého střeva.
  • Chemoterapie při rakovině prsu a lymfomů zvyšuje riziko rakoviny močového měchýře.
  • Chemoterapie obecně může vést k rakovině varlat a vaječníků.
  • Chemoterapie podávaná dětem je základem pro vznik dalších rakovin během dospívání a v dospělosti.
  • Transplantace kostní dřeně zvyšuje riziko sekundárních rakovin v důsledku nasazení imunosupresiv.

  Zatímco sekundární nádory mohou mít různé příčiny, chemoterapie a ozařování jednoznačně vedou v pořadí na jejich seznamu.

  Zpráva národního institutu pro rakovinu připouští, že milióny pacientů byly chybně léčeny

  Významný podíl pacientů, kteří podstoupili léčbu rakoviny v posledních několika desetiletích, možná nemusel mít tuto nemoc – to připouští nová zpráva, předložená NCI (the U.S. National Cancer Institute). Tento dokument, vytvořený podle vládního zadání, byl publikován v časopise JAMA (the Journal of the American Medical Association). Jako hlavní příčiny tohoto stále častějšího jevu jsou v něm uváděny zbytečná diagnóza (overdiagnosis) a chybná diagnóza (misdiagnosis) rakoviny, které pak společně vedly k nepotřebné léčbě miliónů zdravých lidí. Používány přitom byly radikální způsoby léčby: chemoterapie, ozařování nebo operace.

  Konvenční způsoby léčby rakoviny se opět ukazují být hlavní příčinou rakoviny

  Uvedené informace jsou šokující – obzvláště pokud přihlédneme k tomu, že NCI je vládní institucí, propagující konvenční modely diagnostiky a léčby rakoviny, které se nakonec ukazují být chybnými. Ještě horší jsou ale dedukce, že milióny neinformovaných zdravých lidí jsou léčeny jedy a ozařováním kvůli příznakům, které nikdy neměli. To ovšem mohlo u mnohých z nich způsobit vznik skutečné rakoviny a případně pak vyvolat i jejich úmrtí.

  Rakovina je způsob, jak se tělo pokouší přežít – není žádným atakem zvenčí

  Podle názoru výše zmíněného Sayera Ji je podstatné, že konvenční náhled na rakovinu v ní vidí jakýsi druh vnějšího napadení, proti kterému je nutné agresivně bojovat prostřednictvím důkladné léčby. Rakovina není chápána jako mechanismus přežití, kterým také ve skutečnosti je. Když má například tělo neustálý deficit živin nebo když je ohrožováno ozařováním, karcinogeny a toxiny z okolního prostředí nebo z potravin, může pak rakovina vzniknout jako odezva na tento škodlivý nápor.

  „To, jak celý svět nahlíží na rakovinu, potřebuje změnit. Není to nepřítel, který na nás útočí a proti němuž musíme vést válku. Je to něco, co dělá naše tělo, nejspíše aby přežilo stupňující se nehostinnost, nedostatek výživy, karcinogenitu a škodlivé záření, kterými na nás působí naše životní prostředí,“ dodává nakonec Sayer Ji.

  Wikipedie – ZBYTEČNÁ DIAGNÓZA

  Zbytečná diagnóza (naddiagnostikování) se týká “nemoci“, která nikdy nezpůsobí vznik příznaků nebo úmrtí v dalším pacientově životě. Falešná diagnóza je vedlejší účinek u vyšetření raných stádií nemocí (například plicní embolie ). Je problematická, protože z lidí dělá zbytečně pacienty a protože může vést k léčbám, které způsobují jen další poškozování. Způsobuje ji často alibismus lékaře či farmaceutická lobby. [1]

  O zbytečné diagnóze mluvíme tehdy, když je nemoc sice diagnostikována správně, avšak je irelevantní. To se stává, když je léčba k dané diagnóze nedostupná, nepotřebná nebo nechtěná.

  Celý článek

  Možnost využití triterpenoidů z Reishi jako terapeutického prostředku při léčbě nádorů

  V rámci jedné studie hledali vědci specifické složky Reishi, které mají protirakovinné účinky. Přitom testovali 6 triterpenoidů, a to ganolucidickou kyselinu E, licidumol A, ganodemanotriol, 7oxo-ganoderickou kyselinu Z, 15 hydroxy-ganoderickou kyselinu S a ganoderickou kyselinu DM, které byly izolovány z extraktu vyrobeného z Reishi. Tyto složky byly přidávány ke třem buněčným kulturám, které byly složeny z buněk rakoviny jater, děložního hrdla a tlustého střeva. Všechny vybrané triterpenoidy z Reishi dokázaly tlumit růst rakovinných buněk ve všech třech buněčných kulturách, a to již v dávkách 20,87 až 84,36 μM. Zároveň také indukovaly apoptózu, buněčnou smrt, u buněk rakoviny děložního hrdla, apoptózu u buněk rakoviny tlustého střeva navodily 4 složky, nejúčinnější byly ganoderická kyselina DM a 7-oxo-ganoderická kyselina Z. Nicméně žádný ze šesti tritepenoidů nevyvolal apoptózu v buňkách rakoviny jater.

  (Nicméně jedna paní profesorka, lékařka, sídlící v Hanoji, kterou Ing. Baier “učil” houby, má 100% účinnost v léčbě rakoviny jater pomocí REISHI – prostě tato houba obsahuje stovky účinných látek, které působí komplexně a synergicky. Farmalobby extrakt z Reishi nemůže patentovat, tak není ortodoxní léčivo. Více, rozhovor s Ing.Jiřím Baierem, chemikem a mykologem v pořadu “Houbaření – česká národní vášeň” na rádiu ČR 6. ) .

  Vědci tedy shrnuli pokus tak, že všechny vybrané složky omezují množení rakovinných buněk, všechny navozují apoptózu u rakoviny děložního hrdla, 4 u rakoviny tlustého střeva, ale žádná u rakoviny jater. Bylo by tedy možné je přidat k léčbě rakoviny v klinické praxi. Nicméně již samotné omezení růstu rakovinných buněk je velkým přínosem.

  Pochopitelně bez vedlejších účinků na rozdíl od devastujících cytostatik!

  100% extrakt Reishi – Triterpen Max

  velice silná protinádorová aktivita triterpenoidů

  90 kapslí á 500 mg

  tento 100% produkt z Reishi neobsahuje plnidla ani konzervační látky

  jsou použity rostlinné tobolky – vhodné i pro vegetariány a vegany

  anglická farmaceutická kvalita

  Po kliknutí na banner se dostanete na stránky dovozce se zastoupením pro:

  Česko, Slovensko, Německo a Rakousko

  • 1-2 kapsle ráno po jídle. Nejlépe zapít vlažnou nebo teplou tekutinou
  • vhodné doplnit užíváním kapslí Reishi spór

  REALITA: 20,4% triterpenoidů

  Extrakt z hroznových jader je proti rakovině účinnější než chemoterapie

  Konvenční způsoby léčby nevyléčí rakovinu nikdy

  Nejde jen o zbožné přání – léčebné účinky extraktu z hroznových semínek byly potvrzeny klinickým testováním. Bohužel ale pacienti s rakovinou bývají stále směřováni k radikálním a invazivním léčebným procedurám, sestávajících z chirurgických zákroků, ozařován a chemoterapie – a to okamžitě po zjištění diagnózy. A bohužel, často je používána taktika zastrašování , aby byly pacientům co nejrychleji aplikovány tyto riskantní (neúčinnné) postupy, o kterých je známo, že

  následně způsobují sekundární nádorová onemocnění

  Aby bylo naprosto jasné existuje jen velmi málo důkazů o tom, že podstupování výše zmíněných procedur dokáže zastavit nebo i jen zpomalit množení rakovinných buněk. Většina poskytovatelů zdravotní péče nám však neustále zdůrazňuje „důležitost“ této konvenční léčby.

  Dobrá zpráva pro pacienty s rakovinou: přírodní, život zachraňující alternativy léčby jsou dostupné už dnes

  V časopise The Cancer Letters byl v prosincovém vydání v roce 2012 zveřejněn článek o úspěšném testování léčby rakoviny konečníku extraktem z hroznových zrn. Experimenty byly prováděny s laboratorními kulturami těchto rakovinových buněk. V tomto článku bylo také konstatováno, že účinky tohoto přípravku jsou výraznější u vyšších stadií rakoviny.

  Konvenční onkologie nikdy nepřipustí pravdu o přírodních terapiích rakoviny

  Léčebné účinky extraktu z hroznových jader se ukázaly být výrazně vyšší u vyšších stadií rakoviny. Mnozí se budou přirozeně podivovat, „proč lékaři klasické medicíny neposkytují tuto informaci pacientům s rakovinou?“. Něco takového by totiž mohlo ohrozit jejich působení a v krajním případě by mohli přijít i o svou lékařskou licenci, protože nabízeli neschválený léčebný postup.

  Super OPC Antioxidant – výtažek z hroznových zrnek

  Při platbě předem jakoukoliv platební kartou zařazenou do programu PREMIUM RB CLUB ( dříve Citi platební kartou) získáte slevu 10% na celý nákup na Prozdravi.cz. Pro získání slevy vepíšete prvních 6 čísel platební karty do políčka “Slevový kupón” a následně provedete platbu předmětnou platební kartou

  je vysoce účinný antioxidant.

  Super OPC Antioxidant je koncentrovaný výtažek ze zrnek červených hroznů, které obsahují vysoké množství OPC – Oligomeric Procyanthocyanidins (nebo také PAC – Proantokyanidiny), známé jako bioflavonoidy, které se starají o antioxidační ochranu lidského těla. Tento přírodní produkt obsahuje absolutně nejvyšší koncentraci účinné látky OPC na trhu – garantovaných 200 mg v každé kapsli. Nejvyšší obsah vysoce účinných bioflavonoidů – procyanidins (OPC) je dosažen unikátní technologií zpracování.

  Společnost AUSTRALIAN REMEDY je výhradním dovozcem a prodejcem přírodních produktů renomovaného australského výrobce pro celou Evropskou Unii. AUSTRALIAN REMEDY má ve své nabídce velmi kvalitní 100% přírodní produkty, které se vyznačují mimořádně vysokými koncentracemi účinných látek, které ostatní produkty na trhu nenabízejí. AUSTRALIAN REMEDY vám nabízí komplexní program vybraných produktů – přírodních doplňků stravy, které pomáhají při nejčastějších zdravotních obtížích nebo přispívají ke zlepšení a udržení dobrého zdraví. Velmi nám záleží na spokojenosti našich zákazníků a proto ve svém sortimentu nabízíme to nejlepší z Australské přírody – jedinečnou koncentraci a opravdový účinek.

  Certifikát značky Australian Remedy

  GMP – Good Manufacturing Practice (SVP – Správná výrobní praxe)

  Laetril z meruňkových jader zabíjí pouze rakovinné buňky

  B17 Apricarc s meruňkovým olejem

  50+10 kapslí 150+30 kapslí

  Při platbě předem jakoukoliv platební kartou zařazenou do programu PREMIUM RB CLUB ( dříve Citi platební kartou) získáte slevu 10% na celý nákup na Prozdravi.cz. Pro získání slevy vepíšete prvních 6 čísel platební karty do políčka “Slevový kupón” a následně provedete platbu předmětnou platební kartou

  Základní složkou B17 Apricarc jsou mletá sušená meruňková jádra obsahující významnou látku vitamín B17 (také se nazývá laetril nebo amygdalin). Další složkou jsou zdraví prospěšné houby hlíva ústřičná a reishi, které obsahují významnou látku – betaglukany.

  Produkt B17 Apricarc s meruňkovým olejem obsahuje:

  • Meruňková jádra – jsou zdrojem vitamínu B17 – je obchodní název pro látku ve světě známou pod názvem laetril. Laetril obsahuje mimo jiné i polosyntetickou molekulu látky, zvanou amygdalin. Amygdalin můžeme najít ve více než 1200 rostlinách, především však v jádrech meruněk a hořkých mandlí. Dalším zdrojem této látky jsou i jádra z různých druhů ovoce jako jablka, hrušky, třešně, švestky, pomeranče, ale najdeme ho i v ostružinách, malinách nebo také luštěninách.
  • Hlíva ústřičná – houba, která přírodní cestou podporuje správné fungování organismu a doplňuje tělu potřebné látky.
  • Reishi – Ganoderma – houba, která pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Rakytník řešetlákový – podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, přispívá ke správné činnosti zažívacího traktu.

  Recenze z Prozdraví.cz

  Produkt Apricarc B17 jsem zakoupil pro svého psa, fenku středoasiata, které byla diagnostikována rakovina mléčných žláz s metastázami, inoperativní. Je jí necelých třináct let, váha v rozmezí 60-70kg. Začal jsem aplikovat v situaci, kdy již jen polehávala, s obtížemi dýchala a ušla na vycházce 100 m. Taktéž ztrácela na váze. Aplikuji dvě tobolky denně a dostala se na dobrou fyzickou kondici, zesílila, neprojevuje se slabost, přiměřená čilost úměrná k věku. Žádné projevy strádání, nemoci, slabosti. Chuť k žrádlu velmi dobrá. Je zpátky ve své hrdé, svéhlavé, hravé a veselé nátuře, tak jak je středoasiatům vlastní. Pokud by to mělo vydržet alespoň rok, vzhledem k tomu, že již přežívá svůj statistický věk, bude to zázrak.

  Červená řepa umí porazit rakovinu

  Vědecké důkazy dokládají léčebné schopnosti červené řepy

  Autorem jedné z nejčastěji citovaných studií o protirakovinných účincích červené řepy je maďarský vědec Dr. Alexander Ferenczi. Ten koncem 50. let minulého století dosáhl překvapujících výsledků remise u pacientů s rakovinou, když jim předepsal dietu, založenou pouze na syrové červené řepě. Až o desítky let později byla jeho práce publikována v The Australian International Clinical Nutrition Review.

  Nejlepší způsob konzumace červené řepy pro léčbu rakoviny

  Jelikož je červená řepa prospěšnou zeleninou při léčbě rakoviny, je nejvýhodnější pít její šťávu, přičemž se nemusíte vůbec obávat škodlivého působení v případě nadměrné spotřeby. Pro léčbu rakoviny je nejlépe užívat červenou řepu v co nejkoncentrovanější podobě. Kořen červené řepy je v prodeji v mnoha různých formách, přičemž je to nejčastěji prášek a lze jej koupit ve většině prodejen se zdravou výživou.

  Šťáva a extrakt z červené řepy

  Šťáva z červené řepy

  je získávána z bulvy červené řepy nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje přídavky cukrů, chemické konzervanty, ani barviva. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.

  Betavital – extrakt

  je šetrným způsobem získaný extrakt z červené řepy obohacený o vitamín C, rutin a beta karoten. Obsahuje maximální množství biologicky účinných látek, především betanin. Betavital má vysoké antioxidační vlastnosti. Přispívá k normální činnosti srdce a cév.

  Zkušenosti v přípravkem Betavital z Prozdraví.cz

  Betavital jsem si objednala, myslím, už asi počtvrté. Dlouhé roky mi nezlepšovaly množství železa atd. léky, ani injekce, v posledním roce mi začal navíc klesat hemoglobin. Už po prvním měsíci (v říjnu) užívání Betavitalu mi hodnota hemoglobinu vyskočila ze 109 na 135, spolu s tímto pomalu stoupají i erytrocyty a další hodnoty. Po dalších 2 měsících (prosinec) jsem si nechala provést i test železa a ferritinu: železo bylo v normě (což za posledních 15 let nebylo ani zdaleka), ferritin téměř a hemoglobin na hodnotě 146. Sama jsem již v prosinci tento přípravek proto doporučila na diskuzním fóru cca 40 anemickým ženám.

  Produkty Fin Mycelcaps, Betavital a Ovosan jsem zakoupila jako dárek pro holčičku po chemoterapii. Všechny výrobky jí dle mých informací velmi pomáhají. Věřím, že pomohou i dalším lidem.

  Špaldový nápoj mi chutná (vzdáleně mi připomíná latté). V poslední době mě dost pálila žáha a při užívání Betavitalu se obtíže zmírnily.

  S Betavitalem jsem velice spokojená. Užívám ho pravidelně každý den jednu lžičku ráno na lačno od listopadu do února.

  Přípravek Betavital je výborný, výtažek z červené řepy jsem používala již před 10 lety pod jiným názvem. Byla jsem chudokrevná, měla žaludeční vředy. Můžu říci, že se mi vředy zahojily, nemám vůbec potíže. Jsem ráda, že jsem objevila Betavital, opravdu se člověk cítí lépe, beru ho jako prevenci. Po spotřebování budu opět objednávat. A ještě jedna věc. Mívám často na podzim rýmu, kašel. Letos nic!!

  Betavital je zdrojem vitamínů, manžel užívá při dně.

  Po Betavitalu se cítím prostě úžasně a svěže a ještě je to ňamka.

  Betavital nemá chybu.

  Allegra funguje dobře, jen se bojím toho, až ji přestanu brát. Zeměžlučovou směs jsem měla již vyzkoušenou, funguje výborně (mívám problémy s bolestmi žaludku, nadýmáním apod.). Betavital a Alfalfu bere dlouhodobě manžel, má problémy s dnou, účinky dobré.

  Chlorellu Japan jsem objednala pro manžela, protože měl problém s nepravidelnou stolicí. Nyní je to už mnohem lepší. Má stresové zaměstnání a tak když přišel odpoledne z práce, snědl bez rozmyslu, na co přišel. Měl nepřirozeně nafouklé břicho a to už pominulo. Betavital jsem si objednala pro sebe, protože jsem měla problém s těžkýma nohama a vytlačeným konečníkem. Stačilo jen stát dopoledne u vaření a už jsem měla velký problém. Co užívám Betavital, tyto příznaky mi zcela zmizely a lepší se mi i pleť. Jsem velice spokojená a proto jsem si objednala další dvě balení.

  Dobrý den, Betavital je vynikající, užívání je moc příjemné. Myslím, že přispěl ke snížení mé dlouhodobé únavy.

  Betavital – zdroj vitamínů, manžel užívá při dně.

  Betavital je super.

  Dobrý den, Betavital jsem objednávala pro moji maminku (02.02.13 jí bylo 90 let) již více jak 4 roky u jednoho distributora pro severní Moravu. Poslední dobou trvala dodávka zboží u něho dosti dlouho, tak jsem se rozhodla pro Vás. Maminka je s produktem spokojená a ve svých letech docela čilá, zřejmě i díky produktu Betavital. Rozhodla jsem se, že si budu objednávat Betavital i pro sebe a tak ještě nyní zašlu jednu objednávku pro sebe a jednu pro mého známého.

  Dobrý den, s produktem Betavital jsem velice spokojena.

  Betavital má velký přínos pro lidské zdraví a je plný vitamínu. Výrobek jsem si vybral právě pro jeho vitamínovou sílu.

  Betavital užíváme teprve druhý týden, takže ještě nemohu uplně posoudit, ale zdá se, že synovi se začíná zlepšovat jak krevní obraz, tak jeho vitalita. Podstupujeme onkologickou léčbu.

  Betavital mi moc pomohl, měla jsem silnou anémii. Při užívání se mi krevní hodnoty vrátily do normálu. Po užívání se cítím podstatně lépe.

  Dobrý den, Betavital jsem zakoupila pro svou dceru k doplnění železa. Má výbornou chuť a nezpůsobuje zažívací potíže jako při užívání léku s obsahem železa. Určitě tento produkt mohu doporučit.

  Dobrý den, jsem dárce krve a Betavital jsem si koupila kvůli chudokrevnosti z důvodů odběrů. Nyní nedokážu přesně říci, zda mi váš výrobek pomohl na doplnění červených krvinek. Na kontrolu půjdu až za měsíc. Ale už teď mohu napsat, že už se necítím unavená a mám plno energie. A i to je pro mě velký úspěch. Takže jsem s výrobkem určitě byla spokojená. A ještě malá poznámka k chuti výrobku. V letáčku prezentujete, že jeho chuť je specifická, že ne každý si na ni zvykne. Dost jsem se toho bála, protože jsem člověk, který nerad polyká prášky a ne každý sirup pozře. Ale upřímně můžu říci, že mě chuť mile překvapila, a dokonce jsem se těšila na každé vypití :-))

  Betavital a beta glukan doporučuji všem, kteří mají chemoterapii nebo ozařování. Vnuk má krev v pořádku a nepotřebuje žádné destičky, bílé krvinky, prostě žádnou krev. Všechny hodnoty jsou v pořádku. Doporučuji!

  Dobrý den, Apiglukan a Betavital moje manželka užívá asi 5 roků. Manželka prodělala operaci tlustého střeva a při léčbě na onkologii jsme se dozvěděli o těchto produktech. Jsem včelař a sám dělám pastovaný med. Kombinace hlívy ústřičné, medu a červené řepy je ideální kombinace přírodních léků pro posílení imunity. Po celou dobu užívání těchto – LÉKŮ – je krevní obraz mé manželky stále výborný!

  Dobrý den, děkuji za optání. Betavital mám využívaný, chemoterapii mám za sebou. Možná i díky Vašemu produktu mám krevní obraz v pořádku.

  Betavital – výborný, mohu doporučit, užívám opakovaně.

  Dobrý den, Betavital mohu vřele doporučit. Příjemný den.

  Dobrý večer, Betavital užívá má dcera, chutná jí a hlavně se nám zlepšily výsledky krevních testů. Jsme spokojeni.

  Dobrý den, Betavital znám již dlouho a jsem s ním maximálně spokojena. Kupuji ho pravidelně již zhruba rok. Začala jsem ho kupovat pro otčíma, který byl po operaci zhoubného nádoru v močovém měchýři. Bylo nám řečeno, že u tohoto druhu rakoviny se neprovádí chemoterapie, protože není účinná. U Betavitalu jsem si přečetla, že má podobné účinky, tak jsme vyzkoušeli. Otčím byl již na několika vyšetřeních a zatím je vše v pořádku. Jsem přesvědčená, že nemoc se “minimálně” zpomalila. Otčím užívá jednu lžičku denně a informovala jsem se, že léčbu nemusí přerušovat, neboť tento přípravek se může užívat dlouhodobě. Já osobně si již asi pět let jednou za rok využívám asi 3 balení tohoto přípravku. Většinou jsem totálně vyčerpaná a po využívání získám novou energii. Těmto produktům prostě věřím a Betavital se obzvlášť povedl. Moc za něj děkuji.

  Prodělala jsem 2x po sobě velice těžké onemocnění, byly mi doporučeny produkty obsahující výtažky z červené řepy. Přípravek Betavital jsem užívala 1x denně, potvrzuji detoxikační účinky, kúru se chystám opakovat.

  Rakytníček želatinky jsou chutově opravdu výborné. Po Regalenu jsme se s dcerou cítily výborně, shodila jsem i nějaké to kilo. Betavital dávám 4letému synovi, vůbec nechtěl jíst, ale po sirupu se mu vrátila chuť. I ve školce ho chválili, že začal jíst. Nebyl ani nemocný. Chuť je přijatelná, v pohodě sirup spolkne z lžičky. Houbové Quarteto stále užívám, střídám to s hlívou ústřičnou. Manžel ho užívá

  dlouhodobě a i když má náročnou práci denně venku, nebývá opravdu skoro nemocný.

  Vážení, dobrý den, byla jsem z výrobkem Betavital velmi spokojena, jeho účinek odpovídal přesně informacím, které jsem si přečetla v recenzích vaší nabídky. Před Vánoci si jej opět objednám. Váš portál Prozdraví využívám ráda i v jiných výrobcích, které nabízíte. Děkuji za zasílání aktualizovaných nabídek a zůstávám s pozdravem.

  Dobrý den, co se týká Betavitalu, tak evidentně upravuje jaterní testy a čistí krev. I cholesterol jsem měla o něco nižší. Borůvková směs mírně odvodňuje a čistí, takže celkem přínosné preparáty.

  Dobrý den, s přípravkem Betavital jsem spokojená. Skoro každé ráno mi po probuzení bylo nevolno, ale od té doby, co jej používám pravidelně 1 lžičku před spaním, je mi o mnoho lépe. Vřele doporučuji.

  Dobrý den, užívám přípravek Betavital pro nedostatek železa v krvi a výborně mi pomohl. Není mi po něm těžko jako po tabletách, které jsem užívala předtím a navíc i dobře chutná. Určitě u jeho používání zůstanu a doporučuji všem, kdo mají problémy s krevním obrazem.

  Dobrý den, již po využívání 1 balení Betavitalu jsem spokojená, současně s užíváním Apiglukanu a pitím jaterního čaje se mi zlepšily jaterní testy a cítila jsem se lépe.

  Betavital mám již pátou lahvičku, Drags Imun první. Užívala jsem spolu se železem na doplnění skladby krve od února letošního roku, utrpěla jsem totiž velkou ztrátu při menstruaci. Naměřili mi hodnotu hemoglobinu 58, takže jsem dostala i krev a plazmu po zákroku a z nemocnice mne pouštěli s hodnotou 100. Srpnové odběry krve prokázaly, že jsem si tímto léčebným postupem jistě polepšila, hemoglobin je již v pořádku, 133 g/l.

  Dobrý den, všechny výrobky, které jsem si objednala nebyly pro mne, ale pokud mohu hodnotit, tak Koňskou mast hřejivou používám na uvolnění krční páteře a je výborná. Chlorellu jsem měla pro svou maminku, která ji užívá jako antioxidant spolu s Betavitalem v době, kdy je těžce nemocná a musím potvrdit, že účinky jsou velmi vidět na organismu, hlavně po chemoterapiích. Jsem s vašimi výrobky velmi spokojená a všude vás doporučuji.

  Dobrý den, Betavital užívá maminka, která měla rakovinu prsu. Nyní chodí na chemoterapie a po Betavitalu, který užívá asi od dubna, se cítí dobře, není unavená.

  Dobrý den, Betavital jsem koupila pro syna 5 let, který měl v zimě mononukleózu. Začal trpět na angíny, nejedl a celkově nevypadal dobře. Lék dobral a je po něm v pohodě a už pár týdnů je zdravý. Myslím si, že mu váš prostředek pomohl a trochu asi taky sluníčko, doufám, že to tak zůstane. Betavital mohu doporučit.

  Přípravek Betavital jsem zakoupila pro svoji matku s leukemií, po nasazení dochází k mohutné očistě organismu a prodloužuje čekací dobu na podání transfuze krve.

  Dobrý den, s Vašimi přípravky jsem spokojena, stále si je objednávám pro mého syna. Betavital mu pomáhá na krevní obraz spolu s Klíčkovým olejem.

  Dobrý den, přípravek Betavital pokládám za velmi dobrý, mě dokonce i velmi chutná s perlivou čistou minerálkou. Zdá se, že při užívání člověk cití určitý příliv energie. Osobně ho doporučuji.

  Začala jsem užívat Betavital z důvodu dlohodobé mírné anémie, nemám sice nové krevní testy, ale nápadně mi zčervenala lůžka u nehtů, mám i lepší barvu a necítím se tolik unavená, užívám již třetí balení a určitě budu dále pokračovat. Moje maminka začala užívat Betavital z důvodu gynekologických zánětů a náhlého zvětšení dělohy. Po zhruba třech týdnech užívání na kontrole zjistili zmenšení dělohy a zánět ustoupil. Obě jsme s užíváním spokojené i s chutí přípravku.

  Využívávám již 3. balení, působení: velmi rychlé vymizení hemeroidů (ovšem pokud Betavital přestanu brát, tak za cca týden se to vrací, proto užívám dlouhodobě a je to bez problému), dále sleduji lepší barvu pleti (nejsem tak bledá), další cítím pozitivní působení na složení krve, ovšem nemám lékařsky ověřeno), píchání v rukách a nohách se vlivem Betavitalu zlepšilo, ještě to však stále neřeší příčinu, kterou zatím neznám.

  Přípravek Betavital mi určitě pomohl v očistné kúře, kterou jsem si naordinoval. Snížil jsem během krátké doby 12 kg. Špatné jaterní testy, které jsem měl, mám v naprostém pořádku. Jsem přesvědčen, že je to i díky Betavitalu.

  Užívala jsem přípravek Betavital, protože jsem po porodu trpěla chudokrevností. Jsem s ním velice spokojena. Na červenou řepu v jakékoli formě nedám dopustit. Myslím si, že je opravdu jedinečná na spoustu zdravotních problémů. Také chválím příchuť Betavitalu. Děti ho užívají bez řečí:)

  Přípravek Betavital jsme již používali vícekrát. Je velmi dobrý pro krvetvorbu. Pomohl s úpravou krevního obrazu, u syna se vyrovnala hladina železa (byla velmi nízká).

  S Betavitalem jsem maximálně spokojená, objednala jsem si ho už poněkolikáté, vždy mi upraví množství železa a i dalších některých hodnot krevního obrazu. Působí proti únavě.

  Přípravky, které jsem objednával ve Vašem obchodě jsou určeny pro moji matku, která je po operaci nádoru tlustého střeva s následným rozsevem metastáz v játrech. Podstupuje masivní chemoterapii již 3 roky. Jak jsem zjistil, hlíva ústřičná má schopnost mírnit vedlejší účinky chemoterapií a extrakt z červené řepy – Betavital – podporuje tvorbu krvinek a kvalitu krve vůbec. Vzhledem k množství léků a chemoterapií, které matka užívá je značně nejisté, zda-li právě tyto příravky od Vás mají konkrétní vliv, ale je pravdou, že ošetřující lékař chválí krevní obraz, který dělá každých 14 dní před aplikací chemoterapie. Hlíva ústřičná v tabletách supluje hlívu čerstvou, kterou matka tepelně zpracovává a konzumuje v různých jídlech.

  Přípravek Betavital mi velmi pomohl. Zakoupila jsem si ho, protože jsem byla po chemoterapii silně anemická. Lékaři mi sice pomohli transfuzí krve, ale jen v takovém množství, které byla ochotná hradit pojišťovna. Doporučili mi jíst červenou řepu. A to dokonce bylo v době, kdy čerstvá červená řepa ještě nebyla na trhu. Vyhledala jsem Váš web a našla jsem přípravek vhodný k léčbě anemie. Betavital jsem již využívala a cítím se velmi dobře. Rozmíchaný v mírně slazeném čaji chutná opravdu dobře. Už během užívání jsem cítila den ode dne stále více sil. Velmi děkuji. Musím pochválit také Váš jiný produkt – Mumio. Před půldruhým rokem jsem měla úraz kolena (narušené vazy ). Při užívání Mumia i přes svůj věk ( 57 let ) jsem se mi koleno brzy zahojilo. Doporučuji všem! A ještě jednou. Když jsem onemočněla rakovinou, můj syn, mi u Vás objednával Ovosan. Jako nezkušený onkologický pacient jsem se tehdy ptala paní doktorky, mohu-li Ovosan užívat při chemoterapii. Dostala jsem přísný zákaz, ale já jsem ho ignorovala a užívala jsem tento přípravek na posílení imunity. Paní doktorka se při kontrolách divila, jak rychle klesají mé nádorové markry. Ovosan je výborný potravinový doplněk a zjistila jsem, že pomohl již mnoha onkologickým pacientům.

  Pomocí Betavitalu jsem si upravila hladinu červených krvinek, byla jsem chudokrevná, nyní jsem v normálu – průměru. Využívala jsem 2 lahvičky Betavitalu – 2 lžičky denně. Cítím se skvěle – díky!

  MUDr. Karel Matys – Zpravodaj Klas 1999 Chudokrevnost u starší ženy s chronickým onemocněním typu leukemie. Přes dlouhodobé užívání železa a vitaminů měla velmi nízké hodnoty hemoglobinu. Úměrně tomu byla unavená, zadýchávala se při minimální fyzické zátěži. Asi po 1 měsíci užívání Betavitalu se jí krevní obraz neuvěřitelně zlepšil- hodnota hemoglobinu stoupla asi o 40%. Životní energie, výkonnost a radost ze života se zvedly ještě více a dokonce i obvodní lékařka, která přírodním prostředkům nevěří, účinnost Betavitalu ocenila.

  MUDr. Karel Matys – Zpravodaj Klas 1999 Díky komplexnímu působení Betavitalu jej pokládám za nejdůležitější přírodní prostředek k prevenci zhoubných nádorů a za významný prostředek jejich léčby.

  MUDr. Karel Matys – Zpravodaj Klas 1999 Betavital se mi dále velmi osvědčil při léčbě potíží způsobených dnes častou infekcí Helicobacter pylori, kterou klasická medicína léčí kombinací antibiotik, často špatně snášenou. Uvedu příklad 12 ti letého chlapce, který měl delší dobu bolesti břicha a zvracení. Vyšetření prokázalo Helicobacter pylori a mírnou chudokrevnost. Nasadil jsem kromě homeopatik a bylinek Betavital. Subjektivní potíže během několika týdnů zcela vymizely a laboratorní výsledky po 10 týdnech byly nečekaně dobré. Kromě jednoznačného efektu na léčené potíže došlo díky Betavitalu i ke zlepšení krevního obrazu a celkovému posílení organismu, zatímco klasická léčba antibiotiky by znamenala naprosto rozvrácenou střevní mikroflóru, oslabenou imunitu, zátěž jater atd.

  Moje 71 letá maminka používá Betavital. Po prvním zhoršení stavu se teď cítí velmi dobře.

  Mám gynekologické problémy, zvětšenou dělohu a podle nějakého č.3 jsem byla ohrožena rakovinou, proto mi byla navržena operace. Nechtěla jsem ve svých 40ti letech takto skončit, a tak jsem hledala pomoc, kde se dalo. Po poradě s paní Ing. Rozhoňovou jsem užívala nejdříve Acidophylus a Chlorellu a po týdnu jsem přidala ještě Detox a Antiox, který jsem užívala 2 měsíce. Mimo to jsem na radu p. Ing. místo snídaně jedla strouhaná jablka s mrkví a s Betavitalem – prý na očistu střev. Je pravda, že jsem se začala cítit velmi dobře, plná energie a na dalším vyšetření mi bylo sděleno, že operace není zatím nutná, že jsem na č. 1. Chodím na kontroly, pokud se zhorším, kúru budu opakovat. Jsem šťastná, že nemusím na operaci a že jsem zase plná života, za což děkuji i Vašim stránkám.

  Má zkušenost s Betavitalem je kladná, zmírnily se jisté revmatické potíže a celkově zdravotní stav. Nápoj jsem pila s oblibou, chuťově mi vyhovoval zředěný s vodou. Za sebe mohu tento preparát doporučit.

  Krásný den, odpovídám na Váš dotaz. Všechny jmenované přípravky jsou naprosto skvělé a rozhodně si je objednám opět. Chtěl bych Vám sdělit moje obrovské překvapení s Betavitalem. Objednal jsem ho po pročtení Vaší nabídky pro moji 80ti letou maminku na krev a bolavou nohu. Po týdnu dávkování (1 lžička denně na 1,5 dcl) postavil mojí mamku na nohy tak, že opravdu chodí dnes a denně na zahradu dělat seno. Maximálně se zlepšila i její psychická kondice a na její věk i pohyb. Noha s křečovými žílami je prakticky uzdravená, bolesti odešly a zůstalo pouze zjizvení na hladké pokožce nohy. Mamka si už nestěžuje na žíly či bolesti nohou. Děkuji za Váš zájem a za to, že svoji práci děláte zřejmě dobře a se zájmem.

  Dobrý deň, síce neskor, ale predsa. S Betavitalom som veľmi spokojná, pretože mi zlepšil krvný obraz a to vo veľmi krátkej dobe. Prajem celému Vášmu týmu krásny zbytok dňa, s úsmevom na tvári. 🙂

  Dobrý den, přípravek Betavital jsem vyzkoušela kvůli mým problémům s úbytkem červených krvinek. Zhruba před rokem a půl jsem začala mít tyto problémy, brala jsem železo v tabletách a vitamín B 12, ale po krevních odběrech se hladina červ. krvinek nijak nezvyšovala, proto jsem stále vyhledávala něco nového. Na internetu jsem narazila na diskusi lidí se stejnými problémy a v té jsem se dočetla i o Betavitalu. Po objednání jsem začala tento přípravek užívat 2x denně, ráno a večer lžičku. Je to pár dní, co jsem byla na posledním odběru krve, a když jsem si šla pro výsledky a uslyšela z úst pana doktora výši hladiny červ. krvinek, rozzářily se mi oči. Před rokem to bylo 104, před půl rokem asi 107 a teď 121. Měla jsem opravdu velikou radost. Takže bych ráda poděkovala výrobcům a i Vám.

  Dobrý dem, myslím, že mi produkt výrazně zlepšil kvalitu krve. Byla jsem tento týden na odběru kvůli krevnímu obrazu (v červnu jsem byla hospitalizována v nemocnici na 95% ztrátu krve – doktoři se ještě s takovýmto krevním obrazem nesetkali) a výsledek toho odběru byl naprosto perfektní. S největší pravděpodobnost si budu produkt ještě objednávat – pro prevenci.

  Betavital jsem užívala na Vaše doporučení na problémy se zažíváním: pálení žáhy, nadýmání, těžoko od žaludku, zácpa, hemeroidy. Po měsíci užívání se problémy nenápadně vytratily, z čehož mám velkou radost. Užívala jsem 1 lžičku 3x denně a v užívání pokračuji i nadále.

  Betavital je vynikající. Mám s ním dobré zkušenosti a má rodina jej užívá pravidelně jako očistnou kúru. Upraví se po něm zažívání a také vyčistí pleť. Rovněž jsem ji doporučila mému známemu, který je nyní po chemoterapii.

  Přeji hezký den, přípravky jsem koupila pro manžela, krterý má rakovinu tlustého střeva a vyoperovanou rakovinu ledviny. Betavital mu pomohl srovnat krevní obraz.

  Další zkušenosti a poznatky:

  Jak dlouho žije pacient s chemoterapií a jak dlouho bez ní?

  Dr. Hardin B. Jones, bývalý profesor medicínské fyziky a fyziologie na Kalifonské universitě v Barkley studoval délku přežití onkologických pacientů po dobu více než 25 let.

  Byl svědkem, jak mnozí pacienti s rakovinou, které léčili chemoterapií, umírali hroznou smrtí. Mnozí z nich podlehli svému osudu mnohem dříve, než ti, kteří si nezvolili žádnou léčbu.

  pacienti po chemoterapii umírali dokonce mnohonásobně rychleji

  Později udělal nějaké přepočty, které jasně ukazovaly, že rakovinný průmysl nechce, aby se svět dozvěděl o této multi-miliardové dojné krávě.

  Pacientky s rakovinou prsu, které odmítly všechny konvenční terapie, žijí až 4 krát déle, než ty, které následují systém.

  Zaznamenali jste to?

  Odmítání konvenční léčby rakoviny a nicnedělání mělo za následek u pacientů s rakovinou to, že žili 4 krát déle, než jejich „poslušní kolegové“. Jedná se o něco, o čem nikdy neuslyšíte v mainstreamových médiích. Ty nadále živí mýtus o tom, že pacienti s rakovinou z nějakého záhadného důvodu potřebují toxické látky vstřikované do žil na to, aby přežili a dosáhli statusu „vyléčen“ (což je jinak také zavádějící označení).

  Ženy, které odmítly chemoterapii, radiaci i operaci- a zůstaly bez léčby- také žily až 4 krát déle než ženy, které šly pod skalpel nebo souhlasily s tím, že jim bude podávána chemoterapie

  Úspěšnost chemoterapie i podle konzervativních kritérií je jen asi 2%

  Jak bylo také přiznáno ve studii publikované v deníku Clinical Oncology v roce 2004, úspěšnost chemoterapie je opravdu jen asi 2% ze všech případů rakoviny. A to je založeno na kritériu standardní 5leté doby přežití, která technicky není indikátorem vyléčení i přesto, že úřady ji takto prezentují.

  Odlišná studie publikovaná v časopise Journal of the American Medical Association (Žurnál americké medicínské asociace) zpětně v roce 1979 zjistila, že většina běžných procedur pro diagnózu a léčbu rakoviny prsu (z nichž se téměř všechny používají dodnes) neudělaly nic pro snížení jejího výskytu nebo prodloužení života pacientek.

  Přírodní terapie pro léčbu rakoviny jsou vaší nejlepší volbou, pokud se u vás toto hrozné onemocnění vyskytne.

  Zbožné přání nezmění nic na tom, že farmaceutický průmysl je prostě: průmysl. Lékaři, výrobci léků, nemocnice a další zúčastnění vydělávají velké peníze vždy, když se onkologický pacient podvolí standardní léčbě. Ta obvykle zahrnuje vstřikování chemoterapeutických jedů do těla, pálení ionizující radiací nebo odřezávání části těl. Případně nějakou barbarskou kombinací všech tří dohromady.

  Málo známé výzkumy, které zdravotně-industriální komplex soustavně ignoruje nebo potlačuje, odhalují, že obzvláště chemoterapie prostě není efektivní léčebnou metodou na rakovinu

  Zdroj: Chemotherapy kills cancer patients faster than no treatment at all

  12 citátů lékařů, které rakovinová lobby nechce, abyste četli

  Léčba rakoviny je prostě jasný byznys. Právě proto nemají velké farmaceutické firmy o lék na rakovinu zájem. Pokud totiž vyléčíte pacienta, nevyděláte tolik peněz, než když ho budete v nemoci udržovat co nejdéle.

  Ale neposlouchejte nás. Poslechněte si to raději od těchto známých lékařů medicíny.

  1/ Dr. Otto Warburg, laureát Nobelovy ceny za medicínu

  (jedna z Nobelových cen za objevení příčin vzniku rakoviny)

  Nikdo dnes nemůže říci, že se neví, co je primární příčinou rakoviny. Naopak neexistuje onemocnění, jehož primární příčina by byla lépe prozkoumána. Proto již dnes ignorace není omluvou, aby se nedalo udělat víc pro prevenci. Pokud chce lidstvo přežít, tak prevence, bez pochyb jednou musí přijít.

  Jak dlouho to bude trvat, závisí na tom, jak dlouho se bude falešným prorokem agnosticismu dařit bránit vědeckému výzkumu v oblasti rakoviny. Do té doby však zbytečně zemřou ještě miliony lidí.

  2/ Dr. Linus Pauling, dvojnásobný laureát Nobelovy ceny

  Každý by měl vědět, že válka s rakovinou je ve velké míře podvod.

  3/ John Diamond, doktor medicíny a Lee Cowden, doktor medicíny

  Pro rakovinný establishment je onkologický pacient ziskovou položkou. Aktuální klinické a vědecké důkazy nepodporují to, co tvrdí tento průmysl. Konvenční léčba rakoviny je zakořeněna v systému jako zákon, protože vydělává lépe, než léčí.

  Celá desetiletí strávené udržováním tohoto systému způsobily, že pravdu nevidíte. A bude se jim to dařit, dokud se neprobudíte do reality.

  4/ Glen Warner, doktor medicíny

  Chemoterapie je neskutečně lukrativní byznys pro onkology, nemocnice i farmaceutické firmy. Lékařsky establishment chce, aby se každý léčil podle téhož protokolu. Nechtějí vidět zánik chemoterapie. Toto je hlavní překážka jakéhokoli progresu v onkologii.

  5/ Hans Nieper, doktor medicíny, praktikant alternativní medicíny

  Nevěřili byste, kolik státních zdravotnických úředníků, jejich známých a rodinných příslušníků mě navštívilo v pozici pacientů. Opravdu byste tomu nevěřili. Dokonce ředitelé lékařských sdružení, prezidenti lig proti rakovině či vrcholoví funkcionáři ortodoxních onkologických institutů.

  6/ Dr. Caroline Markolin, Ph.D.

  Když byl v roce 1997 zatčen Dr. Hamer za to, že poskytl 3 lidem zdravotní rady bez lékařské licence, policie zabavila zdravotní karty všech jeho pacientů a analyzovala je. Následně byl jeden z prokurátorů během soudního procesu přinucen přiznat, že po 5 letech bylo 6000, ze 6500 pacientů, převážně v posledním stádiu rakoviny, stále naživu.

  Při konvenční léčbě rakoviny jsou tato čísla obecně obrácené, tedy by byli mrtví.

  7/ Alan Nixon, Ph.D., bývalý prezident Americké společnosti chemiků

  Jako chemik, školený na interpretaci dat je pro mě nepředstavitelné, že lékař takto dokáže ignorovat důkazy o tom, že chemoterapie dělá mnohem, mnohem více zlého než dobrého.

  8/ Ralph W. Moss, Ph.D.

  Pouze 2 až 4 % rakoviny reaguje na chemoterapii.

  9/ Dr. Herbert Ley, bývalý pracovník FDA

  Americký úřad pro potraviny a léky (FDA) chrání velké výrobce léků. Současně je jimi odměňován. Při své činnosti zneužívá vládní moc policie a útočí na ty, kteří ohrožují velké farmaceutické firmy.

  Věc, která mě zlobí je, že lidé si myslí, že je stát chrání. Nechrání. Co stát dělá a co si veřejnost myslí, že dělá, jsou tak odlišné věci, jako den a noc.

  10/ Dean Burk, bývalý emeritní chemik v Americkém národním onkologickém ústavu

  Fluor ve skutečnosti způsobuje více úmrtí a zároveň rychleji, než jakákoliv jiná chemikálie.

  11/ Alan Levin, doktor medicíny

  Většina onkologických pacientů v této zemi umírá na chemoterapii. Chemoterapie neodstraní rakovinu prsu, tlustého střeva či plic. Tento fakt je zdokumentován již přes 10 let.

  Přesto onkologové stále na uvedené nádory používají chemoterapii. Ženy s rakovinou prsu zemřou dříve s chemoterapií, než bez ní.

  12/ Dr. Philip Binzel

  Když je u pacienta objeven nádor, jediná věc, kterou s ním lékař diskutuje je, co chce udělat s nádorem. Když pacient podstupuje chemoterapii nebo ozařování, jediná kladena otázka je „Jak se daří nádoru?“. Nikdo se nikdy neptá, jak se daří pacientovi.

  Během svého medicínského výcviku jsem viděl mnohokrát pacienta během ozařování nebo chemoterapie. Nádor se sice zmenšoval a zmenšoval, ale pacient byl stále více a více nemocný. Při pitvě jsme poslouchali: „No není to nádherné ?! Nádor je pryč! „.

  Kolik krát ještě budeme muset zopakovat tento scénář, než si uvědomíme, že léčíme špatnou věc?

  Každá rakovina se dá vyléčit v průběhu 2 – 16 týdnů, Dr. Coldwell – sk.titulky (klikněte na YOU TUBE – ozubené kolečko – titulky . )

  v překladu je chyba! – “samoléčení můžeme začít přechodem na vegetariánskou stravu” – v anglickém originálu se hovoří o veganské stravě

  Pitný režim

  Strava a stravovací systém

  Nemoci a jejich léčení

  Informační medicína MUDr. Jonáše

  Razantní nabuzení vlastní obranyschopnosti vykazuje fantastické výsledky pro každou nemoc

  Léčba rakoviny přírodní cestou – inzulínová terapie

  Americký lékař představil nejmocnější přírodní antibiotikum: zničí téměř jakoukoli infekci v těle – recept

  Kapsaicin – chilli papričky – zdraví na mnoho způsobů – jistota hubnutí

  Cukr způsobuje plaky na mozku a zvyšuje pravděpodobnost Alzheimerovy choroby

  Čaj pro vaše oči: Výzkum zjistil, že denní šálek horkého čaje snižuje riziko glaukomu o překvapivých 74%

  Diabetes 2.typu lze odvrátit už v průběhu tří měsíců nárazovou dietou

  Výsledky chirurgických zákroků: Nové důkazy o tom, že mnoho operací, jako je například použití stentu při angíně pectoris mívá malý přínos, ale vysoké riziko

  Esenciální oleje překonávají chemické léky: bývalá modelka přišla o práci z důvodu extrémní lupénky. Po 15 letech neúspěšné standardní léčby, našla řešení v přírodní léčbě

  Horečka je vaším přítelem, strach z ní je zbytečnou fobií

  9 léků na rakovinu, o kterých vám váš lékař neřekne

  královna mezi Reishi

  bezkonkurenční garance účinných látek

  JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

  ČA ČAGA EXTRAKT GA EXTRA

  s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

  S CERTIFIKÁTY KVALITY COA

  nákoupíte přímo od výrobce

  Poruchy funkce jater

  Virové a bakteriální nemoci Plísně Únava

  Nejsilnější a cenově nejvýhodnější Rdesno

  Váže tuky 5x účinněji než obdobné produkty

  Pískavice extrakt 350 mg

  Chitomax 150 mg

  Gymnéma lesn í 70 mg

  Skořicovník (extrakt z kůry) 70 mg

  ALA – kyselina alfalipoová 45 mg

  Jak funguje Fenuprim – video

  v pořadu ČT Pološero září 2014 – Česko, odpadkový koš Evropy – odkaz

  PŘED NÁVŠTĚVOU ONKOLOGIE

  Jak na cukrovku přírodními látkami? Betaglukany.

  FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

  Frolovův dýchací trenažér je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

  • normalizuje arteriální tlak,
  • zlepšuje krevní oběh,
  • zklidňuje nervovou soustavu,
  • zpomaluje proces stárnutí,
  • zlepšuje ventilaci plic,
  • zpevňuje dýchací svaly – předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
  • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
  • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

  český výrobek z Jeseníku pro celou EU

  pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!

  je inovativní střevní adsorbent (enterosorbent), který působí v trávicím traktu, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven.

  Enterosgel je léčivý preparát, detoxikační gel, enterosorbent, který odvádí z organizmu škodlivé látky. Je to něco jako “chytrá” houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul škodlivých látek. Prospěšné látky preparát nesorbuje. Vhodný i pro děti. Nulové vedlejší účinky!

  česnekový extrakt koloidní stříbro

  Geoff po seskok padákem,

  DESETILETÍ TRVAJÍCÍ ZLODĚJNA

  NEMOCNICE CESTOU BONUSŮ ZA LÉKY. “UKRADNOU” ZDRAVOTNÍM POJIŠŤOVNÁM – POJIŠTĚNCŮM MINIMÁLNĚ 30 MILIARD ROČNĚ (odhad za rok 2017)

  To by pokrylo biologickou léčbu několika desítek tisíc lidí ročně třeba s rakovinou, Vaší blízcí by žili podstatně déle

  modro oranžová chobotnice přežívá, jak ještě dlouho?

  dokonce ředitelé nemocnic Heger, Němeček, Ludvík a i jako ministři zdravotnictví tuto zlodějnu obhajovali, prý se kryjí “ztrátové provozy”

  nákupní ceny léků a přístrojů jednotlivých nemocnic se liší i ve stovkách procent, podle kontroly NKÚ , aby bylo co nejvíce na “bonusy”

  a policie šetří.

  Kdo to zavedl, kryl a obhajoval? Tzv. “demokratické strany”

  Glukany – expertní zpráva

  Lněné semínko – zázračná zbraň proti rakovině

  Tibetská houba – jeden z elixírú mládí

  Rakovina-konec jedné nemoci lidstva

  Organická léčba rakoviny metodou doktora Maxe Gersona

  Přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie

  Vyhledávání

  BetaGlukan

  certifikované detoxikační náplasti

  fyzická a psychická výkonnost

  Tyto stránky mají pouze informativní účel a nenahrazují lékařskou péči

  Leave a Reply