Přírodní způsoby, jak zabíjet houbu nohou (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Lék na plísně nehtů na nohou – to může být provedeno s infekcí

Houba na nehty – to je velmi nepříjemné věc, která je těžké bojovat, ale vždy nutná. A k tomu, že je třeba začít včas, vyzvednout dobrý lék na nehtů houba na nohou.

Oficiálně, houba na nehty se nazývá onychomykóza, a nejčastěji to je způsobeno tím, vlhkosti, která stagnuje v tmavé teplém místě – v takovém prostředí a chovu houby (vzhledem k tomu, že nosí boty většinu houby má vliv na nehty na nohou). V některých případech to může být způsobeno tím, plísní a kvasinek, ale stále nazývá houba. Finanční prostředky z plísní nehtů může vyřešit váš problém.

Typicky, plísňové infekce Plísňové infekce: k prevenci a porážka Nail začíná se objeví bílé nebo žluté skvrny na špičkách hřebů. Když se začne rozvíjet, může hřebík zhoustnout, křehnou, křehké nebo rozpadající se, měnit tvar, ztmavit nebo zesílit. V případě, že hřebík začne se oddělit od nehtového lůžka, se nazývá onycholýza. Tato podmínka může být poměrně nepohodlné.

Bez léčby, houba na nehty na nohou může být prodloužena po neomezenou dobu.

I s léčbou, může periodicky objevují a mizí.

Tea tree olej / oranžový olej

Tea tree oil – přírodní dezinfekční prostředek, mají fungicidní (protiplísňové) a antibakteriální vlastnosti, díky nimž je populární v léčbě nehtů houba na nohou. Orange olej také ukázal slibné výsledky, jak se zbavit houby, a také může být smíchán s olejem tea tree Tea tree olej , Vždy pamatujte zředit esenciálních olejů před jejich použitím na hřebík.

 • 1 lžička oleje Tea Tree
 • 1/2 lžičky oranžový olej (volitelné)
 • 1/2 lžičky oleje z hroznových nebo hroznové olej
 • Bavlněné podložky

Jakmile si všimnete známek nehtů houba na nohou a zahájit léčbu. Smíchejte 1 lžičku oleje tea tree, ½ lžičky oranžový olej, a ½ lžičky hroznových olej nebo olivový olej. Navlhčete vatový tampon se směsí a platí pro postiženého nehtu, jemně, ale pevně stisknutí se kapalina ulpívá na hřebík. Nech to přirozeně uschnout. Nebo můžete klesnout 3-4 kapek oleje Tea Tree v dostatečném množství vody, aby bylo možné provést koupel nohou a nohy, aby se udržela po dobu 15-20 minut. Některý z těchto postupů by měly být prováděny pravidelně, ráno a večer.

Soda nezabije houbu. Nicméně, je možné, aby se zabránilo růstu a šíření plísní. Ocet – kyselina relativně slabá, a pomáhá zabít houby bez poškozování životního prostředí Ph.

 • 4-5 lžíce jedlé sody
 • 1 šálek bílého octa nebo jablečného octa
 • Vodní
 • Basin
 • Papírové utěrky

Za prvé, smíchejte 1 šálek octa, které jste si zvolili, s dostatkem vody, takže se můžete ponořit do nohy. Pak se koupel nohou po dobu 15 minut, pak se za sucha s pat papírové utěrky nohou. Pak si připravte podnos vody s několika lžícemi jedlé sody, a vzít ji 15 minut. Osušte papírovou utěrkou nohama. Tento postup se provede dvakrát denně. Pointa je, že ocet zabije plísně a soda nedovolí to šířit.

Kokosový olej – je vynikající nástroj, který umožní bojovat nehtů houba na nohou bez použití drsných chemikálií. Střední mastné kyseliny – je to skoro zázrak přírodní fungicid. Buněčných membránách hub hrají důležitou roli při zachování životnosti houby, což je důvod, proč mnoho antimykotika zaměřený na zničení membrán. Mastné kyseliny, které se nacházejí v hojnosti v kokosovém oleji, je přirozený způsob, jak proniknout do membrány houby a zničit je, v konečném důsledku vede k rozkladu buněk a úplné zničení houby.

 • Trochu kokosového oleje
 • Rukavice nebo umyvadlo s vodou a mýdlem umýt ruce mezi aplikacemi oleje

Nosit ochranné rukavice nebo použít vodu a mýdlo mezi aplikacemi (máte-li více než jedno postižené hřebík), kokosový olej vetřete do nehtu a nechte ho vsáknout do suché a přirozeně. Není třeba dát hodně oleje: dostatečně tenkou vrstvu. Opakujte 2-3 krát denně.

Borax (kyselina boritá) a soda

Borax a soda zabít všechny druhy plísní.

Mix některé borax prášek a sodu (a vodu) na pastu. Pak stačí dostat své nohy mokré a vetřete je do výsledné směsi dvakrát denně.

K dosažení maximálních výsledků, je nezbytně nutné, krátký střih a lesk na nehty jednou týdně. Pamatujte si, že je třeba dezinfikovat nůžky na houby nešíří na zdravé nehty. Změna pilový list po každém použití.

Je možné použít pouze jednou nebo dvěma z navrhovaných zdrojů, nebo kombinaci některých nebo všech z nich. Pamatujte si, že je nutné pokračovat v léčbě tak dlouho, jak starý hřebík roste úplně zpět, jinak houba vrátí.

Prevence houbových nehty na nohou

Chcete-li zabránit výskytu houbových nohou a nehtů může být, obsahující nohy čisté, a co je nejdůležitější – v suchu. Nenoste stejné ponožky na dva dny, a, pokud je to možné, snažte se nosit otevřené boty. Chcete-li se zbavit nehtů houba Způsoby, jak se zbavit plísní nehtů na vlastní pěst nebo s pomocí lékaře na nohou, a čekat na opětovný růst nových, zdravé nehty 14 tipů pro silné a zdravé nehty Musíte být trpěliví. Opakujte tento postup pravidelně (to je velmi důležité, aby se úspěšnost léčby), a nezanedbávat preventivní opatření, že houba se nevrátil.

Tipy pro dosažení nejlepších výsledků

Před provedením postup co nejvíce postižené části nehty čisté nehty odstranit (ne odtrhnout nehty!) Ujistěte se, že dezinfekci Clippers po použití, aby se zabránilo šíření nákazy. Opláchněte nohy s teplou vodou, pak se do sucha.

Tato metoda pomáhá eliminovat toxiny v těle

Dnešní životní styl je rychlejší. Lidé jsou zaneprázdnění, mají méně času a tím pádem mohou sklouznout k nezdravému životnímu stylu. Tělo je tak míň a míň zdravé a náchylnější k nemocem. V těle se často usazují toxiny a to rozhodně není dobré. Jak toxiny v těle eliminovat?

Nohy trpí nejvíc

Vaše nohy trpí nejvíce. Jsou pod neustálým tlakem, nesou celou lidskou váhu a nepohodlná obuv může tento problém a zdraví dokonce ještě zhoršit. To celé může vést ke vzniku či zhoršení křečových žil, popraskaných pat nebo různým infekcím. Samozřejmě hledáte způsoby, jak se toho zbavit.

Po celém dni v práci a běhání okolo domácnosti a dětí si chcete vychutnat jen klid, pohodu a dát nohy nahoru. Existuje několik způsobů, jak nohy uvolnit a to zcela přirozeně. Můžete si dopřát tento jednoduchý recept, který vám nijak neublíží. Udržujete nohy v teple, eliminuje zápach, zklidní vaše nohy a také pomáhá zabíjet bakterie a plísně.

Jednoduchý recept, který funguje

Přinášíme vám recept, který je jednoduchý a funguje! Stačí využít přírodní produkty jako olivový olej nebo Epsom sůl. Odstraníte z těla všechny škodliviny, zmírníte bolest nohou a vyhnete se všem možným problémům, které se mohou objevovat. Epsom sůl pomáhá zvyšovat hladinu jódu, což má vliv na vaše nohy. Jak si připravit tuto jednoduchou detoxikační metodu?

Ingredience:

 • Epsom sůl
 • Éterický olej z máty
 • Olivový olej
 • Mátový čaj
 • Citronová šťáva
 • Mísa horké vody

Vezměte mísu horké vody a do ní postupně přidejte všechny ingredience. Vše dobře a pečlivě promíchejte. Máte připravenou lázeň pro vaše nohy. Do této směsi vnořte nohy a nechejte působit asi patnáct minut. Nakonec opláchněte vodou. Během působení této směsi můžete relaxovat v klidu v křesle, s relaxační hudbou nebo pleťovou maskou. Také se doporučuje ošetřit nohy pemzou. Odstraníte všechny mrtvé kožní buňky.

Jaké jsou výhody této lázně?

Pomáhá zmírňovat stres – touto lázní můžete pomoci zmírnit stres. Tato vodní lázeň je bohatá na hořčík, který obsahuje Epsom sůl. Trpíte-li stresem a celkovou nervozitou, pak je hořčík skvělým řešením. Vyzkoušejte to!

Pomáhá uvolňovat vaší mysl – podle reflexologie, což je starodávný alternativní lékařský přístup, který léčí různé zdravotní podmínky tím, že stimuluje reflexní body na nohách, může pomoci tato metoda uvolnit vaší mysl. Na nohách najdete několik nervů, na které se tato lázeň zaměřuje a poskytuje úlevu.

Pomáhá detoxikovat tělo – lidé se všeobecně snaží udržovat tělo zdravé a čisté. Odstraňte škodliviny z vašeho těla. Neovlivňuje pouze pokožku, ale také může pomoci s trávicími problémy. Citron a máta peprná jsou skvělými pomocníky, pokud jde o detoxikaci. Tato lázeň umí velmi dobře eliminovat všechny toxiny z vašeho těla.

Může se vám líbit

Příznaky, které naznačují, že váš žaludek je zahlcen toxiny

Nedostatek vlákniny a fermentované potraviny v naší stravě v kombinaci s nadměrným užíváním.

Zmírněte zánět krku a zbavte se hlenu pomocí úžasného nápoje

V tomto článku vám ukážeme různé nápoje, které vám pomohou posílit vaši imunitu a zbavit se různých.

Řešte cukrovku s pomocí těchto přírodních receptů

Jak všichni víme, cukrovka je velmi vážný metabolický stav, kdy člověk má zvýšenou koncentraci.

Směs kokosového mléka, kurkumy a zázvoru umí skvěle pomoci

Snad každý někdy zažil ten nepříjemný pocit, kdy měl plný žaludek před spaním. Je to nepříjemné a.

Tento starý recept pomůže vysokému proti krevnímu tlaku a.

Miliardy lidí na celém světě mají problémy s vysokým krevním tlakem nebo s vysokou hladinou.

Smíchejte zázvor, kokosové mléko a kurkumu a nechte se překvapit.

Říká se, že více než 100 milionů obyvatel USA má problémy s trávením, jako je nadýmání, pálení.

10 domácích prostředků, které pomohou proti plísni nehtů

Plíseň na nehtech nohou známá také jako onychomykóza je charakterizována zánětem, otokem, žloutnutím a bolestivou špičkou palce. Dalším příznakem může být rozpadávání nehtů na nohou. Je to velmi nepříjemné onemocnění, které může negativně ovlivnit váš běžný život. Bolestivý palec u nohou není nic příjemného.

Plíseň na nohou

Plísním se za určitých podmínek daří a může mít vliv na oslabený imunitní systém; abnormální hladinu pH pokožky. Nepřetržité vystavení vlhkému prostředí, včetně propocených ponožek a bot, špatná hygiena chodidel a špatný krevní oběh může způsobovat různé nemoci, jako například cukrovku.

Ať už je sezóna sandál, nebo není, nehtová plíseň je nepříjemná v každé chvíli a nechcete, aby byla přítomna zrovna na vašich nehtech. Naštěstí existuje spousta léčiv. Některé jsou chemického původu, takže obsahují chemické látky. Existují však také přírodní léčiva, která můžete vyzkoušet.

Přinášíme deset nejlepších prostředků, které mohou pomoci s nehtovou plísní:

Česnek má antifungální vlastnosti díky složkám jako allicin a ajoene. Tyto přírodní sloučeniny pracují na léčbě nehtové plísně. Smíchejte česnek, nebo česnekový olej s bílým octem. Tuto směs aplikujte na infikovanou oblast a okolo ní. Poté vezměte obvaz a oblast zakryjte. Nechejte několik hodin působit a poté odstraňte. Tuto metodu aplikujte každý den, dokud se plísně neztratí.

Jedlá soda

Jedlá soda má schopnost nechat vyschnout přebytečnou vlhkost na prstech a pomůže neutralizovat zápachy. Vytvořte si jednoduchou pastu s pomocí jedlé sody a vody. Tu naneste na nehty a nechejte působit po dobu deseti minut. Následně opláchněte. Můžete si také vytvořit večerní lázeň na nehty: smíchejte vodu s jedlou sodou, dejte do lavoru a namočte do této lázně nohy.

Ústní voda

Ústní voda umí zabíjet bakterie v ústech, tak proč byste ji nemohli používat k zabíjení bakterií na nohou? Má antiseptické vlastnosti, které pomáhají chránit před škodlivými bakteriemi a plísněmi. Kombinujte jeden díl bílého octa a ústní vody, namočte infikovanou oblast, nechejte působit po dobu třiceti minut a poté jemně otřete oblast nehtů. Tuto metodu používejte jednou až dvakrát denně, dokud plíseň nezmizí.

Tea tree olej

Tea tree olej se nazývá také melalecura. Jde o esenciální olej s antifungálními a antiseptickými vlastnostmi. Podle National Center for Complementary and Integrative Health některé studie ukázaly, že tea tree olej může být velmi účinný proti plísni na nehtech. Chcete-li jej využít, aplikujte tea tree olej přímo na postižený nehet dvakrát denně pomocí bavlněného tamponku.

Vicks VapoRub

Jde o mast, která pomáhá potlačovat kašel. Obsahuje však složky jako kafrový a eukalyptový olej, které mohou pomoci léčit plíseň nehtů. Studie z roku 2011 prokázala, že přípravek Vicks VapoRub má pozitivní klinický účinek při léčbě plísně nehtů. K použití stačí malé množství přípravku aplikovat na postiženou oblast nejméně jednou denně.

Ocet je mírně kyselý, takže jde o přirozený lék. Bílý ocet (nebo jablečný ocet) pracuje na vyvážení pH pokožky. Také pomáhá zabránit šíření plísní a zabíjí bakterie plísní. Smíchejte stejné množství octa a vody, namočte infikovanou oblast asi na třicet minut a pak osušte. Tuto metodu opakujte denně.

Olej z oregana

Oreganový olej obsahuje tymol. Podle informací z roku 2016 má tymol antifungální a antibakteriální vlastnosti. Chcete-li ošetřit nehtovou plíseň, použijte oreganový olej na postižený nehet s pomocí bavlněného tamponku dvakrát denně. Někteří lidí používají spolu s oreganovým olejem také tea tree olej. Oba produkty jsou velmi silné a mohou způsobit podráždění nebo alergickou reakci, proto s nimi zacházejte opatrně.

Kukuřičná mouka

Kukuřičná mouka obsahuje houbu, která je pro tělo neškodná, ale pomáhá likvidovat tu, která je pro lidské tělo infekční. Smíchejte šálek kukuřičné mouky a dva litry vody v dostatečně velkém lavoru. Nechejte kukuřičnou mouku působit ve vodě asi jednu hodinu, poté do této směsi namočte nohy a nechejte půl hodiny i více.

Extrakt z olivového listu

Účinná látka v extraktu z olivových listů je oleuropein. Ten má antifungální, antimikrobiální a imunitní schopnost. Můžete aplikovat extrakt olivového listu v podobě masti přímo na postiženou oblast nebo jej užívat ve formě kapslí. Nicméně užívání jedné až tří kapslí olivových listů s jídlem dvakrát denně je účinnější než extrakt z olivového listu ve formě mastičky. Během této léčby se doporučuje vypít dostatečné množství vody.

Extrakt z ageratiny altissimy

Rostlina Ageratina altissima a extrakt z ní má antifungální látky. Studie z roku 2008 ukázala, že lék je stejně účinný proti plísni nohou jako lék na předpis ciclopirox. Podle studie byl tento extrakt aplikován na postiženou oblast každý třetí den během prvního měsíce a dvakrát týdně během druhého měsíce a jednou týdně během třetího měsíce.

Už nemusíte skrývat nehty, které jsou napadeny plísní. Jednoduše si užijete zdraví svých nehtů, plísně budou nadobro pryč. Vyzkoušejte jeden z výše zmíněných přírodních léků a uvidíte, jak skvěle funguje a působí.

Může se vám líbit

Skvělá léčba pro artritidu, revmatismus, bolesti kolen a kloubů

Přinášíme vám jednoduchý a starý recept, který funguje při artritidě, dně, revmatismu, bolestivými.

Jeden šálek této směsi a zlepší se váš spánek!

Dobrý spánek je pro lidské tělo velmi důležitý, pomáhá nabrat sílu, energii a tělu pomáhá zvládat.

Osm nápojů, které pomohou detoxikovat játra a spálit tuky!

Proces detoxikace se nejlépe provádí ve chvíli, kdy spíte. To je totiž doba, kdy se tělo začíná.

Řekněte sbohem vysokému krevnímu tlaku, cholesterolu a.

Takzvaná americká strava je bohatá na nezdravé potraviny, které obsahují špatné tuky, sůl a cukr.

8 důvodů, proč je čokoláda dobrá pro vaše zdraví

Čokoláda je vynikající na nervy, to všichni víme. Její chuť milují děti, teenageři, dospělí, muži i.

Rozprouděte krevní oběh tímto zázračným koktejlem

Chcete-li rychle a efektivně rozproudit krevní oběh, pak určitě vyzkoušejte tento zázračný koktejl.

Jak odstranit celulitidu přirozeně

Trápíte se kvůli celulitidě? Nejste sami. Existují kroky, které můžete podniknout, abyste proti ní bojovali. Máte celulitidu? Vítejte v klubu. Více než 80% žen má na nějakých partiích svého těla celulitidu, bez ohledu na to, jestli mají nadváhu, podváhu, nebo ideální hmotnost, jestli pravidelně cvičí, nebo vůbec ne, a ať už mají děti nebo ne. Podstatné je, že každý ji může dostat. Existují dva základní typy celulitidy: tvrdá a měkká. Tvrdá celulitida může být obtížněji viditelná, protože je spojena přímo se svalem. Měkká celulitida není tak soustředěna a je mnohem více viditelná. Vyskytuje se ve velkých oblastech, a protože není spojena se svalem tak silně, je volnější a často i provísá z těla. Odborníci říkají ještě o edematózní celulitidě, která vzniká kvůli zadržování vody v těle.

Jak zjistíte, jestli máte celulitidu

Jak víte, že máte celulitidu? Stiskněte oblast tkáně mezi palcem a ukazováčkem. Normální tuk bude relativně hladký, ale při celulitidě uvidíte jamky nebo hrbolky. Celulitida se nejčastěji objevuje na rukou, nohou a hýždích. Existují přírodní způsoby, jak snížit výskyt celulitidy po celém těle.

Není celulitida jako celulitida

Jak jsme zmínili výše, celulitida není pouze jedna. Všechny typy však mají jednu věc společnou, postihují více ženy než muže. Rozvíjejí se pomalu a postihují různé části těla. Je velmi snadno možné, že jedna osoba trpí na několik typů celulitidy současně. Správné zařazení je obzvláště důležité, protože vhodná léčba na odstranění celulitidy, resp. snížení výskytu celulitidy závisí na typu a fáze jejího vývoje. V krátkosti si popíšeme typické charakteristické znaky tří typů celulitidy a některé z metod, které lze použít a tak snížit výskyt celulitidy.

Měkká celulitida

Tento typ celulitidy dodává pokožce zvlněný vzhled a jak napovídá již samotný název, tato celulitida je měkká na dotek. Měkká celulitida je většinou přítomna v oblastech, kde se hromadí tuk, tedy v horní části rukou a nohou. Často je doprovázena křečovými žilami či rozšířenými žilkami (tzv. pavučinka). Při pohybu či chůzi se pohybuje i měkká celulitida. S přibývajícím věkem nebo přibíráním na váze se výskyt měkké celulitidy zvyšuje. Její výskyt zhoršuje nedostatek svalového tonusu. Obecně platí, že proudění krve a tonus kůže se po zhubnutí zlepší.

Postižené oblasti: stehna, břicho, hýždě a paže

Objevuje se ve věku: běžně u žen mezi 30 a 40

Vzhled kůže: pokožka vypadá jako želatina, postižená oblast mění polohu s pohybem těla. Je výraznější a viditelnější při ležení než při stání.

Textura: měkká, jak napovídá už název, mírně houbovitá

Jak snížit výskyt celulitidy / odstranění celulitidy: pomalým hubnutím s důrazem na příjem vysoce kvalitních proteinů. Cvičením s důrazem na posilování a nabrání svalové hmoty a zlepšení svalového napětí. Pro zlepšení proudění krve je vhodné aplikovat kosmetické krémy v kombinaci s produkty, které pomáhají cirkulaci a aktivují žilní návrat krve. V oblastech s nadměrným množstvím tuku může být efektivně radiofrekvenční ošetření, případně elektrostimulační ošetření, které zpevňuje ošetřované oblasti. Endermologie, což je druh mechanicko-stimulační masáže, využívá přístroj, který se po kůži roluje a nadzvedává kožní tkáň. I tato metoda je považována za velmi efektivní.

Tvrdá celulitida

Tato celulitida se označuje také jako tuhá celulitida. Tento typ je běžnější u mladších žen a objevuje se hlavně v oblasti boků a horní části stehen. Obvykle jde o první vnější příznaky celulitidy. Pokožka je napnutá a zrnitá případně s jamkami jako na pomerančové kůře. Při chůzi ani při pohybu se vzhled tvrdé celulitidy nemění. Kůže působí, jako by byla pevně připojena ke svalu.

Postižené oblasti: vnější plochy boků a stehen, kolem zad a na vnitřní straně kolen

Objevuje se ve věku: začíná již v pubertě, bez včasné léčby nebude možné nikdy eliminovat tvrdou celulitidu

Vzhled kůže: kůže je jamkovitá nebo poseta drobnými dírkami, postižené oblasti jsou konstantní a nemění pozici při pohybu těla

Textura: kůže se zdá být kompaktní a může být bolestivá nebo citlivá na dotek

Jak snížit výskyt celulitidy / odstranění celulitidy: problém je třeba začít řešit hned po objevení se, protože čím dříve se jím budete zabývat, tím lepší jsou šance na zlepšení. Léčba, která údajně pomáhá je mezoterapie. Sestává z injekční aplikace nastavené kombinace léků, vitaminů a přírodních extraktů do mezodermy, kde působí na problém pod povrchem. Pomoci mohou i kosmetické krémy, aplikované dvakrát denně na začátku léčby, později následuje “udržovací” aplikace. Endermologie a kosmetické procedury se specializovanými přístroji, které pomáhají nadzvednout a oddělit celulitidu od svalu, také mohou být efektivní.

Edematózní celulitida

Toto je nejméně běžný typ celulitidy. Je také nejtěžší léčit a ošetřovat ji. Je výsledkem problémů se špatným krevním oběhem, který je ještě zhoršen kvůli výraznému zadržování tekutin. Objevuje se převážně na nohách, které ztrácejí svůj určený tvar a stávají se sloupcovité. Pokožka je bledá a může být bolestivá na dotek nebo při delším sezení.

Postižené oblasti: může postihnout stehna a kolena, nejčastěji se však objevuje v dolní části nohou, které ztrácejí svůj tvar

Objevuje se ve věku: kolem 20 až 30 let

Vzhled kůže: mírně “korkovitá”, téměř jako pěnová pryž

Textura: kůže je na pocit houbovitá a na dotyk může být bolestivá. Jsou přítomny příznaky žilní a lymfatické nedostatečnosti v nohou (zadržování vody, otoky, křečové žíly, křeče, atd.)

Jak snížit výskyt celulitidy / odstranění celulitidy: edematózní celulitida je úzce spojována se zadržováním vody a problémy s krevním oběhem. Je proto důležité léčit oba tyto zdravotní problémy. Objevit se mohou i křečové žíly a je třeba je řešit. Doporučují se jemné, bezkontaktní cvičení, jako jízda na kole, chůze nebo plavání. Pomoci mohou i kompresní punčochy, případně sprchování střídavě s teplou a studenou vodou. Vhodné jsou i venotonické výživové doplňky jako ženšen, listnatec trnitý (ruscus aculeatus) a jírovec maďal, které přispívají k posílení žilní stěny. Je třeba se vyhýbat potravinám, které zadržují tekutiny, včetně slaných a hotových jídel či sycených nápojů. Lymfatická masáž je prospěšná, stejně jako akupresura a bylinné čaje z přesličky a zeleného čaje, které pomáhají snížit zadržování tekutin.

Triky na přirozené odstranění celulitidy

Nepřehánějte to s kofeinem

Namísto pití ho použijte na snížení výskytu celulitidy. Uvařte kávu, nechte ať kávová sedlina trochu vychladne a pak jí natřete místa s celulitidou. Můžete použít ruce nebo houbu. (Je dobrý nápad udělat to v koupelně a položit na podlahu noviny, protože kávová sedlina může zanechat skvrny.) Pak si kůži obtočte igelitovým sáčkem, vezměte váleček a doslova si rozválejte svou celulitidu. Pokud nemáte váleček, použijte litrovou láhev. Toto provádějte dva až třikrát týdně.

Není nic přirozenějšího, než si dopřát dobrý trénink a to samo o sobě může pomoci snížit výskyt celulitidy. Choďte, dělejte výpady, plavte (skvělé cvičení celého těla, které natáhne a zpevní pokožku), posilujte s lehkými závažími tři až pětkrát týdně, praktikujte jógu – dělejte cokoliv co pomůže vašemu krevnímu oběhu, zvýší průtok kyslíku do kůže a vytvaruje svaly.

Zkuste domácí léčbu

Krémy vyrobené z přírodních surovin, mohou pomoci snížit výskyt celulitidy. Zde jsou některé recepty:

 • Smíchejte kávový jogurt s hydratačním krémem a každý den ho vmasírujte do kůže.
 • Přidejte dvě kapky esenciálních olejů z rozmarýnu a fenyklu do tří lžiček mandlového oleje. Denně tuto směs důkladně vmasírujte do postižených oblastí.
 • Každý den vypijte tři skleničky denně čerstvě vymačkané citrónové šťávy smíchané s jedním šálkem vody a špetkou kajenského pepře.

S pomocí jen několika změn Vaší každodenní rutiny můžete přirozeně snížit výskyt celulitidy.

Líbí se Vám náš obsah?

Pomohli Vám informace na této stránce? Sledujte nás:

Související články

Co je to celulitida?

Co způsobuje celulitidu?

Je celulitida civilizační choroba?

Celulitida a příjem tekutin spolu souvisí

Fakty o celulitidě

Celulitida – jak ji odstranit?

Jak se zbavit celulitidy pomocí kofeinu

15 mýtů a faktů o celulitidě

Otázky o celulitidě? Zde najdete odpovědi!

Stop celulitidě – 30 minutové cvičení

7 tipů proti celulitidě

Celulitida – jak ji potlačit a podpořit si sebevědomí?

Smíchejte tyto dvě přísady a sledujte, co se po pár minutách stane s vaší pletí!

Vývar z kostí a jeho vliv na trávení, artritidu a celulitidu

7 největších mýtů o celulitidě

21 nejlepších a nejhorších potravin na celulitidu

Jak se zbavit celulitidy – úžasný nápoj pro dámy, který odstraní celulitidu a rozjasní pleť

Pomerančová kůže – jak bojovat proti celulitidě?

Doporučujeme

 • Přirozený zahusťovač vlasů Toppik
 • Nejúčinnější krém s kyselinou hyaluronovou
 • Hubněte snadno s acai berry
 • Vlastní delší řasy? Používejte sérum na růst řas
 • Jaké jsou nejlepší pilulky na hubnutí?

Čtěte ještě více

Staň se fanouškem

Informace na této stránce nejsou určeny jako náhrada za specializovanou lékařskou péči.

Leave a Reply