Přírodní prostředky pro perorální plísňové infekce (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Sintomitsinovoy mast: proti kožní infekce – Jak funguje

Antibiotika chloramfenikol

Antibiotika chloramfenikol jsou širokospektrá antibiotika. Jsou účinné proti mnoha gram-pozitivní (tvrdou skořápkou, která drží zvláštní Gramovo barvení) a g (méně hustém prostředí, které je Gramovo barvení není držitelem) bakterie, velké viry (např trachoma patogeny). Antibiotika této skupiny inhibují aktivitu mikroorganismů, které jsou odolné vůči penicilinu. Ne příliš aktivní antibiotika této skupiny proti Pseudomonas aeruginosa a prvoky.

Mechanismus účinku antibiotik chloramfenikol skupiny je potlačit syntézu proteinů infekčních činidel, která pozastaví jejich rozmnožování (bakteriostatický efekt). Drug odolnost mikroorganismů k těmto lékům se vyvíjí pomalu.

Chloramfenikol Antibiotika jsou velmi účinné, ale mají řadu vedlejších účinků. Pokud požití může způsobit nevolnost, zvracení, průjem, různé kožní vyrážky, podráždění kolem řitního otvoru, mají toxické účinky na hematopoetického systému, způsobit řadu duševních poruch, ztráty a vize sluchově, potlačení životních funkcí normální střevní flóry, vývoj dysbiózou, sekundární plísňové infekce Plísňové infekce: k prevenci a porážka a tak dále.

Vzhledem k velkému množství nežádoucích účinků léku chloramfenikolu skupiny dnes většinou používá externě.

Sintomitsina (INN – chloramfenikol) – skupina antibiotika chloramfenikolu. Současná Počáteční sintomitsina také chloramfenikolu. Vzhledem k tomu, použití sintomitsina může být doprovázena stejnými komplikací jako léčení chloramfenikolu, jakož i závažné duševních poruch (úzkost, vzrušení, a tak dále), že se podává pouze lokálně, často ve formě mastí.

Sintomitsinovoy mast běžně označované 1%, 5% nebo 10% mast (emulze), které zahrnuje sintomitsina sintomitsina, ricinový olej, speciální emulgátor, konzervační látky a destilované vody. Mazání je bílý nebo slabě žlutá barva a vůně slabý svého druhu. Při aplikaci na postiženou kůži, se aktivně potlačuje životních podmínek Gram-pozitivním a gram-negativním bakteriím a další mikroorganismy citlivými na to. Avšak jednou z podmínek pro úspěšnou léčbu je předběžná mikrobiologickém testování biologického materiálu, se z léze na identifikaci patogenů a jeho citlivosti na antibiotika.

Indikace a kontraindikace pro použití mast sintomitsina

Mazání sintomitsina využity výhradně předepsané lékařem a po předběžném studie biologického materiálu na citlivost na antibiotika v léčbě těchto chorob:

 • když pustulózní kožní léze, včetně pro oděrek a carbuncles;
 • hnisavé rány způsobené zranění a chirurgické výkony;
 • při léčbě nonhealing popálenin, bércových vředů a proleženin – léčbě a prevenci septických komplikací;
 • když popraskané bradavky Popraskané bradavky – jak se připravit na krmení dítěte? u žen při porodu;
 • v léčbě trachoma.

Kontraindikace pro účely mazání sintomitsina jsou:

 • přecitlivělost na mazání sintomitsina;
 • Nedostatek laboratorní analýzy potvrzující citlivost patogenů na antibiotika Antibiotika – ať už vám pomůže v dohledné době? ;
 • plísňová onemocnění kůže;
 • psoriáza;
 • ekzém;
 • potlačení krvetvorby kostní dřeně;
 • těžká dysfunkce ledvin a jater;
 • těhotenství;
 • novorozenecká období (až čtyři týdny života).

Dávkování mazání sintomitsina

Mazání sintomitsina aplikován na postiženou kůži nebo rány. Můžete použít mast nasáklé gázu. Potom se rána obvaz. Obvazy provedené jednou denně nebo méně, může být přerušení 5 dní – rozhodnutí o frekvenci oblékání trvá lékaře.

Když popraskané bradavky po každém krmení dítěte Kojení – osobní volba nejprve promyje se dezinfekčním roztokem, a pak se použijí na trhliny sterilní tkaniny potažené mast. Healing dochází velmi rychle, obvykle po dobu 3-5 dní. Během léčby, kojení není přerušen, ale před kojení by mělo být důkladně umýt.

Mazání sintomitsina – vynikající nástroj pro léčení kožních infekcí.

Erythromycin mast – je účinný proti infekcím – Akce

 • Erythromycin mast – je účinný při infekcích
 • Akce

Antibiotika makrolid

Antibiotika makrolidová ve svém dopadu na infekčním agens, jsou podobné jako penicilin, a proto je možné je použít v případě, že pacient je alergický na penicilin. Makrolidy mohou být přírodní (zemní) původu (např., Erythromycin, který se izoluje hub), může být uměle (syntetické) nebo polosyntetický. Ty se získají malé změny v chemické struktuře přírodních makrolidů. It semisyntetické makrolidy v poslední době velmi významnou distribucí (například roxithromycin a klarithromycin).

Antibiotika makrolid netoxický a vykazují vyšší aktivitu proti gram-pozitivním bakteriím (bakterie, které mají hustou a dobře drží kapsli speciální zbarvení – gramů) a intracelulární bakterie, jako jsou chlamydie, Mycoplasma, Ureaplasma a tak dále.

Erythromycin mast a její vliv na lidské tělo

Erythromycin mast obsahuje makrolidové antibiotikum erythromycin a je k dispozici v hliníkových trubek 3, 7, 10, 15 a 30 v 1 g masti obsahuje 10 000 IU erytromycinu.

Erythromycin – přírodní makrolidové antibiotikum mechanismus účinku je založeno na porušení produkci proteinů v bakteriálních buňkách. V normálních terapeutických dávkách erythromycin bakteriostatický účinek (pozastaví množení mikroorganismů), a ve vyšších dávkách – baktericidním účinkem, tj. Ničí mikroorganismy, které vykazují citlivost na to. Erythromycin je také schopen vyvíjet protizánětlivý účinek.

Citlivost Erythromycin často projevují různé druhy stafylokoků a streptokoků, Chlamydia Chlamydia: zákeřná a rozšířené onemocnění , Mycoplasma, Ureaplasma, záškrt, černý kašel Tento škůdce, škůdce černý . a některé další mikroorganismy. Negativní vlastnosti erythromycinu je, že se rychle vyvíjí návykové infekční agens, která vyžaduje změnu antibiotika.

Všechny pozitivní a negativní vlastnosti erythromycinu jsou brány v úvahu při určení jeho externě jako mast. Mast velmi málo je absorbován do krve, a to, co je absorbován vstupuje tkáň se rozloží v játrech a vylučován ve stolici a moči.

Indikace a kontraindikace pro použití

Erythromycin mast, stejně jako všechny léky s obsahem antibiotika, aplikované lékařem po předběžném mikrobiologickou analýzu pro identifikaci patogenu a jeho citlivost na antibiotika.

Indikace pro použití erythromycin masti jsou tyto nemoci způsobeny citlivé na erythromycinu infekční látky:

 • různé infekce sliznic, včetně konjunktivitidy a trachomu;
 • pustulózní kožní onemocnění, včetně akné Akné: obličeje potíže (v kombinaci s prostředky inhibuje aktivitu mazových žláz);
 • infikované rány vyplývající z úrazech a operacích;
 • proleženiny (nekróza nebo nekróza) tvořil v kriticky nemocných pacientů s prodlouženou leží ve stejné pozici;
 • Při požití těžké poleptání (II a stupeň III), na které se infekce a aby se zabránilo infekci přistoupení;
 • boláky způsobené v rozporu s metabolických procesů v tkáních v důsledku porušení jejich krevního zásobování (například, fyzioterapeuti) – pro léčbu a prevenci infekce vředy.

Kontraindikace pro účely erythromycinové mast je výstřednost složek masti, brnění infekční agens erythromycin, těhotenství a kojení Kojení: krmivo – a žádné hřebíky! Dítě (erythromycin mohou procházet placentární bariérou a je vylučován do mateřského mléka).

Jak používat erythromycin mast

Erythromycin Mast se nanáší v následujícím způsobem:

 • při onemocnění oka malé množství masti ležela se zvláštním skleněnou špachtlí na horní nebo spodní víčka; v obyčejném spojivek dělat to 3 krát denně, s trachomu – 4-5 krát; léčba HIV společného – až 8 týdnů, trachom – až na 4 měsíce;
 • kožní onemocnění mast aplikován na postiženou kůži 2-3 krát denně až do úplného vymizení vyrážky;
 • s popáleninami a trofických vředů, aby se zabránilo infekci mast aplikuje na postižené místo 2-3 krát týdně.

Nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout při použití erytromycinu masti – to je alergická reakce (vyrážka, kopřivka), vzácně – podráždění kůže. Ale obvykle mast je dobře snášen.

Erythromycin je netoxický a velmi účinný při správném použití antibiotika.

Tinedol pro krásné zdravé nohy, dostupnost v lékárna a také cena

Houby se obvykle objeví na prstech, nicméně v některých případech, obtížnost má vliv na prsty. Odstranění plísní budete muset ujistěte se, že nehty jsou nejen atraktivní, ale také zdravé a vyvážené. V případě, že nehty na nohou nebo rukou skutečně získal žlutý, zelený nebo nahnědlý odstín, vzít na vědomí těchto all-přírodní prostředky proti plísním. Lékařský název pro tuto nemoc je onychomykóza, ale v reálném světě prostě jsme mu říkat „houby na nehty.“ Většina nemocných jsou chlapci. Za normálních okolností, houba ovlivňuje nehtové Tinedol mast obrovské špičkou nohy. V některých případech, houby útoky prsty to je pravidelně setkávají dámy.

Jak koupit Tinedol v lékárna tak jeho dobrá

V případě, že houba napadá nehty, to může snadno nakazit všechny různé jiné nehty stejnou ruku nebo nohu, nebo dokonce přejít na druhou ruku nebo nohu (ne však s praktickými nohu a naopak-takové případy jsou velmi vzácné). Obvykle příčin hub kořeny v prostředí. Drahé vlhkosti a teploty, pomocí uzavřené obuvi po dlouhou dobu, mnoho hodin strávených v bazénu-každý může přinést Tinedol lékárna plísňové infekce nehtů.

V ohrožení jsou lidé, kteří jsou pravidelně v kontaktu s vodou, např. při mytí nádobí nebo úklid domu, a také fyzické osoby starší 60 let, které se zabývají diabetiky problémy mít problémy s flow nebo slabý imunitní systém. Stejně rychle, jako houby útoky na hřebík, jde, aby se více ropy, stejně jako husté a žluté-barevné. Někdy, tón může být šedá, černá, životnímu prostředí nebo nahnědlé. Infekcí, řízení, vliv na hřebík lékárna úplně, a také tam je riziko, že to bude odpadávat. Kůže pod nehty je červené, zanícené a také poškrábaný. Nehty na rukou mají tendenci být žlutá nebo nahnědlá, že crack, snadno zlomený, a také slabší. Hřebík není pevná dostatečný růst více a také v určité chvíli to spadne a také pod kůži, je červená, oteklá, stejně jako svědění, jako kůže gcd nehty na nohou. Nedávejte na příliš těsné obuvi, a také obuvi vyrobené z umělých materiálů.

Houba „miluje“ vlhko, tma a špatně provzdušněné prostředí, to dělá to rozšiřuje ideální a také stanoví. V deštivém Tinedol lékárna klimatu, pokus jako mnohem méně času, jak je to možné chodit na vlhké (nebo poněkud mokré) boty. Nedávejte na boty vyrobené z produktů, které neumožňují kůži dýchat, například, gumové boty. A co je nejdůležitější – kožené boty, potenciálně opouštět exponovaných místech (zejména na prstech). Nechoďte bosí na veřejných místech, jako ve sprchách v tělocvičně nebo bazénu. Pokud jste to udělali, tak dobrý praní a také suché nohy před uvedením na boty. Neřežte jiných lidí nehty s nůžkami nebo nůžky, a to buď v domácnosti lékárna nebo v nehtového salonu krásy. Vždy použít své vlastní zařízení, a ne sdílet s nikým. Pokud máte houby na nehty, ne řezat to samý s nůžkami, a také zdravé a vyvážené nehty, jinak můžete pomoci šířit infekce. Péče o své nehty pravidelně.

Jaká je nejlepší cena za Tinedol

Ponožky by měla být 100 procent obsahovat bavlna vzít v vlhkost, stejně jako umožňují kůži dýchat. Jakmile se dostanou za mokra (např. při dešti), okamžitě umístil na suché ponožky, stejně jako precipi nohy s mastek. Využití gumové rukavice na mytí recepty a také podlahy i praní Prádla, který je, pro všechny ty úkoly, které vyžadují rozšířené kontaktu s vodou. Nepoužívejte cena někoho jiného dokumentů, kleště a nůžky. Vždy používejte svůj vlastní nail zařízení, stejně jako puzzle, nůžky, stejně jako pilník na nehty pro poškozeny nehty s nůžkami, stejně jako platí pro zdravé.

Dillí je nikdo ručník, stejně jako většina zejména, ne útok na vaše nehty. Smíchejte lžičku olivového oleje se třemi kapkami oleje tea tree, stejně jako Tinedol cena rozmazání tuto směs na postižených nehtů každý druhý den po dobu 20 dní. Ponořte své nehty v citrónové šťávy nebo stiskněte citronu přímo na postižené nehty. Dejte do nádoby (např. povodí) vody, Hrnek jablečného octa. Ponořte své nohy, stejně jako nechat je, aby se nasycení po dobu 20 minut. Tak čisté, jak nejlépe, jak je to možné. Zcela suché prsty mohou použít vysoušeč vlasů v nástroj nastavení teploty úrovni. Smíchejte lžičku olivového oleje se třemi snižuje potřebných olej z oregano, stejně jako rozmazání cena tuto směs na postižené nehty každý den po dobu tří týdnů.

Přispět k bezbarvým lakem jemně řezané česnek stroužky, 3 poklesy odbarví jódu a také 7 klesá citrónové šťávy. Nechte kombinace vysoké týdny, a poté, co řez jednu vrstvu vliv na hřebík. Nehet Lesk, aby zůstali na nehty po dobu 2 týdnů, po které můžete odstranit tekutým lakem Tinedol cena eliminator stejně jako bavlněné, vlněné. Smíchejte půl šálku ricinového oleje se sedmi kapkami citronové šťávy a dát nehty do směsi. Opakujte po dobu šesti týdnů. Po ošetření důkladně vyčistit a také suché nohy (nebo ruce).

Nejlepší způsoby, jak se zbavit plísně

Vezměte sklenici vody, dát pět stroužků česneku a také vařte směs. Dejte ji do vhodné nádoby a po vychladnutí na příjemnou teplotu, dát do nohy alespoň 15 minut, aby se ujistěte se, že nehty jsou zcela pokryty vodou. Poté velmi pečlivě osušte. Opakujte postup po dobu 4 týdnů. Mix pečení nealkoholický nápoj s vodou do získání homogenní hmoty. S pomocí bavlněné použít tuto směs na nehty, včetně, pokud je to možné, z v do sody dotkl kůže. Za pár minut, opláchněte, a také suché nehty. Vařte pět minut, dva hrnky vody, 3 tbsps z tymiánu. Vypněte ohně, pokrýt kapalina s krytem, stejně jako svěřit vychladnout. Nasycené vaty a také léčeni směsi nehty ovlivněny houby. Houby-podmínkou je mimořádně nežádoucí. Každý, kdo se kdy předtím setkal, ho chápe, že svědění a odlupování, vzhled rozdělí stejně jako absces-to je nejvíce hrozné, že by mohl být. Vše, co byste měli pochopit, o houba-to jistě není samo o sobě zmizí, a ještě horší, začne zachytit zbrusu nových lokalitách kůže. Pokud zjistíte, plísně-ne očekávat, že zázrak uzdravení. Rozvíjet ji vlastníma rukama! Přinášíme vám 10 z nejúčinnějších celostátní metody pro boj s plísní. Nejen, že jsou bezpečné, stejně jako spolehlivé, ale také podporu k zachování rodiny, členové rozpočtového plánu. Nalijte vroucí vody (1-1,5 l) 50-60 gramů vlaštovičník. Nechte infuze trendy poněkud, pak přidejte 50 ml 3% možnost peroxidu vodíku. Parní out nohy (nebo jiné postižené součásti těla) v tomto extraktu, a poté se umístí řez podél listu medvědice. Zajistěte výsledek využití obsazení vlaštovičník uvnitř. Pro tento vlaštovičník nalijte 1 Hrnek vařící vody, stejně jako trvají na tom, v termosce asi hodinu. Absorbovat ráno, odpoledne a večer na jednu polévkovou lžíci. Po týdnu houby zmizí beze stopy! Houba je ošklivá nemoc, která čeká na muže na každém kroku.

Úporná, ale léčitelná mykóza nohou; tipy pro přírodní léčbu

Mykóza nohou postihuje o něco častěji muže než ženy. Příčinou je možná fakt, že si nemění ponožky tak často, jak by měli, a s oblibou stále nosí tytéž boty. Léčba je poměrně snadná, ale vyžaduje dostatečně dlouhou dobu. Jinak se problémy vracejí.

Původcem mykotických infekcí (Tinea pedis) nohou je nejčastěji vlhké prostředí – zpocené nohy v uzavřených neprodyšných botách a ponožkách z umělých vláken, méně odolné ovšem mohou být i sluncem vysušené nohy v letních sandálech, kdy kůže ztrácí přirozenou ochrannou tukovou vrstvu.

Doslova líhní problému jsou plovárny, bazény, společné koupelny a šatny v posilovnách – místa, kde lidé chodí bosi. Nemoc lze dostat z jediné odloupnuté šupinky z nohy nebo z ručníku postiženého pacienta! Nepříjemné na tom všem navíc je, že se tyto typy nemocí rády vracejí.

Některé přípravky vyžadují několikanásobnou denní aplikaci někdy až po dobu jednoho měsíce, což je potíž, protože mnozí nemocní s léčbou po zlepšení stavu přestanou a potíže se rychle vrátí.

Moderní antifungální přípravky ve formě krému, spreje nebo gelu se na postižená místa nanášejí pouze 1x denně po dobu jednoho týdne. Působí léčivě i po ukončení aplikace a zároveň poskytují dlouhodobou ochranu před návratem obtíží. Při jejich dalším opakování pak lze využít speciální typ tohoto přípravku, který vyžaduje pouze jednu jedinou aplikaci.

Problémy se vracejí především v případech, kdy pacient přípravek používá nesprávně, nedodrží léčebná pravidla (přestane s aplikací přípravku již v momentě, kdy symptomy nemoci ustoupí), nebo léčbu omezí jen na viditelné plochy zasažené nemocí.

Přírodní léky

Jako doplňková léčba postižených míst se doporučuje:

 • desetiminutová koupel v uklidňující solné lázni (na 1/2 l teplé vody 2 lžičky soli)
 • potírání jablečným octem, lihem nebo česnekovým práškem
 • masáž rostlinným olejem s přídavkem několika kapek levandulového oleje

Co pomáhá proti vzniku mykóz?

Mytí nohou i 2x denně.

Antibakteriální mýdla a antiperspiranty, případně i vhodné krémy.

Pečlivé osušení nohou včetně míst mezi prsty po koupeli či sprchování.

Ztluštělé a zažloutlé nehty na prstech nohou mohou být příznakem plísňové infekce!

Plátěná nebo kožená obuv; v létě nejlépe kvalitní kožené sandály naboso. Časté střídání bot.

Praní ponožek v horké vodě.

Mohlo by vás zajímat

 • Bercové vředy se dnes dají snáze léčit, a to vlhkými obvazy

 • Jarní slunce a dětské oči

 • Je opalování zdravé?

 • Cestovní lékárnička

 • Rostlinné oleje pro chuť i zdraví: olivový, lněný, sezamový…

 • Pálení žáhy se dá léčit

  Více z rubriky: Zdraví

 • Cukr, bílý jed?

 • Kořen rozchodnice pomáhá proti stresu i únavě. Jak ho…

 • Bylinky vs. léky – nežádoucí účinky a interakce

  Táhnutím přejdete na další článěk

  Cukr, bílý jed?

  Používáme soubory cookies pro poskytování kvalitních služeb. Úpravy můžete provést v nastavení prohlížeče.

  Ořešák černý extrakt – antiparazitální kůra (100ml)

  extrakt ze slupek ořešáku černého (bez alkoholu)

  novinka akce top produkt

  fin Antipa – rasitis – Extrakt z ořešáku černého

  doplněk stravy (bez alkoholu)

  Extrakt ze slupek amerického ořešáku černého (Juglans nigra) byl již v minulosti používán indiánskými kmeny, zejména při očistě střevního traktu od usídlených parazitů. Mnohdy jsou to právě paraziti, kteří snižují účinnost obranyschopnosti, narušují rovnováhu a vitalitu organismu. Parazit je organismus žijící na úkor svého hostitele, získává z něho živiny a poškozuje ho. Do těla se dostává nejčastěji běžnou stravou a vodou. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se mohou projevit až za několik let.

  Extrakt z ořešáku černého

  Extrakt ze slupek amerického ořešáku černého (Juglans nigra) byl již v minulosti používán indiánskými kmeny, zejména při očistě střevního traktu od usídlených parazitů, detoxikace, střevní očista

  Fin ANTIPA-RASITIS free alkohol – d oplněk stravy se sladidlem

  Složení: glycerol (sladidlo) 51%, čištěná voda, extrakt ze slupek ořešáku černého (Juglans nigra) 14000 mg, sorban draselný (konzervační látka)

  60 kapek (2 ml) extraktu odpovídá: 340 mg slupek ořešáku černého.

  Doporučené dávkování: 20 kapek 3x denně.

  Návod k použití: ráno a v poledne 20 minut před jídlem, večer hodinu po jídle, smíchat s vodou. Nepřekračovat denní dávkování a nepoužívat déle než 6 týdnů. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

  Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Česká republika

  Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

  Tento výrobek patří mezi zákazníky oblíbené TOP PRODUKTY z nabídky

  Mnohdy jsou to právě paraziti, kteří snižují účinnost obranyschopnosti, narušují rovnováhu a vitalitu organismu. Parazit je organismus žijící na úkor svého hostitele, získává z něho živiny a poškozuje ho. Do těla se dostává nejčastěji běžnou stravou a vodou. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se mohou projevit až za několik let.

  Extrakt ořešáku černého je považován za nejúčinnější přírodní prostředek proti střevním parazitům a jejich vývojovým stádiím, jako podpora očisty střevního traktu od usídlených parazitů a tím příznivě působí na trávicí systém :

  • normalizuje střevní flóru a ničí tak hnilobné mikroorganismy
  • posiluje imunitní systém člověka
  • a přispívá ke „znovunavrácení“ plně fungující imunity. (mnohdy právě paraziti, snižují účinnost obranyschopnosti člověka, narušují jeho rovnováhu a vitalit

  Zbavte se toxinů, plísní a balastu!

  Na podzim a na jaře bychom měli své tělo detoxikovat – očistit. Je to období, kdy se organismus nejlépe zbavuje toxinů a získá prostor k vlastní regeneraci

  Přírodní doplňky stravy, které Vám nabízíme od firmy Finclub vyrábí finská farmaceutická společnost Hankintatukku Oy. Sídlí v Helsinkách. Patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Výrobky této společnosti jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska. Pěstování a sběr rostlin odpovídá GAP (Good Agricultural Practice – praxe dobrého zemědělství)

  Máte zdravotní potíže a nemůžete se jich zbavit? Možná, máte v těle parazity .

  CITACE: „Domnívám se, že paraziti představují nejvíce zanedbaný zdravotní problém v dějinách lidstva. Jsem si vědom toho, že takovéto tvrzení je poměrně troufalé, ale je podložené zkušenostmi 20 let a vyšetřeními 20 000 pacientů.

  (Dr. Ross Anderson, kanadský lékař)

  Celá staletí se lidé odčervovali a to měli pětinovou spotřebu masa a tím pádem zásaditější a odolnější organismus.

  • Proč nám dnes někdo tvrdí, že to už nepotřebujeme?
  • Proč se to naopak podává našim pejskům s kterými se běžně pusinkujeme .
  • Víte, kolik parazitů může být v jednom lidském těle ? DOHROMADY 342 druhů .

  Asi 85 – 95% populace má parazity, ať už jsou lidé zdraví nebo nemocní. Paraziti přispívají k mnoha nemocem, někdy jsou jejich jedinou příčinou, jindy jednou z mnoha.

  Je čas na přírodní ANTIPARAZITÁLNÍ KŮRU!

  ANTIPARAZITÁRNÍ KŮRA – PROČ?

  (Dr. Ross Anderson, kanadský lékař)

  Okolo nás zuří epidemie, které si nikdo nevšímá.

  • Neschopnost přibrat nebo shodit kilogramy, jedení velmi mnoho jídla a stálé pocity hladu
  • Chronický problém s kandidou albicans
  • Houbové a plísňové infekce
  • Alergické reakce na kůži, alergické reakce očních víček, opuchlá oční víčka
  • Svědění kůže, všechny kožní potíže, suchá olupující se kůže
  • Chronické potíže s dutinami a s ušima
  • Chronicky zhnisané mandle
  • Infekce močových cest
  • Svědění v nose nebo v uchu
  • Svědění konečníku obzvláště v noci
  • Trávící potíže, plynatost a říhání , průjem
  • Hlenovitá stolice
  • Bolest pupíku a křeče v břiše
  • Překyselený žaludek
  • Zácpa
  • Syndrom dráždivého tračníku
  • Hemorroidy
  • Skřípání zubama ve spánku, slintání ve spánku
  • Bolest na srdci
  • Otupělé ruce
  • Bolesti v zádech, stehnech nebo ramenech bez zjevné opříčiny
  • Artritické bolesti
  • Počůrávání
  • Potíže s menstruací
  • Cysty a fibroidy
  • Zapomětlivost
  • Deprese
  • Chronická únava, ospalost
  • Chronické virové infekce
  • Potíže prostaty a sexuální dysfunkce u mužů
  • Zadržování vody (většinou od hlístů a tasemnice)
  • Pocity, že se něco hýbe pod kůží
  • Potíže s játry a žlučníkem
  • Léčba choroby bez zjevného účinku a zlepšení
  • Málo hemoglobinu v krvi
  • Zvýšený immunoglubulin, zejména E; potíže se snížením bílkoviny v krvi
  • Snadné podráždění a výkyvy nálad
  • Extrémní pocení
  • Zvracení, nevolnost
  • Potíže se spánkem

  A seznam by mohl pokračovat. Musíme být realisti. Asi 85 – 95% populace má parazity, ať už jsou lidé zdraví nebo nemocní. Paraziti přispívají k mnoha nemocem, někdy jsou jejich jedinou příčinou, jindy jednou z mnoha.

  Jak se do nás paraziti dostanou?

  Základní cesta je skrze jídlo a vodu. Přes 50% zdrojů vody a jídla je infikováno. Organické jídlo je v tomto případě horší, protože se hnojí zvířecími výkaly.

  Nedávné výzkumy zjistily, že inspektoři dobytka jsou skutečně potřeba, jelikož asi polovina dobytka je infikována parazity a měla by jít na porážku.

  Vajíčka parazitů putují i vzduchem a můžete je klidně najít v každém pokoji v domě. Parazity přenášejí také naši zvířecí mazlíčci. Každý, kdo onemocněl, by si měl zapamatovat kdy se to stalo a jestli to nesouvisí s nějakým zvířecím miláčkem. Velmi často se opomíjí skutečnot, že onemocnění dítěte a nový domácí mazlíček mají souvislost! Dospělí nepodstupují antiparazitární léčbu současně se svými dětmi, přestože jejich dítě bylo nakaženo. Také nekontrolovaně roste spotřeba sladkostí a cukr způsobeje, že paraziti se množí v těle mnohem rychleji než normálně.

  • myjte si ruce několikrát denně a obzvláště po návštěvě WC a pokud jsou okolo vás zvířata
  • nikdy nenechávejte své zvířecí mazlíčky spát ve vaší posteli nebo aby vás olizovali, zejména na ústech, pokud se tak stane, pečlivě se umyjte
  • dobře tepelně upravujte maso
  • vařené jídlo nenechávejte do druhého dne, inkubační doba parazitů se zkracuje
  • syrové ovoce a zeleninu dobře omývejte pod tekoucí vodou
  • nikdy nedovolte, abyste měli zácpu; čím déle jsou fekálie v trávícím traktu, tím rychleji a lépe se paraziti vyvíjejí a rostou
  • pravidelně odčervujte celou rodinu a domácí mazlíčky 2x ročně bylinnými přípravky obsahujícími byliny, které ničí vajíčka i všechna vývojová stádia parazitů

  Ztracená dovednost odčervovat se

  Před rokem 1930 bylo velmi běžné, že lidé brali ricinový olej, minerální olej nebo nějaký druh bylinkové tinktury, aby si z těla vyčistili parazity. Každé etnikum má v této praxi nějakou tradici. Dělalo se to každých 6 měsíců nebo jednou ročně na přelomu ročních období. Tak se lidé udržovali prosti parazitů. Lékaři v devatenáctém století dohlíželi na to, aby se lidé takto očišťovali každého půl roku nebo alespoň jednou ročně. Od toho vznikly pravidelné preventivní prohlídky po půl roce nebo po roce.

  V Evropě lidé pravidelně odčervují své domácí mazlíčky minimálně jednou za rok, nejlépe jednou za půl roku.

  Pokud je člověk zdravý, tělo je schopné se vyrovnávat s odpadními produkty, které tito paraziti produkují a nezpůsobuje to v těle nemoc. Nicméně nemoc se takto může kdykoli spustit, pokud se tělo oslabí stresem, dietou nebo znečištěním ze životního prostředí a věcí denní potřeby.

  Při jedné studii bylo v jedno těle zjištěno toto možství červů:

  • Acanthocephala 7 druhů
  • Nematoda 138 druhů
  • Nematomorpha 24 druhů
  • Platyhelminthes 173 druhů
  • Digenea 113 druhů
  • Eucestoda 57 druhů
  • Turbellaria 3 druhů

  NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

  Varianty tohoto výrobku

  | Internetové obchody | centrumobchodu.eu | Seznam obchodů |CenovýRádce.cz | Porovnání cen | NejNákup.cz vyhledávač zboží, eshopů a cen | SEO webu sledují SEO nástroje.cz |Partneři webu |

 • Leave a Reply