Plantární nohy houby (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Bolest, pálení, mravenčení, otoky a další zdánlivě nenápadné potíže s chodidly mohou signalizovat velký problém.

Neošetřené potíže chodidel způsobují nejen bolesti při chůzi, ale mohou změnit způsob chůze a přivodit vážná onemocnění. I zdánlivě "obyčejné" bolení nohou může být signálem dlouhodobých problémů.

"Mnoho praktických lékařů dosud nekontroluje během standardní prohlídky pacientova chodidla," říká podiatr Andrew Shapiro z asociace americký podiatrů, kterého oslovil magazín Newsweek. Zdraví chodidel se přitom s rostoucím věkem jen zhoršuje. Vrstvička tuku na patě se totiž postupně opotřebovává a důsledky všech strukturálních problémů, např. nestejně dlouhých nohou, se s věkem nastřádají. Problémy s chodidly se navíc jen ojediněle zlepší samy od sebe.

Chodidla také vysílají první varovný signál přicházející cukrovky nebo aterosklerózy, čili "kornatění tepen". Bolest nohou by se proto neměla bagatelizovat. Předkládáme vám pět často ignorovaných problémů chodidel, kterým by měla být věnována větší pozornost.

1. Zničená klenba chodidla

Cítíte intenzivní bolest paty, když vstáváte ráno z postele nebo po delším sezení? Lékaři uvádí jako nejčastější příčinu plantární fasciitidu. Jde v podstatě o neinfekční zánět vyvolaný velkou mechanickou zátěží. Jednou z možností, jak si od bolesti pomoci, je změna obuvi. Pokud bolest i nadále přetrvává, stojí za tím zřejmě špatná stavba chodidla. Přesněji řečeno, může jít o zborcení klenby. Potíže se objevují zejména u těch lidí, jejichž zaměstnání vyžaduje celodenní stání na nohou. Řešením se mohou stát v určitých případech ortopedické vložky do bot, které nohu opět srovnají. Jinou formou léčby chronické bolesti paty je léčba rázovou vlnou. Její použití je při ortopedii a rehabilitaci celkem běžné.

Pálení, znecitlivění nebo mravenčení v nohou: tyto nepříjemné symptomy mohou být příznakem syndromu diabetické nohy. "Lidé si často nedají bolesti chodidla do souvislosti s jiným onemocněním a lékaři o bolestech neřeknou," tvrdí Shapiro. Přitom jde o velmi závažné onemocnění, jehož následkem může být i amputace končetiny. Syndromem přitom trpí přibližně 5,8 % českých diabetiků. Diabetik by proto neměl podceňovat žádné změny na svých nohou. Mezi účinnou prevenci patří zejména turistika, běh a jízda na kole, dále je nutné rychle ošetřovat každé – i drobné – poranění. Nohy by se měly umývat denně vlažnou mýdlovou vodou, ne však déle než pět minut.

Nejde jen o nevzhlednou záležitost, která se případně zakrývá lakem. Žluté nehty jsou způsobeny stejnou plísní, která vytváří mykózu nohy, tzv. atletickou nohu. Plíseň se navíc může rozšířit z nehtu na kůži. Zesílený nehet rovněž může proniknout do kůže a způsobit bakteriální infekci. Pokud žlutý nehet objevíte, je nejlepší zajít za lékařem, který navrhne vhodný lék nebo mast.

Jinou nepříjemnou záležitostí jsou puchýře. První co vás při pohledu na palce s puchýři napadne, je jistě nepohodlná obuv nebo vysoké podpatky. Pokud ale obtíže s puchýři nezmizí po výměně obuvi, je nutné poradit se s odborníkem. Dlouhodobě neošetřované puchýře potřebují často chirurgický zákrok. Puchýře na chodidlech nepropichujte, ale přelepte přes ně náplast, ihned jak ucítíte potíže.

Všimli jste si někdy, zda jsou podrážky u vašich bot stejnoměrně opotřebované? Nestejné prodírání může signalizovat odlišnou délku vašich nohou. Pokud je jedna noha delší než druhá, neznamená to, že musíte kulhat. Rozdíly se vyrovnávají podvědomě, nakláněním pánve a posouváním obratlů. Co z toho vyplývá? Nepatrná odlišná délka obou nohou může způsobovat problémy se zády, křečové žíly nebo potíže s čelistními klouby.

PHARMA NEWS – odborný časopis

Plísňové infekce nohou

Plísňová kožní onemocnění a onemocnění nehtů jsou často považovány společností za choulostivý problém. Proto je konzultace s pacienty ohledně požadovaných otázek terapie a prevence zvláště významným úkolem v praxi lékáren. Přesné vyhodnocení stížností pacientů, konzultace o prevenci a taktikách předepsané terapie jsou významnými opatřeními, která zabraňují nekontrolovanému samoléčení pacientů.

Patologické houby nezpůsobují onemocnění pokaždé, když se dotýkají kůže. Mykóza je stav, kdy patogenní houby protínají obrannou bariéru lidského těla a za podmínek příznivého mikroklimatu (tepla a vlhkosti) způsobují infekci v oblastech s konstantním prostředím, například nohy, oblasti mezi prsty, inguinální oblast, podpaží atd. Citlivost na mikroorganismy může být vrozená nebo spojená s kompetencí imunitního systému. Predispozice k mykóze je předurčena především věkem, pohlavím, zdravotními problémy, zvyklostmi v péči o tělo, genetickými faktory, rodinnou anamnézou a zlozvyky pacientů jako je kouření; například, plísňová onemocnění jsou častěji pozorována u mužů nežli u žen.

Starší lidé jsou vystaveni vyššímu riziku než mladší lidé. Rovněž je třeba zvážit systémové faktory – imunodeficit, diabetes mellitus, onemocnění periferních cév, použití imunosupresivních léčivých přípravků. Místní a obecná reaktivita, stejně jako ochranná funkce kůže, hrají významnou roli ve vývoji onemocnění.

Infekce způsobené dermatofyty jsou jednou z nejběžnějších forem mykóz kůže nohou. Dermatofyty napadají a reprodukují se pouze v keratinizované tkáni tím, že ji používají jako zdroj potravy. Navíc mohou poškodit všechny keratinizované struktury – kůži (svrchní vrstvu epidermis), vlasy a nehty. Povrchové houby se vyskytují přibližně u 20-25% populace. Fungální infekce nohou – tinea pedis nebo atletická noha je nejběžnější formou povrchových kožních infekcí pozorovaných v praxi dermatologie a podologie. Původně invaze dermatofytu postihuje oblasti mezi prsty, menší infikované oblasti mohou vzniknout i na plantární kůži nohy. Mezi hlavní klinické příznaky, které svědčí o možných onemocněních na kůži nohou, patří zčervenání, svědění, pocity pálení a píchání, macerace, škálování a popraskání kůže.

V lékárnách je v současné době dostupná široká škála prostředků pro péči o pokožku. Je důležité vzít na vědomí účinek aktivních ingrediencí a zvolit činidla pro nehty a kůži ve formě oleje, masti, krému, gelu nebo spreje v závislosti na stavu pokožky, životním stylu a každodenních zvyklostech pacienta. Volba prostředků pro péči o pokožku nohou je určena stavem kůže a sezónními charakteristikami. Například krémy pro výživu a intenzivní péči jsou vhodnější v zimě a v případě hlubokých prasklin, zatímco v létě je vhodnější použití hydratačních krémů, lotionů a gelů. V případě pocení nohou je ideální vybrat lotiony, spreje a před spaním případně i pudry.

Modrý cypřiš, levandule, šalvěj, teatree a manukový olej, každá složka odděleně nebo v různých kombinacích v produktech pro péči o nohy, zabraňují vzniku zánětů a plísňových chorob. Mátový olej, mentol, extrakt z vilínu (hamamelis) mají osvěžující, chladivé a uklidňující účinky. Tyto prostředky obsahující antiseptické látky mohou být nastříkány přímo do obuvi.

Novinkou v českých lékárnách je Dezinox, zdravotnický prostředek s obsahem bylin, dezinfekčním a antifungálním účinkem. Dezinox působí třemi způsoby: působí proti plísňovým infekcím, na rozdíl od jiných antifungálních přípravků se jedná o sprejovou formu, která poskytuje příjemnou vůni, chladivý účinek, svěžest a může být použit dvěma způsoby: přímo na kůži i v obuvi. Rozprašovací forma zajišťuje snadné použití, rychlé schnutí a tudíž na povrchu pokožky nezanechává nekomfortní mastný film jako například po použití krémů či mastí.

Dezinox vytváří ochrannou vrstvu na pokožce, která chrání před fungálními infekcemi a na pokožce zůstává 12 hodin. Antimykotická účinnost přípravku Dezinox byla prokázána ve výzkumné studii. Studie prokázala, že po použití Dezinoxu se navázalo 2 krát méně hub než bez Dezinoxu a po 24 hodinách byl počet hub blízký nule.

Dezinox je určen pro osoby s vysokým rizikem infekcí houbami: osoby s nadměrným pocením, všichni, kteří mají nohy dlouhé hodiny na teplém a vlhkém místě (např. dělníci, vojáci, sportovci, manažeři), pacienty, kteří již v minulosti fungálními infekcemi trpěli, diabetiky a pacienty s nízkou imunitou. Dezinox je vhodné použít rovněž před návštěvou veřejných koupališť a bazénů.

Ačkoliv léčba topicky podávanými látkami je správnou volbou pro každého, měla by být konzultace odborníka – podologa, dermatologa nebo praktického lékaře nezbytně nutná, pokud se objeví první příznaky onemocnění houbami.

Cream Tinedol Česká republika Sleva -50%

1 Tinedol – účinný proti houbě, svědění a praskání stop

Původní krém Tinedol proti houbovým špice je vyrobena pomocí patentované technologie. To vám umožní vypořádat se s hřebík houbové infekce, a to i v pokročilém stadiu. Zařízení má certifikáty kvality, to prošlo několik různých klinických studií. Krém odstraňuje viditelné projevy, pomáhá chránit proti jejich výskytu v budoucnosti.

Houba na vaše prsty je nebezpečná nemoc, která vyžaduje odpovědný přístup k léčbě. Projevuje pocity pálení a loupání. Účinkují v počáteční fázi bublin rychle roztržení, což vede k tvorbě ran a zlomenin. Pokud mykóza nachází pod deskou nehtové ploténky, to začne zničit jeho vnitřek. V závažných případech se infekce se vyskytuje vnitřní orgány. Jak je zjištěno, že účinky:

 • plantární bradavice,
 • hyperkeratóza,
 • Propuknutí kůže a lymphostasis,
 • dermatitida,
 • alergické reakce.

Důvodem pro vývoj houby špičky může být kontakt s nemocnými zvířaty nebo lidmi. Dokonce i banální chůzi v terénu naboso může vést k rozvoji onemocnění. Riziková skupina zahrnuje sportovci, diabetici, lidé, kteří nosí špatné obuvi nebo syntetické. Mykóza nohou se přenáší prostřednictvím kontaktu s infikovanou kůží nebo použití osobních věcí nemocné.

2 Jak Tinedol vyřešit tento problém?

se používá krém k zevnímu použití. To vám umožní dodávat nejen na houby, ale i zápach, svědění. Podléhá pravidelnému používání av souladu s hygienickými zaručena stabilní výsledek lze aplikovat krém doma. Akce mast je postupný:

 • 1 až 2 týdny. Odstraňuje silné svědění a podráždění. Dezinfikovat postižených oblastí není umožňují patogenní mikroflóra rozvíjet zdravou tkáň. Eliminace zánětlivých procesů dochází.
 • 2-4 týdny. Léčit praskliny, které se vyskytují v kontaminaci pozadí. Plíseň zmizí úplně jiný původ. Tam je urychlení procesu hojení. Odumřelé kůry.
 • 4-6týdnů. Hřebík deska se vrátí do normálu. Normalizace barvy nehtů. To se stává rovný a hladký. Tkáň hojí velmi rychle, zcela nepříjemný zápach zmizí.

3 Kde koupit Tinedol v České republice?

Můžete si koupit originální krém Tinedol na území České republiky pouze na oficiální webové stránky 50% slevou. Pokladna trvá několik minut. Výlučně na webových stránkách prezentuje originální produkce, s různými certifikáty kvality. Můžete si vybrat nejvhodnější způsob doručení doma drog ao několik dnů později zahájit léčbu. Chránit proti podvodům, a nekvalitní zboží jiným způsobem nebude fungovat.

Seznam zemí, kde si můžete koupit dodávku Tinedol: Spojené státy, Turecko, Thajsko, Vietnam, Čína, Pákistán, Indie, Japonsko, Rakousko, Andorra, Albánie, Bělorusko, Belgie, Bulharsko, Bosna a Hercegovina, Vatikán, Velká Británie, Maďarsko, Německo, Gibraltar, Řecko, Dánsko, Irsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Makedonie, Malta, Moldávie, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Srbsko a Černá Hora, Slovensko, Slovinsko, Ukrajina, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Chorvatsko, Černá Hora, Che ce, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Estonsko

Nyní Tinedol cena snížena o 50% . To je mnohem méně, než nákup všechny potřebné prostředky v lékárnách. Aby bylo možné koupit propagační výrobky by měly být uvedeny v žádosti o zemi trvalého bydliště, své jméno a telefonní číslo.

Hlavní účinnou látkou je klimbazol. Zastaví vývoj houbových infekcí, zmírňuje svědění a mají negativní vliv na houby. Obsažený v kompozici a farnesol. Byl na volno potních žláz, má dezinfekční a sušicí účinek.

Kromě toho, že je součástí:

 • Éterické oleje. Zabraňují vzniku a růstu patogenních bakterií vést k obnově pokožky.
 • Vitamin E hydratuje dermis, stimuluje krevní oběh. Svým působením dochází k hojení ran a zlomenin.
 • Emulgační vosk. Nutné pro získání požadované konzistence prostředky. Díky němu se rychle vstřebává do pokožky. Mast nezanechává žádné stopy.
 • Karbomer. Zastaví vzhled plísňové infekce, se potýká s ním.

5 Instrukce

Před použitím si pečlivě umýt nohy a vytřete do sucha. Poté naneste tenkou vrstvu krému na celé chodidlo a prsty. Aby dělal tento postup každý den po dobu 30 dnů. Nejlépe před spaním. Během tohoto období, aktivace metabolických procesů a lepší regenerace.

Pokud existuje závažné napadení houbové infekce, počtu žádostí může být zdvojnásobena. V této situaci, podruhé krém se aplikuje po sprše. Po 10 dnech, všimnete si zlepšení, ale léčba se nevyplatí házet.

Mnoho zájmy contra Tinedol proti slintavce houby . Rozumí všichni lidé mohou použít v případě, že je alergická reakce na oddělených složek. Proto před použitím pečlivě studovat složení. Těhotné ženy mohou používat krém, protože neprochází placentární bariérou.

6 Výsledky

Studie prokázaly, že kladný výsledek je pozorována u 99% lidí. Od prvních aplikací jde svědění a nepohodlí. Tinedol byl testován na lidech při práci s počátečním stádiu houby, a těch, u nichž nemoc byla v pokročilém stadiu. V prvním případě tam byl jen jeden léčebný cyklus. Někteří pacienti v druhé skupině musel opakovat kurzu. Ale úspěch byl dosažen ve všech.

Kdy léčba probíhá odstranění nejen problémy, ale také faktory, které ji vyvolaly. Pokud byl již dříve pozorovány člověk houbových chorob, nástroj může být použit jako spolehlivý preventivní opatření.

7 Hodnocení lékařů

Reálné hodnocení zákazníků a lékařů o Tinedol krém redukuje na skutečnost, že výrobek má všechny vlastnosti deklarované výrobcem.

Dermatolog, mykolog, „droga opakovaně prokázala svou účinnost. Jeho hlavní předností je komplexní účinek na kůži a nehtové ploténky. Pokud jste se právě začínají příznaky mykózy nohou – s pomocí krému rychle se jich zbavit. V pokročilém stadiu postupného snižování houbové formace. “

8 Hodnocení zákazníků

ANN: «NEBYL JSEM SCHOPEN VYROVNAT SE S HOUBOU. PAK SE OBJEVIL, PAK ZASE ZMIZEL. ZKOUŠEL JSEM MNOHO RŮZNÝCH NÁSTROJŮ. MUSEL JSEM SE OBRÁTIT NA MYKOLOGA. TEN MI PŘEDEPSAL TINEDOL. PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU UPLYNULO VÍCE NEŽ 6 MĚSÍCŮ. BYDLÍM TIŠE, NE PŘEMÝŠLET O PROBLÉMU. “

ALEXANDER: «PO POUŽITÍ PATÁCH STALY STEJNĚ JAKO DÍTĚ. KDYŽ JSEM SE POPRVÉ DOZVĚDĚL, ŽE MÁM HOUBY, NE MOC PŘEKVAPEN. SPOLEČNÝ BAZÉN ŠATEN, SPRCH. POUŽITÉ ROZTOKY PRO DEZINFEKCI, NEPOMOHOU MOC. VEDLE MĚ KRÉM TINEDOL POUŽÍT I OSTATNÍ DÍVKY. ZA TO, ŽE NEMOC BYCHOM MOHLI ZAPOMENOUT. “

KATEŘINA: «VYBERTE SI OŠETŘENÍ V BOJI PROTI HOUBA JE OBTÍŽNÉ, PROTOŽE TAM JE NÁVYKOVÝ. MŮJ MANŽEL POCENÍ, PROTOŽE TO, CO JE PROBLÉM NEDOKÁZAL VYROVNAT. ZAČALI JSME POUŽÍVAT NOVÝ KRÉM. PO 6 TÝDNECH, VŠECHNO ŠLO. TAKÉ JSEM POUŽILA NÁSTROJ PRO PREVENCI. POKOŽKA SE STAL MĚKKÉ A LESKLÉ NEHTY. “

SOFIA: «NEVÍM, KDE SEBRAL HOUBY NOHY. TEN TRÁPÍ STRAŠNÉ NEPŘÍJEMNÉ. MUSEL JSEM ZAPOMENOUT NA KRÁSNÉ LETNÍ SANDÁLY. MÁMA MI PRÁVĚ KOUPIL TINEDOL KRÉM. ZAČAL JSEM TÉMĚŘ OKAMŽITĚ POUŽÍVAT. V PRŮBĚHU MINULÉHO TÝDNE JSEM SE DÍVAT NA NOHY, VÝSLEDEK JE ZŘEJMÝ, ALE UKONČIT LÉČBU AŽ DO ÚPLNÉHO UKONČENÍ KURZU NEBUDU. „

Bolest chodidel, plosek nohou

Popis bolesti chodidel

Fyziologie (jak to má fungovat)

Noha je složitý opěrný systém pro celé tělo. Je zatížena statickými i dynamickými silami během pohybu a stání. V chodidle je více než 10 svalů, 20 kostí a nespočet vazů obepínajících každý kloub.

Klenba nohy rafinovaně tlumí nárazy a přenáší naše těžiště požadovaným směrem. Kůže na nártu je velice jemná, zatímco na plosce je hrubší a mnohokrát tlustší.

Etiopatogeneze (příčina a mechanizmus onemocnění)

Na noze může bolest způsobit jakákoliv struktura od kostí po vazy. V oblasti paty to může být patní ostruha (výrůstek na patě) nebo zánět plantární fascie z přetěžování. Bolest může být způsobena i poklesem klenby při obezitě nebo nošením nevhodné obuvi (volné nebo na vysokém podpatku). Pokud je obuv volná, může se v ní noha posunovat, což může odírat chodidlo a působit pálení až bolest. U sportovců nejsou výjimkou únavové zlomeniny zánártních kůstek. Z nervových příčin se bolest chodidel objevuje u Mortonova neurofibromu (nárůstek na nervu v oblasti 2. 3. meziprstí) nebo u útlakového syndromu tarzálního tunelu, kde jsou drážděna přímo nervové struktury. Při užívání některých léků může být bolest nohou jedním z nežádoucích účinků.

 • chybné držení těla, špatné pohybové návyky
 • nedostatek plnohodnotného pohybu, který by udržoval chodidla v kondici
 • nošení nevhodné obuvi
 • vbočený palec nohy
 • bolest paty, ostruha patní kosti (bolest pat a nohou, chodidel, kulhání, otok)

Bolest chodidel po dlouhé chůzi. U zlomenin i v klidu. Přidává se brnění končetin nebo i pálení.

Komplikace

 • únavové zlomeniny
 • přetržení fascie, šlach
 • ztráta čití
 • deformace prstů

K léčbě se přistupuje především konzervativně (nechat tělo vyrovnat se s nemocí): klidem, změnou obuvi a ortopedickými pomůckami.

Je vhodné posilovat svaly klenby cvičením, chozením naboso a je doporučeno plavání. Reflexní terapie je účinným pomocníkem v odstranění bolesti svalů nejen na noze.

Pravda o přírodních přípravcích

Strava a bylinky nejsou vše, ale působí na naše zdraví.

TinedolВ – ProstЕ™edky proti houbГЎm, svД›dД›nГ­ a prasklinГЎm v nohГЎch ДЊeskГЎ republika 50% sleva

MГЎ paty stГЎle trhliny, svД›dД›nГ­ a bolest?В PЕ™Г­ДЌiny tohoto problГ©mu jsou rЕЇznГ©: diabetickГЎ noha, houba (mykГіza), nedostatek vitamГ­nЕЇ a Еѕivin, alergickГ© reakce, plantГЎrnГ­ bradavice, supurace pokoЕѕky a lymfostГЎza.

Pokud jste unaveni bojem s tД›mito problГ©my a nemocemi, zkuste Tinedol z huby stop a prsty.SloЕѕenГ­ produktu je zvoleno podle synergickГ©ho vzorce vzГЎjemnГ©ho vylepЕЎovГЎnГ­ komponentЕЇ, proto se mЕЇЕѕete cГ­tit znatelnД› jiЕѕ po 5-15 minutГЎch po aplikaci.

JakГ© jsou problГ©my s pЕ™Г­rodnГ­m krГ©mem Tinedol?

 • MykГіzy (houby) v rЕЇznГЅch fГЎzГ­ch;
 • praskliny v nohou;
 • zГЎpach „ЕЎpinavГЅch ponoЕѕek“;
 • metabolickГ© poruchy;
 • bradavice, suchГ© mozoly, kukuЕ™ice;
 • suchost, svД›dД›nГ­, peeling;
 • pocenГ­;
 • hyperkeratГіza.

HubnutГ­ na prstech zaДЌГ­nГЎ pocenГ­m pГЎlenГ­ a peelingem (nД›kdy dochГЎzГ­ k tomu, Еѕe „roztrhГЎme“ kЕЇЕѕi do krve).В Pokud na tom nic nedД›lГЎte, na povrchu se objevГ­ malГ© bubliny, kterГ© prasknou a vytvoЕ™Г­ trhy.В ДЊГ­m dЕ™Г­ve zaДЌnete pouЕѕГ­vat Tinedol, tГ­m lГ©pe!В OdloЕѕenГ­ lГ©ДЌby vede k tomu, Еѕe:

 • MykГіza infikuje pЕ™Г­buznГ© a pЕ™ГЎtele (zejmГ©na malГ© dД›ti!);
 • houba pronikГЎ do plic, prЕЇduЕЎek, ledvin, jater;
 • Nohy jsou zniДЌeny, nehtovГЎ deska je ДЌernГЎ a zbarvГ­ se ЕѕlutД›.

POZOR!В Nejste vinen tГ­m, Еѕe jste nakaЕѕeni!В Mezi typickГ© dЕЇvody patЕ™Г­ nГЎvЕЎtД›vy veЕ™ejnГЅch mГ­st a plГЎЕѕГ­;В hormonГЎlnГ­ poruchy;В dermatologickГ© choroby.

Jak se Tinedol vyrovnГЎ s mykГіzou?

Aplikujte krГ©m podle pokynЕЇ vГЅrobce.В AktivnГ­ lГЎtky chladГ­, eliminujГ­ pГЎlenГ­ a svД›dД›nГ­ bД›hem pouhГЅch 5 minut.

 • Po 1-2 tГЅdnech se vyskytujГ­ „bubliny“, znГЎmky svД›dД›nГ­ a podrГЎЕѕdД›nГ­ se sniЕѕujГ­.В NГЎprava bojuje proti zdrojЕЇm infekce, dezinfikuje povrch, odstraЕ€uje zГЎnД›tlivГ© procesy a vnitЕ™nГ­ poruchy.
 • BД›hem 2-4 tГЅdnЕЇ jsou zranД›ny, lГ©ДЌГ­ praskliny, nastartujГ­ silnГ© procesy regenerace a rЕЇstu.
 • Na konci kurzu se nehtovГЎ deska stane rЕЇЕѕovou (ne ДЌernГЎ, ne modrГЎ, ne ЕѕlutГЎ, nezelenГЎ).Zapomenete na nepЕ™Г­jemnГЅ zГЎpach a spoustu dalЕЎГ­ch problГ©mЕЇ / poruch.

JakГ© lГЎtky jsou souДЌГЎstГ­ krГ©mu Tinedol?

 • Climbazol odstraЕ€uje svД›dД›nГ­, bojuje proti mykГіze a symptomЕЇm, vyvolГЎvГЎ lokГЎlnГ­ metabolickГ© procesy;
 • farnesol „vypne“ potnГ­ ЕѕlГЎzy, zbavuje vГЎs zГЎpach „ЕЎpinavГЅch ponoЕѕek“;
 • esenciГЎlnГ­ oleje vychladnout, odstranit svД›dД›nГ­, dezinfikovat, zaДЌГ­t s regeneracГ­;
 • Vitamin E je pЕ™irozenГЅ „hydrataДЌnГ­ pЕ™Г­pravek“, vyЕѕivuje dermis, eliminuje pokoЕѕku poЕЎlapanГЎ;
 • EmulznГ­ vosk ДЌinГ­ sloЕѕenГ­ namoДЌenou okamЕѕitД›, aniЕѕ by na ЕЎatД› zЕЇstaly ЕѕГЎdnГ© znaДЌky;
 • karbomer chrГЎnГ­ pЕ™ed rizikem opakovanГ©ho vГЅskytu houby.

Pokyn pro masti Tinedol

 1. Moje nohy v teplГ© vodД› (mЕЇЕѕete si koupit bylinky, sЕЇl a sГіdu).В UtГ­rГЎme ruДЌnГ­kem.
 2. VezmД›me krГ©m a aplikujeme rovnomД›rnД› na povrch.
 3. Opakujte 2 krГЎt dennД› po dobu 1 mД›sГ­ce.В V pЕ™Г­padД› potЕ™eby projdeme dalЕЎГ­m kurzem.

ExistujГ­ nД›jakГ© kontraindikace ke krГ©mu Tinedol proti houbГЎm, svД›dД›nГ­ a prasklinГЎm v nohou?PЕ™Г­pravek se nedoporuДЌuje osobГЎm s individuГЎlnГ­ nesnГЎЕЎenlivostГ­ jednotlivГЅch sloЕѕek lГ©ДЌiv.

Tindol mЕЇЕѕete uЕѕГ­vat jak v individuГЎlnГ­ terapii, tak v kombinaci s ostatnГ­mi.В VГЅsledky lГ©ДЌby nebudou dlouho ДЌekat, protoЕѕe:

 • MЕЇЕѕete si oblГ©knout otevЕ™enГ© boty bez rozpakЕЇ;
 • zbavit se sucha, pГЎlenГ­ a svД›dД›nГ­;
 • vrГЎtit svГ© ideГЎlnГ­ paty bez nГЎznaku trhlin;
 • chrГЎnit pЕ™ed rizikem opakovГЎnГ­ (opД›tovnГЎ infekce);
 • odstranit houby v jakГ©koli fГЎzi.

Co odklГЎdajГ­ odbornГ­ci z Tinedolu?

Acis, dermatolog (Řecko):

„V Е™adД› testЕЇ se kompozice ukГЎzala jako ГєДЌinnГЎ.В JedineДЌnost spoДЌГ­vГЎ v komplexnГ­m pЕЇsobenГ­ jak na nehtovou desku, tak na kЕЇЕѕi chodidla.В AlergickГ© reakce a kontraindikace nejsou identifikovГЎny (s vГЅjimkou individuГЎlnГ­ nesnГЎЕЎenlivosti).В Kompozice mЕЇЕѕe bГЅt pouЕѕita jak v prvnГ­ch fГЎzГ­ch vГЅvoje onemocnД›nГ­, tak v pokroДЌilГЅch stГЎdiГ­ch.В Doba lГ©ДЌby mЕЇЕѕe bГЅt delЕЎГ­ neЕѕ 1 mД›sГ­c. „

Recenze zГЎkaznГ­kЕЇ spoleДЌnosti Tinedol

Katharina, 38 let (Rakousko):

„Po dobu 2 tГЅdnЕЇ zmizely znГЎmky houby.В KЕЇЕѕe se stala mД›kkou a hladkou, ale nic neublГ­ЕѕГ­, svД›dД›nГ­, svД›dД›nГ­.В ChtД›la by si Tinedola jeЕЎtД› objednat. „

Paula, 44 let (Е panД›lsko):

„MГЎm hroznГ© trhliny na patГЎch kvЕЇli diabetes mellitus.В SmetГ­m krГ©m, abych je snГ­Еѕil.В ZdГЎ se mi, Еѕe existuje nД›jakГЅ ГєДЌinek.В LГ©ky z lГ©kГЎrny mi nepomohly, ale stГЎly hodnД› penД›z. „

Denis, 52 let (Bulharsko):

„Za mД›sГ­c zanechal zvГЅЕЎenГ© pocenГ­.В TeДЏ pЕ™inejmenЕЎГ­m mЕЇЕѕu pЕ™ijГ­t navЕЎtГ­vit, sundat boty, ale neДЌervit.В NevГ­m o mykГіze.В NemД›l jsem je.В Moje Еѕena Е™Г­kГЎ, Еѕe bychom mД›li pomoci, ale nedokГЎЕѕu vГЎm doporuДЌit nД›co, co jsem si sama nevД›Е™ila. „

RELATED POSTS

KrГЎsa a mladistvГЎ pleЕҐ s Goji Cream! ДЊeskГЎ republika – 50% sleva

DYNAMITE –В aktivГЎtor skusu, efektivnГ­ pЕ™itaЕѕlivost ryb! ДЊeskГЎ republika Sleva -50%

Zdorov – krГ©m pro artritidu ДЊeskГЎ republika Sleva 70%

Collamask – pro omlazenГ­ pleti ДЊeskГЎ republika s 50% slevou

LuxusnГ­ hrudnГ­k s programem ProBreast Plus! ДЊeskГЎ republika Sleva 50%

Bioretin – Staňte se mladší 10 let! Česká republika sleva 50%

jak se k nám dostanete

Kategorie e-shopu

 • Začátek
 • Předchozí
 • 1
 • 2
 • Další
 • Konec

Strana 1 z 2

PŘÍPRAVKY PRO PÉČI O NOHY

Zahřívací masážní olej Siberian Pure Herbs Collection 100ml

Masážní olej jako úleva při bolestech, při ošetření těžkých .

SOFIA – GEL s extraktem z pijavek, chladivý, exp. 11/2018 200ml

Pocit „těžkých“ nohou, unavené nohy, otoky, žíly, cévní .

Mozol – na mozoly a otlačeniny s vlaštovičníkem 15ml

Na péči o pokožku chodidel. Změkčuje hrubou pokožku mozolů .

SOFIA – krém s extraktem z pijavek a Lničky seté (Camelina) 75ml

Speciálně vytvořený krém obsahuje přírodní spojení, .

SOFIA Krém s extraktem z pijavek 200ml

Speciálně vytvořený krém obsahuje přírodní spojení, .

Dr. Konopka´s: Deodorační krém na nohy 75ml

Bio certifikace; všechny typy pokožky; deodorační účinek, .

REPOSTOR PLANTARIS Bylinná mast 50 ml Divine Way

Záněty, plantární fascie, patní ostruha, chodidla. Napomáhá .

Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent foot powder 1x4g

Zásypový přípravek do bot mykoparaziticky eliminuje .

Gel-balzám s koňským kaštanem a pijavkou 125ml

Na pocit těžkých a unavených nohou. Na oteklé nohy a na .

Himálajska sůl – BEAUTY Altevita 350g

Himálajská sůl patří k výživově nejhodnotnějším solím a je .

Krém na nohy s mumiem 40ml

Hojení ran s protizánětlivým účinkem. Aktivuje krevní oběh .

Šungitový balzám na popraskaná chodidla (čajové dřevo, kakao, vitamín F) Fratti 75ml

Krém zjemňuje obhroublou kůži na chodidlech, podporuje .

Šungitový krém s čajovým dřevem STOP PLÍSNI Fratti 75ml

Prevence ochrany před mikroby a plísněmi. Vysoce kvalitní .

Šungitový balzám s Kaštanem koňským (unavené nohy) Fratti 75ml

Dokonale vyvážený, bohatý na přírodní účinné složky .

Šungit gel Aktiv Plus na tělo (drobfrat

Gel je vhodný jako doplňující prostředek při drobných .

Šungitový gel chladivý s ledovou složkou a mátou peprnou (DEO, osvěžení) Fratti 75ml

Chladicí gel-balzám odstraňuje únavu, zmírňuje pocit pálení .

N.S. Tonizující maska na unavené nohy s arktickým pelyňkem 75ml

Cosmos Tonizující krémová maska je vyvinuta na bázi oleje z .

N.S. Změkčující balzám na nohy, paty s jedlovým olejem Cosmos 75ml

Změkčující krém na nohy a paty je vyvinut na bázi oleje z .

Tygří oko Orto na patní ostruhy 75g

Tygří oko Orto Stop na patní ostruhy a zatvrdlou kůži je .

Šungit krém Venotonik s koňským kaštanem a rutinem, žíly 75ml

Cévní nedostatečnost, pocit těžkých nohou, unavené nohy, .

 • Začátek
 • Předchozí
 • 1
 • 2
 • Další
 • Konec

Strana 1 z 2

© VITAMARE s.r.o. 2016

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Prodejna a výdejna pro osobní odběry: Marie Cibulkové 351/26, Praha 4

Otevírací doba: Pondělí – Pátek 9.00 – 19.00

Leave a Reply