Peeling nohy houby opravné prostředky (Objednejte antifungální sprej OnycoSolve)

Ocet Domácí lék pro patní ostruhy

Použijte jablečného octa rozpustit vaše paty ostruhy . Ocet se zbavit ostruhy během několika týdnů . Existuje mnoho způsobů , jak použít ocet ; Nejdůležitější částí pomocí tohoto léku je udržet aplikační středně vlhké .

Používejte jako obal na patě namočeným v jablečného octa tak většinu dne , jak je to možné . Existuje několik způsobů, jak to udělat . Řez sebe papírový sáček a složit ji , takže budete mít dvojitou tlustou vrstvu papíru . Namočte papír tak silně , jak můžete v jablečného octa a stiskněte papír do paty staré boty . Dejte boty na a jít o vaší firmě . Namočte papír znovu každých pár hodin . Snažte se dostat na to , než se stane zcela suché. Konstantní aplikace by měla vymazat patní ostruhu asi týden .

Pokud může léčit patní ostruhu pouze v určitou denní dobu , namočte vatový ručník jablečného octa , složit do čtverce a páskou nebo zajistěte jej na paty s hadříkem obvazem . Můžete také pásky gázy k patě , nebo namočte hadřík obvaz v octě . Jen ujistěte se, že budete mít aplikaci neustále vlhké s octem . Můžete nosit všechny z těchto aplikací kolem domu , zatímco dělá domácí práce , nebo jde o večerní rutiny . Namočte podnět , až půjdete do postele každou noc ; že by se měly odstranit do dvou nebo tří týdnů.

Dopřejte si ” lázeňské ” léčby s jablečným octem , zvláště pokud máte ostruhy na obou patách . Jemně teplý jablečný ocet v pánvi a nalít ji do malé plastové vany . Namočte nohy do vany , přidávat více teplý ocet , jak to se ochladí . To neguje potřebu tlumit hadry a také může změkčit tvrdé mozoly a odstranění nohy houby .

Léčba noha houby lidových prostředků

Léčba plísně (mykózy, pásový opar), noha lidové léky jsou velmi populární spolu s léky, které plísňové onemocnění nohou dnes patří mezi nejvíce "populární" kožních onemocnění.

Příčiny nohy houby

Příčinou houbové infekce na nohou je podmíněno – patogenní nebo patogenní houby přenášené domácnosti při osobní hygieně, ručníky, boty, i když je v bazénech, srdce, lázně, obchody, pláž, atd.

• těsný, nepříjemné a způsobuje pocení nohou obuv;

• mikroskopické kožní (řezné rány, škrábance, puchýře, praskliny, atd) dolních končetin;

• sníženou imunitou v důsledku podchlazení, kouření a zneužívání alkoholu, HIV a AIDS, dlouhodobé stres, cukrovka, atd

Typy a formy plísňové infekce

Plísňové infekce byl vyhodnocen v závislosti na konkrétním patogenu (ve stopách je – dermatofyty) a lokalizace:

• nehtová ploténka houba nebo onychomykóza – nehet vnější zákal, formace na povrchu žlutých pásů a skvrn, pak – jeho ztmavnutí do černého, ​​deformace, někdy doprovázena bolestí, ředění nebo nadměrné lisovací desky;

• interdigitální houba – zčervenání a olupování kůže, svědění a pálení, bubliny čirá kapalina postupné zákal kapalné libovolných sekci bublin a vzniku nových lokalit infekce na vznik trhlin mezi prsty bolestivé, ohraničený bělavý rohové vrstvy kůže;

Foot houba má několik odrůd nebo fází:

• dlaždicového nebo odstraněny, forma – vzhled loupání na patě, oblouku, na svých bočních plochách mezi prsty a na spodní části prstů v nepřítomnosti nepříjemných a bolestivých pocitů;

• intertriginoznoy forma – zarudnutí kůže mezi prsty, kde je vznik trhlin a prasklin, odlupování pokožky, doprovázené silnou bolestí;

Léčba nohy houby

V současné době existuje mnoho účinných léků, jako nepříjemné ošetření ve všech ohledech onemocnění, jako dermatomykóz. Nicméně, léčba noha houby lidových prostředků a neměl by způsobit v jejich výkonu pochyb.

Takže, co k léčbě plísní nohou, když se náhle objevila nad příznaky? Po odchodu, jako by to trpí příznaky ošklivé nemoci, estetické nepohodlí a riziko mykózy nohou nakazit své blízké – zrovna moudré rozhodnutí.

Mezitím, zdrojem onemocnění se liší důsledně a přežití.

Plísňové infekce může být až 5 let v oblečení, obuvi a potřeb pro domácnost ve představuje vážnou hrozbu pro zdraví svého majitele.

Lidové léky v lékárničce

Naštěstí, tradiční medicína poskytuje mnoho odpovědí na otázku "Jak se zbavit nohy houby?" Na stejné léky jako obvykle potravin a léků, se kterými jsme se každý den zabývají.

Většina z těchto nástrojů je možno nalézt v domácí lékárničky:

1. manganistan draselný nebo manganistan draselný. Její řešení – nejlepší způsob, jak bojovat proti infekci, nohy před spaním nejprve důkladně páře a pak zabalené gázou namočenou v roztoku manganistanu draselného.

2. 5% roztok jodu, který se nechá reagovat s postiženou kůži 2 krát denně.

4. Kyselina boritá. Je nutné posypat vařící vody a ručníkem vysušených nohou, i mezi prsty, a pak dát na ponožky. Zákrok se provádí během 10 dnů před spaním.

5. amoniak. Zředí se vodou (1 polévková lžíce. L. 1 GL.) Amyak potřeba namočit kus látky (gáza, obvaz) a zabalit nohu v noci.

7. Mořská sůl. Vana připraven s 1 řo. L. soli na 1 litr vody a aplikovat před spaním po dobu 2 týdnů.

8. Fungicidní směs jodu glycerinu a octa, které jsou zapojeny ve stejném množství, a zředí se 2 díly vody. Nohy spaním dušená ve vířivce a vetřete antifungální směs po dobu 10 dnů.

Léčivé přípravky z lednice

Další lidové léky pro nohy houby lze nalézt v kuchyni nebo v chladničce:

1. Ocet vínový. Ocet mazaná postižené plísní kůže, který pak musíte nechat uschnout od mytí je vodou a ne utírání ručníkem.

2. Jablečný ocet je považován za účinný nástroj v boji proti plísním nohou. 4. l. Ocet chce připojit k 100 g mořské soli a směs se rozpustí v 5 litrech teplé vody, za použití roztoku pro koupele nohou.

3. soda. Kaše z jedlé sody a vody aplikované do postiženého místa infekce po dobu 15-20 minut, poté smyjte vodou a posypeme dětský pudr. Doporučuje se také používat jedlou sodu ve spojení s chloridem sodným (1: 1) jako součást studené lázně pro nohy: 1 polévková lžíce. l. soda a sůl se rozvedli ve vodní lázni před spaním je po nohy vyprat v čisté vodě.

5. Bow. Cibule kaše je třeba rozšířit na nemocné kůži. Pokud se na podráždění pokožky jsou kapsy v suspenzi byl přidán vazelína v poměru 1: 1. Jako lék se používá také vymačkané cibule šťávu s vlákniny, která může zničit infikované oblasti, pak se čeká na oschnout.

Bylinný lék v boji proti slintavce houby

Stejně populární prostředky nohy houby jsou nálevy a odvary z bylin:

2. stromy, jedlovec, lopuch a jitrocel listy 1 h. L. z této kolekce nalít 1 gl. převařenou vodu 9:00 a pít infuze 3x denně před jídlem.

3. Květy měsíčku. Pro přípravu nalít 1 gl. 250 g vroucí vody. sušené květiny a nechte po dobu 30 minut, scedíme a namažte vyplývající prostředky na kůži, což umožňuje sušit na vlastní pěst. Průběh léčby je 4-5 týdny.

4. Dopis lopuch odráží kladiva nebo váleček, dokud necháte šťávu, omotal kolem nohy v noci a zajištěny s bandáží a patě. Tento postup by měl být proveden do 3 týdnů. Stejně tak si můžete udělat obklady z listů horské popela, měnící se jim každých 12 hodin.

Kdo by si pomyslel!

A některé antimykotika se může zdát i velmi překvapivé:

1. Prací prostředek prášek. Plísňové infekce vyvíjí v kyselém prostředí, prášek Jaká je souvislost louky. Den 10 – minut horké lázni s přídavkem 100 g detergentu po dobu 10 dní je schopen zbavit kožního onemocnění, pak postup by měl pokračovat po dobu 3-5 dní.

3. moči. Koupel nohou s ranní močí proběhnout nejméně dvakrát denně po dobu 10 minut, poté spláchnuty vodou, otřít dosucha. Postup se provádí po dobu 2 týdnů, pak nahrazen jiným populární prostředek pro nohy houby.

Kromě lázní, obklady a prášky, v boji proti slintavce houby velmi důležité zvláštnímu zacházení boty.

Musí být přiložen léčby plísní a slouží jako preventivní opatření. Treat vnitřní povrch obuvi by periodicky použití tohoto 30% roztoku octa a 25% roztoku formaldehydu.

Nejlepší volbou – boty vyrobeny z kůže, jak to "dýchá", aniž byste vytvořili živnou půdu pro šíření infekce. Jedná se o jednoduché způsoby, jak zabránit pomoci vyhnout se velmi ošklivé nemoci, jako houby pěšky.

Jak se zbavit strií? – prostředky na odstranění strií

Chcete se zbavit strií rychle? V tomhle článku, se dozvíte o několika prostředcích na odstranění strií. Běžně každá žena během svého života bude čelit striím. Jsou přirozené, ale vypadají ošklivě pro lidské oko a žádná žena není šťastná, když se strie objeví. Co dělat v takovém případě? Existuje snadný způsob, jak se zbavit strií. Každá žena vyzkoušela některé z léčebných prostředků, jak se zbavit strií a dostupné jsou i chirurgické možnosti. Slyšeli jste už o přírodních nebo bylinných kúrách, jak se zbavit strií doma? Zde jsou běžné domácí opravné prostředky, které mohou snížit výskyt a odstranit strie.

Domácí opravné prostředky na odstranění strií

Cukr na odstranění strií

Jeden z přírodních Exfolianty na kůži, je cukr. Je to nejlepší domácí opravný prostředek, který vám pomůže zbavit se strií.

 • Smíchejte polévkovou lžíci cukru a několik kapek mandlového oleje s citronovou šťávou.
 • Zamíchejte a naneste na strie.
 • Směs vtírejte do kůže po dobu 10 minut a poté očistěte, nebo osprchujte.
 • Tuto metodu lze použít po dobu jednoho měsíce nebo pokud strie nezačnou mizet.

Bramborová šťáva na odstranění strií

Přirozený růst kůže potřebuje minerály a vitamíny, které poskytuje šťáva z brambor.

 • Nařežte brambory na silné plátky.
 • Vezměte plátek a třete s ním strie po nějakou dobu.
 • Když šťáva z brambor zaschne, vyčistěte a usušte postiženou oblast.

Voda na odstranění strií

 • Voda je přírodní lék, poskytuje kyslík a živiny pro lidský organismus.
 • Voda může pomoci s mnoha souvisejícími kožními problémy, nejen na strie.
 • Pokud se chcete zbavit strií musíte být vždy dobře hydratované a pít hodně vody.
 • To umožní pravidelnou detoxikaci pokožky.
 • Ujistěte se, že budete pít 10 sklenic vody denně.
 • Nejen, že se zbavíte strií, i vaše pleť bude jemná a udržíte tělo hydratované.

Aloe Vera na odstranění strií

Toto je nejúčinnější homeopatický lék pro léčení, a to nejen na strie, ale i další související kožní problémy. Aloe vera je známá pro své hojivé a regenerační vlastnosti.

 • Můžete použít aloe-vera přímo na strie jednou denně.
 • Můžete také smíchat jednu čtvrtinu šálku aloe vera gel extrakt z oleje, 5 ks A vitaminových kapslí s 10 kapslemi E vitamínu a používat tuto směs na strie.
 • Počkejte, dokud se směs plně absorbuje.
 • Používejte ji denně nebo tak často, dokud se strií nezbavíte.

Olivový olej na odstranění strií

 • Efektivní domácí lék je olivový olej, který obsahuje antioxidanty a živiny, které mohou pomoci s kožními problémy.
 • Pro dosažení nejlepších výsledků v boji se striemi, použijte malé množství olivového oleje a aplikujte přímo na strie.
 • Olivový olej zlepší krevní oběh a sníží výskyt strií.

Citronová šťáva na odstranění strií

 • Citronová šťáva je nejjednodušší ošetření.
 • Kyselina z citronu pomáhá snížit nejen strie, ale i akné, jizvy a poranění kůže.
 • Nakrájejte citron a vtírejte jej přes strie kruhovým pohybem po dobu 10 minut.
 • Pak opláchněte teplou vodou.
 • Můžete si také vytvořit směs citronové a okurkové šťávy a aplikovat na strie.

Ricinový olej na odstranění strií

 • Jeden z nejlepších prostředků hojení v léčbě kožních problémů je ricinový olej.
 • Ricinový olej také pomáhá s mateřskými znaménky, tmavými skvrnami, vráskami, pupínky a jemnými rýhami.
 • Aplikujte ricinový olej přímo na strie a vtírejte jej po dobu 15 minut v kruhovém pohybu.
 • Pak očistěte ručníkem a zahřejte místo s tepelní podložkou nebo jiným zdrojem tepla.
 • Tuto metodu lze použít denně a po dobu jednoho měsíce se objeví výsledky.

Kakaové máslo na odstranění strií

Kakaové máslo je nejlepším známým riešním pro zlepšení krevního oběhu, působí proti stárnutí pokožky a vráskám. Použijte ho k 2 minutové masáži strií každý den.

 • Můžete také použít směs: polévková lžíce oleje z pšeničných klíčků s polovinou šálku kakaového másla a jednou čajovou lžičkou oleje z jader čajovníku.
 • Dále, smíchejte dvě čajové lžičky oleje vitaminu E a strouhaný včelí vosk.
 • Zahřejte tuto směs včelího vosku, dokud se nerozpustí a dvakrát denně ní potírejte strie.
 • Tuto směs uchovávejte v chladu a v uzavřené nádobě.

Alfalfa listy na odstranění strií

 • Pro udržení zdravé kůže jsou nejlepší listy vojtěšky.
 • Skládají se z aminokyselin, jsou bohaté na vitamin E a K a jsou plné proteinů.
 • Listy vojtěšky také působí i proti plísním a detoxikují pokožku.
 • Rozmixujte prášek z vojtěšky s několika kapkami heřmánkového oleje.
 • Vytvoří se pasta, kterou můžete použít k masáži strií třikrát denně.

Vaječné bílky na odstranění strií

 • Prospěšné naodstránenie strií jsou vaječné bílky.
 • Vaječné bílky jsou plné proteinů a aminokyselin.
 • Vyšlehejte samotné bílky ze dvou vajec.
 • Oblast postiženou striemi opláchněte vodou a naneste vrstvu vyšlehaných bílků.
 • Nechte uschnout a omyjte studenou vodou.
 • Naneste olivový olej jako zvlhčovač.
 • Tuto metodu lze použít denně po dobu nejméně dvou týdnů.

Meruňky na odstranění strií

 • Meruňky jsou také dobrým prostředkem k odstranění strií.
 • Budete potřebovat dvě meruňky, odstraňte semínka a vytvořte pastu z meruněk.
 • Použijte tuto pastu na strie a nechte působit po dobu 20 minut.
 • Pak opláchněte s teplou vodou.
 • Pro dosažení nejlepších výsledků použijte tuto metodu po dobu jednoho měsíce.

Levandulový olej, mandlový olej a heřmánkový olej

Tyto tři oleje jsou plné vitamínů. Smíchejte je spolu a naneste tuto směs na strie.

Pro směs budete potřebovat dvě čajové lžičky mandlového oleje, půl lžičky levandulového oleje a půl lžičky heřmánkového oleje.

Tea Tree Oil na odstranění strií

Čajovníkový olej je plný antibiotik antivírusovýcha protizánětlivých vlastností. Používá se pro všechny druhy kožních problémů. Můžete použít tea tree olej a vetřete ho na strie.

Bylinkový roztok na odstranění strií

Pro bylinný roztok je nutné vytvořit směs z následujících složek: jedna polévková lžíce oleje z pšeničných klíčků a jedna polévková lžíce Calendula oleje. Používejte tento bylinný roztok na boky, prsa a břicho pro odstranění strií.

Glycerin a Citron na odstranění strií

Kombinace glycerolu s citronem pomůže zmírnit strie. Stačí dát několik kapek glycerinu na citron a třít ním strie. Tuto metodu používejte dvakrát denně, zmírní strie a hydratuje pleť.

Vitamin K na odstranění strií

Vitamin K je přítomen v zelí, cibule jarní, okurkách a vší zelené zelenině, pomáhá v prevenci jizev v dermis. Nejlepší způsob, jak používat vitamín K na snížení strií je každý den konzumovat zeleninový salát.

Tělesné cvičení na odstranění strií

Jednoduché cvičení, jako dřepy či plavání mohou pomoci při odstraňování strií.

Zde jsou některé cvičení, které jsou prospěšné pro odstranění strií:

Pro strie na břiše: Je nutné, abyste si lehli rovnou na záda. Nyní, pokrčte kolena a držte nohy na podlaze. Držte ruce po stranách hlavy. Zvedněte trochu horní polovinu těla od podlahy, stahují se tak vaše břišní svaly.

Pro Strie na stehnech: Posaďte se vzpřímene na židli. Spuste ruce dolů do stran a chyťte se židle. Houpejte nohama v pohybu nahoru a dolů. To pomůže zpevnit vaše stehna.

Pro Strie na bocích a hýždích: Lehněte si na záda. Relaxujte po dobu několika minut. Pak zvedněte jednu nohu do úhlu 90 stupňů. Opakujte dokud nepocítíte tah na váš zadek. Zkuste to samé z druhou nohou. Pomalu zvyšujte své tempo a napětí na bocích, hýždích a stehnech.

Pro Strie na spodní části těla: Lehněte si čelem k podlaze. Ruce nechte po bocích. Zvedněte pravou nohu nahoru a pak dolů. Opakujte totéž s levou nohou. Nohy zvedejte alespoň 8-15 cm nad podlahu.

Jak se zbavit starších strií?

V tomto rychlém životním stylu mají ženy velmi málo času se o sebe starat. Většina žen narazí na jeden společný problém a tím jsou strie. Pokud léčba není aplikována v čas, s přibývajícím věkem jsou těžce odstranitelné. Vyzkoušejte tyto opravné prostředky s cílem zredukovat starší strie:

 • Terapie frakčního laseru je tou nejlepší volbou. Vyhlazuje povrch kůže. Existují však i negativní dopady, tato léčba může vést k vedlejším účinkům, jako je hyperpigmentace a zjizvení.
 • Zkuste roztok SPF 60 nanesením přímo na strie

Jiné způsoby léčby strií

Na rozdíl od přírodních domácích prostředků na léčbu strií, jsou k dispozici různé další jednoduché možnosti i pro odstranění strií.

 • Použijte oves jako přírodní peeling na strie.
 • Naneste na strie vazelínu.
 • Pokud vás strie svědí ospruchujte se teplou vodou a jemně aplikujte olejovou masáž.
 • Jedním z účinných způsobů pro hojení strií je kyselina listová.
 • Použijte hydratační krém na postiženou oblast.
 • Chcete-li snížit výskyt strií používejte krém z kyseliny retinové.
 • Zvyšte produkci kolagenu v těle pomocí kyseliny glykolové
 • Chirurgické postupy, jako je liposukce, zmenšení prsou a břicha jsou účinné pro snížení strií.
 • Laserová operace (pulzní dye laser nebo cívkový) může být efektivní při odstraňování strií. Tato metoda však není účinná pro tmavé ženy.
 • Chirurgické nebo laserové ošetření odstraní strie.

Další užitečné tipy pro odstranění strií

 • Konzumujte produkty, které obsahují bílkoviny jako zinek a vitamín C, zelený salát, mléko, ryby, ořechy a citrusové plody, tyto potraviny jsou velmi prospěšné při zmírnění strií.
 • Pravidelně cvičit. Jóga nebo jednoduché cvičení pomůže.
 • Těhotné ženy by měli používat pouze přírodní krémy a roztoky. Používání chemických roztoků může mít za následek poškození a kožní vyrážky.
 • Neškrábejte postiženou oblast.
 • Udržte si dostatečnou hydrataci.

Líbí se Vám náš obsah?

Pomohli Vám informace na této stránce? Sledujte nás:

Doporučené produkty

Krém na strie Slimcode

Profesionální krém na strie – brání vzniku a rozšiřování strií způsobených v pubertě, těhotenství nebo během rapidního nárůstu hmotnosti.

Související články

6 Efektivních rostlinných přípravků proti striím

6 tipů jak předejít striím během těhotenství

Strie během těhotenství – jak jim předejít

Rady jak se rychle zbavit strií

Strie – fotky

5 nejčastějších příčin vzniku strií

Strie u mužů a dospívajících mužů

Trvalé odstranění strií, je to vůbec možné?

Jak odstranit strie. Skutečně efektivní!

Jak se zbavit strií po těhotenství

Jak se zbavit strií a proč vůbec vznikají?

Jak se zbavit strií – 41 přírodních a rychlých způsobů

Doporučujeme

 • Přirozený zahusťovač vlasů Toppik
 • Nejúčinnější krém s kyselinou hyaluronovou
 • Hubněte snadno s acai berry
 • Vlastní delší řasy? Používejte sérum na růst řas
 • Jaké jsou nejlepší pilulky na hubnutí?

Čtěte ještě více

Staň se fanouškem

Informace na této stránce nejsou určeny jako náhrada za specializovanou lékařskou péči.

Léčbě nehtů houba lidových prostředků

Plísňové infekce nehtů (onychomykóza) může být způsobena různými patogeny a setkat se s rubromikoze, sportovec, a trihofitii favus. Nicméně, klinické projevy těchto onemocnění vůbec stejného typu:

 • postižená část nehtu zhoustla kvůli subunguální hyperkeratóza (nadměrné proliferaci nehtů a nehtového lůžka buněk)
 • barva nehtů se změní na špinavé šedé nebo nažloutlý;
 • může se jednat o částečné destrukce nehtu na jeho okrajích;
 • v časných stádiích onemocnění nehtů se často objevují šedo-žlutá čára nebo zaoblené skvrny.

Prevence plísňové infekce nehtů

nehtů houba léčba lidové léky nebo užívání léků, a to vždy komplikované a zdlouhavé. Za prvé, mykologů, lékaři doporučují stanovit formu patogenu (to bude záviset na kterém léčiva a na to, co režim dávkování bude přidělen. NIZORAL, Lamisil atd D. gizeofulvin).

Ale i když se raději k léčbě nehtů houba lidových opravné prostředky, nezapomeňte dodržovat některá pravidla:

 • houby se přenáší z člověka na člověka (přes oděv, objekty, kůže částic, které byly agenti plísňovým infekcím), takže používat jen jednotlivé věci (zvláště v lázních, bazény, sportovní haly)
 • jak atraktivní prostředí pro houby je lidský pot, následovat hygienu (zacházet s nějakou opruzenin, změnit své ponožky pravidelně, umyjte si nohy denně)
 • Činidla houbových infekcí nehtů jsou usmrcena pouze při vysokých teplotách, takže v průběhu léčby, a poté, co je třeba k varu všechny součásti přicházející do styku s tělem věcí (včetně ložního prádla) po dobu nejméně 10-15 minut
 • Boty by měly pečlivě zpracovat 1% roztok formaldehydem (houby se asi po 20 minutách die), a nábytek a podlahy – s roztokem bělidlo (mycosis patogeny “nevydrží” více než 40-45 minut);
 • léčit své stávající onemocnění vnitřních orgánů a kůže, posilují imunitní systém – to umožní, aby tělo k vyšší produktivitě bojových patogenů houbovým chorobám;
 • pokud navštívíte veřejných místech, ve kterých by mohly “úlovek” houbová choroba (plavecký bazén, sprchy, vany, atd), po návratu domů, otřete nohy a obuv (zevnitř) vatovými tampony navlhčenými 9% octem (můžete použít a jablečný ocet) – zdravá lidská kůže chová, jako by ho potřeme vodou;
 • Nosit pouze bavlněné ponožky, nikoliv syntetické, takže nohy nepotí, zejména levné boty vyrobené z umělé kůže.

lidových opravné

Zásobník na nohy se solnými

Existuje několik způsobů, jak zacházet s nehet houba lidových prostředků, z nichž některé vyžadují dlouhou dobu a neustálé opakování (až do úplného zotavení):

Způsob jedna: každý den večer před spaním, umyjte si nohy mýdlem a vodou, pak namočte do vína nebo octa čistých ponožek a vytlačit je. Otřete nohy a nehty vatou, také namočenou v octě, a dal vařené ponožky (doporučil spát celou noc).

Metoda dvě: před spaním máčet nohy do umyvadla se studenou vodou, poté rozpuštěním v jedné lžíci soli a sody, minuty 10. Po tom, opláchněte nohy s čistou vodou a vysušte ručníkem.

Metoda třetí: Vyhledejte Kombucha, Vyjmout (nebo roztržení) na malém kousku něj a použít ji na postiženého nehtu. Horní kryt s fólií a bandáže všemi prsty nebo kus gázy obvaz. To by mělo být provedeno v noci a ráno jemně, ale důkladně vyčistit změkčí nehet uvnitř párátkem nebo zaostřeným zápasu, odříznout přebytečnou část nehtu a umýt si nohy v roztoku manganistanu draselného. Pak se dal na čistých ponožek.

Metoda čtyři: Připravte vodní lázni odvar z Euphorbia: půl šálku suché trávy sklenici převařené vody (držet nad ohněm asi třicet minut), cool, kmen přes sítko nebo tenká. Druh teplé vody v misce, přidejte vývar a poparte nohy alespoň půl hodiny. Poté opatrně osušte nohy. Tento postup může a měl by být opakován 10krát více.

Metoda pět: Vezměte velký stroužek česneku, slupkou a prohánějí (je lepší žvýkat). Dát výslednou hmotu na poškozenou nehtem a primotat svého vrcholu s kusem obvazu (s bandáží nemohl uvolnit v noci, dát na čisté bavlněné ponožky). Pravděpodobné, že bude bolet, ale postup se bude opakovat až do úplného nehtů opětovný růst nové sítě.

Metoda Six: Připravte mast večer důkladně páru ven nohy, pak je vytřete do sucha a aplikovat na nehty a prsty mast s cílem zlepšit vliv přidat několik vrstev bandáže, oblékl masti a aplikovat je na postiženém nehtu, zabalit nohu na horní části plastového sáčku a zabezpečit obvaz. Na ránu měknutí nehtů odříznut a postup opakuje každý den, dokud dorůst zdravé nehty. Chcete-li připravit krém, dostat se prát vejce, vložte jej do sklenice (500 ml) a nalít ji do octa podstatě tak, že zcela pokryt vejce. Dát sklenici na tmavém místě a čekat na úplné rozpuštění pláště. Tam byl film z vejce, odstranit a zlikvidovat, a k této směsi se přidá máslo (všechny kaše k vytvoření jednotného složení).

Sedmý způsob: smíchejte ve sklenici s víkem uzavře pevněji (ne kov) stejné díly octa a glycerin (směs skladu v chladu a temnu). Třikrát denně s touto mastí namažte nehty a prsty, pak ať se směs namočit (to bude trvat asi 20 minut) a dát na čisté ponožky.

Po provedení výše uvedených postupů, ujistěte se, že si umýt ruce mýdlem a vodou a poté otřete jídelně nebo jablečného octa na kůži není vyschl, pak můžete použít krém na ruce nebo olivový olej.

Peeling nohy houby opravné prostředky

Chtěli byste tu mít po ruce celou historii svých nákupů a také svou vlastní inspiraci na příští nákupy? Není problém! Stačí se přihlásit.

Nohy nás nosí celé dny, prokazují nám nedocenitelné služby, staráme se však o ně tak, jak si opravdu zaslouží? Víte, že pečovat o svá chodidla můžete z mnoha aspektů? Jedním z nich je výběr správné obuvi. Jenže to se také nemusí úplně podařit, navíc v letních měsících pokožka na nohou trpí velkým vysoušením, proto je vhodné ji dostatečně hydratovat a osvěžit.

 • Mnohdy se stane, že aniž bychom si toho byli vědomi, naše nohy a nehty mohou trpět i různými druhy plísní. Od nich si můžete pomoci přírodní péčí: obkladem se suspenzí z houby Pythie. Jedná se o čistě biologický přípravek v BIO kvalitě a zaručí vám rychlou úlevu a pomoc od plísně.
 • Trápit vás však může i vybočený palec. Kdo zná, ten ví, že tato záležitost může pěkně komplikovat život. Ale můžeme si od ní pomoci. Bandáž, kterou si budete nasazovat nejlépe na noc, vám tuto komplikaci pomůže odstranit.
 • Velkým problémem bývá i zápach bot. Zde pomohou bylinky ve formě suchého ošetření vnitřků bot, které je zbaví nejen nepříjemného odéru, ale i vlhkosti, plísní a bakterií. Jednoduše tyto filtry necháte působit přes noc, ráno filtry můžete vložit zase do bot jiných.

Pečovat o své nohy můžete samozřejmě dalšími způsoby, mezi něž patří odstraňování zrohovatělé pokožky, kvalitní pedikůra (tu nabízí například produkty značky Scholl), aplikování chladících přípravků na úlevu od otoků a velké námahy a mnohé další. Stačí si vyhradit pro své nohy trochu času a pravidelně se jim trochu věnovat. Věřte, že odměňujete sami sebe! A odměnit se můžete například také barvou svých nehtů – v letních měsících využijte laky na nehty.

Nejprodávanější v kategorii

REMESCAR Metličkové žilky krém 50 ml Registrovaný léčivý přípravek

Remescar metličkové žilky je inovativní krém určený k ošetření malých krevních cévek, které vytvářejí fialové, modré či červené mapy na pokožce.

664 Kč -17% 799 Kč

BIODEUR Chytrá houba Pythie Bio 3×5 g

Chytrá houba Pythie Bio Biodeur je biologický přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, zápachu a potivosti. Přípravek v BIO kvalitě.

396 Kč -8% 431 Kč

UNGUENTUM leniens CSC 1000g

Hydrofóbní masťový základ typu v/o. Není smývatelný vodou.

489 Kč -19% 602 Kč

Allga San kosodřevinový gel 200ml

Aliga San kosodřevinový gel je ideální masážní prostředek pro namáhané svaly, zvláště v oblasti šíje, ramen a zad.

Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3×3 g šumivé tablety

Biologický přípravek vhodný pro péči o nehty na nohou se sklonem k plísním. Vhodný i na vytření obuvi a užívá se při mykóze nehtů.

Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent 3x3g

Biologický přípravek vhodný pro péči o pokožku na nohách se sklonem k plísním, pro péči o nohy se sklonem k zápachu a potivosti.

314 Kč -12% 356 Kč

SCHOLL Deodorant sprej do bot 150 ml

Rychleschnoucí sprej do bot s antibakteriálním účinkem, který účinně ničí bakterie žijící ve švech obuvi.

94 Kč -37% 149 Kč

TOP GOLD Deodorant antimikrobiální sprej do obuvi náhradní náplň…

Preventivní ošetření obuvi proti pachu a mikroorganizmům. Zboží je dodáváno bez pumpičky, jedná se pouze o náhradní náplň.

Biodeur deodorant prášek 3x1g chytrá houba

Mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na pokožce nohou a pod nehty.Omezuje potivost, odstraňuje zápach, proti pachovým symptomům, hidrotickým stavům, kvasinkám a dermatofytickým houbám na pokožce a v meziprstí.

272 Kč -11% 304 Kč

Allga San Balzám na metličkové žilky 100ml

Obsahuje pečlivě zvolenou kombinaci složek, které přispívají ke zmírnění viditelnosti metličkových žilek. Má krycí efekt.

ALLPRESAN Diabetic Intensive pěnový krém 125 ml Zdravotnický prostředek

skladem 3 – 5 ks

Pěnový krém na velmi suchou až popraskanou pokožku. Vhodný především při diabetes mellitus.

259 Kč -13% 299 Kč

TML Gel-balzám s koňským kaštanem a pijavkou 125 ml Kosmetický přípravek

skladem 1 – 2 ks

TML SOFIA krém s Včelím jedem 75 ml Kosmetický přípravek

skladem 1 – 2 ks

TML SOFIA krém s extraktem z pijavek 75 ml Kosmetický přípravek

skladem 1 – 2 ks

Krém Sofia, obsahující extrakt z pijavic, na unavené nohy a křečové žíly.

WELEDA Balzám na nohy 75 ml

Vaše nohy vás nosí po světě celý život a občas potřebují opravdový relax. Dopřejte jim ho každý den, Welada balzám na nohy je zregeneruje a oživí.

TML ZMIJOVIT Krém – balzám s hadím jedem 75 ml Kosmetický přípravek

skladem 1 – 2 ks

KNEIPP Máslo pro péči o chodidla 100 ml

Máslo pro péči o chodidla s přírodním extraktem měsíčku lékařského a éterickým pomerančovým olejem vyhlazuje zrohovatělou kůži a hydratuje.

Allga San Mobil gel 100ml

Pomáhá při natažení svalů a svalové horečce.

196 Kč -10% 217 Kč

Parasoftin exfoliační ponožky 1 pár

KNEIPP Mast na ztvrdlou kůži chodidel 50 ml

Našlapujte měkčeji. Mast s přírodními výtažky zjemní hrubou a ztvrdlou kůži na chodidlech. Paty tak nepraskají a na nohách se netvoří otlaky.

169 Kč -11% 189 Kč

NEUTROGENA Nordic Berry krém na nohy 100 ml

Výživný krém na nohy pro suchou a citlivou pokožku.

169 Kč -18% 206 Kč

NEUTROGENA krém na nohy 50 ml

Pro suchou a tvrdou pokožku nohou. Zklidňuje, vyživuje, zjemňuje. Viditelné výsledky za jeden týden.

139 Kč -9% 152 Kč

COMPEED intenzivní krém na popraskané paty 75 ml Zdravotnický prostředek

Jemná a účinná pomoc s hydratačními složkami pro ošetření suché kůže a prasklin na chodidlech, loktech či rukou.

156 Kč -19% 192 Kč

VitaHarmony Ultra Aloe v. krém Chodidla 200 ml

skladem 3 – 5 ks

Ultra Aloe vera regenerující krém na suché, popraskané a svědivé nohy.

152 Kč -20% 189 Kč

Nejprodávanější značky

 • Přečtěte si

  Jak na psí blechy? A jak na klíšťata?

  Aby se z vašeho mazlíčka nestal bleší autobus, snažte se ho ochránit preventivně. Budete chránit i sebe. A nebojte, pomoc existuje, i když už jste nevítané hosty v srsti našli.… více

  Jak se správně odlíčit

  Určitě to znáte, jste unavená po vydařené party nebo prostě jen po náročném pracovním dni a už se vidíte v posteli. Na odličování a čištění pleti nemáte ani pomyšlení. Tyto denní… více

  Vyzkoušejte koloidní stříbro

  Zdravé vaření: Čokoládová pěna z avokáda

  Maliník obecný, dvojí radost pro naše tělo

  • 1. dubna 2018 Klub spáčů Lékárny.cz: Všechny barvy šumu až domů
  • 27. března 2018 Lékárna.cz obsadila 1. místo v soutěži Shop roku 2017 v kategorii Zdraví
  • 22. března 2018 Poraďte se s veterinářem
  • 19. března 2018 Lékárenská poradna slaví 1. narozeniny!
  • 16. února 2018 Nedostupná platba ČSOB

  Akční nabídka do vaší schránky

  Výhodné nabídky už nemusíte hledat

  Poradíme vám s výběrem léků

  Na dotazy k volbě léků, dávkování či kontraindikacím odpovídají naši lékárníci každý den on-line. Zeptejte se jich sami, nebo se podívejte na dotazy, které už zodpověděli.

  Poradíme vám s objednávkou

  Máte dotaz k objednávce, platbě či dostupnosti zboží? Děvčata ze zákaznického centra jsou připravena vám poradit na e-mailu i na telefonu.

  Může se vám hodit

  Jak u nás můžete platit

  Oveření internetové lékárny

  Užitečné informace

  Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni

  Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

  Než se dáme do chatování, přihlaste se prosím ke svému účtu na Lékárně.cz.

  Toto opatření jsme museli přijmout, abychom odradili různé vtipálky. Děkujeme za pochopení.

  Leave a Reply