Přirozené ošetření houb na nohou (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

De La Beauté

Kosmetika – Manikúra – Pedikúra

Telefon (manikúra, pedokúra):

Pracovní doba:

pondělí až pátek

dle telefonické objednávky

Kde nás najdete?

Napište nám!

Chcete se na něco zeptat nebo se objednat? Využíjte naši kontaktní mailovou adresu:

PREPARÁTY PRO OŠETŘENÍ RUKOU A NOHOU

Na ošetření používám kosmetiku z řady AROMATERAPIE KAREL HADEK.

Je to přírodní kosmetika, která klade vysoké nároky na nákup certifikovaných surovin nejvyšší kvality. Mám s ní velice dobré zkušenosti.

PREPARÁTY NA OŠETŘENÍ NOHOU

Série našich kosmetických preparátů by nebyla kompletní, kdybychom nepředstavili preparáty na ošetření dolních končetin – extrémně namáhanou část lidského těla. Tyto preparáty se těší oblibě zvláště u starší generace, pro kterou byly původně v polovině osmdesátých let minulého století ve spolupráci s různými organizacemi seniorů vyvinuty. Nohy seniorů vyžadují především dokonalé ošetření proti únavě.

Nohy nám slouží každodenně, proto doporučujeme i jejich každodenní ošetřování.

Plísňová onemocnění nohou a nehtů se šíří v naší populaci stále rychleji. Danou skutečnost potvrzuje i řada pedikérských a dermatologických pracovišť, kam však přicházejí povětšinou pouze lidé s vysoce rozvinutou formou tohoto onemocnění. V pokročilém stadiu choroby bývá zvykem používat i tak drastické řešení jako např. stržení postiženého nehtu. Ani tento nepříjemný zákrok ale nezaručuje trvalý úspěch, protože dochází k reinfekci. Choroba se vyvíjí pozvolna, často přechází do chronické podoby a v některých případech se poměrně rychle šíří i na další místa. Proto je nutné ji léčit již od prvních projevů a dlouhodobě.

Speciální preparáty MYKOSAN N a MYKOSAN H se osvědčily jako účinné kosmetické preparáty na ošetřování nohou postižených plísněmi. Obě receptury jsem vypracoval na začátku osmdesátých let

minulého století na základě specifických poznatků jak z oblasti aromaterapie, tak i života plísní. I přes více než čtvrt století existence preparátů na trhu se jejich účinnost díky konsekventnímu dodržování původních poznatků udržuje na maximu a neklesá, jako je tomu běžně u farmaceutických výrobků.

ŠPANĚLSKÁ KOSMETIKA CORPORA – NOVASILK FEET

Zábal na chodidla NOVASILK FEET obsahuje stejné aktivní látky jako zábal Novasilk Hands. Posiluje, hydratuje a zjemňuje pokožku nohou, stimuluje buněčnou regeneraci a obnovuje jemnost a pružnost suché a ztvrdlé kůže. Praktické provedení v podobě návleků usnadňuje aplikaci a umožňuje rychlé vstřebání aktivních látek.

FOOTLOGIX PEDICEUTICALS

Footlogix je první a jedinou pedikúrní péčí na světě s pěnovou řadou Pediceuticals, kterou vyvynula KATRIN von GAVEL, jedna z předních autorit v oblasti pediatrie v Severní Americe a skutečná průkopnice v péči o nohy.

V souladu s měnícím se přístupem k potřebám v péči o nohy odborníků a jejich klientů, byla vědecky vyvynuta transformační řada Footlogix Pediceuticals, s jedinečným Dermal Infusion Technology ( DIT ) a Spiraleen pro podiatristy, pedikuristy a profesionály. Umožňuje řešení kožních problémů, napomáhá aktivním složkám proniknout rychleji a hlouběji do problematické kůže na nohou.

Výsledky jsou vidět již za několik dní! Od zvláčnění suché kůže po řešení více problematických potíží způsobených cukrovkou. Bylo klinicky prokázáno, že jedinečné složení Footlogix obnovuje kůži a nehty na nohou.

Poskytuje našim zákazníkům zdravé a šťastné nohy.

 • FOOTLOGIX PEDICEUTICALS obsahují Dermal Infusion Technology (DIT), což je technologie založena na zkušenostech s evropskými kořeny v kombinaci se Severoamerickou inovací.
 • FOOTLOGIX PEDICEUTICALS neobsahují syntetické oleje, které blokují vstup do pokožky, a proto pěna okamžitě proniká do vrstev epidermis, aniž by zanechala mastný film na kůži.

Tyto produkty jsou:

 • BEZ OKLUZE nevytváří neprůchodný, nepropustný film, tudíž nenarušují ani nebrání přirozené funkci pokožky.
 • NEMASTNÉ ponožky i boty lze nosit ihned po aplikaci pěny, nezničí ani kompresní punčochy. Jednoduše naneste a můžete jít“
 • HYGIENICKÉ aplikátory mají uzavřený systém, který brání proniknutí vzduchu a bakterií do obalu produktu, čímž nedochází ke kontaminaci a umožňuje tak antibakteriální dávkování.
 • EFEKTIVNÍ pečuje o problematickou pokožku nohou od suché pleti až po diabetickou nohu, chrání pleť před infekcemi.
 • SNADNO POUŽITELNÉ produkty se rychle vstřebávají, což umožňuje jednoduchou a rychlou aplikaci.
 • ÚČINNÉ překvapivé výsledky po první aplikaci a viditelné změny již v pouhých pár dnech.
 • SCHVÁLENÉ předními lékaři a podiatry po celé Evropě a Severní Americe.
 • TRANSFORMUJÍCÍ znásobí výsledek pedikúrního ošetření, protože ,, SNOUBENÍ MEDICÍNYS PEDIKÚROU“ bude vidět.

PREPARÁTY NA OŠETŘENÍ RUKOU

Málokdo si uvědomuje, že jsou to právě ruce, které, ať již častým mytím či v rámci domácích prací, přicházejí velmi často do kontaktu s mycími prostředky. Nelze se zmiňovat jen o domácích pracích. Máme zde různá povolání, při jejichž výkonu dochází k značnému zatěžování a stresování pokožky rukou. Aniž bychom si činili nárok na jejich komplexní jmenování, uveďme několik z nich: zdravotní personál, kadeřnice, zahradnice… To se netýká pouze žen. Je i mnoho mužských profesí, např. tiskaři, svářeči, soustružníci, automechanici apod., kde pokožka rukou je jejich výkonem permanentně namáhána. Kontaktu s okolím se nevyhne nikdo a tak i pro vedoucí pracovníky, asistentky, obchodní zástupce, pracovnice v bankách a kancelářích jsou ruce jejich osobní vizitkou! Proto je nemůžeme opomenout, neboť i ony vypovídají o stavu pokožky a věku. Ruce a nehtová lůžka velmi trpí a důsledkem je přesušená, poškozená pokožka rukou. Mluvíme zatím jen o kosmetických problémech, které v mnoha případech jsou předzvěstí důsledků zdravotních, např. profesně získané ekzémy. Panem Karlem Hadkem vyvinutá terapie využívá poznatků několika vědních oborů – aromaterapie, fyzioterapie a termoterapie.

ŠPANĚLSKÁ KOSMETIKA CORPORA

– ZÁBAL NA RUCE NOVASILK HANDS

Zábal na ruce NOVASILK HANDS je obohacen o ureu a výtažek z aloe vera, jež mají hydratační účinky. Olivový olej pokožku hydratuje, obnovuje její elasticitu a zjemňuje ji, antioxidanty ji chrání před působením vlivů vnějšího okolí. Přírodní změkčovadla pokožce navracejí mladistvý vzhled. Zábal podporuje regeneraci kožních buněk, obnovuje úroveň hydratace a zmírňuje nepříjemné pocity suché či zdrsnělé pokožky. Inovační provedení zábalu v podobě rukavic umožňuje rychlé proniknutí aktivních látek do pokožky.

3 přírodní prostředky, které pomohou na otoky kotníků a nohou

Otoky nohou a kotníků někdy můžeme nazývat edém. Jde o vodu nebo zadržování tekutin a není to vůbec nic příjemného. Tento stav se objevuje u lidí ve chvíli, kdy tato tekutina zůstane v prostoru mezi tělesnými buňkami. Krev a tekutiny se pohybují zpátky do nohou, takže kotníky a nohy začínají natékat. To vše může být bolestivé, a jestliže tento problém nezačnete ihned řešit, pak to může dojít až k trvalému poškození dolních končetin.

Co způsobuje otoky?

Otoky nohou a kotníků mohou být způsobeny různými faktory. Například vysokým příjmem sodíku, špatným krevním oběhem, nedostatkem pohybu, problémy s průtoky krve z žíly v nohách zpátky do srdce, nedostatek vitamínů, těhotenství, menstruace, stres, horko, různé alergie, vysoký krevní tlak, problémy s ledvinami, problémy se srdcem, chronické plicní nemoci, nemoci jater, poruchy funkce štítné žlázy, orální antikoncepce a některé léky.

Otoky mohou dále mít vliv na ztuhlost kloubů, změnu vaší hmotnosti, tepovou frekvenci, nadmutí a zvýšení krevního tlaku. Přinášíme vám tři přírodní a účinné léky, kterými můžete zmírnit či úplně odstranit oteklé nohy a kotníky. Na přípravu jsou velmi jednoduché, vyzkoušejte je i vy!

Mátové koupele

Máta spolu s mentolem vyvolává chladivý pocit a to může pomoci ochladit také váš otok. To pomůže zmírnit napětí svalů, což zlepšuje krevní oběh a odstraní nadbytečné tekutiny z nohou a kotníků. Jak na to?

Ingredience:

 • ½ šálku máty
 • 4 šálky vody

Smíchejte vodu s mátou v hrnci, dejte na sporák a nechejte deset minut. Poté sundejte ze sporáku, nechejte po dobu deseti minut vychladnout. Poté nalijte vodu do lavoru a namočte nohy na zhruba půl hodiny.

Vodní lázeň z tonicu

Zní to neuvěřitelně, ale také tonic může pomoci a být velmi účinný ve chvíli, kdy máte oteklé nohy a kotníky. Doporučujeme namočit nohy v tonicu. Ideální je pokojová teplota, nicméně nevadí ani studený tonic. Nohy nechte v této lázni třicet minut. Bublinky a chinin pomůže velmi dobře snížit zánět.

Slané koupele

Ideální pro uklidnění oteklých nohou a kotníků jsou slané koupele. Jde o rychlý způsob jak oživit a pomoci vašim nohám. Epsom sůl je skvělá pro oteklé a bolavé nohy a kotníky. Přidejte tuto sůl do vody a vytvoříte tak hypertonický roztok. Slaná voda je ve vysoce koncentrační směsi, což způsobuje odstranění přebytku vody z vašich nohou a kožních buněk. Tím pádem se otok snižuje.

Ingredience:

 • ½ šálku Epsom soli
 • Voda

Vezměte lavor s vodou, do kterého přidáte ½ šálku Epsom soli. Následně do této slané lázně ponořte kotníky.

Může se vám líbit

Maska z jedlé sody vás zbaví kruhů pod očima a oteklých víček

Jakmile přijdete na to, že jedlá soda je skvělá pro kosmetické účely, vyhradíte ji ve své.

Recept na přirozené odstranění lipomů do 8 dní

Růst tukové tkáně známe také jako lipom. Jde o benigní nádory, které se tvoří z tukové tkáně. Pro.

2 jednoduché recepty, které nahradí léky na cukrovku

Lidí s cukrovkou neustále přibývá, den za dne roste počet lidí, kteří trpí tímto onemocněním. Jen.

Tato úžasná rostlina vás ochrání před rakovinou a cukrovkou

Kopřiva dvoudomá – tato rostlina má jemné chloupky na listech a stonku, které obsahují dráždivé.

Jedlá soda a ricinový olej vyléčí na 23 zdravotních problémů

Existuje celá řada přírodních léků a metod, které mají prokázané pozitivní účinky na lidský.

Nejlepší zeleninové šťávy k odstranění bolesti zad

S přibývajícím věkem se čím dál častěji projevují bolesti zad. Studie a poslední výzkumy ukazují.

jak změkčit tvrdé nehty na nohou

JAK ZMĚKČIT TVRDÉ NEHTY NA NOHOU

Odborná pomoc

V některých případech pomůže opravdu jen návštěva dermatologa.

Zveřejněno dne: 21.4.2017

Diskuze: velmi tvrdé nehty na nohou

Dobrý den mám příbuzného ( o kterého se částečně starám po smrti jeho matky),je mu

65 roků a má strašne tvrdé nehty na nohou,které nejdou ostříhat ani oštípat kleštičkami.

když jsem volala jeho lékaři poslal mě slušně kamsi,řekl, že ho pošle na kožní,ale nestalo se.Prosím o radu, jak změkčit nehty ,aby šly ostříhat. nemá asi zásady hygieny. Děkuji za radu. Dana

Odesláno dne: 17.10.2015 uživatelem Dana Myšková

JAK ZMĚKČIT TVRDÉ NEHTY NA NOHOU

Pokud nic nepomůže

Tak paličkou na maso, klepat a klepat. Pak to půjde lehce! NE, NE, NE, samozřejmě se jedná o nadsázku. Podělte se i Vy o své rady a vychytávky, které by mohly jiným pomoci.

Zveřejněno dne: 21.4.2017

Diskuze: Re: velmi tvrdé nehty na nohou

Na dvacet minut namočit nohy do teplé mýdlové vody. Pak osušit a pomocí pilníku opilovat nehty. Zbytky pak zastřihnout. Neodstraňujte kůžičku po stranách nehtu. Pokud se jedná o diabetika, tak je třeba dbát zvýšené opatrnosti, aby nedošlo ke zranění. Taktéž i u člověka léčeného léky proti srážení krve. V těchto případech je lepší, když nehty zkrátí pedikérka.

Odesláno dne: 17.10.2015 uživatelem Cempírek

JAK ZMĚKČIT TVRDÉ NEHTY NA NOHOU

Jak změkčit nehty na nohou

I nohy můžete mít jako v bavlnce. Stačí jim dopřát péči, kterou si zaslouží.

Dezinfekce: zbavte se nejen nepříjemného pocení a zápachu, ale i plísní a dalších mikroorganismů.

Ortopedické potřeby: vyberte si vložky do bot, podpatěnky, srdíčka podpírající nožní klenbu, korekci vybočeného palce; to vše existuje v různých velkostech a z rozmanitých materiálů, abyste si našli to své.

Pedikúra: péče o nehty na nohou je důležitá nejen v létě, krásné nehty jsou ty, které jsou především zdravé.

Peeling: ztvrdlá kůže, otlaky a mozoly snadno odstraníte pomocí vhodné kosmetiky, účinný je prostředek na změkčení nehtů. A navíc to může být docela voňavý zážitek.

Regenerace: Ulevte nehtům na nohou, rozmazlujte je, ať vás zítra zase donesou, kam budete potřebovat – změkčovač tvrdých nehtů je tou nejmenší investicí, kterou jim dopřejete.

Nejvíce se těchto případů objevuje v době od jara do podzimu, kdy je velmi teplo, nohy se potí, což svědčí bakteriím, kvasinkám, sporám a podobně. Pak stačí minimální poranění a zánět je zde v několika hodinách. Navíc dnešní moderní obuv většinou svoji šířkou ani délkou neodpovídá potřebám vlastní nohy. Zejména palce a malíčky jsou pod stálým tlakem, což je nejen velmi bolestivé, ale také dochází k zarůstání a při nešetrném a neodborném postupu ošetření také ke granulaci tkáně.

Zveřejněno dne: 21.4.2017

Diskuze: prostředek na plíseň na nehty

Dobrý den jak odstranit žluté nehty na nohou?

Odesláno dne: 30.5.2012 uživatelem Gabriela Kolajova

JAK ZMĚKČIT TVRDÉ NEHTY NA NOHOU

Proč mám ztvrdlé nehty na nohou

Silné nehty na nohou, někdy také nazývané stařecké nehty, způsobuje onemocnění nehtového lůžka s dezorganizací směru růstu nehtové ploténky a poruchou adherence k nehtovému lůžku. Klinickým obrazem jsou zbytnělé nehty na nohou, rostoucí vertikálně k ose prstu, kdy tlustý nehet připomíná roh nosorožce. Onemocnění vzniká zejména po úrazech nehtového lůžka, po prodělaném zánětu okostice a kosti nehtového článku prstu. Léčba je výhradně chirurgická. Onemocnění se nazývá onychogrypóza.

Ošetření takto postiženého nehtu spočívá v totální ablaci nehtové ploténky, revizi nehtového lůžka a pokusu o rekonstrukci. Cílem ošetření je nalézt a odstranit překážku v dopředném růstu nehtu (jizva, kostní úlomek). Pokud se překážku podaří nalézt, je pravděpodobnost obnovení dopředného růstu s kosmeticky dobrým výsledkem vysoká.

Často je po hnisavých zánětech okostice a kosti nehtový komplex poškozen natolik, že rekonstrukce není možná. V takovém případě připadá v úvahu jen totální matrixectomie, což je kompletní odstranění zárodečné ploténky nehtu s plastikou místním lalokem. Tento výkon znamená nevratnou ztrátu nehtu na jedné straně, na druhé straně poskytuje vyřešení velmi nepříjemného a frustrujícího onemocnění. Zhodnocení vhodnosti tohoto výkonu je zodpovědný krok, při kterém by lékař měl posoudit zdravotní, ale i estetická hlediska. Patří do rukou zkušeného lékaře.

Ovšem i zde je řešení. Existuje možnost náhrady nehtu. Zručný pedikér umí zhotovit a přiložit protézu na míru pacienta. Kosmetický výsledek je více než dobrý.

Zveřejněno dne: 21.4.2017

Diskuze: malé nehty nemoc

Dobrý večer můj syn 15 let má malé hehty jak na rukou i nohou co je to za příčinu a jak srovnat jeho vývinu děkuji

Odesláno dne: 17.3.2017 uživatelem Jiří Jánský

JAK ZMĚKČIT TVRDÉ NEHTY NA NOHOU

Chyby při péči o nehty

Nesprávné stříhání může nehty i jejich okolí bolestivě poškodit, mohou se začít třepit, praskat a ztratí svou vitalitu. Ideální je nehty přiměřeně zkrátit a pečlivě vytvarovat. Nehet se stříhá několika tahy, aby kvůli své přirozené oválnosti nepraskl. Platí však jedno pravidlo – nehty na nohou stříhejte rovně. Pokud budete nehty na nohou stříhat dokulata, riskujete nepříjemné zarůstání nehtu do kůže. Prst může začít bolet, zčervenat, případně i otékat. Velmi často se tento problém objevuje u palce. Zarůstání nehtu do kůže může způsobit i příliš krátké zastřižení. Volný okraj nehtu by proto měl přečnívat prst. Také nehtové ploténky by měly zůstat zachované v hladkém provedení, kterého docílíte nejlépe pilníčkem. Zkracovat nehty byste měli alespoň jednou týdně.

Velmi častým prohřeškem bývá zastřihávání nehtové kůžičky pomocí nůžek. Namísto toho bývá doporučováno kůžičku zatlačovat, například pomerančovým dřívkem. Ačkoliv se tento nešvar týká zejména manikúry, není již výjimkou jeho aplikace i v pedikúře. Málo se však ví, že i tato metoda má značná úskalí a odborníci ji proto nedoporučují. Zatlačením kůžičky se totiž otevírá brána pro vstup nejrůznějších infekcí, jelikož dojde k necitlivému narušení přirozeného ochranného valu. Nejbezpečnější je sáhnout po speciálním změkčovači kůžičky s vitamíny, který se dá pořídit třeba na internetu a vyjde vás přibližně na dvě stě korun. Změkčovač nanesete na kůžičku, necháte pět minut působit a pak odstraníte kůžičku kosmetickou vatovou tyčinkou. Na závěr nohy opláchnete teplou vodou.

Zveřejněno dne: 21.4.2017

Diskuze: Re: prostředek na plíseň na nehty

Podle posledních průzkumů má nejlepší účinky na žluté nehty na nohou Clotrimazol spray. Tento lék zničí příčinu, která má na svědomí žluté nehty do několika dnů až týdnů. Urychlit se to dá koupáním nohou v chlorové lázni. Chlorová lázeň se připraví z 5 litrů vlažné vody, do které se přidá Savo – 2 lžíce. V této lázni pak kartáčkem na zuby se nehty důkladně masírují, jak z venku, tak i ze spodní části, kde je obnažené nehtové lůžko. Toto určitě pomůže a žluté nehty do několika dnů krásně vybělí a za několik měsíců se zcela uzdraví a žloutnutí se již nebude dále objevovat. Po každé chlorové lázni je nutné nohy promazat olivovým nebo rýžovým olejem, hlavně nehty.

Odesláno dne: 31.5.2012 uživatelem Kamča

BRUSKA NA NEHTY

Bruska na nehty s odsáváním

Profesionální bruska na pedikúru s odsáváním je zařízení, které se používá k léčbě nohou a zdravotní pedikúry. Její použití je bezpečné a kvalitní. Je určena k léčbě onemocnění nohou a k pedikúrnímu ošetření. Může být provozována pouze kvalifikovaným pedologem nebo pedikérkou.

Sada obsahuje: ovládací zařízení, hlavice s mikromotorkem se 30 000 otáček/min, rukojeť, záruční list.

Dodatečně je možno dokoupit nožní přepínač a pedál.

Zveřejněno dne: 22.4.2014

Diskuze: zarostlé nehty u nohou

ráda bych absolvovala kurz na používání špon na zarostlé nehty pokud možno v Praze, nebo blízkém okolí.

Také bych znala ráda cenu, nejen kurzu, ale i pomůcek potřebných k jejich ošetření.

Odesláno dne: 2.10.2013 uživatelem Libuše Kaclová

Nehty fotogalerie

Zveřejněno dne: 8.8.2014

Diskuze: zarostlé nehty u nohou v praze kurzy

ráda bych absolvovala kurz v Praze na ošetření zar. nehtů pomocí špon.

Jsem pedikérka a se zar. nehty mám bohaté zkušenosti, ale tato metoda mě zaujala. Díky za odpověď

Odesláno dne: 17.9.2013 uživatelem Libuše Kaclová

SPRÁVNÁ PÉČE O NEHTY

Manikúra a pedikúra

 • Manikúra nebo pedikúra by měly být prováděny pouze v jednom směru, a to od nehtového lůžka v 45°úhlu.
 • Pro měkké nehty se nejlépe hodí normální a tvrdé safírové pilníky nebo minerální pilníky.
 • Kůžička u nehtů by neměla být odříznuta, je lepší ji zatlačit. V případě nouze ji spilujte pilníkem.
 • Používejte šetrný odstraňovač bez acetonu. Navlhčete tampon a na několik sekund jej přiložte na nehet, nechte vsáknout.

Zveřejněno dne: 9.3.2013

Diskuze: nemoci podle nehtů

O nemoci nehtů jsem přečetl kde co, ale většina se jen opakuje na 5 či 6 případů.

Mám problém s nehty na palcích rukou a na některých prstech nohou. Nehty se jakoby stáčejí do trubičky. Prosím poraďte jakou nemoc to signalizuje.

Odesláno dne: 5.5.2014 uživatelem Oldřich

AKRYLOVÉ NEHTY

Fotogalerie

Zveřejněno dne: 2.5.2017

Diskuze: onychodystrofie

Nehty na nohou rostou dobře, ale podklad je ztluštělý, bílý a drobí se. Dermatoložka diagnostikovala jako onychodystrofie, ale nesdělila příčinu vzniku, ani jak léčit. Jsem nespokojen s jednáním dermatoložky a proto se obracím na vás o radu: Příčina a jak léčit .

Odesláno dne: 11.12.2017 uživatelem Antonín Šavrda

JAK BOJOVAT S PLÍSNÍ NEHTŮ NA NOHOU

Správná léčba plísně nehtů na nohou

Plíseň nehtů se nevyléčí sama o sobě, a jestli není léčena, tak se může rozšířit na ostatní nehty. Při nakažení nehtu plísní to chce hodně trpělivosti, abyste se jí zbavili.

Tady je několik rad, co máte dělat, pokud jste nakažení plísní nehtů na nohou.

 • Při plísni nehtů na noze používejte samostatný ručník pro vaše nohy.
 • Při plísni na nehtech musí být vydesinfikováno vše, co přijde do kontaktu s vašimi nehty.
 • Při plísni na nehtech je nutné prát ponožky na 60°C.
 • Při plísni na nehtech berte ohled na lidi kolem a neběhejte na boso, ani doma ani ve veřejných zařízeních.
 • Při plísni nehtů se musí často větrat boty a měla by být i častější jejich výměna. Je to proto, že patogeny se cítí nejlépe v teplém, vlhkém prostředí, které je v zapařené nevětrané botě často.
 • Udržujte své nehty co nejkratší a čisté!

Zveřejněno dne: 20.10.2014

Diskuze: tvrdé varle

Dobry den. Jsem po operaci tříselné kýly a mám jedno varle tvrdé a malé a druhé větší a trochu bolestivé krev.testy jsou v celku dobré nevím co a jak.

Odesláno dne: 13.12.2017 uživatelem FRANTA

JAK BOJOVAT S PLÍSNÍ NEHTŮ NA NOHOU

Nakažlivá plíseň nehtů

Onychomykóza je velmi nakažlivé onemocnění, které se přenáší z osoby na osobu. Počátky nákazy jsou velmi často na veřejných prostranstvích, jako jsou lázně, sauny, bazény a sprchy u sportovních zařízení. Důvod rychlé nákazy je prostý, lidé zde chodí bosí a tím na sebe přenášejí infekci prostřednictvím styku kůže s podlahou.

Plísňová infekce může ovlivnit různé oblasti nehtu: nehtový val, nehtové lůžko a samotný nehet. Infekce většinou začíná na předním okraji nehtu, odkud se může rozšířit po celém nehtu. Mnozí trpí s viditelnými následky plísně nehtů, protože mají nehty zdeformované se žlutými nebo hnědými či bílými skvrnami.

Typické příznaky plísně nehtů na nohou

 • Nehty s plísní jsou křehké a praskají v jednotlivých vrstvách.
 • Nehty s plísní mají bělavé až žlutohnědé zbarvení.
 • U nehtů s plísní dochází k ztluštění nehtu.
 • Plíseň nehtu na noze může být také doprovázena bolestí při chůzi.

Plíseň nehtů na nohou foto

Zveřejněno dne: 20.10.2014

Na co máme nehty

Nehty chrání špičky prstů a umožňují přenos hmatu. Kdybychom neměli nehty, náš hmat by se výrazně zhoršil. Hmat je jedním ze smyslů, které nám pomáhají zorientovat se v okolním prostředí, proto jsou pro nás nehty důležité.

Zveřejněno dne: 8.8.2014

PLÍSEŇ NEHTŮ

Příčiny a přenos plísně nehtů

Jedná se o plísňovou infekci nehtů, způsobenou obvykle dermatofyty rodu Trichophyton rubrum a méně často Epidermophyton a Microsporum. Vzácně může být plíseň nehtů způsobena kvasinkami Candida a velmi zřídka jinou plísní. Důvod, proč převažují dermatofyty nad kvasinkami, je zřejmě v důsledku růstu nehtů. Nehty za jeden měsíc narostou o jeden až dva milimetry. Nehty na rukou rostou rychleji, nežli nehty na nohou. Proto je také léčba plísně u nehtů na nohou často dlouhodobá. Plíseň nehtů si můžete přinést ze školy, od někoho z rodiny, z manikúry nebo z bazénu či sauny. V bazénech se nachází nejčastěji, ale může být efektivně odstraněna dezinfekcí.

Zveřejněno dne: 1.11.2012

GELOVÉ NEHTY

Co to jsou gelové nehty

Gelové nehty jsou v současnosti nejvyhledávanější a v mnoha směrech nejšetrnější metodou prodlužování nehtů, která je vhodná téměř pro jakýkoli typ nehtů. Přirozeně vypadající gelové nehty mohou mít délku i vzhled podle vašeho přání. Modeláž nehtů – gelová technika – byla zpočátku výsadou nehtových designérek, dnes jde již o postup, s nímž bojuje stále více žen i doma. Gelová technika však především vyžaduje nejen znalost přípravy a postupu, ale především kvalitní materiál a pomůcky. Gelová modeláž na nohou je horkou novinkou využívanou zejména v období léta, kdy se ženy mohou svými nádhernými nazdobenými nehty u nohou nejvíce pochlubit.

Problémy s gelovými nehty přináší většinou jen jejich domácí výroba, kdy se gel odlupuje, puká a nedrží, protože nebyla dodržena základní pravidla techniky modeláže. Někdy však problémy přináší i stav vlastních nehtů, které jsou příliš slabé, takže gel na nich nevydrží.

Zveřejněno dne: 2.5.2017

SVĚDĚNÍ KŮŽE NA NOHOU

Svědění nohou večer

Svědění nohou večer, jak již bylo popsáno výše, může způsobovat svrab. Svrab je infekční kožní onemocnění, které způsobuje roztoč jménem zákožka svrabová a jde o relativně častou dermatózu.

Zveřejněno dne: 14.4.2017

BRUSKA NA NEHTY

Bruska na nehty – videonávod

Zveřejněno dne: 22.4.2014

GELOVÉ NEHTY

UV lampa 1000 W na gelové nehty – cena

UV lampa na gelové nehty je určená pro použití na UV gely a lehce tvrzené akryly. Tato UV lampa na nehty využívá vysoce energeticky výkonné UVA žárovky pro dosažení rychlejšího, bezpečnějšího a bezzápachového vytvrzení UV gelu. Tato moderní designová lampa s časovačem je vhodná jak pro profesionální, tak i pro domácí použití.

Zveřejněno dne: 2.5.2017

BRUSKA NA NEHTY

Bruska na nehty JD 500

Bruska na nehty JD 500 s nástavci, 30 000 ot. Bruska na nehty se používá pro urychlení vaší práce. Je vhodná jak při doplňování nehtů, tak i při nové modelaci. S bruskou na nehty bude vaše práce o polovinu času rychlejší.

Funkce: přepínání levé a pravé rotace, ruční ovládání otáček, navolení libovolné rychlosti.

Příslušenství: nožní pedál, sada 4 nástavců + 1 brusný kotouček, stolní držák brusky.

Pro urychlení a zkvalitnění práce doporučujeme zakoupit tvrdokovové frézy.

Zveřejněno dne: 22.4.2014

JAK BOJOVAT S PLÍSNÍ NEHTŮ NA NOHOU

Lék na plíseň nehtů na nohou

Při léčbě plísní nehtů pomáhá amorolfine ratiopharm 5% s hloubkovým účinkem léčivé látky Amorolfinu. Díky jeho dlouhodobému efektu se doporučuje aplikovat pouze jednou týdně.

Amorolfine ratiopharm 5%

Lék inhibuje růst plísní a zabíjí je současně. Tento lék je určený k léčbě plísní nehtů jako léčivý lak na nehty. Měl by se na postižené místo používat jen jednou týdně. Další výhodou je, že léčivý lak na plíseň nehtů je bezbarvý a neloupe se. V terapii je potřeba trpělivost, protože vyhubení plísně nějakou dobu trvá. Dlouhá léčba je obvykle zaviněna tím, že dlouho neléčená plíseň může být ve vzduchových mezerách mezi nehtovými povlaky a trvá dlouho, než odrostou. Lékem Amorolfine ratiopharm můžete léčit nehty dlouhodobě i po dobu 6 – 12 měsíců. Lék Amorolfine ratiopharm je volně prodejný v Německu a do České republiky se vůbec nedováží. Nahradit ho lze pomocí léčivého laku na nehty Loceryl 5%, který je ale zase jen na lékařský předpis.

Zveřejněno dne: 20.10.2014

BRUSKA NA NEHTY

Návod, jak použít brusku na nehty

Na konečky prstů naneseme desinfekci, kterou jemně vmasírujeme do každého nehtu. Po zaschnutí desinfekce z nehtu odstraníme jeho vrchní vrstvu pomocí frézky na nehty. Postupujeme velmi opatrně, abychom neporušili a neoslabili nehet. Po odstranění vrstvy gelu nebo akrylátu u každého nehtu postupujeme obvyklým způsobem jako při modeláži nehtů. Bateriové brusky na nehty jsou o mnoho rychlejší než běžné pilování nehtů obyčejným pilníkem.

Zveřejněno dne: 22.4.2014

CLOTRIMAZOL – KOŽNÍ SPREJ NA PLÍSEŇ NEHTŮ

Na co Clotrimazol zabírá

Clotrimazol pomáhá léčit mykotické infekce kůže vyvolané dermatofyty, kvasinkami, (například kandidózy), plísněmi a dalšími, jako Malassezia furfur a infekce způsobené Corynebacterium minutissimum. Ty se mohou projevit jako mykotická onemocnění nohou, kůže a kožních záhybů, jako pityriasis versicolor (pityriáza), erythrasma nebo povrchní kandidózy. Clotrimazol také velmi dobře vybělí i od plísně zažloutlé nehty. Když Clotrimazol pravidelně stříkáte pod žlutý nehet zasažený plísní, tak žluté nehty na nohou nebo rukou do několika dnů krásně zbělají – plíseň zmizí a započne hojení nehtového lůžka. Hojení nehtového lůžka po plísni trvá dlouho, lůžko se zaceluje rychlostí přibližně půl milimetru za měsíc! V tomto procesu je nezbytné soustavné léčení Clotrimazolem.

Zveřejněno dne: 20.1.2015

Mějte stále při ruce aktuální dění na webu ČeskáOrdinace.cz. Stáhněte si naši aplikaci pro mobilní zařízení Android.

Sally Hansen Pilník pro tvrdé a umělé nehty (Hard As Nails) 80135

Scholl Elektrický pilník na nehty Velvet Smooth

Scholl Náhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty růžové Velvet Smooth

Scholl Náhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty Velvet Smooth

Bausch Přístroj na manikúru a pedikúru s příslušenstvím 0309

Silk`n Elektrický leštič nehtů Micro Nail

Bellissima Sada na pedikúru 5169 Total Beauty Pedicure Imetec

Tweezerman Kleště na nehty na nohou (Barrel Spring Toenail Nipper)

Sally Hansen Kleštičky na nehty u nohou (Treat Your Toes) 80510

Dermacol Sprej na přípravu nehtů před aplikací gelového laku na nehty (Nail Primer) 150 ml

Scholl Kleštičky na nehty (Nail Clippers)

Bausch Profesionální sada na manikúru a pedikúru 0360

Scholl Olej na nehty růžový Velvet Smooth 7,5 ml

Beper Elektrická manikúra a pedikúra Total Care 40968 – SLEVA – poškozená krabička

Dior Posilující krém na nehty s výtažky z meruňky Creme Abricot (Fortifying Cream for Nails) 10 g

Tweezerman Pilník a leštička na nehty (File, Buff and Shine)

Dermacol Lak na nehty s gelovým efektem 5 Day Stay (Nail Polish Gel Effect) 12 ml 32 Chat Noir

Salus BioKarité Balzám na nehty 19 ml

Iroha Vyživující maska na nohy a nehty s arganovým olejem (Nourishing Foot Mask Socks Argan) 2 x 9 ml

DuKaS Nůžky na nehty PR1047 růžová

Avon Péče o nehty se zlatými částečkami Avon True (Base Coat) 10 ml

Avon Podkladový lak na nehty 7 v 1 (Base Coat) 10 ml

Artdeco Vteřinové lepidlo na nehty (Nail Glue) 3 ml

Artdeco Minerální pilník na nehty (Mineral File)

Artdeco Bělicí tužka na nehty (Nail Whitener Pencil)

Artdeco Výživný olej na nehty s makadamiovým olejem (Nourishing Nail Oil) 10 ml

Beper 40968

Gehwol Čistič na nehty (Nail Repair Cleaner) 150 ml

Artdeco Urychlovač zaschnutí laku na nehty ve spreji (Polish Drying Spray) 100 ml

Scholl Dárková sada Velvet Smooth Elektrický pilník na nehty růžový + Olej na nehty ZDARMA

zácpa rychlá pomoc

březová voda

rakovina konečníku příznaky

pásový opar inkubační doba

co na suchý dráždivý kašel babské rady

recept na čaj z rýmovníku

svrab u člověka fotogalerie

bolest ledvin

chlamydie příznaky

Re: Re: Re: Re: prodán adipex

Mam zajem o Adipex mate jeste k prodeji 733252842

skořice a krevní tlak

Dobrý den prosím mám dotaz dcera má problémy s nízkým tlakem může jíst skořici ?A prosím co by měla.

Nežádoucí účinky

Došel si někdo z Vás co to užívá na jaterní testy?

Re: Re: Re: Re: prodán adipex

Dobrý den koupím adipex. Je možné se nějak domluvit? Email klalka123@email.cz. Děkuji

Re: Re: Re: furolin diskuze

Dobrý den,i já přidávám své zkušenosti s tímto “lékem”.Po využívání téměř celého balení jsem zažila rychlou.

Leave a Reply