Přírodní léčby pro houbové náplasti (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Onycosolve Česká republika

– Se zbavilo SVĚDĚNÍ

– Se přestaly potit nohy

– Přestalo loupání a praskání kůže

– Plísňových parazitů zničeno

Každá moderní osoba je vystavena vysokému riziku kontaminace houbové infekce. Nejčastěji se tato onemocnění objevuje po návštěvě bazénu, při sprchování v šatně, za použití cizí boty nebo při nedostatku denní hygieny. Moučnaté houby velmi rychle pronikají do kůže a začínají svůj život. V prvních dnech po infekci nemusíte nic podezřívat, ale pak se začnou projevovat nepříjemné příznaky. Svědění, zarudnutí nebo suchost kůže, otlaky, popraskané paty, svazek nebo ztmavnutí nehtů – to jsou první známky, že vaše nohy potřebují pomoc. Plísňová infekce nemůže zmizet sama. Pokud odmítnete léčbu nebo ignorujete vývoj této nemoci, během několika měsíců bude kůže kritická a možná budete potřebovat závažné léky nebo dokonce chirurgický zákrok. Pokud nechcete riskovat vaše zdraví, pak právě začít léčbu!

Antifungální terapie může být odlišná. Někteří pacienti používají pilulky nebo různé kapky proti houbové infekci, aby porazili problém zevnitř. Doporučujeme však zkusit přirozené metody pro externí použití. Jeden z nejlepších produktů pro kompletní regeneraci pokožky a léčbu mykózy je Onycosolve sprej na nohy. Použití tohoto produktu po dobu pouhých 4 týdnů můžete navždy zapomenout na problémy, které vám tak dlouho zabraňují.

Onycosolve – sprej na nohy

Sprej je vzorec přírodních bylinných extraktů, rostlin, vitamínů a prospěšných mikroorganismů. Aktivní látky okamžitě pronikají hluboko pod kůži, zničují plísně a pomáhají obnovit integritu epidermálního tkáně bez vedlejších účinků. Kvůli složitým účinkům se nemůžete zbavit svědění a pálení pokožky, ale také můžete snížit pocení nohou a nepříjemný zápach.

Proč se sprej na odstranění plísní Onycosolve stal letošní hit? Tajemství tohoto úspěchu spočívá v jeho jedinečných užitečných vlastnostech, které nemají žádné analogy ani konkurence. Jedním z hlavních důvodů pro vysokou účinnost tohoto produktu je 100% přírodní složení. Je založen na 3 hlavních složkách:

– VÝPRODEJ DUBOVÉHO BARKU. Jedná se o přírodní látku, která má silný antifungální účinek na pokožku, zmírňuje zánět a působí jako přírodní antiseptikum. Díky svým přirozeným vlastnostem tento extrakt zabraňuje šíření forem a blokuje jejich životnost.

– ANGELICA ARCHANGELICA. Rostlina zvaná ANGELICA ARCHANGELICA se často používá v medicíně k výrobě mnoha léků a léků. Jeho hlavní užitečnou vlastností je zablokovat další infekci zdravých kožních buněk a také snížit patogenní flóru. Při styku s infikovanou kůží dochází k 100% dezinfekci, všechny škodlivé bakterie a mikroorganismy jsou zničeny.

– SALVIA OFFICINALIS. Tato přísada je zařazena do seznamu složek, aby se zabránilo nadměrnému pocení a nepříjemnému zápachu. SALVIA OFFICINALIS okamžitě normalizuje velikost kožních pórů a tvorbu mazových žláz. Spolu s Onycosolve na léčbu plísňových infekcí se zbavíte zvýšené oddělení a vaše nohy a boty přestanou mít nepříjemný zápach.

Navíc Onycosolve Česká republika obsahuje přírodní vitamíny a látky, které jsou potřebné pro hojení kůže. Pomocí tohoto spreje můžete nejen zastavit působení houbových infekcí, ale také zlepšit stav epidermální tkáně, zvlhčit pokožku a obnovit ji. Trvá to jen pár hodin, než se objeví patrné změny nebo vylepšení. Jak psát na fóru Onycosolve recenze, další den po zahájení léčby zmizí svědění a zánět. Budete potřebovat pouze 1 týden k úplnému zotavení a pouze 1 měsíc, abyste se trvale ochránili před reinfekcí houbovou infekcí.

Kde koupit Onycosolve?

Výhody před konkurencí:

– 100% přírodní složky, bez GMO, bez hormonů, bez chemie;

– Mírná a bezbolestná léčba houbových infekcí v domácnosti;

– Onycosolve cena je k dispozici všem a levnější než služby kosmetičky nebo dermatologa;

– Získáte rychlý výsledek bez lékařů, bez vedlejších účinků;

– sprej nejen odstraňuje zjevné příznaky infekce, ale také bojuje s příčinami této infekce;

– Klinicky prokázaná účinnost léku je 98% (nejvyšší hodnota mezi všemi dostupnými léky proti houbám).

Otázky a odpovědi:

Co je antifungální sprej? Jedná se o přirozený vzorec pro rychlé a bezpečné ošetření mykózy nohou nebo nehtů doma.

Je to bezpečné pro zdraví? Výrobek je tvořen výhradně z rostlinných výtažků, proto je 100% bezpečný.

Kolik je Onycosolve? Ceny se liší – v lékárnách se tento sprej dražší dražší, na internetu lze objednat levněji.

Kdy bude Onycosolve výsledky? První pozitivní změny se budete cítit 24 hodin po aplikaci spreje. Celý průběh léčby je 30 dní.

Kde koupit Onycosolve? Nejrychlejší způsob objednání originálního produktu je Onycosolve oficiální internetové stránky.

Přírodní léčby pro houbové náplasti

. . 1245,- Kč za 6x30ks (5+1 ZDARMA)

Magnetické náplasti na hubnutí

Detailní informace k produktu:

Magnetické náplasti na hubnutí efektivně vyřeší váš problém s přebytečnými kilogramy. Náplasti zabraňují vstřebávání tuků, cukru a škrobů a pomáhají tlumit přehnanou chuť k jídlu.

 • 1. zeštíhlující náplast
 • 2. 100% přírodní
 • 3. Rychlá ztráta váhy, žádné zklamání
 • 4. bezpečné, jednoduché, rychlé
 • 5. FDA CE certifikát

Výrobek efektivně zabraňuje vstřebávání tuků, cukru a škrobů a pomáhá tlumit přehnaný apetit. Také pomáhá snižovat tuky a jedy v těle napnutím kůže. S působením přírodního kůží pronikajícího urychlovače, přírodní byliny mohou rychle projít kůží do lidského oběhového systému v oblasti pupku. Protože je náplast vyrobena z přírodních bylin, náplast nevyvolává průjem. Navíc efekt používání náplasti je větší než polykání tablet, protože tento způsob obchází zažívací systém, játra a ledviny. Její efektivní složky jsou taktéž uchovávány. Jednoduše nalepte zeštíhlující náplast v oblasti pupku, dodržte termín léčby a zjistíte, jak je to efektivní.

HLAVNÍ FUNKCE

 • 1. Zbavuje hlenovité vlhkosti, zácpy a obezity.
 • 2. Pravidelně snižuje a brání absorpci tuků, cukrů a škrobů.
 • 3. Pomáhá spalovat tuk a detoxikovat jedy nasbírané v těle.
 • 4. Výrazně a efektivně zeštíhluje celé tělo.

KDO BY MĚL VÝROBEK POUŽÍVAT?

Vhodné pro obezitu, otoky (napuchnutí) a další. Tento výrobek může zlepšit hladinu základního metabolismu, zvýšit krevní oběh, vytvarovat a zkrásnit tělo.

 • Očistěte vaši kůži okolo pupku (Shen-que bod) nebo Guan-yuan bod teplým ručníkem.
 • Otevřete balení a odstraňte obal Magnetické zeštíhlující náplasti.
 • Nalepte (aplikujte) náplast na oblast pupku nebo Guan-yuan bod.
 • Noste náplast 12 hodin. Po 12 hodinách odstraňte náplast a nahraďte ji novou nejdříve za 12 hodin. Tzn. že po dobu 24 hodin se má aplikovat jedna náplast na dobu dvanácti hodin. Ideální doba pro využití náplasti je přes den, neboť náplast pomáhá mimo jiné překonat zvýšený apetit.
 • Použijte teplou vodu k očištění pupeční oblasti po odstranění náplasti.
 • Pokračujte v používání Magnetické zeštíhlující náplasti 28 dní nebo do té doby, než dosáhnete svého vytouženého výsledku.
 • Vy, kteří trpíte nadváhou, používejte prosím náplast 3 měsíce, abyste dosáhli lepších výsledků.
 • Pouze pro vnější použití.
 • Osoby štíhlé a s kožní alergií by se měli před použitím náplasti poradit s odborníkem.
 • Osoby se stravovacími poruchami by se měli před použitím náplasti poradit s odborníkem.
 • Těhotné ženy, kojící ženy a děti pod 12 let nesmějí používat náplasti!
 • Ženy nesmí náplasti používat v době menstruačního cyklu.
 • Nelepte náplast na poškozenou a vředovitou kůži.
 • Tento výrobek je pouze na jedno použití.

Tento produkt není určen pro děti a těhotné ženy nebo ženy při menstruačním cyklu. Aplikace náplastí je určena zejména pro dospělé, kteří se snaží zhubnout. Složení ženšen, elaterin, aloe, fiveleaf gynostem bylina, folium nelumbins, nezralý hořký pomeranč, berberské wolfberry ovocné.

 • Čisté přírodní výtažky
 • vnější užití
 • žádné vedlejší účinky
 • žádný průjem
 • žádná žízeň
 • žádné pocity závratí
 • žádná anorexie
 1. Při prvním použití může být zvýšená stolice, neobávejte se.
 2. Aby byly vylučovány jedy, doporučuje se pít 8 sklenic vody (200 ml na sklenici)
 3. Nejezte tučné nebo kořeněné jídla při používání náplasti
 4. Každý den provádějte půl hodiny aerobní cvičení. Pomáhá dosáhnout lepších zeštíhlujících výsledků.

Otázka: Je magnetická zeštíhlující náplast bezpečná?

 • Odpověď: Ano.
 • Je 100% přírodní.
 • Je používána zevně, proto nejsou zatěžovány vnitřní orgány jako žaludek, játra nebo ledviny.
 • Než byla zaručena její bezpečnost, byla testována 3 roky.
 • Je bez kofeinu.
 • Jestli máte nějakou kožní alergii, prosím poraďte se s odborníkem před použitím náplasti.
 • Ženy, které jsou v jakémkoli stupni těhotenství nebo kojící ženy by se měli vyhnout tomuto výrobku.

Otázka: Beru předepsané léky. Mohu ve stejnou dobu používat Magnetickou zeštíhlující náplast?

 • Odpověď: Tato náplast se používá zevně, je 100% přírodní a nemá žádné vedlejší účinky. Nicméně je vždy důležité se poradit s vaším lékařem, berete-li léky anebo jste náchylný k alergiím.

Otázka: Proč aplikovat Magnetickou zeštíhlující náplast na oblast pupku?

 • Odpověď: Postup aplikování náplasti do pupeční oblasti je ve shodě s testovanou čínskou pupeční terapií, která byla vyvinuta a dokázaná jako účinná přes 200 let. Bylo také klinicky dokázáno, že tato část těla má velkou koncentraci krevních cév a tenkých cév, které umožňují, aby proces pronikání byl co nejefektivnější tím, že přímo tělu dodává bylinné složeniny.

Dovozce do EU: Sun Tower s.r.o.

země původu: Čína

doba expirace: 24 měsíců

Naše společnost je přímým dodavatelem doplňků stravy a produktů čínské medicíny na český trh. Našimi dodavateli jsou pouze přísně kontrolovaní výrobci vlastnící všechny potřebné certifikace (CE, SGS, ISO9001, FDA, atd.), Proto Vám, našim zákazníkům, můžeme nabídnout nejnižší možnou cenu i při zachování špičkové kvality výrobků.

Na tomto počítači již byla vytvořena objednávka na jméno . Jste to Vy? Chcete předvyplnit dodací a fakturační údaje podle minulé objednávky? ANO / NE

Jméno a příjmení nebo Firma Ulice a číslo popisné Město PSČ IČ DIČ

Objednáním produktu souhlasíte s obchodními podmínkami.

Kumapro s.r.o. se sídlem v Praze 6, Slavníkova 2357/9, PSČ 169 00, IČ: 24176630

provozovna: Markova 651, 744 01, Frenštát pod Radhoštěm – osobní odběr ZDE

RealQuit: přírodní prostředek, jak přestat kouřit

Kouř je nejčastější příčinou smrti ve světě, protože to je zodpovědný za mnoho nemocí (mozková mrtvice, srdeční infarkt, rakovina, atd.). Pro to, přestat s tímto zlozvykem znamená prodloužit jejich život a cítit se lépe. Samozřejmě, to není snadné, ale dnes tam je způsob, jak aby to bylo možné: RealQuit.

Přestat kouřit, tak daleko, byly tam jen dvě řešení.

První se skládala z užívání náplasti, žvýkačky nebo tabletky na nikotinu, tak, aby se vzbudit reakce v organické (nevolnost) v okamžiku, kdy si zapálil cigaretu.

Druhý je hypnóza (velmi drahé), který poskytuje, je však velmi dlouhá cesta a že to není vždy přinášet výsledky.

RealQuit (navštivte oficiální stránky), je postaven s využitím poznatků tradiční orientální medicíny. Základem tohoto produktu je ušní, tj. stimulace specifických bodů na uchu, které jsou napojeny na nervová zakončení, které větve po celém těle.

RealQuit je zařízení skládající se ze dvou magnety, pozlacený, že by měl být aplikován na vnější ucho, a které generují magnetické pole, které interaguje s náš mozek, tlačí ji k produkci endorfinů. Endorfiny jsou látky, které vytvářejí okamžitý pocit pohody a jsou schopni zmírnit úzkost a nervozitu.

Působení endorfinů, umožňuje relaxaci vaší mysli a bojovat proti psychické závislosti na kouření. Nejzajímavější aspekt RealQuit je, že při používání zařízení, je stále možné kouřit, aniž by měl negativní účinky).

Nicméně, touha kouřit cigaretu začne ustupovat od prvních dnů léčby, a předtím, než víte, že si kdy mohl vědět, že to bude úplně pryč.

RealQuit, proto je vynikající nástroj pro odvykání kouření. To je produkt, který může pomoci někdo, dokonce i lidé, kteří nevěří, že jsou schopni udělat, aby zastavit tento zvyk v zájmu zachování své zdraví a obecné blaho.

Výsledky RealQuit

S RealQuit odvykání kouření se stává skutečným ne-nasnadě. Pokušení se představí pouze během prvních několika dnů léčby, ale asi po týdnu zmizí. Nejen, že je to produkt, který produkuje velmi rychlé výsledky, ale je také mimořádně efektivní.

Podle studie RealQuit umožňuje 93% lidí, kteří se snaží dostat pryč od kouře. Jiné techniky více široce použitý (nikotinové náplasti, žvýkačky nebo hypnóza), avšak pouze v práci (v průměru) v jedné ze tří, velmi nízká rychlost (rovněž s ohledem na náklady na různé procedury).

Názory spotřebitelů

„Muž můj nový přítel nemohl vystát kouř, takže jsem se musel nutit, aby se pokusili zastavit. Snažil jsem se s náplastí, ale nakonec nefungovalo. Když jsem si objednal RealQuit jsem byl trochu skeptický, musím přiznat, ale po deseti dnech jsem ani myslet na cigarety. Děkuji vám!“ Laura

„Kouřil jsem skoro vždy a i když si tisíckrát přestat, nakonec jsem se vždy nechat to jít. Pak moje žena mi koupil RealQuit, aby byla šťastná, jsem se rozhodl to zkusit. Mimořádné! A když řekne někdo, jako já, kteří žili bez cigarety v ruce, to znamená hodně!“ Sergio

„Jako všichni jsem začal kouřit, aby se mi krásné s kamarády, pak se zastavil a pokračoval jsem. Vážil jsem trochu museli jít ven na slunci pokaždé, když jsem chtěl cigaretu. Snažil jsem se hypnózy, ale na mě neměl žádný účinek. Pak přišel RealQuit a prostě jsem přestala. Doporučuji ji všem!“ Vanessa

Návod k použití

Není nic víc jednoduché, že použití RealQuit. Vše, co musíte udělat, je použít dva magnety na vnější ucho (nejmenší vpředu, druhý vzadu), tak, že se vzájemně přitahují. Tam není nic jiného dělat. Abyste dosáhli požadovaných účinků, přístroj by měl být nošeny po dobu alespoň tří hodin za den (ale ne více než čtyři) a léčba by měla pokračovat po dobu 20-25 dní. Na začátku, můžete kouřit bezpečně, bez strachu, že trpí nevolnost nebo jiné příznaky.

Kontraindikace

RealQuit je zařízení, které je 100% bezpečný a bez vedlejších účinků. Pokud se používá podle návodu na obalu, to nezpůsobí jakýkoliv typ problému. Navíc jsou vyrobeny z hypoalergenní materiálu (kovu pokovené zlatem dvacet čtyři karátů), nezpůsobuje podráždění nebo jiné reakce na kůži.

Proč si vybrat RealQuit

 • Neobsahuje nikotin ani jiné látky škodlivé pro zdraví (externí zařízení)
 • To eliminuje touhu kouřit bez námahy
 • Působí na mozek, stimuluje uvolňování endorfinů
 • Snižuje stres a nervozitu
 • Má cenu, která je cenově dostupné a přístupné pro všechny
 • Je snadné použití
 • Je to bezpečné a nemá žádné vedlejší účinky
 • Nabízí záruku „spokojený zákazník nebo vrácení peněz“ platné po dobu 30 dnů

Jak objednat

RealQuit můžete je snadno najít tím, že navštívíte oficiální webové stránky produktu. Na nákup, stačí vyplnit všechna pole ve formuláři objednávky on-line se všemi svými daty. Jedno balení obsahuje dva magnety (jeden velký, jeden malý) a je nabízen se slevou 20% na ceníkové ceny.

Doprava je zahrnuta v ceně zařízení. Kurýr přinese RealQuit přímo k zákazníkovi do tří pracovních dnů od okamžiku objednávky), v anonymním balíčku. Pro platbu, nemusíte mít kreditní kartu, protože to je přes cod (na dobírku).

Zakoupením RealQuit, neexistuje žádné riziko. Ve skutečnosti, tento produkt se vztahuje záruka „spokojeni nebo vrácena“, platné po dobu třiceti dnů od okamžiku, kdy je zboží dodáno. Pokud se výsledky neprojeví, takže můžete získat zpět částku, kterou zaplatil za nákup.

RealQuit je produkt, který je opravdu velmi zajímavé. Technika, která využívá porazit touha kouřit je založen na vědeckých spíše pevný (používá se řešit i jiné problémy, v posledních šedesáti let). To je velmi jednoduché zařízení použití a bezpečné vazby. Také, to má velmi nízkou cenu a v dosahu všech. Jen pro to (jako záplaty, dásně, prášky, nebo sezení hypnózy může být odtok), je to stojí za to zkusit.

Speciální nabídka pro naše čtenáře

Koupit RealQuit DNES z tohoto odkazu a získejte 10€ slevu a dopravu zdarma: doručení platíte pouze 42€ místo 52€! Výsledek je zaručen: pokud nechcete přestat kouřit, bude vám vrácena!

Konec utrpenГ­!

TakovГ© nabГ­dce nelze odolat!

Pouze nynГ­: KaЕѕdГЎ druhГЎ sada je ZDARMA. Objednejte jedno balenГ­ DiaRemedium a druhГ© dostanete ZDARMA.

Cena za dvД› sady je POUZE 865,00 KДЌ .

VaЕЎe speciГЎlnГ­ nabГ­dka vyprЕЎГ­ za 24 hodin, tak objednГЎvejte ihned!

FantastickГЎ ГєДЌinnost

KlinickГ© studie na 3В 000 ГєДЌastnГ­cГ­ch

Klinické studie „DiaRemedium“ byly provedeny v Německu na konci roku 2013. Zúčastnilo se 3 000 účastníků s různým typem cukrovky.

ГљДЌinek pЕ™ekvapil dokonce i lГ©kaЕ™e.

Účastníci podílející se na studii používali „DiaRemedium” tři týdny. Výsledky překvapily dokonce i lékaře.

TЕ™i tГЅdny a onemocnД›nГ­ zmizelo

CukrovkГЎЕ™i 1. a 2. typu byli vВ remisi do tЕ™Г­ tГЅdnЕЇ ve vЕЎech pЕ™Г­padech. OstatnГ­ se zotavili po ДЌtyЕ™ech tГЅdnech. Neexistuje ЕѕГЎdnГЎ jinГЎ dnes znГЎmГЎ lГ©ДЌba, kterГЎ by byla tak ГєДЌinnГЎ, jako tato.

“DiaRemedium” – metoda číslo jedna proti cukrovce v Evropě, na základě úspěšnosti prodeje v roce 2015/14. Několik milionů lidí si ji zakoupilo, a pokud pomohla jim, vám pomůže také!

CertifikГЎty

Co znamenГЎ tak vysokГЎ ГєДЌinnost pro lГ©ДЌbu cukrovky?

“DiaRemedium” je výsledkem znalostí starověké čínské medicíny a přísad. Takovéto znalosti spolu s dnešními technologiemi sloužily k vytvoření těchto transdermálních náplastí.

Anti diabetickГ© nГЎplasti, jejichЕѕ unikГЎtnГ­ aktivnГ­ sloЕѕky jsou vstЕ™ebГЎvГЎny kЕЇЕѕГ­.

KrevnГ­ obД›h distribuuje lГ©ДЌivГ© lГЎtky do vЕЎech ДЌГЎstГ­ tД›la. AktivnГ­ sloЕѕky se tak dostanou kВ tД›m orgГЎnЕЇm, kterГ© je tЕ™eba lГ©ДЌit.

Jak to funguje?

NГЎplast napomГЎhГЎ tД›lu zbavit se cukrovky skrz chodidla. RostlinnГ© extrakty na nГЎplasti pomalu napomГЎhajГ­ aktivnГ­m sloЕѕkГЎm dostat se do tД›la vВ nГЎleЕѕitГ©m mnoЕѕstvГ­ a normalizujГ­ tak hladinu glukГіzy vВ krvi. NГЎplast takГ© pomГЎhГЎ odstranit pЕ™Г­znaky cukrovky 2. typu, coЕѕ je duЕЎnost, poruchy pamД›ti, ДЌastГ© moДЌenГ­, necitlivost a bolest vВ konДЌetinГЎch.

DЕЇleЕѕitГ© vГЅhody

PЕ™Г­znivГЅ vliv

 • PomГЎhГЎ pЕ™i regulaci hormonГЎlnГ­ rovnovГЎhy vВ tД›le,
 • posiluje stД›ny cГ©v,
 • normalizuje krevnГ­ tlak,
 • posiluje srdeДЌnГ­ ДЌinnost,
 • sniЕѕuje ГєroveЕ€ cholesterolu vВ krvi,
 • zvyЕЎuje imunitu,
 • ДЌistГ­ tД›lo od toxinЕЇ.

Co na nГЎplasti Е™Г­kajГ­ lГ©kaЕ™i?

“V současné době máme několik metod na léčbu cukrovky. Nicméně, většina z nich pouze zmírňuje příznaky a neléčí nemoc jako takovou.

Tyto americkГ© nГЎplasti obsahujГ­cГ­ ДЌГ­nskГ© bylinky vГЎm v mnohГ©m prospГ­vajГ­ a pomГЎhajГ­ vГЎm bojovat s cukrovkou a s nГ­ spojenГЅmi komplikacemi.

Náplast má vysokou účinnost, která byla prokázána výzkumem a praxí. Poté, co jsem léčbu doporučil svým pacientům, dynamika léčby cukrovky se zřejmě zlepšila.”.

Ingredience

Běžně známá jako Dong Quai neboli „ženšen pro ženy“. Hnědo-žlutý kořen rostliny, která je dobře známá z čínské medicíny, která se používá po tisíce let na kardiovaskulární poruchy, záněty, infekce, únavu a vysoký krevní tlak, čili příznaky, které doprovázejí cukrovku.

Puerarin, jeden zВ nД›kolika isoflavonЕЇ, se nachГЎzГ­ vВ Е™adД› rostlin a bylin, jako je koЕ™en Puerarie (Radix puerarie), a to zejmГ©na zВ kudzu rostliny. Radix Puerarie se tradiДЌnД› pouЕѕГ­vГЎ kВ lГ©ДЌbД› prЕЇjmu, akutnГ­ Гєplavice, hluchoty a kardiovaskulГЎrnГ­ch chorob.

Radix je rod ЕЎesti druhЕЇ kvetoucГ­ch rostlin zВ Е™ГЎdu Lamiales, endemickГЅch vВ ДЊГ­nД› a znГЎmГЅch jako dihuГЎng, R. glutiosa je pouЕѕГ­vГЎna, jako lГ©ДЌivГЎ bylina na artritidu vВ klasickГ© ДЌГ­nskГ© lГ©ДЌbД›.

Radix Paeoniae Rubra

Rubra je populární mezi východními léčiteli na léčbu cukrovky od starověku. Dokáže „vyživovat játra a ledviny.”.

Obsah antioxidantЕЇ vВ Lycium ovoci je velmi dЕЇleЕѕitГЅ, protoЕѕe dokГЎЕѕe bojovat sВ volnГЅmi radikГЎly. Antioxidanty chrГЎnГ­ buЕ€ky pЕ™ed poЕЎkozenГ­m, kterГ© by mohlo zpЕЇsobit zdravotnГ­ problГ©my. Je znГЎmo, Еѕe antioxidanty zpomalujГ­ proces stГЎrnutГ­ a bojujГ­ sВ mnoha typy onemocnД›nГ­.

NГЎvod na pouЕѕitГ­

 • OtЕ™ete chodidlo vlhДЌenГЅm ubrouskem.
 • OtevЕ™ete balenГ­ a sejmД›te ochrannou fГіlii.
 • PЕ™ilepte nГЎplast na chodidlo.
 • Noste nГЎplast po dobu 8 hodin, 3-4 dny.
 • Omyjte oblast, kde byla nГЎplast nalepena vlaЕѕnou vodou.
 • DoporuДЌenГЎ doba pro kЕЇru – 24 dnЕЇ.

Stačí jen nalepit náplast na chodidlo – a léčivé látky se začnou vstřebávat do krve.

Po nalepenГ­ nГЎplasti masГ­rujte oblast 1-2 minuty, aby se smД›s bylin zaДЌala vstЕ™ebГЎvat do kЕЇЕѕe rychleji.

Sundejte nГЎplast po 8 hodinГЎch. PokraДЌujte sВ lГ©ДЌbou alespoЕ€ po dobu 8 dnЕЇ.

KВ dosaЕѕenГ­ nejlepЕЎГ­ch vГЅsledkЕЇ, doporuДЌujeme provГ©st 2-3 kЕЇry

KomentГЎЕ™e

Objednala jsem si anti-diabetickou náplast a chtěla bych se podělit o mé zkušenosti. TATO METODA JE POHODLNÁ A TÉMĚŘ NEVIDITELNÁ. Způsob léčby je velmi příjemný, a téměř nepoznáte, že náplast máte. Teď se cítím uvolněně, moje srdce funguje lépe, můj krevní tlak je v normálu a už nemám potíže s dýcháním, když jdu na procházku. Celkově se můj stav zlepšil! Věřila jsem, že mi to pomůže a nezklamala jsem se! Doporučuji všem, kteří trpí cukrovkou!

NГЎplast mi snГ­Еѕila ГєroveЕ€ glukГіzy na 3 jednotky po dvou aplikacГ­ch. DГ­ky moc. VЕЎem doporuДЌuji!

ObdrЕѕeli jsme vГЎЕЎ produkt. Moje babiДЌka po pouЕѕila pouze dvakrГЎt a ГєroveЕ€ glukГіzy vВ krvi ji klesla na 3 jednotky. Moc dД›kujeme

Ve skuteДЌnosti nechГЎpu, jak nГЎplast normalizuje ГєroveЕ€ glukГіzy vВ krvi. NeЕѕ jsem ji pouЕѕila, mД›la jsem 9-11 a obvyklГ© pЕ™Г­znaky. Potom to kleslo na 5-6. ZdГЎ se to neuvД›Е™itelnГ©, ale je to tak. PravidelnД› jsem si bД›hem lГ©ДЌby mД›Е™ila glukГіzu a nikdy se nezvГЅЕЎila. VЕѕdy ЕЎla pouze dolЕЇ.

CГ­tГ­m se lГ©pe. KdyЕѕ jsem nГЎplasti pouЕѕГ­vala, cГ­tila jsem jakousi lehkost vВ nohou. PrГЎvД› jsem si objednala dalЕЎГ­ dvД› balenГ­, abych se ujistila, Еѕe mi ГєroveЕ€ glukГіzy nestoupne.

SВ nГЎplastmi jsem velmi spokojenГЎ a doporuДЌuji vЕЎem, kdo majГ­ cukrovku, aby je vyzkouЕЎeli.

Lži o potravinách!

Platí u potravin, že čím jsou dražší, tím kvalitnější?

Člověk z branže hovoří, že od všech dostáváme to stejné.

Miroslav Spišiak (66) byl oblastní ředitel pro východní Evropu ve firmě dodávající pomocné suroviny výrobcům potravin se sídlem v Rakousku. Později přešel na druhou stranu barikády, angažuje se ve spotřebitelské oblasti, publikuje a přednáší.

Dělají výrobci potravin záměrně svinstva a prodávají horší kvalitu?

Samozřejmě! Přečtěte si tuto etiketu na párcích, které byly kdysi lidové a daly se jíst. Hm, 55 procent vepřového masa, 1 procento hovězího, kuřecí kůže.

. a kolik éček?

Jeden, dva, tři. čtrnáct. Tři druhy zahušťovadel, sója, výrobek může obsahovat stopy mléka, vajec, hořčice. To je šok. Kuřecí kůže a samé éčka.

To nesežere ani pes a oni to prodávají lidem

Evropská unie totiž schválila po splnění stanovených podmínek výrobcům červeného masa i užívání masa drůbežího a nikdo nikdy nezkontroluje, kolik drůbežího separátu nacpou do párků či salámů. Do takových výrobků je třeba přimíchat hromadu aditivních látek, aby držely pohromadě. Optimální párky jsou podle vzoru 40 – 30 – 30, tudíž 40 procent libového vepřového, 30 procent tučné a 30 procent voda. Není to zdaleka to co nám prodávají.

Jsou tam i fosfáty. Na co dávají do potravin fosfáty?

Když se kdysi porážely zvířata a maso se za tepla zpracovalo, tak v něm byl přirozený fosfát, který vázal vodu a nebylo třeba nic přidávat. Dnes se v průmyslové velkovýrobě maso zpracuje nejdříve za 48 hodin po porážce, fosfát se mezitím odbourá a do výrobků ho musí přidat uměle. Vyrábí se v chemické továrně, stejně jako fosfáty, které se dávají do pracích prášků.

Jsou tyto párky nebezpečné?

Jsou především nechutné a informace nečitelné. Mně jako zákazníka uráží, že údaje o složení výrobku jsou napsané tři-čtvrtě milimetrovým písmem, když doporučení porce zabírá třetinu obalu.

Co nám říká informace, že je v párcích například čtrnáct druhů éček?

Že výrobce tam dal velmi málo masa, nahradil je sójou a éčka přidal, aby vytvořil barvu, chuť, konzistenci a trvanlivost.

Jsou éčka nebezpečné?

Jsou to v EU schválené potravinářské přísady. Já se raději vyhýbám potravinám, v kterých je jich více než pět. Sice nejsou přímo nebezpečné, ale Evropská unie neřeší možné následky dlouhodobým přijímáním v takovém množství. Osmnáct let jsem pracoval na manažerském postu ve firmě, která dodávala pomocné suroviny a koření. Tolik let jsem dokonce musel jíst výrobky na degustacích, nebo jsem je předváděl po celé východní Evropě. Ke konci jsme se již naučili losovat kdo z nás bude ochutnávat. Nikdo to nechtěl, protože jsme po konzumaci mívali “běhavku”. A to jsem pracoval pro rakouskou firmu, která měla určitou kvalitativní hranici, která “nepodlízala”.

Přímo jste se podíleli na zhoršování potravin, když jste takové pomocné suroviny prodávali?

Z počátku ne, protože jsme přinášeli nové technologie. Později jsem i já těžko odolával tlakům našich zákazníků. Proto jsem přešel na druhou stranu a o problému začal hovořit. Když jsem skončil, tak jsem měl o 20 kilogramů více, než teď. Vředy na žaludku, dvanácterníku a cukrovku.

Šéfové velkých potravinářských firem tedy asi nejedí vše co vyrobí.

O tom nepochybujte. Ani si nedokážete představit, co někteří požadují od dodavatelů. Například se ptali – kolik koniny můžou dát do výrobku namísto hověziny, aby to nebylo cítit? Dostali odpověď, že 5 procent. Ptali se: Když dáme více, máte něco, čím by se to dalo přebít? Dostali odpověď: Máme. Takto to opravdu funguje. Několikrát ročně připluje do Hamburku veliká loď naložená mraženým koňským masem z Kanady, Čile, nebo Argentiny.

Miroslav Spišiak v ruce drží slovenskou Fitness šunku, která obsahuje 14 éček. Na talíři je vpravo rakouská Vital šunka se šesti éčky, ale s 89 procenty masa. Slovenskou raději nejí.

Nedávný skandál s přidáváním koňského masa do hověziny není nic nového?

Skandál ano, přidávání ne. Když jsem do firmy v roce 1992 nastoupil, tak to již výrobci dobře znali. Svinstvo není ani to, že koňské maso přidávají, ale to, že tuto informaci na etiketě neuvedou. Podvádějí. Prodávají výrobek, jako by byl vyroben z hovězího masa, ale je v něm i laciné koňské.

Můžeme takto paušálně hovořit o všech výrobcích?

Nejsem již v byznysu 5 let, ale neznal jsem nikoho, kdo by to nezkoušel. Jestli se nakonec všechny takové pokusy dostaly na pulty nevím. Nelhalo se jen s koninou. Dával se například hovězí lůj do vepřového sádla. Hovězí játra, které se jinak zpracovávají jen jako krmivo pro psy přidávali do nejjemnějších francouzských paštik. Jediným cílem bylo zlevnit výrobu.

Při letošním skandálu s koninou zjistili koňské maso ve výrobcích podle DNA testů, tudíž jsou potraviny pod stále větší kontrolou. Nebo ne?

Nezjistili to kontrolou DNA. Testy prováděli až dodatečně, aby potvrdili informace, které dostali. Většinu potravinových skandálů neobjeví kontroly, ale vždy jde o informaci zevnitř. Výroba potravin je řetězec jednotlivých článků, které začínají někde na poli a končí na vašem talíři. Každý z těchto článků musí profitovat a jestli je některý nenažraný, tak si vezme více. Potom se skandál někdy provalí. Testy DNA se na primární zjišťování nikdy nevyužívaly a dle mého názoru tomu tak nikdy nebude, nebo jeden test stojí 400 eur a trvá týden. Dokážete si to představit, když jedna továrna produkuje denně 25 druhů výrobků a z každého 3 várky. Kdo by to zaplatil, kdyby brali z každé vzorky?

Takže koninu jíme v masových výrobcích stále?

Nevím. Pravděpodobně ano. Větší svinstvo je ale drůbeží separát. Po zabití kuřete se odstraní prsa, stehna, křidélka. Zbytek včetně kostry jde do separátora a vymačkají z něho bílkovinovou břečku. Dnes ji nazývají MDM, zní to vznešeněji. Na Slovensku, V Maďarsku, Česku a dalších zemích najdete málo drůbežích výrobků, které by skutečně byly vyrobené z drůbežího masa. Většina je ze separátu. Někdy jej přidávají i do jiných výrobků.

Například do výrobků z červeného masa. Pokud se výrobce trochu krotí a nepřidává separátu příliš, tak to nikdo nezjistí. Ale například rakouští, němečtí a pravděpodobně ještě někteří výrobci se dobrovolně vzdali používání drůbežího separátu. Tudíž rakouské drůbeží párky jsou převážně vyrobeny z masa. I oni chtějí vydělat, ale existují určité hranice, které mají asi jinde.

Může se stát, že stejný výrobek od stejného výrobce má jiné složení např. v Rakousku, než na Slovensku?

Dokáži si to představit. Znal jsem rakouské a německé výrobce, kteří pro východní trhy vyráběli jiné masové výrobky.

Na jedné lince změní poměry a určí, že toto jde na Východ a toto na Západ?

Je to jen otázka receptury. Když si řeknou, že například třetí várka bude taková a taková, dají do ní emulzi z kůží, přidají něco jiného a hotovo. Je to zcela legální, nejde o podvod, vše je “orazítkované” Evropskou unií. To je na tom to hrozné, že hodně špatných věcí se dělá zákonným způsobem a zabalí to do věty, že chtějí vyhovět jiným zvyklostem spotřebitelů. Netvrdím, že jsou paušálně všechny potraviny takové, ale jejich velké množství.

Může být pravda, že kuřatům dovážených na Slovensko z Asie dávali růstové hormony a antibiotika, aby rychleji rostla?

Nejen těm, ale nemůžu vám to dokázat. Co si ale máte myslet, když za 38 dní vyroste z čtvrt-gramového kuřete dvou-kilový kousek. Máme věřit, že nedostávalo hormony a vyrostlo přirozeně? Antibiotika jíme i v rybách z chovu. Musíte dávat velký pozor na to, co si kupujete. Například lososa z chovu, anebo lovu. Ne etiketě je to uvedené. Kupte si raději z lovu, protože ryby z chovu můžou krmit malými sardinkami smíchanými s antibiotiky.

Teď je celkem populární ryba pangasius z Vietnamu, ale o ní se kdeco taky psalo. Je špatná?

Ja pangasius raději nejím. Viděl jsem německý dokument o tom, jak se pangasius pěstuje. Nevím, nakolik byl pravdivý, ale bylo mi špatně i u obrazovky. Jenže v globálním světě není nikdo čistý.

Takže co jíme? Je to co si kupujeme v obchodech tak nekvalitní?

Kvalita je subjektivní. Jestli vám to chutná, je to pro vás kvalitní. Mně nechutná. Vše obsahuje velké množství tuku a velmi mnoho cukru včetně u masných výrobků. A samozřejmě není pravda, že čím dražší, tím kvalitnější. Dostáváme to stejné.

Proč jsou potom tak výrazně rozdílné ceny?

Rozdílné ceny jsou důsledkem obchodní politiky výrobců, způsobu balení, anebo reklamy. Například většina výrobců masných výrobků nenakupuje u domácích chovatelů. Prasata pocházejí z velkochovů v Dánsku, Holandsku, nebo Německu. Průmyslový způsob výroby je i tady. Prasata se poráží na velkých jatkách.

S tisícovými kapacitami. Potom je velkoobchodníci prodávají dále. Do výroben ale čím dál méně v půlkách, ale čím dál více nasekané na kousky. Velkoobchodníci to nabízejí po celé Evropě velkovýrobcům a pokud někdo hovoří, že původ potravin se dá těžko vysledovat, je pro ně k smíchu. V té vaně plné vepřových kousků nevysledujete nic. Můžete se spolehnout jen na to, co vám řekne dodavatel. A já by jsem rozhodně na to nespoléhal.

Jíme tedy horší kvalitu, jako například sousední Rakušané?

Z mého pohledu co se kvality týče ano. Já nakupuji hodně v Rakousku. A na Slovensku jen pivo a minerálku. Proč? Protože jsem v potravinářství pracoval 18 let. Jedna ze spotřebitelských organizací učinila testy složení značkových produktů a přišla na to, že například jeden nejmenovaný populární nápoj obsahuje v dvoulitrové láhvi tolik cukru, jako by v ní bylo 84 kostek. Jenomže Slovákům, Čechům, Bulharům a dalším nedopřejí ani ten cukr.

Co tedy dávají místo cukru?

Značnou část cukru nahrazují izoglukózovým sirupem, který má stejnou sladící schopnost, jen jej třeba užít méně a o to více můžou dát vody. Dokonce káva pro některé východní státy obsahuje až pět procent obilnin.

Napříč tomu je ten nápoj v Rakousku možná stejně drahý jako na Slovensku.

Není, v Rakousku je levnější. Rakouští obchodníci nejsou až tak nenažraní. Mají nižší obchodní marže. Stejné supermarkety si tam dovolují méně, než u nás, protože u nás jim to dovolíme. My všichni. Jsme benevolentní.

Často se hovoří, že potraviny u nás jsou levné, protože jsme chudobní.

Chiméra. Podívejte se na oficiální čísla ze stejné sítě supermarketů. 250-gramové máslo stálo včera na Slovensku 1,78 eura, v Rakousku 1,39 eura a v Německu 0,85 eura. Kdyby v Německu prodávali v supermarketu toto máslo za 1,78 eura, tak by se jim zákazníci vysmáli. Filozofie, že máme levné potraviny, protože jsme chudobní jednoduše nesedí. Němci by potom museli být o polovinu chudobnější. Zvykli jsme si přijímat filozofii obchodníků a hovořit o ni jako o pravdě. V médiích se objeví informace, že je špatná úroda některé plodiny a supermarkety hned ječí, že se budou zvedat ceny. Jejich výmluvy jsme si osvojily namísto toho, abychom hledaly jiné zdroje.

Zákazník ale nemá mnoho šancí. Kde si sežene jiné zdroje?

Já mám například své dodavatele masa, kteří jsou přiliž malí na to, aby dodávali do supermarketů, zeleninu mám v sezóně od sousedů. Diverzifikace nákupů potravin začíná být populární i na Západě.

Ale zeleninu a ovoce od sousedů máte jen v létě a na jaře a v supermarketech vždy.

Kdo potřebuje jahody uprostřed ledna? Jen zlá macecha v pohádce. Jenže nám natlačili do hlav, že mít jahody v zimě je fajn, i když jejich cesta k nám trvá i týden. Nemají chuť, nevoní, jsou jen pěkně barevné a drahé.

Problém levných potravin na Západě je možná i v tom, že tam mají zemědělství více dotované.

Je více dotované, ale ne tolik, aby byly tak velké rozdíly v cenách. Problémy s potravinami nastaly počátkem dvacátého století, kdy se z výroby potravin stal průmysl. Ekonomické ukazatele dostaly přednost před zásady výživy. Dospěli jsme do stádia, kdy na evropských pultech dnes leží 170 tisíc druhů potravin a stále se spekuluje jak a kde je ještě inovovat. Výroba potravin je globalizovaná, musí se vyrábět jinak, jako kdyby je dělali doma. Upravovat, konzervovat, přidávat látky, aby to nějak vypadalo po celou dobu spotřeby, aby přežilo transport. Jenomže prvotní suroviny se tím ničí.

Pokud je tedy na trhu 170-tisíc výrobků, tak si lidé můžou vybrat kvalitu, nemusí si kupovat špatný produkt.

Když začal Henry Ford vyrábět průmyslově automobily, tak řekl : U mě dostanete automobil jakékoliv barvy, pokud bude černá. To samé platí i pro potraviny, zbytečně zmiňovat, že na evropských pultech jsou tisíce výrobků a u nás dostanete jen to co vám obchodník nabídne.

Čím dál více populární a i dražší jsou biopotraviny. Jsou dobré?

Geniální nápad, ale většinou podvod. Co jsou biopotraviny, když je oficiálně povolené používat v nich 50 druhů éček? I ty éčka jsou vyrobeny biotechnologií? Momentálně je na trhu 56-tisíc druhů potravin s nálepkou bio, což se již blíží ke třetině všech potravin na trhu. V Německu vypukl skandál s vejci, jakmile se zjistilo, že farmář dodával na trh milióny vajec deklarovaných jako bio a většina byla chována v klecích. Představte si, že by měl dodávat vejce v bio kvalitě do velké sítě supermarketů, velmi těžko by dokázal zvládnout toto množství, kdyby jen sbíral vajíčka, které slepice poztrácely po farmě.

Zastánci biopotravin ale hovoří, že přísná kontrola vejce odhalila, tudíž trvat na bio kvalitě má význam.

Víte jak ta “přísná” kontrola odhalila skandál? Že jim to vyzradil bývalý zaměstnanec farmy, kterého vykopli. Pil jsem bio-vodku i bio-víno. Ať mi někdo vysvětlí, jak můžou zkontrolovat, že je vodka bio? Při jejíž výrobě musí následovat stovky kroků. A nebo v Německu je velko-pekárna, která vyrábí bio-chléb. Kvašení ale podporují enzymy. Taky se zjistilo, že i suroviny si nechají dovážet. Firma chléb jen peče a chlubí se, že rozváží bio-chléb po celém Německu a i na sever Itálie. Jak to může být bio, když těsto předmíchají, stabilizují a týden s ním manipulují.

Před časem jste přeložil knihu německého autora Thila Bosého Falšovatelé jídla. Jeho údajně potravináři nenávidí.

Právě tento bio-chléb je z jeho knížky. On například popisuje, jak s posvěcením Evropské unie začínají výrobci snižovat gramáž potravin s tím, že ceny nechají stejné. Thilo Bode založil a vede spotřebitelskou organizaci Foodwatch a je fakt, že jej většina potravinářů nenávidí. Často vystupuje v televizních pořadech, jezdí po zemi a momentálně vede i spoustu soudních sporů. Na příkladech uvádí, jak nás výrobci nachytají obaly a nápisy welness, bio a podobně. Připomíná, že výrobce jistého jogurtového nápoje, který je známý i u nás, musel v Americe zaplatit 35 miliónů eur jako mimosoudní vyrovnání, protože slibovat po vypití nápoje vše možné.

Patří dnes potravinářství mezi největší byznys?

Ano, vždyť například v Německu jdou na reklamu potravin větší prostředky, než na reklamu automobilů, i když je Německo automobilová velmoc. Je to ohromný byznys, každý potřebuje jíst.

Bude to takto pokračovat?

Věřím, že lidé jednou začnou přemýšlet o tom co jedí. Potom se vzpamatují i firmy, protože jsou velmi citlivé na svůj obrat. Důležité je také si zvolit politiky, kteří něco změní. Roky se hovoří o pastech na děti u pokladen – vystavené cukrovinky. Tam začíná závislost. Jestliže budeme mít politiky, kteří neřídí společnosti, mohli by tento problém zlikvidovat. Samozřejmě se jedná o globální problém.

Slovenský ministr zemědělství Jahnátek začal po svém nástupu dost ostře jmenovat všechny nedostatky v supermarketech, na které přicházejí kontroloři.

Byl jsem šokovaný, jak ostře po nich šel, ale tehdy jsem se s jedním kolegou vsadil, že byl tak tvrdý naposled. Sázku jsem vyhrál. Až nedávno po dlouhé době připomněl nějaký supermarket, ale tam jedli potkani balené kuřata a to už říct musel.

Co polské potraviny? Jde o tak špatnou kvalitu, jak v médiích prezentují?

Tam je problém od socialismu, protože v Polsku neexistovala zemědělská výroba. Měli jen malé rolníky a neměli ani příliš rozvinutou potravinářskou velkovýrobu. Když se později připravovali na vstup do EU, tak odpadlo mnoho výrobců, kteří nechtěli investovat a nesplnili evropské kritéria na vybavení výroben. Existuje ale podmínka, umožňující je prodávat na domácí půdě. Může se vyrábět i ve špatných podmínkách, ale jen pro domácí trh.

A oni je vyváží.

Staré přísloví hovoří, že pokud fena nechce, pes neskočí. Myslíte si, že ty nákladní vozy naložili polským masem jen tak a jeli na Slovensko bez toho, aby měli kupce? Ne u nás měli odběratele, kteří si u nich zboží objednali. Takže nejde o polský problém, ale o náš.

Zdravá lahev® (český výrobek)

je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vyrobena z materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravá lahev® neobsahuje ftaláty, změkčovadla a bisfenol A, nepojímá pachy, netvoří se v ní plísně, je vhodná pro všechny typy nápojů bez omezení.

Výhody Zdravé lahve®:

 • zabraňuje tvorbě plísní a zápachu,
 • pro všechny typy nápojů až do 100 °C,
 • atest pro použití v mikrovlnné troubě,
 • 100 % těsnící i na sycené nápoje,
 • uzamykatelné víčko s open/close systémem,
 • snadno se udržuje,
 • široký plnící otvor pro snadné mytí,
 • lze mýt i v myčce,
 • možno vyvařovat (jako kojenecké lahve),
 • široká nabídka designů ve 3 velikostech (0,5 l, 0,7 l a 1,0 l),
 • vhodná pro sport a volný čas, do školy i do zaměstnání,
 • šetří životní prostředí,
 • dlouhá životnost.

královna mezi Reishi

bezkonkurenční garance účinných látek

JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

ČA ČAGA EXTRAKT GA EXTRA

s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

S CERTIFIKÁTY KVALITY COA

nákoupíte přímo od výrobce

Poruchy funkce jater

Virové a bakteriální nemoci Plísně Únava

Nejsilnější a cenově nejvýhodnější Rdesno

Váže tuky 5x účinněji než obdobné produkty

Pískavice extrakt 350 mg

Chitomax 150 mg

Gymnéma lesn í 70 mg

Skořicovník (extrakt z kůry) 70 mg

ALA – kyselina alfalipoová 45 mg

Jak funguje Fenuprim – video

v pořadu ČT Pološero září 2014 – Česko, odpadkový koš Evropy – odkaz

PŘED NÁVŠTĚVOU ONKOLOGIE

Jak na cukrovku přírodními látkami? Betaglukany.

FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

Frolovův dýchací trenažér je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

 • normalizuje arteriální tlak,
 • zlepšuje krevní oběh,
 • zklidňuje nervovou soustavu,
 • zpomaluje proces stárnutí,
 • zlepšuje ventilaci plic,
 • zpevňuje dýchací svaly – předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
 • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
 • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

český výrobek z Jeseníku pro celou EU

pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!

je inovativní střevní adsorbent (enterosorbent), který působí v trávicím traktu, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven.

Enterosgel je léčivý preparát, detoxikační gel, enterosorbent, který odvádí z organizmu škodlivé látky. Je to něco jako “chytrá” houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul škodlivých látek. Prospěšné látky preparát nesorbuje. Vhodný i pro děti. Nulové vedlejší účinky!

česnekový extrakt koloidní stříbro

Geoff po seskok padákem,

DESETILETÍ TRVAJÍCÍ ZLODĚJNA

NEMOCNICE CESTOU BONUSŮ ZA LÉKY. “UKRADNOU” ZDRAVOTNÍM POJIŠŤOVNÁM – POJIŠTĚNCŮM MINIMÁLNĚ 30 MILIARD ROČNĚ (odhad za rok 2017)

To by pokrylo biologickou léčbu několika desítek tisíc lidí ročně třeba s rakovinou, Vaší blízcí by žili podstatně déle

modro oranžová chobotnice přežívá, jak ještě dlouho?

dokonce ředitelé nemocnic Heger, Němeček, Ludvík a i jako ministři zdravotnictví tuto zlodějnu obhajovali, prý se kryjí “ztrátové provozy”

nákupní ceny léků a přístrojů jednotlivých nemocnic se liší i ve stovkách procent, podle kontroly NKÚ , aby bylo co nejvíce na “bonusy”

a policie šetří.

Kdo to zavedl, kryl a obhajoval? Tzv. “demokratické strany”

Vyhledávání

BetaGlukan

certifikované detoxikační náplasti

fyzická a psychická výkonnost

Tyto stránky mají pouze informativní účel a nenahrazují lékařskou péči

Leave a Reply