Prednison a houba nohou (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

Přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách, kde mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy. Omezuje potivost, odstraňuje zápach.

Zásah proti: pachovým symptomům, hydrotickým stavům, kvasinkám a dermatofytickým houbám na pokožce a v meziprstí

1. Sejměte šestihranný uzávěr a dolijte vlažnou vodou (cca 34 °C), protřepte a suspenzi dále řeďte do 2 – 3 l vlažné vody.

3. Nohy neutírejte a nechte přirozeně oschnout.

4. Roztok ponechejte do druhého dne a opakujte body číslo 2 – 4, pak roztok vylijte.

Aplikaci je nejlépe provádět večer před spaním.

1. Sejměte šestihranný uzávěr a dolijte lahvičku vlažnou vodou (cca 34 °C), protřepte a suspenzi dále řeďte do 0,05 až 0,1 litru vlažné vody.

2. Suspenzi nalijte na vatu (tampón, gázu; 0,025 litru na jednu nohu), ze které vytvoříte obklad na zabalení nehtů. S dostatečně nasátým obkladem zabalte nehty tak, aby zakryl nehty a byl ve styku i s prsty ze spodní strany.

3. Na nohu nasaďte mikrotenový sáček, oblečte ponožku a nechte působit přes noc.

4. Ráno obklad sejměte a nechte nohy přirozeně oschnout.

Poznámka: Zbytek rozředěné suspenze, který zůstane v nádobě, kde přípravek připravujete, použijte na vytření obuvi. Po dobu 12 hodin od jednotlivé aplikace nepoužívejte žádné jiné přípravky k ošetřování pokožky, kromě běžné hygieny.

Skladování : Výrobek skladujte v suchu při pokojové teplotě 15 – 25 °C a relativní vlhkosti do 40 %.

Složení : Kontaminační mikroflóra s rozhodujícím podílem houbového mikroorganismu Chromista-(Stramenopila) v suché směsi s inertním nosičem.

Ingredients : Silica, Panicum miliaceum, Chromista-(Stramenopila).

Chytrá houba Pythium oligandrum (pythie) – k čemu všemu lze její „žravost“ využít? 4.8 / 5 ( 10 )

Pythium oligandrum, běžně označované jako Chytrá houba, vám může pomoci nejen od plísní nohou. Přestože původně byla houba využívána se zcela jiným záměrem, objevují se další a další varianty použití při léčbě častých zdravotních obtíží. Pythium oligandrum se živí výhradně jinými plísněmi a houbami, a tak i v těle člověka dokáže velmi efektivně vyhladit své nepřátele.

Houba náleží biologicky mezi mykoparazitické řasovky, běžně se vyskytuje v půdě. Ničí mnoho druhů hub včetně svých relativně blízkých příbuzných. Na začátku 20. století byla popsána Charlesem Drechslerem. V České republice se později jejímu zkoumání věnoval D. Veselý, oceňována bývá dvojice českých znalců M. Suchánek a R. Klimeš.

Kde Chytrou houbu můžete najít?

S obsahem Chytré houby můžete dnes zakoupit masti, ampule, prášek, ústní vody, olej nebo přísadu do koupele. Stačí jen vybrat dle toho, jaké obtíže chcete s její pomocí vyřešit. Kromě pozitivního efektu na lidské zdraví můžete její přínos ocenit i jinde. Můžete ji využít i obsaženou v preparátech pro ochranu rostlin, zdiva před napadením plísní, ale také v přípravcích k aplikaci na kůži a srst zvířat. Jak je možné, že nachází využití v tolika odlišných oblastech?

Původně zcela jiný záměr

V počátcích výzkumu mělo Pythium oligandrum (a tedy i my) tak trochu smůlu. Vědci jej totiž přistihli na rostlině, která byla napadena plísní. Houba byla následně mylně zařazena mezi ty, které se živí rostlinami. Nezaregistrovala se tehdy skutečnost, že houba požírá na rostlině vlastně své příbuzné – další houby a plísně. Tato její schopnost byla objevena až v 70. letech 20. století. Poté začala být využívána především k ochraně rostlin.

Chytrá houba na plíseň

Náhodou se až o pár let později narazilo na to, že při kontaktu houby s kůží nohou, dochází ke snížení jejich pocení a ozdravení prostorů mezi prsty, které jsou často napadeny plísní. I boty snadno zbaví nepříjemného odéru. Další testy vyvrátili toxicitu nebo možné způsobování alergií a vznikl zde tehdy prostor k tomu, aby byla Chytrá houba využita také k podpoře lidského zdraví. Výhodou je, že po proběhnuté likvidaci svých nepřátel se sama již nemnoží, nic škodlivého v našem těle nepáchá, buď se zapouzdří a vyčkává na novou potravu, nebo odumírá.

Chytrá houba a široké spektrum použití

Biopreparáty s Chytrou houbou obsahují více jejích kmenů a dle toho se liší jejich použití.

1. Plíseň na nohou

Jak již bylo řečeno, houbu je možné využít k účinné likvidaci plísní na nohou a rukou (mezi prsty, na ploskách nebo nehtech). Léčba plísní jinak obvykle bývá zdlouhavou a nezáviděníhodnou záležitostí. U nemocných se objevuje nepříjemné svědění, olupování kůže, její začervenání a praskání. Často dále plíseň postihuje i nehty, které zhrubnou, mění barvu (postupně hnědnou) a mohou tu vznikat další komplikace, které již obtěžují svou bolestivostí.

2. Na ekzém nebo lupénku

Houba má však i protizánětlivé účinky. Hodí se při léčbě atopického ekzému nebo lupénky.

3. Hojení bércových vředů

Urychluje hojení bércových vředů, proleženin. K těmto účelům je vhodné zakoupit masti nebo přísady do koupele. Při aplikaci na kůži se houba po zničení plísní z těla neškodně odloučí pryč.

4. Na vaginální mykózy

Pythium oligandrum mohou využít i ženy pro svoji intimní hygienu. Koupele z ní připravené jsou účinné při vaginálních mykózách. Ty jinak mohou velmi znepříjemnit několik dnů i týdnů svými příznaky – svěděním, výtokem, pálením a bolestivostí při močení.

Chytrá houba je pro všechny

Preparáty s chytrou houbou mohou užívat dospělí i děti, těhotné i kojící ženy. Nejsou zde prakticky žádná omezení. Není možné se jí předávkovat a její použití s sebou nenese žádné neblahé vedlejší účinky. Přípravky jsou běžně k dostání v lékárně či je možné je objednat přes eshopy různých společností.

Parazit, který pomáhá léčit

Pythium oligandrum má oproti klasickým lékům určitou výhodu. Plísně si vůči němu nedokáží vytvořit odolnost, proto účinkuje i tehdy, když ho potřebujete použít vícekrát. V ČR má mnoho dermatologů pozitivní zkušenost s chytrou houbou. Shodují se, že i když houba není zázračným lékem na všechno, nikomu stav nezhoršila a někdy pomohla i v případech, kde jiné léky selhaly.

Slova lékaře

„Mikroskopická houba s názvem Pythium oligandrum působí na nepřátelské buňky jako upír. Čerpá z nich látky, které potřebuje na výživu. Parazituje na plísních způsobujících nemoci a když svůj úkol splní, ztratí se“ vysvětluje mikrobiolog.

Prednison a houba nohou

Doporučená kombinace:

a) při výsevu oparu užívat:

Hericium erinaceus 90 kapslí

extrakt získán metodou dvojité extrakce

– v alkoholu i vodě

z hub nejvyšší kvality

Hericium erinaceus

Podle tradiční čínské medicíny a soudobých výzkumů působí Hericium erinaceus příznivě u:

 • demence a Alzheimerova nemoc – Hericium má příznivý vliv na pacienty se střední úrovní demence. Nízká úroveň NGF má vliv na vznik Alzheimerovy nemoci a poslední výzkumy ukazují, že Hericium má schopnost stimulovat syntézu NGF (nervový růstový faktor)
 • Parkinsonova nemoc – při současné přítomnosti deprese užívá se Hericium společně s Cordycepsem
 • roztroušená skleróza – Hericium podporuje tvorbu myelinu
 • neuropatie – NGF hraje roli ve schopnosti vnímat bolest. Jeho nízká úroveň vede k senzorické neuropatii
 • zrychluje regeneraci mozku například po mozkové mrtvici
 • zlepšuje myelinizaci – zlepšuje proces myelinizace ve vyspělých myelinových vláknech a tím pomáhá při Skleróze multiplex
 • pomáhá eliminovat spirochety-borélie v mozku při léčbě Lymské boreliózy
 • poškození nervů – Hericium má schopnost regenerovat poškozené nervové buňky
 • multirezistentní zlatý stafylokok (Methicilin-rezistentní Staphylococcus aureus, MRSA)- studie prokazují jednoznačný pozitivní vliv Hericia při tomto obtížně léčitelném infekčním onemocnění
 • gastritidy – tradiční funkce harmonizovat žaludek se využívá při chronických zánětech žaludku, zánětech tlustého střeva, při žaludečních vředech, při různých zažívacích obtížích
 • nádorová onemocnění – jako většina medicinálních hub má díky velkému poměru polysacharidů protinádorové účinky zejména u nádorů žaludku, jícnu, tlustého střeva, jater a děložního krčku
 • helicobacter pylori – podle posledních výzkumů může Hericium stimulovat imunitní funkce a ničit tento typ bakterie. Díky antioxidační funkci může snižovat zánět způsobený touto bakterií
 • zmírnění úzkosti, vnitřního napětí, nespavosti
 • užívá se u vyčerpanosti
 • rozptyluje úzkost, zlepšuje náladu, zkvalitňuje spánek a pomáhá při depresi
 • podle učení tradiční čínské medicíny pomáhá Hericium znovu získat rovnováhu lidského organismu, která byla narušena stresem a nezdravým životním stylem

Už přes 20 let jsou kapsle L-Lysine v Americe prodávány jako jeden z nejúčinnějších prostředků proti oparům . Hodnotné přírodní substance bez přídavných látek se staly působivou alternativou oproti mastičkám a náplastem proti oparům.

Tuto kombinaci užívat ještě cca měsíc poté, co opar ze sliznice zmizí a pak užívat zajišťující preventivní léčbu:

To by měla být spolehlivá ochrana, ale i přesto – jakmile by bylo podezření, že je opět něco v nepořádku = ihned dávkování zvýšit. Pak možno brát:

Doplněk stravy Pau D´Arco (kůra z lapača) obsahuje látky, které normalizují obranyschopnost lidského organismu a jeho odolnosti proti vnějším nepříznivým vlivům.

Vilcacora Star 60 kapslí

Doplněk stravy Vilcacora Star je formule sestavená z rostlin obsahujících látky, které přispívají k normální funkci imunitního systému.

Produkty pro urychlené použití

Při platbě předem jakoukoliv Citi platební kartou získáte slevu 10% na celý nákup. Pro získání Citi slevy vepíšete prvních 6 čísel platební karty do políčka “Slevový kupón” a následně provedete platbu předmětnou platební Citi kartou.

gelová náplast

sérum mast

královna mezi Reishi

bezkonkurenční garance účinných látek

JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

ČA ČAGA EXTRAKT GA EXTRA

s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

S CERTIFIKÁTY KVALITY COA

nákoupíte přímo od výrobce

Poruchy funkce jater

Virové a bakteriální nemoci Plísně Únava

Nejsilnější a cenově nejvýhodnější Rdesno

Váže tuky 5x účinněji než obdobné produkty

Pískavice extrakt 350 mg

Chitomax 150 mg

Gymnéma lesn í 70 mg

Skořicovník (extrakt z kůry) 70 mg

ALA – kyselina alfalipoová 45 mg

Jak funguje Fenuprim – video

v pořadu ČT Pološero září 2014 – Česko, odpadkový koš Evropy – odkaz

PŘED NÁVŠTĚVOU ONKOLOGIE

Jak na cukrovku přírodními látkami? Betaglukany.

FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

Frolovův dýchací trenažér je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

 • normalizuje arteriální tlak,
 • zlepšuje krevní oběh,
 • zklidňuje nervovou soustavu,
 • zpomaluje proces stárnutí,
 • zlepšuje ventilaci plic,
 • zpevňuje dýchací svaly – předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
 • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
 • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

český výrobek z Jeseníku pro celou EU

pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!

je inovativní střevní adsorbent (enterosorbent), který působí v trávicím traktu, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven.

Enterosgel je léčivý preparát, detoxikační gel, enterosorbent, který odvádí z organizmu škodlivé látky. Je to něco jako “chytrá” houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul škodlivých látek. Prospěšné látky preparát nesorbuje. Vhodný i pro děti. Nulové vedlejší účinky!

česnekový extrakt koloidní stříbro

Geoff po seskok padákem,

DESETILETÍ TRVAJÍCÍ ZLODĚJNA

NEMOCNICE CESTOU BONUSŮ ZA LÉKY. “UKRADNOU” ZDRAVOTNÍM POJIŠŤOVNÁM – POJIŠTĚNCŮM MINIMÁLNĚ 30 MILIARD ROČNĚ (odhad za rok 2017)

To by pokrylo biologickou léčbu několika desítek tisíc lidí ročně třeba s rakovinou, Vaší blízcí by žili podstatně déle

modro oranžová chobotnice přežívá, jak ještě dlouho?

dokonce ředitelé nemocnic Heger, Němeček, Ludvík a i jako ministři zdravotnictví tuto zlodějnu obhajovali, prý se kryjí “ztrátové provozy”

nákupní ceny léků a přístrojů jednotlivých nemocnic se liší i ve stovkách procent, podle kontroly NKÚ , aby bylo co nejvíce na “bonusy”

a policie šetří.

Kdo to zavedl, kryl a obhajoval? Tzv. “demokratické strany”

Vyhledávání

BetaGlukan

certifikované detoxikační náplasti

fyzická a psychická výkonnost

Tyto stránky mají pouze informativní účel a nenahrazují lékařskou péči

Trápí vás plísně nohou? Otestujte Biodeur s chytrou houbou

Trápí vás nebo někoho z vaší rodiny plísně nohou či nehtů na noze? Zapojte se do testování! Právě teď chceme vybrat patnáct čtenářek, které získají jeden produkt Biodeur deodorant 3x1g – Mikrobiální deodorant s antimykotickou přísadou v ceně 319 Kč.

Těm, které vybereme, zašleme tento produkt a poprosíme je, aby nám v průběhu jednoho měsíce napsaly, jak jim Biodeur pomohl. O jejich reakce a zkušenosti se s vámi podělíme v dalším článku, který po měsíci uveřejníme.

Co budou čtenářky nebo jejich blízcí testovat?

Když už se potýkáte s mykotickým onemocněním nohou, je potřeba vybrat vhodný léčebný přípravek. Můžete vyzkoušet Biodeur – „chytrou houbu“. Je neskutečně rychlá, patogenní organismy začne likvidovat během desítek minut. Pokud se napadená houba brání a schovává, využívá „chytrá houba“ pohyblivé zoospóry, které jsou schopny plíseň vypátrat. Pro zmiňované potíže se využívají speciální přípravky obsahující specifické kmeny chytré houby, které nejlépe eliminují mykózy na nohou a pod nehty nohou, což dva Češi letos dokonce patentovali.

Chytrá houba (Pythium Oligandrum): Biodeur

Biologický přípravek vhodný pro péči o pokožku na nohách se sklonem k plísním (plíseň nohou), pro péči o nohy se sklonem k zápachu a potivosti.

Aplikace: oplachem nohou

Jak Biodeur správně použít?

1. Do vaničky (umyvadla) napustíme 2 litry vlažné vody (cca 34 °C teplé). Ampuli s přípravkem dolijeme stejně vlažnou vodou a protřepeme. Vzniklý roztok vlijeme do vody ve vaničce (umyvadle). 2. Po dobu 40-60 minut omýváme chodidla a meziprstní prostory (čím delší doba koupele, tím zřetelnější účinek).

3. Nohy neosušujeme a necháme je přirozeně oschnout.

4. V roztoku namočíme tampón a vytřeme jím nošenou obuv.

5. Roztok ponecháme do druhého dne.

6. Druhý den přidáme 1 l teplé vody, aby teplota lázně byla cca 34 °C.

7. Po dobu 40-60 minut omýváme chodidla a meziprstní prostory. 8. Nohy neosušujeme a necháme je přirozeně oschnout.

9. V roztoku namočíme tampón a vytřeme jím nošenou obuv.

10. Roztok vylijeme.

11. Po týdnu postup opakujeme s další ampulkou léčebné látky.

12. Po týdnu od druhé aplikace postup opět opakujeme s další ampulkou.

Příklad: Po a Út, za týden Po a Út, za týden Po a Út. Aplikaci je nejlépe provádět večer před spaním.

Přihlaste se do testování!

Chcete tento přípravek otestovat a zbavit se nepříjemné plísně? Napište nám pod článek, co vás trápí. Patnáct z vás vybereme. Prosíme, pište své reakce do středy 20. 7., ve čtvrtek 21. 7. proběhne vyhodnocení příspěvků a rozeslání testovacích balíčků.

Nový komentář

Já problémy nemám, ale manžel občas ano.

no a pokud nechcete vyzkouset chytrou houbu,podivejte se na www.lecivka-rybka-mb.webnode.cz,www.masazemb.cz je tam o lecivych rybickach i pripojeno video a reakce lidi,kteri si touto lecbou uz prosli.Myslim,ze to mnoho lidem napovi.

Já to stejný, tak mě to mrzí, celý život mám problémy s palci u nohou, a teď kvůli dovolené, jsem na tenhle článek přišla pozdě! Škoda, přeškoda.

Proč jsem na tento článek narazila až dnes?? S plísňovými problémy se potýkám delší dobu a je to připisováno imunosupresivní léčbě – beru Prednison a navíc si píchám inzulín. Ach jo, asi se toho nezbavím. Prošvihla jsem i termín.

Dobrý den, ráda bych přípravek vyzkoušela, mám neustále plíseň na obou nohách, mezi malíčky, svědí to a praská.

Už nevím co stím mám dělat, opakuje se to pořád dokola.

Plíseň na nehtech má moje mamka už několik let a zkusila snad všechno. Nic nepomáhá. Možná tohle by vyřešilo její problém jednou pro vždy 🙂

s plísněmi na nožkách bojuje má 14-letá dcerka od 5ti let, kdy si přivezla ošklivou plíseň z lázní. Člověk by řekl, že lázně člověka vyléčí, ale s dýchacími potížemi jí pomohli a naproti tomu plísně na nohou si přivezla. Zkoušeli jsme vše od zaručených "babských" rad až po různé přípravky z lékáren, ale vše je jen dočasné, dlouhodobý a natož trvalý účinek nemá nic. Jsem z toho už nešťastná, protože dcera je ve věku, kdy se chce líbit a nosit otevřené hezké sandálky. Zatím chodí jen v uzavřených teniskách, protože se stydí nožky ukázat v otevřených botkách. Navíc jí nožky nemohou pořádně větrat ani dýchat, když je má neustále schované v uzavřených botách. Nechce chodit ani plavat, aby je nikde nemusela ukazovat. Jedině doma, kde jí nikdo nevidí, chodí v pantoflích, jinak se stydí nohy ukázat, protože vypadají fakt úděsně. Byla bych za ni opravdu moc vděčná, kdyby jí už konečně něco pomohlo. Moc ráda bych dostala možnost pomoci jí vyléčit její nožky a dodat jí ztracenou sebedůvěru.

plísen na nohou přinesl můj manžel a již dlouho se jí nemůže zbavit,vždy jen na chvilku.Bohužel už jí mají i naši synové a čekám kdy ji chytnu já. takže s plísní docela bojujeme.

otestovat bych chtěla maminku která je dialyzovaná a má na levé nožce plísen nehtovou snažím se to léčit locerilem ale je to dlouhodobé. dělám pedikerku a manikerku a když nějaký zázrak uvidím na vlastní oči doporučím všem kdo má nějaký problem.

Mě trápí plíseň na nohou mého otce, proto bych chtěla tímto do testování přihlásit jeho Kdo se má na to dívat?

Plíseň na nohou mě sice netrápí, zato na rukou ano. Svědí, pálí a už nevím čím se toho zbavit. Zkoušela jsem už různé prostředky, masti a nic nezabírá. Proto by mě zajímalo jestli by Biodeur zabral i na ruce a ráda bych vyzkoušela 🙂

. trapi mi delsi dobu na nehtu nohou.Dostavala jsem nejake tbl. od kozniho lekare, ktere pry nepusobi dobre na jatra. Zkousela jsem koupit Canespor, pak koupele v octove vode. moc bych si prala vyzkouset pripravek Chytre houby. treba se mi postesti.

Zkušenosti s chytrou houbou již mám. Asi před 3 roky jsem chytla plíseň mezi prsty na nohou. Nic nepomáhalo, ani volně prodejné mastě ani mastě od dr. Pak jsem vyzkoušela chytrou houbu a sledovala jsem,jak postupně plíseň mizí. Takže všem ji můžu moc doporučit. Nyní bych si přála vyhrát chytrou houbu pro přítele, který sice plíseň nemá, ale zase mu nohy zapáchají,tak by mě docela zajímalo,jestli by účinkovala i na toto.

Na plíseň na nohou jsem toho zkoušela hodně , od křenového odvaru, bylinek (ty byli příjemné, lež nezabrali) po chemické přípravky a plísen se stejně do týdne projevila znovu.

Mého bratrance trápí ošklivá plíseň na nohou.Už jsme vyzkoušeli řadu různých přípravků a krémů,ale nic nezabralo.Moc mě to mrzí a bratránka to moc trápí,proto i v létě nosí tenisky (když si je potom sundá,tak není radno s ním být v jedné místnosti ). Myslím,že by mu Biodeur opravdu pomohl,a tak bych byla moc ráda,kdyby mohl tento přípravek vyzkoušet.

Zkoušela jsem hodně krému, ale nic nezabírá.Možná houba by zabrala, když je tak chytrá.

můj synovec (13 let) trpí velmi silným zápachem svých nohou. zkoušeli už kde co, ale stále se jim nedaří dostat tento problém pod kontrolu a jeho to hodně trápí.

Trápí mě plíseň pod nehty na nohou.V práci musím nosit pevnou uzavřenou obuv a tak nohy moc nevětrají. Chtěla bych tento přípravek vyzkoušet.

Děkuji

Tento přípravek zcela jistě pomůže mému manželovi, kterého stále svědí nohy a mezi prsty. Pak se v noci škrábe a mě tím ruší.

Chtěl bych tento přípravek byzkoušet, protože jako diabetik mám problém s plísní pod nehty a stále jsem nazjistil jaký přípravek by mě pomohl. Vyzkoušel jsem dlouhodobě mnoho výrobků, ale bez výsledku, proto neváhám vyzkoušet i tento.

Doporučujeme

Kulinářské čtenářské shledání: Testovali jsme kuchyňský robot Tefal Tématem našeho posledního kulinářského setkání v Tančící kuchyni byly slané a sladké recepty, které pro nás připravila naše kolegyně Elly Kolaříková alias Bohyně kuchyně. Chutné pokrmy jsme připravovali za pomoci nového šikovného kuchyňského robotu QB307538 Wizzo od společnosti Tefal.

Kolagenový gel nebo prášek? Pomůžeme vám si vybrat ten správný pro vás Na trhu najdete množství přípravků s obsahem kolagenu, od krému, gelu, pilulky po injekci. Kolagen může pocházet z různých zdrojů, nejčastěji se využívá vepřový kolagen.

Máte problémy s dásněmi? Vsaďte na novinku Zendium BIOGUM Pokud máte citlivé dásně, se kterými často řešíte problémy, pak máme pro vás velmi dobrý tip.

Dopřejte svým oknům jarní kúru Jaro pomalu klepe na dveře. Pokud plánujete, co všechno byste letos na jaře měli stihnout, nezapomeňte také na údržbu oken. I když máte třeba jen pár let stará okna, i ony potřebují pravidelnou údržbu, aby zůstaly krásné a dlouho dobře sloužily.

Pojďte s námi testovat NaturGyn Scarlett! Problematika vulvovaginálního diskomfortu, mykóz a kvasinkových vaginálních infekcí jsou nejčastější typy potíží, s nimiž ženy navštěvují svého gynekologa. K úspěšné léčbě může pomoci i bylinné vaginální tělísko NaturGyn Scarlett.

Detox smoothie: Okurka vás pročistí, banán zase nakopne! Volá vaše tělo po jarním detoxu nebo jenom hledá ztracenou energii? Pokud ano, zbystřete. Poradíme, jak na únavu, trávicí potíže i regeneraci. Recept je jednoduchý. Každý den jedno smoothie plné vitamínů. Výběr ingrediencí při očistné kúře přitom hraje hlavní roli.

JARO JE TU! IDEÁLNÍ ČAS POMÝŠLET NA STŘEŠNÍ FOTOVOLTAIKU Venku se konečně otepluje, dny se prodlužují, slunce svítí a majitelé střešních fotovoltaických panelů si mnou ruce, protože jim právě začíná sezóna opravdu levné elektřiny.

Blíží se pylové alergie, buďte na ně připravení Těšíme se na jaro, na teplé sluneční paprsky a na rozkvetlé stromy. Pro pylové alergiky ale nastává náročné období. Pyl, který se přenáší vzduchem, aktivuje jejich alergické reakce. Pokud se tento problém týká i Vás, jistě tyto situace znáte. Ucpaný nos, podrážděné sliznice, kýchání, zarudlé červené oči, ztížené dýchání. Sledujete pylové zpravodajství, jak je na tom pyl stromů či rostlin, který Vám nedělá dobře.

Komerční tipy

Tajný návod, jak vyprat hromady prádla za poloviční čas Nemáte čas čekat dlouhé hodiny, až vaše pračka vypere prádlo v běžném režimu? Pomohou vám nové technologie, kterými jsou vybaveny nejnovější pračky. Dokážou prádlo vyprat až o 50 % rychleji.

Dobrým spánkem nejen proti jarní únavě – 4 tipy na super matrace Spánek je něco, co nám přijde zcela automatické, pro řadu lidí v dnešní době dokonce ztrátové. Přitom spánek je pro naše tělo základní regenerační proces, pokud spíme málo nebo špatně, odrazí se to na větší únavě během dne. A tak je třeba dbát na kvalitu spánku a mít dobrou „výbavu pro spánek“ – dobrou postel a především matraci.

La Mer: nová dubajská pláž plná zábavy Dubajské pláže vždy patřily k ikonám města. Nyní mají turisté možnost relaxovat na jedné úplně nové. Na turisty na ní čekají desítky barů, restaurací a možností rodinné zábavy.

Naučte se před spaním vypnout mozek, jinak si zaděláváte na potíže Přijdete po stresujícím dni z práce domů a jste opět v jednom kole. Když už máte konečně chvilku čas, doháníte, co jste během uplynulého týdne nestačili. Zní vám to povědomě?

3 nejlepší místa pro jarní lyžovačku Jaro klepe na dveře a sněhová pokrývka se pomalu vytrácí. Vy jste si ale ještě nestihli pořádně zalyžovat, co teď? Nezoufejte!

Testovali jsme v redakci Ceresit RE-NEW pro obnovu silikonových spár Úklid domácnosti je naším aktuálním tématem. Pokud děláte generální úklid koupelny nebo toalety, pak se musíte podívat i na spáry mezi dlaždicemi a na silikonové spáry mezi dlaždicemi a vanou nebo umyvadlem.

Snadné a rychlé mytí oken s Clinem 2v1 Shine&Protection. Pojďte testovat! Blíží se Velikonoce a snimi spojený jarní úklid. Venku je již cítit jaro, teploty se pomalu šplhají nahoru. Tedy ideální čas pro mytí oken po zimě. Rádi bychom vám doporučili skvělého pomocníka pro mytí oken beze šmouh!

Sterilizátor, který i zdravě uvaří pro celou rodinu, to je BAYBY BBS 3020 Kvalitní parní sterilizátor je téměř povinnou výbavou každé maminky. Zajistí sterilní čistotu lahviček a doplňků kolem miminka.

Spirulina a chlorella. Seznamte se! Za posledních pár let se na českém trhu objevila celá řada nových potravin. K těm nejzajímavějším potravinám se řadí i chlorella a spirulina – zelené potraviny nabízející nutričně bohatý obsah a mnoho prospěšných vlastností. Můžete je koupit v tabletách, v sušeném prášku nebo méně často v podobě tekutého extraktu. Superpotraviny se ideálně kombinují s vodou nebo ovocnými šťávami, dokonce nacházejí i kulinářské využití.

Albi – čtenářky testují. Jak bavilo testování her Kvído malou Amálku? Na magazínu Žena-in jsme k velké radosti mé šestileté dcery Amélie vyhráli 4 deskové hry od Albi a to Pohádkové divadlo Princezny a Rytíři, Moje 1. kvízy – farma, Chytré pexeso – hádanky a Chytré vějíře. Všechny hry jsou moc povedené a všechny jsme si několikrát zahrály a stále se k nim vracíme.

Přihlášení

Vyhledávání

Vyhrajte dámskou peněženku!

3x balíček šetrné péče pro vaše miminko s kosmetikou Onclé

Zázračné Tri-Therapy Lifting Serum pro 3 z vás!

Ráda čtete? Zahrajte si o dva napínavé thrillery od Rachel Abbottové!

Osvěžení po úklidu: Koupel plná malin pro dvě z vás!

Soutěž o plavací pleny Huggies Little Swimmers na celý rok!

Partner rubriky

Komerční články

Kulinářské čtenářské shledání: Testovali jsme kuchyňský robot Tefal

The Color Run™ 2018 oslavuje hrdiny

Není to šperk. Je to příběh lásky. Ten Váš.

Kolikrát jste se jí toužili dotknout? Se mnou můžete!

Chovatelé by měli být s příchodem jara obezřetní. Už první teplé týdny s sebou nesou riziko nákazy boreliózou

Nejnovější

Desatero užitečných rad pro péči o jemné vlasy

Denimové šaty jsou in! Nechte se inspirovat

VÝHERCI hledací soutěže a turnaje v samolodích z minulého týdne

Wheel Yoga: pomůcka, se kterou si hravě zacvičíte i sami doma a bude vás to bavit

Víte, co pijete? Přehled, se kterým nebudete v kavárně mimo šálek

6 trendů, které budou v dubnu opravdu in

Když vám imaginární kamarád dítěte nahání strach

Snadný salát s kuskusem a pestrou zeleninou

Víte, že první moderní podprsenka má české kořeny? Oslavte den spodního prádla

Rady pro alergiky: Jak se nejlépe vyhnout pylu?

Své připomínky k obsahu internetového deníku posílejte na redakce@zena-in.cz.

Kontakty na redakci a reklamní oddělení najdete ZDE

Leave a Reply