Pouze léčba houbových nehtů (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Pouze léčba houbových nehtů

Kupte si n Cure právě TEĎ

Váše nehty budou opět krásné a bez mykózy.

Doprava po celé ČR a SR zdarma!

Zbavte se plísní na nehtech jednou pro vždy.

nCure je revoluční laserový přístroj k použití v domácích podmínkách pro léčbu plísňí nehtu neboli onychomykózy.

nCure je přenosné, samoobslužné lékařské zařízení pro domácí použití k léčení houbových infekcí nehtů (onychomykózy).

Laserová technologie k léčbě nehtových plísní je známá svou vysokou účinností, avšak tato léčba byla dostupná pouze ve zdravotnických zařízeních.

Nyní je vyvinuto toto laserové zařízení k použití i doma. Již nebudete muset neustále kupovat masti či chodit do zdravotních středisek. Vaše nehty můžou být opět krásné a zdravé!

Psoriáza nehtů – obtížný problém – Léčba

Léčba lupénky nehtů

Vzhled nehty hodně znamená v dnešní společnosti. Proto pacienti se často ptají, jak léčit nehtovou lupénku. Takový přístup je nesprávný – lék psoriáza nehtů zcela nemožné. Ale pokud se správně pečovat o své nehty a zacházet s nimi na lékařský předpis, proces zničení nehtů může být pozastavena.

U psoriázy, hřebíky ve fázi stabilizace a regrese postupu vyžadovaného k předepsat vitaminové a minerální doplňky, který obsahuje vitamíny B, C, D, A, E a stopových prvků se podílejí na tvorbě nehtové ploténky – zinku, selenu, křemíku vápníku.

K dnešnímu dni protivopsoriaticheskim nástroje zahrnují retinoidy – léky na základě aktivního vitamínu A. Retinoidy inhibovat amplifikační proces buněčného reprodukce povrchu epitelu (olupování kůže snižuje) zároveň stimulují zrání nových kožních buněk, a zlepšují růst a metabolismus Zlepšuje metabolismus a hubnutí bez diety v nehtové ploténky.

Ale účinek retinoidů na kůži a jeho přídavky nejsou zcela objasněny, navíc se systémovou užívání těchto drog mají mnoho vedlejších účinků, a tak se snaží určit pouze u těžkých forem lupénky nehtu, včetně onycholýzou s porážka nejméně čtyř spon. Dlouhá Průběh léčby – od šesti měsíců do jednoho roku, doporučujeme pravidelně ověřovat funkci jater.

V závažných případech, jako jsou požadavky předepsané léky, které potlačují zánět a proces jaderných zbraní (rozmnožování výkon) kožní buňky – imunomodulátory a glukokortikoidy.

Mírné formy psoriázy nehtů nevyžadují léčbu. Obvykle docela zdravý životní styl, správné výživy, vitamin terapie zastavit šíření psoriázy. Použít speciální lak na nehty, psoriatická. Při aplikaci na nehty je lak, za prvé, skrývá vady nehtů, a za druhé, inhibuje postup destrukce nehtu a infekcí.

Dobrý den masáž pomáhá periungual tkáň, která se nejlépe provádí s olejového roztoku vitaminu A nebo Rakytníkový olej. Léčbu psoriázy nehty masáže je zvláště účinná. Tento postup by mělo být provedeno před spaním po dobu tří měsíců. Pokud to má dopad na nehty by měl také pamatovat, že můžete nosit pouze měkké, volné boty, nejlepší z kůže.

Moderní medicína psoriázy Lék na lupénku – to vše závisí na formě nemoci Nail – kalcipotriol krém. Je aplikován na tenké vrstvě na nehtu a okolní tkáně jednou denně po dobu 1-1 měsíců 5.

To je široce používán k léčení psoriázy nehtů (zejména tehdy, pokud se ve tvaru oniholizisa) 1% roztoku 5-fluorouracilu (za přísných obvazem). Léčba dlouho, po dobu šesti měsíců.

Z metod fyzikální léčby pro léčení psoriázy nehtů Psoriáza nehtů – zejména léčby a péče diatermické se používá – typ elektroléčby, založený na použití vysokofrekvenčního střídavého proudu. Průtok tkání těla je doprovázena podrážděním tepelných receptorů a tvorbou tepla. Procedura zlepšuje mikrocirkulaci krve, aktivovat buněčný metabolismus a obnovit poškozené tkáně. Diatermie je zvláště účinná pro non-závažné léze ve formě nehtů, ztluštění zvýšené křehkosti a nerovnosti nehtové ploténky.

Nail Psoriáza Léčba lidových opravné prostředky

Tradiční medicína udržuje mnoho receptů pro léčbu psoriázy nehtů. Na hřebík deska může být použita tinkturu zlatých vousů (10 klouby zlatý knír 100 ml vodky, trvají na tom, měsíc), šťáva z vlaštovičníku zředěného suchým červeným vínem (jejich výpočet šťávy vymačkané z 150 g bylin ve sklenici vína).

Uvnitř si můžete vzít odvar z listů vavřínu (10 g listů na šálek vody) na lžíci třikrát až čtyřikrát denně. To pomáhá posilovat nehty. Bude také bylinné čaje – vlaštovičník Vlaštovičník – prostředky-testoval v průběhu staletí , Pruhované, kořen Oman.

Je to velmi důležité a správné péči o nehty:

 • Hřebíky by měly být vždy čisté a zkrátit; jako ochrana pro ně, můžete použít speciální lak na nehty;
 • Vyhněte nehtů zranění, takže kontraindikován postupů, jako je manikúru a pedikúru;
 • práce v domácnosti, a to zejména v případě, že je spojeno s použitím chemikálií pro domácnost, gumové rukavice by měly být použity;
 • Po každém mytí rukou by měla být aplikována na kůži mastný krém na ruce.

Jen na návštěvě lékaře, se dozvíte, jak správně zacházet s psoriáza nehtů.

Mastocytóza – možná fatální – Projevy

 • Mastocytóza – případnou smrt
 • Projevy

Co je mastocytóza a jeho formy

Mastocytóza – chronické onemocnění, při kterém je k dispozici aktivní reprodukci žírných buněk, což vede trpí kůže, kostí, a vnitřních orgánů. Nemoc se obvykle objevuje v dětství nebo dokonce v novorozeneckém období, alespoň – u dospělých.

Důvody pro mastocytózy nebyla dosud studována. K dispozici jsou následující typy onemocnění: puntíkovaný, papulózní, makulopapulární, teleangiektatichesky, tvárné, nádor, difuzní, a bulózní kožní a viscerální mastocytosa.

Skvrnitý mastocytosis také nazývaný kopřivka pigmentosa Hives – pálení svědění , To je nalezené v každém věku se objeví hnědé skvrny různých velikostí od 5 do 15 mm v průměru, s výhodou na kůži trupu. Velmi zřídka se tyto vyrážky objeví na ústní sliznici. Erupce se vyskytují jako ohniska, střídající se s obdobími remise. Při tření všimne Redden, bobtnají a zase do bublinkové (jev nebo příznak Unna). To je vzhledem k uvolnění z žírných buněk, biologicky aktivních látek. Celkový stav pacientů je obvykle příliš závažné.

Papulární mastocytosis vidět malé množství hnědé uzliny. Často je to v kombinaci s nepravidelným formě (pyatnosto-papulózní mastocytózy). Někdy flekatý pozadí nebo papulární mastocytózou na kůži se objeví velké množství telangiectasia (teleangiektatichesky mastocytózy, teleangiektázie – přetrvávající místní dilataci malých krevních cév). Fenomén Unna v těchto forem mastocytózy pozitivní.

Spletitý a bulózní mastocytosis je častější u kojenců a dětí do dvou let. Nodulární forma je charakterizována výskytem plochý oválný izolované nebo ve skupině noduly průměr 1-1, 5 cm. Světle žlutá s hladkým, připomínající pomerančové kůry povrch. V některých případech, uzlíky mají barvu načervenalé a tendenci sloučit. Fenomén Unna v tvárné mastocytózy negativní nebo slabě. Když bulózní mastocytóza na kůži se objeví těsný, s jasným obsahem průměru bublin

Tumor mastocytóza je vzácné u novorozenců, on podobá velkému otoku mateřské znamínko Mateřská znaménka a hemangiomy – tvář agresivní léčba? ,

Difuzní (společný), mastocytóza se vyskytuje u dětí a dospělých a je charakterizován tím, rozšířeným porážkou rozsáhlých oblastí kůže nebo všech kůži. Kožní léze nažloutlé barvy, měkká textura, připomínající povrch kůry pomeranče, pohraniční centra ostře ohraničené. Pacienti často starosti svědění.

Kůže a viscerální nebo systémová mastocytóza se také nazývá systém, to je nalezené v dětí i dospělých. Kůže se může objevit nějaké kožní projevy onemocnění. Porážka vnitřních orgánů je znázorněno zvětšené lymfatické uzliny, játra a slezinu. Pozorované změny v kostech je osteoporóza Osteoporóza – tě ohrožuje? (kosti stávají křehké a tenký). Charakteristické dojde ke změnám v mozku. Kůže se často objevuje epizodická otok, doprovázené svědění, snížení krevního tlaku Krevní tlak – pokud je jeho švih nebezpečné? a horečka – výsledkem působení histaminu uvolněného žírných buněk. Systémová mastocytóza je nebezpečný: porážka vnitřních orgánů pacienta, může zemřít.

Diagnostika je založena na vzhledu typických příznaků onemocnění, včetně pozitivních příznaků Unna. Pro potvrzení diagnózy kus tkáně je převzata z míst typických lézí na histologické vyšetření – identifikovat velké nahromadění žírných buněk.

Jmenovaní antihistaminika, glukokortikoidu hormony. Jednotlivé jednotky mohou být odstraněny chirurgicky.

Aby se zabránilo relapsu mastocytózy se doporučuje vyhnout delšímu pobytu na slunci a přehřátí.

Léčba mykózy nehtů: Příčiny a prevence

Mykóza na nehtech vzniká z přemnožení infekce na anebo pod nehtem samotným [1]. Ačkoliv z počátku se nemusí jednat o nic vážného, tak to určitě nepodceňujte. Váš nehet může postupem času měnit zabarvení, strukturu a odolnost [2]. V tomto článku vám Scholl přiblíží základní příčiny vzniku houbových infekcí na nehtech a jak jim ideálně umět předcházet.

Nejčastějším případem vzniku infekce je Distální subungvální onychomykóza (DSO) [3]. Infekce se zpravidla dostane na konci nehtu pod nehtové lůžko a tím pak už následně snadno vznikne mykóza nohou. Mykóza zapříčiní odlišné zbarvení nehtu, a i jeho odolnost. To pocítíte zejména, při nošení těsné obuvi.

Dalším typem houbové infekce může být Superficiální bílá onychomykóza (WSO). Nejčastěji se objevuje na horní vrstvě nehtu, kde vytváří malé bílé skvrny. Postupem času se tyto malé skvrny mohou zvětšit a nehet oslabit.

Tyto plísňové infekce jsou velice nakažlivé a ideálně se šíří ve vlhkém a teplém prostředí. Typicky se jedná o plovárny, bazény anebo společné sprchy v posilovnách apod. Nehty jsou náchylnější zejména, pokud je máte trochu poškozené a proto toto riziko určitě nepodceňujte. Scholl vám poradí, jak pečovat o nehty [4] .

Ačkoliv nikdy není možné úplně zamezit riziku vzniku mykózy nohou, tak prevence je určitě vhodná. Je důležité, abyste nosili pohodlné boty, které budou i trochu prodyšné. Snažit se vyhýbat místům, kde je vysoké riziko vzniku nákazy, např. bazény a případně se chránit alespoň žabkami do sprchy. Hlavní je, že pokud už se infekce objeví, tak to řešte ihned, ať se infekce nemá šanci rozšířit dále.

Je také dobré si dávat pozor na společné sdílení ručníků anebo osušek. Samozřejmostí je nosit pouze svoje ponožky, které si budete pravidelně měnit za nové a suché, alespoň na každý nový den [5]. Na škodu také není pravidelná dezinfekce vašich bot.

Pokud vás mykóza už trápí déle, tak se nebojte a jděte co nejdříve navštívit odborného lékaře. Může vám navrhnout individuální řešení. Další novinkou od Scholl je elektrický pilník na nehty [6], který se dokáže perfektně postarat o vaše nehty, takže jim dodá i opětovný lesk a zdravý vzhled.

Compare products

© 2016 Reckitt Benckiser – Všechna práva vyhrazena | Poslední aktualizace stránky 27 March 2018

Tato webová stránka používá ke zlepšení zkušeností uživatelů soubory cookie. Použitím této webové stránky souhlasíte s nastavením těchto souborů cookie. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na naše zásady použití souborů cookie.

nCure – odstranění plísně nehtů

Onychomykóza nehtů

Domácí laserová léčba onemocnění onychomykózou (plísňová houba napadající nehty)

nCure laserové světlo si prosvítí cestu ke zdravým nehtům.

nCure je přenosný, nákladově efektivní a snadno použitelný pro vlastní léčbu, domácí zdravotní zařízení nCure poskytuje neinvazivní léčbu houbových infekcí nehtů.

nCure používá jak nízkou úroveň ošetření laserem (laserova terapie), tak i Blue Light ozařování. nCure je revoluční domácí léčba laserovým zařízením pro plísně nehtů.

nCure je přenosný, k použití pro samostatné ošetřování, domácí zdravotnický prostředek pro léčení plísňové infekce nehtů (onychomykózy). Počáteční příznaky houbové infekce nehtu je změna barvy nehtové ploténky a jeho tloušťka. Jak nemoc postupuje, objeví se další tělesné příznaky, což vede nejen ke špatnému estetickému vzhledu, ale i k fyzické bolesti. nCure v sobě spojuje dva typy záření: low-level laser pulzní záření a viditelné modré světlo. Prostřednictvím synergického efektu, který se zaměřuje na semena plísní pod nehtem se symptomy spojené s plísňovou infekcí nehtů odstraní a vyléčí. Léčba nCure je efektivní, bezbolestná, neinvazivní, bezpečná a schválena pro použití v domácnosti.

Kůra má významné výhody oproti jiným možnostem léčby onemocnění plísňovou infekcí nehtů.

nCure bude léčit nehet napadený houbovou infekcí (onychomykózy) bez nutnosti používat léky či masti.

Laserové záření pronikne infikovanou nehtovou ploténkou a zaměří patogenní původce chorob umístěného na nehtovém lůžku, uzdraví nehty a obnový estetický vzhled.

Ošetření je neinvazivní, efektivní a nízkonákladové, žádné vedlejší účinky, bezpečné, snadné a bezbolestné!

Jen 7 minut denně a brzy je vidět výrazné zlepšení!

Důležité informace: s cílem dosáhnout výrazného zlepšení, odstranění houby a zabránění budoucí infekce je nutné používat přístroj nejméně po dobu 3-4 měsíců!

Vlnová délka laseru: 905nm

Vlnová délka modrého světla: 470nm

Intenzita Laseru: 22W

Přístroj se automaticky vypne po 7 minutách

Používejte denně pro dosažení nejlepších výsledků

Onemocnění a poruchy vzhledu nehtů

Onychomykóza

Onychomykóza je běžné houbové onemocnění nehtu, zpravidla způsobené dermatofytickými houbami, které parazitují na nehtovém keratinu. Většina infekcí (90–95 %) je tedy způsobena dermatofyty, zbytek je způsoben kvasinkami a saprofytickými plísněmi. Houbová infekce postihuje nehtové lůžko nebo ploténku. Onychomykóza tvoří asi 50 % všech onemocnění nehtu a je nejčastější chorobou nehtu dospělých. Onychomykóza se vyskytuje v každém věku, ale u dětí vzácně. Infikované nehty vypadají nepěkně, mají změněnou barvu a často bývají ztluštělé (hyperkeratózní).

Vznik onychomykózy mohou podporovat defekty nehtů způsobené častými poraněními u atletů či jednorázové poranění nehtového aparátu, které má za následek celoživotní poškození. Problémy spojené s onychomykózou mohou negativně ovlivnit pacientův život různým způsobem. Onychomykóza může působit bolest při chůzi, zhoršit funkci prstů a v neposlední řadě může vést ke sníženému sebevědomí. Pacienti s dalšími onemocněními (např. diabetici) mají zvýšené riziko sekundárních komplikací, jako jsou infekce.

Onychomykózou je postiženo celosvětově přibližně 2–10 % dospělé populace. Riziko vzniku onemocnění stoupá s věkem. Jedinci starší 60 let trpí touto chorobou nehtu ve 14–28 procentech. K onemocnění jsou náchylní také zdraví jedinci, kteří hodně sportují a používají společné umývárny a šatny.

Onychomykóza postihuje nehty na nohou v 80 % a nehty na rukou ve 20 procentech. Vyšší riziko u nehtů na nohou je způsobeno pomalejším růstem, větší pravděpodobností zranění a lepšími podmínkami pro rozvoj infekce, což je uzavřená obuv.

Onychomykóza je nejběžnější onemocnění nehtů na světě. Rozšíření choroby závisí na klimatických, profesních a socio-ekonomických podmínkách. Zajímavé výsledky přinesla studie ze Severního Malawi (20 000 obyvatel), kde dosud nikdo neonemocněl onychomykózou. Důvodem je pravděpodobně skutečnost, že zde lidé většinou nenosí boty. V porovnání s těmito studiemi velké studie z Evropy, Středního Východu a Severní Ameriky ukázaly vysoký počet houbových onemocnění nehtu. Vysoké procento onychomykóz bylo zaznamenáno u horníků a vyskytovala se v 27 procentech. Za příčinu tak vysokého procenta je považováno horko, vlhkost a společné sprchy.

Nehtová psoriáza

Jedním projevem psoriázy neboli lupénky je nehtová psoriáza. Projevuje se buď na nehtové matrix jako leukonychie – červené skvrny na nehtech, dolíčkování, drolení, nebo na nehtovém lůžku jako olejové skvrny. Zhoršená kvalita nehtu se může projevit hyperkeratózou – zesílenou nehtovou ploténkou a onycholýzou – štěpením nehtu. Psoriáza nehtů se vyskytuje přibližně u 50 % pacientů s celkovou psoriázou. Ve výjimečných případech může být nehtová psoriáza jediným projevem celkového onemocnění. Kvalita života u pacientů s psoriázou nehtů je ovlivněna jednak z hlediska funkčního postižení nehtů, jednak se může dotýkat jejich emoční stránky. Choroba může narušit vlastní sebevědomí i uplatnění v zaměstnání. Více než 50 % pacientů uvádí bolest a těžkosti při běžných denních úkonech. Pacienti s nehtovou psoriázou jsou rizikovější pro vznik onychomykózy.

Nehtové dystrofie (lámavost, křehkost nehtů)

Onychorrhexis – série úzkých podélných žlábků. Nehet vypadá jako by byl poškrábán smirkovým papírem.

Podélné rýhy – objevují se se stoupajícím věkem, často u pacientů s revmatoidní artritidou či poruchou periferní cirkulace.

Onychoschisis – lamelární štěpení. Tato porucha se často objevuje u žen (až 25 %). Příčinou jsou práce v domácnosti s častým máčením ve vodě s detergenty. Jev souvisí s množstvím vody v rohové vrstvě pokožky a nehtové ploténce. Udává se, že pokud je v uvedené tkáni méně než 16 % vody, dochází k přesychání pokožky a lomivosti nehtů.

Křehkost a ztenčení nehtové ploténky – tato nedostatečnost bývá způsobena narušením keratinu, což je strukturální jednotka nehtové ploténky. Původ křehkosti a tenkosti nehtů bývá různý. Často se vyskytuje u žen po dlouhodobém používání umělých nehtů. Příčinou mohou být domácí práce nebo dřívější traumata nehtů.

Onycholysis – částečné odloučení nehtu od nehtového lůžka. Dutina mezi nehtem a nehtovým lůžkem je vyplněna vzduchem, a tím toto místo může měnit barvu. Uvedené dutiny mohou být náchylné k infekci. Onycholysis je častým průvodním jevem nehtové psoriázy a onychomykózy.

Pouze léčba houbových nehtů

 • Hlavní
 • Terapeutické oblasti
 • Kůže, vlasy, nehty
 • Onemocnění
 • Hlavní
 • Terapeutické oblasti
 • Kůže, vlasy, nehty
 • Onemocnění

Onychmykózou je postiženo celosvětově přibližně 2-10% dospělé populace. Riziko vzniku onemocnění stoupá s věkem. Jedinci starší 60 let trpí touto chorobou nehtu v 14-28%. K onemocnění jsou náchylní také zdraví jedinci, kteří hodně sportují a používají společné umývárny a šatny.

Onychomykóza postihuje nehty na nohou v 80% a nehty na rukou ve 20%. Vyšší riziko u nehtů na nohou je způsobeno pomalejším růstem, větší pravděpodobností zranění a lepšími podmínkami pro rozvoj infekce, což je uzavřená obuv.

Onychomykóza je nejběžnější onemocnění nehtů na světě. Rozšíření choroby závisí na klimatických, profesních a socioekonomických podmínkách. Zajímavé výsledky přinesla studie ze Severního Malawi (20 000 obyvatel), kde dosud nikdo neonemocněl onychomykózou. Důvodem je pravděpodobně skutečnost, že zde lidé většinou nenosí boty. V porovnání s těmito studiemi velké studie z Evropy, Středního Východu a Severní Ameriky ukázaly vysoký počet houbových onemocnění nehtu. Vysoké procento onychomykóz bylo zaznamenáno u horníků a vyskytovala se v 27%. Příčinou tak vysokého procenta je považováno horko, vlhkost a společné sprchy.

Křehkost a ztenčení nehtové ploténky – tato nedostatečnost bývá způsobena narušením keratinu, což je strukturální jednotka nehtové ploténky. Původ křehkosti a tenkosti nehtů bývá různý. Často se vyskytuje u žen po dlouhodobém používání umělých nehtů. Příčinou můžou být domácí práce nebo dřívější traumata nehtů.

Léčba mykózy nehtů: Příčiny a prevence

Mykóza na nehtech vzniká z přemnožení infekce na anebo pod nehtem samotným [1]. Ačkoliv z počátku se nemusí jednat o nic vážného, tak to určitě nepodceňujte. Váš nehet může postupem času měnit zabarvení, strukturu a odolnost [2]. V tomto článku vám Scholl přiblíží základní příčiny vzniku houbových infekcí na nehtech a jak jim ideálně umět předcházet.

Nejčastějším případem vzniku infekce je Distální subungvální onychomykóza (DSO) [3]. Infekce se zpravidla dostane na konci nehtu pod nehtové lůžko a tím pak už následně snadno vznikne mykóza nohou. Mykóza zapříčiní odlišné zbarvení nehtu, a i jeho odolnost. To pocítíte zejména, při nošení těsné obuvi.

Dalším typem houbové infekce může být Superficiální bílá onychomykóza (WSO). Nejčastěji se objevuje na horní vrstvě nehtu, kde vytváří malé bílé skvrny. Postupem času se tyto malé skvrny mohou zvětšit a nehet oslabit.

Tyto plísňové infekce jsou velice nakažlivé a ideálně se šíří ve vlhkém a teplém prostředí. Typicky se jedná o plovárny, bazény anebo společné sprchy v posilovnách apod. Nehty jsou náchylnější zejména, pokud je máte trochu poškozené a proto toto riziko určitě nepodceňujte. Scholl vám poradí, jak pečovat o nehty [4] .

Ačkoliv nikdy není možné úplně zamezit riziku vzniku mykózy nohou, tak prevence je určitě vhodná. Je důležité, abyste nosili pohodlné boty, které budou i trochu prodyšné. Snažit se vyhýbat místům, kde je vysoké riziko vzniku nákazy, např. bazény a případně se chránit alespoň žabkami do sprchy. Hlavní je, že pokud už se infekce objeví, tak to řešte ihned, ať se infekce nemá šanci rozšířit dále.

Je také dobré si dávat pozor na společné sdílení ručníků anebo osušek. Samozřejmostí je nosit pouze svoje ponožky, které si budete pravidelně měnit za nové a suché, alespoň na každý nový den [5]. Na škodu také není pravidelná dezinfekce vašich bot.

Pokud vás mykóza už trápí déle, tak se nebojte a jděte co nejdříve navštívit odborného lékaře. Může vám navrhnout individuální řešení. Další novinkou od Scholl je elektrický pilník na nehty [6], který se dokáže perfektně postarat o vaše nehty, takže jim dodá i opětovný lesk a zdravý vzhled.

Compare products

© 2016 Reckitt Benckiser – Všechna práva vyhrazena | Poslední aktualizace stránky 27 March 2018

Tato webová stránka používá ke zlepšení zkušeností uživatelů soubory cookie. Použitím této webové stránky souhlasíte s nastavením těchto souborů cookie. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na naše zásady použití souborů cookie.

PГ©ДЌe o ruce a nohy

POŠKOZENÉ NEHTY

KomplexnГ­ pГ©ДЌe pro namГЎhanГ© a oslabenГ© nehty

NEVZDГЃVEJTE SE SVГќCH OBLГЌBENГќCH BOT!

PomГЎhГЎ nehtЕЇm oslabenГЅm noЕЎenГ­m tД›snГ©, uzavЕ™enГ© obuvi

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO!

ChrГЎnГ­ pЕ™ed mykotickou infekcГ­ nehtЕЇ

Filmogel В® PoЕЎkozenГ© nehty

Pro krГЎsnГ© a zdravГ© nehty

 • chrГЎnГ­
 • regeneruje
 • ДЌistГ­

PoЕЎkozenГ© nehty a mykГіzy

PoЕЎkozenГ© nehty jsou velmi ДЌastГЅm problГ©mem, pЕ™Г­ДЌiny poЕЎkozenГ­ mohou bГЅt rЕЇznГ©. NД›kterou z forem poЕЎkozenГ­ nehtЕЇ trpГ­ pЕ™ibliЕѕnД› tЕ™etina populace. NejДЌastД›ji bГЅvajГ­ poЕЎkozenГ© nehty na nohou, a to zejmГ©na na palci (aЕѕ 80% pЕ™Г­padЕЇ).

HlavnГ­ rizikovГ© faktory poЕЎkozenГ­ nehtЕЇ

 • ДЌastГ© lakovГЎnГ­ nehtЕЇ
 • noЕЎenГ­ umД›lГЅch / gelovГЅch nehtЕЇ
 • dlouhГЅ ДЌas strГЎvenГЅ vВ tД›snГ©, uzavЕ™enГ© obuvi
 • sportovnГ­ aktivity spojenГ© sВ vГЅraznГЅm pocenГ­m
 • chЕЇze naboso nebo jen vВ ponoЕѕkГЎch ve veЕ™ejnД› navЕЎtД›vovanГЅch prostorech (ЕЎatny a sprchy na koupaliЕЎtГ­ch, ve fit centrech apod.)
 • pГ©ДЌe o domГЎcnost bez ochrannГЅch pomЕЇcek rukou
 • manuГЎlnГ­ prГЎce (napЕ™. kutilstvГ­)

Druhy poЕЎkozenГ­ nehtu

1. Trauma nehtu (poranД›nГЅ nehet)

Traumata nehtЕЇ mohou vzniknout vВ dЕЇsledku noЕЎenГ­ umД›lГЅch nehtЕЇ, ДЌastГ©ho pohybu ve ЕЎpatnД› padnoucГ­ch botГЎch, bД›hem domГЎcГ­ch pracГ­ vВ dЕЇsledku kontaktu rukou s chemickГЅmi ДЌisticГ­mi prostЕ™edky nebo pЕ™i drobnГЅch Гєrazech vВ dЕЇsledku vykonГЎvГЎnГ­ manuГЎlnГ­ch pracГ­.

Vznik mykГіzy podporuje zejmГ©na vlhkost a nadmД›rnГ© pocenГ­, zpЕЇsobenГ© zejmГ©na noЕЎenГ­m obuvi a ponoЕѕek z umД›lГЅch materiГЎlЕЇ. ZvГЅЕЎenГЅm rizikem pro vznik mykГіzy neboli plГ­snД› nehtu je takГ© dlouhotrvajГ­cГ­ oslabenГ­ poranД›nГ©ho nehtu.

PlГ­seЕ€ se mЕЇЕѕe objevit na, uvnitЕ™ i pod nehtem. MykotickГЅch infekcГ­ se obtГ­ЕѕnД› zbavuje, majГ­ tendenci se opakovat, lГ©ДЌba obvykle trvГЎ dlouhou dobu.

Jak poznГЎte, zda jsou vaЕЎe nehtyВ poЕЎkozenГ©?

ZdravГ© nehty jsou prЕЇsvitnГ©, narЕЇЕѕovД›lГ©, majГ­ jemnГЅ a hladkГЅ povrch. Jsou tvrdГ©, pevnГ© a odolnГ© proti lГЎmГЎnГ­. NetЕ™epГ­ se a jejich povrch nelze jednoduЕЎe poЕЎkodit nebo poЕЎkrГЎbat. PЕ™i kontaktu sВ okolГ­m by nehty nemД›ly bГЅt bolestivГ©.

Poškozené nehty mohou mít bílou nebo nažloutlou barvu, mohou se lámat a vykazovat nerovnosti – drsný povrch. Nezdravý nehet může být také ztlustělý, drobivý nebo pruhovaný, oslabené nehty se často třepí.

Pokud poЕЎkozenГЅm nehtЕЇm nevД›nujeme dostateДЌnou pГ©ДЌi, jejich stav se sГЎm od sebe nezlepЕЎГ­. NavГ­c, poЕЎkozenГ© nehty nejsou pouze estetickГЅm problГ©mem, jsou mnohem nГЎchylnД›jЕЎГ­ ke vzniku nepЕ™Г­jemnГЅch a obtГ­ЕѕnД› lГ©ДЌitelnГЅch mykГіz.

MykotickГЅm infekcГ­m je lГ©pe pЕ™edchГЎzet, protoЕѕe jejich lГ©ДЌba je obvykle obtГ­ЕѕnГЎ a zdlouhavГЎ, infekce majГ­ tendenci se opakovat.

URGO pЕ™edstavuje komplexnГ­ pГ©ДЌi pro namГЎhanГ© nehty

IdeГЎlnГ­ Е™eЕЎenГ­ pro vaЕЎe krГЎsnГ© a zdravГ© nehty

Filmogel В® PoЕЎkozenГ© nehty

OŠETŘUJE A REGENERUJE

Přípravek si poradí s oběma typy poškození nehtů – s traumaty nehtů i s již rozvinutými mykózami.

JednoduchГ© pouЕѕitГ­

DiskrГ©tnГ­, neviditelnГЅ, bez zГЎpachu s jednoduchou aplikacГ­ 1x dennД›.

CHRГЃNГЌ A PEДЊUJE

PЕ™Г­pravek je vhodnГЅ kВ pravidelnГ© pГ©ДЌi o namГЎhanГ© nehty a jako prevence poЕЎkozenГ­ nehtЕЇ. ProkazatelnД› posiluje strukturu nehtЕЇ a tГ­m pЕЇsobГ­ proti jejich lГЎmavosti. Vyhlazuje povrch nehtЕЇ a zamezuje jejich tЕ™epenГ­. Je ideГЎlnГ­m pomocnГ­kem vВ pГ©ДЌi o ДЌasto lakovanГ© nehty, kterГ© bГЅvajГ­ vВ dЕЇsledku lakovГЎnГ­ oslabenГ©.

Jak to funguje?

URGO Filmogel В® PoЕЎkozenГ© nehty je rychleschnoucГ­, transparentnГ­, gelovГЅ lak, kterГЅ se aplikuje ЕЎtД›teДЌkem obdobnД› jako bД›ЕѕnГ© laky na nehty. NanГЎЕЎГ­ se na postiЕѕenГЅ nehet, ale takГ© na kЕЇЕѕiДЌku v okolГ­ nehtu a pod nehet. Lak pronikГЎ do struktury nehtu, efektivnД› zde pЕЇsobГ­ proti mykГіze a zastavuje zhorЕЎovГЎnГ­ stavu nehtu. Nehet postupnД› odrЕЇstГЎ a poЕЎkozenou ДЌГЎst lze jednoduЕЎe odstranit nЕЇЕѕkami. PЕ™Г­pravek nenГ­ vodД›odolnГЅ, proto pro dosaЕѕenГ­ maximГЎlnГ­ho ГєДЌinku doporuДЌujeme aplikovat jej na noc. BONUS! NemusГ­te se vzdГЎvat svГ©ho oblГ­benГ©ho laku na nehty, na filmogel je moЕѕnГ© pouЕѕГ­vat bД›ЕѕnГ© laky na nehty.

Filmogel je unikГЎtnГ­ patentovanou technologiГ­ sВ klinicky ovД›Е™enГЅm ГєДЌinkem, vyvinutou vВ laboratoЕ™Г­ch URGO. JednГЎ se o tekutГ© bezbarvГ© krytГ­, kterГ© na poranД›nГ­ vytvГЎЕ™Г­ ochrannГЅ ЕЎtГ­t proti nepЕ™Г­znivГЅm vlivЕЇm vnД›jЕЎГ­ho prostЕ™edГ­ a zГЎroveЕ€ oЕЎetЕ™uje jiЕѕ vzniklГЎ poranД›nГ­.

LГ©ДЌivГЎ technologie filmogelu В® je adaptovГЎna kВ pouЕѕitГ­ na rЕЇznГ© typy poranД›nГ­ na mnoha mГ­stech tД›la. ZajГ­mГЎ vГЎs, co vЕЎe mЕЇЕѕete lГ©ДЌit pomocГ­ filmogelu В® ?

URGO PoЕЎkozenГ© nehty je zdravotnickГЅ prostЕ™edek. ДЊtД›te pozornД› pЕ™Г­balovou informaci.

BГЅt ve spojenГ­ se vyplГЎcГ­!

BuДЏte prvnГ­ u naЕЎich novinek, slev a akcГ­.

StaЕ€te se odbД›ratelem naЕЎich novinek a zГ­skejte obratem ZDARMA e-book plnГЅ tipЕЇ a rad kВ pГ©ДЌi o problematickou pleЕҐ sВ projevy aknГ©. Nespamujeme, slibujeme.

VГ­ce neЕѕ 50 let zkuЕЎenostГ­ v oblasti zdravotnГ­ pГ©ДЌe

 • Specialista na drobnГЎ poranД›nГ­
  • PЕ™Г­rodnГ­ zdravГ­ HUMER
  Filmogely na aknГ© a rty
  URGO na Instagramu

  NД›kterГ© funkce naЕЎeho webu pouЕѕГ­vajГ­ cookies. PouЕѕГ­vГЎnГ­m webu sВ tГ­m souhlasГ­te.VГ­ce informacГ­.

  ObecnГ© informace

  Normy evropskГ© unie nГЎm uklГЎdajГ­ povinnost VГЎs informovat, Еѕe naЕЎe webovГЎ aplikace pouЕѕГ­vГЎ ke zlepЕЎenГ­ uЕѕivatelskГ©ho zГЎЕѕitku malГ© soubory cookies.

  Co to jsou cookies

  Jako cookie (anglicky koláček, oplatka, sušenka) se v protokolu HTTP označuje malé množství dat, která WWW server pošle prohlížeči, který je uloží na počítači uživatele. Při každé další návštěvě téhož serveru pak prohlížeč tato data posílá zpět serveru. Cookies běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů, ukládají se do nich uživatelské předvolby apod. Myšlenku cookies navrhl v 90. letech Lou Montulli, tehdy pracující u firmy Netscape Communications. Název cookie – sušenka asociuje zvyklost ze Spojených států nebo Velké Británie nabídnout účastníkům určitého zájmového spolku nebo skupiny jejich oblíbenou sušenku pro vytvoření příjemnější atmosféry.

  Podle smД›rnice EvropskГ© unie (a tomu odpovГ­dajГ­cГ­ novele zГЎkona ДЌ. 468/2011 Sb.) musГ­ www server poskytnout uЕѕivateli informaci o pouЕѕГ­vГЎnГ­ cookies a zГ­skat uЕѕivatelЕЇv souhlas jeЕЎtД› pЕ™ed tГ­m, neЕѕ se cookie uloЕѕГ­ do uЕѕivatelova poДЌГ­taДЌe. VГЅsledek je ten, Еѕe na podzim roku 2015 velkГ© mnoЕѕstvГ­ webЕЇ obtД›Еѕuje uЕѕivatele s informaДЌnГ­m pruhem o cookies, kterГ©ho se uЕѕivatel obvykle zbavГ­ pouze tak, Еѕe klikne na tlaДЌГ­tko potvrzujГ­cГ­ souhlas.

Leave a Reply