Perorální lék pro nohy houby (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Proč smrdí nohy? Mohou za to plísně! Zbavte se jich!

Víte, že na nohou je čtvrt milionu potních žláz, které vyprodukují okolo čtvrt litru potu denně? Ten se pak rozkládá a jeho bakterie se přemeňují na kyseliny a amoniak. Nepříjemný zápach případně i plíseň je na světě.

Související články

Zápach, který je cítit po sýru

Pot, který je sám o sobě bez zápachu, je rozkládán bakteriemi, které má každý člověk na kůži. Ty jsou spřízněny s bakterií, která se používá při výrobě zrajícího sýra. A protože jsme až 16 hodin denně obutí, vlhkost se vsakuje také do ponožek či bot a tím se hromadí vycházející zápach.

„Pokud člověka pocení nohou příliš obtěžuje, je vhodné navštívit dermatologa. Jsou léčebné metody, jak problém výrazně zmírnit speciálními koupelemi nebo krémy omezujícími pocení,“ vysvětluje dermatoložka Kristýna Baudyšová z říčanského Dermacentra.

Nehty trápí plísně

Dalším nepříjemným onemocněním je plíseň nehtů nebo pokožky nohou. Kdo ji někdy měl, potvrdí, že léčba trvá dlouho a nohy a nehty nevypadají nijak vábně. „Toto onemocnění se dokáže podepsat i na psychice pacienta,“ tvrdí MUDr. Zbyněk Mlčoch, správce zdravotního serveru zbynekmlcoch.cz s tím, že čím dříve začneme s účinnou léčbou, tím větší je naděje, že se onemocnění brzy zbavíme.

Chytneme to ve sprše

Zdrojem tohoto onemocnění je většinou člověk trpící plisní. Infekce se šíří přímým kontaktem nebo společně užívanými předměty a prostorami. Nejčastěji nemoc získáme našlápnutím infekčních šupinek kůže, která se oddrolila z nohou pacientů, kteří už plíseň mají.

Právě tyto šupinky, které ulpívají na dřevěných podlážkách ve společných sprchách, na dlaždicích v bazénech a na podlahách v šatnách, obsahují zárodky plísní. Přenesení infekce pak usnadňuje poranění nohou, hlavně prasklinky kůže mezi prsty,“ vysvětluje doktor Mlčoch.

Jak se onemocnění projevuje?

Onemocnění se projeví svěděním, mokváním, zarudnutím a postižené partie se pak drolí, lámou či tvrdnou. Někdy i nepříjemně zapáchají.

Desatero proti plísni nehtů

1. V cizím prostředí nechoďte naboso a nepůjčujte si cizí obuv.

2. Každý člen rodiny by měl mít vlastní ručníky – jeden na tělo a druhý na nohy.

3. V koupelnách a toaletách odstraňte “chlupaté” dekorační koberce a nahraďte je vhodnou, nejlépe gumovou podložkou, kterou jednou týdně omyjete dezinfekcí.

4. Na koupaliště, do sprch hotelů a sportovišť noste vždy svoje nejlépe gumové pantofle. S nimi choďte až k okraji bazénu, nešlapte naboso na odtokové kanálky.

5. Jste-li k plísním náchylní, po návratu z bazénu ponořte nohy na pár minut do vody s hypermanganem nebo octem – potenciální plísně by měly být zničené.

6. Noste ponožky z přírodních vláken, denně je měňte a na jejich praní používejte kvalitní prací prášek a teplotu minimálně 60 °C.

7. Jednou za týden vystříkejte obuv (zvláště sportovní) dezinfekčním sprejem.

8. Noste prodyšné a v létě i otevřené boty a udržujte své nohy čisté a v suchu.

9. Zjistíte-li první známky kožní mykózy mezi prsty či na nehtech, okamžitě zahajte léčbu lokálními volně prodejnými antimykotiky.

10. Dodržujte vždy doporučený postup ošetření a také délku léčby podle příbalového letáku – předejdete tím návratu mykózy.

Další strašák pro vaše nohy: Onychomykóza!

Velmi nepříjemné je plísňové onemocnění nehtů, tzv. onychomykóza. „Předpokládá se, že postihuje až osm procent populace, což by v České republice znamenalo až 800 tisíc pacientů,“ vypočítává doktor Mlčoch.

Příčiny onychomykózy:

* Nošení uzavřené a neprodyšné obuvi z nevhodných materiálů

* Hromadné využívání plaveckých bazénů

* Poškození nohy při delší námaze, např. sportu, turistických výpravách

* Některá onemocnění: cukrovka, cévní onemocnění i obezita

* Zýšené pocení nohou

* Užívání antibiotik a kortikosteroidů

Nemoc není legrace

Pokud se onychomykóza nedoléčí nebo je léčena špatně, může být zdrojem vážných komplikací, především u diabetiků. Toto onemocnění výrazně zhoršuje kvalitu života, protože postiženým se hůře chodí i stojí. Nehty jsou nevzhledné, oni se za ně stydí a raději dál nosí uzavřenou obuv, a nemoc se ještě zhorší.

Samoléčba: Česnek!

Ne každému se chce s plísní na kožní. Lidé se většinou stydí. Existuje babský recep, jak se s plísní utkat. „Je potřeba důsledně desinfikovat obuv a potírat postižené nehty česnekem,“ doporučuje Zbyněk Mlčoch s tím, že plísně česnek nesnáší. „Pokud by do měsíce česneková léčba nezabrala, pak nezbývá než se obrátit na kožního lékaře.

Tip Blesku: Chytrá houba

Českým vědcům patří světový unikát. Když totiž vyvíjeli preparát proti plísním u rostlin, ukázalo se, že je účinný i na plísně kůže a nehtů. Jde o přípravek se zárodky houby Pythium oligandrum. Říká se jí »chytrá houba« a dokáže plísně likvidovat. Nejde o lék a dá se koupit v lékárnách bez předpisu.

Bulharská vláda dává ruce pryč od prodeje místních aktiv ČEZu

Nejlepší letošní aprílové vtípky kolem počítačů a internetu

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v dubnu 2018 můžete koupit

Slováček připravil Patrasové překvapení: Tajně chystá rozvod! Navzdory právníkům…

Spousta piv a 16 metax! Hokejista Kunce stanul za smrt krásné Jany při nehodě před soudem

Těsně před otravou získala Skripalová přístup ke kontu bratra. Jeho smrt byla taky podivná

alcaslibi: No to úplně chápu! Mám s přítelem to stejné a je to vážně katastrofa! Hned mažu do lékárny koupit taky donnu nails na vaši radu!

(18. 01. 2013 10:57)

radusha: Já měla do nedávna přítele, kterému tak smrděly nohy…no to byla katastrofa! Měl to z plísní. Koupila jsem mu na to donnu nails a fakt se mu to za 2 měsíce zpravilo. Jak se mu to zpravilo a konečně voněl, tak jsme se akorát rozešli. Každopádně donna nails na to zabírá.

(14. 12. 2012 15:40)

rosomak: Cukr že žádná potravina neobsahuje? A co v nich tedy chutná sladce? http://www.nefrologie.eu/cgi-bin/main/read.cgi?page=vyzivove_tabulky#tabulka

(19. 11. 2012 17:02)

rosomak: Umíte číst? “(samozřejmě většina je ho v jiných potravinách)” Pro takové jako vy se dávají informace v závorkách, ale jak vidno, tak to nestačí.

Perorální lék pro nohy houby

Chtěli byste tu mít po ruce celou historii svých nákupů a také svou vlastní inspiraci na příští nákupy? Není problém! Stačí se přihlásit.

Nakazit se kožní mykózou je velice snadné a následky mohou být velice nepříjemné. Infekce se šíří buď přímo nakaženou osobou nebo společně užívanými předměty a prostorami (koupaliště nebo lázně jsou přímo ideálním místem, odkud si můžete něco takového přinést domů).

Postižené bývají zejména nohy a záhyby kůže, překvapivě často se lze setkat i s mykózou kůže na ramenech a na zádech. V našem e-­shopu nabízíme výběr antimykotik, mastí proti plísni a dalších léků i bez lékařského předpisu. Účinná a včasná léčba a prevence je jistě lepší, než vleklé a nepříjemné potíže.

Dbejte na prevenci

Péče o nohy a nehty je samozřejmou součástí prevence kožních onemocnění nohou. Drobné ranky, rozpraskané paty a podobně, to jsou místa, kudy se infekce ochotně šíří. Nabízíme vám široký sortiment výrobků. které budete potřebovat pro domácí pedikúru. Předejít obtížím s plísněmi můžete i používáním desinfekčních sprejů do bot. Jejich používání je velmi pohodlné, zabraňují nadměrnému pocení nohou a s tím spojenému zápachu.

Vyžeňte kvasinky a plísně včas

Pokud jste se již nakazili, zkuste některou mast nebo sprej proti plísním. U nás najdete řadu prostředků k účinné léčbě i bez lékařského předpisu.

Léčba byla úspěšná a teď je třeba dát všechno zase do pořádku. Nejen o své ruce a nehty je potřeba pečovat. Nabízíme vám masti a krémy pro výživu a obnovu zdravých nehtů. Hleďme si svých rukou a nohou, jsou naší vizitkou!

Nejprodávanější v kategorii

CANESTEN® Krém 20 g Registrovaný léčivý přípravek

Působí proti řadě choroboplodných houbovitých mikroorganizmů, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní.

119 Kč -23% 154 Kč

EXODERIL Krém 30 g Registrovaný léčivý přípravek

Exoderil krém je antimykotický, protizánětlivý krém ke kožnímu podání.

145 Kč -23% 189 Kč

EXODERIL Roztok k zevnímu užití 200 mg 20 ml Registrovaný léčivý přípravek

K léčbě plísňových onemocnění kůže, meziprstových záhybů, nehtů. Přípravek je zvláště vhodný při léčbě mykóz ve vlasaté části hlavy.

189 Kč -21% 239 Kč

CANESPOR® 1x denně sada na nehty Registrovaný léčivý přípravek

Canespor® 1x denně sada na nehty je komplexní sada pro léčbu plísní nehtů. Komfortní aplikace – 1x denně po dobu až 2 týdnů. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Canespor 1x denně sada na nehty je lék k vnějšímu použití.

376 Kč -21% 476 Kč

CLOTRIMAZOL AL 1% 1X50GM 1% Krém Registrovaný léčivý přípravek

K léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami.

MICETAL 1X100GM/1GM Gel Registrovaný léčivý přípravek

K léčbě kožních infekcí vyvolaných plísněmi, kvasinkami nebo dermatofyty.

CANESPOR® 1x denně krém 15 g Registrovaný léčivý přípravek

Canespor® 1x denně krém je vhodný k léčbě plísně nohou a rukou, dalších částí těla, dobře proniká do postižených kožních vrstev, komfortní aplikace 1 x denně. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Canespor 1x denně krém je lék k vnějšímu použití. Obsahuje léčivou látku bifonazol.

149 Kč -17% 179 Kč

NIZORAL Šampon 2% 60 ml Registrovaný léčivý přípravek

Před lupy se neschováte, odstraňte jejich příčinu léčivým přípravkem. Obsahuje ketokonazol 2%. Kožní podání.

199 Kč -26% 269 Kč

CLOTRIMAZOL AL SPRAY 1% SPR 1X30ML 1% Registrovaný léčivý přípravek

K léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami.

OCTENISEPT 0,1 G/100 G KOŽNÍ SPREJ, ROZTOK 1X50ML Sprej v roztoku Registrovaný léčivý přípravek

Na hubení bakterií a plísní a slouží jako aseptická příprava sliznic a přilehlých oblastí kůže před chirurgickými výkony v oblasti genitálií.

IMAZOL Krémpasta 30 g Registrovaný léčivý přípravek

Imazol krémpasta je vhodná k léčbě plenkové dermatitidy a jiných velkoplošných mokvajících poškození kůže.

119 Kč -18% 145 Kč

IMAZOL Plus krém 30 g Registrovaný léčivý přípravek

Imazol Plus je vhodný k léčbě plísňových a bakteriálních infekcí na kůži, v meziprstí na nohou a v kožních záhybech.

134 Kč -9% 148 Kč

CANESPOR® 1x denně roztok 15 ml Registrovaný léčivý přípravek

Roztok k léčbě plísně kůže, vhodný k aplikaci do míst se sklonem k zapaření, do meziprstí. Dvojitým zásahem ničí původce plísní přímo v místě vzniku, komfortní aplikace – jen 1x denně. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Canespor 1x denně krém je lék k vnějšímu použití. Obsahuje léčivou látku bifonazol.

149 Kč -15% 176 Kč

FUNGICIDIN LÉČIVA 1X10GM Mast Registrovaný léčivý přípravek

K léčbě kvasinkových onemocnění kůže a sliznic.

EXODERIL Roztok k zevnímu užití 100 mg 10 ml Registrovaný léčivý přípravek

Exoderil je antimykotický, protizánětlivý kožní roztok k zevnímu použití

115 Kč -28% 159 Kč

TERBISTAD 1% KRÉM 1X15GM Krém Registrovaný léčivý přípravek

K léčbě houbovitých a kvasinkových infekcí kůže.

109 Kč -21% 138 Kč

MYFUNGAR CRM 1X30GM Registrovaný léčivý přípravek

K léčbě plísňových a kvasinkových onemocnění kůže.

CANDIBENE sprej 1% SPR 40 ml Registrovaný léčivý přípravek

K léčbě infekcí kůže a nehtů, které jsou způsobeny choroboplodnými houbami, kvasinkami a plísněmi.

82 Kč -22% 105 Kč

EXODERIL Krém 15 g Registrovaný léčivý přípravek

Exoderil krém ničí plíseň nehtů, rychle ulevuje od svědění i zčervenání kůže celého těla.

89 Kč -18% 109 Kč

CLOTRIMAZOL HBF 1X50GM 1% Krém Registrovaný léčivý přípravek

K léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami.

79 Kč -28% 109 Kč

CANIFUG-LÖSUNG 1% 1X30ML Roztok k zev. užití Registrovaný léčivý přípravek

Léčba zánětů kůže způsobených dermatofyty, kvasinkovými houbami (např. rodu Candida) a plísňovými houbami a jinými (např. rodu Malassezia furfur).

92 Kč -14% 107 Kč

CANDIBENE Krém proti infekcím KRÉM 200 mg Registrovaný léčivý přípravek

K léčbě infekcí kůže a nehtů, které jsou způsobeny choroboplodnými houbami, kvasinkami a plísněmi, a to zvláště infekcí nohou a kožních řas.

CLOTRIMAZOL AL 1% 1X20GM 1% Krém Registrovaný léčivý přípravek

skladem 1 – 2 ks

K léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami.

TERBISTAD 1% KRÉM 1X7.5GM Krém Registrovaný léčivý přípravek

K léčbě houbovitých a kvasinkových infekcí kůže.

Nejprodávanější značky

 • Přečtěte si

  Jak na psí blechy? A jak na klíšťata?

  Aby se z vašeho mazlíčka nestal bleší autobus, snažte se ho ochránit preventivně. Budete chránit i sebe. A nebojte, pomoc existuje, i když už jste nevítané hosty v srsti našli.… více

  Jak se správně odlíčit

  Určitě to znáte, jste unavená po vydařené party nebo prostě jen po náročném pracovním dni a už se vidíte v posteli. Na odličování a čištění pleti nemáte ani pomyšlení. Tyto denní… více

  Vyzkoušejte koloidní stříbro

  Zdravé vaření: Čokoládová pěna z avokáda

  Maliník obecný, dvojí radost pro naše tělo

  • 1. dubna 2018 Klub spáčů Lékárny.cz: Všechny barvy šumu až domů
  • 27. března 2018 Lékárna.cz obsadila 1. místo v soutěži Shop roku 2017 v kategorii Zdraví
  • 22. března 2018 Poraďte se s veterinářem
  • 19. března 2018 Lékárenská poradna slaví 1. narozeniny!
  • 16. února 2018 Nedostupná platba ČSOB

  Akční nabídka do vaší schránky

  Výhodné nabídky už nemusíte hledat

  Poradíme vám s výběrem léků

  Na dotazy k volbě léků, dávkování či kontraindikacím odpovídají naši lékárníci každý den on-line. Zeptejte se jich sami, nebo se podívejte na dotazy, které už zodpověděli.

  Poradíme vám s objednávkou

  Máte dotaz k objednávce, platbě či dostupnosti zboží? Děvčata ze zákaznického centra jsou připravena vám poradit na e-mailu i na telefonu.

  Může se vám hodit

  Jak u nás můžete platit

  Oveření internetové lékárny

  Užitečné informace

  Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni

  Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

  Než se dáme do chatování, přihlaste se prosím ke svému účtu na Lékárně.cz.

  Toto opatření jsme museli přijmout, abychom odradili různé vtipálky. Děkujeme za pochopení.

  US Search Mobile Web

  Welcome to the Yahoo Search forum! We’d love to hear your ideas on how to improve Yahoo Search.

  The Yahoo product feedback forum now requires a valid Yahoo ID and password to participate.

  You are now required to sign-in using your Yahoo email account in order to provide us with feedback and to submit votes and comments to existing ideas. If you do not have a Yahoo ID or the password to your Yahoo ID, please sign-up for a new account.

  If you have a valid Yahoo ID and password, follow these steps if you would like to remove your posts, comments, votes, and/or profile from the Yahoo product feedback forum.

  • Vote for an existing idea ( )
  • or
  • Post a new idea…
  • Hot ideas
  • Top ideas
  • New ideas
  • Category
  • Status
  • My feedback

  Improve your services

  Your search engine does not find any satisfactory results for searches. It is too weak. Also, the server of bing is often off

  Golf handicap tracker, why can't I get to it?

  Why do I get redirected on pc and mobile device?

  Can Yahoo develope the option for Images to be viewed as a slideshow? It would help instead of having to scroll through each image and make this Yahoo experience more enjoyable. Thank you for your consideration.

  Please remove this. Anything to do with my name and cheaterland.com is a broken link.

  Anything to do with me and cheaterland.com is a broken link. Please remove this.

  Select an image for your comment (GIF, PNG, JPG, JPEG): Notify me of new posts by email. Cheater Search

  This is a broken link. Please remove.

  This is a broken link. Please remove.

  Remove broken link in search results associated with my name on cheaterland.com

  The link to cheaterland.com is a broken link.

  Eric Zynda eazynda@gmail.com, is a liar and cheater to his wife of 8 years he lives in Rosemount Minnesota, got fired from his job for inappropriate

  • Don’t see your idea?
  • Post a new idea…

  US Search Mobile Web

  Feedback and Knowledge Base

  Give feedback

  • Deutschland Finanzen Mobile DF iOS 1 idea
  • España Finanzas Mobile DF iOS 7 ideas
  • Accounts Dashboard 43 ideas
  • Ad feedback 3 ideas
  • Answers TH 31 ideas
  • Answers TH 0 ideas
  • Answers UV Forum (test version) 10 ideas
  • Australia Celebrity 0 ideas
  • Australia Finance Mobile Android 0 ideas
  • Australia Style 0 ideas
  • Australia Yahoo Tech 0 ideas
  • Autos Pulse 2 ideas
  • Aviate 1,516 ideas
  • Canada Finance 1,099 ideas
  • Canada Finance Mobile Android 0 ideas
  • Canada Finance Mobile DF iOS 3 ideas
  • Canada Finance Mobile iOS 477 ideas
  • Canada Homepage 5,139 ideas
  • Canada Movies 14 ideas
  • Canada News 873 ideas
  • Canada Safely 10 ideas
  • Canada Screen 128 ideas
  • Canada Weather 94 ideas
  • Canada Yahoo Beauty 0 ideas
  • Canada Yahoo Celebrity 10 ideas
  • Canada Yahoo Finance 0 ideas
  • Canada Yahoo Movies 10 ideas
  • Canada Yahoo News 0 ideas
  • Canada Yahoo Style 21 ideas
  • College Football Pick'em 112 ideas
  • Connected TV 364 ideas
  • Corp Mail Test 1 1,313 ideas
  • Corp Mail Testing 1,256 ideas
  • Cricket 25 ideas
  • Daily Fantasy 92 ideas
  • Developer Network 1 idea
  • Double Down 86 ideas
  • Fantasy Baseball 531 ideas
  • Fantasy Basketball 433 ideas
  • Fantasy Football 718 ideas
  • Fantasy Hockey 388 ideas
  • Fantasy Live Scoring on Matchup and Standings 835 ideas
  • Fantasy Ratings and Levels 20 ideas
  • Fantasy Sports Android Apps 1,369 ideas
  • Fantasy Sports iOS Apps 2,131 ideas
  • Finance 468 ideas
  • Finance – CA 502 ideas
  • Finance – US 9 ideas
  • Finance ChartIQ 261 ideas
  • Finance Mobile Web 408 ideas
  • Finance Portfolios 810 ideas
  • Finance Stock Screener 37 ideas
  • Finance Tablet 45 ideas
  • Flickr – Profile 290 ideas
  • Flickr Android 61 ideas
  • Flickr for Apple TV 30 ideas
  • Flickr Groups 13 ideas
  • Flickr Internal 0 ideas
  • Flickr iOS Dogfooding 0 ideas
  • Flickr iPad 172 ideas
  • Flickr iPhone 417 ideas
  • Flickr New Photo Page 8,030 ideas
  • Flickr Search 0 ideas
  • Food Magazines 0 ideas
  • Games 3,147 ideas
  • Global Maps 1,026 ideas
  • GS Mobile Web 42 ideas
  • Health Pulse 3 ideas
  • Home Page (Android) 1,689 ideas
  • Home Page (iOS) 3,810 ideas
  • Hong Kong Homepage 0 ideas
  • India Celebrity 43 ideas
  • India Finance 494 ideas
  • India Homepage 1,897 ideas
  • India Lifestyle 173 ideas
  • India Movies 84 ideas
  • India News 344 ideas
  • India Partner Portal Tata 0 ideas
  • India Partner Portal Tikona 0 ideas
  • India Safely 15 ideas
  • India Screen 165 ideas
  • India Weather 30 ideas
  • India Yahoo Beauty 0 ideas
  • India Yahoo Celebrity 4 ideas
  • India Yahoo Finance 0 ideas
  • India Yahoo Movies 16 ideas
  • India Yahoo News 0 ideas
  • India Yahoo Style 14 ideas
  • Indonesia Celebrity 38 ideas
  • Indonesia Homepage 1,174 ideas
  • Indonesia News 170 ideas
  • Indonesia Safely 29 ideas
  • Indonesia She 34 ideas
  • Ireland Homepage 90 ideas
  • Jordan Maktoob Homepage 425 ideas
  • Mail Ad Feedback 10 ideas
  • Maktoob الطقس مكتوب 5 ideas
  • Maktoob Celebrity 1 idea
  • Maktoob Entertainment 10 ideas
  • Maktoob Lifestyle 0 ideas
  • Maktoob Movies 2 ideas
  • Maktoob News 182 ideas
  • Maktoob Screen 15 ideas
  • Maktoob Style 1 idea
  • Maktoob ألعاب مكتوب 0 ideas
  • Maktoob شاشة مكتوب 28 ideas
  • Malaysia Homepage 21 ideas
  • Malaysia News 58 ideas
  • Malaysia Safely 8 ideas
  • Malaysia Video 0 ideas
  • Malaysia Weather 1 idea
  • Merchant Solutions 1 idea
  • My Yahoo 32,262 ideas
  • My Yahoo – back up 1 idea
  • My Yahoo – US 9,176 ideas
  • My Yahoo archive 314 ideas
  • New Mail 13,327 ideas
  • New Mail* 3,165 ideas
  • New Zealand Business & Finance 132 ideas
  • New Zealand Homepage 1,039 ideas
  • New Zealand Safely 3 ideas
  • New Zealand Screen 0 ideas
  • PH ANC News 21 ideas
  • Philippines Celebrity 214 ideas
  • Philippines Homepage 13 ideas
  • Philippines News 123 ideas
  • Philippines Safely 12 ideas
  • Philippines Video 0 ideas
  • Philippines Weather 3 ideas
  • Pick N Roll 19 ideas
  • Postmaster 44 ideas
  • Pro Football Pick'em 103 ideas
  • Retail Pulse 0 ideas
  • Rivals 11 ideas
  • Safely 165 ideas
  • Screen for iOS 0 ideas
  • Search Extensions 108 ideas
  • Search Product Downloads 105 ideas
  • Security 497 ideas
  • Sign-In Experience 79 ideas
  • Singapore Entertainment 20 ideas
  • Singapore Finance 230 ideas
  • Singapore Homepage 1,062 ideas
  • Singapore News 214 ideas
  • Singapore Safely 11 ideas
  • Singapore Screen 19 ideas
  • Singapore Weather 4 ideas
  • Singapore Yahoo Beauty 0 ideas
  • Singapore Yahoo Celebrity 4 ideas
  • Singapore Yahoo Finance 0 ideas
  • Singapore Yahoo Movies 0 ideas
  • Singapore Yahoo News 0 ideas
  • Singapore Yahoo Style 4 ideas
  • South Africa Celebrity 8 ideas
  • South Africa Homepage 374 ideas
  • South Africa News 23 ideas
  • Sports Android 1,536 ideas
  • Sports CA 37 ideas
  • Sports iOS 1,027 ideas
  • Sports Redesign 3,260 ideas
  • SportsReel 7 ideas
  • StatTracker Beta 626 ideas
  • Survival Football 81 ideas
  • Taiwan Yahoo 名人娛樂 0 ideas
  • Taiwan Yahoo 運動 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for Android 0 ideas
  • Tanda by Yahoo Finance for iOS 0 ideas
  • Thailand Safely 2 ideas
  • Toolbar Mail App 216 ideas
  • Toolbar Weather App 72 ideas
  • Tourney Pick'em 66 ideas
  • UK & Ireland Finance 1,077 ideas
  • UK & Ireland Games 19 ideas
  • UK & Ireland Homepage 475 ideas
  • UK & Ireland News 0 ideas
  • UK & Ireland News Internal bucket 0 ideas
  • UK & Ireland News Lego 379 ideas
  • UK & Ireland Safely 38 ideas
  • UK & Ireland TV 21 ideas
  • UK & Ireland Video 187 ideas
  • UK & Ireland Weather 100 ideas
  • UK Answers 1 idea
  • UK Daily Fantasy 1 idea
  • UK Finance Mobile Android 12 ideas
  • UK Finance Mobile DF iOS 2 ideas
  • UK Finance Mobile iOS 315 ideas
  • UK Yahoo Movies 23 ideas
  • US Answers 9,067 ideas
  • US Answers Mobile Web 2,157 ideas
  • US Autos GS 442 ideas
  • US Celebrity GS 664 ideas
  • US Comments 350 ideas
  • US Finance Mobile Android 44 ideas
  • US Finance Mobile iOS 644 ideas
  • US Flickr 277 ideas
  • US Groups 4,273 ideas
  • US Homepage B1 68 ideas
  • US Homepage B2 33 ideas
  • US Homepage B3 50 ideas
  • US Homepage B4 33 ideas
  • US Homepage B5 0 ideas
  • US Homepage M 7,021 ideas
  • US Homepage YDC 43 ideas
  • US Homes GS 203 ideas
  • US Live Web Insights 24 ideas
  • US Mail 193 ideas
  • US Mail 12,605 ideas
  • US Maps 3,491 ideas
  • US Membership Desktop 8,353 ideas
  • US Membership Mobile 91 ideas
  • US Movies GS 424 ideas
  • US Music GS 195 ideas
  • US News 6,167 ideas
  • US Search App Android 2 ideas
  • US Search App iOS 23 ideas
  • US Search Chrome Extension 780 ideas
  • US Search Chrome Extension v2 2,197 ideas
  • US Search Desktop 24 ideas
  • US Search Desktop Bucket A 7 ideas
  • US Search Desktop Bucket B 8 ideas
  • US Search KG 0 ideas
  • US Search Local Listings 20,863 ideas
  • US Search Mobile Web 8 ideas
  • US Search Mozilla 0 ideas
  • US Search Stock Quotes 11 ideas
  • US Search Tablet Web 2 ideas
  • US Shine GS 1 idea
  • US Toolbar 5,548 ideas
  • US Travel GS 207 ideas
  • US TV GS 368 ideas
  • US Weather 2,331 ideas
  • US Weather Bucket 0 ideas
  • US Weather Mobile 13 ideas
  • US Weather Mobile Android 2 ideas
  • Video Guide Android 150 ideas
  • Video Guide iOS 212 ideas
  • Video Guide Testing 15 ideas
  • Web Hosting 4 ideas
  • Whitelist Yahoo Mail 0 ideas
  • Yahoo Accessibility 362 ideas
  • Yahoo Autos 71 ideas
  • Yahoo Beauty 103 ideas
  • Yahoo Celebrity 0 ideas
  • Yahoo Celebrity Canada 0 ideas
  • Yahoo Decor 0 ideas
  • Yahoo Entertainment 361 ideas
  • Yahoo Esports 50 ideas
  • Yahoo Feedback 0 ideas
  • Yahoo Finance Feedback Forum 1 idea
  • Yahoo Finance IN Mobile Android 0 ideas
  • Yahoo Finance SG Mobile Android 1 idea
  • Yahoo FinanceReel 4 ideas
  • Yahoo Food 118 ideas
  • Yahoo Gemini 3 ideas
  • Yahoo Health 90 ideas
  • Yahoo Help 564 ideas
  • Yahoo Home 241 ideas
  • Yahoo Home* 28 ideas
  • Yahoo Lifestyle 168 ideas
  • Yahoo Live 0 ideas
  • Yahoo Mail 2,636 ideas
  • Yahoo Mail Android App 439 ideas
  • Yahoo Mail Basic 667 ideas
  • Yahoo Mail iOS App 63 ideas
  • Yahoo Mail Mobile Web 7 ideas
  • Yahoo Makers 51 ideas
  • Yahoo Messenger 96 ideas
  • Yahoo Mischief Android App 0 ideas
  • Yahoo Mischief iOS App 0 ideas
  • Yahoo Mobile Developer Suite 60 ideas
  • Yahoo Mobile for Phone 15 ideas
  • Yahoo Mobile for Tablet 0 ideas
  • Yahoo Music 78 ideas
  • Yahoo News Digest Android 870 ideas
  • Yahoo News Digest iPad 0 ideas
  • Yahoo News Digest iPhone 1,531 ideas
  • Yahoo Newsroom Android App 68 ideas
  • Yahoo Newsroom iOS App 34 ideas
  • Yahoo Parenting 63 ideas
  • Yahoo Politics 118 ideas
  • Yahoo Publishing 13 ideas
  • Yahoo Real Estate 2 ideas
  • Yahoo Tech 464 ideas
  • Yahoo Travel 144 ideas
  • Yahoo TV 106 ideas
  • Yahoo View 243 ideas
  • Yahoo Weather Android 2,154 ideas
  • Yahoo Weather iOS 23,041 ideas
  • Yahoo! 7 Food App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! 7 Homepage Archive 57 ideas
  • Yahoo! 7 News (iOS) 23 ideas
  • Yahoo! 7 Screen 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (Android) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV FANGO App (iOS) 1 idea
  • Yahoo! 7 TV Guide App (Android) 0 ideas
  • Yahoo! 7 TV Guide App (iOS) 1,250 ideas
  • Yahoo! 7 TV Plus7 App (iOS) 0 ideas
  • Yahoo! Concept Test Feedback Center 174 ideas
  • Yahoo! Contributor Network 1 idea
  • Yahoo! Transliteration 29 ideas
  • YAHOO!7 Finance 554 ideas
  • Yahoo!7 Games 9 ideas
  • Yahoo!7 Safely 19 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile DF iOS 12 ideas
  • Yahoo7 Finance Mobile iOS 220 ideas
  • Yahoo7 Homepage 2,558 ideas
 • Your password has been reset

  We have made changes to increase our security and have reset your password.

  We’ve just sent you an email to . Click the link to create a password, then come back here and sign in.

 • Leave a Reply