Pityrosporum oválné houbové infekce (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Herpes na stydké pysky – jak se vypořádat s touto situací?

Herpes na stydké pysky – nebezpečná nemoc. Žena trpí genitální herpes, může ji přenést na své sexuální partnery, stejně jako infikovat své dítě při porodu. Ale nejnebezpečnější primární infekce se genitální herpes během těhotenství – to může vést k fetální abnormality.

Herpes na stydkých pysků – příčiny

Co je genitální herpes rty? To je jeden z projevů genitálií (genitální herpes) u žen. Nemoc je způsobena především typu herpes simplex virus 2 (HSV-2), ale někdy se herpes simplex virus typu 1 (HSV-1). Toto onemocnění je vysoce nakažlivé a je přenášen z člověka na člověka pohlavním stykem.

Příznaků primární herpes labia

Po kontaktu s sliznicích pohlavních orgánů HSV během několika dní (Inkubační doba trvá od jednoho dne až tři týdny) na kůži nebo sliznici zevního genitálu objeví zarudnutí a otok. Během dne otok zvyšuje, a zanícené oblasti objevují bubliny s jasným obsahem. Rychle spojují do větších bublin, které pak prasknou a vytvoří velké oválné eroze. Tato eroze je obvykle velmi bolestivé a hojí po dlouhou dobu, po dobu dvou až tří týdnů.

Někdy, když tam jsou malé poševní výtok.

Herpes na rtech stydkých pysků může být umístěn jak na kůži a sliznice. Herpes na okraj někdy sex je jednostranný, ale přesto více obyčejný symetrické vyrážky.

Charakteristickým rysem primární herpes je, že charakteristické změny na kůži a sliznice zevního genitálu doprovázená příznaky intoxikace: zvýšení teploty (obvykle malých množství), malátnost, bolesti hlavy, a někdy i nevolnost a zvracení.

Herpes na stydké pysky – příznaky relapsu

Po počátečním herpes virus způsobující nemoc přestane být aktivní a schová se v nervových gangliích lumbosakrální pleteně. To zůstane neaktivní, dokud ještě není snižovat imunitu. Příčina snížení imunity může být jakákoliv choroba, hypotermie, toxicity a tak dále. Zvláště se aktivuje rychlé herpes virus na pozadí zneužívání alkoholu.

Začal opakování genitální herpes se vyskytuje není tak ostrý a dlouhý. Obvykle se v prvním roce po infekci relapsy jsou nejčastější, ale postupně se jejich počet a doba trvání se snižují – znamená to, že imunitní systém začne vyrovnat se s úkolem.

Jeden vzhled je někdy obtížné diagnostikovat, takže herpes genitální rty, musí být další laboratorní testy:

 • výtěrů od místa léze labia pomocí polymerázové řetězové reakce (PCR), který detekuje DNA viru v těle HSV-I a HSV-II;
 • krev podle enzymové imunoanalýzy (ELISA) – protilátky proti HSV-I a HSV-II; kromě toho, pomocí ELISA mohou být rozlišeny primární a sekundární herpes. V primární infekci v průběhu prvního týdne protilátek třídy objeví M (IgM – IgM), jejich počet dosahuje maxima ve druhém nebo třetím týdnu onemocnění. IgM zmizí během 2-3 měsíců po začátku onemocnění. U některých pacientů, které mohou být detekovány, a když chronickou recidivující infekce. Od druhého týdne nemoci se začínají objevovat v krvi protilátky proti HSV-I a třídy II HSV-G (imunoglobulin G – IgG), které nadále zůstávají v krvi pacienta na životě.

Velmi důležité je stanovení stupně zralosti třídy IgG protilátky (pevnosti jejich připojení k antigenu, tj. Herpes virus). Při primární infekci IgG splatnosti je nízký a jen pár měsíců poté, co infekce splatnosti IgG se stává vysoká. To umožňuje vysokou jistotou určit, zda akutní infekce herpes primární nebo recidivující chronický proces.

Léčba herpes stydkých pysků

V primárním herpes stydkých pysků nutně předepsat komplexní léčbu: Antivirotika pro systémové účinky (acyklovir, valacyclovir, famciklovir), imunomodulátory (viferon rektálních čípků), posilující látky (vitamíny A, E, C, B, mikro a makro).

Navenek také předepsat protivirové a posílení imunity krémy a gely: Krémy acyclovir Acyclovir – jak je to bezpečné? , Zovirax Zovirax – osvědčený antivirová droga , Mazání tsikloferon TSikloferon – obnovuje obranyschopnost organismu Gel viferon a tak dále.

Chcete-li snížit otok a bolest předepsat léky, jako je diklofenak, Nurofen, ketorol. Místní dobře pomáhají krémy od vývar dubové kůry, heřmánek a třezalky tečkované.

Hlavním cílem léčby herpes genitalis je pro posílení imunity Posílení imunitního systému – pomáhají imunitní systém a potlačení herpetické infekce.

Vaginitida Příčiny: – infekce, a snížená imunita

Vaginitida u žen v plodném věku, je důsledkem sexuální infekce nebo snížit lokální imunitu z vaginální sliznice. Ten vzniká v důsledku potlačení přirozeného prospěšné mikroflóry pochvy, což vede k aktivaci patogenní mikroflóry a vývoje zánětlivého procesu.

Co je vaginitis a jejich typy

Vaginitida (kolpitid) – je zánět vaginální sliznice. Vaginitida je jedním z nejčastějších chorob u žen, která jsou zase v důsledku nedostatečné nebo opožděné léčby může produkovat komplikace, jako záněty vnitřních pohlavních orgánů – děloha a její adnexa (vejcovodů a vaječníků). A tyto nemoci často způsobí porušení v reprodukčním věku žen – neplodnosti.

U dětí a starších žen se často vyvine vulvovaginitida – zánět pochvy a vulvy, v důsledku nedostatku prospěšné účinky na mikroflóru ovariální funkce.

Vaginitida může být akutní nebo chronická. Podle jejich příčinách vaginitida rozdělena do bakteriálního, fungálního, protozoálních. Predisponující faktory pro vývoj vaginitidy může být jakékoliv onemocnění nebo poranění, což vede ke snížení celkové a lokální (slizniční pochvy) imunity.

Development vaginitida může snížit endokrinní funkce vaječníků, nebo osobní hygienu, některé gynekologické onemocnění (dehiscence genitální štěrbina, opomenutí stěn pochvy, močových píštěle, nádory, atd.), Změny v vaginální sliznice, způsobené vlivem mechanické, chemické, tepelné účinky, jakož i snížení celkové a lokální imunity.

 • Genitální infekce jako hlavní příčinu vaginitidy

Infekce, sexuálně přenosných infekcí, často způsobují zánět pochvy u žen. Tyto infekce zahrnují trichomoniáza, chlamydie, a dalších nemocí. Nejčastěji trpí chorobami, jako ženy, kteří často mění své sexuální partnery a nejsou v souladu s sexuálního zdraví. To nevylučuje ženy z infekce a pravidelným sexuálním partnerem.

Zvláštností genitálních infekcí u žen je to, že akutní fáze onemocnění není vždy vyslovuje, v důsledku ženy může jednoduše nevěnují dostatečnou pozornost symptomů infekce, nebo se pokusí léčit sám. To vede k tomu, že infekce je "skrytý" a zánět stává chronickou s tendencí k šíření překrývající urogenitální orgány.

Stejný rozmazané pro genitální infekce mohou být muži, který je důvod, proč gynekologové a dermatovenereologists vždy snaží nejen léčit ženu, ale také identifikovat zdroj infekce a léčit ženské sexuální partnerky.

 • Imunosuprese – alespoň nejčastější příčinou zánět pochvy

Na sliznici zevního genitálu žen obývají velmi odlišné mikroflóry, které jsou rozděleny do normální nebo užitečné, a oportunistické. Užitečné vaginální flóra žen v plodném věku, je ovlivněna ženských pohlavních hormonů produkovaných vaječníky, a sestává v podstatě z laktobacily vylučovat kyselinu mléčnou Kyselina mléčná – ukazuje naše zdraví , Kyselé prostředí pochvy zabraňuje podstatné reprodukci podmíněně patogenní, který je také přítomen na stěnách pochvy.

Inhibice normální vaginální mikroflóry Mikroflóra pochvy: čistota vždy vede k množení oportunistický. Takový stav může způsobit, že nekontrolované používání antibiotik Antibiotika – ať už vám pomůže v dohledné době? , Antiseptika aktuální (vaginální čípky, krémy s Antiseptika řešení pro zavlažování) a spermicidy (látkách, které poškozují spermie, které jsou součástí antikoncepčních prostředků pro místní použití – jsou obě antiseptika).

Redukce záležitosti a generální imunita, které se mohou vyvinout na pozadí dlouhé splývavé chronických onemocnění. Velmi často vaginitida vyvíjet v chorob směnných-endokrinní – diabetes Diabetes – ohrožující a nevyléčitelné onemocnění , Obezita, různá onemocnění ostatních žláz s vnitřní sekrecí. Všechny tyto nemoci přispět ke snížení obecné imunity a reprodukci patogenní mikroflóry.

Vaginitida ve všech těchto případech mohou být způsobeny patogenními mikroflórou. Velmi často se stává, že jsou houbové v přírodě a která je způsobena kvasinek Candida rodu. Bakteriální vaginitidy způsobené nespecifickými různé druhy Staphylococcus, Streptococcus, E. coli a jiných patogenů, které patří do patogenní mikroflóry.

Příčiny mohou být různé záněty pochvy, ale všechny vyžadují včasnou detekci a odstranění.

Jak rozpoznat a léčit tinea versicolor

kožní vyrážka tinea versicolor jezřetelný šupinatá oválné léze obvykle seskupeny na krku , ramen a zad . Velikost kožních lézí může kolísat a mohou splývat tvořit skvrny . Tvář se zřídka účastní . Většina lidí si všimnout, vyrážku , když jsou schopni opálení rovnoměrně v teplejším počasí . Kůže , kdehouba je infikován nebude opalovat , zatímco nepostižených oblastech dělat . Výsledkem je nepravidelné nepravidelná barva pleti . V tmavé nebo opálené jednotlivcůvyrážka se objeví bílé , v untanned kůživyrážka se objeví hnědé

Je nejisté , proč někteří lidé jsou náchylní k tinea versicolor infekce , zatímco jiní nejsou . . Tinea versicolor se nejlépe daří ve zpocených lidí, kteří žijí v teplejších klimatech . Aplikace mast s obsahem tuku , jako je kakaové máslo zvyšuje pravděpodobnost infekce . Některé léky, jako jsou perorální antikoncepce , stejně jako aktuální a perorálními steroidy mohou zvýšit pravděpodobnost pro tinea versicolor infekci .

Ačkoli tinea versicolor je způsobena houbou , že není nakažlivá mezi lidmi . Pokud jekožní vyrážka lehce poškrábaný a zkoumal pod mikroskopemhouba vytváří klasický ” špagety a karbanátek ” obraz , protožekolo houba produkuje lineární hyf vlákna .

houby zodpovědné za tinea versicolor je velmi tvrdohlavý a obtížně léčitelné . Na OTC lupům šampony Selsun Modré a Nizoral obsahuje léky, které jsou užitečné při kontrole tinea versicolor , bohužel , nemohou být dostatečně silné, aby zcela vyléčit infekci . OTC anti- houbové krémy také měl smíšené výsledky s vytvrzení tinea versicolor . Vyhnout mastné aktuální lubrikanty, jako je dětský olej nebo kakaové máslo , stejně jako aktuální kortizon krém pomáhá při léčbě tinea versicolor . Snížení pocení nebo pocení tím, že zamezují horké vlhké počasí může také pomoci při léčbě tinea versicolor infekce .

Existuje několik předpis anti- houbové krémy , pleťové vody a prášky , které při použití spolu mohou úspěšně léčit tinea versicolor . Kombinované terapie jsou obvykle navrhl v důsledku rozsáhlých kožních oblastí zúčastněných . Mezi nejefektivnější možnost je ketokonazol tablety . Tato perorální lék se užívá před každodenní cvičení po dobu několika dnů . Při cvičeníketokonazol je vylučován potem , kde může vymýtit tinea versicolor houba . Koupání by mělo být odloženo až do následujícího rána pro maximální užitek .

Chromophytosis: obraz, léčba

Barva nebo pityriasis versicolor – houbová kožní léze, které se obvykle vyvine v době sluneční aktivity. Z tohoto důvodu, lidé Nemoc je někdy nazýván „slunce houba“. Pityriasis versicolor je poměrně časté patologie, vyskytující se téměř všude, ale nejčastěji je diagnostikována u obyvatel žijících v zemích s horkým podnebím. Pro tuto formu povrchové houbové infekce, vyznačující se tím toho, že na skvrnitého těla, mírně šupinaté vyrážky nažloutlé, nahnědlé nebo bělavé barvy, s různými velikostmi a tvary.

Původcem této formy kožního onemocnění je lipofilní kvasinky, jako houba Pityrosporum orbiculare, které patří do třídy nedokonalých hub. V průběhu jeho životních funkcí, že je schopná tvořit široký, krátké pramínky mycelia a spór kole combi. Parazituje patogenu na lidskou pokožku (stratům corneum epidermis) jak saprofytických a patogenní tvar. Při pronikání do úst mazových vlasových folikulů, Pityrosporum orbiculare začíná rychle množit, tvořit kolonie, které jsou znázorněny ve formě žlutohnědé tečky. Tento počáteční prvky tinea versicolor, které se v průběhu obvodové růstu proměnil ostře definovaných kulatých skvrn, do 1 cm v průměru. V procesu slučování, tvoří dostatečně velké kapsy, které se někdy překročit velikost mužských rukou.

Je třeba poznamenat, že infekčnost patogenu mnohobarevný lišejníku je zanedbatelný.

Příčiny tinea versicolor

Podle statistik, pityriasis versicolor je nejčastější u mladších pacientů (včetně dětí starších 7 let).

Mezi hlavní rizikové faktory, které způsobují vývoj tohoto onemocnění patří následující:

 • Zvýšené pocení;
 • Stanovení chemického složení potu;
 • Kyselost kůže, což umožňuje účinnou patogenů násobení;
 • Chronická onemocnění zažívacího traktu;
 • Endokrinní onemocnění;
 • stav imunodeficience;
 • Těhotenství.
 • Genetická predispozice;
 • Hodgkinova nemoc;
 • Tuberkulóza .
 • diabetes;
 • Cushingův syndrom.

Podle odborníků může dojít k přenosu patogenu tinea versicolor kontaktní-domácnosti podle (prostřednictvím lůžkoviny, stejně jako nošení oblečení z nemocného). Nicméně, kvasnice-jako houba Pityrosporum orbiculare je saprofytické obyvatelem kůže, a tak většina lidí jsou její stálé podpěry.

Development Mechanism tinea versicolor

Typickými příznaky onemocnění se vyskytuje u pacientů, u kterých kvasinky-jako houba proniká do ústí mazových vlasových folikulů, začne aktivně rostou a množí. Protože toto rozrušených buněk odpovědných za melaninu (tmavě amorfní pigment zbarvení kůže na slunci). To je způsobeno skutečností, že škodlivé houby po celý život vytváří kyselina, čímž se snižuje aktivita tyrosinasy, a v důsledku toho – schopnost myelocyty pigmentace. To je důvod, proč na kůži pacientů s pityriasis versicolor, hypopigmented zobrazí (nejsou opálené) oblastí.

Nicméně, někteří autoři na tento účet má jiný názor. Tvrdí, že se vyskytují v ohniscích houba uvolnění rohové vrstvy brání pronikání ultrafialového záření do hlubších epidermálních vrstev. Proto po úpravu vody a odstraňování kůže váhy otshelushivshihsya léze jsou lehčí než zdravou kůži.

Příznaky tinea versicolor

Při aktivaci patogen pityriasis versicolor, kožní vyrážka převážně lokalizovány v horní části těla (v záda, hrudník a ramena). Méně často se mohou objevit v tříslech nebo skalp. V prvních fázích onemocnění v oblasti ústí vlasových folikulů se objeví nažloutlé body, které po určité době transformované do primárních morfologických prvků. Jsou prezentovány ve formě žluto-hnědé, žluté, růžové, světle a tmavě hnědé mírně šupinatá místa malé non-zánětlivé povahy.

V případě, že pacient nebude přiřazen včas vhodnou léčbu, po nějaké době, skvrny začnou shlukovat do větších ložisek melkofestonchatymi hrany, trvá velké plochy kůže. Pak se zase tmavě hnědé nebo získat barev „kávy s mlékem“. Z důvodu této změny barev chromophytosis někdy nazýván pestré. Zpravidla lishaynyh skvrny nevyčnívají nad povrch zdravou pokožku a nezpůsobují žádné subjektivní pocity (velmi zřídka, pacienti si stěžují na mírné svědění). V mírných poskablivanii formací pozorován slabý defurfuration (Besnier příznaků), pro které je pásový opar a dostal své jméno. Po opalování v těchto oblastech jsou hypopigmented oblastech (psevdoleykoderma).

Formy patologického procesu

Barvu nebo pityriasis versicolor se může objevit ve třech hlavních formách.

1. Mezi nejčastější kožní praxi setkává eritematoskvamoznaya formulář. Pro to je charakteristické pro výskyt na těle pacientů nebo hnědé barvě „café au lait“ skvrny nejsou zánětlivého charakteru.

V časných stádiích jsou malé skvrny nemoci, ale v průběhu času postupně zvyšovat a na povrchu dochází k mírnému defurfuration. Nejčastěji se tyto jednotky jsou umístěny na hrudníku nebo na zádech, nejméně – na břiše a ramena. U dětí může dojít k houbové zranění na hlavě. Oni opravdu vyniknout na pozadí zdravou kůži v léčbě s alkoholovém roztoku jódu. Obvykle je tato forma onemocnění je charakterizována sezónnosti. Nemoc je umocněn tím, že na podzim a na jaře.

2. Druhá forma tinea versicolor je folikulární forma. V tomto stavu, na zanícené kožní místě objeví pupínky a puchýřky, až 3 mm v průměru. Často pacienti si stěžují na závažné svědění v postižené oblasti. Nejčastěji folikulární forma tinea versicolor vyvine diabetes mellitus, nebo je důsledkem hormonální léčbě.

3. Forma pro převracení tinea versicolor – patologický stav, ve kterém fungální léze lokalizované v přírodní kožní záhyby.

в клинической практике иногда (очень редко) встречаются случаи поражения липофильным дрожжеподобным грибком Pityrosporum orbiculare внутренних органов. Poznámka: v klinické praxi občas (velmi zřídka), existují případy, kdy porážka lipofilní kvasinky-jako houby Pityrosporum orbiculare vnitřních orgánů. Onemocnění se může objevit u předčasně narozených dětí, které se krmených s Intralipid (tukové emulze). V takových případech je plísňová infekce způsobuje pneumonii nebo zánětem plicních tepen. Podle vědců Intralipid, který je pro dítě zdrojem esenciálních mastných kyselin, vytváří příznivé prostředí pro šíření patogenu v těle.

Je třeba poznamenat, že u pacientů s pityriasis versicolor velmi mírných imunologické abnormality. S dlouhodobou průběhu nemoci je narušena produkce cytokinů produkovaných aktivovanými lymfocyty a doplňují systém.

Atypická pro tinea versicolor

případy atypické lokalizace ohnisek plísňových infekcí vyskytují v klinické praxi. Takže v roce 1977, případ byl popsán, kdy 16-letý pacient s pocení spolu s typickými vyrážka pityriasis versicolor místech byly nalezeny na chodidlech. Je třeba poznamenat, že i po ukončení léčby (po čtyřech měsících) na patách a v přechodu od základny složit prsty byly nalezeny nahnědlá skvrny nezánětlivé povahy.

Diagnostika tinea versicolor

Nalezení formuláře Tinea obvykle nezpůsobí žádné potíže. Za prvé, že pacient podstoupí důkladnou vizuální kontrolu. Diagnóza „pityriasis versicolor“ se umístí pod pozitivní symptom Besnier (dostupný defurfuration v seboroická zónách).

Jako pomocné techniky přiřazen Balzer jodu vzorku a studie s použitím fluorescenční lampy Wood (vzhled na oblasti postižené nahnědlá kůže, zeleno-žluté nebo zlatožluté luminiscence).

Původcem tinea versicolor snadno odhalen kulturu a mikroskopické vyšetření.

Jaká by měla věnovat pozornost?

Existuje několik bodů, které v procesu diagnostikování lékaře nutně by měla věnovat pozornost. Za prvé, u pacientů, kteří byli vystaveni ultrafialovému záření a byla upravena, Balzer vzorek poskytuje negativní výsledek.

Další: Musí být velmi pečlivě zkoumat vlasy hlavy pacienta, jako by v této oblasti expert nevšimne existující poškození, existuje vysoká pravděpodobnost recidivy. Doporučujeme používat dřevo lampu

Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že bílá kůže růžovo-hnědé skvrny jsou téměř neviditelné, a proto se v průběhu zběžném vyšetření nemohou vidět, a to pouze v létě po opalování, které začínají být zřejmé.

Konečně, lidé, kteří nejsou trpí imunodeficitem, izolované kožní formy, zpravidla nepřesahují 1-1,5 cm v průměru, zatímco u pacientů s těžkou imunodeficiencí může být více než 5 cm v průměru. V infikovaných HIV a AIDS prvků mnohobarevného lišejníků jsou intenzivnější pigmentace, a mohou být šířeny (společné) charakter. Typicky, imunitní stav pacientů s pityriasis versicolor projevuje jako seboroická nebo atopická dermatitida . Také na kůži pacientů mohou tvořit více zánět vlasových folikulů s příznaky odumřelé složky.

Jaké nemoci mohou být zaměněny chromophytosis?

Vzhledem k tomu, že tato forma ringworm má podobné příznaky s jinými nemocemi, před zahájením léčby, je nutné, aby se diferenciální diagnózu.

1. Diferenciální diagnostika tinea versicolor s syfilitické roseola a leucoderma.

Pokud se v důsledku klasických sérologických reakcí Wasserman, imunofluorescence a reakce imobilizace Treponema pallidum potvrdil diagnózu syfilis. roseola sekundární syfilis však má světlejší odstín než ohniska pityriasis versicolor, se neodlupuje, že zmizí, když diascopy není fluoreskují ve světle lampy Wood a poskytuje negativní vzorek Balzer. Navzdory skutečnosti, že, jak je pityriasis versicolor, je lokalizované pouze na těle, není typický pro její fúze prvků. Když syfilitická roseola skvrny neodstraňujte, mají vaskulární původ a způsobují subjektivní pocity.

Pro syfilitickou leukoderma také není typická fúze giprepigmentirovannyh skvrny.

2. Diferenciální diagnostika tinea versicolor s růžové lichen Gibert.

S rozvojem onemocnění Gibert lishaynyh skvrny jsou kulaté nebo oválné osnovy s odlupování v centru připomínající medailon, jakož i pro toto onemocnění se vyznačuje „matka plaků“. V tomto případě, erupce lokalizovány přísně symetrické linky Langer desky kolem centrální objímka má vločky, stejně jako tvar patologie charakterizované přítomností četných sekundárních lézí.

3. Diferenciální diagnostika tinea versicolor s folikulitida.

Je třeba poznamenat, že původcem infekce vlasového folikulu je stejný kvasinky houba, která spouští vývoj tinea versicolor. Nicméně, v tomto případě na horní části těla jsou odděleně uspořádány ve formě svědivých vyrážky červené nebo růžové uzlíky a plaket. Zpravidla folikulitida obvykle postihuje ženy a muže středního věku. Trigger vývoj patologického procesu, může být dlouhodobá léčba antibiotiky, kortikosteroidy, nebo diabetes mellitus. Velmi často se stává, kožní vyrážky objevují na čele, simulující přetrvávající akné . Tato forma kožního onemocnění je charakteristická tropických zemích.

Léčba tinea versicolor

Vzhledem k tomu, že nemoc šupinatá kůže se vyvíjí v důsledku transformace saprofytických formy lipofilní kvasinkami na patogenní, před zahájením procesu léčby onemocnění, měli byste si zjistit, co tento stav vyvolal. Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že tato forma kožního onemocnění může být marker revmatické horečky, plicní tuberkulóza, diabetes a AIDS. Proto je u všech pacientů s pityriasis versicolor, aby se zabránilo výše uvedených patologií, musí podstoupit příslušné diagnostické testy. Mohou se však vyskytnout lišejníku příznaky vícebarevné u pacientů s rakovinou podstupujících chemoterapii, ale na konci průběhu léčby, všechny kožní projevy spontánně zmizí.

Vzhledem k tomu, pityriasis versicolor má vliv pouze na povrch (rohovky) vrstvy epidermis, léčení zahrnuje podávání léčiv pro externí použití. V tomto případě je pacient ukazuje použití keratolytická a fungicidní kombinovaných nástrojů a léčiv, které obsahují pyrithion zinečnatý.

Je třeba zdůraznit, že jmenování léčby bere v úvahu rozsah a lokalizaci lézí. V poslední době, potlačit agresivita pacientů patogenů bylo doporučeno, aby použití alkoholového roztoku resorcinolu nebo salicylaldehydu alkoholu. Nyní, na základě povinného pacientům doporučují používání protiplísňových léků ze skupiny azoly. Pod jejich vlivem během jednoho dne odvodnění a vakuolizace cytoplasmy patogenu, a po 48 hodinách se zcela rozpouští buněčné stěny. To je důvod, proč dnes, odborníci dávají přednost specifické antimykotické léčby.

Když prostředky pityriasis versicolor použít k potírání houbových chorob kůže, která se vyrábí ve formě spreje, roztoku nebo prášku. Jsou vhodné pro aplikaci na postiženou oblast, jemně třít. Je třeba poznamenat, že fungicidní přípravky velký vliv na zrohovatělé kůže, zachovává svoji účinnost po dobu 72 hodin.

Osvědčené léky, mezi které patří pyrithion zinku, který má antimikrobiální, antimykotické a cytostatické účinky. Po ošetření se doporučuje užívat pro prevenci.

U lézí pityriasis capitis ukazuje použití speciálních terapeutických šampony, které obsahují fungicidy a dehtu, snižuje otok, infiltraci, zarudnutí a odlupování.

Pacienti se společným formě tinea versicolor, nereagují na topickou léčbu, systémová terapie je jmenován. Ke zlepšení adsorpce se doporučuje přijmout taková systémová antimykotika jako itrakonazol, ketokonazol nebo flukonazol. Je třeba poznamenat, že určitý lék se podává pouze individuálně, s přihlédnutím celkový stav pacienta. Proto odborníci naléhat, aby sám si naordinovat léčbu.

Do 12 hodin po léčebných postupů pro pacienty s kontraindikací pro úpravu vody (během něhož by měl mít léčivý přípravek hromadí v kůži), stejně jako mnoho dermatologů, aby se zabránilo opakování onemocnění, Radě ve lhůtě jednoho měsíce převléknout každý den.

такое последствие псевдолейкодермы, как гиперпигментация остается на коже человека после лечения достаточно длительное время. Poznámka: důsledkem psevdoleykodermy jako hyperpigmentace zůstává na lidskou kůži po léčbě delší dobu.

Populární způsoby, jak k léčbě tinea versicolor

K léčbě pityriasis versicolor léčitelů doporučujeme použít tmel, rakytník řešetlákový a broskev jádro olej a šípkovou olej. Dalším velmi účinný prostředek k zvládnutí této formě kožního onemocnění je přírodní jablečný ocet. Měly by být mazány léze sedm nebo osm krát denně jednou nebo dvakrát týdně.

Pracoval jsem i odvar z kořenů a semen šťovíku. Potřebují k očištění lishaynyh skvrny.

Není to špatné pomáhá externí činidlo připravené z šťavelové rozdrtil listů a stonků, s přidáním kyselé smetany nebo smetany.

Všechny oděvy pacienta na konci procesu zpracování tradičních léčitelů doporučujeme pečlivě umýt a železa.

Preventivní metody tinea versicolor

 1. Při identifikaci jednoho z rodinných příslušníků pásový opar, tinea versicolor provokovat vývoj ukazuje, diagnostické vyšetření pomocí zářivka Wood a vizuální klinické vyšetření všech členů jeho rodiny.
 2. V létě lidé s pocení je doporučeno, aby se zabránilo kůži pravidelně čistit okyselené vodě nebo salicylová alkoholu, a jednou za 2-3 týdnů použít protiplísňový sprej či roztok, a zůstat informováni o možnosti korekce pocení.
 3. Veškeré oblečení (včetně klobouků), stejně jako ložní prádlo by mělo být vařené v soap-roztokem sody a železné horkým železem.

Kopírovat místo je možné pouze s aktivním odkazem na zdroje.

Informace na této stránce průzkumné v přírodě a nejsou na předpis léčba

CZ.LadyJournal.EU

Jak vyléčit lupy na díte

Lupy u detí je vážný problém, který způsobuje nepohodlí, a to i nejmladší díte. Přetrvávající svedení pokožky hlavy v důsledku přítomnosti lupů, negativní dopad na chování dítete, stává se podráždená, uplakaný.

Jak človek stárne, že díte začne zažít psychické potíže lupů, zvlášte pokud na sobe tmavé oblečení a je stále v nedohlednu. Prvním krokem je pochopit příčiny lupů a jak se vypořádat s tím, aby pomohla díteti. Lupy Léčba dítete – dlouhá a nákladná.

Příčiny lupů

Zpravidla lupy začíná prepubertal a pubertální období, kdy mazové žlázy začít aktivne fungovat. Nicméne, v nekterých případech, lupů může dojít před tímto datem. Taková situace nastává, předčasné puberty, kdy nekteré dedičné syndromy, které se vyznačují zvýšenou mastnoty kůže.

Mazové žlázy je řízena hormony, především testosteron. Proto je jeho vysoký obsah může vést k lupů. Doporučuje se navštívit lékaře, a tak vzal testů a identifikovat konkrétní příčinu a předepíše léčbu. V opačném případe lupů u detí není vyléčen.

Mechanismus lupů

Proces tvorby lupů vzhledem k tomu, že se jedná o obnovení zrychlený buňka. Za normálních okolností, kompletní regenerace pokožky vlasové části hlavy se deje v uplynulém mesíci, to znamená z bazálních bunek vrstvu na povrchu vzestupu pleti behem této doby.

V případe, že díte má lupy, proces se zrychlil na 14 dnů. Výsledkem je, že buňky nemají času nazbyt požadované množství tekutiny, takže se držet spolu tvořit vločky lupů. V tomto případe je skalp se skládá z pouze 10 místo 25 bunečných vrstev, které jsou pozorovány v cene. Takže lupy u detí – je urychleno strukturu kožních bunek obnovy, který nemá času nazbyt vodu a orogovet, což vede k aglutinaci techto bunek.

Úloha houbové infekce ve výskytu lupů

V 50. Letech minulého století, se dospelo k záveru o etiologické úloze kvasnic způsobují lupy, který neztratil svůj význam i dnes. Vedci, nezávisle na sobe, byly objeveny tři druhy hub: Pityrosporum orbiculare, Pityrosporum ovale a Malassezia furfur (Malassezia), – které jsou členy téhož druhu, ale s různými názvy.

Je prokázáno, že je lipofilní houby, to znamená, že pro jejich růst a vývoj vyžaduje přítomnost tuku. Ukazuje se, že hormonální nerovnováha, doprovázené zvýšením mazových žláz a zvýšenou tvorbou kožního mazu s přispívá k příznivému pozadí techto kvasinek.

Klinický průbeh onemocnení

Toto onemocnení může nastat kontinuálne nebo periodicky ostření. Ukončení období remise dochází v důsledku vystavení veškerých vnitřních nebo vnejších faktorů poškození. Zvlášť je třeba přidelit vášeň pro pikantní a slaná jídla, která podporuje činnost mazových žláz. To je důvod, proč v dobe, kdy je léčen, že díte je předepsána dietu.

Příznaky lupů

Lupy je vločka v pokožce hlavy. Mohou být bílé nebo šedé barve. Vyznačují se snadnou demontáž, protože jsou navzájem spojeny nestabilní vazby, která je volne spojena. Nejvýraznejší z techto meřítek, pokud teenager je temné veci. To může způsobit vážné psychické potíže.

V nekterých případech lupů může být kombinován s seboroická dermatitida. To je případ závažné a významné progresi patologických procesů v kůži. Ale ani v raných stádiích je to neuveřitelné nepohodlí.

Místo seborrhoické dermatitidy v klinickém průbehu lupů

Seboroická dermatitida je zánetlivé reakce na kůži, které se vyvíjí v závislosti na přítomnosti lupů. V tomto případe jsou částice lupů je velmi velký, a tam jsou příznaky zánetu pokožky, mezi než patří:

 • Otok kůže;
 • To hyperemie (zarudnutí);
 • Svedení zvyšuje, stává nesnesitelným;
 • Bolest při dotyku, a to zejména při česání.

Steatoidny rosea

Steatoidny rosea je také vážná forma komplikované lupů. Je charakterizována tím, lepení ve velkých vloček lupů kůry, které jsou úzce spojeny s hlavy a vlasové pokožky. Chystáte lupy u pityriasis steatoidny pozorována, když mazu maximalizována. Proto, když díte vytvořila lupů, je nutné požádat o pomoc od lékaře, aby se zabránilo vzhled steatoidnogo pityriasis.

Jak se zbavit lupů

Hlavním cílem léčby – je uložit díte a dospívající lupy. K dosažení tohoto cíle, je doporučeno použít dve skupiny léků:

 1. Proti plísním;
 2. Léky, které normalizují hormonální rovnováhu v tele.

Jak již bylo zmíneno výše, v žádném případe by nemela zapojit do sebe, budete muset hledat pomoc od kvalifikovaného odborníka. Bude přiřadit všechny potřebné testy, po kterých se plán bude obsahovat další léčbu dítete.

Antimykotika v léčbe lupů

Použití protiplísňových léků je hlavní důraz v boji proti lupům, s ohledem na etiologické an_3i kvasnic. Jsou používány ve složení výrobků pro hlavy a vlasové přípravky: šampony a vodičky. Dobrý antimykotické léky musí proniknout hluboko do pokožky hlavy a hromadí se tam. Nicméne, nemel by proniknout do míst, kde kvasinky neroste.

Také tyto léky by normalizovat delení a diferenciace (keratoreguliruyuschee akce) kožních bunek, mají protizánetlivý účinek (to je důležité zejména v případech, kdy je seboroická dermatitida). Hlavní vec – ne přerušit léčbu, pokud se dostanou lepší.

Nejúčinnejší antimykotika, s níž k léčbe detí, lékař může předepsat. V současné dobe, šampony a pleťová mléka jsou vytvářeny na základe ketokonazol, ciklopiroxu, klotrimazol a ihtiola které se ukázaly jako účinné při správném a pravidelném používání. Doporučuje se používat alespoň 2x týdne, přesne podle pokynů a předpisů lékaře. Délka léčby by mela být alespoň 2-4 týdny.

Vyhodnotit účinnost antimykotické léčby může být nejen na klinických kritériích, ale také výsledek mykologické výzkumu. Léčba je účinná v případe, že analýza neodhalí přítomnost spor kvasinek. Ale v případe recidivy by mela být opakována.

Normalizace hormonální rovnováhy

To je velmi důležitý aspekt při léčbe, pro které je nutné provést hormonální výzkum. Prvním krokem je posoudit hladinu testosteronu, který určuje aktivitu mazových žláz. Zvýšení tohoto hormonu mohou být výsledkem různých patologických stavů. U dívek, je nejčasteji syndrom polycystických ovarií. Dívky doporučuje léčbu hormonálními látkami s antiandrogenní působení. Mejte na pameti, že každá léčba by mela být použita pouze po dodání analýz a určení.

Podmínky jmenování hormonálních léků

Kombinovaná perorální antikoncepce s antiandrogenní působení se může přiřadit dospívajících dívek, kteří mají zavedené menstruační cyklus. Jedna z vybraných léků jsou předepsány jednu tabletu denne po dobu 21 dnů s následnou přestávkou 7 dnů, nový obal začíná 8. Den. Minimální průbeh léčby zahrnuje jmenování 3 balení léku.

Celková léčba lupů

Krome techto oblastí, v léčbe lupů se doporučuje uspořádat řádnou stravu obohatit jídelníček dítete s vitamíny, stejne jako opravit narušenou látkovou výmenu. Komplexní přístup k léčbe tohoto chorobného procesu se plne uzdraví díte. Nicméne, pro to je třeba hledat pomoc u lékaře. Velmi často léčba lupů se zabývá ne jednu osobu, ale nekteré, jako to polietiologic stát.

Související příspěvky

Koktání u detí ve veku 3 let. Jak se zbavit tohoto problému?

Koktání u detí ve veku 3 let. Jak se zbavit tohoto problému? obsah: Přístup k lékaři – logopeda Režim dítete.

Dieta pro deti akademik A.D.Ado

Dieta pro deti akademik A.D.Ado obsah: Hypoalergenní krmivo pro Ado Ado strava detí a jejích základních principů V poslední.

Vzorek menu pro kojící matky

Vzorek menu pro kojící matky Menu kojící ženy by mely být strukturovány tak, že živiny v mateřském mléce dost pro díte a.

Neonatální asfyxie. Léčba Simtomy

Neonatální asfyxie. Léčba Simtomy Všechny potenciální rodiče se teší na narození svého dítete, o nej strach. A, bohužel.

Zánet močového mechýře u detí. Co delat?

Zánet močového mechýře u detí. Co delat? obsah: Cystitida a tvoří tok nemoc Příčiny zánetu močového mechýře u.

Leave a Reply