Přírodní domácí lék na houbu kůže (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Jak používat domácí lék na plíseň nehtů

Pomocí Tea Tree Oil . Umístění malé množství tea tree olej na postiženou patě bude čistit prst , a také působí jako fungicid .

Namočte infikovaný nohu ve směsi stejných dílů teplé vody a jablečného octa . Tato směs působí jakoantiseptikum .

Smíchejte oregano olej a olivový olej . Umístěte několik kapek na plísně nehtů . Oregano olej má antiseptické , antibakteriální , analgetické a antimykotické vlastnosti .

Použít extraktu z grapefruitových jadérek . Dalším lékem , který můžete použít , je dvakrát denně stříknout extrakt na postižené místo .

suché nohy důkladně po uvedení jakýkoliv typ domácí lék na ně . Vlhké prsty budou chovat více houbu .

Přírodní léčba ekzému – 20 TOP tipů jak na to 4.83 / 5 ( 90 )

Jak řešit ekzém přírodní cestou? Poradíme vám v tomto článku.

Ekzém se zpravidla poprvé objevuje u velmi malých dětí. Jeden výzkum zjistil, že 65 procent případů se vyskytuje předtím, než kojenci mají na své první narozeniny, a 90 procent postižených má své první případy ještě předtím, než se stanou pětiletými. Další věc k zamyšlení je ta, že ekzém u dětí je stále častější. Ekzémy se mohou podobat psoriáze, rosacee a dermatitidě, ale je to jiný stav. To není ekzém.

Studie provedená oddělením pediatrie v nemocnici v Cincinnati zjistila, že 39% kavkazských dětí rozvíjí ekzém ve věku 3 let. Je zajímavé, že tato stejná studie zjistila, že děti, které mají psa v domácnosti, mají významně nižší pravděpodobnost vývoje ekzému v jakémkoli věku.

Ačkoli počáteční výskyt ekzému se nejčastěji objevuje u kojenců a malých dětí, může se objevit prakticky kdykoliv. Většina kožních stavů, které spadají pod definici ekzému, je chronická. Je ale důležité poznamenat, že kontaktní dermatitida a ruční ekzém mohou mít akutní povahu, ke které dochází v důsledku expozice alergenům nebo chemickým látkám. Pro mnoho lidí se závažnost vzplanutí ekzému zmenšuje s věkem. Ekzém však může přijít a pokračovat po celý život. Naučit se léčit váš ekzém a identifikovat spouštěče, které způsobují jeho vzplanutí, to je ten nejlepší postup.

A ačkoli neexistuje přesná odpověď na příčinu ekzému a neexistuje identifikovaná léčba, existují účinné přírodní léčby, domácí léky a esenciální oleje na ekzém, které mohou pomoci zabránit budoucím vzplanutím a usnadnit nepříjemné pocity během jeho vypuknutí. Je důležité si uvědomit, že ekzém je nepříjemný, stresující a frustrující stav, který často narušuje dokonce i spánek. Největší prioritou je tedy nalezení správné metody léčby ekzému, která pomůže zmírnit příznaky.

Ekzém – rizikové faktory, příčiny a příznaky

Ve skutečnosti existuje řada příčin a rizikových faktorů spojených s ekzémem. A příznaky ekzému se mezi postiženými mohou projevit velmi odlišně. Je to hodně individuální. Doposud nebyla zjištěna žádná jedinečná příčina ekzému, existují však určité společné příčiny vedoucí k jeho nástupu a vzplanutí. Kromě toho byla identifikována celá řada rizikových faktorů.

Rizikové faktory pro vznik ekzému

Rizikové faktory pro ekzém jsou tyto:

 • Genetická predispozice nebo rodinná anamnéza ekzému, senné rýmy nebo astmatu
 • Mladý věk
 • Zdravotní pracovník
 • ADHD
 • Život ve velmi suchém podnebí
 • Nutriční nedostatečnost
 • Adolescentní obezita – pozdější nástup ekzémů
 • Nízké hladiny vitaminu D během těhotenství mohou také v prvním roce života zvýšit riziko vzniku ekzému.

Příčiny ekzému

Je fér říct, že lékařská komunita dosud nezjistila definitivní příčinu ekzému. U některých se může objevit kvůli nedostatku výživy, zatímco u jiných může vzniknout kvůli nějakému alergenu nebo jinému dráždivému účinku. Zde jsou odborníky akceptované příčiny ekzému:

 • Suchá kůže a citlivá pokožka, která praská
 • Dysfunkce imunitního systému
 • Ekologické předpoklady
 • Genetická změny, které ovlivňují kůži
 • Alergie na potraviny, kosmetické výrobky, prací prostředky nebo jiné chemické alergie
 • Chronický stres
 • Změny teploty

Příznaky ekzému

Příznaky ekzému se mohou pohybovat od mírných až po velmi závažné + mohou se měnit z jednoho ohniska na jiné. Mezi běžné příznaky patří:

 • Vzhled malých, vyvýšených hrbolů, které v sobě mohou mít kapalinu a nahoře krustu
 • Silná, velmi suchá, šupinatá kůže, která praská
 • Červená, hnědá nebo šedavá kůže na rukou, nohou, kotnících, zápěstí, krku, horní části hrudníku, očních víček, v kožních záhybech a na tváři i pokožce hlavy, zejména u dětí
 • Citlivá kůže, která je oteklá, svádí ke škrábání
 • Opakující se vyrážka, která způsobuje intenzivní svědění, často narušuje spánek
 • Vyrážky v důsledku atopického ekzému

Dnes neexistuje lék na ekzém. Existují ale různé neinvazivní ekzémové možnosti léčby, které mohou poskytnout úlevu při jeho vzplanutí a některé, které mohou zabránit jeho nástupu. Tyto mohou zahrnovat kortikosteroidy, ale následující možnosti domácí léčby ekzému mohou být také velmi zajímavé. A jsou čistě přírodní. Zde je několik tipů, jak se zbavit ekzému přírodním a přirozeným způsobem.

1. Kokosový olej

Mnoho lidí používá kokosový olej snad úplně na všechno. Je to jedna z věcí, která je pro mnoho z nás na seznamu v typické situaci typu „co si sebou vezmete na opuštěný ostrov“. Tento olej se dá použít na pokožku, vlasy, zuby, obecně pro zdraví a dokonce i jako mýdlo. Ale je také skvělý na ekzém (pokud není osoba alergická / intolerantní vůči kokosu!).

Jen tenká vrstva kokosového oleje pomáhá jakoby zchladit ekzém, velmi zmírňuje svědění i případnou bolest. Určitě doporučujeme vyzkoušet.

2. Mořský sprej

Na ekzém, který je mokrý / mokvá, obecně jeho sušení funguje lépe než snaha ho zvlhčit. K tomu se dá použít jakýsi domácí mořský sprej. Když posloucháte lidi s kožními problémy, tak často říkají, že se na pláži cítí lépe. A to dává smysl. Vitamín D, hořčík a minerály ve slané vodě – to je přeci skvělé pro zdraví kůže! Pro ty, kteří nežijí v blízkosti oceánu či moře, zkuste si udělat níže uvedený domácí sprej. S jeho pomocí dosáhnete takřka stejných výhod.

 • 1 šálek destilované nebo převařené vody
 • 1 lžičku Himálajské soli (nebo mořské soli)
 • Špetka epsomské soli nebo hořčíku
 • Nepovinně: 1-3 kapky esenciálního oleje dle výběru (dobrý je třeba levandulový)

Návod, jak vyrobit solný sprej:

 1. Přidejte sůl a epsomskou sůl / hořčík (pokud používáte) do vody a míchejte, dokud se sůl úplně nerozpustí.
 2. Přidejte esenciální olej, pokud ho používáte, a skladujete tuto směs ve skleněné nádobě nebo ve spreji.
 3. Použití: Aplikujte na kůži postřikem nebo pomocí bavlněného tamponu. Tato směs je vynikající pro použití jako součást každodenní péče o pleť po koupání.

Poznámka: Místo destilované vody lze použít bylinný čaj, pokud je vyroben ze sušených bylin. Měsíčkový olej, mátový nebo heřmánkový čaj je opravdu skvělý pro tento chladicí sprej!

3. Hořčíkové lázně

U některých lidí namáčení ve vodě ekzém zhoršuje. Pro ty, kteří namáčení tolerují, mohou být při hojení kůže užitečné hořčíkové koupele a další typy detoxikačních lázní. Pravidelně zkuste dávat epsomskou sůl, hořčíkové vločky a několik polévkových lžic himalájské soli do dětských lázní. Oblíbený recept na hořčíkové lázně je:

 1. 1-2 šálky epsomské soli nebo hořčíkových vloček (hořčíkové vločky jsou absorbovány mnohem snadněji)
 2. 1/2 šálku himálajské nebo mořské soli
 3. 1/2 lžičky přírodního vanilkového extraktu
 4. 10-15 kapek esenciálního oleje dle výběru (nejlepší je asi levandulový a mátový)

4. Probiotika

Probiotika a potraviny bohaté na probiotické látky jsou prvkem, který často chybí v moderním stravování. Existuje stále více výzkumů, které ukazují, jak bakterie střev ovlivňují naše celkové zdraví. V minulosti lidé často uchovávali jídlo fermentací, což pro ně bylo velmi dobrým zdrojem probiotik. Nyní je většina potravin „mrtvá“ a zřídkakdy je fermentujeme tradičními způsoby, takže konzumace potravin bohatých na probiotika je určitě super.

Probiotika můžete do těla dostat třeba ve fermentovaných pokrmech a nápojích, jako jsou:

5. Světelná terapie / fototerapie

Fototerapie pomáhá uklidnit zánět, snižuje svědění, zvyšuje produkci vitaminu D a pomáhá potlačovat bakterie na pokožce. Přidání 10-15 minut denně expozice slunci, zvláště při ekzémovém záchvatu, může poskytnout úlevu a potenciálně i urychlit hojení.

6. Vitamin D

Kromě zvýšení expozice slunci vám mohou doplnit vitamín D i různé potraviny, jako je olej z tresčích jater, sardinky, losos, vejce a kvalitní mléko. V ideálním případě, během vzplanutí ekzému byste měli přijmout 2 000-5 000 IU denně – pokud je vaše expozice slunečnímu záření nízká, měli byste zvážit zvýšení příjmu nějakým kvalitním doplňkem. Předběžný výzkum také ukazuje, že nízká hladina vitaminu D během těhotenství a během dětství může zvýšit riziko vzniku ekzému. Takže na tento vitamín se v případě ekzému zaměřte.

7. Vyčistěte mysl a tělo

Podle Harvardské lékařské školy mají některé kožní stavy, včetně ekzému, psychologický základ. Souvislostí tělesných a psychických projevů se zabývá psychodermatologie. Výzkumníci zjistili, že hypnóza, meditace v mysli, progresivní svalová relaxace, cílené dýchání, kognitivní behaviorální terapie a podobné terapie mohou poskytnout nejen úlevu během vzplanutí, ale urychlit uzdravení ekzému a zabránit jeho budoucím vzplanutím.

Léčte mysl i tělo, abyste dosáhli nejlepších výsledků, protože zvýšená úzkost a deprese mohou zhoršit příznaky a je pravděpodobné, že stres způsobuje vzplanutí ekzému u mnoha dospělých.

8. Sůl z Mrtvého moře

Mrtvé moře je známo svými léčebnými schopnostmi a vědci zjistili, že koupel se solí z vody Mrtvého moře zlepšuje hydrataci pokožky, zlepšuje funkci kožní bariéry, snižuje záněty a zhoršuje zarudnutí a nerovnosti. Vzhledem k tomu, že se ekzém může zhoršovat při vystavení vysokým a nízkým teplotám, voda v lázni by měla být dostatečně teplá, aby se zabránilo extrémnímu ochlazení.

9. Chladné a mokré zábaly

Chladné a mokré zábaly snižují svědění (u některých jedinců s ekzémem). U malých dětí může navlhčené pyžamo přinést přes noc úlevu od svědění. Pokud se však ekzém už vyvinul do puchýřů, může mokrý zábal zvýšit riziko infekce a neměl by se používat.

10. Použijte domácí krém proti svědění

Intenzivní svědění je často nejhorším projevem ekzému. Zkuste použít přírodní domácí krém na ekzém, který obsahuje bambucké máslo, kokosový olej, kvalitní med a éterické oleje, které vám poskytnou potřebnou úlevu.

11. Extrakt z lékořice

Lokálně používaný extrakt z lékořice slibuje snížení svědění. Přidejte několik kapek tohoto extraktu do kokosového oleje nebo domácího krému proti svědění.

12. Omega-3 mastné kyseliny

Výzkumní pracovníci z norské univerzity zjistili, že když jsou ryby více zavedeny do stravy malých dětí ve věku 9 měsíců (a ryby jsou konzumovány týdně), riziko vzniku ekzému se dramaticky snižuje. Je třeba vzít v úvahu potraviny bohaté na omega-3, pokud chcete zabránit ekzému. Během vzplanutí jsou tyto potraviny vynikající léčbou ekzému, která posílí funkci imunitního systému a urychlují hojení.

Poraďte se se svým lékařem o užívání doplňku z rybího tuku. Olivový olej, lněné semínko, ořechy a mastné ryby, jako je losos, sardinky, sleď, makrela a tuňák, jsou všechny dobré přírodní zdroje omega-3 mastných kyselin.

13. Olej z levandule

Kromě intenzivního svědění ekzém také obvykle způsobuje úzkost, depresi, frustraci a špatný spánek. Lékařský olej z levandule je zajímavá léčba ekzému, která dokázala snížit tyto běžné příznaky. Přidejte 10 kapek na 1 polévkovou lžíci kokosového oleje nebo mandlového oleje a jemně protřete problémovou kůži.

14. Vitamin E

Užívání 400 IU vitaminu E denně může přispět k urychlení hojení a se snížením zánětu. Kromě toho může lokální aplikace vitaminu E pomoci zmírnit svědění a zabránit tvorbě jizev. Zkuste, mnoha lidem to pomůže.

Aplikace vilínu může přispět k podpoře hojení díky svým protizánětlivým a antioxidačním vlastnostem. Výzkum zjistil, že krém obsahující vilín a fosfatidylcholin může být stejně účinný jako hydrokortizon. Ujistěte se, že používáte nealkoholický produkt s vilínem, neboť nechcete způsobovat vysušení pokožky.

16. Přeslička rolní

Přeslička je úžasná bylina, pokud jde o ekzém, protože má protizánětlivé vlastnosti, které mohou zmírnit bolest i svědění vyrážky. Navíc žádná další rostlina v celé rostlinné říši není tak bohatá na křemík jako právě tato stará bylina. Křemík je materiál, ze kterého se vyrábí kolagen. Kolagen je jako „tělové lepidlo“, které dodává pokožce svalový tón a pružnost a je potřebný pro normální regeneraci zdravých kožních tkání. Přeslička je známa pro zmírnění svědění, podráždění a zánětu spojených s kožními stavy, jako je právě ekzém.

Nejlepší způsob, jak používat přesličku, je vytvořit zábal:

 1. Dejte do hrnce trochu vody a pak do něj vložte vysušenou přesličku a nechte ji vařit asi 15 minut.
 2. Nechte vodu vychladnout a pak vložte do vody ručník.
 3. Vymačkejte ručník tak, aby z něj netekla voda.
 4. Zakryjte postiženou oblast pokožky ručníkem a nechte působit 20 minut.
 5. Postup opakujte dva až třikrát denně, dokud se ekzém nezlepší.

17. Konopný olej

Konopný olej pomáhá léčit kožní onemocnění, včetně ekzému, stejně jako vyrážky a psoriázu. Bylo to prokázáno v několika studiích. Tento olej funguje, protože obsahuje vysoké množství mastných kyselin, které ovlivňují imunitní odpovědi v těle – mohou tak přispět k podpoře hojení. Pro úlevu je dobré použít konopný olej jak uvnitř, tak i zvenčí. Studie ukázaly, že jeho konzumace pomáhá zvyšovat hladinu esenciálních mastných kyselin v krvi, která může pomoci léčit zvenčí, zatímco aplikace na kůži může zmírnit suchost a svědění, což snižuje potřebu léků.

A nebojte, konečný produkt neobsahuje THC, což je psychoaktivní složka rostliny.

18. Použijte jablečný ocet

Jablečný ocet je již dlouho používán k uklidnění různých zánětu kůže a popálenin + je také dezinfekčním prostředkem. Můžete použít bavlněné tampony, abyste aplikovali jablečný ocet přímo na problémové oblasti nebo ho naneste na větší plochy čistou plínkou namočenou v 1 dílu jablečného octa a 1 dílu vody.

Poznámka: Nepoužívejte tento lék, pokud je vaše kůže prasklá nebo krvácí, protože ocet vás bude dráždit.

19. Použijte Aloe Vera

Čistý aloe vera gel je bohatý na protizánětlivé a hojivé sloučeniny a dává příjemný pocit ochlazení na svědivou pleť. Máte-li ekzém, zvažte pěstování vlastní rostliny aloe. Pak můžete mít gel přímo z přirozeného zdroje. Čistý gel z aloe vera lze nalézt také u většiny prodejen drog a obchodů se zdravou výživou.

20. Zkuste čajovníkový olej

Naneste na ekzém několik kapek oleje z čajovníku, zředěného malým množstvím olivového oleje. Nanášejte ideálně několikrát denně. Tento olej je užitečný pro zmírnění svědění ekzému (zejména u mírnějších případů ekzému).

Ekzém a potraviny – které ano a které ne?

 • Esenciální mastné kyseliny
 • Semena dýně nebo chia semínka – tato semena poskytují zinek, který je nezbytný pro hojení ran a metabolizaci mastných kyselin.
 • Potraviny bohaté na probiotické látky – konzumujte kozí mléko a kefír. Jedná se o dobré probiotické potraviny a mohou podporovat zdraví střev a imunitní zdraví, což zlepšuje ekzém.
 • Potraviny s vysokým obsahem vlákniny
 • Potraviny bohaté na vitamín A – zvyšte příjem oranžové a žluté zeleniny, které mají vysoký obsah vitamínu A, ty jsou nezbytné pro zdraví pokožky.
 • Jezte kurkumu – studie jasně ukázaly, že toto protizánětlivé koření pomáhá v řadě kožních stavů, včetně psoriázy či ekzému. Kurkumin, antioxidant nalezený u kurkumě, dokázal, že chrání pokožku neutralizací volných radikálů a zkrácením doby hojení. Chcete-li dosáhnout přínosu, snažte se každodenně užívat asi jednu čajovou lžičku kurkumy.

Potraviny, kterým je třeba se v souvislosti s ekzémem vyhnout:

 • Aditiva, přísady – vylučte přísady a zpracované potraviny ze svého jídelníčku.
 • Potravinářské alergeny – vyhněte se potenciálním alergenům (lepek, nekvalitní mléčné výrobky, a podobně).
 • Cukr – Zvyšuje zánět a snižuje imunitní funkci.
 • Smažené potraviny – mohou zhoršit zánět.
 • Vyhněte se fast foodům.
 • Nepijte alkohol.

Buďte trpěliví. Pamatujte si, že léčení ekzému potřebuje čas. Dokonce i když nevidíte výsledky okamžitě, dodržujte svůj přirozený režim a dodržujte postup léčby. Nakonec byste měli dosáhnout zdravější a jasnější pleti.

A co vy? Jak s ekzémem bojujete vy? Budeme rádi, pokud se podělíte o svoje zkušenosti v komentářích pod článkem.

Přírodní péče o suché ruce – regenerace kůže

Bylinky.eu – Přírodní péče o suché ruce – regenerace kůže

Jediný pohled na naše ruce nám prozradí, jestli se jim dostává dostatečné péče. Hlavně ženy, kterým často připadá větší část péče o domácnost, často trpí onou “nemocí z povolání” – neustále vysušenou kůží na rukou. Dnes máme pro vás několik jednoduchých, přírodních receptů, jak jí navrátit hebkost a jemnost.

Naše ruce denně trpí účinkem celé řady vnějších vlivů, např. agresivních chemikálií, obsažených v prostředcích na mytí nádobí, nešetrných mýdlech a saponátech, nepřízní počasí, běžnou prací doma i na zahradě a pod. Kůže na rukou je jistě jednou s nejméně chráněných a nejvíce namáhaných oblastí pokožky našeho těla a zároveň ji také mnoho z nás nevěnuje dostatečnou péči a pozornost.

Na úvod si uvedeme jeden zajímavý přírodní recept na jemný a velice jednoduchý přípravek, který je vhodný i k nočním zábalům. Budeme potřebovat jen dvě ingredience – med a rostlinný olej, buď olivový, nebo kvalitní slunečnicový (v obojím případě raději volíme tzv. panenské – za studena lisované).

Med, olivový a slunečnicový olej jsou sami o sobě úžasné přírodní léky, které prospívají naší kůži, známá je i například jejich aplikace na mrazem, větrem, nebo vysokou teplotou rozpraskané rty. Jejich výhodou je navíc velice dobrá snášenlivost a minimální hrozba alergické reakce.

Recept: v malé nádobě důkladně promícháme jednu lžíci oleje a jednu lžíci medu. Tuto mast pak používáme jako krém na ruce, ještě větší účinek bude ale mít, pokud ji aplikujeme jako zábal, nejlépe přes noc. Na pokožku rukou naneseme vrstvu směsi a důkladně vmasírujeme, popřípadě ještě trochu přidáme. Pak si na ruce navlékneme rukavice z čisté bavlny a necháme působit přes noc. Už po prvním zábalu je naše kůže očividně hladší a jemnější, pro výrazný efekt tuto nenáročnou proceduru opakujeme několikrát po sobě, a pak vždy v případě zhoršení stavu.

Tento recept by mohl být prospěšný i lidem trpícím suchým ekzémem. Ale pozor!: pro jistotu tuto směs nejprve otestujeme na malé ploše kůže, a to alespoň 2-3krát, než ji použijeme na větší postiženou plochu.

Dalším přírodním zázrakem pro naši pleť je Aloe vera, o které jsme si už podrobněji psali v předchozích dílech našeho seriálu. Její snášenlivost je také velice dobrá, pokud dodržíme důležitou zásadu – na kůži aplikujeme jen vnitřní gelovitou část listu aloe, slupce se raději vyhneme. Aplikace je opět jednoduchá. List aloe podélně rozřízneme, lžičkou seškrábneme vnitřní vrstvu a tu pak vtíráme do kůže.

Vnitřní gel z aloe můžeme také smíchat s panenským olejem a vmasírovávat do vysušené kůže. Účinek je tak dvojí – hydratační i promašťující. Protože smíchat gel na bázi vody a olej není jednoduché, pomůžeme si spojením obou ingrediencí za použití běžného mixéru.

Téměř stejně účinky jako aloe má na naší pleť i netřesk.

Mast z měsíčku lékařského je dalším z účinných bylinných přípravků na ošetření jak suché a popraskané kůže, tak popálenin a některých ekzémů. Dříve se běžně podomácku připravovala vařením květů měsíčku ve vepřovém sádle. Dnes se k její výrobě používají spíše jiné příměsi, např. vazelína a různé druhy olejů. Koupit ji můžeme snad v každé lékárně, její cena je v porovnání s předraženými "značkovými" krémy s dlouhým seznamem chemických příměsí více než příznivá. Měsíčková mast je přírodním lékem ověřeným generacemi, je hojivá a dobře ji snášejí i lidé s velmi citlivou kůží. Používat ji můžeme buď jako běžný krém na ruce, nebo opět pro noční zábaly s použitím rukavic.

použitá literatura: 500 nejlepších receptů lidové medicíny

Autor článku Přírodní péče o suché ruce – regenerace kůže: Michaela Vorlová

Články Bylinky.eu

bylinky.eu doporučuje:

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.

US Search Mobile Web

Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

 • Vote for an existing idea ( )
 • or
 • Post a new idea…
 • Hot ideas
 • Top ideas
 • New ideas
 • Category
 • Status
 • My feedback

Improve your services

Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

Golf handicap tracker, why can't I get to it?

Why do I get redirected on pc and mobile device?

Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

Question on a link

In the search for Anaïs Nin, one of the first few links shows a picture of a man. Why? Since Nin is a woman, I can’t figure out why. Can you show some reason for this? Who is he? If you click on the picture a group of pictures of Nin and no mention of that man. Is it an error?

Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

This is a broken link. Please remove.

This is a broken link. Please remove.

Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

The link to cheaterland.com is a broken link.

Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

 • Don’t see your idea?
 • Post a new idea…

US Search Mobile Web

Feedback and Knowledge Base

Give feedback

 • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
 • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
 • Accounts Dashboard 43 ideas
 • Ad feedback 3 ideas
 • Answers TH 31 ideas
 • Answers TH 0 ideas
 • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
 • Australia Celebrity 0 ideas
 • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
 • Australia Style 0 ideas
 • Australia Yahoo Tech 0 ideas
 • Autos Pulse 2 ideas
 • Aviate 1,516 ideas
 • Canada Finance 1,099 ideas
 • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
 • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
 • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
 • Canada Homepage 5,139 ideas
 • Canada Movies 14 ideas
 • Canada News 873 ideas
 • Canada Safely 10 ideas
 • Canada Screen 128 ideas
 • Canada Weather 94 ideas
 • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
 • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
 • Canada Yahoo Finance 0 ideas
 • Canada Yahoo Movies 10 ideas
 • Canada Yahoo News 0 ideas
 • Canada Yahoo Style 21 ideas
 • College Football Pick'em 112 ideas
 • Connected TV 364 ideas
 • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
 • Corp Mail Testing 1,256 ideas
 • Cricket 25 ideas
 • Daily Fantasy 93 ideas
 • Developer Network 1 idea
 • Double Down 86 ideas
 • Fantasy Baseball 535 ideas
 • Fantasy Basketball 433 ideas
 • Fantasy Football 719 ideas
 • Fantasy Hockey 388 ideas
 • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 837 ideas
 • Fantasy Ratings and Levels 16 ideas
 • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
 • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
 • Finance 459 ideas
 • Finance – CA 502 ideas
 • Finance – US 9 ideas
 • Finance ChartIQ 260 ideas
 • Finance Mobile Web 408 ideas
 • Finance Portfolios 810 ideas
 • Finance Stock Screener 37 ideas
 • Finance Tablet 45 ideas
 • Flickr – Profile 290 ideas
 • Flickr Android 61 ideas
 • Flickr for Apple TV 31 ideas
 • Flickr Groups 13 ideas
 • Flickr Internal 0 ideas
 • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
 • Flickr iPad 160 ideas
 • Flickr iPhone 410 ideas
 • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
 • Flickr Search 0 ideas
 • Food Magazines 0 ideas
 • Games 3,147 ideas
 • Global Maps 1,026 ideas
 • GS Mobile Web 42 ideas
 • Health Pulse 3 ideas
 • Home Page (Android) 1,689 ideas
 • Home Page (iOS) 3,810 ideas
 • Hong Kong Homepage 0 ideas
 • India Celebrity 43 ideas
 • India Finance 494 ideas
 • India Homepage 1,897 ideas
 • India Lifestyle 173 ideas
 • India Movies 84 ideas
 • India News 344 ideas
 • India Partner Portal Tata 0 ideas
 • India Partner Portal Tikona 0 ideas
 • India Safely 15 ideas
 • India Screen 165 ideas
 • India Weather 30 ideas
 • India Yahoo Beauty 0 ideas
 • India Yahoo Celebrity 4 ideas
 • India Yahoo Finance 0 ideas
 • India Yahoo Movies 16 ideas
 • India Yahoo News 0 ideas
 • India Yahoo Style 14 ideas
 • Indonesia Celebrity 38 ideas
 • Indonesia Homepage 1,174 ideas
 • Indonesia News 170 ideas
 • Indonesia Safely 29 ideas
 • Indonesia She 34 ideas
 • Ireland Homepage 90 ideas
 • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
 • Mail Ad Feedback 10 ideas
 • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
 • Maktoob Celebrity 1 idea
 • Maktoob Entertainment 10 ideas
 • Maktoob Lifestyle 0 ideas
 • Maktoob Movies 2 ideas
 • Maktoob News 182 ideas
 • Maktoob Screen 15 ideas
 • Maktoob Style 1 idea
 • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
 • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
 • Malaysia Homepage 23 ideas
 • Malaysia News 58 ideas
 • Malaysia Safely 8 ideas
 • Malaysia Video 0 ideas
 • Malaysia Weather 1 idea
 • Merchant Solutions 1 idea
 • My Yahoo 32,264 ideas
 • My Yahoo – back up 1 idea
 • My Yahoo – US 9,176 ideas
 • My Yahoo archive 314 ideas
 • New Mail 13,380 ideas
 • New Mail* 3,165 ideas
 • New Zealand Business & Finance 132 ideas
 • New Zealand Homepage 1,039 ideas
 • New Zealand Safely 3 ideas
 • New Zealand Screen 0 ideas
 • PH ANC News 21 ideas
 • Philippines Celebrity 214 ideas
 • Philippines Homepage 13 ideas
 • Philippines News 123 ideas
 • Philippines Safely 12 ideas
 • Philippines Video 0 ideas
 • Philippines Weather 3 ideas
 • Pick N Roll 19 ideas
 • Postmaster 44 ideas
 • Pro Football Pick'em 103 ideas
 • Retail Pulse 0 ideas
 • Rivals 11 ideas
 • Safely 165 ideas
 • Screen for iOS 0 ideas
 • Search Extensions 108 ideas
 • Search Product Downloads 105 ideas
 • Security 497 ideas
 • Sign-In Experience 79 ideas
 • Singapore Entertainment 20 ideas
 • Singapore Finance 230 ideas
 • Singapore Homepage 1,062 ideas
 • Singapore News 214 ideas
 • Singapore Safely 11 ideas
 • Singapore Screen 19 ideas
 • Singapore Weather 4 ideas
 • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
 • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
 • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
 • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
 • Singapore Yahoo News 0 ideas
 • Singapore Yahoo Style 4 ideas
 • South Africa Celebrity 8 ideas
 • South Africa Homepage 374 ideas
 • South Africa News 23 ideas
 • Sports Android 1,536 ideas
 • Sports CA 37 ideas
 • Sports iOS 1,027 ideas
 • Sports Redesign 3,260 ideas
 • SportsReel 7 ideas
 • StatTracker Beta 629 ideas
 • Survival Football 81 ideas
 • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
 • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
 • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
 • Thailand Safely 2 ideas
 • Toolbar Mail App 216 ideas
 • Toolbar Weather App 72 ideas
 • Tourney Pick'em 66 ideas
 • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
 • UK & Ireland Games 19 ideas
 • UK & Ireland Homepage 475 ideas
 • UK & Ireland News 0 ideas
 • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
 • UK & Ireland News Lego 379 ideas
 • UK & Ireland Safely 38 ideas
 • UK & Ireland TV 21 ideas
 • UK & Ireland Video 187 ideas
 • UK & Ireland Weather 100 ideas
 • UK Answers 1 idea
 • UK Daily Fantasy 1 idea
 • UK Finance Mobile Android 12 ideas
 • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
 • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
 • UK Yahoo Movies 23 ideas
 • US Answers 9,069 ideas
 • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
 • US Autos GS 442 ideas
 • US Celebrity GS 664 ideas
 • US Comments 350 ideas
 • US Finance Mobile Android 45 ideas
 • US Finance Mobile iOS 646 ideas
 • US Flickr 277 ideas
 • US Groups 4,274 ideas
 • US Homepage B1 68 ideas
 • US Homepage B2 33 ideas
 • US Homepage B3 50 ideas
 • US Homepage B4 33 ideas
 • US Homepage B5 0 ideas
 • US Homepage M 7,021 ideas
 • US Homepage YDC 43 ideas
 • US Homes GS 203 ideas
 • US Live Web Insights 25 ideas
 • US Mail 193 ideas
 • US Mail 12,607 ideas
 • US Maps 3,491 ideas
 • US Membership Desktop 8,356 ideas
 • US Membership Mobile 91 ideas
 • US Movies GS 424 ideas
 • US Music GS 195 ideas
 • US News 6,168 ideas
 • US Search App Android 2 ideas
 • US Search App iOS 24 ideas
 • US Search Chrome Extension 780 ideas
 • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
 • US Search Desktop 27 ideas
 • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
 • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
 • US Search KG 2 ideas
 • US Search Local Listings 20,864 ideas
 • US Search Mobile Web 9 ideas
 • US Search Mozilla 0 ideas
 • US Search Stock Quotes 11 ideas
 • US Search Tablet Web 2 ideas
 • US Shine GS 1 idea
 • US Toolbar 5,548 ideas
 • US Travel GS 207 ideas
 • US TV GS 368 ideas
 • US Weather 2,331 ideas
 • US Weather Bucket 0 ideas
 • US Weather Mobile 13 ideas
 • US Weather Mobile Android 2 ideas
 • Video Guide Android 150 ideas
 • Video Guide iOS 212 ideas
 • Video Guide Testing 15 ideas
 • Web Hosting 4 ideas
 • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
 • Yahoo Accessibility 362 ideas
 • Yahoo Autos 71 ideas
 • Yahoo Beauty 103 ideas
 • Yahoo Celebrity 0 ideas
 • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
 • Yahoo Decor 0 ideas
 • Yahoo Entertainment 361 ideas
 • Yahoo Esports 50 ideas
 • Yahoo Feedback 0 ideas
 • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
 • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
 • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
 • Yahoo FinanceReel 4 ideas
 • Yahoo Food 118 ideas
 • Yahoo Gemini 3 ideas
 • Yahoo Health 90 ideas
 • Yahoo Help 570 ideas
 • Yahoo Home 232 ideas
 • Yahoo Home* 28 ideas
 • Yahoo Lifestyle 168 ideas
 • Yahoo Live 0 ideas
 • Yahoo Mail 2,647 ideas
 • Yahoo Mail Android App 439 ideas
 • Yahoo Mail Basic 667 ideas
 • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
 • Yahoo Mail Mobile Web 9 ideas
 • Yahoo Makers 51 ideas
 • Yahoo Messenger 97 ideas
 • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
 • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
 • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
 • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
 • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
 • Yahoo Music 78 ideas
 • Yahoo News Digest Android 870 ideas
 • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
 • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
 • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
 • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
 • Yahoo Parenting 63 ideas
 • Yahoo Politics 118 ideas
 • Yahoo Publishing 13 ideas
 • Yahoo Real Estate 2 ideas
 • Yahoo Tech 464 ideas
 • Yahoo Travel 144 ideas
 • Yahoo TV 106 ideas
 • Yahoo View 243 ideas
 • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
 • Yahoo Weather iOS 23,042 ideas
 • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
 • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
 • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
 • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
 • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
 • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
 • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
 • Yahoo! Contributor Network 1 idea
 • Yahoo! Transliteration 29 ideas
 • YAHOO!7 Finance 554 ideas
 • Yahoo!7 Games 9 ideas
 • Yahoo!7 Safely 19 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
 • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
 • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply