Přírodní léčba houbových infekcí (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Onycosolve Česká republika

– Se zbavilo SVĚDĚNÍ

– Se přestaly potit nohy

– Přestalo loupání a praskání kůže

– Plísňových parazitů zničeno

Každá moderní osoba je vystavena vysokému riziku kontaminace houbové infekce. Nejčastěji se tato onemocnění objevuje po návštěvě bazénu, při sprchování v šatně, za použití cizí boty nebo při nedostatku denní hygieny. Moučnaté houby velmi rychle pronikají do kůže a začínají svůj život. V prvních dnech po infekci nemusíte nic podezřívat, ale pak se začnou projevovat nepříjemné příznaky. Svědění, zarudnutí nebo suchost kůže, otlaky, popraskané paty, svazek nebo ztmavnutí nehtů – to jsou první známky, že vaše nohy potřebují pomoc. Plísňová infekce nemůže zmizet sama. Pokud odmítnete léčbu nebo ignorujete vývoj této nemoci, během několika měsíců bude kůže kritická a možná budete potřebovat závažné léky nebo dokonce chirurgický zákrok. Pokud nechcete riskovat vaše zdraví, pak právě začít léčbu!

Antifungální terapie může být odlišná. Někteří pacienti používají pilulky nebo různé kapky proti houbové infekci, aby porazili problém zevnitř. Doporučujeme však zkusit přirozené metody pro externí použití. Jeden z nejlepších produktů pro kompletní regeneraci pokožky a léčbu mykózy je Onycosolve sprej na nohy. Použití tohoto produktu po dobu pouhých 4 týdnů můžete navždy zapomenout na problémy, které vám tak dlouho zabraňují.

Onycosolve – sprej na nohy

Sprej je vzorec přírodních bylinných extraktů, rostlin, vitamínů a prospěšných mikroorganismů. Aktivní látky okamžitě pronikají hluboko pod kůži, zničují plísně a pomáhají obnovit integritu epidermálního tkáně bez vedlejších účinků. Kvůli složitým účinkům se nemůžete zbavit svědění a pálení pokožky, ale také můžete snížit pocení nohou a nepříjemný zápach.

Proč se sprej na odstranění plísní Onycosolve stal letošní hit? Tajemství tohoto úspěchu spočívá v jeho jedinečných užitečných vlastnostech, které nemají žádné analogy ani konkurence. Jedním z hlavních důvodů pro vysokou účinnost tohoto produktu je 100% přírodní složení. Je založen na 3 hlavních složkách:

– VÝPRODEJ DUBOVÉHO BARKU. Jedná se o přírodní látku, která má silný antifungální účinek na pokožku, zmírňuje zánět a působí jako přírodní antiseptikum. Díky svým přirozeným vlastnostem tento extrakt zabraňuje šíření forem a blokuje jejich životnost.

– ANGELICA ARCHANGELICA. Rostlina zvaná ANGELICA ARCHANGELICA se často používá v medicíně k výrobě mnoha léků a léků. Jeho hlavní užitečnou vlastností je zablokovat další infekci zdravých kožních buněk a také snížit patogenní flóru. Při styku s infikovanou kůží dochází k 100% dezinfekci, všechny škodlivé bakterie a mikroorganismy jsou zničeny.

– SALVIA OFFICINALIS. Tato přísada je zařazena do seznamu složek, aby se zabránilo nadměrnému pocení a nepříjemnému zápachu. SALVIA OFFICINALIS okamžitě normalizuje velikost kožních pórů a tvorbu mazových žláz. Spolu s Onycosolve na léčbu plísňových infekcí se zbavíte zvýšené oddělení a vaše nohy a boty přestanou mít nepříjemný zápach.

Navíc Onycosolve Česká republika obsahuje přírodní vitamíny a látky, které jsou potřebné pro hojení kůže. Pomocí tohoto spreje můžete nejen zastavit působení houbových infekcí, ale také zlepšit stav epidermální tkáně, zvlhčit pokožku a obnovit ji. Trvá to jen pár hodin, než se objeví patrné změny nebo vylepšení. Jak psát na fóru Onycosolve recenze, další den po zahájení léčby zmizí svědění a zánět. Budete potřebovat pouze 1 týden k úplnému zotavení a pouze 1 měsíc, abyste se trvale ochránili před reinfekcí houbovou infekcí.

Kde koupit Onycosolve?

Výhody před konkurencí:

– 100% přírodní složky, bez GMO, bez hormonů, bez chemie;

– Mírná a bezbolestná léčba houbových infekcí v domácnosti;

– Onycosolve cena je k dispozici všem a levnější než služby kosmetičky nebo dermatologa;

– Získáte rychlý výsledek bez lékařů, bez vedlejších účinků;

– sprej nejen odstraňuje zjevné příznaky infekce, ale také bojuje s příčinami této infekce;

– Klinicky prokázaná účinnost léku je 98% (nejvyšší hodnota mezi všemi dostupnými léky proti houbám).

Otázky a odpovědi:

Co je antifungální sprej? Jedná se o přirozený vzorec pro rychlé a bezpečné ošetření mykózy nohou nebo nehtů doma.

Je to bezpečné pro zdraví? Výrobek je tvořen výhradně z rostlinných výtažků, proto je 100% bezpečný.

Kolik je Onycosolve? Ceny se liší – v lékárnách se tento sprej dražší dražší, na internetu lze objednat levněji.

Kdy bude Onycosolve výsledky? První pozitivní změny se budete cítit 24 hodin po aplikaci spreje. Celý průběh léčby je 30 dní.

Kde koupit Onycosolve? Nejrychlejší způsob objednání originálního produktu je Onycosolve oficiální internetové stránky.

Přírodní lék, který pomůže při léčbě kvasinkových infekcí!

Česnek je takový malý zázrak, jde o skvělé koření, které pomáhá ochutit mnoho jídel. Je nejen skvělý pro využití v kuchyni, ale také jde o skvělý přírodní lék, který pomáhá na řadu nemocí a zdravotních problémů. Pomáhá například při léčbě kvasinkových infekcí. I pekaři vědí, že při pečení česnekového chleba nemohou česnek přidat během kynutí, protože by to zničilo celý proces. Česnek se na chléb přidává až těsně před pečením, když už kvasinky svou funkci splnily.

Léčba kvasinkových infekcí

Česnek se používá k léčbě kvasinek. Pomáhá pak zejména ženám, které trpí opakujícími se kvasinkovými infekcemi a velmi obtížně s nimi bojují. Tyto infekce obvykle neodhalíte ihned v jejich počátku, rozjedou se tak a později je obtížnější je vyléčit. Kvasinková infekce začíná jednoduchým svěděním, po dvou až třech dnech se objevuje poševní výtok, který je hrudkovitý, což je jasný důkaz vaginálních kvasinkových infekcí.

Česnek pomůže

Identifikovat časné příznaky kvasinkové infekce je velmi důležité, může to poté pomoci jednoduchému vyléčení. Můžete vyzkoušet jednoduchý trik. Vezměte stroužek česneku, oloupejte ho, dejte do něj hřebíček a vložte do pochvy, než jdete spát. Následujícího rána jej vyjměte a vyhoďte. Česnek a hřebíček může pomoci k vodnatému výtoku, což je naprosto normální. Ovšem jedno ošetření patrně stačit nebude, budete muset tento postup opakovat po několik nocí. Vždycky je lepší tuto metodu provádět v noci, během spánku. Existuje spojitost mezi vagínou a ústy, některé ženy uvádí, že cítily chuť česnek v ústech.

Počáteční fáze kvasinkové infekce

Tento postup bude účinný, pokud je kvasinková infekce ve své počáteční fázi. Ovšem v případě, že je infekce už v pokročilém stádiu, budete muset česnek využívat více. Nesmíte s léčbou přestat do doby, než si všimnete zlepšení. Nepoužívejte vodu, máte-li tuto vaginální kvasinkovou infekci, protože kvasinky milují vodu a díky ní dále rostou. Rozříznutím stroužku česneku uděláte léčbu účinnější, dávka česneku do vašeho těla bude vyšší. Každá žena potřebuje najít svou vlastní dávku česneku, která je pro její tělo účinná.

Možné problémy s kůží

Dáte-li hřebíček do pochvy, některé ženy mohou cítit maličké pálení. Trpíte-li pokročilou kvasinkovou infekcí, vaše pokožka může trpět zánětem, nemusíte se tak bát česnek aplikovat, pomůže vyléčit infekci a pokožka se později sama opraví. Lidé používají česnek na zabití infekcí již mnoho a mnoho let. Některé firmy vydělávají miliony tím, že si tuto metodu patentují. Česnek je velmi silný lék.

Zabíjí mnoho bakterií

Česnek má úžasné a silné antibakteriální vlastnosti, které potvrzují studie in vitro. Čínská medicína poukazuje na to, že česnek zabíjí například tyto bakterie: Salmonell zyphimurium, Pseudomonas aeruginosa, Micrococcus luteus, Escherichia coli, Proteus vulgarit, Vibrio parahaemolyticus, Bacillus cereus, Mycobacterium phlei, Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis.

Jedině syrový česnek

Léčit bakteriální infekce bystě měli s použitím syrového česneku. Vědci zjistili, že když se vaří při teplotě 100 stupňů po dobu dvaceti minut, ztrácí své antibakteriální vlastnosti. Některé studie také dále ukazují, že čerstvý česnek je schopen zničit i Streptococcus agalactiae (skupina B Strep – GBS) bakterie, která může zabíjet novorozence a předčasně narozené děti.

Přírodní složky nelze patentovat

Čerstvý česnek vložený do pochvy pomůže zbavit se GBS. Ovšem není to nijak potvrzeno výzkumem či studií, protože velké farmaceutické firmy nemají zájem tyto výzkumy financovat. Proč? S největší pravděpodobností proto, že nemohou patentovat přírodní složky jako je česnek.

Jak provést tuto léčbu založenou na česneku?

Vezměte stroužek česneku, oloupejte jej a rozsekněte na polovinu. Nezapomeňte jej navléknout na nit nebo šňůrku. Poté do něj přidejte hřebíček, zaveďte a jděte spát. Následující ráno opatrně stroužek česneku vytáhněte ven. Vyzkoušejte tuto jednoduchou a účinnou metodu, některé ženy popisují, že cítily v ústech chuť česneku, což se může stát.

Může se vám líbit

Zapomeňte na klasické léky na nachlazení. Vyzkoušejte křen s.

Zapomeňte na všechny komerční léky, které znáte z reklam. Radši vsaďte na přírodu a smíchejte dvě.

Máte vysoký krevní tlak? Díky této směsi s ním zatočíte!

Zhruba 75 milionů dospělých v Americe má v současnosti problémy s vysokým krevním tlakem. A při tak.

Stroužek česneku v oleji dokáže zázraky: Čtěte

Pomocí jednoduchého receptu si můžete vytvořit lidový a efektivní lék, který pomůže proti mnoha.

Jezte měsíc zázvor a těchto 10 věcí se může stát s vaším tělem

Zázvor je koření využívané po století pro svou specifickou chuť i léčivé účinky. Moderní vědecký.

Hubněte během spánku pomocí domácího receptu

Dnes si představíme nápoj, který posílí váš metabolismus a pomůže vám zhubnout během spánku.

Varovné signály značící rakovinu

Jakmile se jakékoli podivné symptomy projeví na vašem těle, mohou vám pomoci odhalit vážné nemoci.

Extra silné přírodní antibiotikum

Níže se dozvíte o nejsilnějším přírodním antibiotiku, které zabije každou infekci ve vašem těle.

Základní recept tohoto mocného léku se datuje už od středověku, z doby, kdy v Evropě trpěli lidé různými druhy nemocí a epidemií. Toto unikátní čistící tonikum je vlastně antibiotikum, které zabíjí Gram pozitivní i Gram negativní bakterie . Má také silný antivirový a protiplísňový vliv, zlepšuje krevní a lymfatický oběh ve všech částech těla. Tento lék na rostlinné bázi je nejlepší volbou v boji proti kvasince Candida albicans. Toto tonikum pomohlo mnoha lidem při léčbě spousty virových, bakteriálních, parazitárních a houbových onemocnění dokonce včetně moru! Proto bychom sílu tohoto přírodního prostředku určitě neměli podceňovat.

Tento prostředek může vyléčit mnoho chronických příznaků a nemocí. Podporuje krevní oběh a čistí krev. Tento recept pomohl během staletí milionům lidí v boji proti nejvražednější chorobám. Tajemství je v silné kombinaci vysoce kvalitních přírodních a čerstvých surovin! Tonikum se ukazuje jako účinné při léčbě různých onemocnění, úspěšně posiluje imunitní systém, působí jako antivirový, antibakteriální, antimykotický a antiparazitární prostředek. Pomáhá při mnoha závažných infekcích.

Recept na unikátní tonikum

Bude lepší, pokud budete mít během přípravy ochranné rukavice (zvlášť při manipulaci s pálivými paprikami), protože může být následně nepříjemné cítit brnění v rukách! Buďte opatrní, jeho vůně je velmi silná a může proto okamžitě stimulovat dutiny.

 • 700 ml jablečného octa (vždy používejte v bio kvalitě)
 • ¼ šálku jemně nasekaného česneku
 • ¼ šálku jemně nasekané cibule
 • 2 čerstvé chilli papričky – nejpálivější, které najdete
 • ¼ šálku strouhaného zázvoru
 • 2 polévkové lžíce strouhaného křenu
 • 2 polévkové lžíce práškové kurkumy nebo 2 kusy kořene kurkumy
 • Smíchejte všechny ingredience v misce, s výjimkou octa. Přendejte směs do zavařovací sklenice.
 • Nalijte dovnitř jablečný ocet a doplňte sklenice až po vrchol. Nejlepší je, když 2/3 sklenice jsou naplněny suchými přísadami a zbytek je vyplněn octem.
 • Dobře sklenice uzavřete a protřepejte.
 • Sklenici skladujte na chladném a suchém místě po dobu 2 týdnů. Několikrát denně protřepejte.
 • Po 14 dnech zmáčkněte dobře a přeceďte kapalinu přes plastové sítko. Pro lepší výsledek můžete na něj položit ještě gázu. Důkladně zmáčněte, abyste získali skutečně suchou směs, resp. co nejvíce tekuté šťávy.
 • Vymačkanou šťávu můžete využít i při vaření.
 • Nyní je unikátní tonikum připraveno k použití. Nemusíte tonikum skladovat v lednici. I tak vám vydrží dlouho.

Extra tip: Tonikum můžete také použít při vaření – smíchejte ho s trochou olivového oleje a použijte jako zálivku nebo přidejte k dušenému masu.

Upozornění: Aby nedocházelo k nejasnostem – jako léčivo se používá tonikum = tekutá část. Suchý “odpad” však můžete bez obav spotřebovat také.

Pozor: chuť je velmi silná a pálivá!

Extra tip: Snězte plátek pomeranče, citronu nebo limetky poté, co si vezmete tonikum na zmírnění pocitu pálení.

Vykloktejte a spolkněte.

Nepoužívejte ředěné vodou, protože to snižuje účinek tonika.

Užívejte jednu polévkovou lžíci denně k posílení imunitního systému a k boji proti nachlazení.

Zvyšujte každý den množství tonika, dokud nedosáhnete dávky jedné malé skleničky denně (zhruba velikosti likérové skleničky)

Máte-li bojovat proti závažnější nemoci či infekci, užívejte jednu polévkovou lžíci tonika 5-6 krát denně.

Tonikum je bezpečné pro těhotné ženy a děti (použijte malé dávky!), protože všechny složky jsou přírodní a neobsahují žádné toxiny.

Česnek je silné antibiotikum s širokou škálou výhod pro zdraví. Na rozdíl od chemických antibiotik, které v těle zabíjejí i miliony přátelských bakterií, jsou jeho jediným cílem bakterie a mikroorganismy. Česnek také podporuje a zvyšuje úroveň zdravých bakterií. Je to silné antimykotikum, zničí jakýkoliv antigen, patogen a škodlivé choroboplodné mikroorganismy.

Cibule je nejbližší příbuzný česneku a má podobný, ale mírnější vliv. Společně vytvářejí silnou dvojku bojující proti různým nemocem.

Křen je silná bylina, prospěšná zdraví dutin a plic. Otevírá kanály dutin a zvyšuje krevní oběh tam, kde běžné nachlazení a chřipka obvykle začínají.

Zázvor má silné protizánětlivé účinky a je zároveň silným stimulatem krevního oběhu.

Chili papričky jsou nejsilnějším stimulátorem krevního oběhu.

Jednoduše směřují své antibiotické vlastnosti tam, kde je třeba s nemocí nejvíce bojovat.

Kurkuma je nejdokonalejší koření, odstraňuje infekce a snižuje záněty. Blokuje vznik rakoviny a zabraňuje demenci. Je zejména užitečná pro ty, kdož bojují s bolestí kloubů.

Jablečný ocet musí obsahovat něco velmi zdravého, když ho užíval kvůli jeho léčivým vlastnostem i otec medicíny Hippokrates již kolem roku 400 př.n.l. Ví se, že používal pouze dva léky: med a jablečný ocet. Jablečný ocet se vyrábí z čerstvých a zralých jablek, které jsou později fermentované a procházejí přísně kontrolovaným procesem výroby. Jablečný ocet obsahuje pektin, což je vláknina, která snižuje špatný cholesterol a reguluje krevní tlak. Odborníci se shodují, že lidé s přibývajícím věkem potřebují více vápníku. Ocet pomáhá extrakci vápníku z potravin, se kterými je smíchán, a pomáhá tak zachování pevných kostí.

Nedostatek draslíku zase způsobuje řadu problémů, včetně vypadávání vlasů, lámání nehtů a zubů, zánětu vedlejších nosních dutin a rýmy. Jablečný ocet je bohatý na draslík. Studie ukázaly, že nedostatek draslíku zpomaluje růst. Všem těmto prolémům se lze vyhnout, pokud budete pravidelně užívat jablečný ocet. Draslík také pomáhá odstraňovat toxiny z těla.

Další látka – beta-karoten – zabraňuje poškození volnými radikály, udržuje pokožku pevnou a mladou.

Jablečný ocet je dobrý i pro ty, kteří chtějí zhubnout. Rozkládá tuk, který podporuje přirozený proces ztráty hmotnosti.

Jablečný ocet obsahuje kyselinu jablečnou, účinnou v boji proti houbovým a bakteriálním infekcím. Tato kyselina rozpouští usazeniny kyseliny močové, které se tvoří okolo kloubů, a tím zmírňuje bolesti kloubů. Rozpuštěná kyselina močová je později odstraněna z těla.

Předpokládá se, že jablečný ocet je užitečný při léčbě stavů jako je zácpa, bolest hlavy, artritida, slabé kosti, trávicí potíže, vysoký cholesterol, průjem, ekzém, bolest v očích, chronická únava, mírné otravy jídlem, ztráta vlasů, vysoký krevní tlak, obezita a mnoho dalších zdravotních problémů.

Unikátní tonikum je pro všechno výše uvedené nejlepší kombinací pro boj s každou ze zmíněných nemocí. Chraňte své zdraví pomocí přírodních antibiotik!

Na základě připomínek i následné konzultace s odbornicí praktikující dlouhá léta TČM přidávám informaci, která v původním článku chybí: Podle principů TČM je tento recept tzv. příliš horký. Všechny ingredience jsou uznávány jako velmi silné, a proto je TČM doporučuje ve stylu: “Méně, je více.” Náš čtenář, pan Jakeš, upřesňuje: směs je horká a ostrá, navozující pocení i přehřívající vnitřek. Je naprosto nevhodná pro oslabené jedince s prázdnotou krve – po nemoci, operacích, porodu či velkém krvácení. U těchto jedinců je i to méně až příliš. Rovněž při prázdnotě Yin a vyčerpání tekutin se nedoporučuje. Vhodná není pro alergiky – zvláště v době sezóny a je-li v době nemoci vysoká teplota či horečka.

 • Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.

O autorovi

Výživová poradkyně se zaměřením na výživové i zdravotní potíže u dětí, dospělých i seniorů.

“Nechť strava je tvojí medicínou.” Hippokratés

Prajem pekny den.

Pri candidoze / ale myslim ze to by mohlo platit aj pri inych zdrav.tazkostiach / sa mi zda stupnovite davkovanie na 5-6 lyziciek vysoke a sice z dovodu vytvorenia spravnej crevnej flory. Ako by ste potom doporucovali casovy odstup a davky probiotik ? Pri Candidoze, je uz aj tak crev.flora nevyvazena-viacmenej znicena a tieto vsetky zlozky maju na nu vplyv na obnovenie aj napriek prirodnym zlozkam.

 • Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.

Martin Novotný

Dobrý den Ivane, plně s Vámi souhlasím. Tato alternativa k “penicilinu a spol.” Vám sice kompletně mikrofloru nevybije, ale v případě candidozy bych viděl jako podstatnější nastavení rovnováhy mikrobiomu. Na C. Albicans bych doporučil olej z černého kmínu a možná jej alternovat s olejem z oregána. To jako krok jedna. Krok dvě – L. Casei ( poddruh Rhamnosus GG se ukazuje jako nejúčinnější) ve formě potravinového doplňku, dostatek přírodních fermentovaných potravin.

“Duchovní otec” projektu, bio-hacker 2 , gastronaut, nutrarián, zdravotní detektiv, infovor, blázen do fitness/OCR.

„Starejte se dobře o své tělo. Je to jediné místo, ve kterém musíte žít.“ Jim Rohn

nCure – odstranění plísně nehtů

Onychomykóza nehtů

Domácí laserová léčba onemocnění onychomykózou (plísňová houba napadající nehty)

nCure laserové světlo si prosvítí cestu ke zdravým nehtům.

nCure je přenosný, nákladově efektivní a snadno použitelný pro vlastní léčbu, domácí zdravotní zařízení nCure poskytuje neinvazivní léčbu houbových infekcí nehtů.

nCure používá jak nízkou úroveň ošetření laserem (laserova terapie), tak i Blue Light ozařování. nCure je revoluční domácí léčba laserovým zařízením pro plísně nehtů.

nCure je přenosný, k použití pro samostatné ošetřování, domácí zdravotnický prostředek pro léčení plísňové infekce nehtů (onychomykózy). Počáteční příznaky houbové infekce nehtu je změna barvy nehtové ploténky a jeho tloušťka. Jak nemoc postupuje, objeví se další tělesné příznaky, což vede nejen ke špatnému estetickému vzhledu, ale i k fyzické bolesti. nCure v sobě spojuje dva typy záření: low-level laser pulzní záření a viditelné modré světlo. Prostřednictvím synergického efektu, který se zaměřuje na semena plísní pod nehtem se symptomy spojené s plísňovou infekcí nehtů odstraní a vyléčí. Léčba nCure je efektivní, bezbolestná, neinvazivní, bezpečná a schválena pro použití v domácnosti.

Kůra má významné výhody oproti jiným možnostem léčby onemocnění plísňovou infekcí nehtů.

nCure bude léčit nehet napadený houbovou infekcí (onychomykózy) bez nutnosti používat léky či masti.

Laserové záření pronikne infikovanou nehtovou ploténkou a zaměří patogenní původce chorob umístěného na nehtovém lůžku, uzdraví nehty a obnový estetický vzhled.

Ošetření je neinvazivní, efektivní a nízkonákladové, žádné vedlejší účinky, bezpečné, snadné a bezbolestné!

Jen 7 minut denně a brzy je vidět výrazné zlepšení!

Důležité informace: s cílem dosáhnout výrazného zlepšení, odstranění houby a zabránění budoucí infekce je nutné používat přístroj nejméně po dobu 3-4 měsíců!

Vlnová délka laseru: 905nm

Vlnová délka modrého světla: 470nm

Intenzita Laseru: 22W

Přístroj se automaticky vypne po 7 minutách

Používejte denně pro dosažení nejlepších výsledků

Přírodní léčba houbových infekcí

Nemáte žádné nové zprávy

Partneři Prostřeno.cz – Odhaleno.cz (www.odhaleno.cz) a Bety.cz (www.bety.cz)

Své náměty a připomínky k obsahu internetového magazínu Prostřeno.cz posílejte na redakce@prostreno.cz.

Copyright © 2009-2016 Prostřeno.cz – všechna práva vyhrazena.

Získávejte nejnovější články e-mailem

Na Váš e-mail již brzy přijde přehled aktuálních článků.

Zvolte si, jak často chcete přehled dostávat:

nechám to na vás

Na Váš e-mail již brzy přijde přehled aktuálních článků.

Přírodní léčba gynekologických infekcí

Léčba běžných gynekologických infekcí je možná i přírodními prostředky, bez použití antibiotik.

Gynekologická infekce potrápí alespoň jednou za život každou ženu. Některé z nás “pronásledují” opakovaně, nemůžeme se jich zbavit ani při důsledném užívání antibiotik. Příčinou může být celkové oslabení imunity a narušená střevní mikroflóra.

Infekce se častěji vyskytují v těhotenství kvůli hormonálním změnám a absenci menstruace.

Pokud chcete infekce nejen léčit, ale i zabránit jejich opětovnému výskytu, nejlépe Vám poslouží následující postup.

Jak léčit vaginální infekce přírodními metodami

V akutní fázi použijte léčivé přípravky s obsahem koloidního stříbra, čajovníkového oleje (Tea Tree oil) nebo manukového oleje s protiplísňovými a antibakteriálními vlastnostmi.

Postup: menstruační tampon z biobavlny namočte do léčivého přípravku, zaveďte do pochvy a nechte působit 3 – 4 hodiny. Opakujte 3 dny za sebou 2x denně (ideálně ráno a večer).

Na doléčení a podporu lokální imunity použijte vaginální probiotické čípky, nebo 3 dny za sebou 2x denně aplikujte do pochvy tampon namočený do živého bílého jogurtu.

“Zdravotní doporučení v článku jsou obecná. Nejlepší účinnost dosáhnete s léčbou sestavenou na míru Vašim potřebám. Pokud máte otázky, vyzkoušejte naše poradenství.”

Váš Fertility konzultant, Ing. Helena Bieliková

Dlouhodobá a preventivní opatření:

 • Nasazení protikvasinkové diety – kvasinková infekce nemusí být lokalizována pouze v urogenitálním systému, časté je přemnožení kvasinek v jiných částech organismu, vliv na hormonální regulaci a imunitu však zůstává. Silnými prostředky v boji s kvasinkami je surový česnek, panenský kokosový olej a jablečný ocet.

Ing. Helena Bieliková, Fertility konzultant

Zasílat novinky na e-mail

Eshop Fertility

Prohlášení: Texty na této stránce mají informativní charakter. V případě pochybností konzultujte Vaši situaci s Vaším ošetřujícím lékařem, nebo terapeutem specializovaným na danou metodu.

Přírodní domácí léky na ušní infekci

Pro někoho, kdo kdy měl ušní infekci, ví, že ušní infekce nejsou zábavné. Bohužel jsou poměrně časté, zejména u kojenců a dětí. Infekce ucha obvykle vznikají, když se v ušním bubínku nebo kolem něj objeví hlen nebo tekutina. Může to být také důsledek potravinových alergií, environmentálních alergií, výživových nedostatků nebo vnitřních zranění.

Příznaky infekce ucha

Ztráta chuti k jídlu

Nereaguje na zvuky nebo slyšení

Vysoká horečka – (38 C) nebo vyšší

Tekutina pocházející z ucha (obvykle žlutá nebo krvavá)

Bolest uší, zejména při ležení

Tekutina pocházející z ucha

Bez ohledu na příčinu jsou infekce uší velmi bolestivé a nechávají pacienta prosit o nápravu a rychle. Níže najdete osm přírodních léků na ušní infekci, které jsou rychlé, pohodlné a účinné.

1. Olej z čajovníku

Olej z čajovníku je dobře respektován díky svým antibakteriálním vlastnostem, který je velmi užitečný při infekci ucha. Kombinujte 3 kapky oleje z čajovníku, 2 polévkové lžíce olivového oleje, 1 lžičku jablečného octa a 1 lžičku koloidního stříbra v teplovzdorné nádobě směs mírně zahřejte. Pomocí kapátka aplikujte tento roztok do ucha; necháme působit pět minut; pak otočte hlavu a nechte vytéct. Můžete to opakovat až třikrát denně.

2. Teplá komprese

Pro okamžitou úlevu použijte teplý obklad na postižené ucho. Přiložte vyhřívací podložku, láhev na teplou vodu nebo teplou utěrku. Dávejte pozor, aby obklad nebyl příliš horký pro pokožku. Aplikujte na ucho po dobu pěti minut, pak si dejte na pauzu a opakujte podle potřeby.

Česnek je skvělý pro mnoho infekcí a zánětlivých reakcí. Můžete jednoduše použít kapátko, abyste vložili 1-2 kapky šťávy z čerstvého česneku do postiženého ucha. Pokud s tímto řešením nejste spokojeni, můžete vařit 2-3 stroužky česneku asi pět minut, přidat špetku soli. Nechejte směs vychladnout, sceďte a poté umístěte do tenké čisté tkaniny a aplikujte na postižené ucho.

Nakrájíme malou cibuli a necháme 1-2 minuty zahřívat. Nechte cibuli vychladnout a poté vymačkejte cibulovou šťávu. Pomocí kapátka vložte 2-3 kapky cibulové šťávy do infikovaného ucha (ujistěte se, že je teplota akorát!). Nechte šťávu asi pět minut působit, pak otočte hlavu a nechte vytéct.

Rozdrvíte 4-5 bazalkových listů, abyste z nich získali šťávu. Použijte šťávu kolem vnější strany infikovaného ucha; nedávejte bazalkovou šťávu do ucha. Bazalková šťáva sníží zánět a otok v uchu.

Snad nejjednodušší nápravou v domácnosti, vyžaduje to pouze zahřát jeden šálek soli po dobu 5-6 minut. Pak nasypte sůl do staré ponožky a zavažte ponožku do uzlu. Lehněte si a položte ponožku se solí na infikované ucho na 10 minut. Teplo podpoří odvodnění z ucha a uvolní otoky a bolest. To se může opakovat několikrát po celý den.

7. Jablečný ocet

Jablečný ocet se používá v tolika domácích prostředcích; každý by měl vždy nějaký po ruce. Pro léčbu ušní infekce prostě kombinujte stejný poměr octu a vody. Namočte do roztoku vatový tampon a umístěte namočený přímo do ucha. Po pěti minutách vyjměte z ucha a nakloněním hlavy nechte z ucha vytéct.

8. Olivový olej

Jednoduše zahřejte trošku olivového oleje a nakapejte do ucha několik kapek. To pomůže zjemnit maz a snížit tlak uvnitř ucha.

Zatímco ušní infekce může být velmi bolestivá a nepříjemná, existují některé vynikající přírodní léky, které povzbudí rychlé zotavení. Zvlášť pokud máte děti, zkuste, zda alespoň jeden z těchto prostředků je vhodný.

Leave a Reply