Plicní infekce kůže proti ekzému na rukou (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Opary na rukou -, které by mohly sloužit jako záminka?

Opary na rukou může být způsobeno různými typy patogeny herpetické infekce. Přispívající momenty jsou alergické kožní onemocnění, zejména atopická dermatitida. Kromě toho mohou opary na rukou se vyskytují při konstantním podráždění kůže.

Příčinou herpes na rukou může být herpes simplex virus Herpes simplex – ve skutečnosti není tak jednoduché První nebo druhý typ (HSV-1 a HSV-2) a varicella zoster virus, který způsobuje pásový opar.

Vzhled příznaků herpes zoster v ruce je obvykle spojena s podchlazením nebo zranění ruky. Ale mohou existovat i jiné důvody – celkový pokles imunity proti této nemoci, po operaci, při různých otravách, a tak dále. V tomto případě se aktivuje herpes zoster virus, dolů po nervových zakončení v kůži, násobí tam, a způsobuje onemocnění.

Herpes simplex je nejčastěji v rukou převodu je výsledkem infekce od primárního ložiska. Pro HSV-1 způsobuje opary na rtech, na dotek prsty boláky na rtu při aplikaci masti nebo jen herpes simplex viry mohou být přeneseny do vašich rukou a prstů. Predisponující faktory pro infekci jsou na straně v případě microcrack a různých onemocnění kůže na rukou, včetně ekzému, atopické dermatitidy, a atopické dermatitidy.

Podobně, šíření infekce způsobená virem herpes simplex typu 2 Herpes typu 2 – původce genitální herpes , Během exacerbace genitální herpes, může se dostat na ruce a prsty po různých léčebných postupů.

Pro prevenci viru herpes simplex na rukou je velmi důležité pro udržení dobrého osobní hygienu a po manipulaci ve ohnisek nákazy důkladně umýt ruce.

Doporučuje se také, aby zvládnout postižené oblasti kůže a sliznic není po ruce, a vatovým tamponem nebo speciálními hůlkami.

Pásový opar na kůži rukou začíná s výskytem nepříjemnou bolest v průběhu nervů. Poté, ve stejných oblastech kůže objeví zarudnutí a otok tkáně, doprovázený pálení a svědění. Po několika hodinách se na povrchu zánětlivých skvrny na kůži se objeví skupiny bublin naplněné jasným obsahem. Někdy malé bubliny splývají do větších bublin. Celý tento proces je doprovázen silnou bolestí podél nervů, pálení a svědění kůže.

Po chvíli, bubliny roztržení, tvořit malé vředy – mohou také sloučit, tvořit poměrně velký ulcerované povrch. Takový proces v rukou často se připojí k bakteriální infekci, zánětu a stává se hnisavé. Vředy jsou utaženy s časem vyschne a pokryté krustou, která je obvykle po pádu nebo zbývající stopy nebo malé skvrny, které se nakonec projdou.

Komplikace šindelů je postherpetická neuralgie – trvalé nebo paroxysmální silná bolest podél postiženého nervu.

Aby se předešlo této komplikaci, je třeba začít co nejdříve, aby se anti-virové léky.

Opary na rukou způsobené virem herpes simplex je zvláště bojovníci. Opary na rukou se objeví v místě zavedení infekce a oteklým a zarudlé kůže s kruhového nebo oválného tvaru, který se objeví typické vyrážku. Herpes nehty často lokalizované okolonogtevoy na povrchu kůže, kde také typické prvky objeví vyrážka. A jak ruce a prsty jsou neustále zraněn, špinavý a tak dále, je ohrožena další bakteriální-houbové infekce a zánětu v přechodové ekzému.

Herpes v rukou dítěte se obvykle říká, že snížení imunity (například na pozadí častých nachlazení, zranění, stres, přítomnost ložisek chronické infekce, a tak dále)

Než k léčbě opary na ruce? Zásady léčení herpes na rukou je stejné jako v ostatních oblastech těla. Pokud je to herpes zoster, ujistěte se, že jsou jmenováni Antivirotika pro systémové účinky – acyclovir Acyclovir – jak je to bezpečné? , Valtrex nebo Famvir ve formě tablet. To je nutné, aby se zabránilo výskytu těchto komplikací, jako je postherpetická neuralgie. Kromě toho předepsané prostředky k posílení imunitního systému Posílení imunitního systému – pomáhají imunitní systém antivirotika a vnější – masti, krémy, roztoky na bázi acykloviru.

Herpes simplex zbraně, není-li se rozprostírají přes velké plochy kůže mohou být léčeni krémy nebo masti s protivirovým akci.

Včasná léčba herpes na kůži rukou pod dohledem lékaře je prevence komplikací nemoci samotné.

Bílé skvrny na kůži – Jaké jsou příčiny a jak se léčit?

Diskoloratsiya kůži, protože z toho, že jsou bílé nebo světle růžové skvrny – velmi častým problémem. Typicky, bílé skvrny na kůži nejsou doprovázeny bolestí, ale mohou způsobit svědění, neustálé nepohodlí, a psychologické problémy spojené s lidskou nespokojenost vlastní vzhled.

Příčiny bílé skvrny na kůži jsou velmi různorodé.

Bílé skvrny na kůži trupu a končetin může být příznakem poměrně běžné nemoci – vitiligo. V této poruchy se bílé skvrny vzhledem k tomu, že kůže ztrácí melanin – pigmentu, který je za normálních okolností produkovaného buněk zvaných melanocytů. Diskoloratsiya způsobena poškozením melanocyty, a proč se to stane, je stále ještě není přesně známo. Podle jednoho z nejběžnějších a věrohodné teorií vitiligo – autoimunitní onemocnění, a melanocytů jsou zničeny imunitním systémem pacienta. Dále je známo, že náchylnost k rozvoji vitiligo, je v důsledku genetických faktorů.

V průměru, vitiligo jisté míry ovlivněn do 2% světové populace, a to i v různých zemích, je podíl pacientů s touto diagnózou mohou být odlišné. První příznaky onemocnění se obvykle objeví brzy, mezi první a třetí dekády života. Bílé skvrny na kůži dítěte je často příznakem vitiligo; Další poruchy spojené s hypopigmentace kůže, obvykle se vyvíjejí ve stáří.

Nejčastěji, vitiligo ovlivňuje části těla, které jsou většinu času na které se nevztahuje oblečením, a kožní záhyby (např podpaží).

Její příznaky se mohou objevit také v oblastech, kde je kůže již dříve došlo k poškození, a kolem mateřská znaménka Mateřská znaménka: Co říkají? , Typicky, ztráta pigmentu dochází rychle, ale občas se vyskytují více či méně prodloužené období, kdy se nemoc nepostupují. V některých případech, vývoj vitiligo skutečně zastaví, ale u mnoha pacientů nemoc postupuje fáze v průběhu celého života střídají s obdobími klidu.

Léčba bílých skvrn na kůži v vitiligo trvá dlouhou dobu a ne vždy k očekávanému výsledku. Bohužel, nejsou tam žádné léky nebo operace, které by mohly být zaručeně vrátí kůži pacienta vitiligo normální barvu. Malé bílé skvrny mohou být více či méně efektivně maskována nadace, prášky a concealers. Kromě toho, že pacient může být podána kortikosteroidní mast, která může být částečně nebo zcela obnovit pigmentaci kůže – zejména když se začne používat je v prvních stadiích onemocnění. Při léčbě pacientů Vitiligo děti obvykle používají masti méně koncentrované, než ty, pro dospělé pacienty jsou přiřazeny. První výsledky jsou viditelné ne dříve než tři měsíce po zahájení užívání mastí.

Kortikosteroidy mast jsou nejjednodušší a nejbezpečnější léčba vitiligo, ale nejsou tak účinné jako, například, fotochemoterapie s psoralenem. Při použití této metody, pacient užívá psoralen ve formě tablet nebo masti za použití této látky, ale jeho pokožka je pravidelně vystavena ultrafialovému A (UVA). Postupy jsou prováděny na klinice, kde je potřebné zařízení, v pravidelných intervalech. Tím, postupů nezbytných ke snížení expozice kůže na ultrafialové záření na minimum. Pod vlivem ultrafialového psoralen postupně dává vitiligo postižené oblasti na kůži tmavší barvu.

Psoralen mast je obvykle předepisován pacientům s malými oblastmi hypopigmentace a tablety – pro ty, kteří mají bílé skvrny pokrývají více než 20% povrchu těla. Fitohimioterapiya s psoralen – zdlouhavý a nákladný proces, který navíc může způsobit řadu závažných nežádoucích účinků. Před souhlasit s takovým ošetření, pacient by měl podstoupit důkladné vyšetření, a jak zvážit výhody a nevýhody tohoto způsobu léčby.

Depigmentace může být tou nejlepší volbou pro lidi, kteří mají vitiligo udeřil více než 50% povrchu kůže. Pacienti aplikuje dvakrát denně na kůži, kde se stále pigmentu mast hydrochinonu nebo méně, s jinými účinnými látkami. Léčba pokračuje tak dlouho, dokud pigmentové oblasti se stanou mnohem lehčí, a tón pleti je v souladu. Kůže pacienta po tomto ošetření se stává velmi citlivá na sluneční světlo, a on bude mít vždy, aby přijaly opatření na ochranu proti UV záření.

Aktivátory této choroby jsou houbové organismy Malassezia, který normálně obývají lidskou kůži v malém množství. Za určitých okolností mohou začít množit nadměrně aktivní, což vede k červenohnědé nebo suché bílé skvrny na kůži na krku, břicha, stehen a předloktí. Tato nemoc není nakažlivý.

Chromophytosis Pásový opar – a to nejen infekční onemocnění někdy volal sluneční plísně, protože oni často onemocní lidé, kteří přišli na odpočinek v teplých zemích. Ve skutečnosti, vystavení slunečnímu záření zde na ničem; Malassezia je aktivně množí v horkém a vlhkém podnebí, ale světlo je pro něj není příliš důležité. To je umožněno tím, faktory, jako je těžký pocení, mastnou pleť Mastná pleť: Přírodní a umělý péče , Nutriční nedostatky, těhotenství, používání kortikosteroidů, a oslabený imunitní systém.

K léčbě tinea versicolor používá antimykotických látek, jako terbinafinu, klotrimazol a mikonazol.

V postižených oblastech kůže, a může být aplikován na šamponu, který obsahuje sulfid seleničitý. Obvykle se doporučuje provést před spaním Dreams: jak porozumět své sny A opláchněte šampon v dopoledních hodinách. Pokud se symptomy tinea versicolor jsou uloženy po dobu dvou týdnů po zahájení použití výše uvedených prostředků, poraďte se s dermatologem.

Idiopatická kapkovité gipomelanoz

Charakteristické rysy onemocnění jsou malé (o průměru dvou až pěti milimetrů) bílé skvrny na kůži obličeje, paže, ramena a nohy. Ve většině případů, které jsou hladké, ale někdy se skvrny začnou oloupat. Tato porucha je nejčastější u žen a osob se světlou pletí.

Slovo "idiopatické" v názvu tohoto onemocnění naznačuje, že přesné důvody pro její rozvoj nejsou známy. Odborníci však naznačují, že idiopatické kapkovité gipomelanoz spojené s přirozeného stárnutí, protože to je nejvíce často diagnostikována u lidí starších než 40 let. Pravděpodobně hrají roli, a dědičné faktory, jak je běžné v rozporu s pokrevních příbuzných. K léčbě této nemoci s kortikosteroidy mastí a tretinoin, dermabraze, mikrodermabraze kryoterapii.

Existuje několik druhů tohoto onemocnění; Vzhled bílé nebo světle růžové skvrny na kůži způsobuje pityriasis bílá. Typickými příznaky tohoto onemocnění – bílé skvrny na kůži rukou, krku a obličeje. Nové body mohou být zvedány a načervenalé, ale postupně se stanou plochou a bílé. Oni jsou patrné zejména v létě, kdy pokožka s normálním pigmentace Můžete se opalovat. V zimě mohou bílé skvrny na kůži oloupat silně. Příčiny pityriasis neznámé.

Při léčbě pityriasis bílé aplikovat mast obsahující látku pimekrolimus, intenzivní, zavlažovače a tonery. V případě, že svědění a zánětů mastí mohou být použity při nižší koncentraci steroidů. Obvykle, pigmentace kůže u pacientů s pityriasis odrazí zpět po dobu několika měsíců až dva nebo tři roky.

Vyrážka, ekzém, svědění kůže

Popis vyrážky, ekzému, svědění kůže

Fyziologie (jak to má fungovat)

Kůže tvoří pro tělo hlavní ochranou bariéru. Stav naší pokožky mnohdy zrcadlí stav nejen kůže, ale i naší stravy nebo dalších orgánových systémů našeho těla.

Je-li v kůži dostatek fungujících (nepoškozených, nezoxidovaných) tuků, tvoří pokožka neproniknutelnou ochranou bariéru pro cizorodé částice a zároveň udržuje v kůži správný poměr vody (tuky brání odparu vody z pokožky a následné suchosti kůže).

Voda v pokožce je potřebná (ostatně jako všude v těle) jako transportní médium. Nejen, že je základem krve, ale i mezi každou naší buňkou je voda. Voda (tedy krevní i ta mezibuněčná) umožňuje buňkám přijímat živiny a kyslík. A odvádět odpadní látky do jater, ledvin a pryč z těla.

Etiopatogeneze (příčina a mechanizmus onemocnění)

Ve vodě obsažené v našem těle jsou v každém momentě rozpuštěny živiny i odpadní látky.

Nižší obsah vody v kůži (mnohdy způsoben špatnou tukovou ochranou a tedy vyšším odparem vody) způsobuje doslova zakoncertování rozpuštěných látek (živin, odpadů).

(Jako když nabereme špinavou vodu a necháme jí vypařovat na slunci. Voda bude ubývat, až zbude jen kašovitá směs vody a nečistot, živin.)

Buňky obklopené nečistotami mohou přejít až do zánětlivé reakce, případně je změna prostředí ideální příležitostí pro mikroorganizmy a následné nehojící se infekce.

Vyrážka, ekzém, jsou definovány jako zánět kůže, který není vyvolán mikroorganizmy napadající kůži. Tělo tímto způsobem dává najevo problém v celém těle, kterým může být infekce v těle, nedostatek nějaké živiny, problémy imunity, nebo onemocnění nějakého orgánu.

Příčiny svědění kůže, vyrážky, ekzému

  • atopický ekzém, alergie
  • snížená imunita a přítomnost infekce (např. plané neštovice, spála, pásový opar)
  • opruzeniny (zčervenání, pupínky, pálení, bolest, svědění)
  • překyselení organizmu (únava, zimomřivost, studené končetiny, bolest hlavy, snížená imunita, alergie, špatné hojení ran, poruchy nervů)
  • celiakie, alergie na lepek (bolest břicha, průjem, hubnutí, pocit plnosti, únava, krev ve stolici, kožní vyrážka)
  • cukrovka, diabetes mellitus (únava, ospalost, žízeň, hlad, nadměrné močení, necitlivost, brnění končetin, svědění kůže, průjem, záněty močových cest, afty, zápach z úst a z moči)

Příznaky – klinický obraz

Akutně vzniklá vyrážka může odeznít sama po několika dnech, nebo lze od kožního lékaře či v lékárně získat nespočet přípravků pro léčbu vyrážky, ekzému.

Pravda o přírodních přípravcích

Strava a bylinky nejsou vše, ale působí na naše zdraví.

Chlamydiovú infekci léčí Dermatologie a patří mezi Pohlavní choroby

Příznaky chlamydiové infekce

Popis chlamydiové infekce

Chlamydie jsou malé organismy, které máme všichni spojené s pohlavně přenosnou nemocí. Mají však i svojí plicní formu, kterou přenáší chlamydia pneumoniae. Chlamydia psittaci naopak způsobuje nemoc psitakózu.

Jen chlamydia trachomatis je příčinou sexuálně přenosných onemocnění. Objevuje se též ve formě, jež způsobuje záněty spojivek a ve vzácných případech vede k oslepnutí.

Lékaři často o pohlavní formě nemoci mluví jako o civilizační hrozbě, protože postihuje přibližně 15% žen v sexuálně aktivním věku. Bakterie se často chovají tak nenápadně, že člověk ani nemusí zjistit, že onemocněl a nákaza sama od sebe odezní. Nebezpečí však tkví v následcích především u žen. Může negativně ovlivnit plodnost a u těhotných žen způsobit potrat.

Příčina a rizikové faktory chlamydiové infekce

Chlamydie jsou nejčastěji přenášeny vaginálně, análně a orálně nakaženým partnerem. Chlamydie však můžete chytit i přímým kontaktem s kontaminovaným ručníkem, povlečením, na toaletě, v bazéně, sprše nebo sauně. Onemocnění je také přenosné z matky na dítě během těhotenství.

Hlavním rizikovým faktorem je nedodržování zásad bezpečného sexu. Nevhodné je mít pohlavní styk s několika partnery najednou nebo naopak ho mít s někým, kdo má víc než jednoho sexuálního partnera.

Přenosnost z osoby na osobu je opravdu velmi vysoká. Tudíž je nevhodné používat například cizí ručníky.

Příznaky a projevy chlamydiové infekce

Zákeřnost chlamydií spočívá v tom, že u 75% žen a 50% mužů se typické příznaky vůbec neprojeví. O to horší komplikace později může infekce způsobit. Inkubační doba je uváděna asi 1- 3 týdny.

U žen se mohou objevit nepříjemné pocity v pochvě jako svědění a bolest, často se zhoršující pohlavním stykem. Dále pálení při močení (může to však být „jen“ močová infekce) a bolesti břicha nebo podbřišku. Někdy ženy mohou krvácet mezi periodami či po pohlavním styku.

Prvním vodítkem může být také citlivý vřídek na genitálu. V některých případech zduří mízní uzliny v tříslech spojené s horečkou a zimnicí.

U mužů se mohou objevovat neobvyklé pocity okolo močové trubice jako bolest a svědění. Během močení mohou cítit pálení. Varlata bývají nateklé a bolestivé na omak. Občas se může objevit i bolestivost kloubů.

Při nechráněném análním styku může infekce vyvolat zánět konečníku nebo vzácně předstojné žlázy.

Léčba chlamydiové infekce

Už při malém podezření na infekci chlamydiemi je nutné zajít k lékaři. Lze ji však odhalit až po 7 dnech po infikování. Rozhodně však nevyhledávejte babské rady a svěřte se do rukou odborníků!

Při preventivní gynekologické prohlídce se odhalí málokdy, protože test na chlamydie není její součástí. Proto je nutné si toto vyšetření vyžádat a nečekat na preventivní prohlídku kvůli ostychu.

Lékař vám pravděpodobně jako první provede výtěr děložního krčku/ močové trubice.

U chronických infekcí může správnou diagnózu usnadnit sérologické vyšetření specifických protilátek.

Při potvrzení infekce chlamydiemi je nutné okamžitě nasadit antibiotika. Samotná antibiotika infekci úplně nevymítí, ale zničí a utlumí většinu zárodků a usnadní tak organismu boj s nimi. Je důležité brát antibiotika správně a hlavně je celé dobrat.

Nejpoužívanějšími antibiotiky jsou jednorázový azitromycin a doxycyklinu pro sedmidenní kúru. Používá se též Summamed, Erytromycin a Roxithromycin. Během léčby antibiotiky byste se měli chránit před sluncem, abyste zbytečně nevyvolali alergickou reakci.

Dodržte doporučený zákaz pohlavního styku až do úplného vyléčení potíží, minimálně týden po dokončené léčbě.

U 95% případů dochází k úspěšnému vyléčení chlamydií. U neúspěšných, nedostatečně léčených nebo vracejících se infekcí je léčba dlouhodobá a únavná.

Po léčbě by se mělo provést kontrolní vyšetření po 1-2 týdnech od vyléčení infekce.

Velmi důležitým krokem je vyšetřit a vyléčit vašeho sexuálního partnera, pokud jich je více, tak určitě všechny! Může dojít k ping-pong reakci mezi stálými partnery a k šíření infekce na jiné osoby partnerem náhodným.

Prevence chlamydiové infekce

Jedině dodržování zásad bezpečného sexu vás spolehlivě ochrání. Při náhodném pohlavní sexu vždy používejte latexové kondomy. Jeden věrný sexuální partner je zárukou, že nedonesete žádnou pohlavně přenosnou nemoc od někoho jiného.

Dále by se mělo dbát na intimní hygienu a používat jen vlastní ručníky, aby se zamezilo přímému kontaktu s infekcí.

Jak si mohu pomoci sám

Mnoho žen si myslí, že pomohou výplachy pochvy. Omyl! Naopak si můžete přivodit další infekci pohlavního ústrojí což může vést až k neplodnosti.

Nejlépe uděláte, pokud budete správně užívat předepsaná antibiotika a celé je doberete.

Podobné příznaky jako chlamydiová infekce může mít

Močová infekce (pálení při močení)

Komplikace chlamydiové infekce

U žen hrozí vážné nebezpečí neplodnosti. V případě, že není onemocnění chlamydií léčeno, šíří se dál a může vážně poškodit pohlavní ústrojí. Způsobuje slepení vejcovodů, kde dochází ke splynutí vajíčka a spermie, což může způsobit mimoděložní těhotenství.

Rozšířená infekce do pánevní oblasti také může způsobit záněty vaječníků, vejcovodů a dělohy. Tyto záněty poznáme podle bolesti v křížové části zad a v břiše, horečky, bolesti při pohlavním styku a krvácení mezi menstruacemi.

Infekce může způsobit potrat nebo vyvolat předčasný porod.

Chlamydie přenesené na dítě se nejčastěji projeví jako zánět rohovky nebo plic. Je nutná okamžitá léčba.

U mužů chlamydie narušují DNA spermií a tím způsobují jejich sterilitu.

Neléčené chlamydie také usnadňují přenos HIV, příčinu nemoci AIDS.

Další názvy: chlamydie, chlamydióza, chlamydophila, chlamydia, chlamydia trachomatis

Zkušenosti uživatelů s chlamydiovou infekci

Léčba plicních chlamydií harik (02.01.18)

Dcera (23 let) měla plícní chlamydie. Začalo to tak, že se jí celé tělo osypalo kopřivkou. Po rozboru krve zjistili chlamydie a prodělanou mononukleózu. Jak bylo tělo po mononukleoze oslabené, tak se neubránilo plicním chlamydiím. Týden byla hospitalizovaná v nemocnici. Nasazeny na 1 měsíc antibiotika Klacid a ještě nějaké prášky na potlačení té kopřivky. Po necelém měsíci zkusila prášky na kopřivku vysadit a druhý den byla samá vyrážka. Tutíž žádný pozitivní výsledek. Jak dobrala antibiotika, tak jsme nasadili dostupnou léčbu a za 3 týdny vyléčeno.

Vhodná účinná léčba zatím neexistuje Marie Claire (30.08.17)

Mám plicní chlamydie i plicní mykoplazmy už 4 roky. Trápí mne úporný suchý dráždivý kašel v téměř permanentních záchvatech, velká únava a vyčerpání, mozková mlha, brnění v končetinách a snížená citlivost prstů levé ruky. Vyzkoušela jsem všechny možné léčby, od antibiotik i v kombinaci a delší dobu až po alternativy, jako je plazmový generátor a akupunktura i bylinky. V současné době zřejmě neexistuje vhodná účinná léčba. Antibiotika jsem po půl roce vysadila, dlouhodobá léčba antibiotiky podle mne je vyhánění čerta ďáblem. Nejvíce mne trápí přístup některých lékařů k pacientům s tímto onemocněním a bagatelizování infekce.

Léčba Chlamydie plicní i trachomatis Petrcpn (11.06.17)

Léčba antibiotiky je nezbytná. A to dlouhodobá. Rok a více.

Lékaři, kteří dělají to, že dají lidem antibiotika a pak antidepresiva, svědčí dvě věci. Že dokáží akorát lidem na chvíli ulehčit, a že antidepresivy lidem vlastně umožní umírat příjemněji.

Každý lékař, kdo to takto léčí, by za války byl postavený před polní soud a druhý den popraven.

Léčba jako taková je zdlouhavá.

Léčí se antibiotiky-maktolidy, které pronikají dovnitř do buňek.

Jsou to především účinné léky jako azytromyclin (to samé je třeba sumamed), pak tetracyklyn (doxybene, doxcyklin to je to samé, lepší a novější na úhradu bez doplatku je minocyklin), a pak na plicní se přidává benemicin.

Léčba samotná začíná však až pulzy metrodinazolu.

Summamed se často dává v pulzech i nitrožilně. Pulzy znamenají užívání k uvedené léčbě s odstupem dvou-tří týdnů, vždy pulz 5-7 dní.

Tato léčba je účinná, ale netrvá pár týdnů, nebo měsíců, ale pár let. Je taky drahá. A to jak na pojišťovnu, tak na peněženku v rámci nehrazených služeb. Ale tato léčba funguje. Člověk by ji u lékaře čekal běžně. Nikoliv. Dočkáte se ji na klinikách v Německu za statisíce, v Čechách za desetitisíce od doktora Klubala, který je skutečný poklad.

Pokud se ale chcete vyléčit, přežít, prodejte co můžete, vezmete úspory a objednejte se u něj. Jen má dost plno. Lidi, pro které je jedinou nadějí. A ti, kteří pocítili aroganci lékařů a jejich nestoudnou bezohlednost, se bude cítit u toto lékaře jako v ráji.

Je to fenomen doby. A pokud bude na chlamydie lék, lidská populace dramaticky posílí a zbaví se celé řady civilizačních nemocí. Takové léky jsou objevené, ale ještě bohužel potrvá, než budou dostupné. Držte se!

Chlamydie a moje zkušenost s poradnou K.Vary (23.06.15)

První seznámení s chlamydií mám cca skoro před 20 lety. Jako mladej chlap jsem to bral jako nějakou chřipku, ATB a šmitec, takhle to šlo dokola mnoho let – urolog, ATB, atd.

Jednoho dne po vleklých angínách zánět pohrudnice, v nemocnici v Karlových Varech (pohotovost) mi dali nějaké ATB a alou domů, jenže jsem se dusil vlastní krví, tak dopoledne už na plicní, pan doktor se málem převrátil, když mi udělal vyšetření, zamumlal něco o vrazích z pohotovosti, mimo jiné zjištěná chlamydie.

A tak to šlo dál a dál se to zhoršovalo a dál ATB a ATB.

Doktoři permanentně odmítají přeléčení, odmítají laboratorní vyšetření (je prý drahé a samoplátce má červenou).

Došlo to tak daleko, že dnes mam tlak a hučení, pískání v hlavě a v uších, neskutečné bolesti hlavy a spodku, plíce jak kdybych měl záduchu, o únavě a jiných potížích nemluvím + zuby.

Jednoho dne jsem narazil na Chlamydiovou poradnu infekčního oddělení Karlovarské nemocnice. Sama paní primářka mě odkázala na pana doktora, co to vede. Tak se objednám, přineste všechny zprávy, co můžete dohledat.

Ok, přijdu na pohovor, pan doktor si čte horu zpráv, pak přes hodinu a půl je přepisuje do svého PC. Když zavolá, už má vytisknutý posloupný seznam, kdy byla Chlamydie zjištěná a co jsem bral, doplněná o nemocniční záznamy.

Předá mi jeden výtisk – hustě popsaná A4, od shora až dolů – sám koukám, kolikrát jsem to už měl zjištěné a kolik jsem spolykal ATB. Načež mi pan doktor položil otázku, jakou že si od něj představuji pomoc, co vlastně chci. No, zaskočil mě, čekal jsem v poradně radu, vyšetření a třeba návrh léčby. Zmohl jsem se na suché: „Čekal jsem, doktore, že i poradíte, jak se tohohle prevíta zbavit.“ Pan doktor se zadívá do PC a povída: „Pane, nechtěl byste navštívit psychiatra?“ Takovou poradnu jako je v nemocnici v Karlových Varech asi dělali pro nějakého darmožrouta…

Dnes jsem ve stavu, kdy se jen modlím, abych se dožil dne, kdy se najde lék a lékař, co mi pomůže. Aby přišel den, kdy se začně brát tahle mrcha chlamydie vážně a lidi dostanou adekvátní léčbu.

Chlamydie – mnoho drobných problémů petr369 (16.11.13)

Motání hlavy, hučení v hlavě, tlak v uších, zvýšená mazivost v uších, bolesti krčních uzlin, bolesti v tříslech, pobolívání kolen, únava i po probuzení, časté nadýmání, zima. Potíže trvaly přes rok.

Co mi pomohlo

Každý den si hlídám množství pití – piju před spaním (s psyliem), po probuzení (s citronem), po vymočení, teplé, ledové (doušek). Také různé bylinné čaje (pokus-omyl).

Další chod ale až (hned) po vytrávení předchozího.

Syrová strava (všelijaké klíčky, listy..). Nemíchám moc jídla. Ovoce úplně samostatně. Nejím nic, do čeho se přidává cukr nebo bílá mouka (to je docela peklo), tmavší pečivo občas peču sám. Občas maso (rostliny nemají nutný vit.B12)

Sleduju stále vnitřek svého těla, protahuju se.

Zostřilo se mi vnímání, přestala se motat hlava, přestal tlak v uších, pokožka má zdravou barvu.

Pozitivní test na chlamydie tak (11.08.12)

Nevím, jak dlouho jsem je v sobě měla a jestli je ještě mám, ale přístup lékařů u nás je do nebe volající – v tomhle ohledu. Jsem medička, takže o to hůř. Nejdřív jsem dostala angínu – na ORL mi dali antibiotika a udělali výtěr – nic, hned se mi to po týdnu pauzy vrátilo a z výtěru vyšlo, že mi to dělá E. coli. Další antibiotika a zkrátím to, následovala další dvě antibiotika a k tomu se pak objevil hnusný vaginální zápach! A hleny ve stolici! Vzala knížku pohlavních nemocí a četla jsem vybrané kapitoly příteli. Četla jsem mu, jaké jsou u mužů příznaky a on se lekl, nic mi neřekl a došel si k urologovi. Nicméně zjistil, že má chlamydie a bál se mi to říct.

Takže mě dokopal ke gynekologovi, ať ho poprosím, aby mi udělal test. Gynekolog mi ho udělat nechtěl. Řekla jsem mu, že mám chronickou anginu, že mám hleny ve stolici, že mi padají vlasy – nic! Prý to spolu nesouvisí. Až když jsem se zmínila, že to přítel mě tam dokopal, tak mi to teda udělal. No a vida, pozitivní!

Tři týdny jsem brala antibiotika. A teď po roce se mi zhoršila angína, kterou mám pořád. Šla jsem na ORL, ale vynadali mi, že nejsem akutní případ, ani si mě nevyslechl doktor, hned mě hnal z ordinace, že mám přijít dopoledne, ale to jsem na praxi. A teď nemluvím, kašlu jako tuberák a začaly se mi dělat malinké flíčky na rukou. Jako příteli.

Naši bývalí partneři mají chlamydiové testy negativní – no ale můžou lhát. Mám strach.

Dlouhodobý boj s chlamydii 573524 (01.04.12)

Nemoc se objavila velice rychle a to tak že jsem během hodiny měl 40 stupňové horečky které polevily během dvou dnů. Lékařka u mě konstatovala chřipku. Po léčbě, jenž byla 2 týdny, se objevily bolesti varlat. Urolog ale nic nenašel, a tak mě předal k obvodní lékařce, u které jsem urgoval vyšetření na chlamydie. Protože jsem usoudil podle příznaků, že by se mohlo jednat o tuto nemoc. Testy však nemoc potvrdily, ale k výsledku byla dvouměsíční cesta. Poněvadž se léčba nedařila, byl jsem převeden na imunologickou ambulanci, kde se podařila léčba této nemoci. Avšak musím říci, že se mi po roce od nakažení opět vrátila a léčení je opět přes špatný přístup lékařů a pojišťoven v nedohlednu. A příznaky se zhoršily.

Tyto příznaky jsou: bolesti a krvácení ze zubů, které se časem sami ze vnitř vyhnily a rozpadly se, bolesti kloubů, velké bolesti varlat, únava.

Léčba nemoci nejprve různými antibiotiky a po té na vlastní náklady přípravkem chlamydil extra.

Co mi pomohlo

Myslím si, že mi pomohla léčba antibiotiky s kombinací chlamydil extra.

Doporučuji všem být trochu hypochondr a nedat se. Urgovat vyšetření a léčbu antibiotiky. Léčení dle závažnosti i několik (3 až 9) měsíců obou partnerů.

Krvácení mimo cyklus při chlamydiích Moncibka (30.09.11)

Já jsem tři roky chodila na gynekologii s problémem krvácení mimo cyklus. Nejdřív jsem dostala jednu antikoncepci, ta nic nevyřešila, po roce druhou (prý lepší, ale taky znatelně dražší), ta samozřejmě též nic nevyřešila. Když jsem dva roky brala antikoncepci zbytečně, pak mě gynekoložka odebrala krev na štítnou žlázu, samozřejmě nic, jen krvácení pořád neustávalo.

Pomalu se to začalo objevovat v krevním obrazu při dárcovství krve, a tak jsem znovu šla ke gynekoložce. Ta mě řekla, že mám hodně zvětšenou sliznici a překrvený čípek a poslala mě na kyretáž, konizaci a hysteroskopii. Chvíli to bylo dobré asi proto, že mi po operaci dali antibiotika. Jenže po čtyřech měsících jsem začala znovu krvácet. Dokotorka na mě koukala přes stůl, jak kdybych přiletěla z Marsu. Podle ní jsem byla naprosto zdravá. Tak jsem se odhodlala k tomu, co jsem měla udělat hned. Objednala jsem se k jinému gynekologovi, tentokrát na doporučení mých známých. Ten už po telefonu řekl, že to budou chlamydie a byly.

Mám je v sobě tři roky, antibiotika budu jíst hodně dlouho a můžu se jen modlit, abych někdy měla vůbec děti se sníženou plodností a ořízlým děložním čípkem. Takže rada pro Vás. Až půjdete na gynekologii se stejným příznakem jako já, nechte si udělat testy na chlamydie, je to stěr, co zabere lékaři tak minutu.

Diagnóza chlamydií po rozboru krve Telosanka (05.08.11)

Přes půl roku neuvěřitelná únava, padání vlasů, suchá a abnormálně světlá kůže, stupňující se bolesti hlavy – to jsem přikládala stresovému období, které jsem prožívala. Občas jsem zaznamenala nepříjemné pocity v oblasti močového ústrojí, konečníku a genitálií (pálení, svědění). Kontrolou moči a močového sedimentu se nic neprokázalo, a tak jsem to dávala do souvislosti s pracím práškem atd.

Při plánované návštěvě neurolga jsem se nestačila divit. Paní doktorka – neuroložka mi provedla vyšetření (odběry na krevní obraz a diferenciál, základní biochemické vyšetření doplněné o štítnou žlázu, imunologii) a potvrdila chlamydiovou infekci. Léčba antibiotiky po dobu tří týdnů. Kontrola po šesti týdnech již ukázala negativitu.

Plicní chlamydie a léčba antibiotiky Norisk (29.04.11)

v rodině se vyskytly plicní chlamydie. Doktoři řekli, že se to nemusí léčit. Po velkém hledání se mi povedlo z australských zdrojů (překladem a konzultací) zjistit postup léčby a nejvhodnější antibiotika. I přes znalost antibiotik a postup léčby nám to bylo málem na nic, protože doktoři odmítli antibiotika napsat i když jsme je chtěli zaplatit (stačil nám recept), nakonec se mi povedlo přemluvit mého známého lékaře a on mi je napsal, už po první dávce nemoc ustupuje.

ANTIBIOTIKA: Amoxycillin nebo Doxycyllin(ten je nejúčinější), Doxybene.

LÉČBA: léčba trvá až půl roku antibiotika se dávkují takto :

1 dávka – 30 tablet – 1 tableta denně, 10 dní klid, 2 dávka – 30 tablet – 1 tableta denně, 14 dní klid, 3 dávka – 30 tablet – 1 tableta denně, 21 dní klid, 4 dávka – 30 tablet – 1 tableta denně. U antibiotika Doxybene použijte tu silnou formu 200 mg.

Co mi pomohlo

Antibiotika v kombinaci s Wobenzimem.

Chlamydie a Azitromycin 1Dan (30.12.10)

Jsem čtvrtý měsíc na Azithromycinu a jediné, čeho jsem dosáhl je, že se mi nemotá hlava a můžu chodit do práce. Pár věcí ustoupilo, ale jiné se přidávají. Na ELISA testy vás nikdo nepošle, protože je to drahé, takže vás léčí naslepo. Největší legrace je, že jdete ke specialistovi venerologovi a ten si čte příručku.

Navštívil jsem obvodního, urologa, neurologa, venerologa a až ten mi předepsal ATB.

Obvodní lékař mě posílal na psychiatrii, neurolog se jen smál, že chlamydie nic nejsou, že je má dnes každý.

Bolesti v krku, pískání a hučení v hlavě, návaly do hlavy, bolesti hlavy, pobrnívání končetin, chvění končetin a různých částí těla, částečná ztráta citlivosti dolních končetin, zánět předkožky, bolest varlat, bolest třísel, skřípání zubů, celková slabost, bolest za očima a jiné.

Čtyři měsíce Azithromycin. Žádné tetracykliny nenasazeny ač jsem o ně žádal. Různé doplňky stravy a vitamíny.

Co mi pomohlo

Částečně ATB. Na tuto nemoc jednoznačná léčba neexistuje.

Plicní chlamydie – zkušenost PepaCPN (06.11.10)

Já jsem s mým podezřením na CPN (plicní forma chlamydií) musel otravovat několik týdnu doktora než mně udělal rozbory – byly negativní. Nevěřil jsem a zajistil jsem si vlastní a byly silně pozitivní na CPN, tracho negativ. Pak následovalo půl roku na ATB. Doxy dva měsíce, pak tři měsíce injekce Pendeponu. Po doxy byla sice úleva, už jsem mohl i něco dělat, ale pak se to vrátilo v plné síle, už to bylo moc zanedbané.

Absolvoval jsem i spoustu dalších vyšetření, podezření na jiné příčiny mých těžkých problému s motáním hlavy a spavostí. Ta se ale nepotvrdila, jak jsem čekal. Na tato vyšetření mě ale povinně v rámci léčebných postupů poslali. To, co jsem ze začátku opravdu potřeboval a oč jsem žádal – vyšetření na plicní chlamydie, se mi nedostalo, až po velkém naléhání a argumentaci, že si to tedy zaplatím sám. Už je to rok a naděje na vyléčení už prakticky vymizely, klasická medicína si neví rady. Alternativní, za kterou jsem dal už pár desítek tisíc, je také na nic.

CNP se šíří kapénkově a nemá se sexem nic společného. Vše začalo problémy s opakovaným nachlazením, kašlem, záněty spojivek, náhodnými bolestmi kloubů, časem, tak během měsíce či dvou se mi začala hodně motat hlava, a stále jsem měl pocit nedospání a únavy, občas jsem měl divné vnímáni očima.

Během následujících měsíců se dominantním problémem stalo podivné motání hlavy,

v noci občas tlaky v hlavě, a hlavně obrovská únava, kdy ani sebedelší spánek nepřináší úlevu, i po 13 hodinách spánku člověk vstane, aby aspoň zašel na WC a následně s obrovským vyčerpáním padá zpět do postele.

První dva měsíce byly bez léčby, další dva měsíce Doxycyklin, tři měsíce Pendepon. Měl jsem vyšetření EEG, CT, BERA.

Průběžně Chlamydil (oba druhy), Jonasovy hologramy, Propolis, Lichořeřišnice velká, Imunobran, šarlatáni atd… Spousta vitaminových i minerálních přípravků.

Leave a Reply