Plic houby domácí lék (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Přírodní rakoviny plic lék příběhy

lněné semínko Story 90 procent Success

Ibiopsie vyhodnotit typ nádoru v jednom z plic může způsobitnádor roste od velikosti hrachu do velikost grapefruitu na tři týdny. Někteří lidé se prostě rozhodnout, žecelý plic nebo plicní lalok odstraněny . Ale jiní říkají, že jsem použít lněný olej , antioxidační lektvary , hub z určitých druhů a /nebo chřestu látky , rybí tuk a další přírodní esence léčit rakovinu plic . Prominentní výzkumník Dr. Johanna Budwig , například , má spoustu internetových stránkách tvrdí, že její způsoby použití lněného semínka a tvaroh se vyléčit 90 procent pacientů s plic nebo jakýkoliv typ rakoviny .

Omega – 3 mastné kyseliny je údajně pacientů s rakovinou plic Cure

Terminal hlásili zmenšuje nádory o 94 procent díky požitím Omega – 3 olejů , jako je rybí tuk . Chemie podílí souvisí s tím, jak se tělo léčí samo za použití přírodních látek k odstranění rakovinné buňky a vytvářet nové tkáně . Většina z těchto příběhů jsou hlášeny otevřeně na internetu přáteli , profesory a rodinných příslušníků pacientů . Většina tvrdí, že jsou ochotni zálohovat své příběhy , které nabízejí před a po CT .

Kliniky se přihlásí Kvalita života Vs . Lék

kliniky specializující se na obou konvenčních léčebných postupů a celostní podporu přes přírodní ” léky ” běžně nabízejí lepší kvalitu života a delší životnost , spíše než léky . Rakovina plic je obvykle terminál do dvou až pěti let diagnózy . Ale bylinky a doplňky jsou použity k posílení přirozené obranyschopnosti organismu a zvýšit kvalitu života pacienta . Mnoho klinik a lidé, jimž jsem ošetřené vydali knihy vyprávějí o přírodních léků , které pracovali . Pacientů s karcinomem plic by bylo možné tyto příběhy opatrně , protože věděl, že nejsou vědecky doložené stejným způsobem jako běžné drog studií .

Hroznová dieta pomáhá Některé nádory

Johanna Brandt , developer ” The Grape Cure , ” trvá na tom, léčivé moci hroznů v couvání plic a dalších typů rakovinných prací . Její webové stránky nabízejí svědectví o 100 procent léků z jíst hrozny . Nicméně, tam jsou internetové příběhy z pacientů s nádorovým onemocněním , kteří říkají, že se o nic lepší nebo horší, po pár měsících zažívání vysoké množství hroznů .

Léčivé účinky alkalické vody

Někteří výrobci vodních strojů , které zase vodu z kyselé do alkalické tout léčivou sílu vody ke zmírnění téměř jakýkoliv typ onemocnění . Rakovina plic je uvedena jako nemoc, která alkalická voda může vyléčit . Příběhy jsou dostupné v literatuře doprovázející těchto vodních strojů , ale jen málo , jsou dokumentovány lékařské vědy . Holistické metody jsou však mnohem těžší vědecky sledovat . Pacientů s karcinomem plic nemůže ublížit tím, že pije zásadité vody , jíst hrozny nebo při lněný olej , takže tam žádný skutečný důvod, aby tito tzv. léčí vyzkoušet . Umírněnost je klíč , nicméně, protože každá látka vůbec přijata v abnormálně velké množství, která – i pitné vody – . Může poškodit , nebo někdy dokonce zabít

Biotechnologická firma Sotio miliardáře Petra Kellnera překročila důležitý milník: přijetím prvního pacienta zahájila třetí, vrcholnou fázi klinického testování léku na rakovinu prostaty, který vyvíjí.

Přípravek označovaný zkratkou DCVAC/LuCa je stejně jako předchozí projekty Sotia postavený na využití takzvaných dendritických buněk. Ty se získávají z krve pacienta, jsou součástí imunitního systému. Léčiva vytvářená z nich individuálně na míru každému pacientovi mají v těle vzbudit autoimunitní reakci, tedy schopnost bránit se rakovinnému bujení.

DCVAC/LuCa má podobu injekcí aplikovaných nejčastěji do podkoží břicha. Roztok se vyrábí z krve pacienta.

Vůbec prvním přípravkem Sotia na bázi dendritických buněk byl lék na rakovinu prostaty (více o jeho testování čtěte zde). Následoval lék na rakovinu vaječníků, nyní přicházejí na řadu plíce.

Aby mohl být nový přípravek registrován jako léčivo, musí projít třemi fázemi klinického testování. Mezinárodní studie nového léku na rakovinu plic je označena jako fáze I/II, jde tedy o zahájení klinických zkoušek, jež poběží ještě řadu let. Teprve pokud testováním lék zdárně projde, bude mít šanci na širší uplatnění v medicínské praxi.

Dvacet center, 105 pacientů

Klinické testování DCVAC/LuCa začalo 30. prosince 2014 na onkologické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze (VFN), kde nyní připravují zařazení prvního pacienta do klinické studie.

„Pacient podepsal souhlas se zařazením do protokolu studie. Zatím ale není jisté, zda léčbu skutečně dostane, protože nyní probíhají vyšetření a laboratorní testy pro potvrzení rozsahu onemocnění. Ty mají také vyloučit, zda netrpí poruchami funkcí jater či ledvin, jež by mu znemožnily experimentální léčbu podstoupit,“ řekla iDNES.cz Milada Zemanová, lékařka onkologické kliniky VFN.

Sotio plánuje nabírat další pacienty do studie ve spolupráci s téměř dvaceti zdravotnickými centry v České republice a na Slovensku, případně v některé z dalších zemí Evropské unie. „Celkem plánujeme zařadit do hodnocení 105 pacientů s pokročilým nemalobuněčným karcinomem plic,“ říká mluvčí společnosti Sotia Richard Kapsa.

Při testování se lék podává pacientům v pokročilé fázi nemoci, kteří jsou zároveň léčeni klasickou chemoterapií. Podle šéfa výzkumu Sotia Radka Špíška by nový lék mohl výrazně zpomalit průběh choroby. „Karcinom plic je rychle probíhající onemocnění. V klinickém programu budeme sledovat, zda přidání protinádorové imunoterapie ke standardní léčbě zlepší prognózu tohoto agresivního onemocnění,“ vysvětluje Špíšek.

Vývoj počtu nově indikovaných případů nádorových onemocnění

Vývoj léků za miliardy

Pokud se český lék osvědčí, mohl by do onkologie výrazně promluvit. Karcinom plic je podle šéfa Sotia Ladislava Bartoníčka v posledních letech nejčastějším nově diagnostikovaným nádorovým onemocněním na světě a také nejčastější příčinou úmrtí onkologických pacientů.

„Nádorové onemocnění plic je každoročně nově diagnostikováno u téměř dvou milionů lidí po celém světě. Toto hrozivé číslo se má podle odborných odhadů do roku 2030 zvýšit o dalších 50 procent. Věříme, že právě započatá klinická studie potvrdí účinnost námi vyvíjené nové metody léčby a že budeme schopni přispět k boji s touto zákeřnou chorobou,“ říká Bartoníček, který je zároveň minoritním podílníkem Kellnerovy skupiny PPF, do jejíž struktury Sotio patří.

Sotio je podle Kapsy vůbec první firma ze zemí bývalého východního bloku, jež bude testovat buněčnou imunoterapii u karcinomu plic.

„Dendritické buňky určitou nadějí jsou, ale jestli budou mít přípravky přínos pro pacienty, to ukáží až studie,“ řekla iDNES.cz Jana Skřičková, přednostka kliniky plicních nemocí Fakultní nemocnice Brno, která se nezapojuje do klinické studie přípravku DCVAC/LuCa.

Kromě nejnovější studie léku na plicní nádory provádí Sotio šest dalších klinických studií ověřujících vlastnosti léku na prostatu a dále tři klinická hodnocení léku na rakovinu vaječníků. Nejdál je firma s vývojem léku na prostatu, u kterého se loni dostala do třetí, vrcholné fáze testů (více zde). V rámci tohoto hodnocení se přípravek podává na klinikách ve více než 20 zemích Evropy a v USA, celkově má být do této studie zařazeno na 1 170 pacientů.

Sotio do vývoje zmíněných léků zatím investovalo několik miliard korun. „Jen III. fáze testování léku na prostatu bude stát do 100 milionů dolarů (zhruba 2,3 miliardy korun – pozn. red.). A je otázka, jestli na jejím základě již dostaneme svolení k prodeji. Ještě důležitější otázkou je, kolik ještě budeme muset investovat, abychom mohli přípravek komerčně uplatnit,“ řekl Bartoníček v prosincovém rozhovoru pro MF DNES (více čtěte zde).

Zánět průdušek

Bronchitida = zánět průdušek

Chronická bronchitida – může probíhat dlouhodobě, případně se pravidelně po celé roky vracet

Dlouhodobé dráždění dýchacích cest:

 • tabákovým kouřem
 • uhelným prachem
 • znečištěným ovzduším

Zvýšená únava, přepracování

Psychosomatická příčina: zadržené konflikty, ucpání komunikačních drah (průdušek) nezpracovanými duševními tématy (hlen).

Bakteriologické a cytologické vyšetření hlenu

Vyšetření krevního obrazu

U chronických bronchitid dále rentgenové vyšetření, funkční vyšetření plic a vyšetření krevních plynů

Komplikace

Klasická léčba

Chronická bronchitida:

 • důležité vyvarovat se látek, které dráždí průdušky
 • bronchodilatační léky, které rozšiřují dýchací cesty
 • při dechové nedostatečnosti podávání kyslíku.

  Přírodní a doplňková léčba

  Doporučuje se používat ionizátor a zvlhčovače v místnostech, v nichž nemocný pobývá.

  Nejlepší je vegetariánská strava

  Do jídelníčku zařaďte:

 • Česnek a cibuli – mají protizánětlivé účinky, česnek je přírodní antibiotikum
 • Dostatečně pijte – čistou vodu, bylinné čaje
 • Zeleninové polévky

  hlenotvorným potravinám:

 • mléčné výrobky
 • zpracované potraviny
 • cukr a slazené ovoce
 • bílá mouka plynotvorným poživatinám:
 • fazole, květák, zelí, kapusta

  Zázvor – stimuluje činnost plic

  Oman pravý- napomáhá vykašlávání

  Tymián – uvolňuje hleny

  Kozinec, myrrha – přírodní antibiotika ( pozor: při horečce neužívejte kozinec)

  Černá ředkev, ptačinec, jinan dvoulaločný, divizna – uvolňují ucpané plíce a průdušky a podporují v nich krevní oběh

  Echinacea – pomáhá v boji s viry a bakteriemi, posiluje imunitu

  Vironal – bylinný sirup působící protivirově a protibakteriálně, podporující imunitu, funkce plic a dýchacích cest

  Droserin – bylinný krém používající k masážím hrudníku při bakteriálních a virových infekcích, pomáhá uvolňování hlenu a odkašlávání.

  Cypřišový, eukalyptový a čajovníkový éterický olej – tyto oleje můžeme přidat do teplé koupele, do horké vody a inhalovat nebo dát do neutrálního oleje a provádět masáže hrudníku

  Tato léčba může být účinná, i když se neobnoví poškození plicní tkáně.

  Jóga a dechová cvičení:

  Po odeznění akutních příznaků, může při regeneraci a proti dušnosti napomoci lehká forma cvičení.

  Abyste urychlili zotavování nafoukněte několikrát denně nafukovací míč. Jedna vědecká studie prokázala, že po osmi týdnech takovéto terapie se u lidí s bronchitidou výrazně zlepšil dech.

  Usnadňuje pacientovi odkašlávání hlenu

  polohová drenáž – leh na zádech, podložení hýždí velkým polštářem a hrudníku malým polštářkem, poklepávání na hrudník usnadní pacientovi vykašlávání.

  Naučit se vybojovat konflikty na verbální rovině.

  Nevyhýbat se konfliktům.

  Statečně přijímat výzvy.

  Nechat se podněcovat novými a cizími tématy.

  Další články z rubriky

  Lékárny v Belgii od března nabízejí zdarma jódové tablety

  Pacienti často nejsou informováni o možnosti nové léčby

  Zdravotně gramotní lidé chodí méně často k lékaři

  Do kdy je nutné nastoupit do lázní

  Proč senioři špatně spí

  Odborníci radí, jak pomoci orgánům zbavit se toxinů

  Hledají se lékaři do venkovských praxí

  Když potraviny lékům nesvědčí aneb proč zapíjet léky jen čistou vodou?

  Jaké projevy může mít detoxikace

  E-kůže je recyklovatená plnohodnotná náhražka kůže

  Poslední aktivní témata diskuse

  Moderní léčba bércových vředů – komentáře

  Komentářů: 77 | Poslední komentář: 3.4.2018 18:31

  Co dělat proti popáleninám – komentáře

  Komentářů: 53 | Poslední komentář: 3.4.2018 11:12

  Šelesty v uších – tinnitus – komentáře

  Komentářů: 298 | Poslední komentář: 1.4.2018 12:47

  Holčičí čůrání,syčení – komentáře

  Komentářů: 19 | Poslední komentář: 1.4.2018 03:05

  Bolí vás klouby? – komentáře

  Komentářů: 49 | Poslední komentář: 30.3.2018 19:57

  Na Kubě vyvinuli lék na rakovinu plic v ceně 1 dolaru za dávku, my ho mít nemůžeme

  Lék, který opravdu funguje

  Vakcína funguje tak, že omezuje pacientovu schopnost produkovat hormon EGF. Tento hormon hraje ústřední roli při dělení buněk a růstu maligních buněk. Jelikož je rakovina důsledkem toho, že se buňky znovu a znovu dělí, až z nich vznikají nádory, tak vakcína vzhledem ke své schopnosti zpomalovat jejich růst v podstatě zastavuje růst nádoru.

  Zisk a medicína: smrtící kombinace

  V poslední době napjaté kubánsko-americké vztahy trochu povolily a mezi oběma zeměmi se poprvé od šedesátých let pootevřely diplomatické cestičky. V rámci tohoto pozitivního vývoje nabídla Kuba svoji vakcínu proti rakovině plic výzkumným pracovníkům střediska zaměřeného na výzkum léčby rakoviny Roswell Park, kde právě probíhají testy léku. Při budoucí distribuci však může problém představovat případná konkurence.

  Dávka CimaVax EGF stojí jen dolar, ale jakmile se k tomuto léku dostanou farmaceutické společnosti a začnou ho „zkoumat“, nastane klinický očistec. Možná lék pro veřejnost laskavě uvolní po dlouhých letech, ale každopádně uměle vyšroubují jeho cenu do astronomických výšin.

  Konec epidemie v nedohlednu

  Poslední dobou na veřejnost stále více prosakují informace o nekalých praktikách farmaceutických společností, které často dlouhodobě zamezují tomu, aby se nové, slibné léky dostávaly na trh.

  Je to podobné jako s ropnými společnostmi, které skupují nové technologie a pak si je nechávají pro sebe do doby, kdy jim budou moci přinést největší zisk.

  Můžeme jen doufat, že spolu s tím, jak vzrůstá informovanost lidí o nečistém jednání farmaceutických koncernů, bude vzrůstat i tlak na to, aby své chování změnily.

  královna mezi Reishi

  bezkonkurenční garance účinných látek

  JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

  ČA ČAGA EXTRAKT GA EXTRA

  s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

  S CERTIFIKÁTY KVALITY COA

  nákoupíte přímo od výrobce

  Poruchy funkce jater

  Virové a bakteriální nemoci Plísně Únava

  Nejsilnější a cenově nejvýhodnější Rdesno

  Váže tuky 5x účinněji než obdobné produkty

  Pískavice extrakt 350 mg

  Chitomax 150 mg

  Gymnéma lesn í 70 mg

  Skořicovník (extrakt z kůry) 70 mg

  ALA – kyselina alfalipoová 45 mg

  Jak funguje Fenuprim – video

  v pořadu ČT Pološero září 2014 – Česko, odpadkový koš Evropy – odkaz

  PŘED NÁVŠTĚVOU ONKOLOGIE

  Jak na cukrovku přírodními látkami? Betaglukany.

  FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

  Frolovův dýchací trenažér je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

  • normalizuje arteriální tlak,
  • zlepšuje krevní oběh,
  • zklidňuje nervovou soustavu,
  • zpomaluje proces stárnutí,
  • zlepšuje ventilaci plic,
  • zpevňuje dýchací svaly – předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
  • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
  • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

  český výrobek z Jeseníku pro celou EU

  pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!

  je inovativní střevní adsorbent (enterosorbent), který působí v trávicím traktu, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven.

  Enterosgel je léčivý preparát, detoxikační gel, enterosorbent, který odvádí z organizmu škodlivé látky. Je to něco jako “chytrá” houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul škodlivých látek. Prospěšné látky preparát nesorbuje. Vhodný i pro děti. Nulové vedlejší účinky!

  česnekový extrakt koloidní stříbro

  Geoff po seskok padákem,

  DESETILETÍ TRVAJÍCÍ ZLODĚJNA

  NEMOCNICE CESTOU BONUSŮ ZA LÉKY. “UKRADNOU” ZDRAVOTNÍM POJIŠŤOVNÁM – POJIŠTĚNCŮM MINIMÁLNĚ 30 MILIARD ROČNĚ (odhad za rok 2017)

  To by pokrylo biologickou léčbu několika desítek tisíc lidí ročně třeba s rakovinou, Vaší blízcí by žili podstatně déle

  modro oranžová chobotnice přežívá, jak ještě dlouho?

  dokonce ředitelé nemocnic Heger, Němeček, Ludvík a i jako ministři zdravotnictví tuto zlodějnu obhajovali, prý se kryjí “ztrátové provozy”

  nákupní ceny léků a přístrojů jednotlivých nemocnic se liší i ve stovkách procent, podle kontroly NKÚ , aby bylo co nejvíce na “bonusy”

  a policie šetří.

  Kdo to zavedl, kryl a obhajoval? Tzv. “demokratické strany”

  Vyhledávání

  BetaGlukan

  certifikované detoxikační náplasti

  fyzická a psychická výkonnost

  Tyto stránky mají pouze informativní účel a nenahrazují lékařskou péči

  Přírodní léky na průdušky

  Zánět průdušek, tedy n achlazení, rýma, kašel, bolest v krku, horečka, jsou většinou průvodními znaky respiračního onemocnění, tedy zánětu dolních cest dýchacích. Tato infekce patří mezi běžnému onemocnění, kterým nejčastěji trpí děti, ale často postihuje i dospělé. Nákaza se šíří poměrně rychle zejména tam, kde jsou lidé pohromadě (tedy ve škole, v dopravních prostředcích, v kině…). Lehčí formy onemocnění průdušek zvládneme bez lékařského ošetření tím, že nasadíme přírodní léky – odpovídající léčivé bylinky.

  Souhrnný název – dolní cesty dýchací – zahrnuje hrtan včetně hlasivek, které také infekce postihuje, a na nějakou dobu nás dokáže zbavit daru řeči. Dále průdušnice, průdušky a plíce. Průdušky vystupují do plic a jsou vystlány řasinkovým epitelem, jehož funkcí je odstranění nečistot. Nejčastějšími původci infekcí dýchacích cest jsou viry, ale některé jsou vyvolány i bakteriemi. Jestliže infekce zachvátí plíce, je nutné navštívit lékaře, který s největší pravděpodobností nasadí antibiotika.

  Zánět dolních cest dýchacích většinou začíná docela nevinnou rýmou. Postupně se přidá škrábání v krku a suchý kašel, při kterém pociťujeme bolesti na průduškách. Objevuje se zvýšená teplota, u dětí i vyšší. Za pár dní se suchý kašel změní ve vlhký, spojený s hojným vykašláváním. Teplota stoupá, máme problémy s dýcháním. Toto stádium nemoci je již nebezpečné, protože kašel a nadměrná produkce sekretu, který vykašláváme, může vést k chronickému zánětu průdušek, anebo infekce pokračuje a mění se v zápal plic. Z nedostatečně okysličené krve se začneme dusit, srdce je enormně zatížené…. To už přírodní léky nezvládnou a je nutná návštěva lékaře. Aby choroba natolik nepostoupila, začneme včas s léčbou domácími prostředky a léčivými bylinkami, které jsme si nasbírali a nasušili během sezóny, anebo si je prostě koupíme v lékárně.

  Domácí léčba a přírodní léky

  V počáteční fázi zánětu průdušek bývá léčba přírodními léky úspěšná. Nejlépe uděláme, když jich několik zkombinujeme. Vhodná je i úprava stravy po čas nemoci. Jsou potraviny, které našemu organismu v boji s nachlazením velmi pomohou. Patří sem pohanka nebo jáhly (nejlépe kaše oslazená medem a ochucená skořicí), česnečka, slepičí polévka, citrusy, strouhaná mrkev s jablkem, medem a citronovou šťávou apod. Do domácí léčby respiračních onemocnění patří prostředky s dezinfekčním a ztišujícím účinkem, bylinné čaje, a to buď jednodruhové nebo vhodně namíchané směsi, léčivé sirupy, obklady hrudníku, inhalace, Priessnitzův obklad krku, kloktání.

  Do vroucí vody, kterou inhalujeme, můžeme nakapat Tee-tree olejíček, nebo různé silice či odvary z bylin. Vhodné jsou: máta, eukalypt, borovice, šalvěj, levandule aj. Inhalujeme s hlavou zakrytou ručníkem nebo prostěradlem 10-15 minut třikrát denně. K uvolnění rýmy je také vhodné ponořit obě předloktí do horké vody, do níž můžeme přidat mořskou sůl. Obklad na hrudník usnadňuje při zánětu průdušek odkašlávání. Děláme zejména dětem: Na pláténko nakapeme olivový olej nebo sádlo, nahřejeme ho (lze i v mikrovlnce), přiložíme na hrudník (pozor, abychom dítě nepopálili!). Přes to položíme kousek mikrotenové fólie a celé to převážeme velkým šátkem „na babku“, ale tak, aby uzel dítě netlačil do zad. Priessnitzův obklad pomáhá proti bolesti v krku: Do vlažné vody namočíme plátýnko nebo velký kapesník. Vyždímáme, přiložíme zepředu kolem krku, omotáme mikrotenem nebo potravinářskou fólií a přes ni šátkem nebo šálu.

  Domácí prostředky s dezinfekčním účinkem

  K těmto prostředkům patří především česnek, cibule, křen, med, skořice, citron, zázvor. Na kašel pomáhá, když teplé mléko smícháme s vincentkou a s medem. Obranyschopnost organismu podpoří mrkvová šťáva s medem, citronem a skořicí. Cibulový sirup – nakrájíme cibuli a smícháme ji s cukrem nebo s medem a počkáme, až pustí šťávu. Tu scezenou podáváme po lžičkách. Česnek si přidáme po polévky. Zázvor a citron do čaje. Med a skořici na kaši nebo kamkoli se hodí. Vhodná je také červená řepa a ananas.

  Léčivé byliny usnadňující odkašlávání

  Mezi základní pravidla správné léčby průdušek patří klid v teple na lůžku, lehká strava a zvýšený příjem vhodných tekutin. Bylinkové čaje jsou k zvýšenému pitnému režim nanejvýš vhodné a navíc mají tyto přírodní léky léčivé účinky. Léčivý čaj připravujeme zpravidla tak, že polévkovou lžíci sušených bylin (nebo směsi) přelijeme velkým šálkem vroucí vody a necháme 10-15 minut vylouhovat. Pijeme šálek třikrát denně, byliny můžeme střídat. Z vhodných bylin je to: mateřídouška, dobromysl, tymián, jitrocel, květ černého bezu, lipový květ, podběl, zázvor, kurkuma, divizna, šalvěj , mydlice, proskurník, květ slézu lesního. Tyto čaje mají jak dezinfekční, tak sekret uvolňovací účinky.

  Průlom v léčbě rakoviny prsu? Lék vyrobený z mořské houby

  Lék, který byl na trh uveden pod názvem Eribulin, se rovněž ukázal jako nejlepší léčba pro agresivní nádory se špatnou prognózou, tzv. triple negativní karcinomy.

  Výtažek z mořské houby zpomaluje šíření rakoviny

  Použití Erbulinu pro onkologicky nemocné pacientky schválila i Evropská unie. Lékaři tak doufají, že se v budoucnu stane jednou z léčebných alternativ. “Erbulin je další možnou alternativou pro pacientky s pokročilým karcinomem prsu,” dodal další člen týmu.

 • Leave a Reply